For using this site, please activate JavaScript.

Matches Aug 28, 2016

Matchday 5 SC Condor SC Condor 5:0 Niendorfer TSV Niendorfer TSV
  TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 2:2 TuS Osdorf TuS Osdorf
  Altona 93 Altona 93 2:1 Klub Kosova Klub Kosova
  VfL Pinneberg VfL Pinneberg 2:5 FC Süderelbe FC Süderelbe
Matchday 1
Hertha BSC Hertha BSC 2:1 SC Freiburg SC Freiburg
 
TSG Hoffenheim TSG 1899 Hoffenheim 2:2 RB Leipzig RB Leipzig
Matchday 3
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 4:4 1.FC Union Berlin Union Berlin
 
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 1:0 FC St. Pauli FC St. Pauli
 
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 6:1 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
 
West Brom West Bromwich Albion 0:0 Middlesbrough FC Middlesbrough
 
Man City Manchester City 3:1 West Ham United West Ham
Matchday 2 Alavés Deportivo Alavés 0:0 Sporting Gijón Sporting Gijón
  UD Las Palmas UD Las Palmas 5:1 Granada CF Granada CF
  Athletic Athletic Bilbao 0:1 FC Barcelona FC Barcelona
  Villarreal Villarreal CF 0:0 Sevilla FC Sevilla FC
 
Inter Inter Milan 1:1 SSD Palermo Palermo
  Crotone FC Crotone 1:3 Genoa CFC Genoa
  Torino Torino FC 5:1 Bologna FC 1909 Bologna
  Fiorentina ACF Fiorentina 1:0 Chievo Verona Chievo Verona
  Udinese Calcio Udinese Calcio 2:0 FC Empoli FC Empoli
  Sampdoria UC Sampdoria 2:1 Atalanta BC Atalanta
  Cagliari Calcio Cagliari Calcio 2:2 AS Roma AS Roma
  Sassuolo US Sassuolo 0:3 Delfino Pescara 1936 Pescara
Matchday 3 G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 1:0 FC Nantes FC Nantes
  Saint-Étienne AS Saint-Étienne 0:0 FC Toulouse Toulouse
  Monaco AS Monaco 3:1 Paris Saint-Germain Paris SG
Matchday 6
Rapid Vienna Rapid Vienna 0:0 Red Bull Salzburg RB Salzburg
 
SV Ried SV Ried 1:1 Austria Vienna Austria Vienna
Matchday 5 Ural Ural Yekaterinburg 1:1 Arsenal Tula Arsenal Tula
  Akhmat Grozny Akhmat Grozny 2:1 FK Rostov Rostov
  Krasnodar FK Krasnodar 1:2 Lokomotiv Moscow Loko Moscow
  Anzhi Anzhi Makhachkala 0:2 Spartak Moscow Spartak Moscow
Matchday 6 CS U Craiova CS Universitatea Craiova 2:1 FC Viitorul FC Viitorul
  Astra Giurgiu Astra Giurgiu 1:1 FC Voluntari FC Voluntari
 
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 4:1 BSC Young Boys BSC Young Boys
 
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 3:0 FC Luzern FC Luzern
 
FC Thun FC Thun 0:3 FC Basel 1893 FC Basel
Matchday 4
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 0:0 FC Groningen FC Groningen
  ADO Den Haag ADO Den Haag 1:1 Heracles Almelo Heracles Almelo
 
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Deventer 0:3 Ajax Amsterdam Ajax
  AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2:0 NEC Nijmegen NEC Nijmegen
Matchday 2 Karabükspor Kardemir Karabükspor 3:0 Caykur Rizespor C. Rizespor
  Bursaspor Bursaspor 0:2 Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
  Fenerbahce Fenerbahce SK 3:3 Kayserispor Kayserispor
  Osmanlispor Osmanlispor FK 2:2 Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
Matchday 3 Boavista Boavista Porto FC 2:2 GD Chaves Chaves
  Moreirense Moreirense FC 0:1 CS Marítimo Marítimo
  Sporting CP Sporting CP 2:1 FC Porto FC Porto
  Rio Ave FC Rio Ave FC 1:0 CD Feirense Feirense
  Vitória Setúbal Vitória Setúbal FC 2:0 FC Arouca Arouca
Matchday 6 FK Oleksandria FK Oleksandria 4:0 Zirka Kropyvnytskyi Zirka
  Karpaty Karpaty Lviv 0:2 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
  Feniks Bucha PFK Feniks Bucha 0:1 Shakhtar Donetsk Shakhtar D.
