Belgium | 2:1 | Switzerland | |||||||||
Croatia | 0:0 | England |
|
||||||||
Austria | 1:0 | N. Ireland |
|
||||||||
Greece | 1:0 | Hungary | |||||||||
Estonia | 0:1 | Finland | |||||||||
Belarus | 1:0 | Luxembourg | |||||||||
Moldova | 2:0 | San Marino | |||||||||
AEK Athens | 2:1 | PAS Lamia | |||||||||
VFC Plauen | 4:6 on pens | Budissa Bautzen | |||||||||
Eintr. Niesky | 6:1 | Germ. Mittweida | |||||||||
Baiersdorfer SV | 0:2 | SC 04 Schwabach | |||||||||
Langenaubach | 0:2 | FSV Fernwald | |||||||||
FV Breidenbach | 2:5 | VfB Marburg | |||||||||
Breuningsweiler | 0:1 | SKV Rutesheim | |||||||||
Gettorfer SC | 1:5 | Büdelsd. TSV | |||||||||
FCA Walldorf II | 2:1 | TSV Wieblingen | |||||||||
Mutschelbach | 0:0 | FC Kirrlach | |||||||||
SG Rehlingen | 0:1 | Auersmacher | |||||||||
SV Gonsenheim | 1:2 | Bad Kreuznach | |||||||||
FK Pirmasens II | 1:3 | RWO Alzey | |||||||||
SE Freising | 6:3 | TSV Neuried | |||||||||
TSV Grünwald | 1:3 | TSV Bogen | |||||||||
SC Melle 03 | 3:1 | FC Schüttorf 09 | |||||||||
RW Frankfurt | 5:1 | Hanauer SC 1960 | |||||||||
SV Schlebusch | 7:1 | Hertha Rheidt | |||||||||
SV Waren 09 | 0:7 | FCM Schwerin | |||||||||
TSV Bützow | 8:4 AET | Kühlungsborn | |||||||||
Greifswalder FC | 3:0 | Anker Wismar | |||||||||
Fr. Wernsdorf | 6:7 on pens | Ludwigsfelde | |||||||||
Sarmiento (R) | 2:0 | Crucero | |||||||||
Millonarios | 1:1 | Once Caldas | |||||||||
Patriotas | 0:1 | Rionegro Águila | |||||||||
SFC Opava | 1:0 | Jihlava | |||||||||
Viktoria Zizkov | 0:1 | Dukla Prague | |||||||||
Aberystwyth | 0:0 | Caernarfon | |||||||||
Bala | 3:2 | Newtown | |||||||||
Llanelli AFC | 0:2 | Cardiff Met | |||||||||
Arbroath | 1:4 | Edinburgh City | |||||||||
Luqueño | 1:1 | 3 de Febrero | |||||||||
Cork City | 3:0 | Limerick FC | |||||||||
St. Pat's | 0:1 | Shamrock Rovers | |||||||||
Waterford FC | 1:2 | Dundalk FC | |||||||||
Drogheda United | 1:1 | Finn Harps | |||||||||
Tranmere Rovers | 1:0 | Macclesfield | |||||||||
Hacettepe | 3:1 | Eyüpspor | |||||||||
Málaga CF | 2:1 | Albacete | |||||||||
Extremadura | 2:1 | Cádiz CF |
|
||||||||
Dep. La Coruña | 4:0 | Elche CF | |||||||||
Torpedo Vlad. | 0:2 | Leningradets | |||||||||
Murom | 1:0 | Energia V. Luki | |||||||||
FC Volendam | 2:2 | Almere City | |||||||||
RKC Waalwijk | 0:0 | TOP Oss | |||||||||
FC Den Bosch | 1:0 | FC Dordrecht | |||||||||
NEC Nijmegen | 0:1 | FC Eindhoven | |||||||||
Helmond Sport | 1:2 | Telstar | |||||||||
AZ Alkmaar U21 | 2:2 | Utrecht U21 | |||||||||
B. SAD U23 | 2:0 | Académica U23 | |||||||||
PFK Sumy | 0:6 | Kolos Kovalivka | |||||||||
Teplice B | 2:3 | Sl. Liberec B | |||||||||
Zlatibor | 2:0 | Dobanovci | |||||||||
Javor-Matis | 4:1 | FK Bezanija | |||||||||
