Man City | 0:0 | Huddersfield | |||||||||
Arsenal | 5:0 | Burnley |
|
||||||||
Chelsea | 1:0 | Liverpool |
|
||||||||
Málaga CF | 0:3 | Alavés | |||||||||
Atlético Madrid | 0:2 | Espanyol | |||||||||
UD Las Palmas | 0:1 | Getafe | |||||||||
Barcelona | 2:2 | Real Madrid |
|
||||||||
Udinese Calcio | 0:4 | Inter |
|
||||||||
Lazio | 1:1 | Atalanta BC | |||||||||
SPAL | 2:0 | Benevento | |||||||||
Chievo Verona | 2:1 | Crotone | |||||||||
Genoa | 2:3 | Fiorentina | |||||||||
SSC Napoli | 2:2 | Torino | |||||||||
Sassuolo | 1:0 | Sampdoria | |||||||||
Cagliari Calcio | 0:1 | AS Roma |
|
||||||||
Romania U16 | 3:1 | Kazakhstan U16 | |||||||||
Vasco da Gama | 4:1 | América-MG |
|
||||||||
São Paulo | 2:2 | Atlético-MG |
|
||||||||
Corinthians | 1:1 | Ceará SC |
|
||||||||
Cruzeiro | 1:0 | Botafogo |
|
||||||||
Athletico-PR | 1:3 | Palmeiras |
|
||||||||
EC Vitória | 1:2 | Fluminense |
|
||||||||
Flamengo | 2:0 | Internacional |
|
||||||||
Guarani | 2:3 | Ponte Preta | |||||||||
FC Santa Coloma | 0:0 | UE Engordany | |||||||||
Lusitanos | 2:0 | Sant Julia | |||||||||
Penya Encarnada | 0:5 | UE Santa Coloma | |||||||||
IC d'Escaldes | 2:2 | FC Encamp | |||||||||
Rubin Kazan II | 2:2 | Ufa II | |||||||||
Ural | 0:2 | Amkar Perm | |||||||||
CSKA Moscow | 6:0 | Arsenal Tula | |||||||||
RB Salzburg | 4:1 | Sturm Graz |
|
||||||||
ADO '20 | 4:2 | Blauw Geel '38 | |||||||||
Quick DH | 0:0 | HSC '21 | |||||||||
OJC Rosmalen | 4:1 | HBS | |||||||||
JVC Cuijk | 2:4 | USV Hercules | |||||||||
Westlandia | 5:4 | Be Quick 1887 | |||||||||
Dongen | 3:0 | De Meern | |||||||||
OFC Oostzaan | 4:0 | VV UNA | |||||||||
Graafschap U21 | 2:3 | Quick '20 | |||||||||
Fenerbahce | 2:1 | Bursaspor | |||||||||
Genclerbirligi | 0:1 | Antalyaspor |
|
||||||||
Akhisarspor | 1:2 | Galatasaray |
|
||||||||
FC St. Gallen | 2:4 | FC Basel |
|
||||||||
FC Thun | 2:1 | Grasshoppers |
|
||||||||
FC Zürich | 1:1 | Lausanne-Sport |
|
||||||||
Gaz Metan | 2:3 | FC Dinamo | |||||||||
Heart of Midl. | 1:3 | Celtic | |||||||||
Olimpik Donetsk | 0:2 | Stal Kamyanske | |||||||||
FK Oleksandriya | 1:0 | Zirka | |||||||||
Apollon U19 | 0:3 | AEK Athens U19 | |||||||||
Atromitos U19 | 3:1 | AOK Kerkyra U19 | |||||||||
PAS U19 | 0:1 | Olympiacos U19 | |||||||||
Aris Saloniki | 3:0 | Acharnaikos | |||||||||
Veria NPS | 0:3 | Panachaiki | |||||||||
Anag. Karditsas | 0:0 | AO Trikala | |||||||||
Eginiakos | 1:1 | PAE Chania | |||||||||
Panserraikos | 1:1 | Kallithea | |||||||||
Panegialios | 1:2 | Apollon Pontou | |||||||||
Doxa Dramas | 0:0 | AE Karaiskakis | |||||||||
Iraklis | 1:0 | Ap. Paralimniou | |||||||||
Volos NPS | 2:0 | Tilykratis | |||||||||
Aittitos Spaton | 2:1 | PASA Irodotos | |||||||||
Ast. Amaliadas | 3:2 | Ethn. Piraeus | |||||||||
Panionios | 2:0 | APO Levadiakos | |||||||||
PAS Giannina | 3:0 | Olympiacos | |||||||||
Panetolikos | 0:2 | Asteras Tripoli | |||||||||
Aarhus GF | 3:2 | Odense BK | |||||||||
FC Helsingör | 1:1 | Randers FC | |||||||||
Sönderjyske | 1:0 | Hobro IK | |||||||||
Lyngby BK | 2:1 | Silkeborg IF | |||||||||
FC Copenhagen | 1:1 | Bröndby IF | |||||||||
Teleoptik U17 | 3:1 | Zemun U17 | |||||||||