Matchday 5 Club Brugge Club Brugge KV 2:2 Standard Liège Standard Liège
  RSC Anderlecht RSC Anderlecht 2:2 KAA Gent KAA Gent
  KRC Genk KRC Genk 1:0 SV Zulte Waregem Zulte Waregem
  1.FK Pribram 1.FK Pribram 0:1 FC Slovan Liberec Slovan Liberec
  FK Dukla Prague FK Dukla Prag 0:2 AC Sparta Praha Sparta Praha
  Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 3:1 SK Slavia Prague Slavia Prague
Matchday 7 SönderjyskE SönderjyskE 1:1 Esbjerg fB Esbjerg fB
  Odense BK Odense Boldklub 0:1 AC Horsens AC Horsens
  Bröndby IF Bröndby IF 1:1 FC Copenhagen FC Copenhagen
  Aalborg BK Aalborg BK 2:1 Aarhus GF Aarhus GF
  Viborg FF Viborg FF 0:0 FC Midtjylland FC Midtjylland
Matchday 22 Sogndal Sogndal IL 1:1 Stabæk Fotball Stabæk
  Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 2:0 IK Start Start
  Viking FK Viking Stavanger 2:2 Lillestrøm SK Lillestrøm SK
  Rosenborg BK Rosenborg BK 3:1 Tromsø IL Tromsø
  Odds BK Odds BK 1:2 Vålerenga Fotball Vålerenga
Matchday 20 Jönköping Jönköpings Södra IF 1:0 IF Elfsborg Elfsborg
  AIK AIK 0:0 Hammarby IF Hammarby
  Häcken BK Häcken 3:1 Östersunds FK Östersund
  Örebro SK Örebro SK 3:2 Falkenbergs FF Falkenberg
  GIF Sundsvall GIF Sundsvall 0:1 Malmö FF Malmö FF
  IFK Göteborg IFK Göteborg 2:0 Helsingborgs IF Helsingborg
Matchday 7 Novi Pazar FK Novi Pazar 1:4 Red Star Belgrade Red Star
  Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 5:0 FK Spartak Subotica Spartak
  NK Lokomotiva NK Lokomotiva Zagreb 0:2 HNK Hajduk Split Hajduk Split
  NK Istra NK Istra 1961 1:2 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Matchday 25 HJK Helsinki HJK Helsinki 1:0 Kuopion Palloseura KuPS
  IFK Mariehamn IFK Mariehamn 0:0 Vaasan Palloseura VPS
Matchday 7 Lech Poznan Lech Poznan 2:0 Piast Gliwice Piast Gliwice
  Lechia Gdansk Lechia Gdansk 1:2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
  Ruch Chorzow Ruch Chorzow 0:2 Legia Warszawa Legia Warszawa
Matchday 5 Levski Sofia Levski Sofia 4:0 FK Vereya Stara Zagora FK Vereya
  Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv 2:2 PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Matchday 4 FK Sozopol FK Sozopol 2:2 FC Tsarsko Selo Sofia FC Tsarsko Selo
  FK Etar Etar Veliko Tarnovo 3:0 PFK Spartak Pleven Spartak Pleven
  ZSKA Sofia II ZSKA Sofia II 3:2 PFC Bansko Bansko
Matchday 7 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 0:3 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
  NK Celje NK Celje 0:3 NK Maribor NK Maribor
Matchday 4 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97 2:3 FC Victoria Rosport Vict. Rosport
  Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 0:1 Union Titus Petange Titus Petange
  RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 1:0 FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
  F91 Dudelange F91 Dudelange 1:0 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
  Differdange 03 FC Differdange 03 3:1 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
Matchday 7 Spartak Myjava Spartak Myjava 1:0 1.FC Tatran Presov Tatran Presov
  MSK Zilina MSK Zilina 4:0 AS Trencin AS Trencin
Matchday 9 SV Sorghof SV Sorghof 1:4 ASV Burglengenfeld Burglengenfeld
  SV Neukirchen SV Neukirchen b. Hl. Blut 2:4 TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
  ASV Veitsbronn ASV Veitsbronn-Siegelsdorf 4:1 SpVgg Selbitz SpVgg Selbitz
  Bayreuth II SpVgg Bayreuth II 1:3 SG Quelle Fürth Quelle Fürth
  Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV 2:2 SV Mitterteich SV Mitterteich
  TSV Buch TSV Buch (Bay.) 1:1 FSV Bayreuth FSV Bayreuth
  ATSV Erlangen ATSV Erlangen 1:2 FSV Erlangen-Bruck FSV Erlangen-B.
Matchday 7 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt 0:0 TSV Unterpleichfeld Unterpleichfeld
  Schwebenried DJK Schwebenried 3:2 ASV Rimpar ASV Rimpar
  Kleinrinderfeld TSV Kleinrinderfeld 3:2 TSV Abtswind TSV Abtswind
Matchday 8 Türkgücü Münch. Türkgücü München 0:1 Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
  ESV Freilassing ESV Freilassing 1:3 SC Eintracht Freising SE Freising
Matchday 4 SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven 6:1 TuS Komet Arsten Komet Arsten
  OT Bremen TSV Osterholz-Tenever 2:3 TuSpo Surheide TuSpo Surheide
  SV Lemwerder SV Lemwerder 2:3 TSV Lesum-Burgdamm Lesum-Burgdamm
  KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport 1:0 BSC Hastedt BSC Hastedt
  Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen 0:3 SV Hemelingen SV Hemelingen
  SG Stinstedt SG Stinstedt 0:2 SV Drochtersen/Assel II Drocht./A. II
  Rotenburger SV Rotenburger SV 0:4 TSV Etelsen TSV Etelsen
  Eintr. Cuxhaven Eintracht Cuxhaven 1:3 MTV Eintracht Celle MTVE Celle
  E. Lüneburg SV Eintracht Lüneburg 3:3 TV Meckelfeld TV Meckelfeld
  Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen 1:2 FC Hagen/Uthlede FC Hagen/Uthl.
  FC Verden 04 FC Verden 04 4:5 MTV Treubund Lüneburg MTV TB Lbg.
  Ottersberg TSV Ottersberg 0:0 TuS Bodenteich TuS Bodenteich
Matchday 2 SSV Merten SSV Merten 1925 4:1 TuS 05 Oberpleis Oberpleis
  Marialinden TuS Marialinden 4:2 FV Bonn-Endenich 08 FV Endenich
  Hertha Rheidt FC Hertha Rheidt 0:2 GKSC Hürth GKSC Hürth
  Frechen 20 Spvg. Frechen 20 1:0 SV Lohmar SV Lohmar
  FV Wiehl FV Wiehl 2:0 SV Deutz 05 SV Deutz 05
  FC Pesch FC Pesch 1:1 SV Schlebusch SV Schlebusch
  Eicherscheid SV Germania Eicherscheid 2:1 Kohlscheider BC Kohlscheider BC
  Glesch-Paffend. BCV Glesch-Paffendorf 1:1 GFC Düren GFC Düren
  Düren-Niederau FC Düren-Niederau 1:3 Alemannia Aachen II A. Aachen II
  Germ. Teveren Germania Teveren 2:0 SV Nierfeld SV Nierfeld
  SV Eilendorf SV Eilendorf 1:5 TSV Hertha Walheim Hertha Walheim
  SC Brühl SC Brühl 3:0 Alemannia Mariadorf Alemannia Mariadorf
  VfL Vichttal VfL Vichttal 2:0 SC Alemannia Straß SCA Straß
  SV Breinig SV Breinig 1:0 SC Germania Erftstadt-Lechenich Erftst.-Lechen.
