Arsenal | 2:0 | Southampton |
|
||||||||
Man Utd | 0:0 | Liverpool |
|
||||||||
CD Leganés | 1:1 | Valencia |
|
||||||||
Atlético Madrid | 2:0 | Villarreal |
|
||||||||
Real Valladolid | 0:2 | Real Betis |
|
||||||||
Levante | 1:2 | Real Madrid |
|
||||||||
Sampdoria | 1:0 | Cagliari Calcio | |||||||||
Chievo Verona | 0:0 | Genoa | |||||||||
Bologna | 0:1 | Juventus |
|
||||||||
Sassuolo | 1:1 | SPAL | |||||||||
Parma | 0:4 | SSC Napoli |
|
||||||||
Fiorentina | 3:3 | Inter |
|
||||||||
Montpellier | 2:4 | Stade Reims | |||||||||
FC Nantes | 1:0 | G. Bordeaux | |||||||||
Toulouse | 1:1 | SM Caen | |||||||||
Stade Rennais | 1:1 | Marseille |
|
||||||||
Monaco | 2:0 | Olympique Lyon |
|
||||||||
Hannover 96 | 0:3 | E. Frankfurt |
|
||||||||
Bor. Dortmund | 3:2 | B. Leverkusen |
|
||||||||
Montenegro U17 | 0:1 | Serbia U17 | |||||||||
IC d'Escaldes | 1:1 | FC Santa Coloma | |||||||||
UE Santa Coloma | 2:3 | UE Engordany | |||||||||
Lusitanos | 0:1 | FC Encamp | |||||||||
FC Ordino | 0:1 | UE Santa Coloma | |||||||||
J. Regensburg | 2:1 | Hamburger SV |
|
||||||||
Erzgebirge Aue | 0:0 | MSV Duisburg |
|
||||||||
1.FC Magdeburg | 1:1 | SC Paderborn |
|
||||||||
1.FC K'lautern | 1:1 | FSV Zwickau |
|
||||||||
Wehen Wiesbaden | 0:2 | Würzb. Kickers |
|
||||||||
TSV Hartberg | 1:1 | SKN St. Pölten | |||||||||
SV Mattersburg | 1:1 | Sturm Graz |
|
||||||||
Rapid Vienna | 2:0 | RB Salzburg |
|
||||||||
D. Calarasi | 0:0 | FC Dinamo | |||||||||
FC Botosani | 1:1 | Gaz Metan | |||||||||
FCSB | 3:2 | CS U Craiova | |||||||||
Quick DH | 0:1 | SV Oss '20 | |||||||||
Westlandia | 3:4 | JVC Cuijk | |||||||||
Dongen | 0:1 | EVV Echt | |||||||||
TEC | 0:1 | VV Goes | |||||||||
VV UNA | 1:1 | ADO '20 | |||||||||
OFC Oostzaan | 0:0 | HBS | |||||||||
HSC '21 | 2:4 | Quick '20 | |||||||||
Ankaragücü U21 | 1:3 | Erzurum FK U21 | |||||||||
Konyaspor U21 | 1:0 | Kayserispor U21 | |||||||||
Ankaragücü | 2:1 | Erzurumspor FK | |||||||||
Konyaspor | 0:1 | Kayserispor |
|
||||||||
Galatasaray | 1:0 | Akhisarspor | |||||||||
Basaksehir | 3:0 | Bursaspor | |||||||||
ADO Den Haag | 1:5 | Ajax |
|
||||||||
FC Emmen | 0:3 | Vitesse | |||||||||
PSV Eindhoven | 1:1 | Feyenoord |
|
||||||||
Willem II | 2:1 | AZ Alkmaar | |||||||||
FC Lugano | 0:1 | BSC Young Boys |
|
||||||||
FC Thun | 1:1 | Grasshoppers |
|
||||||||
FC Zürich | 1:1 | FC Luzern |
|
||||||||
Hamilton Acad. | 0:5 | Rangers | |||||||||
Celtic | 4:1 | Motherwell FC | |||||||||
UDI '19 | 1:1 | Groene Ster | |||||||||
Alphense Boys | 1:2 | De Meern | |||||||||
IFC Ambacht | 1:4 | Unitas | |||||||||
VV Gemert | 1:2 | Baronie | |||||||||
SV Meerssen | 2:0 | RKAVV | |||||||||
Arsenal Kyiv | 0:2 | Desna | |||||||||
