Sweden | 8:0 | Luxembourg | |||||||||
Faroe Islands | 0:0 | Latvia | |||||||||
Bosnia | 3:4 | Belgium |
|
||||||||
Gibraltar | 0:6 | Estonia | |||||||||
Belarus | 1:3 | Netherlands | |||||||||
Bulgaria | 0:1 | France |
|
||||||||
Andorra | 0:2 | Portugal | |||||||||
Switzerland | 5:2 | Hungary | |||||||||
Cyprus | 1:2 | Greece | |||||||||
Tanzania | 1:1 | Malawi | |||||||||
Italy U18 | 5:0 | Czechia U18 | |||||||||
Denmark U17 | 3:4 | Germany U17 | |||||||||
Russia U19 | 1:2 | Belgium U19 | |||||||||
Sweden U20 | 2:2 | Denmark U20 | |||||||||
Russia | 4:2 | South Korea | |||||||||
Cruzeiro | 2:1 | Ponte Preta | |||||||||
Boa Esporte | 1:2 | Paysandu | |||||||||
CRB | 1:0 | ABC FC | |||||||||
Goiás | 2:0 | Náutico | |||||||||
Criciúma EC | 2:1 | Londrina-PR | |||||||||
Oeste | 3:0 | Guarani | |||||||||
Quick '20 | 2:3 | Be Quick 1887 | |||||||||
Blauw Geel '38 | 0:3 | VV UNA | |||||||||
Platanias U19 | 0:1 | AO Xanthi U19 | |||||||||
KSV Oudenaarde | 1:0 | KMSK Deinze | |||||||||
ASV Geel | 2:0 | Dessel Sport | |||||||||
Patro Eisden | 1:0 | RFC Seraing | |||||||||
Lommel SK | 2:0 | KSK Lierse Kem. | |||||||||
Beerschot V.A. | 0:3 | Cercle Brugge | |||||||||
Moravac | 1:2 | Red Star U19 | |||||||||
Napredak U19 | 2:0 | Čukarički U19 | |||||||||
Vozdovac U19 | 1:0 | Rad U19 | |||||||||
Kiker U17 | 0:1 | Red Star U17 | |||||||||
Vozdovac U17 | 3:0 | Zemun U17 | |||||||||
AC Oulu | 1:1 | Ekenäs IF | |||||||||
FC Honka II | 5:1 | Kajaanin Haka | |||||||||
MuSa | 5:1 AET | TP-47 | |||||||||
FC KTP | 1:3 | AC Kajaani | |||||||||
SV Ehrenhain | 2:1 | Wacker Gotha | |||||||||
Nordhausen II | 1:0 | FC Eisenach | |||||||||
TSV Waldkirchen | 1:1 | SV Raigering | |||||||||
Tegernheim | 0:1 | TSV Bogen | |||||||||
St. Hauzenberg | 4:0 | SV Hutthurm | |||||||||
ASV Cham | 3:1 | Ettmannsdorf | |||||||||
Bad Pyrmont | 0:0 | FC Eldagsen | |||||||||
Krähenwinkel | 6:0 | TSV Godshorn | |||||||||
HSC/BW Tündern | 2:1 | TSV Burgdorf | |||||||||
SV BE Steimbke | 4:1 | TSV Pattensen | |||||||||
FC Förderkader | 1:1 | SV 90 Görmin | |||||||||
Zeißig | 1:3 | Chemie Leipzig | |||||||||
SG Taucha 99 | 1:2 | Inter Leipzig | |||||||||
Radebeuler BC | 2:0 | VFC Plauen | |||||||||
C. Schneeberg | 1:3 | FC 1910 Lößnitz | |||||||||
Fort. Chemnitz | 1:4 | Hohenstein-E. | |||||||||
SG Weixdorf | 0:4 | VfB Auerbach | |||||||||
TV Aiglsbach | 3:2 | TSV Neuried | |||||||||
TSV Moosach | 1:2 | FC Töging | |||||||||
SB Rosenheim | 0:0 | SV Erlbach | |||||||||
SpVgg Landshut | 0:2 | SV Manching | |||||||||
ESV Freilassing | 1:4 | SE Freising | |||||||||
ASV Dachau | 0:2 | FC Deisenhofen | |||||||||
TSV Altenholz | 0:1 | Husumer SV | |||||||||
FC Kilia Kiel | 2:4 | Büdelsd. TSV | |||||||||
C. Schönkirchen | 2:1 | Eckernförder SV | |||||||||
Gettorfer SC | 1:7 | TSV Kropp | |||||||||
Osterrönfeld | 0:0 | TSV Klausdorf | |||||||||