Matchday 6 Elversberg II SV 07 Elversberg II 1:3 FV Eppelborn FV Eppelborn
  VfB Dillingen VfB Dillingen 1:1 FSG Ottweiler/Steinbach FSG Steinbach
  Quierschied SpVgg Quierschied 1:4 DJK Bildstock DJK Bildstock
  TuS Herrensohr TuS Herrensohr 2:1 SV 09 Bübingen SV 09 Bübingen
Matchday 4 Landolfshausen TSV Landolfshausen 1:1 1.SC Göttingen 05 Göttingen 05
  SCW Göttingen SCW Göttingen 1:0 BV Germania Wolfenbüttel BV Germania
  TSV Hillerse TSV Hillerse 2:2 SC Gitter SC Gitter
  Goslarer SC Goslarer SC 7:2 Vahdet Braunschweig TSC Vahdet
  SV Lengede SV Lengede 1:8 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde
  Krähenwinkel TSV Krähenwinkel/Kaltenweide 0:2 SV Brigitta-Elwerath Steimbke SV BE Steimbke
  FC Lehrte FC Lehrte 0:3 VfL Bückeburg VfL Bückeburg
  OSV Hannover OSV Hannover 3:2 Heeßeler SV Heeßeler SV
  Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 2:0 TSV Burgdorf TSV Burgdorf
  Ramlingen-E. SV Ramlingen-Ehlershausen 3:2 FC Eldagsen FC Eldagsen
  Odenkirchen SpVg Odenkirchen 3:1 1.FC Viersen 1.FC Viersen
  Heiligenhaus SSVg Heiligenhaus 0:3 Düsseldorfer SC 99 DSC 99
  FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel 4:2 VdS Nievenheim Nievenheim
  SC Velbert SC Velbert 3:0 TV Kalkum-Wittlaer Kalkum-Wittlaer
  VSF Amern VSF Amern 1:1 Rather SV Rather SV
  ASV Mettmann ASV Mettmann 0:3 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
  Bayer Dormagen TSV Bayer Dormagen 0:3 TSV Meerbusch II Meerbusch II
  VfL Benrath VfL Benrath 2:0 VfL Jüchen-Garzweiler VfL Jüchen-G.
  SC Union Nettetal SC Union Nettetal 0:2 1.FC Monheim 1.FC Monheim
  ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 3:0 SV Schwafheim SV Schwafheim
  Niederwenigern SF Niederwenigern 5:1 PSV Wesel-Lackhausen PSV Wesel
  VfL Repelen VfL Repelen 0:0 Duisburger SV 1900 Duisburger SV
  SV Straelen SV Straelen 3:2 1.FC Kleve 1.FC Kleve
  Oberhausen II Rot-Weiß Oberhausen II 2:0 SV Sonsbeck SV Sonsbeck
  Vik. Buchholz TuS Viktoria Buchholz 1:0 FSV Duisburg FSV Duisburg
  Königshardt SF Königshardt 1:1 TuS Essen-West TuS Essen-West
  BW Lohne Blau-Weiß Lohne 5:2 TuS Pewsum TuS Pewsum
  Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 1:0 Vorwärts Nordhorn Vorw. Nordhorn
  SV Bevern SV Bevern 2:1 VfR Voxtrup VfR Voxtrup
  VfL Oythe VfL Oythe 1:3 SV Atlas Delmenhorst SV Atlas
  Bad Rothenfelde SV Bad Rothenfelde 3:2 Türkischer SV Oldenburg TSV Oldenburg
  H. Friesoythe Hansa Friesoythe 0:2 SC Melle 03 SC Melle 03
Matchday 5 SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 0:4 TuS Koblenz II TuS Koblenz II
  SG 99 Andernach SG 99 Andernach 5:2 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
  SpVgg Wirges SpVgg EGC Wirges 1:1 SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
  Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich 3:0 Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
Matchday 2 K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 1:2 SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
  FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 0:4 VfL Hohenstein-Ernstthal VfL Hohenstein
  BSC Freiberg BSC Freiberg 2:2 BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
  FV Heddesheim FV Fortuna Heddesheim 2:0 SV 98 Schwetzingen SV Schwetzingen
  ASV Durlach ASV Durlach 0:0 FC Germania Friedrichstal Friedrichstal
  1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal 1:1 VfR Mannheim VfR Mannheim
Matchday 4 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900 2:0 DJK SW Neukölln SW Neukölln
  BFC Dynamo II BFC Dynamo II 0:1 Berliner SC Berliner SC
  Tasmania Berlin SV Tasmania Berlin 4:0 Nordberliner SC Nordberliner SC
  FC Wilmersdorf 1.FC Wilmersdorf 1:5 Blau-Weiß 90 Berlin BW Berlin
  SC Staaken SC Staaken 1919 5:0 TuS Makkabi Berlin TuS Makkabi
