Liverpool | 1:0 | Crystal Palace |
|
||||||||
Stoke City | 1:0 | Arsenal |
|
||||||||
Swansea | 0:4 | Man Utd |
|
||||||||
Leicester | 2:0 | Brighton |
|
||||||||
Southampton | 3:2 | West Ham |
|
||||||||
Bournemouth | 0:2 | Watford |
|
||||||||
Burnley | 0:1 | West Brom |
|
||||||||
VfL Wolfsburg | 0:3 | Bor. Dortmund |
|
||||||||
FC Schalke 04 | 2:0 | RB Leipzig |
|
||||||||
Hertha BSC | 2:0 | VfB Stuttgart |
|
||||||||
TSG Hoffenheim | 1:0 | Werder Bremen |
|
||||||||
Hamburger SV | 1:0 | FC Augsburg |
|
||||||||
1.FSV Mainz 05 | 0:1 | Hannover 96 |
|
||||||||
Girona | 2:2 | Atlético Madrid |
|
||||||||
Celta de Vigo | 2:3 | Real Sociedad |
|
||||||||
Sevilla FC | 1:1 | Espanyol | |||||||||
Hellas Verona | 1:3 | SSC Napoli |
|
||||||||
Juventus | 3:0 | Cagliari Calcio | |||||||||
Vit. Guimarães | 0:5 | Sporting CP |
|
||||||||
Benfica | 5:0 | Belenenses | |||||||||
Tondela | 2:3 | Estoril Praia | |||||||||
Lens | 2:4 | Stade Brestois | |||||||||
Stade Rennais | 2:2 | Dijon | |||||||||
OGC Nice | 2:0 | Guingamp | |||||||||
Olympique Lyon | 3:3 | G. Bordeaux | |||||||||
Montpellier | 1:1 | R. Strasbourg | |||||||||
Troyes | 0:1 | FC Nantes | |||||||||
Saint-Étienne | 3:0 | Amiens SC | |||||||||
Ankaraspor | 1:3 | Galatasaray |
|
||||||||
Karabükspor | 3:1 | Basaksehir |
|
||||||||
Bursaspor | 3:2 | Alanyaspor | |||||||||
Sivasspor | 2:0 | Y. Malatyaspor | |||||||||
Spartak Moscow | 3:4 | Loko Moscow | |||||||||
Ural | 0:0 | CSKA Moscow | |||||||||
Rubin Kazan | 6:0 | Anzhi | |||||||||
KRC Genk | 0:1 | R Charleroi SC | |||||||||
KV Mechelen | 1:2 | Royal Antwerp |
|
||||||||
KAS Eupen | 2:1 | KV Oostende | |||||||||
SK Beveren | 2:3 | KSC Lokeren | |||||||||
Corinthians | 0:1 | EC Vitória | |||||||||
Shakhtar D. | 2:0 | Olimpik Donetsk | |||||||||
Chornomorets | 0:1 | Veres Rivne | |||||||||
Rangers | 0:0 | Heart of Midl. | |||||||||
Kilmarnock FC | 0:2 | Celtic | |||||||||
Aberdeen FC | 2:1 | Dundee FC | |||||||||
Motherwell FC | 2:0 | Ross County | |||||||||
Hibernian FC | 1:3 | Hamilton Acad. | |||||||||
St. Johnstone | 1:0 | Partick Thistle | |||||||||
Al-Fayha | 2:5 | Al-Ittihad | |||||||||
Al-Shabab | 4:1 | Al-Qadsiah | |||||||||
Union SG | 3:0 | KVC Westerlo | |||||||||
OH Leuven | 7:1 | Cercle Brugge | |||||||||
Olympiacos | 4:1 | AE Larisa | |||||||||
Asteras Tripoli | 1:2 | PAS Giannina | |||||||||
AO Xanthi | 0:0 | PAS Lamia | |||||||||
AZ Alkmaar | 2:0 | ADO Den Haag | |||||||||
Twente FC | 1:2 | VVV-Venlo | |||||||||
Heerenveen | 1:1 | Heracles Almelo | |||||||||
CA Osasuna | 1:1 | Sevilla Atl. | |||||||||
Real Valladolid | 1:2 | Barça Atlètic | |||||||||
Córdoba CF | 1:2 | Cádiz CF |
|
||||||||
Alcorcón | 0:0 | Sporting Gijón | |||||||||
CD Numancia | 1:0 | SD Huesca | |||||||||
ABC FC | 0:3 | Internacional |
|
||||||||
Goiás | 1:1 | América-MG |
|
||||||||
Juventude | 1:0 | Vila Nova FC | |||||||||
Boa Esporte | 4:1 | Ceará SC |
|
||||||||
Guarani | 2:0 | Santa Cruz-PE | |||||||||
Criciúma EC | 1:1 | Oeste | |||||||||
CRB | 2:2 | Luverdense | |||||||||
FC Copenhagen | 3:2 | SönderjyskE | |||||||||
Rapid Vienna | 1:2 | Sturm Graz |
|
||||||||
Wolfsberger AC | 2:0 | Admira Wacker | |||||||||
FC Zürich | 0:0 | BSC Young Boys |
|
||||||||
FC Thun | 5:2 | Lausanne-Sport |
|
||||||||
Club Tijuana | 2:0 | Santos Laguna | |||||||||
Morelia | 1:2 | Pachuca | |||||||||
Portland | 2:0 | New York | |||||||||
Bohemians 1905 | 0:0 | Slavia Prague | |||||||||
Banik Ostrava | 3:3 | Teplice | |||||||||
Mlada Boleslav | 0:3 | Slovan Liberec | |||||||||
Zlin | 1:0 | Karvina | |||||||||
Adana Demirspor | 1:3 | C. Rizespor | |||||||||
Giresunspor | 3:0 | Adanaspor | |||||||||
Erzurumspor FK | 4:3 | Balikesirspor | |||||||||
Heidenheim | 1:2 | MSV Duisburg |
|
||||||||
F. Düsseldorf | 2:0 | 1.FC K'lautern |
|
||||||||
Dynamo Dresden | 0:4 | SV Sandhausen |
|
||||||||
