OGC Nice | 2:1 | LOSC Lille |
|
||||||||
Monaco | 2:1 | G. Bordeaux | |||||||||
Bor. M'gladbach | 2:2 | Werder Bremen |
|
||||||||
Middlesbrough | 3:0 | Leeds |
|
||||||||
U. A. E. U17 | 1:1 | Russia U17 | |||||||||
New York | 2:0 | CD Olimpia | |||||||||
Seattle | 4:0 | Santa Tecla | |||||||||
Dynamo Dresden | 0:2 | Darmstadt 98 |
|
||||||||
1.FC K'lautern | 4:3 | Union Berlin |
|
||||||||
W. Bremen II | 1:1 | Hansa Rostock |
|
||||||||
SF Lotte | 1:1 | Karlsruher SC |
|
||||||||
Zenit II | 1:1 | Amkar Perm II | |||||||||
CSKA Moscow II | 2:1 | Ural II | |||||||||
Krasnodar II | 0:0 | Rostov II | |||||||||
Anzhi | 1:1 | Rubin Kazan | |||||||||
Alianza Lima | 0:0 | Boca Juniors |
|
||||||||
Junior FC | 0:3 | Palmeiras |
|
||||||||
Bursaspor | 1:0 | Kayserispor |
|
||||||||
Roda JC | 0:3 | Heracles Almelo | |||||||||
Bohemians 1905 | 2:0 | Dukla Prague | |||||||||
NK Istra | 0:0 | Cibalia | |||||||||
Ekenäs IF | 1:0 | IFK Mariehamn | |||||||||
SJK Seinäjoki | 1:0 | VPS | |||||||||
Nieciecza | 1:2 | Wisla Plock | |||||||||
Zaglebie Lubin | 0:0 | Lechia Gdansk | |||||||||
TSV Kareth | 1:1 | SV Neukirchen | |||||||||
Pr. Eberswalde | 6:3 | Oranienburg | |||||||||
Belgrano | 2:2 | Patronato | |||||||||
Arsenal Sarandí | 2:1 | Lanús | |||||||||
Kawasaki Front. | 1:1 | Shonan Bellmare | |||||||||
Cerezo Osaka | 3:3 | H. C. Sapporo | |||||||||
Kashiwa Reysol | 2:0 | Yokohama F. M. | |||||||||
Al-Ettifaq | 3:2 | Ohod Club | |||||||||
Al-Batin | 3:4 | Al-Qadsiah | |||||||||
Al-Hilal | 1:0 | Al-Faisaly | |||||||||
Melbourne City | 1:2 | Melbourne | |||||||||
Hatta Club | 1:2 | Dibba Fujairah | |||||||||
Emirates Club | 0:0 | Sharjah FC | |||||||||
Stade Tunisien | 1:0 | CO Medenine | |||||||||
ES Metlaoui | 1:0 | AS Gabès | |||||||||
Stade Gabèsien | 1:0 | CA Bizertin | |||||||||
US Monastir | 0:1 | Esperance | |||||||||
Petrojet | 0:0 | El Makasa | |||||||||
El Masry | 3:1 | Pyramids FC | |||||||||
US Biskra | 0:1 | USM Alger | |||||||||
ES Sétif | 1:0 | CS Constantine | |||||||||
CR Zaouia | 2:1 AET | AS Aïn M'lila | |||||||||
MC Algiers | 2:0 | MO Béjaïa | |||||||||
Raja Casablanca | 1:1 | Ittihad Tanger | |||||||||
Shukura | 2:3 | Merani Tbilisi | |||||||||
WIT Georgia | 1:1 | Tskhinvali | |||||||||
Torpedo Kutaisi | 2:3 | FC Dila | |||||||||
FC Wacker | 2:1 | A. Lustenau |
|
||||||||
São Luiz | 4:1 | Cruzeiro-RS | |||||||||
Novo Hamburgo | 2:1 | Brasil Pelotas | |||||||||
Nacional | 1:1 | Sol de América | |||||||||
FC Nomme U17 | 1:1 | TJK Legion U17 | |||||||||
Kalju FC U21 | 1:1 | Keila JK | |||||||||
Maardu LM | 5:1 | JK Welco | |||||||||
Nongbua FC | 3:1 | Angthong FC | |||||||||
Buriram Utd. | 3:0 | PT Prachuap FC | |||||||||
Triestina | 0:0 | Bassano | |||||||||
Palestino | 1:1 | Audax Italiano | |||||||||
Real Oviedo | 0:0 | Barça Atlètic | |||||||||
Bourg-en-Bresse | 5:4 | AC Ajaccio | |||||||||