  E. Mahlsdorf Eintracht Mahlsdorf 4:1 BSV Hürtürkel BSV Hürtürkel
  Croatia Berlin SD Croatia Berlin 1:1 Reinickendorfer Füchse Füchse Berlin
  Al-Dersimspor BSV Al-Dersimspor 1:4 BFC Preussen BFC Preussen
Matchday 5 FC Eddersheim FC Eddersheim 5:0 VfB Gießen VfB Gießen
  G. Schwanheim Germania Schwanheim 0:4 TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen
  SV Zeilsheim SV Zeilsheim 1:1 SC Waldgirmes SC Waldgirmes
  Langenaubach SSV Langenaubach 2:2 FV Breidenbach FV Breidenbach
  FC Dorndorf FC Dorndorf 2:0 TSV Bicken TSV Bicken
  DJK Flörsheim DJK Flörsheim 1:1 TSG Wörsdorf TSG Wörsdorf
  Hes. Kassel II KSV Hessen Kassel II 2:3 Hünfelder SV Hünfelder SV
  Bosporus Kassel FC Bosporus Kassel 2:3 TSV Rothwesten Rothwesten
  SV 07 Eschwege SV 07 Eschwege 2:2 Melsunger FV Melsunger FV
  Eintr. Baunatal Eintracht Baunatal 1:2 SC Willingen SC Willingen
  Adler Weidenh. SV Adler Weidenhausen 4:1 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof
  Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 0:1 Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
  SG Bruchköbel SG Bruchköbel 3:3 Usinger TSG Usinger TSG
  Großkrotzenburg Germania Großkrotzenburg 1:4 TS Ober-Roden TS Ober-Roden
  FC Alsbach FC Alsbach 4:0 SpVgg Oberrad 05 SpVgg Oberrad 05
  FC Kalbach FC Kalbach 3:0 FC 07 Bensheim FC 07 Bensheim
  Bad Kreuznach Eintracht Bad Kreuznach 4:1 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam
  Fortuna Mombach FC Fortuna Mombach 3:0 Ludwigshafener SC Ludwigshaf. SC
  ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim 4:1 SV Herschberg SV Herschberg
Matchday 3 SpVgg Vreden SpVgg Vreden 2:2 SV Rödinghausen II Rödinghausen II
  TuS Haltern TuS Haltern 4:1 SV Spexard SV Spexard
  Viktoria Heiden Viktoria Heiden 3:4 YEG Hassel YEG Hassel
  Vict. Clarholz Victoria Clarholz 2:0 SV Zweckel SV Zweckel
  1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck 0:1 Preußen Münster II Pr. Münster II
  BSV Roxel BSV Roxel 1:2 SC Herford SC Herford
  Delbrücker SC Delbrücker SC 0:0 TuS Hiltrup TuS Hiltrup
  Westernkotten SuS Bad Westernkotten 3:3 SV Schermbeck SV Schermbeck
  Kirchhörder SC Kirchhörder SC 3:0 Mengede 08/20 Mengede 08/20
  Holzwickeder SC Holzwickeder SC 0:0 Westfalia Wickede Westfalia Wickede
  C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 3:2 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
  Lüner SV Lüner SV 5:1 SV Brackel 06 SV Brackel 06
  Westfalia Herne SC Westfalia Herne 4:0 FC Lennestadt Lennestadt
  SV Horst 08 SV Horst-Emscher 08 0:0 DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel
  SC Neheim SC Neheim 4:0 DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
  SpVg Olpe SpVg Olpe 0:0 FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
Matchday 7 SV Eichede II SV Eichede II 4:1 Büchen-Siebeneichener SV Büchen-Sieben.
  SSV Güster SSV Güster 4:0 Sereetzer SV Sereetzer SV
  Phönix Lübeck 1.FC Phönix Lübeck 0:4 SV Preußen Reinfeld Pr. Reinfeld
  SC Elmenhorst SC Elmenhorst 1:2 TSV Bargteheide TSV Bargteheide
  SSC Hagen SSC Hagen Ahrensburg 3:3 VfB Lübeck II VfB Lübeck II
  Nord Harrislee TSV Nord Harrislee 2:0 TV Grundhof TV Grundhof
  BW Löwenstedt SV Blau-Weiß Löwenstedt 7:1 SG Langenhorn/Enge SG Langen./Enge
  Schleswig 06 Schleswig 06 5:0 FC Wiesharde FC Wiesharde
  SG Geest 05 SG Geest 05 0:4 FC Angeln 02 FC Angeln 02
  TSV Rantrum TSV Rantrum 1:2 TSV Friedrichsberg-Busdorf Friedrichsberg
Matchday 5 SG Bornh./S. SG Bornhöved/Schmalensee 0:2 SV Henstedt-Ulzburg Henstedt-Ulz.
  TSV Wankendorf TSV Wankendorf 1:0 SV Todesfelde II Todesfelde II
  Kellinghusen VfL Kellinghusen 1:3 SV Schackendorf SV Schackendorf
  Alem. Wilster SV Alemannia Wilster 1:1 Fetihspor Kaltenkirchen Fetihspor K.
