Bor. Dortmund | 3:2 | Bayern Munich |
|
||||||||
1.FC Nuremberg | 0:2 | VfB Stuttgart |
|
||||||||
SC Freiburg | 1:3 | 1.FSV Mainz 05 |
|
||||||||
Werder Bremen | 1:3 | Bor. M'gladbach |
|
||||||||
TSG Hoffenheim | 2:1 | FC Augsburg |
|
||||||||
F. Düsseldorf | 4:1 | Hertha BSC |
|
||||||||
Crystal Palace | 0:1 | Tottenham |
|
||||||||
Newcastle | 2:1 | Bournemouth | |||||||||
Cardiff | 2:1 | Brighton |
|
||||||||
Huddersfield | 1:1 | West Ham |
|
||||||||
Leicester | 0:0 | Burnley |
|
||||||||
Southampton | 1:1 | Watford |
|
||||||||
Atlético Madrid | 3:2 | Athletic |
|
||||||||
Getafe | 0:1 | Valencia |
|
||||||||
Girona | 0:0 | CD Leganés | |||||||||
Real Valladolid | 0:0 | SD Eibar | |||||||||
Genoa | 1:2 | SSC Napoli |
|
||||||||
Torino | 1:2 | Parma | |||||||||
SPAL | 2:2 | Cagliari Calcio | |||||||||
FC Porto | 1:0 | SC Braga |
|
||||||||
B SAD | 0:0 | Boavista | |||||||||
Desportivo Aves | 2:1 | Rio Ave | |||||||||
Nacional | 1:0 | Marítimo | |||||||||
De Graafschap | 1:4 | PSV Eindhoven |
|
||||||||
Vitesse | 2:1 | FC Utrecht | |||||||||
VVV-Venlo | 3:2 | Fortuna Sittard | |||||||||
FC Emmen | 2:0 | NAC Breda | |||||||||
Nîmes Olympique | 0:1 | OGC Nice |
|
||||||||
Guingamp | 2:4 | Olympique Lyon |
|
||||||||
Saint-Étienne | 2:0 | Stade Reims | |||||||||
Angers SCO | 1:0 | Montpellier | |||||||||
Toulouse | 0:1 | Amiens SC | |||||||||
Botafogo | 2:1 | Flamengo |
|
||||||||
Corinthians | 1:1 | São Paulo |
|
||||||||
Athletico-PR | 2:0 | Cruzeiro |
|
||||||||
América-MG | 0:1 | Paraná | |||||||||
Kayserispor | 0:3 | Galatasaray |
|
||||||||
C. Rizespor | 1:2 | Basaksehir |
|
||||||||
Konyaspor | 2:0 | Ankaragücü |
|
||||||||
Erzurumspor FK | 2:1 | Göztepe | |||||||||
Valenciennes FC | 4:2 | Lens | |||||||||
R Charleroi SC | 2:1 | Club Brugge |
|
||||||||
Cercle Brugge | 2:0 | SK Beveren | |||||||||
KAS Eupen | 1:4 | Sint-Truiden | |||||||||
Zulte Waregem | 2:0 | KSC Lokeren | |||||||||
Elche CF | 0:0 | UD Las Palmas | |||||||||
Extremadura | 2:3 | CA Osasuna | |||||||||
Cádiz CF | 2:0 | Reus Deportiu | |||||||||
Dep. La Coruña | 4:0 | Real Oviedo | |||||||||
CD Lugo | 0:1 | Alcorcón | |||||||||
Al-Fayha | 2:1 | Al-Ittihad | |||||||||
Rostov | 0:0 | Dynamo Moscow | |||||||||
KS Samara | 1:2 | Akhmat Grozny | |||||||||
Ural | 2:1 | Orenburg | |||||||||
Salernitana | 1:0 | Spezia Calcio | |||||||||
Cosenza | 2:3 | Lecce | |||||||||
Cremonese | 1:0 | Livorno | |||||||||
Ascoli | 2:3 | Padova | |||||||||
Carpi | 2:2 | Benevento | |||||||||
1.FC Köln | 8:1 | Dynamo Dresden |
|
||||||||
FC St. Pauli | 1:1 | Heidenheim |
|
||||||||
Erzgebirge Aue | 1:3 | Hamburger SV |
|
||||||||
Atlas | 0:0 | Pachuca | |||||||||
Tiburones Rojos | 2:2 | Querétaro FC | |||||||||
Karvina | 1:3 | Sparta Prague | |||||||||
Slovacko | 0:1 | Slovan Liberec | |||||||||
Dinamo Vranje | 0:3 | Red Star | |||||||||
Partizan | 2:0 | Radnik | |||||||||
FK Zemun | 0:3 | FK Cukaricki | |||||||||
Mladost | 1:0 | Vojvodina | |||||||||
Macva | 0:0 | Spartak | |||||||||
Backa | 1:0 | Vozdovac | |||||||||
Rad | 0:2 | Napredak | |||||||||
FC Lugano | 1:4 | FC Luzern |
|
||||||||
FC Thun | 4:2 | FC Basel |
|
||||||||
Sturm Graz | 0:0 | SKN St. Pölten | |||||||||
LASK | 5:1 | Admira Wacker | |||||||||
FC Wacker | 1:0 | SCR Altach |
|
||||||||
Atl. Tucumán | 2:1 | Rosario Central |
|
||||||||
Hajduk Split | 3:0 | Inker | |||||||||
Slaven Belupo | 0:2 | NK Osijek | |||||||||
Haladás | 1:0 | Ferencváros | |||||||||
Diósgyőr | 1:0 | Debrecen | |||||||||
MTK Budapest | 3:2 | Puskás AFC | |||||||||
Kisvárda | 1:4 | Újpest FC | |||||||||
Paksi FC | 0:0 | Honvéd | |||||||||
Sundowns | 0:0 | Orlando Pirates | |||||||||
Kaizer Chiefs | 0:0 | Chippa United | |||||||||
FS Stars | 0:1 | SuperSport Utd. | |||||||||
Golden Arrows | 1:2 | Baroka FC | |||||||||
Bidvest Wits FC | 1:2 | Royal AM | |||||||||
Avaí FC | 0:1 | Fortaleza |
|
||||||||
Coritiba FC | 1:0 | Goiás |
|
||||||||
CSA | 0:0 | Atlético-GO |
|
||||||||
Criciúma EC | 3:3 | CRB | |||||||||
Oeste | 0:0 | Londrina-PR | |||||||||
Sampaio-MA | 2:1 | São Bento (SP) | |||||||||
RM Castilla | 1:0 | Burgos CF | |||||||||
Independiente | 3:1 | Delfín SC | |||||||||
Técnico U. | 2:1 | LDU Quito | |||||||||
Hansa Rostock | 4:1 | 1.FC K'lautern |
|
||||||||
SV Meppen | 2:3 | Karlsruher SC |
|
||||||||
VfR Aalen | 1:1 | VfL Osnabrück |
|
||||||||
E. Braunschweig | 0:2 | KFC Uerdingen | |||||||||
1860 Munich | 1:1 | Hallescher FC |
|
||||||||
