Arsenal | 2:0 | Brighton |
|
||||||||
Everton | 0:1 | Burnley |
|
||||||||
Newcastle | 1:1 | Liverpool |
|
||||||||
Real Sociedad | 4:4 | Real Betis |
|
||||||||
Barcelona | 3:0 | UD Las Palmas | |||||||||
Villarreal | 3:0 | SD Eibar | |||||||||
Valencia | 3:2 | Athletic |
|
||||||||
Real Madrid | 2:0 | Espanyol | |||||||||
SSC Napoli | 3:0 | Cagliari Calcio | |||||||||
Benevento | 1:2 | Inter |
|
||||||||
Chievo Verona | 2:1 | Fiorentina | |||||||||
Lazio | 6:1 | Sassuolo | |||||||||
SPAL | 1:1 | Crotone | |||||||||
Torino | 2:2 | Hellas Verona | |||||||||
AC Milan | 0:2 | AS Roma |
|
||||||||
Atalanta BC | 2:2 | Juventus |
|
||||||||
SC Freiburg | 3:2 | TSG Hoffenheim |
|
||||||||
Hertha BSC | 2:2 | Bayern Munich |
|
||||||||
1.FC Köln | 1:2 | RB Leipzig |
|
||||||||
Troyes | 2:1 | Saint-Étienne | |||||||||
Angers SCO | 3:3 | Olympique Lyon |
|
||||||||
OGC Nice | 2:4 | Marseille |
|
||||||||
Sheff Wed | 3:0 | Leeds |
|
||||||||
Palmeiras | 0:1 | Santos |
|
||||||||
Botafogo | 2:3 | EC Vitória | |||||||||
Avaí FC | 0:2 | Atlético-GO |
|
||||||||
Cruzeiro | 1:1 | Corinthians |
|
||||||||
Grêmio | 1:0 | Fluminense |
|
||||||||
São Paulo | 1:0 | Sport Recife | |||||||||
Luverdense | 0:1 | Ceará SC |
|
||||||||
Guarani | 0:0 | Criciúma EC | |||||||||
América-MG | 1:2 | Oeste | |||||||||
ES Sahel | 2:1 | El Ahly | |||||||||
SuperSport Utd. | 1:1 | Club Africain | |||||||||
TP Mazembe | 1:0 | FUS Rabat | |||||||||
Sant Julia | 1:1 | FC Santa Coloma | |||||||||
UE Santa Coloma | 0:0 | IC d'Escaldes | |||||||||
UE Engordany | 1:3 | Lusitanos | |||||||||
FC Encamp | 6:0 | Penya Encarnada | |||||||||
E. Braunschweig | 0:2 | FC St. Pauli |
|
||||||||
Heidenheim | 0:2 | Dynamo Dresden |
|
||||||||
SV Sandhausen | 2:0 | J. Regensburg |
|
||||||||
FSV Zwickau | 1:3 | SC Paderborn |
|
||||||||
1.FC Magdeburg | 2:0 | Carl Zeiss Jena | |||||||||
SV Meppen | 2:0 | Karlsruher SC |
|
||||||||
Arsenal Tula II | 2:2 | Krasnodar II | |||||||||
CSKA Moscow | 0:0 | Ufa | |||||||||
Loko Moscow | 3:0 | Dynamo Moscow | |||||||||
Anzhi | 2:2 | Zenit S-Pb | |||||||||
Austria Vienna | 2:0 | SCR Altach |
|
||||||||
RB Salzburg | 2:1 | Wolfsberger AC |
|
||||||||
CFR Cluj | 2:0 | Daco-Getica | |||||||||
Sepsi OSK | 0:4 | FCSB | |||||||||
AZ Alkmaar | 0:4 | Feyenoord |
|
||||||||
Heerenveen | 0:4 | Ajax |
|
||||||||
Vitesse | 1:1 | FC Utrecht | |||||||||
Sparta R. | 1:2 | Roda JC | |||||||||
Y. Malatyaspor | 1:1 | Konyaspor | |||||||||
Alanyaspor | 4:1 | Genclerbirligi |
|
||||||||
Besiktas | 2:2 | Trabzonspor |
|
||||||||
Göztepe | 1:2 | Basaksehir |
|
||||||||
FC Thun | 2:0 | FC Luzern |
|
||||||||
BSC Young Boys | 6:1 | FC St. Gallen |
|
||||||||
FC Zürich | 3:0 | FC Lugano |
|
||||||||
Chornomorets | 0:3 | Vorskla Poltava | |||||||||
Shakhtar D. | 2:0 | Karpaty | |||||||||
Veres Rivne | 1:1 | Stal Kamyanske | |||||||||
Zorya Lugansk | 4:4 | Dynamo Kyiv | |||||||||
Olympiacos U19 | 2:0 | Atromitos U19 | |||||||||
Platanias U19 | 1:1 | Panetolikos U19 | |||||||||
Levadiakos U19 | 4:0 | Apollon U19 | |||||||||
Olympiacos | 0:1 | Atromitos | |||||||||
AOK Kerkyra | 0:2 | AO Xanthi | |||||||||
APO Levadiakos | 2:1 | Apollon Smyrnis | |||||||||
Asteras Tripoli | 2:0 | AEK Athens | |||||||||