Vorskla Poltava | 0:4 | Karpaty | |||||||||
PAOK U19 | 3:1 | Aris U19 | |||||||||
Panetolikos U19 | 2:1 | PAS U19 | |||||||||
Panionios | 2:0 | Panathinaikos | |||||||||
AO Xanthi | 0:1 | APO Levadiakos | |||||||||
PAS Lamia | 2:1 | AE Larisa | |||||||||
PAOK Salonika | 1:1 | Aris Saloniki | |||||||||
PAE Chania | 1:0 | AO Trikala | |||||||||
Eginiakos | 1:0 | Iraklis | |||||||||
Apollon Pontou | 1:0 | Volos NPS | |||||||||
AOK Kerkyra | 0:2 | Aittitos Spaton | |||||||||
AE Karaiskakis | 1:0 | PASA Irodotos | |||||||||
RSC Anderlecht | 2:2 | Club Brugge |
|
||||||||
KRC Genk | 0:0 | Royal Antwerp |
|
||||||||
Sint-Truiden | 3:1 | R Charleroi SC | |||||||||
RFC Lüttich | 2:1 | FCV Dender EH | |||||||||
FC Knokke | 0:1 | Rupel Boom | |||||||||
Eendracht Aalst | 0:0 | RWDM | |||||||||
URSL Visé | 0:1 | UR La Louvière | |||||||||
FC Ans | 4:1 | RE Acren | |||||||||
Francs Borains | 3:2 | Olym. Charleroi | |||||||||
Dikkelvenne | 0:0 | FC Gullegem | |||||||||
KVC Winkel Sp. | 3:1 | Ol. Wijgmaal | |||||||||
KRC Harelbeke | 2:1 | Diegem Sport | |||||||||
SK Londerzeel | 4:0 | KSCT Menen | |||||||||
KFC Eppegem | 1:2 | RFC Mandel Ut | |||||||||
Berchem Sport | 1:1 | Belisia SV | |||||||||
KVV Vosselaar | 2:0 | Sport. Hasselt | |||||||||
Royal Cappellen | 1:3 | KFC Duffel | |||||||||
Tubize-Braine | 1:3 | OH Leuven | |||||||||
Sparta Prague | 3:2 | Banik Ostrava | |||||||||
Hobro IK | 2:0 | Esbjerg fB | |||||||||
AC Horsens | 1:2 | Odense BK | |||||||||
Aarhus GF | 1:2 | FC Midtjylland | |||||||||
Bröndby IF | 2:1 | Randers FC | |||||||||
FK Cukaricki | 3:0 | Vozdovac | |||||||||
Rad | 1:1 | Dinamo Vranje | |||||||||
NK Istra | 0:0 | NK Lokomotiva | |||||||||
Dinamo Zagreb | 3:0 | NK Osijek | |||||||||
Ilves U19 | 8:0 | Lohjan U19 | |||||||||
JanPa U19 | 0:9 | FC Espoo U19 | |||||||||
TPV U19 | 1:6 | FC Inter U19 | |||||||||
FC Honka II | 1:3 | IF Gnistan | |||||||||
Miedz Legnica | 2:1 | Wisla Plock | |||||||||
Cracovia | 1:0 | Jagiellonia | |||||||||
Levski Sofia | 1:0 | CSKA-Sofia | |||||||||
Etar | 2:0 | Loko Plovdiv | |||||||||
Beroe | 1:0 | Dunav | |||||||||
Ludogorets II | 0:3 | Loko Sofia | |||||||||
NK Triglav | 3:0 | NK Aluminij | |||||||||
NK Domzale | 6:2 | Rudar Velenje | |||||||||
NK Krsko | 1:4 | NK Olimpija | |||||||||
Vict. Rosport | 1:1 | RFCU Luxembourg | |||||||||
CS Fola Esch | 5:0 | US Mondorf | |||||||||
E. Ettelbrück | 1:1 | Pr. Niederkorn | |||||||||
US Hostert | 0:3 | Titus Petange | |||||||||
Luxembourg City | 1:3 | FC UNA Strassen | |||||||||
Differdange 03 | 0:4 | F91 Dudelange | |||||||||
SV Hanse 01 | 4:6 | TSV Stralsund | |||||||||
Kühlungsborn | 3:1 | SGA Boizenburg | |||||||||
FSV Barleben | 3:4 | Romonta Amsdorf | |||||||||