Racing Club | 2:1 | Mitre (SdE) | |||||||||
Cimarrones | 3:1 | San Luis | |||||||||
Venados FC | 0:0 | Leones Negros | |||||||||
Atlante | 0:1 | Correcaminos | |||||||||
Murciélagos | 1:0 | Celaya | |||||||||
Cafetaleros | 2:1 | Zacatepec | |||||||||
HNK Rijeka | 2:1 | NK Lokomotiva | |||||||||
SuperSport Utd. | 0:2 | Sundowns | |||||||||
Orlando Pirates | 1:0 | Chippa United | |||||||||
AmaZulu FC | 1:0 | FS Stars | |||||||||
Ajax Cape Town | 1:1 | Golden Arrows | |||||||||
Polokwane City | 0:0 | Baroka FC | |||||||||
NY Red Bulls II | 4:0 | Cincinnati | |||||||||
Orange County | 1:1 | Phoenix Rising | |||||||||
Switchbacks FC | 1:2 | Ventura County | |||||||||
Kansas City II | 2:2 | Real Monarchs | |||||||||
Raków | 1:3 | GKS Katowice | |||||||||
P. Niepolomice | 1:1 | Odra Opole | |||||||||
GKS Tychy | 1:0 | Bytovia Bytow | |||||||||
Olimpia Grudz. | 0:1 | Chrobry Glogow | |||||||||
Pogon Siedlce | 0:0 | Wigry Suwalki | |||||||||
Independiente | 2:3 | Dep. Cuenca | |||||||||
CD Macará | 7:1 | CD Clan Juvenil | |||||||||
FC Seoul | 1:1 | Ulsan HD | |||||||||
Jeonbuk Hyundai | 3:1 | Gwangju FC | |||||||||
Suwon Bluewings | 2:3 | Gangwon FC | |||||||||
Jeju United | 3:1 | Jeonnam Dragons | |||||||||
Jagiellonia | 1:1 | Slask Wroclaw | |||||||||
Piast Gliwice | 2:0 | Korona Kielce | |||||||||
Arka Gdynia | 0:3 | Pogon Szczecin | |||||||||
AFC Eskilstuna | 3:1 | Malmö FF | |||||||||
FK Cukaricki | 0:0 | Radnicki Nis | |||||||||
Javor-Matis | 0:1 | Vojvodina | |||||||||
Spartak | 0:0 | Vozdovac | |||||||||
Backa | 1:0 | Mladost | |||||||||
Macva | 1:2 | Rad | |||||||||
Daco-Getica | 1:2 | FCSB | |||||||||
Gaz Metan | 0:2 | ACS Poli | |||||||||
Nacional | 3:0 | Juventud | |||||||||
Boston River | 3:0 | Plaza Colonia | |||||||||
Racing Club | 0:1 | CA Cerro | |||||||||
CA Fénix | 2:3 | Sud América | |||||||||
RM Castilla | 1:2 | R. Majadahonda | |||||||||
Racing Ferrol | 1:0 | Coruxo FC | |||||||||
Valladolid Prom | 1:1 | Unión Adarve | |||||||||
CCD Cerceda | 0:1 | Navalcarnero | |||||||||
Atl. Baleares | 0:1 | Villarreal CF B | |||||||||
UE Costa Brava | 0:1 | CD Alcoyano | |||||||||
Hércules CF | 1:1 | UE Olot | |||||||||
At. Saguntino | 1:0 | CD Ebro | |||||||||
AEL Limassol | 1:0 | Aris Limassol | |||||||||
Ethnikos | 0:1 | Alki Oroklini | |||||||||
Lillestrøm | 2:1 | Vålerenga | |||||||||
Spartak Trnava | 1:2 | Slo. Bratislava | |||||||||
AS Trencin | 1:2 | Michalovce | |||||||||
FC ViOn | 4:1 | Tatran Presov | |||||||||
FK Senica | 0:1 | FC Nitra | |||||||||
Jagodina | 0:1 | FK TSC | |||||||||
Novi Pazar | 0:0 | Metalac | |||||||||
Radnicki 1923 | 0:2 | Dobanovci | |||||||||
Sloboda Uzice | 1:0 | Proleter | |||||||||
Temnic Varvarin | 1:0 | Radnicki Pirot | |||||||||
Pr. Münster | 0:1 | 1.FC Magdeburg |
|
||||||||
Rot-Weiß Erfurt | 0:1 | SC Paderborn |
|
||||||||
W. Bremen II | 0:0 | Wehen Wiesbaden |
|
||||||||
Chemnitzer FC | 0:0 | VfL Osnabrück |
|
||||||||
Hallescher FC | 1:2 | Unterhaching |
|
||||||||
Sonnenhof-Gr. | 0:0 | VfR Aalen |
|
||||||||
Wanderers | 1:1 | U. Católica | |||||||||
Antofagasta | 2:1 | Palestino | |||||||||
Audax Italiano | 2:1 | Deportes Temuco | |||||||||
Union Española | 1:0 | San Luis | |||||||||
H. Beer Sheva | 1:1 | Maccabi Netanya | |||||||||
FC Ashdod | 1:2 | M. Petah Tikva | |||||||||
Hapoel Haifa | 3:1 | H. Ashkelon | |||||||||
Hapoel Raanana | 0:0 | Kiryat Shmona | |||||||||
CSKA-Sofia | 6:1 | Vitosha | |||||||||
Vereya | 1:0 | Loko Plovdiv | |||||||||
GuiZ FC | 2:1 | SH Port | |||||||||
SH Shenhua | 0:3 | GuaZ FC | |||||||||
HB FC | 2:0 | BJ Guoan | |||||||||
Liaoning FC | 1:1 | TJ Jinmen Tiger | |||||||||
YB Funde | 0:4 | Jiangsu FC | |||||||||
FK Sabail | 1:0 | Neftchi Baku | |||||||||
Qarabag FK | 1:0 | Shamakhi | |||||||||
Legionovia | 0:1 | Radomiak | |||||||||
Gryf Wejherowo | 1:1 | LKS Lodz | |||||||||