Matchday 2 Garcilaso Real Garcilaso 4:2 Defensor La Bocana La Bocana
Matchday 22 Fluminense Fluminense Football Club 0:2 Sociedade Esportiva Palmeiras Palmeiras
  Grêmio Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense 1:1 Clube Atlético Mineiro Atlético-MG
  Chapecoense Associação Chapecoense de Futebol 1:3 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
  Sport Recife Sport Club do Recife 1:1 Sport Club Internacional Internacional
  Cruzeiro Cruzeiro Esporte Clube 2:0 Santa Cruz Futebol Clube (PE) Santa Cruz
  Santos FC Santos FC 0:1 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
Matchday 7 Querétaro FC Querétaro FC 1:2 Club Necaxa Necaxa
  Tigres UANL Tigres UANL 1:1 Tiburones Rojos de Veracruz Tiburones Rojos
  Atlas Atlas Guadalajara 1:1 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
  CF Pachuca CF Pachuca 1:1 CF Monterrey Monterrey
  América CF América 0:3 Deportivo Guadalajara Chivas
  Toluca Deportivo Toluca 2:2 Monarcas Morelia Morelia
Matchday 27 Philadelphia Philadelphia Union 2:0 Sporting Kansas City Kansas
  D.C. United D.C. United 6:2 Chicago Fire Chicago Fire
  Toronto FC Toronto FC 0:1 Montreal Impact Montreal Impact
  Columbus Crew Columbus Crew SC 2:0 San Jose Earthquakes Quakes
  Houston Houston Dynamo 1:3 FC Dallas FC Dallas
  LA Galaxy Los Angeles Galaxy 0:0 Vancouver Whitecaps FC Vancouver
  NY Red Bulls New York Red Bulls 1:0 New England Revolution Revolution
  Timbers Portland Timbers 4:2 Seattle Sounders FC Sounders FC
Matchday 10 Cortuluá Cortuluá 1:1 Deportivo Cali Deportivo Cali
  Patriotas Boyacá Patriotas FC 1:0 Boyacá Chicó FC Boyacá Chicó
  Once Caldas Once Caldas 2:3 Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
  Deportes Tolima Deportes Tolima 1:1 CD Atlético Huila Atlético Huila
Matchday 17 ÍBV ÍBV Vestmannaeyjar 1:1 Thróttur Reykjavík Thróttur
  Víkingur Ó. UMF Víkingur Ólafsvík 0:2 FH Hafnarfjördur Hafnarfjördur
  ÍA Akranes ÍA Akranes 2:0 Víkingur Reykjavík Víkingur
  Fjölnir Fjölnir Reykjavík 1:1 Fylkir Reykjavík Fylkir
  Valur Valur Reykjavík 2:0 KR Reykjavík KR Reykjavík
Matchday 7 Loros Loros de la Universidad de Colima 2:2 Tampico Madero Tampico Madero
  Oaxaca Alebrijes de Oaxaca 4:1 Murciélagos FC Murciélagos
  Atlante CF Atlante 2:2 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
  FC Juárez FC Juárez 2:0 Potros UAEM Potros UAEM
  Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 1:1 Coras del Deportivo Tepic FC Coras de Tepic
  Zeljeznicar U19 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 3:0 NK Celik Zenica U19 NK Celik U19
  Tuzla U19 FK Sloboda Tuzla U19 4:0 FK Krupa na Vrbasu U19 FK Krupa U19
  Sarajevo U19 FK Sarajevo Academy U19 5:1 FK Radnik Bijeljina U19 Bijeljina U19
  Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 3:1 NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Matchday 5 Española Unión Española 1:1 CD O'Higgins O'Higgins
  Wanderers Santiago Wanderers 0:1 Club de Deportes Antofagasta Antofagasta
  UdeConce Universidad Concepción 3:1 Audax Italiano Audax Italiano
Matchday 9 Deportivo Lara Deportivo Lara 1:0 Estudiantes de Mérida Estudiantes
Matchday 4 FK Tuzla City FK Tuzla City 1:0 FK Buducnost Banovici FK Buducnost
  NK Novi Travnik NK Novi Travnik 0:2 NK Bratstvo Gracanica Br. Gracanica
Matchday 17 Zalgiris Zalgiris Vilnius 4:1 Suduva Marijampole Suduva
Matchday 20 FK Slutsk FK Slutsk 1:1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
  Naftan Naftan Novopolotsk 1:1 Shakhtjor Soligorsk Soligorsk
  BATE Borisov BATE Borisov 2:1 Belshina Bobruisk Belshina
Matchday 1 Kawkab Marrakech Kawkab Marrakech 2:2 Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
  Raja Casablanca Raja Club Athletic Casablanca 4:0 KAC Kénitra Kénitra
Matchday 11 NY Cosmos New York Cosmos 6:1 North Carolina FC North Carolina
  TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 2:0 Rayo OKC Rayo OKC
  Miami FC Miami FC 1:1 Minnesota United FC (NASL) Minnesota NASL
  Ottawa Fury Ottawa Fury FC 1:1 Indy Eleven Indy Eleven
  FC Edmonton FC Edmonton 0:0 Puerto Rico FC Puerto Rico FC
Matchday 28 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons FC 2:1 FC Pohang Steelers Pohang Steelers
  FC Seoul FC Seoul 1:3 Jeonbuk Hyundai Motors FC Jeonbuk Motors
  Sangju Sangmu Sangju Sangmu FC 1:1 Suwon Samsung Bluewings FC Suwon Bluewings
Quarter-Finals Sundowns Mamelodi Sundowns FC 3:1 SuperSport United SuperSport Utd.
Matchday 4 Drava Ptuj NK Drava Dakinda Ptuj 1:3 NK Ankaran Hrvatini NK Ankaran
  NK Triglav NK Triglav Kranj 2:1 NK Krka NK Krka
  NK Dob NK Roltek Dob 0:0 NK Verzej Verzej
  NK Brezice 1919 NK Brezice 1919 2:1 DNŠ Zavrč DNŠ Zavrč
  NK Brda NK Brda 0:1 NK Kranj Zarica Kranj
Matchday 23 Wilmington Wilmington Hammerheads 2:2 Rochester Rhinos Rochester
  Penn FC Penn FC 1:1 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
  Richmond Kicker Richmond Kickers 1:0 Orlando City B Orlando B
  Louisville City Louisville City FC 1:0 Bethlehem Steel FC Bethlehem Steel
  Charleston Charleston Battery 1:0 Charlotte Independence Charlotte Ind.