SV Dessau 05 | 2:0 | Eintr. Elster | |||||||||
Haldensleber SC | 0:2 | Sangerhausen | |||||||||
Einheit Kamenz | 0:0 | FSV Neusalza-S. | |||||||||
Rapid Chemnitz | 0:3 | K. Markkleeberg | |||||||||
Empor Glauchau | 2:00 PM | SV Olbernhau | |||||||||
Markranstädt | 1:4 | FC Grimma | |||||||||
Woltmershausen | 1:4 | FC Huchting | |||||||||
Komet Arsten | 8:1 | DJK Blumenthal | |||||||||
Union 60 Bremen | 2:2 | SV Hemelingen | |||||||||
SV Lemwerder | 11:1 | Lesum-Burgdamm | |||||||||
SG Findorff | 5:1 | SV Grohn | |||||||||
Verlautenheide | 0:1 | 1.FC Düren | |||||||||
SV Neukirchen | 3:1 | VfB Bach | |||||||||
1.FC Erlensee | 5:1 | SG Bornheim/GW | |||||||||
Hanauer SC 1960 | 5:3 | G. Ober-Roden | |||||||||
Sportfreunde 04 | 2:2 | Unterabsteinach | |||||||||
RW Darmstadt | 2:3 | RW Frankfurt | |||||||||
Vikt. Urberach | 3:0 | SV Altwiedermus | |||||||||
Usinger TSG | 3:0 | FC Sandzak | |||||||||
FV Bad Honnef | 0:1 | Fortuna Köln II | |||||||||
Oberpleis | 0:1 | FV Endenich | |||||||||
FV Wiehl | 1:1 | FC Pesch | |||||||||
SV Nierfeld | 2:1 | SV Eilendorf | |||||||||
U. Schafhausen | 2:0 | GKSC Hürth | |||||||||
Germ. Teveren | 1:1 | Spvg Wesseling | |||||||||
Santamarina | 0:2 | Guillermo Brown | |||||||||
Mitre (SdE) | 0:1 | Brown (Adrogué) | |||||||||
CD Morón | 1:0 | Quilmes | |||||||||
Gimnasia (J) | 1:1 | Olimpo | |||||||||
Arsenal Sarandí | 1:1 | Los Andes | |||||||||
Gimnasia (M) | 0:3 | Platense | |||||||||
Independiente | 1:3 | Racing Club |
|
||||||||
River Plate | 2:1 | San Martín (T) | |||||||||
Estudiantes LP | 0:1 | CA Talleres |
|
||||||||
Atl. Tucumán | 0:0 | Argentinos Jrs. | |||||||||
Querétaro FC | 3:0 | Morelia | |||||||||
América | 3:0 | Lobos BUAP | |||||||||
Monterrey | 0:0 | Puebla FC | |||||||||
Necaxa | 1:2 | Club Tijuana | |||||||||
Pachuca | 3:1 | Chivas |
|
||||||||
UNAM Pumas | 1:3 | León | |||||||||
Chalatenango | 1:2 | Jocoro | |||||||||
Alianza FC | 2:0 | ADI Metapán | |||||||||
L.A. Firpo | 1:0 | Sonsonate | |||||||||
FAS | 0:1 | Santa Tecla | |||||||||
Limeño | 1:0 | Pasaquina | |||||||||
A. Bucaramanga | 3:0 | Alianza FC | |||||||||
Rionegro Águila | 1:2 | CD América |
|
||||||||
Union Magdalena | 1:0 | Atl. Nacional |
|
||||||||
Indep. Medellín | 1:1 | Deportivo Cali | |||||||||
Once Caldas | 2:1 | Deportes Tolima | |||||||||
Club Blooming | 5:3 | Real Potosí | |||||||||
Wilstermann | 0:2 | Guabirá | |||||||||
Bolívar | 3:0 | Royal Pari | |||||||||
Nacional Potosí | 2:1 | Oriente P. | |||||||||
Uni. Popayán | 1:1 | Atlético FC | |||||||||
Orsomarso SC | 1:2 | Real C. | |||||||||
Inter Palmira | 3:2 | Fortaleza CEIF | |||||||||
Real Cartagena | 2:1 | Quindío | |||||||||
Real Santander | 1:1 | Tigres FC | |||||||||
Oaxaca | 1:1 | Leones Negros | |||||||||