TG Höchberg | 1:1 | Feuchtwangen | |||||||||
TSV Karlburg | 1:1 | Unterpleichfeld | |||||||||
Schwebenried | 3:2 | Kleinrinderfeld | |||||||||
TSV Heimb. | 1:3 | Alem. Haibach | |||||||||
SpVgg Selbitz | 1:1 | SV Mitterteich | |||||||||
Bayreuth II | 0:3 | SC 04 Schwabach | |||||||||
ATSV Erlangen | 2:1 | FC Lichtenfels | |||||||||
SV Friesen | 3:2 | ASV Veitsbronn | |||||||||
FV Biebrich 02 | 1:3 | FV Breidenbach | |||||||||
Langenaubach | 3:3 | SG Kinzenbach | |||||||||
FSV Fernwald | 1:2 | SF/BG Marburg | |||||||||
DJK Blumenthal | 1:4 | SV Lemwerder | |||||||||
Lesum-Burgdamm | 1:3 | SFL Bremerhaven | |||||||||
TuRa Bremen | 6:0 | Melchiorshausen | |||||||||
SG Bad Soden | 1:4 | SV 07 Eschwege | |||||||||
Schwalmstadt | 2:3 | SC Willingen | |||||||||
ASV Durlach | 1:1 | 1.FC Bruchsal | |||||||||
SV Schwetzingen | 0:0 | Durlach-Aue | |||||||||
TuS Bilfingen | 0:0 | SG Kirchheim | |||||||||
FC Kirrlach | 0:1 | FC Zuzenhausen | |||||||||
FC Espanol | 3:1 | Friedrichstal | |||||||||
Halberg Brebach | 1:2 | SG Mettlach | |||||||||
B. Neunkirchen | 2:0 | SV 09 Bübingen | |||||||||
VfB Dillingen | 2:2 | Auersmacher | |||||||||
RW Hasborn | 4:2 | FSG Steinbach | |||||||||
ASV Fußgönheim | 3:0 | A. Ludwigshafen | |||||||||
Waldalgesheim | 1:2 | RWO Alzey | |||||||||
Vikt. Urberach | 4:1 | Wald-Michelbach | |||||||||
VfR Horst | 1:0 | TSV Pansdorf | |||||||||
Phönix Lübeck | 3:1 | BSC Brunsbüttel | |||||||||
SF Eisbachtal | 0:1 | FV Morbach | |||||||||
SG Malberg/R. | 1:1 | SG 99 Andernach | |||||||||
TuS Mayen | 3:1 | FSV Tarforst | |||||||||
Ein. Rudolstadt | 1:4 on pens | ZFC Meuselwitz | |||||||||
Teistungen | 2:3 AET | FSV 06 Ohratal | |||||||||
FSV Viernau | 3:5 on pens | DJK Struth | |||||||||
FC Saalfeld | 3:1 | Herpfer SV | |||||||||
FC Erfurt-Nord | 0:8 | W. Nordhausen | |||||||||
Boca Unidos | 1:1 | Dep. Riestra | |||||||||
Ind. Rivadavia | 2:0 | Instituto AC | |||||||||
Quilmes | 1:0 | Los Andes | |||||||||
Brown (Adrogué) | 3:1 | Agropecuario | |||||||||
Aldosivi | 1:3 | Almagro | |||||||||
Ferro | 0:1 | Juv. Unida (G) | |||||||||
All Boys | 1:1 | San Martín (T) | |||||||||
Huracán | 1:3 on pens | Vélez Sarsfield |
|
||||||||
New York | 3:0 | Vancouver | |||||||||
C. Osaka Res. | 3:2 | G. Osaka Res. | |||||||||
Blaublitz Akita | 1:2 | FC Tokyo Res. | |||||||||
MinebeaMitsumi | 2:1 | FC Osaka | |||||||||
Reilac Shiga | 2:2 | RKD Ryugasaki | |||||||||
Nara Club | 2:2 | Briobe. Urayasu | |||||||||
Maru. Okazaki | 2:2 | Honda FC | |||||||||
Yonago Kita HS | 1:2 | Sanfrecce U18 | |||||||||
Vissel U18 | 3:2 | Kumamoto Ozu HS | |||||||||
Zacatepec | 2:1 | Correcaminos | |||||||||
Tampico Madero | 2:3 | Oaxaca | |||||||||
Celaya | 3:1 | San Luis | |||||||||
Cafetaleros | 5:0 | Potros UAEM | |||||||||
Cimarrones | 1:0 | Dorados Sinaloa | |||||||||