Club Brugge | 2:1 | KAA Gent |
|
||||||||
RSC Anderlecht | 1:0 | Standard Liège |
|
||||||||
Zulte Waregem | 1:3 | KSC Lokeren | |||||||||
VW Hamme | 2:0 | Patro Eisden | |||||||||
Beerschot V.A. | 4:0 | Lierse SK | |||||||||
Viktoria Plzen | 2:1 | Bohemians 1905 | |||||||||
Jablonec | 3:1 | Mlada Boleslav | |||||||||
Banik Ostrava | 2:2 | Zlin | |||||||||
Jihlava | 0:1 | Sigma Olomouc | |||||||||
Slavia Prague | 2:0 | Zbrojovka Brno | |||||||||
Silkeborg IF | 2:4 | Nordsjaelland | |||||||||
FC Midtjylland | 4:1 | Aalborg BK | |||||||||
Bröndby IF | 4:0 | SönderjyskE | |||||||||
Lyngby BK | 3:1 | FC Copenhagen | |||||||||
Jagodina U17 | 1:0 | Spartak U17 | |||||||||
Zemun U17 | 4:1 | Pancevo U17 | |||||||||
Red Star U17 | 4:0 | OFK Beograd U17 | |||||||||
Apolon 4 U17 | 2:0 | Vozdovac U17 | |||||||||
Novi Pazar U17 | 0:0 | Kiker U17 | |||||||||
Napredak U19 | 0:0 | Spartak U19 | |||||||||
Rad U19 | 0:1 | Internacional | |||||||||
Kragujevac U19 | 2:0 | Vozdovac U19 | |||||||||
FK Brodarac U19 | 7:0 | Indjija U19 | |||||||||
Napredak | 1:0 | Red Star | |||||||||
Partizan | 0:0 | FK Cukaricki | |||||||||
NK Osijek | 2:1 | NK Istra | |||||||||
NK Rudes | 1:5 | HNK Rijeka | |||||||||
IFK Mariehamn | 2:1 | SJK Seinäjoki | |||||||||
Górnik Zabrze | 1:0 | Piast Gliwice | |||||||||
Wisla Plock | 1:0 | Nieciecza | |||||||||
Lech Poznan | 3:0 | Legia Warszawa |
|
||||||||
Levski Sofia | 1:0 | Cherno More | |||||||||
Ludogorets | 2:0 | Beroe | |||||||||
Tsarsko Selo | 2:0 | Oborishte | |||||||||
Lokomotiv GO | 1:1 | Montana | |||||||||
Sozopol | 1:2 | Botev Vratsa | |||||||||
NK Olimpija | 2:1 | ND Gorica | |||||||||
Luxembourg City | 2:0 | US Hostert | |||||||||
Ruzomberok | 3:1 | Tatran Presov | |||||||||
Vikt. Köln II | 1:0 | L.-Hohenlind | |||||||||
G. Windeck | 1:0 | FV Bad Honnef | |||||||||
Oberpleis | 1:1 | FV Wiehl | |||||||||
TuS Mondorf | 1:1 | VfL Rheinbach | |||||||||
FC Leverkusen | 0:2 | SV Lohmar | |||||||||
Homburg-Nü. | 2:1 | SV Deutz 05 | |||||||||
FV Endenich | 1:0 | SV Schlebusch | |||||||||
Friedrichstal | 3:1 | VfR Mannheim | |||||||||
Durlach-Aue | 5:0 | FC Espanol | |||||||||
VfB Gartenstadt | 6:0 | SV Schwetzingen | |||||||||
SSV Kästorf | 0:2 | TSC Vahdet | |||||||||
F. Lebenstedt | 2:1 | SCW Göttingen | |||||||||
Lupo-Martini II | 1:5 | SV Lengede | |||||||||
FC Grone | 2:1 | TSV Hillerse | |||||||||
Mülheim-Kärlich | 5:0 | FSV Tarforst | |||||||||
SV Mehring | 2:2 | SG Mendig | |||||||||
TuS Oberwinter | 1:5 | SG 99 Andernach | |||||||||
SV Windhagen | 1:1 | FV Morbach | |||||||||
BW Löwenstedt | 0:4 | C. Schönkirchen | |||||||||
Eckernförder SV | 0:5 | Gettorfer SC | |||||||||
Neudrossenfeld | 4:1 | FSV Bayreuth | |||||||||
TSV Sonnefeld | 3:2 | SpVgg Selbitz | |||||||||
ASV Rimpar | 0:2 | TG Höchberg | |||||||||
Kleinrinderfeld | 5:1 | TSV Karlburg | |||||||||
TSV Lengfeld | 1:1 | ASV Vach | |||||||||
TuS Röllbach | 2:0 | ESV Ansbach-Eyb | |||||||||
Teistungen | 2:1 | E. Eisenberg | |||||||||
Reichenbach | 0:2 | Hohenstein-E. | |||||||||
FSV Dörnberg | 1:3 | CSC 03 Kassel | |||||||||
SV 07 Eschwege | 0:1 | SG Johannesberg | |||||||||
Hes. Kassel II | 5:2 | SG Bad Soden | |||||||||
