Zimbabwe | 2:0 | Congo | |||||||||
DR Congo | 1:0 | Liberia | |||||||||
Central Africa | 0:0 | Guinea | |||||||||
Benin | 2:1 | Togo | |||||||||
Tanzania | 3:0 | Uganda | |||||||||
Cape Verde | 0:0 | Lesotho | |||||||||
Libya | 1:2 | South Africa | |||||||||
Peru U17 | 0:0 | Venezuela U17 | |||||||||
Argentina U17 | 2:1 | Colombia U17 | |||||||||
1.FC K'lautern | 1:3 | VfL Osnabrück |
|
||||||||
SF Lotte | 0:1 | E. Braunschweig |
|
||||||||
HBS | 2:3 | Quick DH | |||||||||
USV Hercules | 0:1 | HSC '21 | |||||||||
ADO '20 | 2:2 | Blauw Geel '38 | |||||||||
Quick '20 | 0:4 | VV Goes | |||||||||
SV Oss '20 | 0:0 | OFC Oostzaan | |||||||||
EVV Echt | 1:1 | TEC | |||||||||
VV UNA | 3:1 | Westlandia | |||||||||
VV Hoogeveen | 3:1 | MSC Meppel | |||||||||
RKZVC | 3:0 | RKHVV Huissen | |||||||||
De Bataven | 0:2 | SDO Bussum | |||||||||
Alcides | 0:5 | RKVV DEM | |||||||||
Purmersteijn | 5:1 | AWC | |||||||||
Hoogland | 3:1 | Spcl. Silvolde | |||||||||
Leonidas | 1:2 | Unitas | |||||||||
VV Gemert | 5:0 | Vlissingen | |||||||||
De Meern | 2:3 | Groene Ster | |||||||||
RKSV Halsteren | 1:0 | IFC Ambacht | |||||||||
SV Meerssen | 1:3 | UDI '19 | |||||||||
Baronie | 0:0 | RKAVV | |||||||||
RKSV Nuenen | 0:0 | RKSV Minor | |||||||||
AE Karaiskakis | 1:0 | Iraklis | |||||||||
Doxa Dramas | 2:0 | Ap. Larisas | |||||||||
Apollon Pontou | 0:0 | Panachaiki | |||||||||
Waremme | 2:0 | RUW Ciney | |||||||||
Solières | 0:1 | UR La Louvière | |||||||||
Walhain | 3:0 | FC Ans | |||||||||
RRC Hamoir | 1:0 | RFC Meux | |||||||||
RE Acren | 3:0 | Olym. Charleroi | |||||||||
RFC Lüttich | 2:1 | RFC Seraing | |||||||||
Rupel Boom | 2:0 | RWDM | |||||||||
Eendracht Aalst | 0:0 | FC Knokke | |||||||||
KFC Duffel | 3:2 | RC Hades | |||||||||
KVV Vosselaar | 4:2 | KSK Tongeren | |||||||||
VW Hamme | 0:2 | Lokeren-Temse | |||||||||
Tubize-Braine | 1:1 | KSV Roeselare | |||||||||
Ruokolahden | 2:1 | Kotajärven | |||||||||
PetPet | 6:2 | Suolahden Urho | |||||||||
Lübecker SC | 6:1 | FC Dornbreite | |||||||||
SV Eichede II | 3:1 | TSV Travemünde | |||||||||
GW Siebenbäumen | 2:4 | Pr. Reinfeld | |||||||||
Heikendorfer SV | 3:1 | TSV Wankendorf | |||||||||
TuS Hartenholm | 1:2 | Oldenburger SV | |||||||||
SV Westerhausen | 1:0 | Sangerhausen | |||||||||
Haldensleber SC | 2:0 | Bitterfeld-W. | |||||||||
TSV Sonnefeld | 0:3 | TSV Kornburg | |||||||||
Baiersdorfer SV | 1:4 | TSV Buch | |||||||||
Schott Jena | 0:1 | Bad Langensalza | |||||||||
Burglengenfeld | 4:0 | SV Hutthurm | |||||||||
F. Regensburg | 3:2 | ASV Cham | |||||||||
SpVgg Pfreimd | 1:2 | SpVgg Weiden | |||||||||