Cafetaleros | 2:2 | Dorados Sinaloa | |||||||||
Potros UAEM | 1:2 | San Luis | |||||||||
FC Juárez | 2:1 | Celaya | |||||||||
San Felipe | 0:1 | Valdivia | |||||||||
Rangers Talca | 0:2 | Copiapó | |||||||||
Ñublense | 0:2 | S. Morning | |||||||||
Newcastle | 0:0 | Adelaide United | |||||||||
Western Sydney | 1:1 | Perth Glory | |||||||||
Tuzla City U17 | 1:3 | Zvijezda 09 U17 | |||||||||
FK Kukësi | 3:2 | FC Kamza | |||||||||
KS Kastrioti | 1:1 | KF Laçi | |||||||||
Radnik Bijelj. | 1:0 | Zeljeznicar | |||||||||
Siroki Brijeg | 1:1 | Zrinjski Mostar | |||||||||
Llaneros EF | 2:2 | Atl. Venezuela | |||||||||
Dep. La Guaira | 3:0 | Estudiantes | |||||||||
Trujillanos | 1:2 | Zulia FC | |||||||||
Deportivo Lara | 3:0 | Dep. Anzoátegui | |||||||||
Puerto Cabello | 1:0 | Caracas FC | |||||||||
Zamora FC | 3:0 | Mineros | |||||||||
Stade Gabèsien | 2:1 | Stade Tunisien | |||||||||
CS Hammam-Lif | 1:1 | JS Kairouan | |||||||||
Esperance | 1:1 | ES Metlaoui | |||||||||
El Gouna | 1:2 | Al Ahly | |||||||||
Pyramids FC | 1:0 | El Mokawloon | |||||||||
Wydad AC | 3:0 | Rapide Oued Zem | |||||||||
OC Safi | 1:3 | Mouloudia | |||||||||
Iberia 1999 | 0:1 | Torpedo Kutaisi | |||||||||
Ponte Preta | 1:1 | Ituano | |||||||||
São Paulo | 0:0 | Red Bull | |||||||||
Botafogo-SP | 0:1 | Corinthians |
|
||||||||
SV Ried | 1:1 | Vorwärts Steyr | |||||||||
Tupynambás | 2:0 | Guarani-MG | |||||||||
Boa Esporte | 1:2 | América-MG |
|
||||||||
Atlético-MG | 3:1 | Villa Nova | |||||||||
UR Trabalhadore | 1:1 | Cruzeiro |
|
||||||||
Caxias-RS | 2:0 | Pelotas | |||||||||
Aimoré | 4:2 | Novo Hamburgo | |||||||||
Avenida | 0:1 | Internacional |
|
||||||||
Peñarol | 5:0 | Rampla Jrs | |||||||||
Progreso | 1:0 | Juventud | |||||||||
CA Fénix | 4:4 | Liverpool FC | |||||||||
Defensor SC | 0:3 | Cerro Largo | |||||||||
Guaraní | 1:1 | General Diaz | |||||||||
Libertad | 2:3 | Olimpia | |||||||||
Rostov | 1:0 | Krasnodar | |||||||||
Southern United | 2:2 | Phoenix Res. | |||||||||
Waitakere Utd. | 7:2 | Hawke’s Bay | |||||||||
Sport Boys | 0:1 | Unión Comercio | |||||||||
Dep. Municipal | 0:0 | Alianza UDH | |||||||||
Sport. Cristal | 1:0 | Alianza Lima | |||||||||
Sukhothai FC | 1:1 | Bangkok Utd. | |||||||||
Muangthong Utd. | 0:1 | PT Prachuap FC | |||||||||
Chiangrai Utd. | 0:0 | Port FC | |||||||||
BG Pathum Utd. | 1:0 | Khon Kaen FC | |||||||||
Air Force | 1:3 | Nongbua FC | |||||||||
Army Utd. | 3:1 | Customs Utd. | |||||||||
Rayong FC | 1:1 | Kasetsart FC | |||||||||
Pahang | 1:1 | Selangor FC | |||||||||
Luton | 1:1 | Coventry | |||||||||
Livorno | 1:0 | Venezia | |||||||||
Pro Patria | 2:0 | Albissola | |||||||||
Arzachena | 0:0 | Cuneo | |||||||||