Barockstadt II | 5:1 | Schwalmstadt | |||||||||
TuS Harsefeld | 2:0 | VfL Westercelle | |||||||||
TSV Etelsen | 4:6 | Eintr. Cuxhaven | |||||||||
TV Meckelfeld | 2:0 | BW Bornreihe | |||||||||
TuSG Ritterhude | 3:0 | Ottersberg | |||||||||
Westrhauderfehn | 2:2 | TSV Oldenburg | |||||||||
GMHütte | 2:2 | Heidmühler FC | |||||||||
BV Essen | 2:2 | H. Friesoythe | |||||||||
SV Bevern | 0:2 | Bad Rothenfelde | |||||||||
HSC Hannover | 2:0 | SV BE Steimbke | |||||||||
OSV Hannover | 3:4 | HSC/BW Tündern | |||||||||
TSV Pattensen | 5:2 | STK Eilvese | |||||||||
1.SV Mörsch | 2:0 | Kehler FV | |||||||||
FC Neustadt | 0:0 | SC Lahr | |||||||||
Kellinghusen | 1:1 | GW Siebenbäumen | |||||||||
TB Jahn Zeiskam | 2:1 | TuS Rüssingen | |||||||||
ASV Fußgönheim | 0:3 | FK Pirmasens II | |||||||||
SV Herschberg | 0:4 | FC Speyer 09 | |||||||||
L-Echterdingen | 4:1 | VfL Pfullingen | |||||||||
SV 09 Bübingen | 3:0 | Elversberg II | |||||||||
TuS Herrensohr | 1:1 | SF Köllerbach | |||||||||
FSG Bous | 3:3 | SG Lebach | |||||||||
DJK Blumenthal | 2:4 on pens | SG Aumund-Veg. | |||||||||
Komet Arsten | 1:2 | Habenhauser FV | |||||||||
BSC Hastedt | 2:1 | KSV Vatan Sport | |||||||||
Argentinos Jrs. | 2:0 | Racing Club |
|
||||||||
CA Talleres | 1:0 | Patronato | |||||||||
San Martín (SJ) | 3:1 | Rosario Central |
|
||||||||
Independiente | 1:0 | Vélez Sarsfield |
|
||||||||
Boca Juniors | 1:0 | Chacarita Jrs. | |||||||||
Santamarina | 1:1 | Mitre (SdE) | |||||||||
Juv. Unida (G) | 1:1 | Brown (Adrogué) | |||||||||
San Martín (T) | 0:0 | Aldosivi | |||||||||
Gimnasia (J) | 2:0 | Quilmes | |||||||||
Los Caimanes | 2:4 | Unión Huaral | |||||||||
Cienciano | 2:1 | Los Chankas | |||||||||
Def. La Bocana | 0:2 | Sport Boys | |||||||||
César Vallejo | 8:1 | Sport Ancash | |||||||||
Dep. Hualgayoc | 4:0 | CA Mannucci | |||||||||
Sport Victoria | 1:0 | Sport Loreto | |||||||||
Lobos BUAP | 0:3 | León | |||||||||
Querétaro FC | 2:2 | Monterrey |
|
||||||||
Tigres UANL | 1:0 | Chivas |
|
||||||||
Pachuca | 0:0 | Necaxa | |||||||||
Toluca | 1:2 | América |
|
||||||||
UNAM Pumas | 1:4 | CD Cruz Azul |
|
||||||||
Leones FC | 1:0 | Real Santander | |||||||||
Union Magdalena | 1:1 | Bogotá FC | |||||||||
Real Cartagena | 2:1 | Real C. | |||||||||
Orsomarso SC | 2:1 | Uni. Popayán | |||||||||
Barranquilla FC | 1:2 | Llaneros FC | |||||||||
Atl. Nacional | 1:0 | Atlético Huila | |||||||||
Junior FC | 1:0 | Deportivo Cali | |||||||||
Vegalta Sendai | 2:3 | Urawa Reds | |||||||||
Fagiano Okayama | 0:3 | Oita Trinita | |||||||||
Kamatam. Sanuki | 0:0 | Tokushima Vort. | |||||||||
Thespa Gunma | 1:1 | Yokohama FC | |||||||||
Tokyo Verdy | 3:1 | Machida Zelvia | |||||||||
FC Gifu | 2:6 | Nagoya Grampus | |||||||||
Roasso Kumamoto | 2:1 | Ehime FC | |||||||||
Fukushima Utd. | 2:0 | Nagano Parceiro | |||||||||
Kataller Toyama | 1:2 | Tochigi SC | |||||||||
a. cl. Numazu | 1:1 | Yokohama SCC | |||||||||
Gir. Kitakyushu | 3:0 | SC Sagamihara | |||||||||
FC Tokyo Res. | 3:1 | Iwate Grulla M. | |||||||||
G. Osaka Res. | 1:6 | Fujieda MYFC | |||||||||
Regu. Fukushima | 0:4 | Soma SC | |||||||||
Iwaki Furuk. | 4:2 | Nakada FC | |||||||||
Para. Yonezawa | 3:1 | Mikawa SC | |||||||||
Kureha SC | 1:6 | Nakaniida SC | |||||||||