Ettmannsdorf | 3:0 | VfB Bach | |||||||||
FSV RW Stegen | 4:1 | Kehler FV | |||||||||
FC Auggen | 7:2 | SV Endingen | |||||||||
SV Hemelingen | 5:0 | VfL 07 Bremen | |||||||||
Komet Arsten | 1:0 | TuRa Bremen | |||||||||
Union 60 Bremen | 0:2 | OT Bremen | |||||||||
SV Grohn | 2:2 | FC Huchting | |||||||||
SG Findorff | 1:4 | SV Lemwerder | |||||||||
Oranienburg | 1:0 | Sachsenhausen | |||||||||
Kleinrinderfeld | 2:0 | SV Euerbach-K. | |||||||||
1.FC Fuchsstadt | 3:1 | TG Höchberg | |||||||||
ASV Rimpar | 3:1 | 1.FC Geesdorf | |||||||||
Bad Kreuznach | 0:2 | TuS Rüssingen | |||||||||
ASV Fußgönheim | 2:0 | FK Pirmasens II | |||||||||
SV Steinwenden | 1:1 | SG Rieschweiler | |||||||||
FV Dudenhofen | 2:4 | SV Gonsenheim | |||||||||
TSV Winsen/Luhe | 1:2 | Güldenst. Stade | |||||||||
SV Emmendorf | 2:3 | TuS Harsefeld | |||||||||
MTV TB Lbg. | 1:2 | Rotenburger SV | |||||||||
FC Verden 04 | 2:4 | BW Bornreihe | |||||||||
TV Meckelfeld | 0:3 | Teutonia Uelzen | |||||||||
Ahlerstedt/Ott. | 2:1 | MTVE Celle | |||||||||
Bad Pyrmont | 2:2 | TV Stuhr | |||||||||
Ramlingen-E. | 1:2 | VfL Bückeburg | |||||||||
Heeßeler SV | 2:2 | MTV Almstedt | |||||||||
TSV Burgdorf | 4:1 | SV BE Steimbke | |||||||||
OSV Hannover | 0:2 | TuS Sulingen | |||||||||
FSV Neusalza-S. | 3:1 | Radebeuler BC | |||||||||
TS Ober-Roden | 2:2 | Hanauer SC 1960 | |||||||||
RW Walldorf | 3:1 | Vatanspor HG | |||||||||
RW Darmstadt | 1:1 | 1.FC Erlensee | |||||||||
SV Altwiedermus | 0:3 | SG Bornheim/GW | |||||||||
Vikt. Urberach | 4:1 | Usinger TSG | |||||||||
Hanau 93 | 2:0 | Unterabsteinach | |||||||||
TuS Oberwinter | 3:0 | SG 99 Andernach | |||||||||
Mülheim-Kärlich | 1:1 | FC Hochwald | |||||||||
SV Mehring | 1:1 | SG Alfbachtal | |||||||||
FV Morbach | 2:2 | FSV Salmrohr | |||||||||
Ahrweiler BC | 2:1 | TuS Mayen | |||||||||
VfB Linz | 0:5 | SpVgg Wirges | |||||||||
FC Rastpfuhl | 0:3 | FC Homburg II | |||||||||
SG Rehlingen | 1:0 | SV Rohrbach | |||||||||
VfL Primstal | 1:2 | Elversberg II | |||||||||
FV Schwalbach | 2:1 | Quierschied | |||||||||
Eckernförder SV | 2:2 | BSC Brunsbüttel | |||||||||
FC Heidelsheim | 2:0 | Durlach-Aue | |||||||||
Mutschelbach | 1:0 | F. Heddesheim | |||||||||
CA Colon | 1:1 | San Lorenzo |
|
||||||||
Santamarina | 1:2 | Central Córdoba | |||||||||
CD Morón | 1:1 | Nueva Chicago | |||||||||
Ind. Rivadavia | 0:1 | Ferro | |||||||||
Gimnasia (J) | 0:1 | Almagro | |||||||||
Agropecuario | 0:0 | Villa Dálmine | |||||||||
Newell's | 1:2 | Villa Mitre | |||||||||
New York | 0:1 | Orlando | |||||||||
Philadelphia | 3:0 | Columbus | |||||||||