  RGV FC Toros Rio Grande Valley FC Toros 2:1 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
  Swope Park Swope Park Rangers 2:1 Los Angeles Galaxy II LA Galaxy II
  St. Louis FC Saint Louis FC 0:2 San Antonio FC San Antonio FC
  Oklahoma City Oklahoma City Energy FC 1:0 Tulsa Roughnecks FC Roughnecks FC
  Phoenix Rising Phoenix Rising FC 0:1 Real Monarchs SLC Real Monarchs
  Sacramento FC Sacramento Republic FC 0:0 Whitecaps FC 2 Whitecaps FC 2
  Toronto FC II Toronto FC II 3:4 FC Montréal FC Montréal
  NY Red Bulls II New York Red Bulls II 2:0 FC Cincinnati Cincinnati
Matchday 31 Daejeon Citizen Daejeon Citizen FC 5:0 Asan Mugunghwa FC Asan Mugunghwa
Matchday 21 Luverdense Luverdense Esporte Clube (MT) 4:0 Clube Atlético Bragantino (SP) Bragantino
Matchday 3 Connah's Quay Connah's Quay Nomads FC 1:0 Newtown AFC Newtown
  Llandudno FC Llandudno FC 0:1 Aberystwyth Town FC Aberystwyth
  The New Saints The New Saints FC 10:0 Rhyl Football Club Rhyl FC
  USV Hercules USV Hercules 1:2 ASV De Dijk De Dijk
  Quick '20 KVV Quick '20 1:1 Juliana '31 Juliana '31
  Westlandia RKVV Westlandia 1:0 HSC '21 Haaksbergen HSC '21
  De Graafs. U21 De Graafschap Doetinchem U21 2:1 VV Dongen Dongen
  JVC Cuijk JVC Cuijk 1:0 HBS Craeyenhout HBS
  OFC Oostzaan OFC Oostzaan 2:3 OJC Rosmalen OJC Rosmalen
  UDI '19 UDI'19/Beter Bed 0:2 SVA Papendorp Papendorp
  Be Quick 1887 Be Quick 1887 3:2 Achilles '29 U21 Achilles U21
Fifth Round La Louvière RAAL La Louvière 0:2 Racing Harelbeke KRC Harelbeke
  RFC Meux RFC Meux 4:5 Royal Cappellen FC Royal Cappellen FC
  RUS Rebecq RUS Rebecq 3:5 on pens Oud-Heverlee Leuven OH Leuven
  KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport 0:1 AS Verbroedering Geel ASV Geel
  Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 0:1 KSK Hasselt KSK Hasselt
  SK Londerzeel SK Londerzeel 1:2 KSV Roeselare KSV Roeselare
Matchday 27 JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 5:0 Nomme Kalju FC U21 Nomme Kalju U21
  FCI Levadia U21 FCI Levadia U21 1:3 FC Flora Tallinn U21 FC Flora U21
Matchday 1 Ferro Club Ferro Carril Oeste 4:3 Club Atlético Central Córdoba (SdE) Central Córdoba
  San Martín (T) Club Atlético San Martín (Tucumán) 2:2 Asociación Atlética Argentinos Juniors Argentinos Jrs.
  Douglas Haig Club Atlético Douglas Haig 0:1 Club Atlético Los Andes Los Andes
  Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 1:0 Independiente Rivadavia Ind. Rivadavia
Second Round Kristallipalats Kuninkaallinen Kristallipalatsi 1:6 FC Aztecas FC Aztecas
  Akateemiset Akateemiset Palloilijat 0:6 FC Finnkurd FC Finnkurd
Matchday 2 FF Norden 02 FF Norden 02 1:2 Union Sportive Esch-Alzette US Esch
  Avenir Beggen FC Avenir Beggen 0:5 FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
  Sandweiler US Sandweiler 1:0 US Hostert US Hostert
  FC Atert Bissen FC Atert Bissen 1:1 Swift Hesperange Hesperange
  Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 2:0 FC Mamer 32 FC Mamer 32
  Mondercange FC Mondercange 0:2 FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
Matchday 1 Plaza Colonia Club Plaza Colonia 1:1 Racing Club de Montevideo Racing Club
  Villa Española Deportivo Villa Española 1:2 Rampla Juniors FC Rampla Jrs
  Juventud Juventud de Las Piedras 2:0 IA Sud America Montevideo Sud America
Matchday 22 UCD University College Dublin 2:3 Limerick FC Limerick FC
First Round Al-Fateh Al-Fateh 2:1 AET Ohod Al-Medina Ohod Al-Medina
  Orubah Al-Orubah 2:3 AET Al-Taawon Taawon
  Khaleej Al-Khaleej 1:0 Al-Hazm Al-Hazm
  Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka 4:0 Waseda University Waseda
  Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 7:2 Kagoshima United Kagoshima Utd.
  Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 1:0 FC Imabari FC Imabari
  Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 4:1 Saurcos Fukui Saurcos Fukui
  Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 6:0 Tokuyama University Tokuyama Uni
  Kyoto Sanga Kyoto Sanga 4:0 Banditonce Kakogawa Band. Kakogawa
  Júbilo Iwata Júbilo Iwata 7:0 FC Gifu Reserve Gifu Reserve
  Yokohama FC Yokohama FC 5:0 Yamagata University Yamagata Uni
  Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto 2:1 FC Tosu FC Tosu
  Cerezo Osaka Cerezo Osaka 10:0 R. Velho Takamatsu R. Velho
Matchday 20 Preilu BJSS Preilu BJSS 0:2 AFA Olaine AFA Olaine
  FK Ogre FK Ogre 2:4 FK Auda Kekava FK Auda
  FK Jekabpils FK Jekabpils 1:8 FC Skonto Riga Skonto Riga
Matchday 1 Novara Novara Calcio 1908 2:2 Trapani Calcio Trapani
  Viterbese AS Viterbese Castrense 0:0 US Cremonese Cremonese
  Lupa Roma Lupa Roma FC 2:2 US Pistoiese 1921 Pistoiese
  Arezzo SS Arezzo 2:2 Como 1907 Como
  Giana Erminio AS Giana Erminio 2:1 Carrarese Calcio 1908 Carrarese
  Prato AC Prato 2:2 AC Tuttocuoio Tuttocuoio
  AS Livorno AS Livorno 1:0 SS Racing Club Roma Racing Roma