Blekitni | 1:1 | Znicz Pruszkow | |||||||||
Stalowa Wola | 0:2 | GKS Jastrzebie | |||||||||
ROW Rybnik | 4:2 | Wisla Pulawy | |||||||||
Rozwój Katowice | 1:1 | Garbarnia | |||||||||
GKS Belchatow | 5:2 | Siarka T. | |||||||||
SD Leioa | 1:1 | CD Mirandés | |||||||||
SD Amorebieta | 1:2 | CD Lealtad | |||||||||
CD Vitoria | 1:1 | CD Tudelano | |||||||||
MZ Hakka | 1:2 | ZJ FC | |||||||||
YN F. Tigers | 2:1 | DL Transcen. | |||||||||
QD FC | 3:1 | SZ FC | |||||||||
SX KQ Yuejia | 1:4 | BJ Chengfeng | |||||||||
BD Yingli ETS | 4:2 | SH Shenxin | |||||||||
Livingston FC | 1:3 | St. Mirren | |||||||||
Inverness CT | 1:1 | Morton | |||||||||
Dundee United | 1:0 | Brechin City | |||||||||
Dunfermline A. | 3:1 | Falkirk | |||||||||
Queen o. t. S. | 1:0 | Dumbarton | |||||||||
Neftchi | 1:1 | Navbahor | |||||||||
OKMK Olmaliq | 2:1 | Sogdiana | |||||||||
Qizilqum | 3:1 | Kokand 1912 | |||||||||
Mash'al | 4:0 | Shurtan | |||||||||
FK Obod | 2:3 | FC Buxoro | |||||||||
Újpest FC | 1:1 | Diósgyőr | |||||||||
Puskás AFC | 2:1 | Balmazújváros | |||||||||
Mezőkövesd | 1:2 | Honvéd | |||||||||
FC Cartagena | 3:2 | Recr. Huelva | |||||||||
Marbella FC | 2:0 | Mérida AD | |||||||||
San Fernando CD | 0:3 | Villanovense | |||||||||
Extremadura | 2:1 | Córdoba CF B | |||||||||
Rionegro Águila | 2:1 | Tigres FC | |||||||||
U. San Martín | 0:2 | FBC Melgar | |||||||||
Dep. Municipal | 3:0 | Rosario FC | |||||||||
Bucheon FC | 2:4 | Gyeongnam FC | |||||||||
FC Anyang | 1:3 | Seongnam FC | |||||||||
Busan IPark | 3:0 | Ansan Greeners | |||||||||
Carabobo FC | 0:1 | Táchira | |||||||||
Caracas FC | 2:1 | Zulia FC | |||||||||
Deportivo Lara | 1:0 | Dep. La Guaira | |||||||||
Deportivo JBL | 1:1 | Atlético Socopó | |||||||||
Nacional | 1:1 | Luqueño | |||||||||
Westf. Rhynern | 3:4 | B. Dortmund II |
|
||||||||
Viktoria Köln | 4:2 | Alem. Aachen |
|
||||||||
M'gladbach II | 1:0 | Düsseldorf II | |||||||||
SC Verl | 1:1 | TuS Erndtebrück | |||||||||
SV Rödinghausen | 3:3 | RW Oberhausen | |||||||||
Bonner SC | 4:1 | SC Wiedenbrück | |||||||||
Cúcuta Dep. | 2:2 | Fortaleza CEIF | |||||||||
Real C. | 1:2 | Barranquilla FC | |||||||||
Akzhayik | 2:2 | Aktobe | |||||||||
FC Hermannstadt | 2:1 | D. Calarasi | |||||||||
Ac. Clinceni | 0:3 | UTA Arad | |||||||||
Chindia | 2:0 | SSU Poli | |||||||||
Metaloglobus | 2:3 | Pandurii | |||||||||
CS Balotesti | 0:0 | CS Afumati | |||||||||
Ripensia | 2:0 | Sportul Snagov | |||||||||
Dacia U. Braila | 9:1 | Foresta Suceava | |||||||||
AC Barnechea | 1:3 | Copiapó | |||||||||
Magallanes | 1:2 | Puerto Montt | |||||||||
Los Caimanes | 0:1 | César Vallejo | |||||||||
Widzew Lodz | 3:0 | Warta Sieradz | |||||||||
Pol. Warsaw | 1:1 | Drweca NML | |||||||||
Pardubice | 3:1 | Viagem Usti n/L | |||||||||
SILON Taborsko | 0:2 | Pribram | |||||||||
SFC Opava | 0:0 | Banik Sokolov | |||||||||
Trinec | 2:0 | Olympia | |||||||||
Torpedo Zhodino | 2:0 | Vitebsk | |||||||||
Gorodeya | 1:1 | FK Slutsk | |||||||||
Degerfors | 1:0 | Varbergs BoIS | |||||||||
Syrianska FC | 2:1 | Östers IF | |||||||||
NK Maribor | 3:2 | NK Krsko | |||||||||
NK Triglav | 1:3 | ND Gorica | |||||||||
Kagoshima Utd. | 2:1 | Nagano Parceiro | |||||||||
Yokohama SCC | 0:2 | Tochigi SC | |||||||||
Gir. Kitakyushu | 0:1 | Fujieda MYFC | |||||||||
FC Ryukyu | 2:1 | Fukushima Utd. | |||||||||
Kataller Toyama | 1:2 | FC Tokyo Res. | |||||||||
Qviding FIF | 0:4 | Mjällby AIF | |||||||||
Utsiktens BK | 3:0 | Ljungskile SK | |||||||||
Skövde AIK | 2:1 | FC Rosengård | |||||||||
Oskarshamns AIK | 3:2 | Ängelholms FF | |||||||||
NK Novigrad | 1:1 | NK Varazdin | |||||||||
NK Solin | 4:2 | NK Sesvete | |||||||||
NK Lucko | 1:0 | HNK Sibenik | |||||||||
Chaika Pes. | 0:2 | Krasnodar 2 | |||||||||
Kuban 2 | 1:2 | Mashuk-KMV | |||||||||
V. Ponedelnik | 0:2 | Anzhi 2 | |||||||||
Din. Stavropol | 2:3 | Druzhba Maikop | |||||||||