LAFC | 2:1 | Salt Lake | |||||||||
New England | 0:2 | Cincinnati | |||||||||
Deportes Tolima | 1:0 | Union Magdalena | |||||||||
Indep. Medellín | 4:1 | Envigado | |||||||||
Junior FC | 3:0 | Atlético Huila | |||||||||
Inter Palmira | 2:1 | Pereira | |||||||||
Tigres FC | 1:1 | Atlético FC | |||||||||
Orsomarso SC | 1:2 | Barranquilla FC | |||||||||
Real C. | 0:1 | Quindío | |||||||||
Real Santander | 2:2 | Fortaleza CEIF | |||||||||
Guabirá | 1:0 | Aurora | |||||||||
Kagoshima Utd. | 0:1 | Machida Zelvia | |||||||||
Monte. Yamagata | 1:1 | FC Ryukyu | |||||||||
JEF Utd. Chiba | 1:1 | Kyoto Sanga | |||||||||
Tokushima Vort. | 1:1 | Tokyo Verdy | |||||||||
Reno. Yamaguchi | 0:1 | Tochigi SC | |||||||||
Verspah Oita | 1:3 | ReinMeer Aomori | |||||||||
FC Imabari | 2:1 | Honda FC | |||||||||
Yoko. Musashino | 1:0 | Nara Club | |||||||||
Veertien Mie | 0:2 | FC Osaka | |||||||||
Kagura Shimane | 0:3 | Sony Sendai | |||||||||
Atletico Suzuka | 4:1 | Teg. Miyazaki | |||||||||
Dorados Sinaloa | 1:0 | FC Juárez | |||||||||
Atl. Venezuela | 0:0 | Puerto Cabello | |||||||||
Mineros | 1:1 | Zulia FC | |||||||||
Estudiantes | 1:2 | Aragua FC | |||||||||
Estudiantes | 3:0 | Metropolitanos | |||||||||
Dep. La Guaira | 5:2 | Llaneros EF | |||||||||
Monagas SC | 1:1 | Caracas FC | |||||||||
Beltinci | 0:0 | NK Krka | |||||||||
NK Brda | 5:0 | ND Ilirija | |||||||||
Tabor Sezana | 1:0 | NK Brezice 1919 | |||||||||
Aimoré | 1:1 | Caxias-RS | |||||||||
Juventude | 0:6 | Grêmio |
|
||||||||
Boa Esporte | 1:1 on pens | Tombense | |||||||||
Atlético-MG | 3:1 | Tupynambás | |||||||||
River Plate | 2:1 | CS San Lorenzo | |||||||||
Libertad | 2:2 | Sol de América | |||||||||
US Esch | 5:2 | FC Atert Bissen | |||||||||
Junglinster | 0:1 | Mertert-Wass. | |||||||||
Erpeldange | 3:3 | Jeunesse Canach | |||||||||
FC Koeppchen | 0:7 | Hesperange | |||||||||
FC Mamer 32 | 0:2 | FC Wiltz 71 | |||||||||
Sandweiler | 1:3 | Muhlenbach | |||||||||
Juventud | 1:0 | Cerro Largo | |||||||||
Defensor SC | 1:1 | Wanderers | |||||||||
Progreso | 1:1 | Boston River | |||||||||
Nacional | 3:0 | Plaza Colonia | |||||||||
River Plate | 2:1 | CA Cerro | |||||||||
Universitario | 1:1 | Alianza UDH | |||||||||
U. San Martín | 1:0 | CA Mannucci | |||||||||
Dep. Municipal | 3:1 | Sport Boys | |||||||||
Paganese | 2:2 | Casertana | |||||||||
Reggio Calabria | 3:0 | Catania | |||||||||
Rende | 3:3 | Cavese | |||||||||
Siracusa | 3:0 | Matera | |||||||||
Catanzaro | 3:0 | Sicula Leonzio | |||||||||
Viterbese | 2:2 | Vibonese | |||||||||
Potenza | 1:0 | Bisceglie | |||||||||
Monopoli | 1:1 | V. Francavilla | |||||||||
