CD Leganés | 1:0 | Alavés | |||||||||
Valencia | 1:0 | UD Las Palmas | |||||||||
Bayern Munich | 3:1 | B. Leverkusen |
|
||||||||
FC Metz | 0:1 | Monaco |
|
||||||||
Burton Albion | 2:1 | Birmingham | |||||||||
Laos U23 | 0:2 | Singapore U23 | |||||||||
Brunei U23 | 0:6 | Myanmar U23 | |||||||||
Russia U17 | 3:1 | Russia U16 | |||||||||
England U17 | 3:2 | Türkiye U17 | |||||||||
Italy U17 | 2:1 | Scotland U17 | |||||||||
Walter Ferretti | 0:0 | Plaza Amador | |||||||||
Alianza FC | 1:0 | CD Olimpia | |||||||||
Darmstadt 98 | 3:0 | FC St. Pauli |
|
||||||||
E. Braunschweig | 1:1 | Erzgebirge Aue |
|
||||||||
Fortuna Köln | 4:0 | Karlsruher SC |
|
||||||||
SV Meppen | 4:0 | FSV Zwickau |
|
||||||||
Spartak II | 3:1 | Loko Moscow II | |||||||||
Rubin Kazan II | 4:1 | Anzhi II | |||||||||
Tosno | 0:0 | SKA Khabarovsk | |||||||||
Astra Giurgiu | 0:0 | ACSM Poli Iasi | |||||||||
Roda JC | 1:3 | Vitesse | |||||||||
Kasimpasa | 2:2 | Besiktas |
|
||||||||
Lierse SK | 2:2 | KSV Roeselare | |||||||||
Standard Liège | 0:4 | Zulte Waregem | |||||||||
Sparta Prague | 1:0 | Slovacko | |||||||||
AC Horsens | 0:0 | Aalborg BK | |||||||||
Randers FC | 1:1 | Silkeborg IF | |||||||||
NK Istra | 0:1 | Cibalia | |||||||||
FC Blackbird | 1:3 | Kurkimäen | |||||||||
Joensuun Palloseura | 0:0 | Warkaus JK | |||||||||
Savon Pallo | 0:9 | JIPPO | |||||||||
TPS | 4:0 | Ekenäs IF | |||||||||
OPS | 0:1 | FF Jaro | |||||||||
HIFK U19 | 4:2 | FC Espoo U19 | |||||||||
SalPa | 3:1 | Peimari United | |||||||||
NuPS | 3:3 | FC Jazz | |||||||||
FC Kiffen | 1:2 | JäPS | |||||||||
Lechia Gdansk | 2:3 | Sandecja | |||||||||
Cracovia | 3:3 | Górnik Zabrze | |||||||||
Botev Plovdiv | 1:2 | Cherno More | |||||||||
Pirin | 0:3 | Levski Sofia | |||||||||
Differdange 03 | 0:0 | Luxembourg City | |||||||||
Debrecen | 4:1 | Vasas FC | |||||||||
Podbrezova | 1:3 | Ruzomberok | |||||||||
SV Erlbach | 1:5 | SE Freising | |||||||||
Hallbergmoos | 1:1 | SB Rosenheim | |||||||||
Bad Langensalza | 3:1 | FC Fahner Höhe | |||||||||
FC Pommern | 0:2 | Greifswalder FC | |||||||||
SGA Boizenburg | 1:7 | Güstrower SC | |||||||||
Grimmener SV | 2:2 | FSV Malchin | |||||||||
Rostocker FC | 0:0 | FC Förderkader | |||||||||
ASV Rimpar | 2:0 | Alem. Haibach | |||||||||
1.FC Fuchsstadt | 0:1 | TG Höchberg | |||||||||
SV Falkensee/F. | 0:3 | Oranienburg | |||||||||
Pr. Eberswalde | 1:1 | U. Klosterfelde | |||||||||
TSV Etelsen | 0:1 | BW Bornreihe | |||||||||
SV Donaustauf | 1:2 | TSV Bogen | |||||||||
TuS Bilfingen | 5:2 | ASV Durlach | |||||||||
RW Thalheim | 3:1 | U. Schönebeck | |||||||||
SG Lebach | 1:3 | FC Homburg II | |||||||||
Auersmacher | 1:1 | Friedrichsthal | |||||||||
TSV Kropp | 3:2 | Husumer SV | |||||||||
VfL Frohnlach | 4:3 | Baiersdorfer SV | |||||||||
SC Melle 03 | 5:1 | Bad Rothenfelde | |||||||||
FV Breidenbach | 3:2 | VfB Marburg | |||||||||
Todesfelde II | 3:2 | Kellinghusen | |||||||||