Radn. Nis U17 | 0:2 | Novi Pazar U17 | |||||||||
Vozdovac U17 | 4:0 | Pancevo U17 | |||||||||
Spartak U17 | 1:1 | Čukarički U17 | |||||||||
OFK Beograd U17 | 3:3 | Apolon 4 U17 | |||||||||
NK Rudes | 2:1 | Hajduk Split | |||||||||
KuPS U19 | 0:0 | SJK U19 | |||||||||
Ilves U19 | 2:0 | TPS U19 | |||||||||
FC Inter U19 | 1:1 | PK-35 U19 | |||||||||
FC Mylly | 0:5 | Haminan PK | |||||||||
JanPa | 4:0 | Lohikosken | |||||||||
Korsnäs FF | 4:1 | Sisu-Pallo | |||||||||
Huima | 3:4 | Kings SC | |||||||||
Mikkelin | 1:0 | Pallokerho | |||||||||
Jakobstads BK | 1:2 | Närpes Kraft | |||||||||
JS Hercules | 1:3 | Vaasa IFK | |||||||||
Tampere United | 0:2 | SJK II | |||||||||
HJK Klubi 04 | 2:1 | JJK Jyväskylä | |||||||||
Ekenäs IF | 0:0 | FC Haka | |||||||||
FC Honka II | 0:0 | SalPa | |||||||||
Korona Kielce | 0:3 | Wisla Kraków | |||||||||
Zaglebie Lubin | 0:2 | Górnik Zabrze | |||||||||
Jagiellonia | 0:0 | Legia Warszawa |
|
||||||||
Strumska Slava | 0:2 | Botev Vratsa | |||||||||
ND Gorica | 4:1 | NK Domzale | |||||||||
NK Olimpija | 2:0 | NK Triglav | |||||||||
NK Celje | 2:2 | NK Aluminij | |||||||||
Beroe | 1:0 | Vereya | |||||||||
F91 Dudelange | 4:0 | US Esch | |||||||||
Jeunesse Esch | 4:0 | FC UNA Strassen | |||||||||
Luxembourg City | 2:5 | CS Fola Esch | |||||||||
Vict. Rosport | 2:5 | Pr. Niederkorn | |||||||||
US Mondorf | 4:3 | Titus Petange | |||||||||
FC Rodange 91 | 2:2 | RFCU Luxembourg | |||||||||
Vitosha | 0:1 | Dunav | |||||||||
AS Trencin | 1:2 | MSK Zilina | |||||||||
U. Schönebeck | 1:2 | MSV Börde | |||||||||
SV Eichede II | 1:1 | Phönix Lübeck | |||||||||
SV Schackendorf | 1:4 | TuS Hartenholm | |||||||||
Kellinghusen | 3:1 | Pr. Reinfeld | |||||||||
GW Siebenbäumen | 3:1 | Phoenix Kisdorf | |||||||||
ASV Veitsbronn | 0:3 | SV Friesen | |||||||||
SpVgg Erlangen | 2:1 | TSV Buch | |||||||||
TSV Sonnefeld | 1:3 | Baiersdorfer SV | |||||||||
ASV Rimpar | 4:0 | 1.FC Fuchsstadt | |||||||||
Unterpleichfeld | 2:1 | TSV Karlburg | |||||||||
Kleinrinderfeld | 4:1 | Schwebenried | |||||||||
F. Regensburg | 2:0 | TSV Waldkirchen | |||||||||
Burglengenfeld | 2:1 | SV Donaustauf | |||||||||
SV Neukirchen | 2:1 | Bad Kötzting | |||||||||
Reichenbach | 0:2 | Rapid Chemnitz | |||||||||
Holthausen/B. | 2:3 | VfL Oythe | |||||||||
SV Bevern | 3:1 | GMHütte | |||||||||
Vorw. Nordhorn | 7:1 | Heidmühler FC | |||||||||
BV Essen | 2:0 | SC Melle 03 | |||||||||
Blau-Weiß Lohne | 4:3 | Bad Rothenfelde | |||||||||
Westrhauderfehn | 0:2 | BW Papenburg | |||||||||
TSV Godshorn | 5:0 | HSC/BW Tündern | |||||||||
HSC Hannover | 3:1 | Ramlingen-E. | |||||||||
OSV Hannover | 0:1 | VfL Bückeburg | |||||||||
TSV Burgdorf | 2:4 | SV BE Steimbke | |||||||||
VfB Gartenstadt | 6:1 | ASV Durlach | |||||||||
Durlach-Aue | 0:2 | VfR Gommersdorf | |||||||||
SG Kirchheim | 2:1 | FC Espanol | |||||||||
SV Zeilsheim | 2:2 | Schwanheim | |||||||||
FV Breidenbach | 3:1 | TuS Dietkirchen | |||||||||
V. Kelsterbach | 0:2 | FV Biebrich 02 | |||||||||
SG Kinzenbach | 5:5 | FC Waldbrunn | |||||||||
TSV Bicken | 0:9 | FC Eddersheim | |||||||||
CSC 03 Kassel | 3:3 | SG Bad Soden | |||||||||
Hünfelder SV | 7:1 | SV Kaufungen 07 | |||||||||