Gaziantepspor | 0:3 | Usak Spor | |||||||||
Inegölspor | 5:1 | Manisaspor | |||||||||
Samsunspor | 2:0 | Nigde Anadolu | |||||||||
Bodrum FK | 1:1 | Hacettepe | |||||||||
GMG Kastamonu | 2:0 | Sariyer | |||||||||
R. Majadahonda | 4:0 | CD Numancia | |||||||||
Extremadura | 1:0 | Reus Deportiu | |||||||||
Gimnàstic | 0:1 | Málaga CF | |||||||||
Cádiz CF | 1:1 | Córdoba CF | |||||||||
Granada CF | 1:1 | UD Las Palmas | |||||||||
Sporting Gijón | 1:0 | Real Oviedo | |||||||||
Amiens SC U19 | 6:0 | Orléans U19 | |||||||||
RC Lens U19 | 4:3 | Paris SG U19 | |||||||||
Boulogne U19 | 0:1 | Le Havre U19 | |||||||||
USM Saran U19 | 1:4 | SM Caen U19 | |||||||||
VAFC U19 | 0:0 | Dunkerque U19 | |||||||||
QRM U19 | 6:2 | Entente SSG U19 | |||||||||
FC Fleury 91 | 3:2 | RC Lens B | |||||||||
FC Versailles | 3:0 | CS Brétigny | |||||||||
US Créteil B | 3:1 | CS Meaux | |||||||||
AS Fabrègues | 0:4 | Olympique Alès | |||||||||
Toulouse B | 0:0 | FC Blagnac | |||||||||
US Chantilly | 0:1 | AC Amiens | |||||||||
FC Mulhouse | 3:0 | FCA Troyes | |||||||||
R. Strasbourg B | 0:0 | Neuweg | |||||||||
Viitorul Tg.Jiu | 0:0 | CS Mioveni | |||||||||
Sportul Snagov | 0:0 | ACS Poli | |||||||||
Chindia | 4:2 | Daco-Getica | |||||||||
SSU Poli | 3:0 | Petrolul | |||||||||
U Cluj | 0:0 | FC Arges | |||||||||
Sparta R. | 1:0 | NEC Nijmegen | |||||||||
Go Ahead Eagles | 1:2 | Twente FC | |||||||||
Roda JC | 2:2 | MVV Maastricht | |||||||||
Stechovice | 3:2 | Karlovy Vary | |||||||||
Sokol Brozany | 2:0 | Dobrovice | |||||||||
FC Fredericia | 2:1 | Nyköbing FC | |||||||||
FC Roskilde | 2:1 | Thisted FC | |||||||||
Viborg FF | 1:1 | FC Helsingör | |||||||||
HB Köge | 1:2 | Hvidovre | |||||||||
Pelikan Lowicz | 0:1 | Victoria Sulejowek | |||||||||
Bron Radom | 3:1 | Lechia Tomaszow | |||||||||
Ruch W.M. | 1:1 | Ursus Warszawa | |||||||||
Polonia Sroda | 2:4 | Mieszko Gniezno | |||||||||
Warta Poznan | 1:1 | GKS Tychy | |||||||||
Wisla Sand. | 2:1 | Czarni Polaniec | |||||||||
M. Legnica II | 3:1 | L. Dzierzoniow | |||||||||
FK Berane | 0:4 | Kom Podgorica | |||||||||
FK Jezero | 1:0 | Arsenal Tivat | |||||||||
OSK Igalo | 0:2 | Otrant-Olympic | |||||||||
FK Bokelj | 0:0 | FK Decic Tuzi | |||||||||
FK Podgorica | 2:2 | Jedinstvo | |||||||||
Spurs U18 | 3:1 | Southampton U18 | |||||||||
Ruch Chorzow | 1:1 | Rozwój Katowice | |||||||||
Oviedo Vetusta | 0:0 | Gernika | |||||||||
UD Logroñés | 0:0 | SD Leioa | |||||||||
CD Mirandés | 1:0 | Gimnástica | |||||||||
CD Izarra | 0:0 | Bilbao Athletic | |||||||||
Racing | 0:0 | Real Unión | |||||||||