Murciélagos | 1:1 | Min. Zacatecas | |||||||||
Central Coast | 1:5 | Newcastle | |||||||||
Melbourne | 0:1 | Sydney FC | |||||||||
Aragua FC | 1:2 | Atl. Venezuela | |||||||||
Monagas SC | 1:1 | Trujillanos | |||||||||
Tekstilac | 0:0 | Zvijezda 09 | |||||||||
Zeljeznicar BL | 3:0 | Napredak | |||||||||
Kozara Gradiska | 0:2 | Podrinje | |||||||||
Slavija S. | 3:1 | Sutjeska Foca | |||||||||
Sloga Meridian | 1:1 | Drina Zvornik | |||||||||
Rudar Prijedor | 4:1 | Mrkonjic | |||||||||
Valdivia | 0:1 | Magallanes | |||||||||
S. Morning | 0:0 | La Serena | |||||||||
Iberia | 0:1 | AC Barnechea | |||||||||
Toronto FC II | 2:4 | Union II | |||||||||
FC Edmonton | 0:1 | J'ville Armada | |||||||||
Drava Ptuj | 3:1 | NK Krka | |||||||||
NK Fuzinar | 1:0 | NK Brda | |||||||||
NK Radomlje | 4:2 | NK Brezice 1919 | |||||||||
ND Ilirija | 0:0 | Verzej | |||||||||
NK Rogaska | 0:1 | NK Nafta 1903 | |||||||||
Suwon FC | 0:0 | Seongnam FC | |||||||||
FC Anyang | 0:0 | Daejeon Hana C. | |||||||||
Aberystwyth | 0:0 | Barry Town | |||||||||
Bala | 0:1 | Bangor City | |||||||||
Cefn Druids | 0:0 | Newtown | |||||||||
Prestatyn | 3:2 | Carmarthen | |||||||||
St. Mirren | 1:3 | Raith Rovers | |||||||||
Inverness CT | 3:0 | Peterhead | |||||||||
Montrose | 1:3 AET | Queen o. t. S. | |||||||||
Falkirk | 2:0 | Dunfermline A. | |||||||||
Cove Rangers | 0:3 | Crusaders | |||||||||
The New Saints | 4:0 | Elgin City | |||||||||
Dundee United | 1:0 | Linfield | |||||||||
Luqueño | 2:0 | Independiente | |||||||||
Racing Club | 1:1 | Boston River | |||||||||
Peñarol | 3:0 | CA Fénix | |||||||||
Alianza Atl. | 1:1 | Dep. Municipal | |||||||||
Drogheda United | 0:2 | Shamrock Rovers | |||||||||
Bray Wanderers | 3:3 | Galway United | |||||||||
St. Pat's | 2:2 | Limerick FC | |||||||||
Finn Harps | 0:2 | Dundalk FC | |||||||||
Sligo Rovers | 1:0 | Bohemians | |||||||||
Cobh Ramblers | 2:1 | Waterford FC | |||||||||
Athlone Town | 0:4 | UCD | |||||||||
Longford Town | 1:0 | Wexford FC | |||||||||
Shelbourne | 3:1 | Cabinteely | |||||||||
DPMM FC | 7:1 | Young Lions | |||||||||
Knockbreda FC | 0:1 | Institute FC | |||||||||
Larne FC | 2:1 | PSNI FC | |||||||||
Limavady | 1:3 | Newry City | |||||||||
Loughgall | 1:2 | HW Welders | |||||||||
Lurgan Celtic | 1:3 | Dergview | |||||||||
Portadown | 1:2 | Ballyclare | |||||||||
Annagh United | 3:1 | Lisburn FC | |||||||||
Banbridge | 2:1 | Armagh City FC | |||||||||
Moyola Park | 5:0 | Donegal Celtic | |||||||||
Newington FC | 1:4 | Dundela FC | |||||||||
Queen's Uni | 3:1 | Tobermore | |||||||||
Belfast Celtic | 2:2 | Portstewart FC | |||||||||
Ards FC | 0:1 | Glentoran | |||||||||
Cliftonville | 2:0 | Warrenpoint | |||||||||
Dungannon | 2:1 | Ballymena Utd | |||||||||
Salernitana | 0:0 | Ascoli | |||||||||
Cesena | 1:0 | Spezia Calcio | |||||||||