Barockstadt II | 2:1 | Weidenhausen | |||||||||
Hes. Kassel II | 5:1 | Rothwesten | |||||||||
FSV Dörnberg | 2:1 | SV 1910 Neuhof | |||||||||
FSV 06 Ohratal | 6:1 | Wacker Gotha | |||||||||
L-Echterdingen | 1:4 | Ehingen-Süd | |||||||||
1.SV Mörsch | 4:2 | FC Bad Dürrheim | |||||||||
SC Borgfeld | 4:1 | DJK Blumenthal | |||||||||
Komet Arsten | 7:2 | Woltmershausen | |||||||||
Union 60 Bremen | 4:1 | Lesum-Burgdamm | |||||||||
TSV Farge | 1:4 | SV Grohn | |||||||||
SV Lemwerder | 0:3 | TuRa Bremen | |||||||||
SV 09 Bübingen | 2:1 | Halberg Brebach | |||||||||
TuS Herrensohr | 6:1 | FSG Bous | |||||||||
SG Mettlach | 4:1 | FC Homburg II | |||||||||
Quierschied | 2:3 | Elversberg II | |||||||||
TB Jahn Zeiskam | 4:2 | Bad Kreuznach | |||||||||
Ludwigshaf. SC | 0:2 | RWO Alzey | |||||||||
SG Rieschweiler | 3:2 | ASV Winnweiler | |||||||||
Türkgücü Münch. | 1:0 | SV Erlbach | |||||||||
TV Aiglsbach | 1:6 | FC Deisenhofen | |||||||||
Heikendorfer SV | 0:3 | TSV Bordesholm | |||||||||
Atl. Tucumán | 1:1 | Olimpo | |||||||||
CA Temperley | 1:2 | Patronato | |||||||||
Independiente | 2:2 | Gimnasia | |||||||||
Tigre | 0:0 | Lanús | |||||||||
Boca Juniors | 2:0 | CA Unión | |||||||||
Juan Aurich | 0:1 | Los Chankas | |||||||||
Alfredo Salinas | 3:0 | Dep. Coopsol | |||||||||
César Vallejo | 2:0 | Atlético Grau | |||||||||
Sport Loreto | 2:1 | Serrato | |||||||||
Dep. Hualgayoc | 2:1 | Los Caimanes | |||||||||
Unión Huaral | 1:0 | Cienciano | |||||||||
Sarmiento Junin | 0:0 | Instituto AC | |||||||||
Brown (Adrogué) | 0:0 | Atl. Rafaela | |||||||||
San Martín (T) | 3:3 | Villa Dálmine | |||||||||
Chicago | 1:2 | Atlanta | |||||||||
Houston | 3:2 | Los Angeles | |||||||||
Kansas City | 1:0 | Colorado | |||||||||
San Jose | 0:1 | Portland | |||||||||
Orlando | 3:1 | Salt Lake | |||||||||
Santa Tecla | 0:0 | Limeño | |||||||||
FAS | 2:3 | CD Audaz | |||||||||
Alianza FC | 4:0 | Pasaquina | |||||||||
CD Águila | 0:0 | L.A. Firpo | |||||||||
Uni. Popayán | 0:3 | Union Magdalena | |||||||||
Real Santander | 0:1 | Inter Palmira | |||||||||
Envigado | 2:0 | Indep. Medellín | |||||||||
Atlético Huila | 0:1 | Boyacá Chicó | |||||||||
Sagan Tosu | 3:1 | Shimizu S-Pulse | |||||||||
Shonan Bellmare | 1:3 | Vegalta Sendai | |||||||||
Sanf. Hiroshima | 2:0 | Vissel Kobe | |||||||||
Reysol U18 | 1:1 | Aomori Yama. HS | |||||||||
Urawa Reds U18 | 2:1 | Toyama Daiichi | |||||||||
RKU Kashiwa HS | 3:1 | FC Tokyo U18 | |||||||||
Antlers U18 | 1:0 | S-Pulse U18 | |||||||||
Júbilo U18 | 1:0 | Ichifuna HS | |||||||||
Ni.St. Kamaishi | 3:4 | Ganju Iwate | |||||||||
Morioka Zebra | 0:6 | Blanc. Hirosaki | |||||||||
Para. Yonezawa | 0:5 | Senbonzakura FC | |||||||||
Yokohama Takeru | 1:1 | RKU FC | |||||||||
Vonds Ichihara | 3:0 | Saitama SC | |||||||||
Tochigi City | 3:0 | Tsukuba FC | |||||||||
Waseda A-Style | 1:3 | Hitachi BuilSys | |||||||||
Yokohama GS | 2:3 | Esperanza SC | |||||||||
ÍBV | 1:1 | Fjölnir | |||||||||
Fylkir | 2:1 | KA Akureyri | |||||||||
Stjarnan | 2:3 | KR Reykjavík | |||||||||
NTN Okayama | 0:1 | Harada Steel | |||||||||
Kagura Shimane | 4:0 | IPU FC | |||||||||
Mits. Mizushima | 1:2 | ENEOS Mizushima | |||||||||