M. Ahi Nazareth | 0:1 | H Rishon leZion | |||||||||
Hapoel Acre | 0:0 | H. Nof HaGalil | |||||||||
H. Kfar Saba | 2:2 | Hapoel Ikhsal | |||||||||
Hapoel Bnei Lod | 0:2 | H. Ramat Gan | |||||||||
SCD Durango | 0:1 | Barakaldo CF | |||||||||
Gernika | 1:1 | SD Amorebieta | |||||||||
FC Gleisdorf 09 | 4:0 | SPG Wels II | |||||||||
Deutschlandsbg. | 4:4 | Vöcklamarkt | |||||||||
Bad Gleichenb. | 4:4 | SPG Wels | |||||||||
SC Kalsdorf | 2:1 | VST Völkermarkt | |||||||||
FC 08 Homburg | 0:2 | TSV Steinbach | |||||||||
SC Verl | 1:1 | Alem. Aachen |
|
||||||||
Drochtersen/A. | 2:1 | VfB Lübeck |
|
||||||||
FC Admira II | 2:3 | SC/ESV Parndorf |
|
||||||||
SC Neusiedl/See | 1:2 | Ebreichsdorf | |||||||||
Traiskirchen | 1:2 | Bruck/L. | |||||||||
SV Schwechat | 0:3 | Mauerwerk | |||||||||
Skive IK | 3:0 | Tarup-Paarup IF | |||||||||
CD Petapa | 1:3 | Naranjeros | |||||||||
Concordia | 2:4 | TuS Dassendorf | |||||||||
Seligenporten | 2:1 | DJK Gebenbach | |||||||||
Rot Weiss Ahlen | 2:2 | Westf. Rhynern | |||||||||
SV Schermbeck | 2:1 | SC Paderborn II | |||||||||
Pohronie | 1:0 | MSK Zilina B | |||||||||
SV Donau | 1:2 | FavAC | |||||||||
Mannswörth | 3:0 | ASV 13 | |||||||||
Zwettl | 3:3 | Spratzern | |||||||||
Kremser SC | 4:0 | Kottingbrunn | |||||||||
Kilb | 1:0 | Gaflenz | |||||||||
Eltendorf | 0:0 | Pinkafeld | |||||||||
Gmunden | 0:0 | SPG Pregarten | |||||||||
Edelweiß | 2:2 | St. Valentin | |||||||||
SV Wallern | 5:2 | ASKÖ Donau Linz | |||||||||
UnionSt.Florian | 2:1 | SV Grieskirchen | |||||||||
Weißkirchen | 3:1 | SV Bad Ischl | |||||||||
DSV Leoben | 3:2 | Fürstenfeld | |||||||||
Bruck/Mur | 0:1 | Liezen | |||||||||
TSV Pöllau | 5:5 | ASK Voitsberg | |||||||||
Lafnitz II | 3:1 | Mettersdorf | |||||||||
Lebring | 3:2 | Bad Radkersburg | |||||||||
SV Feldkirchen | 2:0 | SV St.Jakob/Ros | |||||||||
SAK 1914 | 5:2 | ÖTSU Hallein | |||||||||
Eugendorf | 0:3 | A. Salzburg | |||||||||
AKA Rapid U18 | 3:2 | Burgenland U18 | |||||||||
FC Collex-Bossy | 4:1 | Signal FC | |||||||||
SC Schöftland | 2:0 | FC Dulliken | |||||||||
AKA Rapid U16 | 2:2 | Burgenland U16 | |||||||||
French Guiana | 0:1 | St. Vincent | |||||||||
US Virgin | 0:5 | Curaçao | |||||||||
Bhayangkara FC | 2:0 | Sriwijaya FC | |||||||||
Germany U20 | 1:1 | Netherlands U20 | |||||||||
Hamm United | 6:3 | Rahlstedter SC | |||||||||
Klub Kosova | 4:3 | Inter 2000 | |||||||||
TuRa Harksheide | 4:0 | Nikola Tesla | |||||||||
HSV III | 2:1 | Harburger TB | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Anselmo Ramon CRB | 1:0 | |
Yan Ferreira Sport Recife (Own Goal) | 3:0 | |
James Dadge South Shields (Own Goal) | 0:1 | |
Romario Antigua GFC | 3:0 | |
F. Alemán Saprissa | 3:4 |