For using this site, please activate JavaScript.

Matches Aug 27, 2016

Matchday 1
FC Augsburg FC Augsburg 0:2 VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg
 
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 2:1 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
 
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 1:0 FC Schalke 04 FC Schalke 04
 
1. FC Köln 1. FC Köln 2:0 SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
 
Hamburger SV Hamburger SV 1:1 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
 
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 2:1 Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
Matchday 3
Karlsruher SC Karlsruher SC 0:0 TSV 1860 Munich 1860 Munich
 
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 3:2 FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
Matchday 5
Holstein Kiel Holstein Kiel 3:0 FSV Zwickau FSV Zwickau
 
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 0:2 VfR Aalen VfR Aalen
 
Preußen Münster Preußen Münster 1:0 1.FSV Mainz 05 II FSV Mainz 05 II
 
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 1:2 SC Paderborn 07 SC Paderborn
 
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 0:1 Sportfreunde Lotte SF Lotte
 
Sonnenhof-Gr. SG Sonnenhof Großaspach 3:0 Hallescher FC Hallescher FC
 
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt 3:0 SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
 
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 1:1 FSV Frankfurt FSV Frankfurt
Matchday 3
Spurs Tottenham Hotspur 1:1 Liverpool FC Liverpool
 
Crystal Palace Crystal Palace 1:1 AFC Bournemouth Bournemouth
  Watford Watford FC 1:3 Arsenal FC Arsenal
 
Everton Everton FC 1:0 Stoke City Stoke City
 
Leicester Leicester City 2:1 Swansea City Swansea
 
Chelsea Chelsea FC 3:0 Burnley FC Burnley
 
Southampton Southampton FC 1:1 Sunderland AFC Sunderland
  Hull City Hull City 0:1 Manchester United Man Utd
Matchday 2 CA Osasuna CA Osasuna 0:2 Real Sociedad Real Sociedad
  SD Eibar SD Eibar 1:0 Valencia CF Valencia
 
Real Madrid Real Madrid 2:1 Celta de Vigo Celta de Vigo
  CD Leganés CD Leganés 0:0 Atlético Madrid Atlético Madrid
 
Lazio SS Lazio 0:1 Juventus FC Juventus
 
SSC Napoli SSC Napoli 4:2 AC Milan AC Milan
Matchday 3 Dijon Dijon FCO 4:2 Olympique Lyon Olympique Lyon
  Montpellier Montpellier HSC 1:1 Stade Rennais FC Stade Rennais
  OGC Nice OGC Nice 1:1 LOSC Lille LOSC Lille
  SM Caen SM Caen 2:0 SC Bastia SC Bastia
  AS Nancy AS Nancy-Lorraine 0:2 EA Guingamp Guingamp
  FC Metz FC Metz 2:0 SCO Angers SCO Angers
Matchday 6
Sturm Graz SK Sturm Graz 3:1 SC Rheindorf Altach SCR Altach
 
SV Mattersburg SV Mattersburg 1:1 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
 
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 5:0 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
Matchday 5 Orenburg FK Orenburg 1:1 Rubin Kazan Rubin Kazan
  Tom Tomsk Tom Tomsk 0:1 CSKA Moscow CSKA Moscow
  Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 3:0 Amkar Perm Amkar Perm
  Tom Tomsk II Tom Tomsk II 1:3 CSKA Moscow II CSKA Moscow II
  Ural II Ural Ekaterinburg II 3:0 Arsenal Tula II Arsenal Tula II
  Anzhi II Anzhi Makhachkala II 2:1 Spartak Moskow II Spartak II
  Krasnodar II FK Krasnodar II 1:3 Lokomotiv Moscow II Loko Moscow II
Matchday 6 ACS Poli ACS Poli Timisoara 1:1 CFR Cluj CFR Cluj
  Pandurii Pandurii Targu Jiu 0:1 FCSB FCSB
 
FC Lugano FC Lugano 1:1 FC Lausanne-Sport Lausanne-Sport
 
FC Sion FC Sion 3:1 FC Vaduz FC Vaduz
Matchday 4 Willem II Willem II Tilburg 0:0 Roda JC Kerkrade Roda JC
  Heerenveen SC Heerenveen 1:0 PEC Zwolle PEC Zwolle
 