SRC Hiroshima | 2:2 | FBIJ Hiroshima | |||||||||
GOSK Gabela U19 | 1:3 | Sarajevo U19 | |||||||||
Zr. Mostar U17 | 6:0 | NK Vitez U17 | |||||||||
Metropolitanos | 0:0 | Carabobo FC | |||||||||
Caracas FC | 3:1 | Zulia FC | |||||||||
Trujillanos | 2:2 | Atl. Venezuela | |||||||||
Portuguesa FC | 1:1 | Estudiantes | |||||||||
Dinamo Minsk | 0:0 | Soligorsk | |||||||||
Torpedo Zhodino | 2:0 | Dynamo Brest | |||||||||
Isloch | 1:2 | Neman Grodno | |||||||||
HNK Capljina | 2:3 | Velez Mostar | |||||||||
FK Tuzla City | 4:0 | NK Iskra Bugojno | |||||||||
Suduva | 0:0 | Riteriai | |||||||||
NK Dekani | 0:3 | NK Radomlje | |||||||||
NK Krka | 2:1 | NS Mura | |||||||||
Tabor Sezana | 1:1 | Drava Ptuj | |||||||||
NK Brda | 1:2 | ND Ilirija | |||||||||
NK Brezice 1919 | 1:1 | NK Rogaska | |||||||||
FC Samtredia | 1:1 | FC Locomotive | |||||||||
Rustavi | 0:2 | Dinamo Tbilisi | |||||||||
FC Dila | 1:1 | Torpedo Kutaisi | |||||||||
Seongnam FC | 2:1 | Suwon FC | |||||||||
Ansan Greeners | 1:3 | Busan IPark | |||||||||
FC Anyang | 0:3 | Asan Mugunghwa | |||||||||
Bucheon FC | 1:0 | Gwangju FC | |||||||||
Nacional | 3:1 | General Diaz | |||||||||
CA Cerro | 2:0 | Rampla Jrs | |||||||||
Boston River | 2:1 | Racing Club | |||||||||
Liverpool FC | 2:0 | Wanderers | |||||||||
Anorthosis | 2:1 | Omonia Nikosia | |||||||||
Apol. Limassol | 3:0 | AEK Larnaca | |||||||||
FC Elva | 3:0 | Keila JK | |||||||||
JK Welco | 2:1 | Kalev U21 | |||||||||
FCI Levadia U21 | 1:1 | Kalju FC U21 | |||||||||
FC Flora U21 | 3:0 | Santos Tartu | |||||||||
Paide | 3:3 | JK Tammeka | |||||||||
TJK Legion | 3:2 | Pärnu JK | |||||||||
Nomme United | 3:0 | Vändra Vaprus | |||||||||
Sport Huancayo | 1:1 | Sport. Cristal | |||||||||
Savan Utd. | 0:4 | Luang Prabang U | |||||||||
Swat Cat | 0:4 | Port FC | |||||||||
Ubon United | 0:1 | Suphanburi FC | |||||||||
Chainat FC | 2:1 | Ratchaburi FC | |||||||||
Bangkok Utd. | 2:1 | Chonburi FC | |||||||||
Udon Thani FC | 0:2 | Rayong FC | |||||||||
PTT Rayong | 1:0 | Army Utd. | |||||||||
Sisaket FC | 2:1 | Nongbua FC | |||||||||
Thai Honda FC | 0:0 | Krabi FC | |||||||||
Selangor FC | 1:1 | Perak II | |||||||||
Perak | 3:2 | Terengganu FC | |||||||||
Albirex N. (S) | 1:0 | Hougang Utd. | |||||||||
Cesena | 2:1 | Parma | |||||||||
Fermana | 0:1 | AJ Fano | |||||||||
Padova | 1:0 | AS Gubbio | |||||||||
Südtirol | 1:0 | Mestre | |||||||||
Santarcangelo | 1:1 | Ravenna | |||||||||
Teramo | 3:3 | Reggiana | |||||||||
Pordenone | 1:1 | Renate | |||||||||
Triestina | 1:1 | Sambenedettese | |||||||||
UC AlbinoLeffe | 2:0 | LR Vicenza | |||||||||
U. Católica | 3:1 | Huachipato | |||||||||
O'Higgins | 0:1 | U. de Chile | |||||||||
Palestino | 1:2 | U. Concepción | |||||||||
Colo-Colo | 3:1 | CD Everton | |||||||||
Aberystwyth | 1:4 | Connah's Quay | |||||||||
AC Barnechea | 4:0 | Santa Cruz | |||||||||
Magallanes | 3:1 | Tomás Greig | |||||||||
Ñublense | 2:0 | CDF Vial | |||||||||
Cobresal | 4:0 | San Antonio | |||||||||
Ind. Cauquenes | 1:1 | S. Morning | |||||||||
CD SM (Arica) | 1:1 | Vallenar | |||||||||
Coquimbo Unido | 2:1 | D. Recoleta | |||||||||
Gimnàstic | 0:2 | CA Osasuna | |||||||||