Foll. Gavorrano | 1:4 | Arzachena | |||||||||
Akragas | 2:2 | Bisceglie | |||||||||
Juve Stabia | 2:3 | Lecce | |||||||||
Matera | 1:0 | Fondi Calcio | |||||||||
V. Francavilla | 2:1 | Sicula Leonzio | |||||||||
Fidelis Andria | 0:0 | Paganese | |||||||||
Trapani | 3:0 | Reggio Calabria | |||||||||
Rende | 2:1 | Catanzaro | |||||||||
Baskent Safak | 4:2 | Hacettepe | |||||||||
Karsiyaka | 1:1 | Pendikspor | |||||||||
Sariyer | 1:0 | Inegölspor | |||||||||
Sporting Gijón | 3:0 | Sevilla Atl. | |||||||||
UD Almería | 0:3 | SD Huesca | |||||||||
Reus Deportiu | 1:1 | CyD Leonesa | |||||||||
CD Tenerife | 2:0 | Gimnàstic | |||||||||
Cádiz CF | 0:2 | CA Osasuna | |||||||||
Avranches B | 3:1 | Pacy Ménilles | |||||||||
Znamya Truda | 0:1 | Dinamo 2 S-Pb | |||||||||
Kolomna | 0:2 | Murom | |||||||||
Veles Moscow | 0:0 | Dolgoprudnyi | |||||||||
Chertanovo | 2:0 | Pskov-747 | |||||||||
Energia V. Luki | 1:2 | Dnepr Smolensk | |||||||||
S. Kostroma | 0:2 | Loko-Kazanka M. | |||||||||
Chelyabinsk | 1:1 | KS 2 Samara | |||||||||
Anzhi-Yunior | 0:1 | Zenit Izhevsk | |||||||||
Neftekhimik | 2:0 | Ural 2 | |||||||||
Mordovia | 3:0 | Orenburg-2 | |||||||||
Volga Uljanovsk | 3:2 | Nosta | |||||||||
Saturn | 1:3 | FK Ryazan | |||||||||
Energomash | 3:2 | Zenit Penza | |||||||||
Sokol Saratov | 2:1 | FK Kaluga | |||||||||
Zorkiy | 2:1 | Torpedo Moscow | |||||||||
Strogino Moscow | 1:0 | Rotor 2 | |||||||||
Ararat Moskau | 1:0 | Dinamo Bryansk | |||||||||
Anzhi 2 | 4:0 | Angusht Nazran | |||||||||
V. Ponedelnik | 1:1 | Chaika Pes. | |||||||||
Mashuk-KMV | 1:0 | Spartak Nalchik | |||||||||
Druzhba Maikop | 0:3 | SKA Rostov | |||||||||
Chernomorets N. | 2:1 | Krasnodar 2 | |||||||||
Nacional | 0:4 | Real SC | |||||||||
Oliveirense | 2:1 | Académico Viseu | |||||||||
Penafiel | 0:0 | Coimbra | |||||||||
Vit. Guimarães | 1:1 | Feirense | |||||||||
Cherkashchyna | 0:1 | Kolos Kovalivka | |||||||||
Naftovyk | 0:0 | Arsenal Kyiv | |||||||||
Kremin | 0:3 | FK Kramatorsk | |||||||||
Obolon | 0:1 | Balkany Zorya | |||||||||
MFK Mykolaiv | 1:8 | Desna | |||||||||
Loko Vltavin | 2:0 | Usti nad Orlici | |||||||||
Vysehrad | 7:1 | Kraluv Dvur | |||||||||
Benesov | 1:2 | Domazlice | |||||||||
Sokol Cizova | 2:1 on pens | Pisek | |||||||||
Dobrovice | 1:0 | Chrudim | |||||||||
Zlinsko | 2:1 | Petrkovice | |||||||||
Hulin | 2:0 | Uhersky Brod | |||||||||
1.SK Prostejov | 1:0 | Hodonin | |||||||||
Hlucin | 4:0 | MFK Vyskov | |||||||||
1.HFK Olomouc | 1:2 | HS Kromeriz | |||||||||
Jiskra Rymarov | 2:4 | Val. Mezirici | |||||||||
Slovacko B | 4:2 | Olomouc B | |||||||||
Fram | 2:1 | Nardo FK | |||||||||
Vidar | 1:3 | Notodden | |||||||||
Hønefoss | 5:0 | Fana | |||||||||
Egersund | 2:2 | Odd II | |||||||||
Vålerenga II | 2:0 | Grorud | |||||||||
Brumunddal | 1:0 | KFUM | |||||||||
Follo FK | 5:2 | Skeid | |||||||||