Legion | 1:1 | Spartak Nalchik | |||||||||
Spartak V. | 1:1 | Angusht Nazran | |||||||||
Armavir | 1:0 | Afips Afipskiy | |||||||||
Torpedo Kutaisi | 2:1 | FC Dila | |||||||||
Iberia 1999 | 1:1 | FC Samtredia | |||||||||
Saarbrücken | 3:0 | SV Röchling | |||||||||
Schott Mainz | 1:1 | SSV Ulm 1846 |
|
||||||||
Stadtallendorf | 3:3 | Stuttg. Kickers | |||||||||
FC Martigues | 1:1 | Marseille B | |||||||||
Hyères 83 | 1:0 | Monaco U21 | |||||||||
OGC Nice B | 1:0 | SC Toulon | |||||||||
ES Paulhan | 0:1 | US Colomiers | |||||||||
Tarbes Pyrénées | 1:1 | SC Sète | |||||||||
Fréjus-St-Raph. | 0:1 | Bergerac | |||||||||
Mont-de-Marsan | 0:1 | Marignane GFC | |||||||||
Grorud | 0:7 | HamKam | |||||||||
KFUM | 2:0 | Kjelsås | |||||||||
Asker | 2:1 | Follo FK | |||||||||
Brumunddal | 0:0 | Skeid | |||||||||
Red Star FC | 2:0 | Athl. Marseille | |||||||||
FC Bayern II | 0:1 | FC Pipinsried | |||||||||
Nuremberg II | 4:2 | FC Augsburg II | |||||||||
W. Burghausen | 2:1 | Gr. Fürth II | |||||||||
SpVgg Bayreuth | 3:1 | Schweinfurt 05 | |||||||||
SJK Seinäjoki | 1:0 | FC Lahti | |||||||||
PS Kemi | 1:5 | FC Inter | |||||||||
Helsinki IFK | 1:0 | RoPS | |||||||||
India | 2:1 | Mauritius | |||||||||
Slovenia U17 | 1:3 | Latvia U17 | |||||||||
Israel U17 | 2:0 | Slovakia U17 | |||||||||
Georgia U17 | 2:1 | Estonia U17 | |||||||||
FCI Levadia | 3:0 | Pärnu Vaprus | |||||||||
JK Tammeka | 0:2 | JK Trans Narva | |||||||||
Raith Rovers | 3:1 | Forfar Athletic | |||||||||
Alloa Athletic | 1:0 | Queen's Park | |||||||||
Stranraer | 3:4 | Ayr United | |||||||||
Albion Rovers | 1:2 | Airdrieonians | |||||||||
Arbroath | 2:3 | East Fife | |||||||||
Balzan FC | 2:0 | Naxxar Lions FC | |||||||||
Valletta | 1:0 | Mosta FC | |||||||||
Sliema Wander. | 2:2 | Senglea Ath. | |||||||||
MFK Vyskov | 7:4 | Hodonin | |||||||||
Uhersky Brod | 0:2 | HS Kromeriz | |||||||||
Mohelnice | 3:4 | Lisen | |||||||||
Hlucin | 1:1 | Zlinsko | |||||||||
Hulin | 2:3 | Velke Mezirici | |||||||||
Jiskra Rymarov | 2:0 | 1.HFK Olomouc | |||||||||
AC Oulu | 1:2 | IF Gnistan | |||||||||
FC Honka | 2:2 | FC Haka | |||||||||
Grazer AK 1902 | 2:0 | TSV Pöllau | |||||||||
FC Trofaiach | 0:5 | Mettersdorf | |||||||||
Skalica | 2:0 | STK Samorin | |||||||||
Komarno | 1:6 | SKF Sered | |||||||||
Nove Mesto | 0:2 | MSK Zilina B | |||||||||
FK Poprad | 1:1 | Lipt. Mikulas | |||||||||
MFK Zvolen | 1:0 | Pohronie | |||||||||
Podbrezova B | 2:3 | Spisska N. Ves | |||||||||
Inter Bratislava | 5:0 | Bardejov | |||||||||
Ranheim | 6:1 | Levanger | |||||||||
SR Delémont | 1:0 | FC Baden 1897 | |||||||||
FC Sursee | 3:4 | Luzern U21 | |||||||||
FC Black Stars | 3:2 | GC Zürich U21 | |||||||||
Zug 94 | 1:2 | FC Schötz | |||||||||
SC Buochs | 3:2 | FC Bassecourt | |||||||||
Kickers Luzern | 0:4 | FC Solothurn | |||||||||
Dungannon | 0:4 | Linfield | |||||||||
Crusaders | 1:2 | Coleraine | |||||||||
Glentoran | 1:1 | Carrick Rangers | |||||||||
Ballymena Utd | 1:6 | Glenavon | |||||||||
Ballinamallard | 1:1 | Cliftonville | |||||||||
Warrenpoint | 1:0 | Ards FC | |||||||||
KF Llapi | 1:0 | KF Drenica | |||||||||
Feronikeli 74 | 1:0 | KF Vllaznia | |||||||||
Abdysh-Ata Kant | 1:0 | Neftchi | |||||||||
Dordoi Bishkek | 1:2 | Alay Osh | |||||||||
Alga Bishkek | 2:0 | Kyrgyzaltyn | |||||||||
OFK Grbalj | 1:2 | B. Podgorica | |||||||||
Rudar Pljevlja | 4:0 | FK Decic Tuzi | |||||||||
OFK Petrovac | 0:1 | FK Iskra | |||||||||
OFK Titograd | 2:2 | Kom Podgorica | |||||||||
Verzej | 1:2 | NK Bravo | |||||||||
NK Rogaska | 1:1 | Tabor Sezana | |||||||||
NK Radomlje | 3:1 | Zarica Kranj | |||||||||
NK Nafta 1903 | 1:0 | NK Krka | |||||||||
NK Fuzinar | 2:4 | Drava Ptuj | |||||||||
Wolfsburg II | 0:1 | VfB Lübeck |
|
||||||||
Eutin 08 | 2:3 | Drochtersen/A. | |||||||||
BSV Rehden | 2:3 | Altona 93 | |||||||||