Energie Cottbus | 2:2 | SF Lotte | |||||||||
Hapoel Hadera | 1:2 | Maccabi Haifa | |||||||||
Maccabi Netanya | 0:1 | M. Petah Tikva | |||||||||
Hapoel Haifa | 0:2 | Bnei Yehuda | |||||||||
Hapoel Tel Aviv | 0:0 | Hapoel Raanana | |||||||||
Thes Sport | 3:1 | RWDM | |||||||||
RFC Seraing | 1:2 | KSK Lierse Kem. | |||||||||
KMSK Deinze | 3:2 | Eendracht Aalst | |||||||||
FCV Dender EH | 1:1 | RSC Chatelet | |||||||||
KSK Heist | 1:3 | RE Virton | |||||||||
KSV Oudenaarde | 3:1 | Dessel Sport | |||||||||
Persepolis | 0:0 | Kashima Antlers | |||||||||
Jeju United | 0:0 | Jeonbuk Hyundai | |||||||||
Suwon Bluewings | 3:3 | Ulsan HD | |||||||||
Gyeongnam FC | 1:2 | Pohang Steelers | |||||||||
Penafiel | 1:0 | Benfica B | |||||||||
Académico Viseu | 1:0 | Mafra | |||||||||
Farense | 2:2 | Guimarães B | |||||||||
Heart of Midl. | 0:1 | Kilmarnock FC | |||||||||
Dundee FC | 1:1 | St. Mirren | |||||||||
St. Johnstone | 4:0 | Hamilton Acad. | |||||||||
Afyonspor | 1:2 | Hatayspor | |||||||||
Boluspor | 1:2 | Denizlispor | |||||||||
Balikesirspor | 3:1 | Genclerbirligi |
|
||||||||
Giresunspor | 4:0 | Karabükspor | |||||||||
Cherno More | 1:0 | Levski Sofia | |||||||||
Botev Plovdiv | 2:0 | Septemvri Sofia | |||||||||
Vereya | 0:1 | Etar | |||||||||
Independiente | 1:1 | Olimpia | |||||||||
Ermis Aradippou | 3:0 | Pafos FC | |||||||||
Anorthosis | 1:0 | Nea Salamis | |||||||||
APOEL Nicosia | 3:0 | EN Paralimniou | |||||||||
FK TSC | 1:1 | Sindjelic Bg | |||||||||
Teleoptik | 0:0 | Novi Pazar | |||||||||
FK Indjija | 2:0 | Borac Cacak | |||||||||
Chacarita Jrs. | 2:2 | Instituto AC | |||||||||
Atl. Rafaela | 2:2 | Central Córdoba | |||||||||
Modena | 1:4 | Fiorenzuola | |||||||||
Lentigione | 2:1 | Ciliverghe | |||||||||
Gangwon FC | 2:3 | Incheon Utd. | |||||||||
Deportes Tolima | 2:1 | Patriotas | |||||||||
Once Caldas | 1:0 | Alianza FC | |||||||||
Boyacá Chicó | 2:2 | Atlético Huila | |||||||||
Wisla Kraków | 3:2 | Zaglebie Lubin | |||||||||
Lechia Gdansk | 1:0 | Cracovia | |||||||||
Wisla Plock | 2:0 | Z. Sosnowiec | |||||||||
Kyoto Sanga | 0:3 | JEF Utd. Chiba | |||||||||
Yokohama FC | 2:1 | Fagiano Okayama | |||||||||
Omiya Ardija | 2:1 | Monte. Yamagata | |||||||||
Oita Trinita | 2:1 | Zweig. Kanazawa | |||||||||
San Luis | 1:2 | U. de Chile | |||||||||
Pendikspor | 2:0 | Darica GB | |||||||||
Manisa FK | 5:1 | Tokatspor | |||||||||
Etimesgut Bld | 2:2 | Menemen FK | |||||||||
Neftchi Baku | 2:2 | Zira FC | |||||||||
Sabah FK | 0:4 | FK Sabail | |||||||||
Villarreal CF B | 1:2 | UE Olot | |||||||||
RCD Espanyol B | 0:1 | Ontinyent CF | |||||||||
Atl. Levante | 2:2 | CF Peralada | |||||||||
Cusco FC | 0:1 | Universitario | |||||||||
Sport. Cristal | 4:0 | Dep. Binacional | |||||||||
Comerciantes | 3:1 | U. San Martín | |||||||||
APO Levadiakos | 2:1 | OFI Crete FC | |||||||||
AE Larisa | 2:0 | PAS Giannina | |||||||||
FCV Farul | 0:0 | Concordia | |||||||||
CFR Cluj | 0:0 | D. Calarasi | |||||||||
Astra Giurgiu | 1:2 | ACSM Poli Iasi | |||||||||
Yverdon Sport | 2:0 | FC Sion U21 | |||||||||
Stade-Lausanne | 4:2 | SC Brühl SG | |||||||||
Stade Nyonnais | 6:0 | Chaux-de-Fonds | |||||||||
SC Cham | 0:1 | SC YF Juventus | |||||||||
FC Breitenrain | 2:1 | FC Köniz | |||||||||
FC Bavois | 1:1 | FC Wohlen | |||||||||
Entag El Harby | 1:2 | Zamalek | |||||||||
El Gouna | 1:1 | Smouha | |||||||||
Ruzomberok | 0:1 | Dunajska Streda | |||||||||
AS Trencin | 0:2 | MSK Zilina | |||||||||
Podbrezova | 2:4 | FK Senica | |||||||||
Skra Czesto. | 0:0 | Radomiak | |||||||||
Ruch Chorzow | 2:0 | Siarka T. | |||||||||
Znicz Pruszkow | 0:2 | Resovia Rzeszow | |||||||||
Stalowa Wola | 1:1 | ROW Rybnik | |||||||||
Olimpia Grudz. | 3:1 | Blekitni | |||||||||
GKS Belchatow | 1:1 | Pogon Siedlce | |||||||||
Zrinjski Mostar | 2:2 | FK Sarajevo | |||||||||
Zvijezda 09 | 2:0 | Celik Zenica | |||||||||
Mladost Kakanj | 2:0 | Radnik Bijelj. | |||||||||
Torpedo Moscow | 1:1 | Sokol Saratov | |||||||||
Dinamo Bryansk | 1:1 | M. Lipetsk | |||||||||
Saturn | 0:0 | Kvant Obninsk | |||||||||
Strogino Moscow | 1:0 | FK Ryazan | |||||||||
Min. Zacatecas | 3:1 | Venados FC | |||||||||
Correcaminos | 1:0 | Cimarrones | |||||||||
Atlante | 1:0 | Potros UAEM | |||||||||
Le Mans FC | 1:0 | Stade Lavallois | |||||||||
Zorya Lugansk | 2:1 | Karpaty | |||||||||
Desna | 2:0 | Chornomorets | |||||||||
Arsenal Kyiv | 0:3 | FK Oleksandriya | |||||||||
PFK Lviv | 1:1 | Olimpik Donetsk | |||||||||