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 4:1 SBV Excelsior Rotterdam Excelsior
  Twente FC Twente Enschede FC 3:1 Sparta Rotterdam Sparta R.
Matchday 2
Kasimpasa Kasimpasa 1:1 Adanaspor Adanaspor
  Gaziantepspor Gaziantepspor 1:0 Trabzonspor Trabzonspor
  Akhisarspor Akhisarspor 1:3 Galatasaray SK Galatasaray
Matchday 4 Celtic Celtic FC 4:1 Aberdeen FC Aberdeen FC
  Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 2:1 St. Johnstone FC St. Johnstone
  Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 1:0 Ross County FC Ross County
  Partick Thistle Partick Thistle FC 1:2 Heart of Midlothian FC Heart of Midl.
  Motherwell FC Motherwell FC 0:0 Dundee FC Dundee FC
Matchday 6 Volyn Lutsk Volyn Lutsk 0:1 Chornomorets Odessa Chornomorets
  Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 0:2 Vorskla Poltava Vorskla
Matchday 5 KSC Lokeren KSC Lokeren 2:1 Royal Excel Mouscron Mouscron
  KVC Westerlo KVC Westerlo 1:2 KV Mechelen KV Mechelen
  Sint-Truiden Sint-Truidense VV 1:2 KV Kortrijk KV Kortrijk
  KV Oostende KV Oostende 2:1 Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
  Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 1:0 1.FC Slovácko Slovácko
Matchday 7 Partizan FK Partizan Belgrade 4:0 FK Rad Rad
  Radnicki Nis FK Radnicki Nis 2:0 FK Mladost Lucani Mladost
  Backa OFK Backa 1:0 FK Borac 1926 Cacak Borac Cacak
  Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 0:0 FK Cukaricki Cukaricki
  Vozdovac FK Vozdovac 0:0 FK Napredak Krusevac Napredak
  NK Osijek NK Osijek 2:0 HNK Cibalia Vinkovci Cibalia
  HNK Rijeka HNK Rijeka 2:0 Slaven Belupo Koprivnica Slaven Belupo
Matchday 25 FC Inter FC Inter Turku 0:1 Ilves Tampere Ilves
  RoPS Rovaniemen Palloseura 3:0 FC Lahti FC Lahti
  Helsinki IFK Helsinki IFK 3:1 SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki
Matchday 20 JJK Jyväskylä JJK Jyväskylä 1:3 Ekenäs IF Ekenäs IF
Matchday 17 SC Kufu-98 SC Kufu-98 1:1 Järvenpään Palloseura JäPS
  FC Honka FC Honka 3:0 FC Viikingit FC Viikingit
  TPV Tampereen Pallo-Veikot 6:0 Etelä-Espoon Pallo EsPa
  FC Åland FC Åland 0:3 Salon Palloilijat Salon Pallo
  OPS Oulun Palloseura 2:1 Musan Salama MuSa
  FC Santa FC Santa Claus 0:4 Vaasa IFK Vaasa IFK
  FC Jazz Pori FC Jazz Pori 2:1 JS Hercules JS Hercules
  TP-47 Tornion Pallo -47 1:4 AC Kajaani AC Kajaani
Second Round Pallo -53 Mynmämäen Pallo -53 0:3 Kaarinan Pojat KaaPo
  SC Wolves SC Wolves 4:0 Liedon Pallo Lieto
  RiPS Riihimäen Palloseura 1:5 FC Legirus Inter FC Legirus
Matchday 14 KuPS U19 Kuopion Palloseura U19 1:1 JJK Jyväskylä U19 JJK U19
  HIFK U19 Helsinki IFK U19 3:0 Vaasan Palloseura U19 VPS U19
  Ilves U19 Ilves Tampere U19 1:2 FC Haka U19 FC Haka U19
  TPS U19 Turun Palloseura U19 2:0 FC Inter Turku U19 FC Inter U19
Matchday 7 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 1:1 Cracovia Cracovia
  Gornik Leczna Gornik Leczna 0:2 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
  Arka Gdynia Arka Gdynia 1:1 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
Matchday 5 FK Dunav FK Dunav Ruse 3:0 Cherno More Varna Cherno More
  Botev Plovdiv Botev Plovdiv 2:1 Neftochimik Burgas 1962 Neftochimik
  CSKA Sofia CSKA Sofia 2:0 FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv GO
Matchday 4 B. Galabovo FK Botev Galabovo 2:0 OFK Levski Karlovo Levski Karlovo
  Vitosha FK Vitosha Bistritsa 0:1 PFK Nesebar PFK Nesebar
  Lok. Sofia Lokomotiv Sofia 2:3 Septemvri Sofia Septemvri Sofia
  Botev Vratsa POFK Botev Vratsa 2:1 FK Oborishte FK Oborishte
Matchday 7 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 0:1 FC Koper FC Koper
Matchday 4 US Rumelange US Rumelange 0:2 FC UNA Strassen FC UNA Strassen
Matchday 7 Ruzomberok MFK Ruzomberok 4:0 MFK Zemplin Michalovce Michalovce
  Spartak Trnava Spartak Trnava 0:0 Slovan Bratislava Slo. Bratislava
  Podbrezova FK Zeleziarne Podbrezova 1:1 FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
Matchday 2 S. Brandenburg FC Stahl Brandenburg 2:3 VfB 1921 Krieschow VfB Krieschow
  Pr. Eberswalde Preussen Eberswalde 0:2 Eintracht Miersdorf/Zeuthen Miersdorf/Zeut.
  U. Klosterfelde Union Klosterfelde 4:4 SV Schwarz-Rot Neustadt/Dosse SR Neustadt/D.
  Sachsenhausen TuS Sachsenhausen 1:1 TSG Einheit Bernau Einheit Bernau
  BSV Guben-Nord  Breesener SV Guben Nord 1:2 Ludwigsfelder FC Ludwigsfelde
Matchday 9 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach 0:4 1.FC Bad Kötzting Bad Kötzting
  Ruhmannsfelden SpVgg Ruhmannsfelden 0:1 TSV Seebach TSV Seebach
  SV Etzenricht SV Etzenricht 3:3 SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf
  DJK Gebenbach DJK Gebenbach 0:0 FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
  SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach 3:0 ASV Pegnitz ASV Pegnitz
  TSV Kornburg TSV Kornburg 2:1 FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
Matchday 7 Eintr. Bamberg FC Eintracht Bamberg 0:2 FC Coburg FC Coburg
  TuS Röllbach TuS Röllbach 1:1 TG Höchberg TG Höchberg
  Schweinfurt II 1.FC Schweinfurt 05 II 1:0 1.FC Lichtenfels FC Lichtenfels
  Viktoria Kahl Viktoria Kahl 1:3 TSV Karlburg TSV Karlburg
  Bayern Kitzingen Bayern Kitzingen 1:3 SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf
Matchday 8 SpVgg Landshut SpVgg Landshut 11:1 TSV Eching TSV Eching
  ASV Dachau ASV Dachau 2:2 TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
  TuS Geretsried TuS Geretsried 3:0 Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
  TSV Kastl TSV Kastl 0:0 SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
  TSV Vilsbiburg TSV Vilsbiburg 1:1 FC Töging FC Töging
Matchday 4 Woltmershausen TS Woltmershausen 3:2 SV Türkspor Bremen-Nord SV Türkspor
Matchday 6 FV Siersburg FV Siersburg 1:4 VfL Primstal VfL Primstal
  SF Köllerbach SF Köllerbach 3:0 SG Lebach/Landsweiler SG Lebach
  Auersmacher SV Auersmacher 0:0 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
Matchday 4 BSV Ölper 2000 BSV Ölper 2000 2:2 Vahdet Salzgitter KSV Vahdet
  TSV Wetschen TSV Wetschen 1:5 TuS Sulingen TuS Sulingen
  SV Bavenstedt SV Bavenstedt 0:0 TSV Pattensen TSV Pattensen
  MTV Almstedt MTV Almstedt 0:3 Koldinger SV Koldinger SV
  A. Klosterhardt DJK/Arminia Klosterhardt 1:1 SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
  VfL Rhede VfL Rhede 2:1 VfB Speldorf VfB Speldorf
Matchday 5 SG Saartal SG Saartal Irsch 1:5 SV Leiwen-Köwerich Leiwen-Köwerich
  SG Kyllb./B./G. SG Kyllburg/Badem/Gindorf 0:1 FV Engers 07 FV Engers 07
  FSV Tarforst FSV Trier-Tarforst 3:3 TSV Emmelshausen TSV Emmelshsn.
Matchday 2 FC Eilenburg FC Eilenburg 3:1 VfB Empor Glauchau VfB E. Glauchau
  FC Grimma FC Grimma 3:0 Reichenbacher FC Reichenbach
  VfB Zwenkau VfB Zwenkau 02 0:2 SG Taucha 99 SG Taucha 99
  VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz 3:1 Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz
Matchday 3 Motor Altenburg SV Motor Altenburg 0:3 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
  SpVgg Geratal SpVgg Geratal 1:1 SC Leinefelde 1912 SC Leinefelde
  SGG Schweina SG Glücksbrunn Schweina 9:4 FC Eisenach FC Eisenach
  FC Fahner Höhe FC An der Fahner Höhe 1:0 SV Rositz SV Rositz
  Meuselwitz II ZFC Meuselwitz II 2:2 SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
  SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar 1:1 FSV Wacker 03 Gotha Wacker Gotha
  SV Ehrenhain SV Ehrenhain 5:2 FSV Martinroda FSV Martinroda
Matchday 2 TSG Weinheim TSG 62/09 Weinheim 3:0 VfB Eppingen VfB Eppingen
  Strümpfelbrunn TSV Strümpfelbrunn 3:3 SpVgg Durlach-Aue Durlach-Aue
  TuS Bilfingen TuS Bilfingen 4:1 FV Lauda FV Lauda
  SG Kirchheim SG HD-Kirchheim 6:1 TSV Amicitia Viernheim Amic. Viernheim
  FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen 4:1 TSV 05 Reichenbach TSV Reichenbach
Matchday 4 SV Empor Berlin SV Empor Berlin 0:0 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888
Matchday 3 TSV Ilshofen TSV Ilshofen 3:1 FC Wangen 05 FC Wangen 05
  TSV Berg TSV Berg 0:2 Sportfreunde Schwäbisch Hall SF Schw. Hall
  L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 2:0 VfL Pfullingen VfL Pfullingen
  TSG Backnang TSG Backnang 1:2 TSV Essingen TSV Essingen
  SGV Freiberg SGV Freiberg 1:1 FV Löchgau FV Löchgau
  Normannia Gmünd 1.FC Normannia Gmünd 3:0 FV Olympia Laupheim Olymp. Laupheim
  VfB Neckarrems VfB Neckarrems 0:3 VfL Sindelfingen Sindelfingen
Matchday 5 FSV Braunfels FSV Braunfels 2:0 SG Oberliederbach Oberliederbach
  VfB Wetter VfB Wetter 0:1 SF/BG Marburg SF/BG Marburg
  Schwalmstadt 1.FC Schwalmstadt 0:2 SSV Sand SSV Sand
  CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 0:0 SG Bad Soden SG Bad Soden
  SV 07 Geinsheim SV 07 Geinsheim 0:1 VfB Ginsheim VfB Ginsheim
  Türk. Friedbg. Türkgücü Friedberg 2:2 SpVgg Neu-Isenburg Neu-Isenburg
Matchday 3 FC Förderkader FC Förderkader René Schneider 2:2 SV Pastow SV Pastow
  TSV Friedland TSV Friedland 1814 0:4 Rostocker FC 1895 Rostocker FC
  SGA Boizenburg SG Aufbau Boizenburg 2:4 FC Pommern Stralsund FC Pommern
Matchday 2 MSV Börde Magdeburger SV Börde 2:2 VfB IMO Merseburg IMO Merseburg
  Edelw. Arnstedt SV Edelweiß Arnstedt 1:0 SV Blau-Weiß Zorbau SV BW Zorbau
  SV Dessau 05 SV Dessau 05 2:0 SV Blau-Weiß Dölau Blau-Weiß Dölau
  Burger BC 08 Burger BC 08 1:4 1.FC Lok Stendal Lok Stendal
  GW Piesteritz FC Grün-Weiß Piesteritz 0:6 1.FC Romonta Amsdorf Romonta Amsdorf