Real Oviedo | 2:0 | Lorca FC | |||||||||
Albacete | 1:1 | Cádiz CF |
|
||||||||
CD Lugo | 1:0 | Sevilla Atl. | |||||||||
US Alençon | 4:1 | SU Dives | |||||||||
CMS Oissel | 1:1 | FC Dieppe | |||||||||
ESM Gonfreville | 1:1 | Avranches B | |||||||||
CO Les Ulis | 1:3 | Noisy-le-Sec | |||||||||
Blanc-Mesnil SF | 2:2 | US Créteil B | |||||||||
Sutton Utd | 2:3 | Boreham Wood | |||||||||
Ac. Clinceni | 4:1 | Metaloglobus | |||||||||
Arouca | 0:1 | Nacional | |||||||||
Braga B | 1:1 | Benfica B | |||||||||
Gil Vicente | 0:1 | SC Covilhã | |||||||||
Guimarães B | 0:1 | Sporting B | |||||||||
Leixões | 0:1 | Oliveirense | |||||||||
União Madeira | 2:1 | Varzim | |||||||||
Santa Clara | 3:0 | Real SC | |||||||||
Moreirense | 0:3 | Desportivo Aves | |||||||||
Estoril Praia | 2:1 | Vitória Setúbal | |||||||||
Chaves | 4:1 | Marítimo | |||||||||
FC Porto | 2:1 | Feirense | |||||||||
Mafra | 2:1 | Länk FCV | |||||||||
Leiria | 3:1 | Lusitano FCV | |||||||||
Vilafranquense | 0:1 | Vizela | |||||||||
Felgueiras | 2:3 | Farense | |||||||||
FC Chiasso | 2:0 | FC Schaffhausen | |||||||||
Unicov | 1:1 | Uhersky Brod | |||||||||
Prevysov | 3:1 | Sokol Brozany | |||||||||
SK Nymburk | 1:4 | Stechovice | |||||||||
Zapy | 2:0 | Benatky n/Jiz | |||||||||
Sl. Liberec B | 3:0 | Banik Ostrava B | |||||||||
Ml. Boleslav B | 4:0 | Sparta Prague B | |||||||||
Teplice B | 2:1 | Slovacko B | |||||||||
Dukla Prague B | 4:2 | Vikt. Plzen B | |||||||||
Bohemians B | 5:3 | Olomouc B | |||||||||
Jihlava B | 6:2 | Jablonec B | |||||||||
Pardubice | 1:0 | Trinec | |||||||||
Banik Sokolov | 1:2 | Hradec Kralove | |||||||||
Vitkovice | 0:0 | Olympia | |||||||||
1.SC Znojmo | 2:2 | Viktoria Zizkov | |||||||||
Vejle BK | 2:1 | Nyköbing FC | |||||||||
Aalesund | 2:1 | Mjøndalen | |||||||||
Florø SK | 1:1 | Ullensaker/Kisa | |||||||||
Sogndal | 2:2 | Sandnes Ulf | |||||||||
Jerv | 1:1 | Åsane | |||||||||
Nest-Sotra FK | 4:1 | Levanger | |||||||||
Viking | 3:1 | Notodden | |||||||||
Tromsdalen | 3:3 | Kongsvinger | |||||||||
Odd | 3:0 | Start | |||||||||
Lillestrøm | 1:0 | Sandefjord | |||||||||
Bodø/Glimt | 2:2 | Strømsgodset | |||||||||
Vålerenga | 2:2 | Haugesund | |||||||||
Kristiansund | 1:0 | Stabæk | |||||||||
Brann | 3:0 | Tromsø | |||||||||
BJ Chengfeng | 0:0 | SD Taishan | |||||||||
TJ Jinmen Tiger | 5:1 | GuiZ FC | |||||||||
Jiangsu FC | 2:0 | CC Yatai | |||||||||
DL Transcen. | 1:0 | SH Shenxin | |||||||||
GD Sou. Tigers | 6:0 | Liaoning FC | |||||||||
Fredrikstad | 0:1 | Mjølner | |||||||||
Alta | 3:0 | Fram | |||||||||
Moss | 4:2 | Hønefoss | |||||||||
Fløy | 1:1 | Stjørdals-Blink | |||||||||
FK TSC | 1:0 | FK Indjija | |||||||||
Teleoptik | 3:0 | Sloboda Uzice | |||||||||
Radnicki 1923 | 4:2 | Temnic Varvarin | |||||||||
Novi Pazar | 2:1 | Radnicki Pirot | |||||||||
Sindjelic Bg | 0:3 | Proleter | |||||||||
CSK Celarevo | 0:1 | Dinamo Vranje | |||||||||
Metalac | 1:1 | Dobanovci | |||||||||
Lechia Tomaszow | 1:1 | LKS Lomza | |||||||||
Legia II | 0:2 | Huragan Morag | |||||||||
Sokol Ostroda | 0:3 | Pol. Warsaw | |||||||||
Stal Brzeg | 1:1 | Ruch Zd. | |||||||||
BKS Stal Bielsko-Biala | 1:0 | Zielona Gora | |||||||||