Western Sydney | 2:2 | Brisbane Roar | |||||||||
Newcastle | 1:1 | Sydney FC | |||||||||
Zimbru Chisinau | 1:0 | FC Sheriff | |||||||||
Dinamo-Auto | 1:0 | Petrocub | |||||||||
CSF Speranta | 1:0 | Milsami | |||||||||
Zaria Balti | 1:1 | Sfintul Gheor. | |||||||||
Ross County | 0:1 | Dundee United | |||||||||
Partick Thistle | 0:1 | Inverness CT | |||||||||
Ayr United | 1:1 | Queen o. t. S. | |||||||||
Morton | 0:2 | Alloa Athletic | |||||||||
Dunfermline A. | 0:1 | Falkirk | |||||||||
Fredrikstad | 1:1 | KFUM | |||||||||
HNK Sibenik | 2:0 | NK Varazdin | |||||||||
NK Solin | 2:2 | HNK Zadar | |||||||||
NK Lucko | 1:1 | NK Dugopolje | |||||||||
Medjimurje | 2:1 | NK Osijek II | |||||||||
SC Bastia | 3:0 | Villefranche | |||||||||
AC Ajaccio B | 2:0 | EF Bastia | |||||||||
Athl. Marseille | 1:2 | FC Annecy | |||||||||
AS Saint-Priest | 1:0 | FC Martigues | |||||||||
GOAL FC | 3:2 | Marseille B | |||||||||
Olymp. Lyon B | 0:1 | Pays de Grasse | |||||||||
CA Pontarlier | 2:0 | Monaco U21 | |||||||||
SC Toulon | 2:1 | OGC Nice B | |||||||||
Navbahor | 1:0 | Bunyodkor | |||||||||
Pakhtakor | 2:1 | Metallurg Bk. | |||||||||
AC Horsens | 1:1 | Sönderjyske | |||||||||
Volos NPS | 2:0 | Apollon Pontou | |||||||||
AE Sparti | 0:2 | Ergotelis | |||||||||
Qizilqum | 2:0 | Nasaf Qarshi | |||||||||
CR Belouizdad | 4:1 | MO Béjaïa | |||||||||
ES Sétif | 0:1 | JS Saoura | |||||||||
Paradou AC | 3:0 | AS Aïn M'lila | |||||||||
CS Constantine | 3:3 | DRB Tadjenanet | |||||||||
RFS | 0:1 | Liepaja | |||||||||
Riga | 4:4 | Spartaks | |||||||||
Valmiera | 1:0 | Jelgava | |||||||||
JFK Ventspils | 4:1 | Metta | |||||||||
Vorwärts Steyr | 2:1 | A. Klagenfurt |
|
||||||||
Östers IF | 1:4 | Halmstads BK | |||||||||
Helsingborgs IF | 3:1 | Varbergs BoIS | |||||||||
Brage | 1:1 | Degerfors | |||||||||
IK Frej Täby | 1:0 | Värnamo | |||||||||
Örgryte | 4:0 | Landskrona | |||||||||
Falkenbergs FF | 0:2 | GAIS | |||||||||
Gefle | 2:2 | AFC Eskilstuna | |||||||||
J-Södra IF | 0:0 | Norrby | |||||||||
NK Maribor | 4:1 | NK Triglav | |||||||||
NS Mura | 1:0 | ND Gorica | |||||||||
Real Sociedad B | 1:2 | SD Leioa | |||||||||
SCD Durango | 1:1 | Real Unión | |||||||||
Arenas Club | 0:1 | Gimnástica | |||||||||
CD Izarra | 1:1 | CD Tudelano | |||||||||
UP Langreo | 0:2 | Sporting B | |||||||||
Aerostar | 1:0 | UTA Arad | |||||||||
Chindia | 2:1 | Pandurii | |||||||||
FC Arges | 5:0 | ACS Poli | |||||||||
Viitorul Tg.Jiu | 3:0 | CS Balotesti | |||||||||
Luceafarul | 3:0 | Metaloglobus | |||||||||
Daco-Getica | 3:0 | U. Constanta | |||||||||
Kocaelispor | 0:0 | Bayburt ÖI | |||||||||
B. Yeni Carsi | 0:1 | Gölcükspor | |||||||||
Beykoz Ishakli | 2:3 | Karacabey Bld | |||||||||
Buca Gelistirme | 2:1 | Muglaspor | |||||||||
Rabotnicki | 1:2 | Shkendija | |||||||||
FC Shkupi | 1:0 | Vardar | |||||||||
Sileks | 1:0 | Brera Strumica | |||||||||
Belasica | 1:4 | Makedonija | |||||||||
Renova | 2:1 | Pobeda Prilep | |||||||||
Isernia | 0:2 | Cesena | |||||||||
Pineto | 2:1 | Vastese | |||||||||
Recanatese | 3:0 | Agnonese | |||||||||
Francavilla | 1:1 | Notaresco | |||||||||
Jesina | 2:1 | Castelfidardo | |||||||||
Sangiustese | 2:4 | Matelica | |||||||||
Kolos Kovalivka | 0:0 | Balkany Zorya | |||||||||
Metalist 1925 | 1:0 | Volyn Lutsk | |||||||||
Agrobiznes | 0:1 | FK Kramatorsk | |||||||||
Zirka | 3:3 | PFK Sumy | |||||||||
KF Llapi | 1:0 | FC Drita | |||||||||
KF Liria | 1:0 | KF Flamurtari | |||||||||
Difaâ El Jadida | 1:2 | FUS Rabat | |||||||||
Mouloudia | 0:1 | Berrechid | |||||||||
Moghreb Tétouan | 1:1 | Rapide Oued Zem | |||||||||
Legnago | 2:4 | Mantova | |||||||||
Villa Valle | 0:1 | Pro Sesto | |||||||||
Ciserano | 5:2 | Sondrio | |||||||||
Caronnese | 3:0 | ASD Villafranca | |||||||||
Olginatese | 0:1 | Rezzato | |||||||||
Borneo FC | 2:1 | PSIS |
|
||||||||
Persebaya | 3:0 | PSM Makassar |
|
||||||||
Persija Jakarta | 0:0 | Persikabo 1973 | |||||||||
Persipura | 1:0 | Bali United |
|
||||||||
Comunicaciones | 1:0 | Guastatoya | |||||||||
Xelajú | 3:0 | Naranjeros | |||||||||
Sanarate FC | 1:1 | Cobán Imperial | |||||||||
Iztapa | 3:1 | CD Petapa | |||||||||
Safa Beirut SC | 1:1 | Shabab Al-Sahel | |||||||||
Al-Ahed | 2:1 | Akhaa Al-Ahly | |||||||||
Shabab Baalbeck | 1:4 | Al-Ansar FC | |||||||||
Salam Zgharta | 1:1 | Racing Beirut | |||||||||
OFK Petrovac | 1:1 | B. Podgorica | |||||||||
Sutjeska Niksic | 3:0 | OFK Titograd | |||||||||
Mornar Bar | 1:1 | FK Iskra | |||||||||