Barakaldo CF | 0:1 | Sporting B | |||||||||
Batman Petrol | 0:0 | Iskenderunspor | |||||||||
Sile Yildiz | 1:2 | Nazilli Bld. | |||||||||
Erbaaspor | 1:1 | Artvin Hopaspor | |||||||||
Ergene Velimese | 2:1 | Kozan Spor FK | |||||||||
Gebzespor | 1:2 | Bucaspor 1928 | |||||||||
Silivrispor | 2:0 | Nevsehir Bld | |||||||||
Payasspor | 3:0 | Muglaspor | |||||||||
Diyarbekir Spor | 0:2 | Bayburt ÖI | |||||||||
24 Erzincanspor | 3:0 | 1461 Trabzon | |||||||||
Kocaelispor | 2:0 | Cizre Spor | |||||||||
Serik Belediye | 2:2 | Karacabey Bld | |||||||||
Turgutluspor | 1:1 | Gölcükspor | |||||||||
FSV Frankfurt | 0:2 | FC 08 Homburg | |||||||||
Berliner AK | 2:1 | Altglienicke | |||||||||
G. Halberstadt | 0:0 | Lok Leipzig | |||||||||
U. Fürstenwalde | 0:2 | ZFC Meuselwitz | |||||||||
Rot-Weiß Erfurt | 1:0 | W. Nordhausen | |||||||||
E. Norderstedt | 0:0 | Drochtersen/A. | |||||||||
VfL Oldenburg | 3:0 | SSV Jeddeloh II | |||||||||
Holst. Kiel II | 2:2 | VfB Oldenburg |
|
||||||||
AC Bellinzona | 1:1 | FC Breitenrain | |||||||||
FC Münsingen | 2:1 | FC Bavois | |||||||||
St. Johann | 1:3 | Bischofshofen | |||||||||
Avarta | 2:1 | Skovshoved | |||||||||
Ringköbing IF | 1:0 | Tarup-Paarup IF | |||||||||
SR Delémont | 2:2 | SC Zofingen | |||||||||
Malacateco | 1:1 | Sanarate FC | |||||||||
UWI FC | 2:2 | Mount Pleasant | |||||||||
Tauro FC | 0:0 | Árabe Unido | |||||||||
Santa Gema | 0:1 | Plaza Amador | |||||||||
Universitario | 3:0 | Alianza FC | |||||||||
AD San Carlos | 1:0 | Santos FC | |||||||||
Cartaginés | 2:0 | Saprissa | |||||||||
Grecia | 1:1 | AD Carmelita | |||||||||
Limón FC | 1:1 | Guadalupe FC | |||||||||
Pérez Zeledón | 3:1 | La U | |||||||||
Platense FC | 2:0 | Honduras Progr. | |||||||||
HEBC Hamburg | 2:0 | TSV Buchholz 08 | |||||||||
Altona 93 | 0:0 | SV Curslack-N. | |||||||||
Niendorfer TSV | 2:1 | TSV Sasel | |||||||||
Teutonia 05 | 4:0 | SC Condor | |||||||||
VfL Pinneberg | 1:3 | Concordia | |||||||||
Ammerthal | 1:2 | Seligenporten | |||||||||
RW Koblenz | 1:2 | Emmelshausen | |||||||||
FSV Jägersburg | 0:1 | TuS Koblenz | |||||||||
Schott Mainz | 2:2 | VfB Dillingen | |||||||||
FC Eddersheim | 2:1 | Türk. Friedbg. | |||||||||
Neu-Isenburg | 0:5 | FC Gießen | |||||||||
Schwabmünchen | 2:1 | SpVgg Hankofen | |||||||||
Regensburg II | 0:0 | 1.FC Sonthofen | |||||||||
Türkgücü Münch. | 3:0 | Kirchanschöring | |||||||||
SV Breinig | 5:1 | BW Friesdorf | |||||||||
Freialdenhoven | 0:2 | Hennef 05 | |||||||||
Arnoldsweiler | 3:3 | FC Hürth | |||||||||
SSV Merten | 2:0 | 1.FC Düren | |||||||||
Siegburger SV | 0:0 | VfL Vichttal | |||||||||