Rimini | 5:2 on pens | Romagna Centro | |||||||||
Dro Alto Garda | 1:0 | Trento | |||||||||
Latte Dolce | 2:1 | Budoni | |||||||||
FC Chiasso | 3:0 | FC Wil 1900 | |||||||||
Rapperswil-Jona | 3:2 | FC Wohlen | |||||||||
SV Lafnitz | 3:3 | Allerheiligen | |||||||||
Stadl-Paura | 0:0 | FC Gleisdorf 09 | |||||||||
Union Gurten | 1:1 | Vöcklamarkt | |||||||||
Bayeux FC | 2:1 | FC Rouen 1899 | |||||||||
US Alençon | 0:0 | FC Saint-Lô | |||||||||
Mondeville | 2:0 | Pacy Ménilles | |||||||||
Évreux FC 27 | 1:1 | FC Dieppe | |||||||||
CMS Oissel | 2:2 | SU Dives | |||||||||
Zvijezda 09 | 2:0 | Kozara Gradiska | |||||||||
Sloga Meridian | 0:2 | Tekstilac | |||||||||
Slavija S. | 4:1 | Zeljeznicar BL | |||||||||
Drina Zvornik | 0:0 | Sutjeska Foca | |||||||||
Rudar Prijedor | 1:0 | Napredak | |||||||||
Irtysh Omsk | 1:2 | Sakhalin | |||||||||
Chita | 0:1 | Irkutsk | |||||||||
Dinamo Barnaul | 0:0 | Smena | |||||||||
Milsami | 1:0 | Sfintul Gheor. | |||||||||
CSF Speranta | 1:1 | Dinamo-Auto | |||||||||
GD Sou. Tigers | 2:1 | NT Zhiyun | |||||||||
SZ Dongwu | 0:1 | SZ Renren | |||||||||
KS FC | 1:2 | JX Lushan | |||||||||
HN Billows | 1:2 | SH Sunfun | |||||||||
CD Qbao | 5:1 | HN Boying | |||||||||
SH JuJuSports | 0:2 | SC Longfor | |||||||||
HW Welders | 6:1 | Larne FC | |||||||||
Loughgall | 2:0 | Dergview | |||||||||
Newry City | 1:2 | PSNI FC | |||||||||
Knockbreda FC | 1:2 | Ballyclare | |||||||||
Institute FC | 1:1 | Lurgan Celtic | |||||||||
Portadown | 2:1 | Limavady | |||||||||
M. Lipetsk | 2:0 | Saturn | |||||||||
FC UNA Strassen | 0:6 | Pr. Niederkorn | |||||||||
US Mondorf | 0:0 | US Hostert | |||||||||
Limerick FC | 1:0 | Bohemians | |||||||||
Gandzasar | 0:1 | Shirak Gyumri | |||||||||
The New Saints | 3:0 | Bala | |||||||||
Connah's Quay | 3:1 | Carmarthen | |||||||||
Prestatyn | 1:0 | Barry Town | |||||||||
Cardiff Met | 3:1 | Bangor City | |||||||||
Nadi FA | 0:1 | Suva FA | |||||||||
Ba FC | 3:0 | Labasa FC | |||||||||
Albirex N. (S) | 4:0 | Tampines Rovers | |||||||||
Alianza FC | 0:0 | Universitario | |||||||||
CA Veragüense | 0:1 | Independiente | |||||||||
Santa Gema | 0:2 | San Francisco | |||||||||
Chrudim | 2:0 | Zapy | |||||||||
Pisek | 2:3 on pens | Benesov | |||||||||
Litomericko | 2:1 | Kraluv Dvur | |||||||||
Sokol Cizova | 0:1 on pens | Vysehrad | |||||||||
Usti nad Orlici | 0:3 | Viktorie Jirny | |||||||||
JS Kairouan | 0:2 | ES Metlaoui | |||||||||
Stade Gabèsien | 1:0 | CO Medenine | |||||||||
Renova | 0:3 | Sileks | |||||||||
Lok Leipzig | 4:2 | FSV Luckenwalde | |||||||||
Egersund | 4:2 | Vindbjart FK | |||||||||
Fram | 1:3 | Notodden | |||||||||
Vard | 2:0 | Vidar | |||||||||
Maru. Okazaki | 1:6 | FC Osaka | |||||||||
MinebeaMitsumi | 2:3 | Sony Sendai | |||||||||
FC Mendrisio | 2:1 | St. Gallen U21 | |||||||||
Winterthur U21 | 1:5 | FC Seuzach | |||||||||
FC Wettswil | 2:0 | SV Höngg | |||||||||
Red Star ZH | 2:2 | Eschen/Mauren | |||||||||
FC Gossau | 1:2 | FC Thalwil | |||||||||
FC Balzers | 0:3 | FC Tuggen | |||||||||
FC Lugano II | 2:2 | FC Hergiswil | |||||||||
Perlen-Buchr. | 2:0 | FC Hochdorf | |||||||||
SC Goldau | 6:0 | FC Altdorf | |||||||||
FC Brunnen | 0:0 | FC Locarno | |||||||||
FC Ibach | 3:1 | AC Taverne | |||||||||
FC Ascona | 0:3 | FC Eschenbach | |||||||||
Meyrin FC | 3:0 | Etoile Carouge | |||||||||
FC Fribourg | 1:0 | FC Portalban | |||||||||
FC Echallens | 1:3 | Azzurri LS | |||||||||
Lancy FC | 5:0 | Martigny-Sports | |||||||||
SC Düdingen | 2:5 | Vevey-Sports | |||||||||
LN Tieren | 2:0 | DL Chanjoy | |||||||||
JL Baijia | 2:2 | YC Elk Sea | |||||||||
IM Caoshangfei | 0:1 | YC Helanshan | |||||||||
Croat. Zmijavci | 7:1 | NK FESK Fericanci | |||||||||
Zagora Unesic | 4:2 | NK Nedeljanec | |||||||||
NK Virovitica | 9:10 on pens | NK Vrbovec | |||||||||
NK Lekenik | 0:6 | NK Oriolik | |||||||||
Kuressaare | 0:2 | FC Flora U21 | |||||||||