FK Lovcen | 1:3 | Rudar Pljevlja | |||||||||
OFK Grbalj | 1:1 | Zeta Golubovac | |||||||||
Isloch | 0:1 | Vitebsk | |||||||||
Gomel | 0:2 | FK Minsk | |||||||||
Neman Grodno | 1:1 | Smolevichi | |||||||||
Veles Moscow | 1:0 | Murom | |||||||||
Leningradets | 2:1 | Kolomna | |||||||||
Tekstilshchik | 1:0 | Dolgoprudnyi | |||||||||
Torpedo Vlad. | 3:1 | Chertanovo 2 | |||||||||
Casertana | 0:0 | Trapani | |||||||||
Cavese | 0:1 | Juve Stabia | |||||||||
V. Francavilla | 2:0 | Siracusa | |||||||||
Bisceglie | 0:1 | Monopoli | |||||||||
Rieti | 1:5 | Potenza | |||||||||
Reggio Calabria | 1:0 | Paganese | |||||||||
Matera | 1:0 | Viterbese | |||||||||
Chrudim | 4:0 | 1.SK Prostejov | |||||||||
Trinec | 2:1 | Zbrojovka Brno | |||||||||
Banik Sokolov | 0:2 | SILON Taborsko | |||||||||
FCI Levadia | 2:1 | FC Flora | |||||||||
Kuressaare | 2:1 | Pärnu Vaprus | |||||||||
Kalju FC | 4:1 | JK Trans Narva | |||||||||
JK Tammeka | 2:1 | Kalev | |||||||||
Paide | 4:1 | JK Viljandi | |||||||||
Avellino | 1:0 | Castiadas | |||||||||
Roma City | 0:2 | Monterosi | |||||||||
Latina Calcio | 2:0 | Budoni | |||||||||
Torres | 1:1 | Lupa Roma | |||||||||
Albalonga | 1:0 | Ostiamare | |||||||||
Flaminia | 0:2 | Cassino | |||||||||
Lanusei | 0:0 | Latte Dolce | |||||||||
Pirin | 0:3 | Montana | |||||||||
Lokomotiv GO | 0:2 | Loko Sofia | |||||||||
Strumska Slava | 3:1 | Dob. Dobrich | |||||||||
Litex Lovech | 2:0 | Ludogorets II | |||||||||
Nesebar | 0:0 | C. Balchik | |||||||||
B. Galabovo | 4:1 | Pomorie | |||||||||
Kariana Erden | 1:2 | Tsarsko Selo | |||||||||
Foolad | 0:1 | Sepidrood | |||||||||
B. Banja Luka | 4:1 | Podrinje | |||||||||
Kozara Gradiska | 0:1 | Rudar Prijedor | |||||||||
Drina Zvornik | 3:0 | Slavija S. | |||||||||
Sutjeska Foca | 0:0 | FK Alfa Modriča | |||||||||
OFK Sloga | 2:1 | Mrkonjic | |||||||||
Zeljeznicar BL | 4:1 | Tekstilac | |||||||||
FC Versailles | 0:0 | CO Les Ulis | |||||||||
US Ivry | 0:1 | Paris 13 Atl. | |||||||||
East Fife | 2:1 | Raith Rovers | |||||||||
Stranraer | 1:2 | Airdrieonians | |||||||||
Arbroath | 2:0 | Montrose | |||||||||
Dumbarton | 2:1 | Stenhousemuir | |||||||||
MFK Vyskov | 4:1 | Val. Mezirici | |||||||||
Petrkovice | 0:1 | Lisen | |||||||||
HS Kromeriz | 4:1 | Jiskra Rymarov | |||||||||
Dolni Benesov | 2:0 | Frydek-Mistek | |||||||||
Zlinsko | 1:1 | Hulin | |||||||||
Hodonin | 1:4 | Unicov | |||||||||
Linfield | 1:2 | Coleraine | |||||||||
Glentoran | 0:1 | Ballymena Utd | |||||||||
Ards FC | 0:1 | Crusaders | |||||||||
Glenavon | 1:1 | Warrenpoint | |||||||||
Dungannon | 2:1 | Institute FC | |||||||||
SV Stripfing | 4:0 | Rohrbach/G. | |||||||||
SC Retz | 3:0 | Spratzern | |||||||||
Kilb | 1:2 | SC Ortmann | |||||||||
CD Águila | 3:0 | L.A. Firpo | |||||||||
FC Schaffhausen | 3:2 | FC Chiasso | |||||||||
Västerås SK | 4:1 | Arameisk SIF | |||||||||
Sollentuna FK | 1:1 | Sandvikens IF | |||||||||
Rynninge IK | 2:1 | Umeå FC | |||||||||
Syrianska FC | 3:1 | Assyriska FF | |||||||||
Kagoshima Utd. | 2:1 | FC Tokyo Res. | |||||||||
FC Locomotive | 1:1 | Iberia 1999 | |||||||||
FC Dila | 1:0 | Kolkheti Poti | |||||||||
Mexico U20 | 10:0 | Aruba U20 | |||||||||
Guadeloupe U20 | 3:0 | Dominica U20 | |||||||||
Panama U20 | 2:1 | St. Kitts U20 | |||||||||
Honduras U20 | 4:3 | Antigua U20 | |||||||||
Martinique U20 | 1:2 | Canada U20 | |||||||||
Nicaragua U20 | 0:2 | Grenada U20 | |||||||||
Independiente | 2:2 | Tauro FC | |||||||||
Plaza Amador | 0:1 | San Miguelito | |||||||||
San Francisco | 0:1 | Árabe Unido | |||||||||
Potros del Este | 0:3 | Universitario | |||||||||
Alianza FC | 2:2 | Santa Gema | |||||||||
Slavia | 6:2 | Orsha | |||||||||
Volna Pinsk | 0:1 | Naftan | |||||||||
FK Smorgon | 1:3 | FK Lida | |||||||||
Lokomotiv Gomel | 4:0 | FK Baranovichi | |||||||||
Slonim | 1:1 | Belshina | |||||||||
Energetik-BGU | 5:1 | Zhitkovichi | |||||||||
Svetlogorsk | 3:0 | Underdog | |||||||||
NK Ankaran | 0:0 | NK Bravo | |||||||||
NK Dekani | 2:3 | NK Rogaska | |||||||||
NK Radomlje | 3:1 | NK Dob | |||||||||
NK Krka | 1:0 | Tabor Sezana | |||||||||
Drava Ptuj | 0:0 | NK Fuzinar | |||||||||
NK Brda | 0:1 | ND Bilje | |||||||||
Gimhae FC | 3:0 | Cheonan City | |||||||||
Altglienicke | 5:0 | BFC Dynamo | |||||||||
Chemnitzer FC | 0:1 | Viktoria Berlin |
|
||||||||
Optik Rathenow | 0:2 | W. Nordhausen | |||||||||
VfB Auerbach | 2:2 | U. Fürstenwalde | |||||||||
FK Poprad | 2:1 | Banska Bystrica | |||||||||