Pol. Glubczyce | 0:3 | Gwarek T.G. | |||||||||
Unia Turza | 0:2 | Sleza Wroclaw | |||||||||
Swit Szczecin | 3:0 | Kotwica | |||||||||
Brommapojkarna | 1:0 | Djurgården | |||||||||
Dalkurd | 1:2 | Kalmar FF | |||||||||
Elfsborg | 0:0 | AIK | |||||||||
Trelleborg | 0:3 | Häcken | |||||||||
Varbergs BoIS | 1:0 | Landskrona | |||||||||
Falkenbergs FF | 0:2 | Östers IF | |||||||||
Djursholm U19 | 1:4 | IFK Lidingö U19 | |||||||||
Örebro SK U19 | 2:3 | Djurgården U19 | |||||||||
Sollentuna U19 | 4:2 | Skövde AIK U19 | |||||||||
IFK U19 | 0:0 | Mjällby AIF U19 | |||||||||
Otrant-Olympic | 4:0 | FK Cetinje | |||||||||
FK Jezero | 1:0 | OSK Igalo | |||||||||
FK Bokelj | 0:1 | Mornar Bar | |||||||||
FK Lovcen | 4:2 | FK Berane | |||||||||
FK Podgorica | 4:0 | FK Celik Niksic | |||||||||
Jedinstvo | 2:3 | FK Ibar | |||||||||
Pakhtakor | 1:1 | Kokand 1912 | |||||||||
FC Buxoro | 0:1 | Navbahor | |||||||||
Hapoel Raanana | 4:0 | H. Ashkelon | |||||||||
M. Petah Tikva | 2:1 | FC Ashdod | |||||||||
CD Lealtad | 1:1 | CD Vitoria | |||||||||
Gernika | 2:2 | SD Leioa | |||||||||
Real Unión | 1:1 | Sporting B | |||||||||
Real Sociedad B | 3:0 | Racing | |||||||||
UD Logroñés | 3:0 | Peña Sport FC | |||||||||
Burgos CF | 0:0 | SD Amorebieta | |||||||||
Caudal Dep. | 0:1 | Barakaldo CF | |||||||||
Usak Spor | 3:0 | Arsinspor | |||||||||
E. Norderstedt | 0:4 | Drochtersen/A. | |||||||||
VfV Hildesheim | 0:4 | VfB Lübeck |
|
||||||||
VfB Oldenburg | 1:2 | Hannover 96 II | |||||||||
LSK Hansa | 1:0 | TSV Havelse | |||||||||
G. Egestorf/L. | 2:1 | SSV Jeddeloh II | |||||||||
Rapid Wien II | 1:1 | Young Violets | |||||||||
Avarta | 0:3 | Naestved BK | |||||||||
Ringköbing IF | 0:2 | Kolding IF | |||||||||
Lausanne II | 2:1 | Azzurri LS | |||||||||
FC Münsingen | 3:1 | FC Schötz | |||||||||
Luzern U21 | 3:3 | FC Bassecourt | |||||||||
SR Delémont | 3:1 | SC Buochs | |||||||||
Cobán Imperial | 3:1 | Malacateco | |||||||||
CD Petapa | 2:2 | Antigua GFC | |||||||||
Comunicaciones | 0:2 | Guastatoya | |||||||||
CD Marquense | 2:1 | Suchitepéquez | |||||||||
Naranjeros | 2:1 | Xelajú | |||||||||
Sanarate FC | 3:0 | CSD Municipal | |||||||||
Atl. Barcelona | 0:1 | Cibao FC | |||||||||
Atl. Pantoja | 3:1 | Inter RD | |||||||||
Atl. Vega Real | 1:1 | Universidad O&M | |||||||||
Moca FC | 1:0 | Jarabacoa | |||||||||
Teutonia 05 | 4:1 | Wedeler TSV | |||||||||
Niendorfer TSV | 3:0 | Concordia | |||||||||
SV Rugenbergen | 3:1 | SC Condor | |||||||||
TSV Sasel | 3:2 | Barmbek-U. | |||||||||
V/W Billstedt | 1:4 | TuS Osdorf | |||||||||
FCA Walldorf II | 2:0 | SV Oberachern | |||||||||
SV Gonsenheim | 2:6 | K'lautern II | |||||||||
Ammerthal | 2:2 | Jahn Forchheim | |||||||||
Neu-Isenburg | 1:1 | Bayern Alzenau | |||||||||
1860 München II | 2:1 | SB Traunstein | |||||||||
H. Zehlendorf | 6:1 | GW Brieselang | |||||||||
CFC Hertha 06 | 3:2 | Victoria Seelow | |||||||||
SC Staaken | 8:1 | Malchower SV | |||||||||
Altlüdersdorf | 4:0 | FCM Schwerin | |||||||||
Brandenburg. SC | 0:3 | FC Strausberg | |||||||||
FSV Barleben | 2:2 | Schott Jena | |||||||||
Bischofswerda | 2:2 | CZ Jena II | |||||||||
Ein. Rudolstadt | 4:3 | SV Merseburg 99 | |||||||||