FCI Tallinn U21 | 0:5 | Kalev | |||||||||
Tsarsko Selo | 3:2 | Strumska Slava | |||||||||
B. Galabovo | 3:0 | Litex Lovech | |||||||||
Oborishte | 2:0 | C. Balchik | |||||||||
Sozopol | 1:3 | Lokomotiv GO | |||||||||
Global FC | 0:0 | Kaya-Iloilo | |||||||||
Radnicki P. U19 | 2:3 | Red Star U19 | |||||||||
Partizan U19 | 2:0 | FK Brodarac U19 | |||||||||
Čukarički U19 | 1:0 | Kragujevac U19 | |||||||||
Napredak U19 | 1:4 | Rad U19 | |||||||||
Moravac | 2:1 | Indjija U19 | |||||||||
SV Erlenbach | 0:3 | TSV Aubstadt | |||||||||
Würzb. Kick. II | 3:1 | SpVgg Ansbach | |||||||||
DJK Gebenbach | 5:2 | Jahn Forchheim | |||||||||
FSV Erlangen-B. | 2:0 | DJK Don Bosco | |||||||||
Schweinfurt II | 5:4 | FC Amberg | |||||||||
TSV Großbardorf | 2:0 | FV 04 Würzburg | |||||||||
Fylkir | 4:1 | Leiknir F. | |||||||||
FC Legirus | 2:1 | FC KTP | |||||||||
Pallokerho | 3:2 | Pallo-Kissat | |||||||||
Gr. Fürth U19 | 0:1 | FC Bayern U19 | |||||||||
U'haching U19 | 2:4 | Hoffenheim U19 | |||||||||
FC Augsburg U19 | 2:3 | Frankfurt U19 | |||||||||
FC Töging | 2:1 | Türkgücü Münch. | |||||||||
TSV Neuried | 0:2 | SpVgg Landshut | |||||||||
Pfarrkirchen | 3:2 | SV Manching | |||||||||
ASV Dachau | 4:1 | ESV Freilassing | |||||||||
FC Deisenhofen | 3:0 | TSV Moosach | |||||||||
TSV Kastl | 2:1 | TuS Geretsried | |||||||||
FK Krupa | 1:0 | Celik Zenica | |||||||||
St. Pauli U19 | 2:1 | Hertha BSC U19 | |||||||||
Braunschw. U19 | 3:0 | W. Bremen U19 | |||||||||
Kickers Emden | 4:2 | Blau-Weiß Lohne | |||||||||
Heidmühler FC | 2:2 | Holthausen/B. | |||||||||
GMHütte | 1:1 | H. Friesoythe | |||||||||
Novi Pazar U17 | 0:9 | Red Star U17 | |||||||||
Partizan U17 | 7:1 | Brodarac U17 | |||||||||
Kiker U17 | 0:3 | Teleoptik U17 | |||||||||
Čukarički U17 | 2:0 | Apolon 4 U17 | |||||||||
Radn. Nis U17 | 2:0 | Pancevo U17 | |||||||||
Sandvikens IF | 0:1 | Enskede IK | |||||||||
Vasalunds IF | 0:1 | Carlstad United | |||||||||
Akropolis IF | 3:1 | Assyriska FF | |||||||||
Vejle BK U19 | 3:3 | Odense BK U19 | |||||||||
Randers FC U19 | 2:4 | Midtjylland U19 | |||||||||
Silkeborg U19 | 2:2 | Aarhus GF U19 | |||||||||
TPV | 0:0 | Käpylän Pallo | |||||||||
BK-46 | 1:0 | FC Espoo | |||||||||
MuSa | 1:2 | Tampere United | |||||||||
Elgin City | 3:2 | Clyde FC | |||||||||
Stenhousemuir | 3:1 | Peterhead | |||||||||
Berwick Rangers | 1:5 | Annan Athletic | |||||||||
Stirling Albion | 2:0 | Edinburgh City | |||||||||
Montrose | 1:0 | Cowdenbeath | |||||||||
M'gladbach U19 | 0:1 | Düsseldorf U19 | |||||||||
FC Buchs | 2:1 | FC Wil II | |||||||||
Chur 97 | 1:1 | FC Bazenheid | |||||||||
FC Winkeln SG | 2:2 | FC Rüti | |||||||||
FC Einsiedeln | 0:2 | FC Frauenfeld | |||||||||
Hammarby U19 | 1:1 | Örebro SK U19 | |||||||||
AIK U19 | 2:2 | Sundsvall U19 | |||||||||
IFK Lidingö U19 | 1:3 | Vasalund U19 | |||||||||
Åtvidaberg U19 | 2:2 | Gefle U19 | |||||||||
SönderjyskE U19 | 2:1 | Thisted FC U19 | |||||||||
B.93 U19 | 0:1 | Viborg FF U19 | |||||||||
Naesby BK U19 | 4:2 | Hvidovre IF U19 | |||||||||
Akademisk U19 | 3:0 | Roskilde U19 | |||||||||
Hellerup IK U19 | 9:0 | Naestved BK U19 | |||||||||
HB Köge U19 | 5:0 | AC Horsens U19 | |||||||||
A. Lustenau II | 3:1 | Fussach | |||||||||
Feldkirch | 1:1 | Röthis | |||||||||
Schwarzach | 0:4 | Höchst | |||||||||
Wolfurt | 2:2 | FC Egg | |||||||||
Admira Dornbirn | 2:2 | Dornbirner SV | |||||||||
Banbridge | 3:1 | Annagh United | |||||||||
Portstewart FC | 0:2 | Newington FC | |||||||||
Dundela FC | 0:0 | Armagh City FC | |||||||||
Lisburn FC | 2:0 | Queen's Uni | |||||||||
Tobermore | 4:4 | Moyola Park | |||||||||
Belfast Celtic | 2:1 | Donegal Celtic | |||||||||
Amkar Perm II | 0:1 | Zenit II | |||||||||
Ural II | 0:5 | CSKA Moscow II | |||||||||
Dynamo M II | 0:0 | Ufa II | |||||||||
Rostov II | 2:2 | Krasnodar II | |||||||||