Matchday 5 Freiburger FC Freiburger FC 8:2 FC Waldkirch FC Waldkirch
  FC Denzlingen FC Denzlingen 4:1 SV Linx SV Linx
  FC Bad Dürrheim FC Bad Dürrheim 1:0 FC Neustadt FC Neustadt
  SV Endingen SV Endingen 2:2 1.FC Rielasingen-Arlen Rielasingen
  SV Kuppenheim SV 08 Kuppenheim 1:1 FC Auggen FC Auggen
  SV Stadelhofen SV Stadelhofen 2:4 SC Lahr SC Lahr
  SC Pfullendorf SC Pfullendorf 0:4 FC 08 Villingen FC 08 Villingen
  SG Rieschweiler SG Rieschweiler 1:6 SV Alemannia Waldalgesheim Waldalgesheim
  Idar-Oberstein SC Idar-Oberstein 5:0 SV Rodenbach SV Rodenbach
Matchday 7 TSV Pansdorf TSV Pansdorf 1:3 SV Grün-Weiß Siebenbäumen GW Siebenbäumen
  SSV Pölitz SSV Pölitz 2:1 Rot-Weiß Moisling RW Moisling
  TSV Travemünde TSV Travemünde 4:1 FC Dornbreite Lübeck FC Dornbreite
Matchday 5 TSV Kronshagen TSV Kronshagen 1:4 Inter Türkspor Kiel Türkspor Kiel
  VfR Laboe VfR Laboe 0:0 TSV Stein TSV Stein
  Rendsburger TSV Rendsburger TSV 3:3 Eckernförder SV Eckernförder SV
  TSV Bordesholm TSV Bordesholm 0:3 Heikendorfer SV Heikendorfer SV
  Gettorfer SC Gettorfer SC 2:4 Büdelsdorfer TSV Büdelsd. TSV
  Osterrönfeld Osterrönfelder TSV 1:3 SpVg Eidertal Molfsee SpVg Eidertal
  TSV Klausdorf TSV Klausdorf 1:3 TSV Vineta Audorf Vineta Audorf
Matchday 7 DGF Flensborg DGF Flensborg 3:2 TSV Großsolt-Freienwill TSV Großsolt
  Nordmark Satrup TSV Nordmark Satrup 6:1 MTV Tellingstedt MTV Tellingstedt
  BSC Brunsbüttel BSC Brunsbüttel 7:2 SC Weiche Flensburg 08 II SC Weiche 08 II
  IF Stjernen IF Stjernen Flensborg 1:0 Husumer SV Husumer SV
Matchday 5 Kaltenkirchen Kaltenkirchener TS 1:1 VfR Neumünster II VfR Neumün. II
  VfR Horst VfR Horst 3:2 TuS Nortorf TuS Nortorf
  Kiebitzreihe Rot-Weiß Kiebitzreihe 1:3 FC Reher/Puls FC Reher/Puls
Matchday 22 Ponte Preta Associação Atlética Ponte Preta 2:0 Sport Club Corinthians Paulista Corinthians
Matchday 21 Ceará SC Ceará Sporting Club 1:1 Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
  Oeste Oeste Futebol Clube (SP) 1:0 Paysandu Sport Club Paysandu
  Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 0:2 Clube Náutico Capibaribe Náutico
  Tupi FC Tupi Football Club (MG) 2:2 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
  EC Bahia Esporte Clube Bahia 3:0 Paraná Clube Paraná
  Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 0:1 Joinville Esporte Clube (SC) Joinville-SC
Matchday 1 CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) 1:0 Arsenal Fútbol Club Arsenal FC
  Godoy Cruz Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba 1:0 Club Atlético Huracán Huracán
  Gimnasia Club de Gimnasia y Esgrima La Plata 2:0 Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
  CA Rosario Club Atlético Rosario Central 0:0 Defensa y Justicia Defensa
  Racing Club Racing Club 1:1 Club Atlético Talleres CA Talleres
  All Boys CA All Boys Buenos Aires 0:1 CA Boca Unidos Boca Unidos
  Brown Adrogue Brown de Adrogue 2:0 Deportivo Santamarina Dep. Santamarin
  Paraná Atlético Paraná 0:2 Club SD Flandria Club Flandria
  Chacarita Jrs Club Atlético Chacarita Juniors 1:1 Instituto AC Córdoba Instituto AC
Matchday 7 Club Tijuana Club Tijuana 1:0 UNAM Pumas UNAM Pumas
Matchday 27 Salt Lake Real Salt Lake City 2:1 Colorado Rapids Colorado
Matchday 10 CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 2:2 Fortaleza CEIF Fortaleza CEIF
  Envigado Envigado FC 3:1 Rionegro Águilas Rionegro Águila
  A. Bucaramanga Atlético Bucaramanga 2:2 Alianza Petrolera Alianza Petrol.
  Ventforet Kofu Ventforet Kofu 2:2 Omiya Ardija Omiya Ardija
  Nagoya Grampus Nagoya Grampus 1:1 FC Tokyo FC Tokyo
  Shonan Bellmare Shonan Bellmare 1:2 Gamba Osaka Gamba Osaka
  Vissel Kobe Vissel Kobe 2:1 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
  Vegalta Sendai Vegalta Sendai 0:2 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
  Sagan Tosu Sagan Tosu 1:0 Albirex Niigata Albirex Niigata
  Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 2:5 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
  Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 2:2 Kashima Antlers Kashima Antlers
First Round FC Gifu FC Gifu 1:2 AET Honda FC Honda FC
  H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 3:0 Tsukuba University Tsukuba Univ.
  Blaublitz Akita Blaublitz Akita 2:0 Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
  MIO Biwako MIO Biwako Shiga 1:3 Kwansei Gakuin University Kwansei Gakuin
  Nara Club Nara Club 2:0 Kyoto Sangyo University Kyoto Sangyo
  Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 1:0 Sony Sendai Sony Sendai
  Fukushima Utd. Fukushima United 4:1 ThespaKusatsu Gunma Reserve Thespa Reserve
  Matsue City Matsue City 1:4 Fagiano Okayama Fagiano Okayama