Lok Stendal | 1:1 | BSG Wismut Gera | |||||||||
VfB Krieschow | 3:2 | VFC Plauen | |||||||||
Schwachhausen | 4:0 | BTS Neustadt | |||||||||
Leher TS | 2:3 | Brinkumer SV | |||||||||
VfR Neumünster | 1:2 | Friedrichsberg | |||||||||
SV Frisia 03 | 2:3 | TSV Lägerdorf | |||||||||
TSV Wankendorf | 0:2 | TSB Flensburg | |||||||||
Eintr. Northeim | 2:2 | TuS Sulingen | |||||||||
SVG Göttingen | 3:1 | Arm. Hannover | |||||||||
BV Cloppenburg | 2:1 | SSV Vorsfelde | |||||||||
Heeslinger SC | 1:1 | MTV Gifhorn | |||||||||
TuS Bersenbrück | 1:3 | VfL Oldenburg | |||||||||
Moghavemat | 0:0 | Khosheh Talaei | |||||||||
Etehad Fuman | 0:2 | Arvand Kh | |||||||||
Naft Omidiyeh | 1:1 | Esteghlal Jonub | |||||||||
Podbrezova B | 1:0 | Bardejov | |||||||||
SKF Sered | 2:1 | Pohronie | |||||||||
Slovan HAC | 0:2 | 1210 Wien | |||||||||
Haitzendorf | 0:3 | Kottingbrunn | |||||||||
Klingenbach | 1:0 | Pinkafeld | |||||||||
Rankweil | 5:1 | FC Egg | |||||||||
Andelsbuch | 0:2 | Dornbirner SV | |||||||||
Wolfurt | 3:1 | A. Lustenau II | |||||||||
Nenzing | 2:3 | Höchst | |||||||||
Bramberg | 0:3 | SAK 1914 | |||||||||
FC Genolier | 1:3 | FC Richemond | |||||||||
FC Liestal | 3:2 | FC Biel-Bienne | |||||||||
FC Reinach | 2:0 | FC Konolfingen | |||||||||
AS Novazzano | 1:0 | FC Brunnen | |||||||||
AC Taverne | 1:1 | FC Altdorf | |||||||||
FC Dulliken | 1:1 | NK Pajde | |||||||||
FC Muri | 2:1 | Blue Stars ZH | |||||||||
FC Freienbach | 4:1 | FC Winkeln SG | |||||||||
FC Rüti | 1:1 | FC Einsiedeln | |||||||||
FC Dübendorf | 1:0 | Chur 97 | |||||||||
FC Wil II | 4:3 | FC Frauenfeld | |||||||||
Grasshopper U17 | 4:2 | FC Thun U17 | |||||||||
Stallion Laguna | 3:0 | Davao Aguilas | |||||||||
Miramar | 2:2 | Albion FC | |||||||||
Rentistas | 1:1 | Sud América | |||||||||
MOSP U19 | 1:1 | Wisla Plock U19 | |||||||||
Stomil U19 | 0:2 | Motor U19 | |||||||||
Resovia U19 | 1:2 | LKS U19 | |||||||||
Znicz U19 | 1:1 | Rzeszow U19 | |||||||||
Gornik U19 | 2:3 | Arka Gdynia U19 | |||||||||
Wa. Poznan U19 | 1:0 | Piast U19 | |||||||||
Falubaz U19 | 1:1 | Lubin U19 | |||||||||
Guayaquil City | 1:0 | Dep. Cuenca | |||||||||
Delfín SC | 2:1 | Independiente | |||||||||
SD Aucas | 2:0 | CS Emelec | |||||||||
Jelgava | 1:1 | Metta | |||||||||
Taipei Dragons | 4:1 | NSTC football | |||||||||
Hang Yuan FC | 2:6 | Leopard Cat | |||||||||
Tainan City | 1:0 | Royal Blues | |||||||||
Hoi King | 2:2 | Citizen | |||||||||
Tung Sing | 0:3 | Wong Tai Sin | |||||||||
Eastern Dist. | 3:3 | Wing Yee | |||||||||
Shatin | 1:3 | Double Flower | |||||||||
Leaper | 1:0 | Wan Chai | |||||||||
Mutual | 1:1 | Kwun Tong | |||||||||
Sun Hei | 2:2 | RCFC | |||||||||
Central Western | 2:1 | Fu Moon | |||||||||
Tuen Mun | 0:2 | Yau Tsim Mong | |||||||||
Kowloon City | 1:4 | Sai Kung | |||||||||
Sham Shui Po | 1:1 | Happy Valley | |||||||||
Supreme | 2:0 | Kwong Wah | |||||||||
Fukien | 0:1 | Kwai Tsing | |||||||||
Lucky Mile | 1:1 | Gospel | |||||||||
Kitchee | 4:1 | Orion | |||||||||
Can Tho FC | 1:1 | Quang Ninh FC | |||||||||
Khanh Hoa FC | 1:1 | HAGL FC | |||||||||
HCMC FC | 1:4 | Ha Noi FC | |||||||||
KF Trepca 89 | 2:0 | FC Besa | |||||||||
KF Vëllaznimi | 2:0 | KF Llapi | |||||||||