Ricoh Tohoku | 3:1 | Aizu Olympus | |||||||||
Ni.St. Kamaishi | 5:4 | Ganju Iwate | |||||||||
Fuji Club 2003 | 5:0 | Bandits Iwaki | |||||||||
Cob. Onagawa | 1:2 | Blanc. Hirosaki | |||||||||
Merry | 1:3 | Prim. Fukushima | |||||||||
Sendai Sasuke | 1:5 | Morioka Zebra | |||||||||
Gamba U18 | 0:0 | Vissel U18 | |||||||||
Lagend Shiga | 2:0 | Cen.Cuo. Harima | |||||||||
Brew Kashima | 4:0 | MHI Nagasaki SC | |||||||||
Oaxaca | 2:1 | Atlante | |||||||||
Potros UAEM | 2:2 | Zacatepec | |||||||||
FC Juárez | 1:0 | Tampico Madero | |||||||||
Dorados Sinaloa | 1:0 | Murciélagos | |||||||||
Leones Negros | 2:0 | Cimarrones | |||||||||
FC Kamza | 1:1 | KF Teuta | |||||||||
NK Vitez U17 | 0:0 | Bijeljina U17 | |||||||||
S. Brijeg U17 | 4:0 | Krupa U17 | |||||||||
FK MDK U17 | 6:1 | GOSK U17 | |||||||||
FK Sarajevo | 2:3 | FK Krupa | |||||||||
NK Celik U19 | 0:2 | Zeljeznicar U19 | |||||||||
FK Slutsk | 0:2 | Soligorsk | |||||||||
Dinamo Minsk | 0:1 | BATE Borisov | |||||||||
Torpedo Zhodino | 3:2 | Gorodeya | |||||||||
Rapide Oued Zem | 2:0 | Moghreb Tétouan | |||||||||
Ittihad Tanger | 1:1 | Raja Casablanca | |||||||||
Ñublense | 1:1 | La Serena | |||||||||
Cobreloa | 4:2 | Iberia | |||||||||
San Felipe | 2:2 | Coquimbo Unido | |||||||||
Suwon Bluewings | 1:1 | Jeonbuk Hyundai | |||||||||
Gangwon FC | 1:1 | Ulsan HD | |||||||||
Jeju United | 1:1 | Gwangju FC | |||||||||
Sioni Bolnisi | 1:0 | FC Gagra | |||||||||
FC Dila | 1:0 | Chikhura | |||||||||
FC Edmonton | 0:1 | SF Deltas | |||||||||
North Carolina | 5:0 | Indy Eleven | |||||||||
NY Cosmos | 1:0 | Puerto Rico FC | |||||||||
Ansan Greeners | 1:0 | Gyeongnam FC | |||||||||
Busan IPark | 0:0 | Seongnam FC | |||||||||
Olimpia | 1:2 | CD Capiatá | |||||||||
Nacional | 2:1 | Libertad | |||||||||
Luqueño | 1:0 | Trinidense | |||||||||
FC Flora U21 | 4:2 | FCI Tallinn U21 | |||||||||
Santos Tartu | 2:0 | Kuressaare | |||||||||
Sillamäe U21 | 3:3 | Kalju FC U21 | |||||||||
Paide U21 | 3:1 | JK Järve | |||||||||
Vändra Vaprus | 1:8 | Kalev U21 | |||||||||
Cusco FC | 1:0 | AD Cantolao | |||||||||
Ayacucho FC | 5:3 | Sport. Cristal | |||||||||
FBC Melgar | 2:2 | Rosario FC | |||||||||
Dundalk FC | 1:1 | Shamrock Rovers | |||||||||
Tampines Res. | 1:2 | Hougang Reserve | |||||||||
Foggia | 2:2 | Novara | |||||||||
Alessandria | 0:1 | Arezzo | |||||||||
Arzachena | 1:0 | Monza | |||||||||
Carrarese | 1:2 | Siena | |||||||||
Pistoiese | 1:1 | Cuneo | |||||||||
Pontedera | 2:3 | Livorno | |||||||||
Pro Piacenza | 1:3 | Olbia | |||||||||
Foll. Gavorrano | 0:3 | Viterbese | |||||||||
Lucchese | 0:1 | Piacenza | |||||||||
Pisa | 2:0 | Prato | |||||||||
Bassano | 1:0 | UC AlbinoLeffe | |||||||||
AS Gubbio | 1:0 | Südtirol | |||||||||
Teramo | 0:0 | Fermana | |||||||||
Triestina | 0:1 | Renate | |||||||||
AJ Fano | 0:1 | Ravenna | |||||||||
Padova | 3:0 | Santarcangelo | |||||||||
Alcorcón | 1:2 | Granada CF | |||||||||
SD Huesca | 2:1 | Rayo Vallecano |
|
||||||||
CD Lugo | 1:0 | CD Tenerife | |||||||||
CA Osasuna | 2:0 | Sporting Gijón | |||||||||
Sevilla Atl. | 0:1 | Reus Deportiu | |||||||||
SM Caen B | 5:0 | QRM B | |||||||||
FC Versailles | 2:0 | L'Aumône | |||||||||