Juve Next Gen | 1:0 | Lucchese | |||||||||
Pro Piacenza | 0:3 | Novara | |||||||||
Arezzo | 1:0 | Olbia | |||||||||
Virtus Entella | 3:1 | Piacenza | |||||||||
Pro Vercelli | 1:2 | Pisa | |||||||||
Carrarese | 1:0 | Pontedera | |||||||||
Vibonese | 1:1 | Casertana | |||||||||
Viterbese | 2:0 | Catania | |||||||||
Trapani | 2:2 | Cavese | |||||||||
Catanzaro | 1:0 | Monopoli | |||||||||
Rende | 3:1 | V. Francavilla | |||||||||
Juve Stabia | 1:0 | Reggio Calabria | |||||||||
Paganese | 0:0 | Bisceglie | |||||||||
Cobresal | 1:2 | Audax Italiano | |||||||||
Curicó Unido | 0:0 | Coquimbo Unido | |||||||||
Palestino | 3:1 | Huachipato | |||||||||
Sanliurfaspor | 2:3 | Baskent Safak | |||||||||
Tarsus IY | 0:3 | Tuzlaspor | |||||||||
Darica GB | 1:3 | Sivas 4 Eylül | |||||||||
Tokatspor | 3:1 | Kahramanmaras | |||||||||
Pendikspor | 1:1 | Manisa FK | |||||||||
Bandirmaspor | 1:0 | Etimesgut Bld | |||||||||
1922 Konya | 0:5 | Kirklarelispor | |||||||||
Usak Spor | 2:2 | Gümüshanespor | |||||||||
GMG Kastamonu | 1:0 | Bodrum FK | |||||||||
A. Keciörengücü | 4:1 | Ankara Demir | |||||||||
Manisaspor | 2:2 | Amed SK | |||||||||
Nigde Anadolu | 1:0 | Sakaryaspor | |||||||||
Samsunspor | 3:0 | Inegölspor | |||||||||
Bayrampasa | 3:0 | Gaziantepspor | |||||||||
Sporting Gijón | 2:3 | R. Majadahonda | |||||||||
UD Almería | 3:1 | Córdoba CF | |||||||||
Granada CF | 1:0 | Reus Deportiu | |||||||||
Málaga CF | 0:0 | Dep. La Coruña | |||||||||
CD Lugo | 2:2 | Elche CF | |||||||||
Extremadura | 0:1 | CD Numancia | |||||||||
Chelsea | 3:4 on pens | Man City |
|
||||||||
CS Brétigny | 0:0 | Paris FC B | |||||||||
Le Mée SF | 3:2 | CO Les Ulis | |||||||||
US Chantilly | 0:2 | AS Beauvais | |||||||||
Amiens SC B | 1:0 | Grande-Synthe | |||||||||
Pandurii | 0:2 | Petrolul | |||||||||
Sparta R. | 6:1 | Go Ahead Eagles | |||||||||
Benfica B | 1:2 | Cova Piedade | |||||||||
Farense | 1:2 | Paços Ferreira | |||||||||
Arouca | 1:0 | FC Porto B | |||||||||
Académico Viseu | 4:0 | Braga B | |||||||||
Guimarães B | 0:0 | Varzim | |||||||||
Estoril Praia | 1:0 | Coimbra | |||||||||
Santa Clara | 2:0 | Nacional | |||||||||
Boavista | 1:0 | Rio Ave | |||||||||
Karabükspor | 1:3 | Elazigspor |
|
||||||||
Giresunspor | 1:2 | Altay SK | |||||||||
Denizlispor | 0:2 | Ankaraspor | |||||||||
Gaziantep FK | 1:1 | Eskisehirspor | |||||||||
FC Vaduz | 2:0 | FC Aarau | |||||||||
Dukla Prague B | 4:2 | C. Budejovice B | |||||||||
Ml. Boleslav B | 1:1 | Pribram B | |||||||||
Hr. Kralove B | 2:3 | Vikt. Plzen B | |||||||||
Jihlava B | 4:2 | Zlin B | |||||||||
Jablonec B | 0:4 | Bohemians B | |||||||||
Trinec B | 1:5 | Karvina B | |||||||||
Dalkurd | 1:0 | Varbergs BoIS | |||||||||
Eskilsminne IF | 1:1 | Hammarby | |||||||||