Bærum | 2:1 | Raufoss | |||||||||
Nybergsund | 4:2 | Kjelsås | |||||||||
Novi Pazar | 4:3 | FK Indjija | |||||||||
FK TSC | 0:0 | Dinamo Vranje | |||||||||
Radnicki 1923 | 1:0 | Teleoptik | |||||||||
Sindjelic Bg | 1:1 | Sloboda Uzice | |||||||||
NK Lucko | 2:0 | NK Sesvete | |||||||||
NK Dugopolje | 1:1 | NK Varazdin | |||||||||
NK Novigrad | 1:2 | HNK Sibenik | |||||||||
Hrv Dragovoljac | 0:0 | Din. Zagreb II | |||||||||
HNK Gorica | 1:0 | NK Kustosija | |||||||||
NK Solin | 1:0 | Hajduk Split II | |||||||||
Odra Opole | 1:0 | Bytovia Bytow | |||||||||
Chojniczanka | 0:0 | Gornik Leczna | |||||||||
Wigry Suwalki | 2:0 | Stal Mielec | |||||||||
Ener. Gryfino | 3:2 | GKS Przodkowo | |||||||||
Unia Solec | 0:2 | Sokol Kleczew | |||||||||
Wda Swiecie | 0:2 | KKS Kalisz | |||||||||
Centra Ostrow | 2:1 | Jarota Jarocin | |||||||||
Wierzyca Pelplin | 3:2 | Polonia Sroda | |||||||||
Kotwica | 0:3 | Swit Szczecin | |||||||||
Mazur Elk | 1:1 | Drweca NML | |||||||||
O. Zambrow | 1:2 | Huragan Morag | |||||||||
Warta Sieradz | 2:0 | GKS Wikielec | |||||||||
Sokol Ostroda | 1:2 | LKS Lomza | |||||||||
Victoria Sulejowek | 1:1 | Pol. Warsaw | |||||||||
Widzew Lodz | 4:0 | Bielsk Podlaski | |||||||||
Gefle U19 | 0:3 | Hammarby U19 | |||||||||
Åtvidaberg U19 | 0:3 | Täby FK U19 | |||||||||
Djurgården U19 | 3:1 | AIK U19 | |||||||||
Vasalund U19 | 3:1 | Sundsvall U19 | |||||||||
Trelleborg U19 | 6:1 | Östers IF U19 | |||||||||
Falkenberg U19 | 6:2 | GAIS U19 | |||||||||
Kalmar FF U19 | 1:3 | IFK U19 | |||||||||
Nasaf Qarshi | 1:0 | Loko Tashkent | |||||||||
Stalowa Wola | 1:2 | Siarka T. | |||||||||
Blekitni | 1:2 | Rozwój Katowice | |||||||||
Znicz Pruszkow | 3:1 | Radomiak | |||||||||
Gryf Wejherowo | 1:1 | Legionovia | |||||||||
GKS Jastrzebie | 1:2 | Garbarnia | |||||||||
LKS Lodz | 1:0 | Wisla Pulawy | |||||||||
MKS Kluczbork | 2:2 | ROW Rybnik | |||||||||
Ofspor | 1:0 | Kozan Spor FK | |||||||||
Hacettepe 1945 | 0:2 | Manisa FK | |||||||||
Iskenderunspor | 0:2 | Bayrampasa | |||||||||
B. Yeni Carsi | 2:2 | Bayburt ÖI | |||||||||
Orhangazi Bld | 1:1 | Yomra Spor | |||||||||
Gernika | 0:0 | SD Amorebieta | |||||||||
Arenas Club | 0:0 | Burgos CF | |||||||||
Real Sociedad B | 1:0 | CD Lealtad | |||||||||
Bouzas | 1:1 | CCD Cerceda | |||||||||
CD Guijuelo | 0:0 | R. Majadahonda | |||||||||
UE Olot | 2:0 | At. Saguntino | |||||||||
Bucaspor 1928 | 5:0 | K. Erciyesspor | |||||||||
Beykoz Ishakli | 0:1 | 24 Erzincanspor | |||||||||
Yesil Bursa | 0:3 | 52 Orduspor FK | |||||||||
Wolfsburg II | 2:1 | VfB Oldenburg |
|
||||||||
Hamburger SV II | 3:0 | TSV Havelse | |||||||||
SSV Jeddeloh II | 2:1 | Altona 93 | |||||||||
M'gladbach II | 0:4 | Wattenscheid 09 | |||||||||
TuS Erndtebrück | 0:4 | Wuppertaler SV | |||||||||
SV Rödinghausen | 3:2 | RW Essen |
|
||||||||
Stadtallendorf | 4:2 | Stuttgart II | |||||||||