Chita | 0:1 | Sakhalin | |||||||||
Irkutsk | 2:1 | Smena | |||||||||
Irtysh Omsk | 0:0 | Dinamo Barnaul | |||||||||
Orenburg-2 | 1:0 | Ural 2 | |||||||||
Zenit Izhevsk | 0:1 | Volga Uljanovsk | |||||||||
Neftekhimik | 2:0 | Anzhi-Yunior | |||||||||
Syzran-2003 | 0:1 | Mordovia | |||||||||
Nosta | 3:0 | Lada Togliatti | |||||||||
KamAZ | 1:2 | Chelyabinsk | |||||||||
Dinamo 2 S-Pb | 2:3 | Veles Moscow | |||||||||
Strogino Moscow | 1:2 | Ararat Moskau | |||||||||
Braga B | 5:4 | Nacional | |||||||||
SC Braga | 6:0 | Estoril Praia | |||||||||
Sporting CP | 0:0 | FC Porto |
|
||||||||
Belenenses | 1:0 | Vit. Guimarães |
|
||||||||
Marítimo | 1:1 | Benfica |
|
||||||||
Giresunspor | 1:1 | Ümraniyespor | |||||||||
Samsunspor | 2:1 | Balikesirspor | |||||||||
Elazigspor | 3:1 | C. Rizespor | |||||||||
Adanaspor | 2:1 | Erzurumspor FK | |||||||||
Arsenal Kyiv | 1:0 | Cherkashchyna | |||||||||
FC Vaduz | 0:0 | FC Wil 1900 | |||||||||
Val. Mezirici | 3:0 | Zlinsko | |||||||||
Prevysov | 3:1 | Viktorie Jirny | |||||||||
Domazlice | 4:0 | Loko Vltavin | |||||||||
Zapy | 1:2 on pens | Vysehrad | |||||||||
SK Nymburk | 0:2 | Sokol Brozany | |||||||||
Dukla Prague B | 2:4 | Pribram B | |||||||||
Teplice B | 2:1 | Vikt. Plzen B | |||||||||
Vlasim | 2:1 | Viagem Usti n/L | |||||||||
Varnsdorf | 0:1 | Banik Sokolov | |||||||||
C. Budejovice | 6:0 | Vitkovice | |||||||||
Viborg FF | 4:0 | Brabrand IF | |||||||||
Vejle BK | 1:0 | Fremad Amager | |||||||||
FC Roskilde | 2:0 | Nyköbing FC | |||||||||
Skive IK | 1:2 | Thisted FC | |||||||||
HB Köge | 0:0 | FC Fredericia | |||||||||
Strømmen | 1:2 | Start | |||||||||
Åsane | 1:0 | Elverum | |||||||||
Jerv | 0:1 | Mjøndalen | |||||||||
Levanger | 0:3 | Tromsdalen | |||||||||
Arendal | 3:0 | Kongsvinger | |||||||||
Ranheim | 0:1 | Sandnes Ulf | |||||||||
Bodø/Glimt | 4:1 | Florø SK | |||||||||
Tromsø | 2:1 | Lillestrøm | |||||||||
Odd | 1:0 | Haugesund | |||||||||
Sandefjord | 2:0 | Aalesund | |||||||||
Viking | 0:1 | Strømsgodset | |||||||||
Sogndal | 2:2 | Molde FK | |||||||||
Rosenborg | 1:1 | Sarpsborg 08 | |||||||||
Nest-Sotra FK | 4:2 | Vidar | |||||||||
Hødd | 3:2 | Vindbjart FK | |||||||||
Bryne | 1:6 | Egersund | |||||||||
Raufoss | 8:0 | Follo FK | |||||||||
Radnicki Pirot | 0:3 | Metalac | |||||||||
Teleoptik | 0:0 | Novi Pazar | |||||||||
Hajduk Split II | 1:1 | HNK Gorica | |||||||||
NK Kustosija | 0:0 | NK Lucko | |||||||||
Din. Zagreb II | 1:0 | NK Novigrad | |||||||||
Drweca NML | 1:3 | Widzew Lodz | |||||||||
Pelikan Lowicz | 4:1 | Victoria Sulejowek | |||||||||
Bielsk Podlaski | 0:4 | Warta Sieradz | |||||||||
Gornik II | 1:2 | Rekord B-B | |||||||||
Lubin II | 0:1 | Stilon | |||||||||
Baltyk Gdynia | 0:0 | Wierzyca Pelplin | |||||||||
KKS Kalisz | 2:0 | Górnik Konin | |||||||||
Spartakus Daleszyce | 3:1 | Unia Tarnow | |||||||||
Wisla Sand. | 0:2 | Podlasie B.P. | |||||||||
Wigry Suwalki | 0:2 | Chojniczanka | |||||||||
Olimpia Grudz. | 1:0 | Gornik Leczna | |||||||||
Östersund | 0:0 | Häcken | |||||||||
GIF Sundsvall | 0:5 | Djurgården | |||||||||
Malmö FF | 2:0 | Halmstads BK | |||||||||
Örebro SK | 1:0 | Kalmar FF | |||||||||
Hammarby | 0:2 | Norrköping | |||||||||
AIK | 5:2 | Elfsborg | |||||||||