  Pro Piacenza Pro Piacenza 1919 0:1 US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
  Lucchese AS Lucchese Libertas 1:1 Piacenza Calcio 1919 Piacenza
  Pontedera US Città di Pontedera 1:1 Robur Siena Siena
  Racing Fondi Racing Fondi 3:1 Reggina 1914 Reggina
  Melfi AS Melfi 1:0 Casertana FC Casertana
  Akragas SS Akragas Città dei Templi 1:1 US Vibonese Vibonese
  Monopoli SS Monopoli 1966 1:2 US Lecce Lecce
  Catanzaro US Catanzaro 0:3 Cosenza Calcio Cosenza
  ACR Messina ACR Messina 3:1 Siracusa Calcio Siracusa
  Taranto Taranto FC 1927 1:1 SS Matera Calcio Matera
Matchday 2 Levante Levante UD 2:0 AD Alcorcón Alcorcón
  SD Huesca SD Huesca 1:1 Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic
  UCAM Murcia UCAM Murcia CF 1:1 Córdoba CF Córdoba CF
  Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0:0 Real Valladolid CF Real Valladolid
  Cádiz CF Cádiz CF 1:1 RCD Mallorca RCD Mallorca
Matchday 10 Enisey Enisey Krasnoyarsk 2:1 FK Tambov Tambov
  Tyumen FK Tyumen 1:3 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
  Dinamo Moscow Dinamo Moscow 0:1 FK Tosno Tosno
  Sokol Saratov Sokol Saratov 1:1 Sibir Novosibirsk Sibir
  Volgar Volgar Astrakhan 2:1 Spartak Nalchik Spartak Nalchik
  Neftekhimik Neftekhimik Nizhnekamsk 1:4 Kuban Krasnodar Kuban Krasnodar
  Fakel Voronezh Fakel Voronezh 1:2 Mordovia Saransk Mordovia
  Shinnik Shinnik Yaroslavl 2:0 FK Khimki Khimki
  Baltika Baltika Kaliningrad 1:2 Spartak 2 Moscow Spartak 2
  Zenit 2 S-Pb Zenit 2 St. Petersburg 1:0 Luch Vladivostok Luch
Matchday 4 ACS SR Brasov ACS SR Brasov 3:0 Dunarea Calarasi D. Calarasi
Matchday 6 Kolomna FK Kolomna 3:3 Tekstilshchik Ivanovo Tekstilshchik
  Dolgoprudnyi FK Dolgoprudnyi 2:0 Dinamo 2 Moskau Dinamo 2
  Dnepr Smolensk Dnepr Smolensk 2:2 Znamya Truda Orekhovo-Zuevo Znamya Truda
Matchday 5 Achilles '29 Achilles '29 2:3 MVV Maastricht MVV Maastricht
  Desportivo Aves Desportivo Aves 1:2 SL Benfica B Benfica B
  Portimonense Portimonense SC 2:1 SC Covilhã Covilhã
  Académico Viseu Académico Viseu FC 2:1 Vitória Guimarães SC B Guimarães B
  Freamunde SC Freamunde 3:1 FC Porto B FC Porto B
  Coimbra Académica Coimbra 1:0 CF União Madeira União Madeira
  Olhanense SC Olhanense 2:3 AD Fafe Fafe
  Penafiel FC Penafiel 2:1 CD Cova Piedade Cova Piedade
  Braga B SC Braga B 3:0 FC Famalicão Famalicão
  Leixões Leixões SC 3:0 Varzim SC Varzim
  Santa Clara CD Santa Clara 1:0 Gil Vicente FC Gil Vicente
Matchday 2 Giresunspor Giresunspor 1:0 Balikesirspor Balikesirspor
  Sivasspor Sivasspor 6:0 Mersin Idmanyurdu Mersin IY
  Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 1:0 Samsunspor Samsunspor
  Göztepe Göztepe 3:2 Altinordu FK Altinordu
Matchday 6 Le Mont LS FC Le Mont LS 1:1 FC Winterthur FC Winterthur
 
Servette FC Servette FC 1:1 FC Chiasso FC Chiasso
Matchday 4 SK Unicov SK Unicov 5:1 FC Hlucin FC Hlucin
  Slovacko B 1.FC Slovacko B 3:2 SK Spartak Hulin Hulin
  FC Zlin B FC Zlin B 2:1 FK Mohelnice FK Mohelnice
  HFK Trebic HFK Trebic 3:1 FC Velke Mezirici Velke Mezirici
  Viktoria Zizkov FK Viktoria Zizkov 3:0 MFK Vitkovice Vitkovice
Matchday 6 FC Fredericia FC Fredericia 1:2 Nyköbing FC Nyköbing FC
  Fremad Amager BK Fremad Amager 5:0 Skive IK Skive IK
  FC Helsingör FC Helsingör 1:2 Naestved Boldklub Naestved BK
Matchday 23 Asane Fotball Asane Fotball 1:1 Sandefjord Fotball Sandefjord
  KFUM Oslo KFUM-Kameratene Oslo 1:3 Sandnes Ulf Sandnes Ulf
  Raufoss IL Raufoss IL 4:5 Strømmen IF Strømmen IF
  Levanger FK Levanger FK 1:3 Kristiansund BK Kristiansund BK
  Ullensaker/Kisa Ullensaker/Kisa IL 8:3 IL Hödd IL Hödd
  Kongsvinger Kongsvinger IL 1:0 Ranheim IL Ranheim IL
  Mjøndalen Mjøndalen IF 3:0 Bryne FK Bryne FK
Matchday 21 Atvidaberg Atvidabergs FF 3:2 Degerfors IF Degerfors
  Assyriska FF Assyriska FF 2:2 Ängelholms FF Ängelholm
Matchday 2 NK Rudes NK Rudes 1:0 NK Solin NK Solin
  Din. Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II 1:1 NK Hrvatski Dragovoljac Hrv Dragovoljac
Matchday 20 FC Jazz FC Jazz Juniorit 1:0 FC Haka FC Haka
  FC KTP FC KTP 1:4 AC Oulu AC Oulu
  Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 0:2 Grankulla IFK Grankulla IFK
  FF Jaro FF Jaro 3:2 Turun Palloseura TPS
Matchday 6 Wigry Suwalki Wigry Suwalki 6:0 Stal Mielec Stal Mielec
  Chojniczanka Chojniczanka Chojnice 3:3 Wisla Pulawy Wisla Pulawy
  Chrobry Glogow Chrobry Glogow 1:1 Miedz Legnica Miedz Legnica
  Bytovia Bytow Bytovia Bytow 1:1 GKS Tychy GKS Tychy
Matchday 5 Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki 1:1 Widzew Lodz Widzew Lodz
  C. Elblag Concordia Elblag 1:2 Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz
  Ruch W.M. Ruch Wysokie Mazowieckie 0:3 Drweca Nowe Miasto Lubawskie Drweca NML
  LKS Lodz LKS Lodz 1:0 Huragan Morag Huragan Morag
Matchday 6 Unia Turza Unia Turza Slaska 1:2 Olimpia Kowary Olimpia Kowary
  Gornik II Gornik Zabrze II 2:1 Gornik Walbrzych Gornik W.