Stade Brestois | 1:3 | Tours FC | |||||||||
LB Châteauroux | 1:0 | AS Nancy | |||||||||
Clermont Foot | 2:1 | Stade Reims | |||||||||
QRM | 1:2 | Chamois Niort | |||||||||
Valenciennes FC | 0:1 | US Orléans | |||||||||
G. Ajaccio | 1:1 | Lens | |||||||||
Pau FC | 0:1 | Stade Lavallois | |||||||||
Red Star FC | 0:1 | AS Béziers | |||||||||
USL Dunkerque | 1:2 | Les Herbiers VF | |||||||||
US Avranches | 3:3 | Lyon La Duchère | |||||||||
Rodez AF | 1:0 | Entente SSG | |||||||||
FC Volendam | 3:2 | FC Eindhoven | |||||||||
FC Dordrecht | 2:3 | Telstar | |||||||||
RKC Waalwijk | 0:2 | NEC Nijmegen | |||||||||
TOP Oss | 2:1 | SC Cambuur | |||||||||
Almere City | 1:2 | Ajax U21 | |||||||||
Helmond Sport | 3:0 | AZ Alkmaar U21 | |||||||||
FC Porto | 2:1 | Sporting CP |
|
||||||||
Giresunspor | 4:1 | Gaziantep FK | |||||||||
Elazigspor | 3:0 | Ümraniyespor | |||||||||
Vejle BK | 0:0 | Thisted FC | |||||||||
HN FC | 0:4 | TJ Tianhai | |||||||||
SH Shenhua | 1:1 | CC Yatai | |||||||||
GuaZ FC | 4:5 | GZ City | |||||||||
Miedz Legnica | 3:1 | Odra Opole | |||||||||
Pakhtakor | 2:0 | Sogdiana | |||||||||
Beitar Tel Aviv | 0:2 | H. Petah Tikva | |||||||||
M. Ahi Nazareth | 2:1 | Ramat haSharon | |||||||||
Hapoel Afula | 2:2 | H. Nof HaGalil | |||||||||
Hapoel Bnei Lod | 0:0 | H Rishon leZion | |||||||||
Maccabi Herzlya | 0:2 | H. Ramat Gan | |||||||||
FSV Frankfurt | 0:3 | Saarbrücken |
|
||||||||
Team Wellington | 5:1 | AS Magenta | |||||||||
Lupe Ole Soaga | 1:3 | Marist FC | |||||||||
CD Petapa | 0:1 | Guastatoya | |||||||||
San Francisco | 0:0 | Alianza FC | |||||||||
Victoria Seelow | 0:0 | FC Strausberg | |||||||||
FC Eilenburg | 2:2 | Inter Leipzig | |||||||||
KSV Vatan Sport | 0:2 | Bremer SV | |||||||||
FC Oberneuland | 5:1 | Leher TS | |||||||||
Feyenoord U18 | 0:2 | Excelsior U19 | |||||||||
D. Dresden U19 | 4:1 | Chemnitz U19 | |||||||||
Orion | 3:2 | Lee Man | |||||||||
Istiqlol | 3:2 AET | FK Khujand | |||||||||
KF Liria | 1:0 | Feronikeli 74 | |||||||||
FC Drita | 1:1 | KF Vëllaznimi | |||||||||
Manchester 62 | 1:3 | Lincoln FC | |||||||||
Zebbug Rangers | 1:0 | Melita | |||||||||
Zejtun C. | 4:0 | Pembroke | |||||||||
Pietà Hotspurs | 3:0 | Vittoriosa | |||||||||
Mqabba FC | 2:0 | Qrendi FC | |||||||||
Al-Ahli SC | 3:2 | Al-Kharaitiyat | |||||||||
Al-Sailiya SC | 1:2 | Al-Khor SC | |||||||||
Shahr Khodrou | 1:0 | Sepidrood | |||||||||
Saipa FC | 2:0 | Foolad | |||||||||
Sepahan | 1:0 | Gostaresh FC | |||||||||
Sanat Naft | 4:1 | Siah Jamegan FC | |||||||||
CA Morelia U20 | 3:1 | Atlas U20 | |||||||||
Tijuana U20 | 1:1 | Lobos U20 | |||||||||
AmaZulu FC | 1:3 | Sundowns | |||||||||
Cape Town City | 2:0 | Chippa United | |||||||||
Bidvest Wits FC | 1:1 | Baroka FC | |||||||||
Aizawl FC | 3:1 | Gokulam FC | |||||||||
Chennai City | 2:1 | Minerva Academy | |||||||||
Odisha FC | 2:2 | FC Pune City | |||||||||