FC Prishtina | 2:1 | SC Gjilani | |||||||||
FC Drita | 3:0 | KF Liria | |||||||||
KF Flamurtari | 4:1 | KF Vllaznia | |||||||||
Qarabag FK | 0:1 | Neftchi Baku | |||||||||
Bruno's Magpies | 5:0 | FC Hound Dogs | |||||||||
Erebuni Erewan | 4:0 | Gandzasar II | |||||||||
Skellefteå FF | 1:1 | Linköping City | |||||||||
BK Forward | 1:1 | Team TG | |||||||||
Akropolis IF | 1:0 | Umeå FC | |||||||||
Syrianska FC | 0:2 | Västerås SK | |||||||||
Grebbestads IF | 2:1 | Ängelholms FF | |||||||||
Torns IF | 0:0 | IK Oddevold | |||||||||
Skála | 2:1 | 07 Vestur | |||||||||
KÍ Klaksvík | 1:2 | Víkingur | |||||||||
NSÍ Runavík | 0:2 | B36 Tórshavn | |||||||||
HB Tórshavn | 5:0 | AB Argir | |||||||||
TB/FCS/Royn | 3:2 | EB/Streymur | |||||||||
Inter Allies | 1:0 | Berekum Chelsea | |||||||||
Liberty Prof. | 1:0 | Karela United | |||||||||
Medeama | 2:0 | Dreams FC | |||||||||
WAFA SC | 1:1 | Legon Cities FC | |||||||||
Eleven Wonders | 2:0 | Ebusua Dwarfs | |||||||||
Asante Kotoko | 1:0 | Bechem United | |||||||||
SC Ichenhausen | 1:0 | Oberweikertsh. | |||||||||
Illertissen II | 0:0 | C. Aystetten | |||||||||
SV Mering | 3:0 | TSV Gilching-A. | |||||||||
Milan U19 | 3:3 | Fiorentina U19 | |||||||||
De Treffers | 2:2 | TEC | |||||||||
Napoli U17 | 1:2 | Novara U17 | |||||||||
Benevento U17 | 1:0 | Cagliari U17 | |||||||||
PSM Makassar | 3:1 | Mitra Kukar | |||||||||
Persebaya | 1:0 | Arema FC |
|
||||||||
YB Beiguo | 0:5 | YC Elk Sea | |||||||||
Pelister Bitola | 1:3 | Brera Strumica | |||||||||
FK Skopje | 1:1 | FC Shkupi | |||||||||
Rabotnicki | 4:2 | Pobeda Prilep | |||||||||
Renova | 1:1 | Vardar | |||||||||
Sileks | 1:3 | Shkendija | |||||||||
Campobasso | 3:2 | Jesina | |||||||||
Avezzano | 1:0 | Matelica | |||||||||
Francavilla | 2:1 | Monticelli | |||||||||
Recanatese | 3:5 | Pineto | |||||||||
San Marino | 3:1 | San Nicolò | |||||||||
Agnonese | 2:1 | Sangiustese | |||||||||
L'Aquila | 3:3 | Vastese | |||||||||
Castelfidardo | 2:4 | Vis Pesaro | |||||||||
Ebolitana | 2:2 | Nuova Napoli | |||||||||
Gela | 2:2 | Acireale | |||||||||
Capo Rizzuto | 1:8 | ACR Messina | |||||||||
Palmese | 1:0 | Igea Virtus | |||||||||
Paceco | 1:2 | Roccella | |||||||||
Cittanovese | 5:0 | Palazzolo | |||||||||
Nocerina | 0:1 | Troina | |||||||||
Sancataldese | 0:1 | Vibonese | |||||||||
Tavua FC | 0:3 | Rewa FA | |||||||||
Suva FA | 2:2 | Ba FC | |||||||||
América | 2:1 | UNAM Pumas |
|
||||||||
Monterrey | 1:2 | Club Tijuana | |||||||||
Toluca | 2:2 | Morelia | |||||||||
Club Brugge | 1:2 | RSC Anderlecht |
|
||||||||
Standard Liège | 5:0 | KRC Genk |
|
||||||||
UNAM Pumas U20 | 4:1 | Santos U20 | |||||||||
Beerschot V.A. | 0:2 | KV Oostende | |||||||||
SC Condor II | 3:4 | TuS Berne | |||||||||
FC Bergedorf 85 | 0:4 | Meiendorfer SV | |||||||||
Juventude | 0:1 | SV Altengamme | |||||||||
USC Paloma | 9:0 | Pinneberg II | |||||||||
HEBC Hamburg | 13:1 | FC Elmshorn | |||||||||
Nikola Tesla | 2:2 | SCALA | |||||||||
SC Sternschanze | 5:3 | Inter Hamburg | |||||||||
BW Schenefeld | 14:0 | TBS Pinneberg | |||||||||
Union Tornesch | 1:2 | SV Halstenbek | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match