FSV Mainz 05 II | 2:2 | SSV Ulm 1846 |
|
||||||||
FCA Walldorf | 3:1 | Schott Mainz | |||||||||
Union Gurten | 0:0 | Stadl-Paura | |||||||||
FC Basel U21 | 2:4 | SC Kriens | |||||||||
FC Sion U21 | 1:1 | SC Brühl SG | |||||||||
SC YF Juventus | 2:2 | FC Köniz | |||||||||
United Zürich | 1:4 | SC Cham | |||||||||
FC Breitenrain | 1:0 | Stade Nyonnais | |||||||||
Chaux-de-Fonds | 3:2 | FC Bavois | |||||||||
Mauerwerk | 2:1 | FC Admira II | |||||||||
Traiskirchen | 1:1 | Wiener SC | |||||||||
First Vienna FC | 1:1 | Ebreichsdorf | |||||||||
FC Marchfeld | 1:2 | Young Violets | |||||||||
Alberschwende | 0:2 | USK Anif | |||||||||
Grödig | 3:0 | Altach Juniors | |||||||||
FC Dornbirn | 0:1 | Saalfelden | |||||||||
FC Hard | 4:4 | St. Johann | |||||||||
Tauro FC | 2:0 | Santa Gema | |||||||||
CA Veragüense | 2:2 | San Francisco | |||||||||
TuS Dassendorf | 3:1 | FC Türkiye | |||||||||
SV Curslack-N. | 2:1 | V/W Billstedt | |||||||||
1865 Dachau | 0:0 | ASV Neumarkt | |||||||||
FC Ismaning | 0:2 | Schwabmünchen | |||||||||
SV Heimstetten | 3:1 | TSV Kottern | |||||||||
TSV Rain/Lech | 1:1 | Schwaben Augsb. | |||||||||
Kirchanschöring | 4:0 | TSV Kornburg | |||||||||
TuS Holzkirchen | 1:1 | SV Pullach | |||||||||
SC Waldgirmes | 2:2 | SV Steinbach | |||||||||
Buch. Flieden | 1:0 | FSC Lohfelden | |||||||||
OSC Vellmar | 1:7 | FC Gießen | |||||||||
VfB Ginsheim | 1:1 | Borussia Fulda | |||||||||
Bayern Alzenau | 6:0 | FC Ederbergland | |||||||||
Vikt. Griesheim | 2:2 | Neu-Isenburg | |||||||||
Bremer SV | 4:0 | Blumenthaler SV | |||||||||
SG Aumund-Veg. | 3:2 | Leher TS | |||||||||
OSC Bremerhaven | 3:0 | Habenhauser FV | |||||||||
SC Weiche 08 II | 3:1 | PSV Neumünster | |||||||||
Friedrichsberg | 5:2 | FC Dornbreite | |||||||||
Türkspor Kiel | 7:3 | TSV Wankendorf | |||||||||
TuS Sulingen | 1:0 | Heeslinger SC | |||||||||
Bardejov | 0:0 | SKF Sered | |||||||||
Lipt. Mikulas | 1:0 | MSK Zilina B | |||||||||
Spisska N. Ves | 1:0 | Skalica | |||||||||
MFK Zvolen | 1:1 | Nove Mesto | |||||||||
Komarno | 0:4 | FK Poprad | |||||||||
Inter Bratislava | 1:0 | Slavoj Trebisov | |||||||||
Vitesse U17 | 1:1 | ADO U17 | |||||||||
NEC U17 | 3:0 | PEC Zwolle U17 | |||||||||
Utrecht U17 | 2:2 | Sparta R. U17 | |||||||||
Heerenveen U17 | 1:1 | Emmen U17 | |||||||||
SV Donau | 1:2 | TWL Elektra | |||||||||
FavAC | 2:2 | Gersthof | |||||||||
Post SV | 4:1 | Austria XIII | |||||||||
ASK Elektra | 4:0 | Wienerberg | |||||||||
Wiener Viktoria | 0:4 | SR Donaufeld | |||||||||
SC Retz | 3:0 | Rohrendorf | |||||||||
Spratzern | 0:3 | Kottingbrunn | |||||||||
St. Peter/Au | 2:0 | Waidhofen/T. | |||||||||
Langenrohr | 0:0 | SV Stripfing | |||||||||
St. Margarethen | 1:0 | Siegendorf | |||||||||
Parndorf II | 0:1 | Stegersbach | |||||||||
Markt Allhau | 2:4 | Wimpassing | |||||||||