Dalkurd | 4:2 | Syrianska FC | |||||||||
Åtvidabergs FF | 1:3 | Degerfors | |||||||||
Djursholm U19 | 3:3 | Vasalund U19 | |||||||||
Sollentuna U19 | 2:2 | IFK Lidingö U19 | |||||||||
Lunds BK U19 | 0:1 | GAIS U19 | |||||||||
Tobol Kostanay | 1:1 | FC Astana | |||||||||
Taraz | 1:0 | Aktobe | |||||||||
Sutjeska Niksic | 1:0 | B. Podgorica | |||||||||
FK Cetinje | 1:2 | FK Podgorica | |||||||||
Otrant-Olympic | 3:1 | FK Berane | |||||||||
FK Bokelj | 0:0 | FK Ibar | |||||||||
Jedinstvo | 0:3 | FK Lovcen | |||||||||
Mornar Bar | 3:1 | OSK Igalo | |||||||||
Navbahor | 2:0 | Pakhtakor | |||||||||
Bnei Yehuda | 1:0 | Hapoel Raanana | |||||||||
Kiryat Shmona | 0:1 | Hapoel Haifa | |||||||||
Maccabi Haifa | 1:0 | FC Ashdod | |||||||||
H. Ashkelon | 2:2 | M. Tel Aviv | |||||||||
Olimpia Elblag | 1:0 | GKS Belchatow | |||||||||
Radomiak | 1:1 | GKS Jastrzebie | |||||||||
CD Alcoyano | 0:2 | RCD Mallorca | |||||||||
CD Ebro | 2:2 | Villarreal CF B | |||||||||
UE Cornellà | 4:1 | Formentera | |||||||||
Atl. Baleares | 1:1 | UE Olot | |||||||||
Penya Deportiva | 1:1 | CE Sabadell | |||||||||
CF Peralada | 2:0 | CF Badalona | |||||||||
Hércules CF | 3:1 | Dep. Aragón | |||||||||
Bilbao Athletic | 1:1 | Sporting B | |||||||||
CD Lealtad | 2:1 | UD Logroñés | |||||||||
Caudal Dep. | 0:0 | Real Sociedad B | |||||||||
CD Vitoria | 1:2 | CD Mirandés | |||||||||
Barakaldo CF | 2:0 | Gernika | |||||||||
Burgos CF | 0:0 | Real Unión | |||||||||
KFC Uerdingen | 0:0 | Alem. Aachen |
|
||||||||
TSV Havelse | 3:2 | Eutin 08 | |||||||||
St. Pauli II | 2:1 | VfB Lübeck |
|
||||||||
Altona 93 | 0:3 | VfV Hildesheim | |||||||||
LSK Hansa | 2:0 | Wolfsburg II | |||||||||
VfB Oldenburg | 1:1 | Drochtersen/A. | |||||||||
FC Admira II | 2:3 | Rapid Wien II | |||||||||
Altach Juniors | 5:0 | Alberschwende | |||||||||
Schwaz | 3:1 | FC Dornbirn | |||||||||
Ringköbing IF | 3:1 | Jammerbugt FC | |||||||||
FC Naters | 0:2 | FC Portalban | |||||||||
FC Langenthal | 0:2 | FC Schötz | |||||||||
GC Zürich U21 | 1:2 | FC Münsingen | |||||||||
SR Delémont | 0:2 | Zug 94 | |||||||||
Winterthur U21 | 1:1 | FC Balzers | |||||||||
FC Kosova | 0:4 | SV Höngg | |||||||||
Sanarate FC | 1:0 | Naranjeros | |||||||||
Suchitepéquez | 3:1 | Malacateco | |||||||||
CD Marquense | 2:2 | Antigua GFC | |||||||||
Cobán Imperial | 4:2 | Guastatoya | |||||||||
San Miguelito | 0:0 | Árabe Unido | |||||||||
Plaza Amador | 1:0 | Santa Gema | |||||||||
LD Alajuelense | 3:0 | Grecia | |||||||||
Cartaginés | 1:1 | La U | |||||||||
Pérez Zeledón | 4:1 | Santos FC | |||||||||
Liberia | 3:1 | Limón FC | |||||||||
Guadalupe FC | 1:2 | Herediano | |||||||||
Real Sociedad | 0:2 | FC Motagua | |||||||||
Lobos UPNFM | 3:1 | Juticalpa | |||||||||
Cavalier FC | 0:1 | Harbour View FC | |||||||||
Humble Lions | 1:3 | UWI FC | |||||||||
Waterhouse | 1:1 | Reno FC | |||||||||
S. South Coast | 0:4 | Portmore United | |||||||||
Teutonia 05 | 5:0 | FC Türkiye | |||||||||
VfL Pinneberg | 0:0 | SV Curslack-N. | |||||||||
SV Rugenbergen | 5:1 | Concordia | |||||||||
TSV Sasel | 4:1 | TSV Buchholz 08 | |||||||||
V/W Billstedt | 0:2 | Niendorfer TSV | |||||||||
FSV Barleben | 3:0 | VfB Krieschow | |||||||||
BSG Wismut Gera | 0:2 | CZ Jena II | |||||||||