Brommapojkarna | 4:2 | Brage | |||||||||
FC Rosengård | 0:4 | Häcken | |||||||||
Nyköpings BIS | 1:0 | Örebro SK | |||||||||
Norrby | 1:1 | AIK | |||||||||
Örgryte | 1:2 | J-Södra IF | |||||||||
Suduva | 2:0 | Zalgiris | |||||||||
Kiryat Shmona | 0:0 | FC Ashdod | |||||||||
Hapoel Hadera | 1:2 | H. Beer Sheva | |||||||||
Oviedo Vetusta | 2:1 | CD Tudelano | |||||||||
Gernika | 0:0 | Gimnástica | |||||||||
CD Izarra | 0:0 | UP Langreo | |||||||||
Real Sociedad B | 2:1 | Real Unión | |||||||||
FC Bayern II | 3:0 | Ingolstadt II | |||||||||
G. Halberstadt | 1:1 | Altglienicke | |||||||||
U. Fürstenwalde | 1:0 | Optik Rathenow | |||||||||
Rot-Weiß Erfurt | 2:2 | Berliner AK | |||||||||
ZFC Meuselwitz | 1:0 | FCO Neugersdorf | |||||||||
Viktoria Berlin | 1:0 | Hertha BSC II | |||||||||
Bischofswerda | 2:3 | W. Nordhausen | |||||||||
Stuttgart II | 0:3 | SV Elversberg |
|
||||||||
G. Egestorf/L. | 1:3 | VfB Oldenburg |
|
||||||||
Holst. Kiel II | 0:1 | TSV Havelse | |||||||||
VfL Oldenburg | 4:2 | LSK Hansa | |||||||||
St. Pauli II | 2:0 | Lupo-Martini | |||||||||
Düsseldorf II | 0:2 | B. Dortmund II |
|
||||||||
Auckland City | 2:1 | AS Magenta | |||||||||
T. Maraerenga | 1:10 | Solomon Warrior | |||||||||
Sanarate FC | 0:2 | CSD Municipal | |||||||||
Malacateco | 2:0 | CD Petapa | |||||||||
Naranjeros | 2:2 | Cobán Imperial | |||||||||
Chiantla | 3:0 | Iztapa | |||||||||
Mount Pleasant | 2:1 | Harbour View FC | |||||||||
Dunbeholden FC | 2:1 | Humble Lions | |||||||||
Montego Bay Utd | 2:1 | Cavalier FC | |||||||||
Portmore United | 3:0 | Arnett Gardens | |||||||||
Santa Gema | 2:4 | Universitario | |||||||||
LD Alajuelense | 0:1 | Santos FC | |||||||||
Cartaginés | 1:1 | Grecia | |||||||||
AD Carmelita | 2:4 | Pérez Zeledón | |||||||||
La U | 1:0 | Guadalupe FC | |||||||||
Real España | 1:1 | Lobos UPNFM | |||||||||
Honduras Progr. | 0:1 | Marathón | |||||||||
Real de Minas | 1:3 | CD Olimpia | |||||||||
CDS Vida | 1:1 | Platense FC | |||||||||
FC Motagua | 4:0 | Juticalpa | |||||||||
VfB Ginsheim | 2:1 | FC Gießen | |||||||||
VfL Alfter | 1:1 | SV Deutz 05 | |||||||||
B. Gladbach 09 | 1:0 | Siegburger SV | |||||||||
BW Friesdorf | 1:2 | FC Hürth | |||||||||
SSV Merten | 1:3 | Frechen 20 | |||||||||
VfL Vichttal | 4:2 | Wegberg-Beeck | |||||||||
Altlüdersdorf | 0:3 | H. Rostock II | |||||||||
SC Staaken | 0:0 | TeBe Berlin | |||||||||
H. Zehlendorf | 1:1 | Brandenburg. SC | |||||||||
BW Berlin | 1:0 | FC Strausberg | |||||||||
BSG Wismut Gera | 4:1 | VfB Krieschow | |||||||||
Nordhausen II | 1:1 | VfL Halle 96 | |||||||||
Inter Leipzig | 0:3 | FSV Luckenwalde | |||||||||
Schwachhausen | 1:0 | BTS Neustadt | |||||||||