Kohfidisch | 3:1 | Pinkafeld | |||||||||
Drassburg | 3:0 | Horitschon | |||||||||
Eltendorf | 1:2 | Mattersburg II | |||||||||
SV Grieskirchen | 1:1 | Gmunden | |||||||||
SPG Wels | 3:2 | Micheldorf | |||||||||
SV Ried II | 3:0 | Andorf | |||||||||
St. Valentin | 1:3 | ASKÖ Oedt | |||||||||
Bad Radkersburg | 3:5 | Gnas | |||||||||
DSV Leoben | 2:2 | FC Trofaiach | |||||||||
Heiligenkreuz | 2:3 | Liezen | |||||||||
Mettersdorf | 0:2 | Grazer AK 1902 | |||||||||
SVG Bleiburg | 3:0 | SV Kraig | |||||||||
Hall | 2:1 | SK St. Johann | |||||||||
Kundl | 0:0 | Imst | |||||||||
Silz/Mötz | 2:0 | Kirchbichl | |||||||||
Fussach | 0:3 | Nenzing | |||||||||
A. Lustenau II | 0:2 | Langenegg | |||||||||
Admira Dornbirn | 1:4 | SW Bregenz | |||||||||
Höchst | 3:1 | Lauterach | |||||||||
Golling | 0:1 | A. Salzburg | |||||||||
Bischofshofen | 3:1 | Straßwalchen | |||||||||
Strobl | 1:1 | SAK 1914 | |||||||||
Bürmoos | 3:1 | Eugendorf | |||||||||
ÖTSU Hallein | 1:0 | Zell am See | |||||||||
St. Pölten U18 | 1:0 | Burgenland U18 | |||||||||
AKA SV Ried U18 | 1:0 | AKA Austria U18 | |||||||||
AKA LASK U18 | 0:1 | Stmk.-Sturm U18 | |||||||||
AKA Rapid U18 | 3:0 | AKA WAC U18 | |||||||||
FC Echichens | 0:5 | FC Thierrens | |||||||||
FC Vallorbe | 1:1 | FC Bulle | |||||||||
Stade-Payerne | 0:1 | FC La Tour | |||||||||
FC Boudry | 0:3 | Dardania LS | |||||||||
FC Lerchenfeld | 4:1 | FC Biel-Bienne | |||||||||
FC Liestal | 4:3 | FC Konolfingen | |||||||||
SC Dornach | 0:4 | FC Tavannes | |||||||||
SC Binningen | 3:0 | FC Allschwil | |||||||||
FC Ibach | 2:0 | SC Goldau | |||||||||
FC Ascona | 7:2 | FC Brunnen | |||||||||
FC Sarnen | 0:0 | FC Locarno | |||||||||
FC Eschenbach | 2:1 | FC Lugano II | |||||||||
FC Olten | 2:5 | SC Zofingen | |||||||||
FC Wettingen | 3:1 | FC Dietikon | |||||||||
FC Wangen b. O. | 2:2 | Blue Stars ZH | |||||||||
SC Schöftland | 2:1 | FC Wohlen U23 | |||||||||
FC Buchs | 4:2 | FC Einsiedeln | |||||||||
FC Wil II | 1:2 | FC Linth 04 | |||||||||
FC Uzwil | 4:0 | FC Winkeln SG | |||||||||
Schaffhausen II | 0:0 | FC Bazenheid | |||||||||
St. Pölten U16 | 1:0 | Burgenland U16 | |||||||||
AKA SV Ried U16 | 0:8 | AKA Austria U16 | |||||||||
AKA LASK U16 | 2:2 | Stmk.-Sturm U16 | |||||||||
AKA Rapid U16 | 2:2 | AKA WAC U16 | |||||||||
E. Mahlsdorf | 3:0 | Nordberliner SC | |||||||||
Kickers 1900 | 1:6 | BFC Dynamo | |||||||||
VSG Rahnsdorf | 0:6 | Füchse Berlin | |||||||||
BSC YB U18 | 5:1 | FC Thun U18 | |||||||||
Lausanne U18 | 2:1 | St. Gallen U18 | |||||||||
FC Zürich U18 | 6:0 | Winterthur U18 | |||||||||
GC Zürich U18 | 6:0 | FC Sion U18 | |||||||||
FC Basel U18 | 5:2 | BEJUNE U18 | |||||||||
Central | 1:0 | Maldonado | |||||||||
Villa Española | 2:2 | Miramar | |||||||||
Progreso | 2:1 | Villa Teresa | |||||||||
Tacuarembó | 5:1 | Cerrito | |||||||||
Cerro Largo | 1:0 | Canadian | |||||||||