Holst. Kiel II | 2:1 | Türkspor Kiel | |||||||||
Arm. Hannover | 1:0 | MTV Gifhorn | |||||||||
TB Uphusen | 0:2 | TuS Sulingen | |||||||||
SSV Vorsfelde | 1:1 | TuS Bersenbrück | |||||||||
MTVE Celle | 2:8 | Eintr. Northeim | |||||||||
Podbrezova B | 1:1 | Inter Bratislava | |||||||||
MSK Zilina B | 2:0 | Bardejov | |||||||||
Slavoj Trebisov | 3:2 | FK Poprad | |||||||||
SKF Sered | 2:1 | Lok. Kosice | |||||||||
Gersthof | 1:5 | Slovan HAC | |||||||||
SR Donaufeld | 0:1 | FavAC | |||||||||
Wienerberg | 4:0 | Post SV | |||||||||
Duisburg U19 | 4:0 | Düsseldorf U19 | |||||||||
SV Neuberg | 3:2 | Parndorf II | |||||||||
Mattersburg II | 2:1 | Markt Allhau | |||||||||
U'haching U17 | 0:4 | FC Bayern U17 | |||||||||
FC Augsburg U17 | 1:0 | Elversberg U17 | |||||||||
Karlsruhe U17 | 0:1 | Nürnberg U17 | |||||||||
SC Freiburg U17 | 2:5 | Stuttgart U17 | |||||||||
FC Lendorf | 0:0 | Köttmannsdorf | |||||||||
Reichenau | 0:0 | Hall | |||||||||
WSG Tirol II | 1:1 | Silz/Mötz | |||||||||
Langenegg | 4:3 | Röthis | |||||||||
Rankweil | 3:0 | Höchst | |||||||||
Straßwalchen | 4:0 | Zell am See | |||||||||
CS Interstar | 4:1 | FC Collex-Bossy | |||||||||
FC Bern | 0:2 | FC Lerchenfeld | |||||||||
FC Biel-Bienne | 1:1 | FC Liestal | |||||||||
FC Moutier | 0:0 | AS Timau | |||||||||
FC Brunnen | 3:1 | AS Novazzano | |||||||||
FC Altdorf | 1:1 | AC Taverne | |||||||||
FC Wohlen U23 | 7:2 | FC Rothrist | |||||||||
Aargau U21 | 0:2 | SC Schöftland | |||||||||
Ethnikos | 0:1 | AEL Limassol | |||||||||
Apol. Limassol | 5:0 | Nea Salamis | |||||||||
Doxa Katokopias | 2:1 | Aris Limassol | |||||||||
Alki Oroklini | 0:1 | APOEL Nicosia | |||||||||
Grasshopper U17 | 1:2 | Luzern U17 | |||||||||
FC Basel U17 | 3:4 | St. Gallen U17 | |||||||||
Safa Beirut SC | 1:2 | AC Tripoli | |||||||||
Rzeszow U19 | 4:0 | MOSP U19 | |||||||||
UKS SMS U19 | 2:1 | Znicz U19 | |||||||||
Legia U19 | 2:0 | Wisla U19 | |||||||||
Motor U19 | 1:0 | MKS Polonia U19 | |||||||||
Pogon U19 | 5:1 | Lechia U19 | |||||||||
Lech U19 | 7:0 | Odra Opole U19 | |||||||||
Glogow U19 | 0:1 | Gornik U19 | |||||||||
Lubin U19 | 2:0 | Wa. Poznan U19 | |||||||||
Warta G. U19 | 0:4 | Podbeskidzie Bielsko-Biala U19 | |||||||||
Kwun Tong | 0:3 | Eastern Dist. | |||||||||
Double Flower | 1:2 | Sun Hei | |||||||||
Wong Tai Sin | 3:6 | Mutual | |||||||||
Tung Sing | 1:3 | Shatin | |||||||||
Gospel | 0:4 | Central Western | |||||||||
Sham Shui Po | 1:1 | Sai Kung | |||||||||
Kwai Tsing | 1:2 | Fu Moon | |||||||||
Rangers | 0:1 | Yuen Long | |||||||||
King Fung | 4:2 | Southern | |||||||||
Khanh Hoa FC | 4:2 | HAGL FC | |||||||||
Quang Nam FC | 1:1 | Binh Duong FC | |||||||||
SLNA FC | 2:0 | Sai Gon FC | |||||||||
HCMC FC | 1:1 | Da Nang FC | |||||||||
Quang Ninh FC | 0:0 | Can Tho FC | |||||||||
Ha Noi FC | 4:0 | Long An | |||||||||
FC Besa | 0:2 | KF Drenica | |||||||||
KF Llapi | 3:0 | FC Prishtina | |||||||||
KF Vëllaznimi | 0:0 | KF Trepca 89 | |||||||||
KF Vllaznia | 0:0 | KF Liria | |||||||||
Qarabag FK | 0:0 | Zira FC | |||||||||
FC Olympique | 3:0 | FC College 1975 | |||||||||
Shirak Gyumri | 1:1 | Gandzasar | |||||||||
Umeå FC | 0:4 | Brage | |||||||||
Sandvikens IF | 2:1 | IFK Luleå | |||||||||