NKP Podhale | 1:1 | Unia Tarnow | |||||||||
KSZO Ostrowiec | 3:1 | JKS Jaroslaw | |||||||||
Avia Swidnik | 1:1 | Spartakus Daleszyce | |||||||||
Orleta R.P. | 2:1 | MKS Trzebinia | |||||||||
Wólczanka | 2:1 | Sola Oswiecim | |||||||||
Podlasie B.P. | 1:0 | Karpaty Krosno | |||||||||
Malmö FF U19 | 3:1 | Östers IF U19 | |||||||||
Halmstad U19 | 4:2 | BoIS U19 | |||||||||
IF Elfsborg U19 | 2:0 | Trelleborg U19 | |||||||||
Falkenberg U19 | 1:4 | BK Häcken U19 | |||||||||
Pogon U19 | 3:2 | Wa. Poznan U19 | |||||||||
Glogow U19 | 3:4 | S. Szczecin U19 | |||||||||
Podbeskidzie Bielsko-Biala U19 | 2:2 | Lechia U19 | |||||||||
Slask U19 | 2:1 | Arka Gdynia U19 | |||||||||
FC Lerchenfeld | 0:0 | SC Binningen | |||||||||
FC Liestal | 4:2 | AS Timau | |||||||||
FC Konolfingen | 1:1 | FC Moutier | |||||||||
Longford Town | 7:1 | Athlone Town | |||||||||
Wisla Plock U19 | 0:0 | Cracovia U19 | |||||||||
Wisla U19 | 1:0 | Progres U19 | |||||||||
UKS SMS U19 | 2:0 | Resovia U19 | |||||||||
Rzeszow U19 | 2:2 | LKS U19 | |||||||||
Korona U19 | 0:1 | Motor U19 | |||||||||
VFC Plauen | 0:0 | VfL Halle 96 | |||||||||
Ein. Rudolstadt | 4:2 | VfB Krieschow | |||||||||
CZ Jena II | 1:0 | FSV Barleben | |||||||||
OSC Vellmar | 0:3 | KSV Baunatal | |||||||||
FSC Lohfelden | 2:4 | Bayern Alzenau | |||||||||
FC Gießen | 0:0 | SC Waldgirmes | |||||||||
VfB Ginsheim | 1:0 | Vikt. Griesheim | |||||||||
RW Frankfurt | 2:2 | RW Hadamar | |||||||||
FC Lichtenfels | 3:1 | Bayreuth II | |||||||||
ATSV Erlangen | 3:0 | SpVgg Selbitz | |||||||||
SV Friesen | 1:3 | TSV Buch | |||||||||
SV Memmelsdorf | 1:2 | TSV Sonnefeld | |||||||||
Neudrossenfeld | 1:2 | SpVgg Erlangen | |||||||||
Memmingen II | 6:0 | SC Ichenhausen | |||||||||
Nördlingen | 3:0 | Türk. Augsburg | |||||||||
Bad Grönenbach | 1:4 | SV Mering | |||||||||
Kanagawa Teach. | 2:0 | Nihon Kogaku. | |||||||||
Toho Titanium | 1:3 | Toin Univ. FC | |||||||||
Holst. Kiel U17 | 0:0 | E. Cottbus U17 | |||||||||
Hamburg U17 | 2:0 | RB Leipzig U17 | |||||||||
W. Bremen U17 | 2:0 | D. Dresden U17 | |||||||||
Hertha BSC U17 | 5:1 | St. Pauli U17 | |||||||||
Wolfsburg U17 | 4:0 | Magdeburg U17 | |||||||||
Eimsbüttel U17 | 1:3 | U. Berlin U17 | |||||||||
Sloboda T U19 | 2:1 | FK MDK U19 | |||||||||
GOSK Gabela U19 | 3:6 | Bijeljina U19 | |||||||||
BFC Preussen | 0:4 | Füchse Berlin | |||||||||
SV Empor Berlin | 3:2 | Tasmania Berlin | |||||||||
Frankfurt U17 | 0:1 | K'lautern U17 | |||||||||
Mainz 05 U17 | 5:1 | Heidenheim U17 | |||||||||
Stuttgart U17 | 3:1 | SC Freiburg U17 | |||||||||
Hohenstein-E. | 1:1 | Radebeuler BC | |||||||||
FC Grimma | 4:0 | Lipsia Eutritzsch | |||||||||
FC 1910 Lößnitz | 5:0 | Rapid Chemnitz | |||||||||
VfB Zwenkau | 0:2 | Reichenbach | |||||||||
Großenhainer FV | 2:3 | BSG Stahl Riesa | |||||||||
Eintr. Niesky | 0:2 | Pirna-Copitz | |||||||||
SC Weiche 08 II | 1:1 | Heider SV | |||||||||
PSV Neumünster | 3:5 | SV Frisia 03 | |||||||||
TSV Schilksee | 2:2 | FC Dornbreite | |||||||||
SV Eichede | 5:0 | TSV Wankendorf | |||||||||
Ilves U19 | 0:1 | TPS U19 | |||||||||
Brandenburg. SC | 3:1 | TeBe Berlin | |||||||||
E. Ueckermünde | 0:3 | SV Pastow | |||||||||
SV 90 Görmin | 1:1 | Gnoiener SV | |||||||||
TSV Bützow | 2:2 | Neubrandenburg | |||||||||
TSV Friedland | 0:2 | MSV Pampow | |||||||||
Romonta Amsdorf | 1:4 | SV BW Zorbau | |||||||||
Halle-Ammendorf | 7:2 | Sangerhausen | |||||||||
Fort. Magdeburg | 2:1 | GW Piesteritz | |||||||||
IMO Merseburg | 2:3 | Bitterfeld-W. | |||||||||
SV Dessau 05 | 5:1 | Edelw. Arnstedt | |||||||||
Eintr. Elster | 1:1 | Blau-Weiß Dölau | |||||||||
Meiendorfer SV | 1:1 | Buxtehude | |||||||||
SV Altengamme | 2:4 | VfL Lohbrügge | |||||||||
Schleswig 06 | 1:3 | TSV Bordesholm | |||||||||
C. Schönkirchen | 1:1 | TSV Altenholz | |||||||||
Gettorfer SC | 9:2 | SG Geest 05 | |||||||||
Dordrecht U19 | 0:6 | Feyenoord U19 | |||||||||