STK Samorin | 2:2 | Lipt. Mikulas | |||||||||
Lok. Kosice | 1:1 | Dubnica | |||||||||
Titus Petange | 1:5 | Pr. Niederkorn | |||||||||
RFCU Luxembourg | 0:1 | Jeunesse Esch | |||||||||
Differdange 03 | 4:0 | Luxembourg City | |||||||||
FC UNA Strassen | 4:1 | US Rumelange | |||||||||
CS Fola Esch | 4:1 | US Hostert | |||||||||
1461 Trabzon | 2:2 | Nazilli Bld. | |||||||||
Yomra Spor | 2:2 | Iskenderunspor | |||||||||
Sile Yildiz | 3:1 | Artvin Hopaspor | |||||||||
Queen's Park | 2:0 | Peterhead | |||||||||
Clyde FC | 1:1 | Stirling Albion | |||||||||
Annan Athletic | 0:2 | Cowdenbeath | |||||||||
Albion Rovers | 1:2 | Edinburgh City | |||||||||
Elgin City | 2:4 | Berwick Rangers | |||||||||
Hamrun Spart. | 1:0 | Senglea Ath. | |||||||||
Sliema Wander. | 2:0 | Qormi FC | |||||||||
Tarxien | 1:3 | Balzan FC | |||||||||
St. Andrews FC | 3:3 | Pietà Hotspurs | |||||||||
FC Rouen 1899 | 2:0 | FC Saint-Lô | |||||||||
Bayeux FC | 1:0 | QRM B | |||||||||
AL Déville M. | 1:4 | Avranches B | |||||||||
ESM Gonfreville | 0:1 | SM Caen B | |||||||||
Évreux FC 27 | 2:2 | US Alençon | |||||||||
ASPTT Caen | 3:0 | Pacy Ménilles | |||||||||
AS Cherbourg | 3:2 | FC Dieppe | |||||||||
Jumilla | 2:1 | Sanluqueño | |||||||||
Portadown | 0:3 | Larne FC | |||||||||
Loughgall | 4:0 | Knockbreda FC | |||||||||
Carrick Rangers | 1:3 | Ballinamallard | |||||||||
Limavady | 3:3 | Ballyclare | |||||||||
Dundela FC | 3:3 | PSNI FC | |||||||||
HW Welders | 2:1 | Dergview | |||||||||
FC Baden 1897 | 3:0 | FC Mendrisio | |||||||||
St. Gallen U21 | 2:3 | Eschen/Mauren | |||||||||
FC Linth 04 | 4:2 | Winterthur U21 | |||||||||
SW Bregenz | 3:1 | Röthis | |||||||||
FC Egg | 3:0 | Feldkirch | |||||||||
Alberschwende | 1:2 | Wolfurt | |||||||||
SV Lochau | 0:8 | Rankweil | |||||||||
Inter U19 | 6:1 | Empoli U19 | |||||||||
Fiorentina U19 | 0:1 | Cagliari U19 | |||||||||
Palermo U19 | 4:1 | Udinese U19 | |||||||||
Chievo U19 | 1:2 | Napoli U19 | |||||||||
Frosinone U19 | 1:2 | Lazio U19 | |||||||||
Perugia U19 | 2:3 | Lecce U19 | |||||||||
Ascoli U19 | 2:1 | Benevento U19 | |||||||||
Crotone U19 | 3:2 | Pescara U19 | |||||||||
Livorno U19 | 3:1 | Foggia U19 | |||||||||
FC Dornbirn | 3:2 | Hohenems | |||||||||
Grödig | 2:1 | Altach Juniors | |||||||||
Langenegg | 1:3 | Wals-Grünau | |||||||||
Reichenau | 1:2 | St. Johann | |||||||||
Sheikh Russel | 1:0 | CTG Abahani | |||||||||
Leverkusen U19 | 3:2 | VfL Bochum U19 | |||||||||
Duisburg U19 | 0:4 | 1.FC Köln U19 | |||||||||
Pr. Münster U19 | 2:3 | Paderborn U19 | |||||||||
Schalke 04 U19 | 1:1 | Oberhausen U19 | |||||||||
Aachen U19 | 3:3 | M'gladbach U19 | |||||||||
Düsseldorf U19 | 3:0 | SV Rödingh. U19 | |||||||||
Stresa Vergante | 1:0 | Sestri Levante | |||||||||
Chieri | 2:3 | Bra | |||||||||
Fezzanese | 1:1 | Borgosesia | |||||||||
Sanremese | 3:0 | Milano City | |||||||||
Ste. Geneviève | 2:0 | SAS Epinal | |||||||||
RC Lens B | 3:2 | Arras FA | |||||||||
EFAFC | 1:0 | Stade Reims B | |||||||||
LOSC Lille B | 0:0 | FR Haguenau | |||||||||
ASM Belfort | 1:0 | US Créteil-L | |||||||||
Connah's Quay | 2:2 | Barry Town | |||||||||
Newtown | 7:1 | Llanelli AFC | |||||||||
Bologna U19 | 2:1 | Cittadella U19 | |||||||||
Verona U19 | 1:2 | Parma U19 | |||||||||
Venezia U19 | 5:1 | Salernitana U19 | |||||||||
Padova U19 | 2:2 | Brescia U19 | |||||||||
Cremonese U19 | 1:2 | Carpi U19 | |||||||||
Spezia U19 | 2:3 | SPAL U19 | |||||||||
Etoile Carouge | 4:1 | FC Fribourg | |||||||||
BSC YB U21 | 3:0 | Azzurri LS | |||||||||
FC Bulle | 2:0 | CS Chênois | |||||||||
FC College 1975 | 1:6 | Bruno's Magpies | |||||||||
SC Weiche 08 | 4:2 | SSV Jeddeloh II | |||||||||
Wolfsburg II | 2:1 | W. Bremen II | |||||||||
Portimonense 23 | 2:4 | Estoril U23 | |||||||||
Sporting CP U23 | 3:2 | Vitória FC U23 | |||||||||
Guimarães U23 | 3:2 | Marítimo U23 | |||||||||
Cova Piedade 23 | 1:0 | B. SAD U23 | |||||||||
Académica U23 | 4:3 | Aves U23 | |||||||||
Spartak U19 | 2:1 | Partizan U19 | |||||||||
Internacional | 2:3 | Red Star U19 | |||||||||
Vojvodina U19 | 3:2 | Čukarički U19 | |||||||||
Jedinstvo U19 | 1:1 | Indjija U19 | |||||||||
OFK Beograd U19 | 3:0 | Radn. Nis U19 | |||||||||
Rad U19 | 5:1 | Trayal U19 | |||||||||
FC Bassecourt | 0:0 | Luzern U21 | |||||||||
Zug 94 | 3:1 | FC Biel-Bienne | |||||||||
SC Goldau | 4:4 | GC Zürich U21 | |||||||||
FC Langenthal | 0:2 | SR Delémont | |||||||||
FC Schötz | 1:4 | FC Black Stars | |||||||||
