Cardiff | 2:1 | Wolves |
|
||||||||
F. Düsseldorf | 0:1 | 1.FSV Mainz 05 |
|
||||||||
Saint-Étienne | 3:0 | FC Nantes | |||||||||
Rayo Vallecano | 1:0 | SD Eibar | |||||||||
Portugal U17 | 4:0 | Brazil U17 | |||||||||
USA U17 | 1:0 | Türkiye U17 | |||||||||
Erzgebirge Aue | 1:1 | J. Regensburg |
|
||||||||
SC Paderborn | 2:2 | Arm. Bielefeld |
|
||||||||
Unterhaching | 5:0 | 1.FC K'lautern |
|
||||||||
Orenburg II | 0:3 | KS Samara II | |||||||||
Enisey II | 0:0 | Akhmat II | |||||||||
Rubin Kazan | 1:1 | Dynamo Moscow | |||||||||
ACSM Poli Iasi | 1:1 | Sepsi OSK | |||||||||
CFR Cluj | 5:0 | FC Voluntari | |||||||||
C. Rizespor U21 | 2:0 | Ankaragücü U21 | |||||||||
Konyaspor U21 | 3:1 | Alanyaspor U21 | |||||||||
C. Rizespor | 1:1 | Ankaragücü |
|
||||||||
Konyaspor | 2:0 | Alanyaspor | |||||||||
Excelsior | 3:3 | FC Utrecht | |||||||||
KV Mechelen | 1:1 | Beerschot V.A. | |||||||||
KSC Lokeren | 2:2 | KAA Gent |
|
||||||||
Teplice | 1:0 | Slovan Liberec | |||||||||
EFB Reserves | 2:1 | Vejle BK Res | |||||||||
Esbjerg fB | 1:4 | Aalborg BK | |||||||||
Backa | 3:3 | Napredak | |||||||||
NK Istra | 0:2 | Inker | |||||||||
NK Lokomotiva | 1:1 | Slaven Belupo | |||||||||
Slask Wroclaw | 0:2 | Lechia Gdansk | |||||||||
Jagiellonia | 3:1 | Arka Gdynia | |||||||||
Montana | 4:1 | Lokomotiv GO | |||||||||
CSKA 1948 | 0:0 | B. Galabovo | |||||||||
Cherno More | 1:0 | Etar | |||||||||
SV Steinbach | 2:0 | Eichenzell | |||||||||
RW Thalheim | 1:1 | Halle-Ammendorf | |||||||||
Blau-Weiß Dölau | 2:2 | SV Kelbra | |||||||||
Sangerhausen | 2:1 | SV Dessau 05 | |||||||||
Mutschelbach | 0:2 | VfB Eppingen | |||||||||
FCM Schwerin | 1:2 | TSV Bützow | |||||||||
Güstrower SC | 2:7 | MSV Pampow | |||||||||
Meerbusch II | 1:3 | Cronenberger SC | |||||||||
Holthausen/B. | 1:0 | Blau-Weiß Lohne | |||||||||
1.FC Erlensee | 2:3 | Sportfreunde 04 | |||||||||
CA Alvarado | 3:0 | Dep. Madryn | |||||||||
CA Colon | 1:1 | Belgrano | |||||||||
Chalatenango | 0:0 | Alianza FC | |||||||||
Al-Qadsiah | 1:1 | Al-Faisaly | |||||||||
Al-Ahli | 1:1 | Al-Fayha | |||||||||
Adelaide United | 2:1 | Brisbane Roar | |||||||||
Fujairah SC | 1:1 | Al-Dhafra FC | |||||||||
Al-Jazira | 6:0 | Emirates Club | |||||||||
Shabab Al-Ahli | 1:0 | Al-Nasr SC | |||||||||
Zrinjski Mostar | 1:0 | FK Krupa | |||||||||
FK Partizani | 2:1 | KF Tirana | |||||||||
FC Locomotive | 5:1 | Kolkheti Poti | |||||||||
Dinamo Tbilisi | 5:2 | Sioni Bolnisi | |||||||||
Torpedo Kutaisi | 0:0 | Iberia 1999 | |||||||||
Aberystwyth | 1:1 | Carmarthen | |||||||||
Cefn Druids | 2:2 | Bala | |||||||||
Junior FC | 1:0 | Indep. Santa Fe | |||||||||
Nacional | 4:2 | 3 de Febrero | |||||||||
Coleraine | 0:1 | Newry City | |||||||||
Palermo | 0:0 | Benevento | |||||||||
Union Española | 1:1 | La Calera | |||||||||
O'Higgins | 4:0 | Audax Italiano | |||||||||
Solihull Moors | 0:0 | Blackpool | |||||||||
Real Zaragoza | 0:1 | Cádiz CF |
|
||||||||
LOSC Lille B | 1:1 | Stade Reims B | |||||||||
US Avranches | 2:3 | Marignane GFC | |||||||||