KSV Vatan Sport | 1:1 | Habenhauser FV | |||||||||
Leher TS | 1:3 | BSC Hastedt | |||||||||
Eintr. Northeim | 2:1 | SV Atlas | |||||||||
TB Uphusen | 0:4 | Spelle-Venhaus | |||||||||
VfL Oythe | 2:0 | Heeslinger SC | |||||||||
HSC Hannover | 2:2 | BV Cloppenburg | |||||||||
Hagen/Uthlede | 3:1 | MTV Gifhorn | |||||||||
TuS Bersenbrück | 2:0 | VfV Hildesheim | |||||||||
Slovan HAC | 2:0 | Mannswörth | |||||||||
SR Donaufeld | 2:0 | Post SV | |||||||||
WAF Brigittenau | 2:0 | ASV 13 | |||||||||
TSV Havelse U19 | 0:1 | RB Leipzig U19 | |||||||||
Oberhausen U19 | 1:5 | B. Dortmund U19 | |||||||||
VfL Bochum U19 | 1:1 | 1.FC Köln U19 | |||||||||
Schalke 04 U19 | 0:0 | Aachen U19 | |||||||||
Pr. Münster U19 | 3:2 | Duisburg U19 | |||||||||
SV Rödingh. U19 | 2:0 | RW Essen U19 | |||||||||
Hannover 96 U17 | 1:1 | SC Borgfeld U17 | |||||||||
St. Pauli U17 | 4:3 | Holst. Kiel U17 | |||||||||
RW Essen U17 | 1:1 | Schalke 04 U17 | |||||||||
Duisburg U17 | 1:4 | Leverkusen U17 | |||||||||
B. Dortmund U17 | 2:0 | Paderborn U17 | |||||||||
M'gladbach U17 | 3:0 | VfL Bochum U17 | |||||||||
SSV Ulm U17 | 1:1 | Karlsruhe U17 | |||||||||
FC Augsburg U17 | 3:0 | Heidenheim U17 | |||||||||
Mainz 05 U17 | 3:0 | SV Wehen U17 | |||||||||
Nea Salamis | 1:1 | Alki Oroklini | |||||||||
Apol. Limassol | 1:2 | APOEL Nicosia | |||||||||
AEK Larnaca | 3:0 | EN Paralimniou | |||||||||
Domagnano | 2:1 | Fiorentino | |||||||||
SS Folgore | 1:0 | Pennarossa | |||||||||
La Fiorita | 3:0 | Murata | |||||||||
Tre Fiori | 2:0 | Libertas | |||||||||
Técnico U. | 0:2 | CD Macará | |||||||||
SD Aucas | 3:1 | Uni. Católica | |||||||||
Barcelona SC | 2:0 | Mushuc Runa SC | |||||||||
Cambodia U22 | 3:5 on pens | Thailand U22 | |||||||||
Vietnam U22 | 0:1 | Indonesia U22 | |||||||||
RCFC | 0:1 | HKFC | |||||||||
Shatin | 1:2 | Rangers | |||||||||
Mutual | 0:3 | Leaper | |||||||||
Wing Yee | 0:3 | Eastern Dist. | |||||||||
Double Flower | 0:6 | Happy Valley | |||||||||
Wong Tai Sin | 2:2 | Central Western | |||||||||
South China | 4:3 | Citizen | |||||||||
Wan Chai | 4:1 | Kowloon City | |||||||||
St. Joseph's | 3:1 | Lucky Mile | |||||||||
Supreme | 1:2 | Tung Sing | |||||||||
Yau Tsim Mong | 2:1 | Sun Hei | |||||||||
Fu Moon | 0:4 | North District | |||||||||
Sham Shui Po | 2:1 | Kwong Wah | |||||||||
Hoi King | 1:4 | King Fung | |||||||||
Yuen Long | 0:1 | R&F HK | |||||||||
Da Nang FC | 3:1 | Viettel FC | |||||||||
Nam Dinh FC | 3:1 | Sai Gon FC | |||||||||
HCMC FC | 1:0 | Hai Phong FC | |||||||||
KF Trepca 89 | 1:0 | FC Drita | |||||||||
FC Prishtina | 4:0 | KF Liria | |||||||||
Feronikeli 74 | 2:0 | KF Llapi | |||||||||
Neftchi Baku | 1:2 | FK Sabail | |||||||||
Sumgayit | 0:1 | Zira FC | |||||||||