Usinger TSG | 2:5 | Hanauer SC 1960 | |||||||||
Once Caldas | 2:1 | Deportes Tolima | |||||||||
Millonarios | 1:0 | Jaguares FC | |||||||||
Al-Batin | 2:0 | Ohod Club | |||||||||
Al-Nassr | 2:2 | Al-Ettifaq | |||||||||
Thór | 2:2 | Fram Reykjavík | |||||||||
Thróttur | 2:1 | HK Kópavogs | |||||||||
Haukar | 4:2 | Keflavík | |||||||||
Naftan | 0:1 | Dnepr Mogilev | |||||||||
Gomel | 0:1 | Isloch | |||||||||
Guria | 4:1 | FC Gagra | |||||||||
Rustavi | 2:1 | Tskhinvali | |||||||||
Samgurali | 2:0 | Zugdidi | |||||||||
Portland 2 | 1:2 | Tacoma Defiance | |||||||||
Dinamo Batumi | 3:2 | Shukura | |||||||||
FC Mokpo | 1:1 | Gyeongju KHNP | |||||||||
Changwon FC | 2:2 | Gangneung Cit. | |||||||||
Gimhae FC | 3:1 | Busan Trans. C. | |||||||||
Cheonan City | 2:0 | Daejeon Korail | |||||||||
Newtown | 1:1 | Cefn Druids | |||||||||
Aberystwyth | 0:2 | Llandudno | |||||||||
A. Lustenau | 1:1 | Blau Weiss Linz |
|
||||||||
Wiener Neustadt | 2:1 | WSG Tirol |
|
||||||||
FAC | 0:3 | SV Kapfenberg | |||||||||
TSV Hartberg | 2:2 | SV Ried |
|
||||||||
FC Wacker | 1:0 | FC Liefering | |||||||||
Independiente | 0:2 | Trinidense | |||||||||
FCI Tallinn | 7:0 | JK Viljandi | |||||||||
Sillamäe Kalev | 1:2 | Kalju FC | |||||||||
FC Flora | 3:0 | Paide | |||||||||
Alianza Atl. | 0:0 | AD Cantolao | |||||||||
Juan Aurich | 1:2 | UTC | |||||||||
Cork City | 0:1 | Sligo Rovers | |||||||||
Bray Wanderers | 2:1 | Drogheda United | |||||||||
Galway United | 1:2 | Shamrock Rovers | |||||||||
St. Pat's | 4:0 | Finn Harps | |||||||||
Waterford FC | 1:0 | UCD | |||||||||
Shelbourne | 0:1 | Cobh Ramblers | |||||||||
Wexford FC | 2:0 | Cabinteely | |||||||||
Hougang Utd. | 0:1 | Geylang | |||||||||
Lorca FC | 2:0 | CyD Leonesa | |||||||||
CD Tenerife | 1:0 | Real Zaragoza | |||||||||
US Boulogne | 0:1 | Grenoble | |||||||||
Concarneau | 0:0 | FC Chambly Oise | |||||||||
US Créteil-L | 2:0 | US Avranches | |||||||||
Les Herbiers VF | 1:0 | Lyon La Duchère | |||||||||
Rodez AF | 1:0 | Stade Lavallois | |||||||||
Entente SSG | 4:2 | AS Béziers | |||||||||
Rotor 2 | 0:2 | Torpedo Moscow | |||||||||
Sokol Saratov | 1:1 | Zorkiy | |||||||||
Novomoskovsk | 1:2 | Zenit Penza | |||||||||
FK Kaluga | 1:1 | FK Ryazan | |||||||||
Energomash | 1:2 | Ararat Moskau | |||||||||
KS 2 Samara | 2:4 | Nosta | |||||||||
Orenburg-2 | 0:2 | Anzhi-Yunior | |||||||||
Zenit Izhevsk | 3:1 | Syzran-2003 | |||||||||
Mordovia | 2:1 | Lada Togliatti | |||||||||
KamAZ | 2:0 | Neftekhimik | |||||||||
Biolog | 0:0 | SKA Rostov | |||||||||
ASA Tg. Mures | 3:2 | Luceafarul | |||||||||
CS Mioveni | 3:0 | Olimpia SM | |||||||||
FC Arges | 3:0 | Miroslava | |||||||||
Rio Ave | 2:0 | Portimonense | |||||||||
Denizlispor | 0:1 | Istanbulspor | |||||||||
Manisaspor | 0:1 | Samsunspor | |||||||||
Neuchâtel Xamax | 0:1 | FC Schaffhausen | |||||||||
M. Boleslav U19 | 2:1 on pens | Zlin U19 | |||||||||
1.SC Znojmo | 2:1 | Frydek-Mistek | |||||||||