Leher TS | 0:1 | W. Bremen III | |||||||||
FSV Bernau | 1:3 | GW Lübben | |||||||||
RSV Waltersdorf | 6:2 | E'hüttenstadt | |||||||||
BSV Guben-Nord | 0:2 | Ludwigsfelde | |||||||||
BSG Stahl | 6:1 | Miersdorf/Zeut. | |||||||||
MSV Neuruppin | 0:2 | Einheit Bernau | |||||||||
Sachsenhausen | 4:0 | Werderaner FC | |||||||||
Woltmershausen | 2:2 | TV Bremen-Walle | |||||||||
DJK Blumenthal | 1:1 | Lesum-Burgdamm | |||||||||
FC Dorndorf | 2:2 | Oberliederbach | |||||||||
FSV Braunfels | 1:0 | TSV Bicken | |||||||||
JPS | 5:2 | SC Riverball | |||||||||
SV Kaufungen 07 | 1:2 | SG Johannesberg | |||||||||
VfR Mannheim | 3:2 | F. Heddesheim | |||||||||
SG Kirchheim | 1:2 | VfB Eppingen | |||||||||
SpVgg Neckarelz | 0:0 | VfB Gartenstadt | |||||||||
FC Espanol | 3:3 | VfR Gommersdorf | |||||||||
Elversberg II | 4:1 | FV Schwalbach | |||||||||
SF Köllerbach | 2:0 | RW Hasborn | |||||||||
FSG Bous | 1:3 | Halberg Brebach | |||||||||
FSG Steinbach | 1:0 | VfL Primstal | |||||||||
FC Olten | 2:1 | FC Rothrist | |||||||||
FC Dietikon | 2:3 | NK Pajde | |||||||||
Blue Stars ZH | 1:2 | Aargau U21 | |||||||||
FC Wettingen | 1:1 | FC Dulliken | |||||||||
SC Zofingen | 4:3 | FC Wohlen U23 | |||||||||
TSV Abtswind | 1:0 | Kleinrinderfeld | |||||||||
TSV Lengfeld | 0:2 | TSV Karlburg | |||||||||
VfL Jüchen-G. | 4:0 | Nievenheim | |||||||||
Union Nettetal | 4:0 | Meerbusch II | |||||||||
SG Malberg/R. | 3:0 | SG Alfbachtal | |||||||||
Emmelshausen | 0:1 | FSV Tarforst | |||||||||
SV Bavenstedt | 2:0 | FC Eldagsen | |||||||||
Heeßeler SV | 1:0 | HSC/BW Tündern | |||||||||
SV BE Steimbke | 0:1 | Krähenwinkel | |||||||||
Egestorf/L. II | 3:0 | TSV Godshorn | |||||||||
Wolfenbüttel | 2:1 | SV Lengede | |||||||||
TB Uphusen | 0:3 | TuS Bersenbrück | |||||||||
SV Atlas | 3:1 | MTVE Celle | |||||||||
Duisburger SV | 4:0 | VfL Repelen | |||||||||
Bad Kreuznach | 1:0 | SC Hauenstein | |||||||||
ASV Fußgönheim | 1:6 | Bienwald Kandel | |||||||||
FC Speyer 09 | 1:1 | A. Ludwigshafen | |||||||||
Veracruz U20 | 2:3 | Querétaro U20 | |||||||||
Lobos U20 | 1:6 | CF América U20 | |||||||||
Tigres UANL U20 | 2:2 | UNAM Pumas U20 | |||||||||
Club León U20 | 1:1 | Monterrey U20 | |||||||||
Cruz Azul U20 | 1:4 | Atlas U20 | |||||||||
Guadalajara U20 | 3:0 | Puebla FC U20 | |||||||||
GBK | 4:0 | Vaasa IFK | |||||||||
JJK II | 0:2 | Kajaanin Haka | |||||||||
Gaflenz | 4:1 | St. Peter/Au | |||||||||
Leobendorf | 3:0 | Kottingbrunn | |||||||||
Rohrendorf | 4:1 | Waidhofen/T. | |||||||||
SC Retz | 1:0 | Haitzendorf | |||||||||
A. Salzburg | 6:0 | Hallwang | |||||||||
Bergheim | 1:3 | Eugendorf | |||||||||
Bischofshofen | 4:2 | Altenmarkt | |||||||||
ÖTSU Hallein | 2:0 | Kuchl | |||||||||
Neumarkt | 2:0 | Bramberg | |||||||||
Zell am See | 0:6 | Strobl | |||||||||
Andorf | 0:1 | Edelweiß | |||||||||
Mattersburg II | 8:0 | Parndorf II | |||||||||
St. Margarethen | 0:2 | Drassburg | |||||||||
Markt Allhau | 3:0 | Kohfidisch | |||||||||
Mauerwerk | 1:1 | FC Marchfeld | |||||||||
Kirchbichl | 3:1 | SK St. Johann | |||||||||
Mayrhofen | 3:2 | SV Innsbruck | |||||||||
Silz/Mötz | 4:0 | Kematen | |||||||||
Telfs | 6:3 | Hall | |||||||||
Vatanspor HG | 2:0 | FC 07 Bensheim | |||||||||
SVG Bleiburg | 0:3 | SAK Klagenfurt | |||||||||
KAC 1909 | 1:2 | SV St.Jakob/Ros | |||||||||
Zr. Mostar U17 | 1:3 | Sloboda T U17 | |||||||||
NK Vitez U17 | 1:3 | Banja Luka U17 | |||||||||
Celik U17 | 0:2 | Krupa U17 | |||||||||
Mannswörth | 2:1 | SV Donau | |||||||||
Wiener Viktoria | 2:2 | Ostbahn XI | |||||||||
E. Lüneburg | 1:0 | TV Meckelfeld | |||||||||
Teutonia Uelzen | 1:2 | SV Emmendorf | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
G. Christensen Hertha BSC II | 1:1 | |
Rhys Walsh Sunderland U18 | 0:1 | |
Moha Keita Belenenses | 2:1 | |
A. Khozhimirzaev Dinamo | 1:1 | |
K. Khalilov Dinamo | 2:1 |