Midtjylland U19 | 2:1 | Bröndby IF U19 | |||||||||
Copenhagen U19 | 1:2 | Esbjerg fB U19 | |||||||||
Nordsjaell. U19 | 5:3 | Aalborg BK U19 | |||||||||
Odense BK U19 | 4:1 | Vejle BK U19 | |||||||||
Silkeborg U19 | 1:1 | Lyngby BK U19 | |||||||||
RCO Agde | 0:0 | Montpellier B | |||||||||
AS Muret | 2:1 | Toulouse B | |||||||||
Rodez AF B | 2:1 | Canet Rous. | |||||||||
Aizawl FC | 1:2 | Minerva Academy | |||||||||
Indian Arrows | 0:2 | Mohun Bagan | |||||||||
Sirens FC | 5:0 | San Gwann FC | |||||||||
Lija Athletic | 2:3 | FC Swieqi Utd. | |||||||||
Pomigliano | 0:1 | Nardò | |||||||||
Bastia | 1:1 | Pianese | |||||||||
Ponsacco | 5:1 | Seravezza Pozzi | |||||||||
Aglianese | 2:2 | Massese | |||||||||
Trestina | 1:0 | Viareggio | |||||||||
San Donato | 1:2 | Tuttocuoio | |||||||||
Cannara | 1:1 | Sinalunghese | |||||||||
HKFC | 0:1 | Wing Yee | |||||||||
FC Hürth | 0:0 | 1.FC Düren | |||||||||
AS Furiani | 1:2 | FC Nantes B | |||||||||
Le Havre B | 2:3 | US Granville | |||||||||
Lorient B | 1:0 | ACBB | |||||||||
Stade Briochin | 0:0 | AS Vitré | |||||||||
Paris SG B | 1:2 | Borgo | |||||||||
Hessen Kassel | 4:1 | FC Ederbergland | |||||||||
RW Hadamar | 0:3 | FSC Lohfelden | |||||||||
SC Waldgirmes | 3:0 | FC Eddersheim | |||||||||
DJK Gebenbach | 2:1 | TSV Aubstadt | |||||||||
SpVgg Ansbach | 5:5 | Jahn Forchheim | |||||||||
Bayern Hof | 1:1 | Seligenporten | |||||||||
1.FC Sand | 3:0 | ASV Neumarkt | |||||||||
FV 04 Würzburg | 2:1 | ATSV Erlangen | |||||||||
TSV Großbardorf | 3:1 | FSV Erlangen-B. | |||||||||
Saint-Pryvé FC | 3:0 | Saint-Étienne B | |||||||||
Bergerac | 1:0 | G. Bordeaux B | |||||||||
SO Romorantin | 2:2 | Trélissac FC | |||||||||
Stade Bordelais | 0:2 | Nîmes B | |||||||||
Phönix Lübeck | 3:2 | SV Eichede II | |||||||||
SpVg Eidertal | 0:2 | Heikendorfer SV | |||||||||
Tre Penne | 5:0 | San Giovanni | |||||||||
Virtus | 1:3 | SS Folgore | |||||||||
Murata | 3:1 | Tre Fiori | |||||||||
Juvenes-Dogana | 3:0 | Pennarossa | |||||||||
Olympiacos U19 | 3:1 | PAO U19 | |||||||||
Levadiakos U19 | 2:2 | OFI Crete U19 | |||||||||
PAS Lamia U19 | 1:2 | Ast.Tripoli U19 | |||||||||
AO Xanthi U19 | 3:1 | Panionios U19 | |||||||||
Chemie Leipzig | 1:1 | Inter Leipzig | |||||||||
VfL Halle 96 | 0:1 | FC Eilenburg | |||||||||
Ludwigsfelde | 3:0 | Nordhausen II | |||||||||
VfB Krieschow | 4:0 | Hohenstein-E. | |||||||||
Askan. Bernburg | 1:3 | SV BW Zorbau | |||||||||
Rennes B | 1:1 | Atlantique-Vil. | |||||||||
Brest B | 1:3 | EA Guingamp B | |||||||||
Stuttgart U19 | 2:1 | SC Freiburg U19 | |||||||||
Frankfurt U19 | 0:1 | Mainz 05 U19 | |||||||||
FC Augsburg U19 | 0:1 | FSV Frankf. U19 | |||||||||
St. Kickers U19 | 2:1 | K'lautern U19 | |||||||||
Heidenheim U19 | 6:1 | Ingolstadt U19 | |||||||||
K'lautern II | 0:2 | TuS Koblenz | |||||||||
Schott Mainz | 2:1 | Pfeddersheim | |||||||||
SV Röchling | 4:0 | VfB Dillingen | |||||||||
FV Diefflen | 0:0 | FSV Jägersburg | |||||||||
Jahn Hiesfeld | 3:4 | Velbert 02 | |||||||||
VfB Speldorf | 1:5 | VfB Homberg | |||||||||
Wealdstone | 3:3 | Bath City | |||||||||
Hemel | 2:1 | Gloucester | |||||||||
St Albans City | 2:3 | Chippenham | |||||||||
Eastbourne | 3:1 | Hungerford | |||||||||
Boulogne B | 2:0 | Dunkerque B | |||||||||
Amiens SC B | 3:1 | US Tourcoing | |||||||||
Saint-Quentin | 3:3 | FC Chambly B | |||||||||
Pogon II | 5:0 | Wierzyca Pelplin | |||||||||
KKS Kalisz | 3:0 | Radunia Stezyca | |||||||||
Sokol Kleczew | 2:0 | Baltyk Gdynia | |||||||||
Chemik Bydgoszcz | 1:3 | Górnik Konin | |||||||||
Polonia Sroda | 2:1 | Wda Swiecie | |||||||||
Rad U17 | 0:5 | Red Star U17 | |||||||||
Vozdovac U17 | 1:2 | Partizan U17 | |||||||||
Kiker U17 | 0:0 | Brodarac U17 | |||||||||
CSKA Moscow II | 1:1 | Zenit II | |||||||||
KS Samara II | 2:1 | Akhmat II | |||||||||
Ural II | 1:2 | Orenburg II | |||||||||
Ml. Boleslav B | 2:0 | Jablonec B | |||||||||
Lafnitz II | 1:1 | Lebring | |||||||||
Frauental | 1:2 | ASK Voitsberg | |||||||||
ESV St. Michael | 0:2 | Gnas | |||||||||
Wildon | 2:0 | Liezen | |||||||||
Schwaben Augsb. | 2:2 | 1860 München II | |||||||||
SpVgg Hankofen | 0:0 | Nördlingen | |||||||||
FC Unterföhring | 1:1 | TSV Kottern | |||||||||
Kirchanschöring | 5:1 | 1.FC Sonthofen | |||||||||
TSV Rain/Lech | 5:0 | TuS Holzkirchen | |||||||||
Aurillac FC | 2:1 | Clermont B | |||||||||
Chamalières | 3:1 | Ytrac | |||||||||
FC Gueugnon | 0:2 | AJ Auxerre B | |||||||||
FC Sochaux B | 1:3 | Dijon FCO B | |||||||||