SV Deutz 05 | 1:4 | B. Gladbach 09 | |||||||||
Altlüdersdorf | 4:1 | Greifswalder FC | |||||||||
BSG Wismut Gera | 1:2 | Ein. Rudolstadt | |||||||||
KSV Vatan Sport | 0:1 | Bremer SV | |||||||||
Schwachhausen | 2:2 | Leher TS | |||||||||
SC Borgfeld | 1:1 | BSC Hastedt | |||||||||
SFL Bremerhaven | 4:1 | OSC Bremerhaven | |||||||||
Habenhauser FV | 2:2 | BTS Neustadt | |||||||||
SV Todesfelde | 1:1 | Strand 08 | |||||||||
SV Frisia 03 | 0:1 | Türkspor Kiel | |||||||||
TB Uphusen | 2:0 | VfV Hildesheim | |||||||||
Arm. Hannover | 1:0 | Heeslinger SC | |||||||||
MTV Gifhorn | 0:5 | 1.FC Wunstorf | |||||||||
VfL Oythe | 0:3 | Eintr. Northeim | |||||||||
Wolfenbüttel | 1:2 | TuS Bersenbrück | |||||||||
HSC Hannover | 0:0 | SV Atlas | |||||||||
FC Petrzalka | 1:1 | Inter Bratislava | |||||||||
Graafschap U19 | 3:2 | ADO U19 | |||||||||
SR Donaufeld | 1:0 | Austria XIII | |||||||||
WAF Brigittenau | 4:1 | Post SV | |||||||||
TSV Havelse U19 | 1:1 | Osnabrück U19 | |||||||||
RW Essen U19 | 1:0 | Duisburg U19 | |||||||||
Wimpassing | 0:3 | Markt Allhau | |||||||||
Köttmannsdorf | 0:1 | ATSV Wolfsberg | |||||||||
St. Michael/Bl. | 2:5 | SAK Klagenfurt | |||||||||
WSG Tirol II | 3:1 | SK St. Johann | |||||||||
Telfs | 2:1 | SV Innsbruck | |||||||||
Rankweil | 0:3 | Dornbirner SV | |||||||||
Höchst | 3:3 | SV Lochau | |||||||||
Wolfurt | 4:2 | FC Egg | |||||||||
Zell am See | 0:2 | Bürmoos | |||||||||
Kuchl | 2:0 | FC Puch | |||||||||
FC Chippis | 2:3 | FC Monthey | |||||||||
Olymp. Genève | 3:1 | FC Collex-Bossy | |||||||||
Stade-Payerne | 1:1 | CS Romontois | |||||||||
Sarraz-Eclépens | 1:1 | SC Düdingen | |||||||||
FC Ueberstorf | 1:3 | FC Vallorbe | |||||||||
FC Köniz II | 2:0 | FC Prishtina BE | |||||||||
FC Cornol | 1:1 | FC Tavannes | |||||||||
FC Dulliken | 1:2 | FC Wangen b. O. | |||||||||
FC Wohlen U23 | 0:1 | FC Wettingen | |||||||||
FC Dübendorf | 0:2 | FC Wil II | |||||||||
FC Rüti | 2:0 | FC Uzwil | |||||||||
Grasshopper U17 | 2:0 | Luzern U17 | |||||||||
Nicaragua U17 | 3:0 | Cayman U17 | |||||||||
Grenada U17 | 2:0 | USVI U17 | |||||||||
Motor U19 | 2:1 | Slask U19 | |||||||||
Guadeloupe | 0:1 | Martinique | |||||||||
El Salvador | 2:0 | Jamaica | |||||||||
B. Virgin | 1:2 | Bonaire | |||||||||
Puerto Rico | 0:2 | Grenada | |||||||||
Dominican Rep. | 1:3 | Bermuda | |||||||||
Canada | 4:1 | French Guiana | |||||||||
Haiti | 2:1 | Cuba | |||||||||
Kwong Wah | 2:0 | Sun Hei | |||||||||
Kwun Tong | 1:2 | Sham Shui Po | |||||||||
Yau Tsim Mong | 2:0 | Fu Moon | |||||||||
Wan Chai | 1:3 | St. Joseph's | |||||||||
South China | 1:1 | Central Western | |||||||||