Sindjelic Bg | 2:1 | CSK Celarevo | |||||||||
HNK Gorica | 0:2 | Din. Zagreb II | |||||||||
Hrv Dragovoljac | 3:3 | NK Dugopolje | |||||||||
GKS Wikielec | 0:4 | Aleksandrow L. | |||||||||
Victoria Sulejowek | 1:5 | Legia II | |||||||||
Chojniczanka | 4:0 | Podbeskidzie | |||||||||
Miedz Legnica | 4:1 | Z. Sosnowiec | |||||||||
Ruch Chorzow | 3:1 | Stomil Olsztyn | |||||||||
Gornik Leczna | 3:4 | Stal Mielec | |||||||||
J-Södra IF | 2:2 | Elfsborg | |||||||||
Örgryte | 1:3 | IK Frej Täby | |||||||||
Dinamo | 0:0 | Pakhtakor | |||||||||
Metallurg Bk. | 1:2 | Loko Tashkent | |||||||||
Nasaf Qarshi | 0:1 | Bunyodkor | |||||||||
Reading U21 | 3:5 | Blackburn U21 | |||||||||
Everton U21 | 0:1 | Leicester U21 | |||||||||
Boro U21 | 4:0 | Norwich U21 | |||||||||
West Brom U21 | 0:4 | Newcastle U21 | |||||||||
Chelsea U21 | 2:0 | Derby U21 | |||||||||
Hapoel Hadera | 1:3 | Ramat haSharon | |||||||||
H. Nof HaGalil | 0:1 | Hapoel Marmorek | |||||||||
H. Ramat Gan | 0:2 | H. Kfar Saba | |||||||||
H. Petah Tikva | 1:0 | H. Jerusalem | |||||||||
Maccabi Herzlya | 0:2 | Hapoel Afula | |||||||||
Gwardia Koszalin | 0:3 | Warta Poznan | |||||||||
MKS Kluczbork | 1:1 | Olimpia Elblag | |||||||||
VfB Oldenburg | 1:2 | Braunschweig II | |||||||||
SV Schalding | 3:1 | Seligenporten | |||||||||
1860 Rosenheim | 0:2 | Ingolstadt II | |||||||||
TSV Buchbach | 2:3 | VfR Garching | |||||||||
Vorwärts Steyr | 2:1 | SC Weiz | |||||||||
Deutschlandsbg. | 4:1 | UnionSt.Florian | |||||||||
SC Kalsdorf | 0:1 | Bad Gleichenb. | |||||||||
Sturm Graz II | 5:1 | Wolfsberg II | |||||||||
Amateure OÖ | 0:3 | A. Klagenfurt |
|
||||||||
G. Halberstadt | 3:3 | FCO Neugersdorf | |||||||||
Babelsberg 03 | 1:0 | U. Fürstenwalde | |||||||||
Stuttgart II | 0:0 | SV Elversberg |
|
||||||||
TuS Koblenz | 1:1 | FSV Mainz 05 II | |||||||||
FCA Walldorf | 6:0 | FSV Frankfurt | |||||||||
Hoffenheim II | 1:3 | TSV Steinbach | |||||||||
Wegberg-Beeck | 1:2 | KFC Uerdingen | |||||||||
SC/ESV Parndorf | 0:2 | Bruck/L. | |||||||||
SV Schwechat | 0:1 | SC Neusiedl/See | |||||||||
SV Horn | 3:1 | St. Pölten Jun. | |||||||||
Wiener SC | 1:3 | FC Stadlau | |||||||||
Ebreichsdorf | 1:0 | Young Violets | |||||||||
Hvidovre | 2:1 | B.93 | |||||||||
BK Marienlyst | 2:0 | Kolding IF | |||||||||
1.FC Sand | 0:3 | Eltersdorf | |||||||||
SpVgg Weiden | 2:2 | Aschaffenburg | |||||||||
SG Barockstadt | 6:1 | SV Steinbach | |||||||||
FC Ederbergland | 0:1 | Hessen Dreieich | |||||||||
SU Neckarsulm | 3:1 | SGV Freiberg | |||||||||
SC Condor | 0:0 | SV Curslack-N. | |||||||||
TuS Osdorf | 0:1 | TSV Buchholz 08 | |||||||||
HSV III | 2:5 | FC Türkiye | |||||||||
FC Süderelbe | 2:0 | Teutonia 05 | |||||||||
Victoria Seelow | 0:2 | Torgelower FC | |||||||||
Malchower SV | 3:1 | 1.FC Frankfurt | |||||||||
Bischofswerda | 3:0 | Einheit Kamenz | |||||||||
SV Merseburg 99 | 0:5 | Sandersdorf | |||||||||
FC Eilenburg | 1:1 | Schott Jena | |||||||||