Rentistas | 1:0 | Mvd City Torque | |||||||||
CA Atenas | 3:1 | Club Oriental | |||||||||
Progres U19 | 1:0 | Motor U19 | |||||||||
Wisla U19 | 1:0 | Wisla Plock U19 | |||||||||
MOSP U19 | 0:4 | Legia U19 | |||||||||
UKS SMS U19 | 3:0 | Rzeszow U19 | |||||||||
MKS Polonia U19 | 1:1 | Cracovia U19 | |||||||||
Podbeskidzie Bielsko-Biala U19 | 4:0 | Arka Gdynia U19 | |||||||||
Wa. Poznan U19 | 2:1 | S. Szczecin U19 | |||||||||
Miedz U19 | 0:1 | Lubin U19 | |||||||||
Lechia U19 | 1:0 | Piast U19 | |||||||||
Falubaz U19 | 0:7 | Slask U19 | |||||||||
USA | 4:0 | Panama | |||||||||
Mexico | 3:1 | Trinidad | |||||||||
South Africa | 3:1 | Burkina Faso | |||||||||
Uganda | 0:0 | Ghana | |||||||||
Nigeria | 1:0 | Zambia | |||||||||
Cameroon | 2:0 | Algeria | |||||||||
Guinea | 1:4 | Tunisia | |||||||||
Libya | 1:2 | DR Congo | |||||||||
Cape Verde | 0:2 | Senegal | |||||||||
Morocco | 3:0 | Gabon | |||||||||
Fuerza Amarilla | 1:1 | LDU Quito | |||||||||
CD El Nacional | 1:0 | CD Macará | |||||||||
HKFC | 1:0 | Sun Hei | |||||||||
Citizen | 4:2 | Tung Sing | |||||||||
Nyköpings BIS | 2:1 | Sandvikens IF | |||||||||
Carlstad United | 1:0 | Sollentuna FK | |||||||||
Qviding FIF | 0:3 | Assyriska BK | |||||||||
FK Karlskrona | 3:1 | IK Oddevold | |||||||||
Skövde AIK | 1:0 | Landskrona | |||||||||
Utsiktens BK | 3:3 | Husqvarna FF | |||||||||
Akademisk U19 | 1:3 | Hellerup IK U19 | |||||||||
SönderjyskE U19 | 5:0 | AC Horsens U19 | |||||||||
Viborg FF U19 | 1:0 | Naestved BK U19 | |||||||||
B.93 U19 | 2:1 | Naesby BK U19 | |||||||||
Thisted FC U19 | 1:2 | Hvidovre IF U19 | |||||||||
Holbaek B&I U19 | 1:3 | HB Köge U19 | |||||||||
SC Olching | 2:2 | Memmingen II | |||||||||
Oberweikertsh. | 1:1 | SC Ichenhausen | |||||||||
SV Egg | 1:4 | Nördlingen | |||||||||
Parma U19 | 1:2 | Cittadella U19 | |||||||||
Pescara U19 | 4:2 | Salernitana U19 | |||||||||
Cittadella U17 | 1:1 | Udinese U17 | |||||||||
Benevento U17 | 2:1 | Crotone U17 | |||||||||
Bari U17 | 2:4 | Ascoli U17 | |||||||||
Gresik United | 2:4 | Mitra Kukar | |||||||||
Sriwijaya FC | 1:0 | Persija Jakarta |
|
||||||||
Persikabo 1973 | 2:1 | Badak Lampung | |||||||||
Caravaggio | 1:3 | Rezzato | |||||||||
Meiendorfer SV | 3:0 | Dersimspor | |||||||||
VfL Lohbrügge | 2:1 | SC Condor II | |||||||||
SV Altengamme | 1:2 | Bramfelder SV | |||||||||
Farashganj | 1:1 | Brothers Union | |||||||||
BJMC | 3:2 | Arambagh KS | |||||||||
Germany U17 | 2:1 | Costa Rica U17 | |||||||||
Brazil U17 | 2:1 | Spain U17 | |||||||||
Iran U17 | 3:1 | Guinea U17 | |||||||||
North Korea U17 | 0:1 | Niger U17 | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Marcel Cornils SC Weiche 08 | 1:0 | |
Timo Kern FC Bayern II | 2:0 | |
Andrés Iniesta Emirates Club | 1:0 | |
Gal Grobelnik SG Barockstadt | 1:0 | |
Lovro Zvonarek FC Bayern II | 1:0 |