  Tokai Gakuen Tokai Gakuen University 1:2 AET Suzuka Point Getters Suzuka PntGttrs
  SRC Hiroshima SRC Hiroshima 0:4 Ehime FC Ehime FC
  Tochigi City Tochigi City 4:5 on pens Yamanashi Gakuin University Orions YGU Orions
  Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 1:0 Fukuoka University Fukuoka Univ.
  Nagano Parceiro Nagano Parceiro 5:0 Hokuriku University Hokuriku Univ.
  Kataller Toyama Kataller Toyama 1:0 Niigata University of Health & Welfare Niigata Uni H&W
  Machida Zelvia Machida Zelvia 0:1 Kanagawa University Kanagawa Uni
  Monte. Yamagata Montedio Yamagata 2:1 AET Arterivo Wakayama Arte. Wakayama
  Tokushima Vort. Tokushima Vortis 6:0 FC Tokushima FC Tokushima
  Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 4:0 Tokai University Kumamoto Tokai Uni K
  Oita Trinita Oita Trinita 3:0 MD Nagasaki MD Nagasaki
  Tokyo Verdy Tokyo Verdy 2:1 Vonds Ichihara Vonds Ichihara
  Gainare Tottori Gainare Tottori 5:0 Fagiano Okayama Reserve Fagiano Reserve
  Mito HollyHock Mito HollyHock 1:0 Tokyo International University Tokyo Intl Uni
  JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 5:0 Hokkaido University of Education Iwamizawa Hok. Univ. Edu.
  V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 2:1 Kochi United Kochi Utd.
  Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 2:1 Kansai University Kansai Univ.
  FC Ryukyu FC Ryukyu 1:0 Honda Lock Honda Lock
Matchday 17 Breidablik Breidablik Kópavogur 2:1 Stjarnan Gardabaer Stjarnan
Matchday 18 Leiknir F. Leiknir Fáskrúdsfjordur 2:4 ÍF Huginn ÍF Huginn
  Thór Thór Akureyri 3:1 KF Fjardabyggdar Fjardabyggd
  HK Kópavogs HK Kópavogs 2:3 KA Akureyri KA Akureyri
Matchday 7 Correcaminos Correcaminos de la UAT 0:2 CD Leones Negros de la UdeG Leones Negros
  Venados FC Venados FC Yucatán 0:5 Celaya FC Celaya
  Cimarrones Cimarrones de Sonora 2:3 Lobos BUAP Lobos
  Zacatepec Club Atlético Zacatepec 4:2 Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros
  S. Brijeg U19 NK Siroki Brijeg U19 2:0 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 FK MDK U19
  FK Olimpik U19 FK Olimpik Sarajevo U19 6:0 NK Metalleghe BSI U19 NK BSI U19
  Vitez U19 NK Vitez U19 0:1 HSK Zrinjski Mostar U19 Zr. Mostar U19
  NK Metalleghe NK Metalleghe BSI 1:1 FK Olimpik Sarajevo Olimp. Sarajevo
  Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 0:0 FK Sarajevo FK Sarajevo
  FK Krupa FK Krupa na Vrbasu 3:0 FK Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
  Celik Zenica NK Celik Zenica 1:1 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
  Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 2:1 NK Vitez NK Vitez
Matchday 5 Colo Colo CSD Colo Colo 0:2 Club Deportes Iquique CD Iquique
  U. de Chile Club Universidad de Chile 0:3 CD Universidad Católica CDUC
  Deportes Temuco Deportes Temuco 1:2 CD Cobresal Cobresal
Matchday 10 Dep. Anzoátegui Deportivo Anzoátegui SC 2:0 Mineros de Guayana Mineros
Matchday 4 HNK Orasje HNK Orasje 0:0 FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
  Bosna Union FK Bosna Union 3:2 NK GOSK Gabela GOSK Gabela
  Velez Mostar FK Velez Mostar 1:2 FK Radnicki Lukavac FK Rad. Lukavac
  Bosna Visoko NK Bosna Visoko 2:0 NK Zvijezda Gradacac Zvijezda G.
  FK Gorazde FK Gorazde 0:1 NK Jedinstvo Bihac J. Bihac
  HNK Capljina HNK Capljina 3:1 NK Travnik Travnik
Matchday 20 Gorodeya FK Gorodeya 2:0 Granit Mikashevichi Granit
  Vitebsk FK Vitebsk 1:1 Slavia Mozyr Slavia
  FK Minsk FK Minsk 0:1 Neman Grodno Neman Grodno
Matchday 2 CA Batna CA Batna 1:0 USM Bel Abbès USM Bel Abbès
  MC Oran MC Oran 2:1 Olympique de Médéa O Médéa
  USM Alger USM Alger 6:0 RC Rélizane RC Rélizane
  MO Béjaïa MO Béjaïa 2:2 DRB Tadjenanet DRB Tadjenanet
  USM El Harrach USM El Harrach 1:2 MC Algiers MC Algiers
  ES Sétif ES Sétif 2:1 CR Belouizdad CR Belouizdad
  JS Saoura JS Saoura 1:0 CS Constantine CS Constantine
Matchday 4 Slavija S. FK Slavija Sarajevo 6:1 FK Borac Samac FK Borac Samac
  Drina Zvornik FK Drina Zvornik 2:1 FK Tekstilac Derventa Tekstilac
  Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 2:1 FK Po­dri­nje Janja Po­dri­nje
  Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska 3:0 FK Sloboda Mrkonjic Grad Mrkonjic
  Sutjeska Foca FK Sutjeska Foca 1:4 FK Rudar Prijedor Rudar Prijedor
  B. Banja Luka FK Borac Banja Luka 2:0 FK Sloga Doboj Sloga Doboj
Matchday 1 CA Khénifra Chabab Atlas Khénifra 0:0 Kasba Tadla Kasba Tadla
  Ittihad Tanger Ittihad Tanger 4:1 Difaâ El Jadida Difaâ El Jadida
  OC Safi Olympique Safi 2:1 CR Al Hoceima CR Al Hoceima
Final Club Africain Club Africain Tunis 0:2 Esperance Tunis Esperance