SG Aumund-Veg. | 1:3 | Habenhauser FV | |||||||||
Bremer SV | 6:1 | VfL 07 Bremen | |||||||||
FC Oberneuland | 1:0 | Blumenthaler SV | |||||||||
FavAC | 3:3 | Post SV | |||||||||
Gerasdorf | 1:0 | Austria XIII | |||||||||
Zwettl | 0:3 | Langenrohr | |||||||||
Kremser SC | 3:2 | SV Stripfing | |||||||||
Ardagger | 1:1 | Scheiblingkir. | |||||||||
Rohrbach/G. | 2:2 | Spratzern | |||||||||
Eltendorf | 4:1 | Klingenbach | |||||||||
Siegendorf | 4:2 | Pinkafeld | |||||||||
Stegersbach | 1:1 | Deutschkreutz | |||||||||
Bad Sauerbrunn | 4:3 | Horitschon | |||||||||
Hannover 96 U17 | 1:0 | Braunschw. U17 | |||||||||
ASKÖ Donau Linz | 2:0 | SV Wallern | |||||||||
SPG Wels II | 1:0 | Micheldorf | |||||||||
Weißkirchen | 0:3 | SPG Wels | |||||||||
St. Marienk. | 1:2 | ASKÖ Oedt | |||||||||
Gmunden | 1:0 | SV Ried II | |||||||||
Union Perg | 1:2 | St. Valentin | |||||||||
Liezen | 0:2 | Gnas | |||||||||
ASK Voitsberg | 2:4 | St. Anna/Aigen | |||||||||
DSV Leoben | 1:2 | Lebring | |||||||||
Heiligenkreuz | 2:2 | Kapfenberg II | |||||||||
Fürstenfeld | 4:0 | Bad Radkersburg | |||||||||
Wildon | 0:0 | Bruck/Mur | |||||||||
SV Kraig | 1:6 | SK Maria Saal | |||||||||
FC Lendorf | 0:0 | ATUS Ferlach | |||||||||
SV Feldkirchen | 2:2 | Köttmannsdorf | |||||||||
Annabichler SV | 0:4 | ATSV Wolfsberg | |||||||||
VST Völkermarkt | 3:1 | SK Treibach | |||||||||
Union Innsbruck | 0:6 | Reichenau | |||||||||
Völs | 1:5 | Imst | |||||||||
Zirl | 1:2 | Kundl | |||||||||
Langenegg | 3:1 | Rankweil | |||||||||
Straßwalchen | 5:2 | SAK 1914 | |||||||||
KF Trepca 89 | 3:1 | KF Flamurtari | |||||||||
FC Urartu | 2:2 | Alashkert FC | |||||||||
FC Gundelfingen | 0:5 | Illertissen II | |||||||||
Arema FC | 3:0 | Persiba | |||||||||
Birkirkara FC | 1:1 | Floriana | |||||||||
Lija Athletic | 0:4 | Gzira Utd. | |||||||||
Hibernians FC | 4:0 | St. Andrews FC | |||||||||
Tarxien | 1:4 | Hamrun Spart. | |||||||||
Rakiraki FC | 1:3 | Labasa FC | |||||||||
Ba FC | 0:1 | Lautoka FC | |||||||||
Hadi Nourouzi | 2:7 | Gol Gohar | |||||||||
FC Nassaji M. | 3:0 | Mes Rafsanjan | |||||||||
Malavan | 3:0 | Machine Sazi | |||||||||
Miad Ardabil | 3:0 | Saba Battery | |||||||||
Shahr Khodrou | 2:2 | Esteghlal Khz. | |||||||||
Sepidrood | 1:0 | Paykan FC | |||||||||
Foolad | 2:1 | Gostaresh FC | |||||||||
CA Morelia U20 | 4:1 | CF Pachuca U20 | |||||||||
Tijuana U20 | 0:1 | Santos U20 | |||||||||
Bramfelder SV | 1:2 | Rahlstedter SC | |||||||||
Bidvest Wits FC | 0:1 | Cape Town City | |||||||||
Arambagh KS | 2:1 | Brothers Union | |||||||||
SV Eidelstedt | 3:3 | SC Sternschanze | |||||||||
Harburger TB | 2:0 | Nikola Tesla | |||||||||
TuRa Harksheide | 0:0 | USC Paloma | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Ricardo Matos Belenenses | 3:1 | |
Jack Whittaker Sunderland U18 | 0:2 | |
G. Christensen Hertha BSC II | 1:1 | |
Rhys Walsh Sunderland U18 | 0:1 | |
Moha Keita Belenenses | 2:1 |