Lincoln FC | 3:1 | Mons Calpe | |||||||||
FC Olympique | 2:0 | Manchester 62 | |||||||||
Bruno's Magpies | 5:2 | Leo FC | |||||||||
Chievo U19 | 1:5 | Juventus U19 | |||||||||
Palermo U19 | 0:0 | Roma U19 | |||||||||
Empoli U17 | 4:1 | Juventus U17 | |||||||||
Lazio U17 | 2:1 | Spezia U17 | |||||||||
Genoa U17 | 1:0 | Carpi U17 | |||||||||
Parma U17 | 0:3 | Fiorentina U17 | |||||||||
Torino U17 | 2:0 | Livorno U17 | |||||||||
Sassuolo U17 | 2:2 | Sampdoria U17 | |||||||||
Inter U17 | 2:1 | Udinese U17 | |||||||||
Brescia U17 | 4:1 | Cagliari U17 | |||||||||
Bologna U17 | 0:2 | Cittadella U17 | |||||||||
Atalanta U17 | 4:1 | SPAL U17 | |||||||||
Napoli U17 | 2:0 | Cosenza U17 | |||||||||
Lecce U17 | 0:4 | Roma U17 | |||||||||
Foggia U17 | 1:5 | Frosinone U17 | |||||||||
Salernitana U17 | 4:1 | Pescara U17 | |||||||||
Ascoli U17 | 2:1 | Perugia U17 | |||||||||
PSIS | 1:4 | Bhayangkara FC | |||||||||
Renova | 4:0 | Vardar | |||||||||
Makedonija | 1:1 | Shkendija | |||||||||
Belasica | 0:1 | Brera Strumica | |||||||||
FC Shkupi | 3:0 | Pobeda Prilep | |||||||||
Rabotnicki | 1:1 | Sileks | |||||||||
Lanusei | 3:2 | Flaminia | |||||||||
Anagni | 1:1 | Castiadas | |||||||||
Avellino | 2:1 | Monterosi | |||||||||
Ladispoli | 1:2 | Ostiamare | |||||||||
Torres | 3:1 | Budoni | |||||||||
Latina Calcio | 2:1 | Trastevere | |||||||||
Albalonga | 1:1 | Vis Artena | |||||||||
Anzio | 0:3 | Aprilia | |||||||||
Taranto | 3:1 | Fasano | |||||||||
Pomigliano | 0:1 | Fidelis Andria | |||||||||
Nuova Napoli | 0:1 | Gelbison | |||||||||
Francavilla | 1:0 | Nardò | |||||||||
Gragnano | 1:0 | Sarnese | |||||||||
Bitonto | 1:0 | Nola | |||||||||
Sorrento | 1:0 | Team Altamura | |||||||||
Cerignola | 2:0 | Savoia | |||||||||
ACR Messina | 2:1 | Locri | |||||||||
Bari | 1:1 | Acireale | |||||||||
Cittanovese | 0:1 | Turris | |||||||||
Marsala | 0:1 | Igea Virtus | |||||||||
Nocerina | 1:1 | Portici | |||||||||
Roccella | 0:0 | Gela | |||||||||
Sancataldese | 3:0 | Castrovillari | |||||||||
Troina | 1:1 | Palmese | |||||||||
Rotonda | 4:2 | FC Messina | |||||||||
Tavua FC | 1:3 | Nasinu FC | |||||||||
Lautoka FC | 4:1 | Rewa FA | |||||||||
Saipa FC | 0:0 | Tractor | |||||||||
Esteghlal FC | 3:0 | Zob Ahan | |||||||||
UNAM Pumas U20 | 2:2 | Club León U20 | |||||||||
Santos U20 | 2:0 | Toluca U20 | |||||||||
Black Leopards | 0:0 | Highlands Park | |||||||||
Royal AM | 2:3 | FS Stars | |||||||||
Bashund. Kings | 3:2 | Arambagh KS | |||||||||
Muktijoddha | 2:0 | BJMC | |||||||||
Indian Arrows | 2:2 | Real Kashmir | |||||||||
Chennai City | 3:1 | Mohun Bagan | |||||||||
Mohammedan | 2:1 | Jamshedpur II | |||||||||
FC Pune City | 1:3 | Odisha FC | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match