US La Charité | 1:1 | Morteau | |||||||||
RUS Rebecq | 1:1 | Olym. Charleroi | |||||||||
La Louvière | 1:1 | Couvin-Mariemb. | |||||||||
RE Durbuy | 2:2 | RFC Meux | |||||||||
Lokeren-Temse | 2:1 | KSK Tongeren | |||||||||
Sport. Hasselt | 2:0 | Royal Cappellen | |||||||||
AKA Austria U18 | 2:2 | AKA Salzb. U18 | |||||||||
AKA Tirol U18 | 1:3 | Stmk.-Sturm U18 | |||||||||
Vorarlberg U18 | 1:1 | St. Pölten U18 | |||||||||
AKA WAC U18 | 2:1 | AKA Rapid U18 | |||||||||
Telford Utd | 1:0 | Boston Utd | |||||||||
Brackley | 1:1 | Blyth Spartans | |||||||||
Curzon Ashton | 1:1 | Bradford PA | |||||||||
Hereford | 1:3 | FC United | |||||||||
Nuneaton | 1:1 | Kidderminster | |||||||||
Chester | 1:2 | Altrincham | |||||||||
Loko Vltavin | 5:1 | Sokol Brozany | |||||||||
Slovan Velvary | 2:0 | Karlovy Vary | |||||||||
Olympia | 2:0 | Pisek | |||||||||
Kraluv Dvur | 0:1 | Prevysov | |||||||||
Litomericko | 0:1 | Vysehrad | |||||||||
Domazlice | 3:0 | Viktorie Jirny | |||||||||
Usti nad Orlici | 0:1 on pens | Zivanice | |||||||||
HB Köge U19 | 3:1 | Helsingör U19 | |||||||||
Akademisk U19 | 3:0 | Viborg FF U19 | |||||||||
Randers FC U19 | 0:0 | Hellerup IK U19 | |||||||||
B.93 U19 | 1:3 | Naesby BK U19 | |||||||||
Dollingstown FC | 1:3 | Annagh United | |||||||||
Armagh City FC | 2:0 | Newington FC | |||||||||
Portstewart FC | 1:1 | Lisburn FC | |||||||||
Belfast Celtic | 5:2 | Moyola Park | |||||||||
Lurgan Celtic | 1:5 | Tobermore | |||||||||
Queen's Uni | 2:1 | Banbridge | |||||||||
Sarreguemines | 2:0 | Troyes B | |||||||||
Amnéville | 3:1 | ASC Biesheim | |||||||||
FV Eppelborn | 4:2 | FC Homburg II | |||||||||
SF Köllerbach | 0:0 | Halberg Brebach | |||||||||
SV Saar 05 | 1:0 | VfL Primstal | |||||||||
FSG Steinbach | 1:4 | Auersmacher | |||||||||
H. Tokachi SE | 3:0 | Kochi Utd. | |||||||||
Kagura Shimane | 4:2 | Tochigi City | |||||||||
FC Kariya | 1:0 | Blanc. Hirosaki | |||||||||
Artista Asama | 1:2 | Atletico Suzuka | |||||||||
Cen.Cuo. Harima | 1:2 | Veroskr. Tsuno | |||||||||
Ococias Kyoto | 3:2 | Saurcos Fukui | |||||||||
SC Olching | 2:0 | Illertissen II | |||||||||
Oberweikertsh. | 0:2 | TSV Gilching-A. | |||||||||
Wolfratshausen | 3:0 | TuS Geretsried | |||||||||
FC Kempten | 1:1 | FC Gundelfingen | |||||||||
VfB Lübeck II | 2:3 | TSV Bordesholm | |||||||||
TSV Lägerdorf | 0:3 | TSB Flensburg | |||||||||
Eutin 08 | 1:3 | PSV Neumünster | |||||||||
CD Everest | 0:3 | FC Insutec | |||||||||
Mertert-Wass. | 2:2 | Jeunesse Canach | |||||||||
Schwalmstadt | 0:3 | Barockstadt II | |||||||||
OSC Vellmar | 3:1 | FSV Dörnberg | |||||||||
Grebenstein | 4:1 | Sandershausen | |||||||||
Verspah Oita | 0:1 | Yoko. Musashino | |||||||||
Maru. Okazaki | 1:1 | Honda FC | |||||||||
U. Skierniewice | 3:0 | Lechia Tomaszow | |||||||||
Legionovia | 2:0 | Ursus Warszawa | |||||||||
Aleksandrow L. | 0:2 | Legia II | |||||||||
Lubin U19 | 2:1 | Lech U19 | |||||||||
Belchatow U19 | 1:2 | Gornik U19 | |||||||||
Elana U19 | 0:0 | Motor U19 | |||||||||
Korona U19 | 1:0 | Legia U19 | |||||||||
Jagiellonia U19 | 3:3 | Pogon U19 | |||||||||
FC Tavannes | 2:0 | FC Moutier | |||||||||
Konyaspor U21 | 2:1 | Ankaragücü U21 | |||||||||
Kayserispor U21 | 1:3 | Galatasaray U21 | |||||||||
Erzurum FK U21 | 3:0 | Göztepe U21 | |||||||||
C. Rizespor U21 | 0:2 | Basaksehir U21 | |||||||||
Vorarlberg U16 | 2:2 | St. Pölten U16 | |||||||||
AKA WAC U16 | 2:3 | AKA Rapid U16 | |||||||||
AKA Tirol U16 | 1:4 | Stmk.-Sturm U16 | |||||||||
AKA Admira U16 | 2:0 | AKA SV Ried U16 | |||||||||
Burgenland U16 | 2:2 | AKA LASK U16 | |||||||||
Kwun Tong | 3:1 | Fu Moon | |||||||||
Almere City U19 | 2:1 | Alphense B. U19 | |||||||||
NAC Breda U19 | 2:0 | Heerenveen U19 | |||||||||
Ajax U19 | 5:0 | Volendam U19 | |||||||||
Feyenoord U19 | 4:0 | ADO U19 | |||||||||
NEC U19 | 1:1 | AZ U19 | |||||||||
Groningen U19 | 5:0 | Willem II U19 | |||||||||
Vitesse U19 | 3:1 | PSV U19 | |||||||||
FK MDK U17 | 0:2 | S. Brijeg U17 | |||||||||
Bijeljina U17 | 4:0 | Celik U17 | |||||||||
Zeljeznicar U17 | 1:0 | Sarajevo U17 | |||||||||
BSC YB U18 | 6:4 on pens | FC Basel U17 | |||||||||
FC Basel U18 | 6:0 | Lausanne U18 | |||||||||
Luzern U18 | 0:1 | FC Zürich U18 | |||||||||
TuS Dassendorf | 1:0 | SV Curslack-N. | |||||||||
Meiendorfer SV | 1:2 | SC Victoria | |||||||||
E. Karlsfeld | 0:1 | TSV Kastl | |||||||||
TSV Neuried | 1:1 | Simbach | |||||||||
ASV Dachau | 2:0 | FC Moosinning | |||||||||