Matchday 4 Kolkheti Poti FC Kolkheti-1913 Poti 1:0 FC Saburtalo Saburtalo
  FC Dila FC Dila Gori 2:1 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi
  FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 2:1 Guria Lanchkhuti Guria
  FC Zugdidi FC Zugdidi 0:2 Dinamo Batumi Dinamo Batumi
  Shukura Shukura Kobuleti 1:3 FC Tskhinvali Tskhinvali
  Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 0:3 Chikhura Sachkhere Chikhura
Matchday 28 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai 1:1 Gwangju FC Gwangju FC
  Suwon FC Suwon FC 2:0 Incheon United Incheon Utd.
  Jeju Utd. Jeju United 1:0 Seongnam FC Seongnam FC
Quarter-Finals Cape Umoya Utd. Cape Umoya United FC 0:2 Chippa United Chippa United
  Bidvest Wits FC Bidvest Wits FC 2:1 Orlando Pirates Orlando Pirates
Matchday 19 Cheonan City Cheonan City 3:0 Daejeon Korea Railroad Daejeon KoRail
Matchday 31 Chungju H. Chungju Hummel (-2016) 2:2 Gangwon FC Gangwon FC
  Seoul E-Land Seoul E-Land 1:1  Goyang Zaicro (-2016) Goyang Zaicro
Matchday 4 Stranraer Stranraer FC 1:0 Peterhead FC Peterhead FC
  Albion Rovers Albion Rovers FC 0:4 Alloa Athletic FC Alloa Athletic
  Queen's Park Queen's Park FC 1:0 Livingston FC Livingston FC
  Stenhousemuir Stenhousemuir FC 2:2 Airdrieonians FC Airdrieonians
  East Fife East Fife FC 1:2 Brechin City FC Brechin City
Matchday 3 FC Lisse FC Lisse 1:1 VVOG Harderwijk VVOG
  SV Huizen SV Huizen 4:1 FC Rijnvogels Rijnvogels
  Volendam U21 FC Volendam U21 1:0 Quick Boys Quick Boys
  Scheveningen SVV Scheveningen 1:5 ODIN '59 Heemskerk ODIN '59
  IJsselm.vogels VV IJsselmeervogels 2:1 Rijnsburgse Boys Rijnsburgse B.
  Groningen U21 FC Groningen U21 0:2 ASWH Ambacht ASWH
  Almere City U21 Almere City FC U21 0:2 VV Capelle VV Capelle
  ONS Sneek ONS Sneek 1:0 Harkemase Boys Harkemase Boys
  DVS '33 DVS '33 Ermelo 0:0 VV SteDoCo SteDoCo
  Carmarthen Carmarthen Town AFC 2:1 Airbus UK Broughton FC Airbus UK BFC
  Cefn Druids Cefn Druids AFC 0:0 Cardiff Metropolitan University FC Cardiff Metro
  EVV Echt EVV Echt 2:0 FC Den Bosch U21 Den Bosch U21
Matchday 5 Brentford Brentford FC 1:1 Sheffield Wednesday Sheff Wed
  Ipswich Ipswich Town 1:0 Preston North End Preston NE
  Barnsley FC Barnsley FC 4:0 Rotherham United Rotherham
  Bristol City Bristol City 3:1 Aston Villa Aston Villa
  Nottm Forest Nottingham Forest 3:1 Leeds United Leeds
  Birmingham Birmingham City 3:0 Norwich City Norwich
  Cardiff Cardiff City 0:1 Reading FC Reading
  Wigan Wigan Athletic 0:1 Queens Park Rangers QPR
  Blackburn Blackburn Rovers 0:1 Fulham FC Fulham
  Huddersfield Huddersfield Town 1:0 Wolverhampton Wanderers Wolves
  Newcastle Newcastle United 2:0 Brighton & Hove Albion Brighton
Matchday 4 Forfar Athletic Forfar Athletic FC 3:2 Elgin City FC Elgin City
  Clyde FC Clyde FC 5:3 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
  Montrose Montrose FC 2:2 Annan Athletic FC Annan Athletic
  Arbroath Arbroath FC 5:3 Stirling Albion FC Stirling
  Edinburgh City Edinburgh City FC 1:2 Berwick Rangers FC Berwick Rangers
Fifth Round KFC Helson KFC Helson Helchteren 1:2 SC Eendracht Aalst Eendracht Aalst
  KM Torhout KM Torhout 0:4 AFC Tubize AFC Tubize
  SK Deinze KMSK Deinze 1:3 Lommel SK Lommel SK
  Bocholt VV Bocholt VV 4:2 AET KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
  RFCB Sprimont RFCB Sprimont 9:8 on pens KFC Turnhout KFC Turnhout
  Waremme RS Waremmien FC 2:8 Lierse SK Lierse SK
  Royal Antwerp Royal Antwerp FC 4:1 KFC Zwarte Leeuw Zwarte Leeuw
  Patro Eisden Patro Eisden Maasmechelen 0:6 KFC Dessel Sport Dessel Sport
Matchday 1 Cittadella U19 Cittadella Primavera 0:1 AET SPAL Primavera SPAL U19
  Pisa U19 Pisa Primavera 0:3 Benevento Primavera Benevento U19
Matchday 2 FC Rodange 91 FC Rodange 91 2:0 CS Grevenmacher CS Grevenmacher
Matchday 27 Pärnu Pärnu Linnameeskond 3:1 Paide Linnameeskond Paide
  Kalju FC Kalju FC 3:3 FC Flora Tallinn FC Flora
  Sillamäe Kalev JK Sillamäe Kalev 0:0 FCI Tallinn FCI Tallinn
  Maardu LM Maardu Linnameeskond 2:1 Kalev Tallinn Kalev
  Vändra Vaprus JK Vändra Vaprus 0:0 Kohtla-Järve JK Järve JK Järve
Matchday 25 Bray Wanderers Bray Wanderers 2:2 Derry City Derry City
  Sligo Rovers Sligo Rovers 2:1 Galway United FC Galway United
Matchday 22 Cobh Ramblers Cobh Ramblers FC 0:0 Shelbourne FC Shelbourne
First Round Al-Watani Al-Watani 1:0 Al-Ettifaq Al-Ettifaq
Matchday 5 Bradford Bradford City 1:1 Oldham Athletic Oldham Athletic
  Southend United Southend United 0:2 Fleetwood Town Fleetwood
  Shrewsbury Shrewsbury Town 2:3 Gillingham FC Gillingham FC
  Coventry Coventry City 1:1 Northampton Town Northampton
  Port Vale Port Vale FC 3:1 Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