C. Aystetten | 2:2 | FC Kempten | |||||||||
SV Egg | 3:4 | TSV Gilching-A. | |||||||||
Türk. Augsburg | 4:0 | SV Mering | |||||||||
De Treffers | 0:0 | VVSB | |||||||||
AFC Amsterdam | 2:1 | Sparta U21 | |||||||||
Carpi U17 | 0:2 | Lazio U17 | |||||||||
Livorno U17 | 1:3 | Empoli U17 | |||||||||
Spezia U17 | 0:3 | Fiorentina U17 | |||||||||
Cremonese U17 | 1:3 | Sassuolo U17 | |||||||||
Genoa U17 | 0:2 | Torino U17 | |||||||||
Padova U17 | 1:0 | Brescia U17 | |||||||||
Benevento U17 | 1:1 | Crotone U17 | |||||||||
Frosinone U17 | 2:2 | Salernitana U17 | |||||||||
Palermo U17 | 0:0 | Ascoli U17 | |||||||||
Cosenza U17 | 0:1 | Lecce U17 | |||||||||
Foggia U17 | 0:6 | Napoli U17 | |||||||||
Pescara U17 | 2:1 | Perugia U17 | |||||||||
TZ Yuanda | 1:2 | QD Hainiu | |||||||||
Bra | 3:1 | Borgaro | |||||||||
Borgosesia | 2:1 | Chieri | |||||||||
Ligorna | 1:1 | Lavagnese | |||||||||
Inveruno | 3:2 | Pro Dronero | |||||||||
Casale | 0:0 | Savona | |||||||||
Lecco | 2:1 | Stresa Vergante | |||||||||
Caratese | 0:0 | Fezzanese | |||||||||
Sestri Levante | 1:1 | Milano City | |||||||||
Cartigliano | 0:3 | Arzignano | |||||||||
Campodarsego | 0:1 | Monte Prodeco | |||||||||
Este | 3:0 | Chions | |||||||||
Trento | 0:3 | Clodiense | |||||||||
Cjarlins Muzane | 2:0 | Levico Terme | |||||||||
Belluno | 0:0 | St. Georgen | |||||||||
Sandonà | 0:2 | Tamai | |||||||||
Delta PT | 0:2 | Union Feltre | |||||||||
Nuova Napoli | 3:1 | Pomigliano | |||||||||
Sarnese | 0:1 | Picerno | |||||||||
Nardò | 0:0 | Bitonto | |||||||||
Team Altamura | 3:1 | Gragnano | |||||||||
Fasano | 4:3 | Nola | |||||||||
Gelbison | 1:4 | Taranto | |||||||||
Gravina | 1:0 | Cerignola | |||||||||
Fidelis Andria | 0:0 | Savoia | |||||||||
Locri | 3:1 | Acireale | |||||||||
Palmese | 0:0 | Bari | |||||||||
Portici | 2:2 | ACR Messina | |||||||||
Castrovillari | 1:1 | Turris | |||||||||
Gela | 1:6 | Cittanovese | |||||||||
Igea Virtus | 0:0 | Roccella | |||||||||
Nocerina | 3:3 | Sancataldese | |||||||||
FC Messina | 0:2 | Marsala | |||||||||
Auckland City | 1:3 | Team Wellington | |||||||||
England U17 | 0:0 | Croatia U17 | |||||||||
Denmark U17 | 1:1 | Switzerland U17 | |||||||||
Dersimspor | 2:0 | SV Bergstedt | |||||||||
Ireland U21 | 3:0 | Luxembourg U21 | |||||||||
Hindustan FC | 0:1 | Lonestar K. FC | |||||||||
Goa II | 1:0 | ARA FC | |||||||||
Niendorf II | 3:0 | TuRa Harksheide | |||||||||
SC Sternschanze | 3:1 | SC Nienstedten | |||||||||
SV Eidelstedt | 1:2 | Nikola Tesla | |||||||||
Eintr. Lokstedt | 4:1 | SCALA | |||||||||
SSV Rantzau | 0:2 | HSV III | |||||||||