FC Töging | 2:1 | FC Deisenhofen | |||||||||
W. Bremen III | 1:6 | FC Oberneuland | |||||||||
Blumenthaler SV | 5:1 | Habenhauser FV | |||||||||
OSC Bremerhaven | 2:2 | BTS Neustadt | |||||||||
Sarajevo U19 | 2:3 | FK Krupa U19 | |||||||||
Torgelower FC | 4:0 | Brandenburg. SC | |||||||||
TeBe Berlin | 1:1 | Lichtenberg 47 | |||||||||
Eintr. Elster | 0:1 | Romonta Amsdorf | |||||||||
Edelw. Arnstedt | 0:1 | Bitterfeld-W. | |||||||||
U. Schönebeck | 1:5 | FSV Barleben | |||||||||
SV Westerhausen | 1:1 | SV Dessau 05 | |||||||||
Bürmoos | 7:1 | Strobl | |||||||||
Neumarkt | 3:1 | Thalgau | |||||||||
Golling | 2:1 | Straßwalchen | |||||||||
ÖTSU Hallein | 3:0 | Altenmarkt | |||||||||
Viktoria Kahl | 3:1 | TSV Lengfeld | |||||||||
Schwebenried | 5:0 | TuS Röllbach | |||||||||
SV Erlenbach | 0:0 | Alem. Haibach | |||||||||
TSV Karlburg | 1:0 | 1.FC Geesdorf | |||||||||
TG Höchberg | 2:3 | Feuchtwangen | |||||||||
MTV TB Lbg. | 1:2 | E. Lüneburg | |||||||||
SV Bevern | 4:2 | BV Essen | |||||||||
SV Bavenstedt | 1:3 | TV Stuhr | |||||||||
HSC/BW Tündern | 2:0 | MTV Almstedt | |||||||||
Bad Pyrmont | 1:1 | Ramlingen-E. | |||||||||
Großenhainer FV | 2:00 PM | SV Olbernhau | |||||||||
Radebeuler BC | 1:2 | FC 1910 Lößnitz | |||||||||
Einheit Kamenz | 3:2 | Germ. Mittweida | |||||||||
TB Uphusen | 5:1 | HSC Hannover | |||||||||
SV Atlas | 2:0 | 1.FC Wunstorf | |||||||||
VfL Oythe | 0:2 | MTV Gifhorn | |||||||||
Düneberger SV | 1:2 | V/W Billstedt | |||||||||
Leobendorf | 2:1 | Ebreichsdorf | |||||||||
FC Stadlau | 1:4 | Bruck/L. | |||||||||
Duisburg U17 | 4:1 | Paderborn U17 | |||||||||
FC Zürich U17 | 6:2 | FC Vaduz U18 | |||||||||
BEJUNE U17 | 2:0 | Luzern U17 | |||||||||
Lausanne U17 | 2:2 | St. Gallen U17 | |||||||||
Union Mauer | 3:1 | ASV 13 | |||||||||
1210 Wien | 1:1 | Gerasdorf | |||||||||
Austria XIII | 2:2 | ASK Elektra | |||||||||
Eltendorf | 2:2 | Siegendorf | |||||||||
Horitschon | 3:1 | Wimpassing | |||||||||
NEC U17 | 1:2 | Ajax U17 | |||||||||
Heerenveen U17 | 2:0 | Volendam U17 | |||||||||
FC Twente U17 | 1:4 | Groningen U17 | |||||||||
Sparta R. U17 | 1:2 | Excelsior U17 | |||||||||
KAC 1909 | 1:1 | Wölfnitz | |||||||||
SV St.Jakob/Ros | 2:0 | Köttmannsdorf | |||||||||
ATUS Ferlach | 2:1 | SV Feldkirchen | |||||||||
SVG Bleiburg | 0:0 | Union Lind | |||||||||
SV Empor Berlin | 2:0 | TuS Makkabi | |||||||||
Croatia Berlin | 3:1 | Spand. Kickers | |||||||||
Kematen | 6:0 | Völs | |||||||||
SK St. Johann | 5:1 | Natters | |||||||||
Union Innsbruck | 0:2 | Kirchbichl | |||||||||
FC Volders | 0:0 | SV Innsbruck | |||||||||
Nordmark Satrup | 1:1 | VfR Horst | |||||||||
Osterrönfeld | 2:0 | Eckernförder SV | |||||||||
Husumer SV | 3:0 | Büdelsd. TSV | |||||||||
TSV Altenholz | 2:0 | FC Reher/Puls | |||||||||
Tegernheim | 1:1 | St. Hauzenberg | |||||||||
SpVgg Pfreimd | 0:3 | ASV Cham | |||||||||
TSV Bad Abbach | 2:2 | Bad Kötzting | |||||||||
1.FC Passau | 0:1 | VfB Bach | |||||||||
FC Auggen | 1:0 | FC Waldkirch | |||||||||
SC Lahr | 0:0 | FC Denzlingen | |||||||||
SV Endingen | 5:1 | Kehler FV | |||||||||
SV Kuppenheim | 2:0 | Freiburger FC | |||||||||
FC Lisse | 0:3 | ODIN '59 | |||||||||
SV Steinwenden | 2:2 | Bad Kreuznach | |||||||||
Ehingen-Süd | 1:3 | FC 07 Albstadt | |||||||||
FSV Hollenbach | 1:1 | Dorfmerkingen | |||||||||
VfB Neckarrems | 1:1 | FC Wangen 05 | |||||||||
VfL Nagold | 2:1 | TSV Essingen | |||||||||
TSG Tübingen | 1:5 | Sindelfingen | |||||||||
1.FC Heiningen | 2:3 | Breuningsweiler | |||||||||
FSV Salmrohr | 5:2 | SG 99 Andernach | |||||||||
SC Vahr-Blockd. | 1:4 | Komet Arsten | |||||||||
Lesum-Burgdamm | 0:3 | VfL 07 Bremen | |||||||||
Vikt. Urberach | 0:0 | Hanau 93 | |||||||||
Swift | 0:0 | Ter Leede | |||||||||
ACV Assen | 3:1 | Genemuiden | |||||||||
FV Lauda | 1:5 | VfB Eppingen | |||||||||
FC Kirrlach | 0:4 | FCA Walldorf II | |||||||||
TSG Weinheim | 2:1 | VfR Mannheim | |||||||||
TuS Bilfingen | 1:3 | FC Zuzenhausen | |||||||||
Sandhausen II | 5:0 | SG Kirchheim | |||||||||
Estonia U15 | 0:1 | FC Nomme U17 | |||||||||
FC Santos U17 | 0:4 | FC Flora U17 | |||||||||
Kalju FC U17 | 3:1 | Kalev U17 | |||||||||
Maardu U17 | 4:2 | Tabasalu U17 | |||||||||
FSV Vohwinkel | 0:1 | Holzheimer SG | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club | Match | |
---|---|---|
Stéfano Pinho Legion FC | 4:2 | |
Stéfano Pinho Legion FC | 3:2 | |
Fernando Lesme LD Alajuelense | 1:1 | |
J. Ortiz Grecia | 0:1 | |
Ferreirinha São Paulo | 2:1 |