  Walsall Walsall FC 3:3 Bury FC Bury
  Charlton Charlton Athletic 1:1 Bolton Wanderers Bolton
  Sheffield Utd. Sheffield United 2:1 Oxford United Oxford United
  Chesterfield FC Chesterfield FC 1:3 Millwall FC Millwall
  MK Dons Milton Keynes Dons 0:2 Peterborough United Peterborough
  Rochdale Rochdale AFC 1:1 AFC Wimbledon AFC Wimbledon
  Blackpool Blackpool FC 0:1 Plymouth Argyle Plymouth
  Doncaster Doncaster Rovers 4:1 Yeovil Town Yeovil Town
  Leyton Orient Leyton Orient 1:2 Mansfield Town Mansfield Town
  Cambridge Utd. Cambridge United 0:3 Luton Town Luton
  Exeter City Exeter City 0:1 Portsmouth FC Portsmouth
  Wycombe Wycombe Wanderers 0:2 Colchester United Colchester Utd.
  Accrington Accrington Stanley 2:3 Morecambe FC Morecambe FC
  Cheltenham Cheltenham Town 2:0 Crewe Alexandra Crewe Alexandra
  Grimsby Town Grimsby Town 5:2 Stevenage FC Stevenage
  Barnet Barnet FC 0:1 Carlisle United Carlisle United
  Crawley Town Crawley Town 1:3 Notts County Notts County
  Hartlepool Utd. Hartlepool United 2:2 Newport County Newport County
Matchday 6 Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 3:0 Wrexham AFC Wrexham
  Aldershot Town Aldershot Town 2:0 North Ferriby United (diss.) NF United
  Gateshead FC Gateshead FC 1:1 Boreham Wood FC Boreham Wood
  Southport Southport FC 1:1 Tranmere Rovers Tranmere Rovers
  Barrow Barrow AFC 2:1 Braintree Town Braintree
  Guiseley Guiseley AFC 1:4 Bromley FC Bromley
  Torquay United Torquay United FC 2:1 Dover Athletic Dover Athletic
  Chester FC Chester FC 4:0 Sutton United Sutton Utd
  Macclesfield Macclesfield Town 1:2 Lincoln City Lincoln City
  York City York City 4:1 Woking FC Woking FC
  Eastleigh FC Eastleigh FC 2:0 Solihull Moors Solihull Moors
  Maidstone Maidstone United 1:4 Forest Green Rovers Forest Green
Matchday 5 Ballinamallard Ballinamallard United 1:2 Cliftonville FC Cliftonville
  Linfield Linfield FC 1:1 Dungannon Swifts Dungannon
  Crusaders Crusaders FC 2:1 Portadown FC Portadown
  Coleraine Coleraine FC 4:1 Glentoran FC Glentoran
Matchday 20 Smiltene FK Smiltene/BJSS 1:3 SK Babite Babite
  JFK Saldus JFK Saldus 0:2 JDFS Alberts Riga JDFS Alberts
  Tukums FK Tukums 2000 1:1 RTU FC RTU
  Valmiera Valmiera FC 2:3 Rezeknes FA Rezeknes FA
Matchday 1 Benevento Benevento Calcio 2:0 SPAL SPAL
  LR Vicenza LR Vicenza Virtus 0:2 Carpi FC 1909 Carpi
  Frosinone Frosinone Calcio 2:0 Virtus Entella Virtus Entella
  Avellino US Avellino 1912 1:1 Brescia Calcio Brescia
  Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 1:1 Ascoli Calcio Ascoli
  Bari SSC Bari 1:2 AS Cittadella Cittadella
  Hellas Verona Hellas Verona 4:1 Latina Calcio 1932 Latina Calcio
  Renate AC Renate 2:1 Olbia Calcio 1905 Olbia
  Lumezzane FC Lumezzane 2:0 Teramo Calcio 1913 Teramo
  Südtirol FC Südtirol 2:0 Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
  Santarcangelo Santarcangelo Calcio 3:1 Feralpisalò Feralpisalò
  Venezia Venezia FC 1:0 Forlì FC Forlì
  Pordenone Pordenone Calcio 1:1 AS Gubbio 1910 AS Gubbio
  Modena Modena FC 2018 0:0 Parma Calcio 1913 Parma
  Anconitana US Anconitana 1:1 Mantova FC Mantova FC
  Bassano FC Bassano 1903 2:1 Reggio Audace FC Reggio Audace
  Catania Calcio Catania 3:1 SS Juve Stabia Juve Stabia
Matchday 2 Real Oviedo Real Oviedo 2:0 UD Almería UD Almería
  Girona Girona FC 3:1 Elche CF Elche CF
  Reus Deportiu CF Reus Deportiu 1:1 CD Mirandés CD Mirandés
  CD Lugo CD Lugo 3:3 Real Zaragoza Real Zaragoza
Matchday 5 Red Star FC Red Star FC 0:0 AC Le Havre AC Le Havre
Matchday 4 Sportul Snagov CS Sportul Snagov 0:1 UTA Arad UTA Arad
  CS Afumati CS Afumati 1:1 Sepsi OSK Sf. Gheorghe Sepsi OSK
  Mioveni CS Mioveni 1:0 Unirea Tarlungeni Tarlungeni
  Ac. Clinceni Academica Clinceni 0:2 AFC Chindia Targoviste Chindia
  Soimii Pancota CS Soimii Pancota 0:9 Olimpia Satu Mare Olimpia SM
  Foresta Suceava ACS Foresta Suceava 4:1 CS Balotesti CS Balotesti
  Luceafarul Luceafarul Oradea 0:1 ASC Daco-Getica Bukarest Daco-Getica
  Braila Dacia Unirea Braila 4:1 ASU Politehnica Timisoara ASU Poli
Matchday 3 Tondela CD Tondela 0:1 Belenenses SAD Belenenses SAD
  Estoril Estoril Praia 1:3 SC Braga Braga
  Nacional CD Nacional 1:3 SL Benfica Benfica
Matchday 4 Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 0:1 Queen of the South FC Queen o. t. S.
  Ayr United Ayr United FC 1:1 St. Mirren FC St. Mirren
  Falkirk FC Falkirk FC 1:0 Dumbarton FC Dumbarton FC
  Dundee United Dundee United FC 2:2 Raith Rovers FC Raith Rovers
  Hibernian FC Hibernian FC 4:0 Greenock Morton FC Morton
Matchday 2 Eskisehirspor Eskisehirspor 1:1 Sanliurfaspor Sanliurfaspor
  Adana Demirspor Adana Demirspor 2:1 Denizlispor Denizlispor
 