USL Dunkerque | 1:2 | Entente SSG | |||||||||
FC Chambly Oise | 2:0 | Concarneau | |||||||||
FC Villefranche | 2:1 | Stade Lavallois | |||||||||
Tours FC | 0:0 | JA Drancy | |||||||||
Rodez AF | 2:1 | Bourg-en-Bresse | |||||||||
QRM | 0:0 | US Boulogne | |||||||||
B. SAD U23 | 4:2 | Portimonense 23 | |||||||||
Feirense Sub-23 | 0:3 | Sporting CP U23 | |||||||||
Benfica B | 1:0 | Estoril Praia | |||||||||
Santa Clara | 2:3 | B SAD | |||||||||
Dundee United | 0:5 | Ayr United | |||||||||
Adanaspor | 0:0 | Hatayspor | |||||||||
FC Vaduz | 3:3 | Rapperswil-Jona | |||||||||
Slavia Prague B | 4:2 | Jablonec B | |||||||||
Metallurg Bk. | 1:0 | FC Buxoro | |||||||||
Pakhtakor | 4:0 | Bunyodkor | |||||||||
Navbahor | 0:3 | Loko Tashkent | |||||||||
Ramat haSharon | 2:0 | M. Ahi Nazareth | |||||||||
Hapoel Ikhsal | 0:1 | H. Ramat Gan | |||||||||
H. Nof HaGalil | 1:2 | Hapoel Bnei Lod | |||||||||
H Rishon leZion | 1:1 | Hapoel Afula | |||||||||
Hapoel Acre | 0:1 | H. Kfar Saba | |||||||||
W. Mannheim | 3:3 | Hoffenheim II | |||||||||
Wormatia Worms | 0:2 | SV Elversberg |
|
||||||||
TSG Balingen | 2:0 | SSV Ulm 1846 |
|
||||||||
Babelsberg 03 | 3:1 | G. Halberstadt | |||||||||
Hertha BSC II | 2:1 | W. Nordhausen | |||||||||
FC Augsburg II | 2:1 | SV Heimstetten | |||||||||
RW Oberhausen | 2:0 | M'gladbach II | |||||||||
VfB Lübeck | 0:0 | Wolfsburg II | |||||||||
Cobán Imperial | 2:2 | Malacateco | |||||||||
Wegberg-Beeck | 3:0 | 1.FC Düren | |||||||||
TeBe Berlin | 7:0 | Malchower SV | |||||||||
Sandersdorf | 2:0 | FC Eilenburg | |||||||||
Sparta R. U17 | 1:2 | Vitesse U17 | |||||||||
RB Leipzig U19 | 0:1 | Magdeburg U19 | |||||||||
SD Taishan | 2:2 | BJ Guoan | |||||||||
Kitchee | 3:0 | Orion | |||||||||
Mons Calpe | 2:2 | Lincoln FC | |||||||||
Gandzasar II | 2:2 | Alashkert II | |||||||||
Lokomotiv | 2:0 | Shirak II | |||||||||
Pyunik II | 0:3 | Ararat-Arm. II | |||||||||
Ararat II | 0:2 | Banants III | |||||||||
Bröndby IF U19 | 2:2 | Copenhagen U19 | |||||||||
Sassuolo U19 | 3:0 | Milan U19 | |||||||||
Bintang Kr. | 1:4 | Persibat | |||||||||
Sriwijaya FC | 3:1 | Mitra Kukar | |||||||||
Barito Putera | 1:0 | Borneo FC |
|
||||||||
Birzebbuga FC | 0:5 | Zebbug Rangers | |||||||||
Qormi FC | 1:5 | Hibernians FC | |||||||||
Mdina Knights | 1:4 | Pietà Hotspurs | |||||||||
Al-Ahli SC | 0:0 | Umm Salal SC | |||||||||
Al-Sailiya SC | 0:1 | Qatar SC | |||||||||
Saipa FC | 1:1 | Esteghlal Khz. | |||||||||
Sepahan | 1:0 | Shahr Khodrou | |||||||||
Naft M.I.S F.C. | 1:0 | Paykan FC | |||||||||
New York | 1:0 | Atlanta | |||||||||
Kansas City | 2:3 | Portland | |||||||||
Toluca | 2:2 | América |
|
||||||||
Tigres UANL | 2:1 | UNAM Pumas |
|
||||||||
Dorados Sinaloa | 1:0 | San Luis | |||||||||
Chippa United | 0:1 | AmaZulu FC | |||||||||
Nettelnburg/A. | 4:2 | FC Voran Ohe | |||||||||
Hamm United | 4:0 | SV Bergstedt | |||||||||
Gokulam FC | 1:1 | Ch. Brothers | |||||||||
Bengaluru FC | 2:1 | FC Pune City | |||||||||
SSV Rantzau | 1:1 | USC Paloma | |||||||||
HSV III | 5:0 | SCALA | |||||||||