Vasalunds IF | 0:1 | Team TG | |||||||||
Assyriska FF | 0:4 | Västerås SK | |||||||||
Enskede IK | 1:7 | Nyköpings BIS | |||||||||
Mjällby AIF | 4:1 | Assyriska BK | |||||||||
Ängelholms FF | 2:1 | Husqvarna FF | |||||||||
HB Tórshavn | 2:3 | EB/Streymur | |||||||||
ÍF Fuglafjördur | 1:5 | Víkingur | |||||||||
Skála | 2:3 | B36 Tórshavn | |||||||||
TB/FCS/Royn | 0:0 | KÍ Klaksvík | |||||||||
07 Vestur | 2:3 | NSÍ Runavík | |||||||||
San Luis | 2:1 | O'Higgins | |||||||||
U. Católica | 0:1 | Colo-Colo | |||||||||
Palestino | 2:2 | Deportes Temuco | |||||||||
Audax Italiano | 3:0 | CD Everton | |||||||||
SC Ichenhausen | 2:0 | TSV Gilching-A. | |||||||||
SV Mering | 1:3 | Türk. Augsburg | |||||||||
SV Egg | 3:0 | C. Aystetten | |||||||||
Atalanta U19 | 2:0 | Inter U19 | |||||||||
AFC Amsterdam | 1:4 | De Treffers | |||||||||
Torino U17 | 1:2 | Fiorentina U17 | |||||||||
Carpi U17 | 0:3 | Spezia U17 | |||||||||
Cremonese U17 | 1:0 | Parma U17 | |||||||||
Genoa U17 | 1:2 | Sampdoria U17 | |||||||||
ProVercelli U17 | 1:2 | Empoli U17 | |||||||||
Sassuolo U17 | 1:1 | Juventus U17 | |||||||||
Entella U17 | 1:4 | Novara U17 | |||||||||
Chievo U17 | 3:3 | Lazio U17 | |||||||||
Bologna U17 | 1:0 | Atalanta U17 | |||||||||
Cittadella U17 | 0:2 | Hellas U17 | |||||||||
Milan U17 | 0:2 | Inter U17 | |||||||||
Udinese U17 | 2:1 | SPAL U17 | |||||||||
Venezia U17 | 0:1 | Cesena U17 | |||||||||
Crotone U17 | 1:2 | Avellino U17 | |||||||||
Ascoli U17 | 1:3 | Salernitana U17 | |||||||||
Palermo U17 | 2:0 | Napoli U17 | |||||||||
Frosinone U17 | 2:1 | Foggia U17 | |||||||||
Perugia U17 | 2:2 | Ternana U17 | |||||||||
Roma U17 | 3:2 | Pescara U17 | |||||||||
Persipura | 0:1 | Madura United | |||||||||
Barito Putera | 2:1 | Borneo FC |
|
||||||||
Persiba | 2:2 | PERSIB |
|
||||||||
Arconatese | 0:4 | Pro Sesto | |||||||||
Borgaro | 0:0 | AVC Vogherese | |||||||||
Borgosesia | 1:0 | Caratese | |||||||||
Caronnese | 2:2 | Como | |||||||||
Casale | 1:0 | Inveruno | |||||||||
Castellazzo | 0:1 | Bra | |||||||||
Pavia | 2:0 | Varesina | |||||||||
Varese | 3:2 | Derthona | |||||||||
Seregno | 2:2 | Olginatese | |||||||||
Vardar | 1:0 | FC Shkupi | |||||||||
Pembroke | 4:1 | Rabat Ajax | |||||||||
Qrendi FC | 3:1 | Sirens FC | |||||||||
Zebbug Rangers | 1:1 | Zejtun C. | |||||||||
San Gwann FC | 1:1 | Marsa FC | |||||||||
Zimbru Chisinau | 1:2 | FC Sheriff | |||||||||
Santos U20 | 2:1 | Puebla FC U20 | |||||||||
SC Condor II | 3:5 | Buxtehude | |||||||||
Dersimspor | 2:1 | SV Altengamme | |||||||||
Juventude | 4:2 | FC Elazig Spor | |||||||||
FC Bergedorf 85 | 0:1 | TuS Berne | |||||||||
Royal AM | 1:0 | Bidvest Wits FC | |||||||||
Cape Umoya Utd. | 0:1 | Sundowns | |||||||||
HEBC Hamburg | 4:1 | Union Tornesch | |||||||||
USC Paloma | 3:2 | Nikola Tesla | |||||||||
SC Sternschanze | 2:3 | SV Halstenbek | |||||||||
SV Eidelstedt | 1:3 | FC Elmshorn | |||||||||
BW Schenefeld | 0:1 | Inter Hamburg | |||||||||
TBS Pinneberg | 0:13 | Niendorf II | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Andriy Globa Kremin | 0:1 | |
Shahriar Emon Mohammedan | 4:0 | |
Jafar Iqbal Mohammedan | 3:0 | |
S. Kholmatov Sheikh Jamal | 1:1 | |
Taichi Hara Kyoto Sanga | 0:2 |