Elazigspor Elazigspor 0:2 Boluspor Boluspor
Matchday 6 Skala Stryi Skala Stryi 0:3 Bukovyna Chernivtsi Bukovyna
  FC Wohlen FC Wohlen 1:3 FC Wil 1900 FC Wil 1900
  FC Schaffhausen FC Schaffhausen 1:3 FC Zürich FC Zürich
Matchday 4 1.HFK Olomouc 1.HFK Olomouc 2:1 SK Lisen SK Lisen
  MFK Vyskov MFK Vyskov 5:1 FC Viktoria Otrokovice Otrokovice
  Petrkovice FC Odra Petrkovice 3:0 SK Sigma Olomouc B Olomouc B
  HS Kromeriz SK Hanacka Slavia Kromeriz 0:0 FK Blansko Blansko
  FK Pardubice FK Pardubice 1:1 FK Baník Sokolov Baník Sokolov
  1.SK Prostejov 1.SK Prostejov 0:1 FK Varnsdorf FK Varnsdorf
  Banik Ostrava FC Banik Ostrava 2:1 MFK Frydek-Mistek Frydek-Mistek
  Vlašim FC Sellier & Bellot Vlašim 0:1 SK Sigma Olomouc Sigma Olomouc
  FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko 3:2 FK Fotbal Trinec Fotbal Trinec
  SFC Opava Slezsky FC Opava 1:1 FK Ustí nad Labem Ustí nad Labem
Matchday 22 Strømsgodset Strømsgodset IF 0:2 Molde FK Molde FK
  Haugesund FK Haugesund 3:2 SK Brann SK Brann
Matchday 3 Jagodina GFK Jagodina 3:0 FK Odzaci FK Odzaci
  Sloboda Uzice FK Sloboda Uzice 0:0 FK Zemun FK Zemun
  Sindjelic Bg FK Sindjelic Belgrad 0:0 FK Indjija FK Indjija
  Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 0:0 FK Kolubara Lazarevac Kolubara
  OFK Beograd OFK Beograd 0:2 CSK Pivara Celarevo CSK Celarevo
  FK Bezanija FK Bezanija 1:0 FK Radnicki Pirot Radnicki Pirot
  Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 0:0 FK BSK Borca BSK Borca
  Macva FK Macva Sabac 1:0 FK Proleter Novi Sad Proleter
Matchday 2 NK Dugopolje NK Dugopolje 4:1 HNK Gorica HNK Gorica
  NK Lucko NK Lucko 2:2 NK Zagreb NK Zagreb
  NK Imotski NK Imotski 0:2 NK Sesvete NK Sesvete
  NK Novigrad NK Novigrad 0:0 HNK Sibenik HNK Sibenik
Matchday 6 Olimpia Grudz. Olimpia Grudziadz 1:0 Pogon Siedlce Pogon Siedlce
  Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec 2:1 Górnik Zabrze Górnik Zabrze
  GKS Katowice GKS Katowice 2:0 Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
  Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 1:0 Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie
  MKS Kluczbork MKS Kluczbork 1:2 Sandecja Nowy Sacz Sandecja
Matchday 5 Legia II Legia Warsaw II 2:0 Motor Lubawa Motor Lubawa
  Huragan Wolomin Huragan Wolomin 0:6 Sokol Ostroda Sokol Ostroda
  Ursus Warszawa Ursus Warszawa 0:1 Sokol Aleksandrow Lodzki Aleksandrow L.
  LKS Lomza LKS Lomza 0:0 Swit Nowy Dwor Mazowiecki Swit N.D.M.
  Jagiellonia II Jagiellonia Bialystok II 2:0 MKS Mazur Elk Mazur Elk
Matchday 4 Lesnik Manowo Lesnik Manowo 1:3 Chemik Bydgoszcz Chemik Bydgoszcz
  GKS Przodkowo GKS Przodkowo 2:2 Polonia Sroda Wielkopolska Polonia Sroda
  Swit Szczecin Swit Szczecin 2:2 KS Chwaszczyno Chwaszczyno
  Sokol Kleczew Sokol Kleczew 2:1 Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia
  Jarota Jarocin Jarota Jarocin 2:1 Lech Poznan II Lech Poznan II
  Wda Swiecie Wda Swiecie 1:0 Vineta Wolin Vineta Wolin
  KKS Kalisz KKS 1925 Kalisz 1:5 Elana Torun Elana Torun
Matchday 6 M. Legnica II Miedz Legnica II 0:2 Piast Zmigrod Piast Zmigrod
  Pniowek P.S. Pniowek Pawlowice Slaskie 2:1 Rekord Bielsko-Biala Rekord B-B
  Stal Brzeg Stal Brzeg 2:0 Lechia Zielona Góra Zielona Gora
  Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw 0:1 Ruch Zdzieszowice Ruch Zd.
  BKS Stal Bielsko-Biala BKS Stal Bielsko-Biala 2:2 Skra Czestochowa Skra Czesto.
  GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 4:2 Slask Wroclaw II Sl. Wroclaw II
  Gornik Polk.