Matchday 5 Wierna Malogoszcz Wierna Malogoszcz 0:2 Cosmos Nowotaniec C. Nowotaniec
  Spartakus Daleszyce Spartakus Daleszyce 0:3 JKS 1909 Jaroslaw JKS Jaroslaw
  B. Podgorica Buducnost Podgorica 1:0 OFK Titograd OFK Titograd
  OFK Petrovac OFK Petrovac 0:0 Jedinstvo Bijelo Polje Jedinstvo Bijelo Polje
Matchday 3 FK Celik Niksic FK Celik Niksic 0:1 FK Ibar FK Ibar
  FK Cetinje FK Cetinje 0:1 OSK Igalo OSK Igalo
  Otrant-Olympic FK Otrant-Olympic Ulcinj 1:0 FK Jezero FK Jezero
  FK Radnicki FK Radnicki Berane 0:0 FK Mornar Bar Mornar Bar
  FK Bratstvo FK Bratstvo 1:2 FK Berane FK Berane
  Sunderland U23 Sunderland AFC U23 3:0 Southampton FC U23 Southampton U23
  Man Utd U23 Manchester United U23 1:1 Chelsea FC U23 Chelsea U23
Matchday 2 B. Jerusalem Beitar Jerusalem 2:2 Ironi Kiryat Shmona Kiryat Shmona
  FC Ashdod FC Ashdod 1:2 Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
Matchday 7 Szeged Szeged-Csanád - GA 1:0 BFC Siófok BFC Siófok
  Dorog Dorogi FC 0:1 Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
  Soroksár Soroksár SC 5:0 Aqvital FC Csákvár Csákvár
  Kisvárda Kisvárda FC 0:2 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
  Budaörs Budaörsi SC 0:0 Vác FC Vác
  Cegléd Ceglédi VSE 3:2 Mosonmagyaróvári TE 1904 Mosonmagyaróvár
  Balmazújváros Balmazújváros FC 0:0 Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
  Szolnok Szolnoki MÁV FC 0:0 Cigánd SE Cigánd
  Puskás AFC Puskás Akadémia FC 3:1 SZEOL SC SZEOL
  Kozármisleny Kozármisleny FC 2:1 Soproni VSE Soproni VSE
Matchday 6 Blekitni Blekitni Stargard 0:0 Puszcza Niepolomice P. Niepolomice
  Pol. Warsaw Polonia Warsaw 2:1 GKS Belchatow GKS Belchatow
Matchday 2 Valladolid B Real Valladolid B 1:2 CD Boiro CD Boiro
  CA Osasuna Prom CA Osasuna Promesas 0:1 Coruxo FC Coruxo FC
  Celta Vigo B Celta Vigo B 1:1 Racing Santander Racing
  CD Tudelano CD Tudelano 0:1 UD Somozas Somozas
  Pontevedra Pontevedra CF 3:0 UD Mutilvera UD Mutilvera
  Racing Ferrol Racing Ferrol 0:1 CD Guijuelo CD Guijuelo
  SD Amorebieta SD Amorebieta 1:1 CD Mensajero Mensajero
  CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 2:1 UD Logroñés UD Logroñés
  R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 3:2 Arenas Club Arenas Club
  Real Sociedad B Real Sociedad B 2:2 Albacete Balompié Albacete
  CD Ebro CD Ebro 2:0 UE Llagostera UE Llagostera
  Villarreal CF B Villarreal CF B 1:1 CF Gavà CF Gavà
  RCD Espanyol B RCD Espanyol B 0:1 Valencia Mestalla Valencia B
  CE L’Hospitalet CE L’Hospitalet 0:0 CF Badalona CF Badalona
  CD Alcoyano CD Alcoyano 1:1 UE Cornellà UE Cornellà
  La Roda CF La Roda CF 1:1 UD Melilla UD Melilla
  CD El Ejido CD El Ejido 2012 0:3 Recreativo Granada Recre Granada
  Mérida AD Mérida AD 2:2 Lorca FC Lorca FC
  Mancha Real Atlético Mancha Real 2:1 San Fernando CD San Fernando CD
  Linares Linares Deportivo 1:2 Marbella FC Marbella FC
Matchday 8 TSV Buchbach TSV Buchbach 2:5 1.FC Nuremberg II Nuremberg II
  1860 München II TSV 1860 München II 0:0 FC Bayern Munich II FC Bayern II
Matchday 5 SC Weiche 08 SC Weiche Flensburg 08 3:1 VfB Oldenburg VfB Oldenburg
  VfV Hildesheim VfV Borussia 06 Hildesheim 1:1 Lüneburger SK Hansa LSK Hansa
  Lupo-Martini USI Lupo-Martini Wolfsburg 5:2 SV Eichede SV Eichede
  FC Schönberg 95 FC Schönberg 95 3:1 FSV Wacker Nordhausen W. Nordhausen
  RB Leipzig II RasenBallsport Leipzig II 1:0 FC Oberlausitz Neugersdorf FCO Neugersdorf
  Budissa Bautzen Budissa Bautzen 3:1 TSG Neustrelitz TSG Neustrelitz
  VfB Auerbach VfB Auerbach 0:0 Berliner AK 07 Berliner AK
  Viktoria Berlin FC Viktoria 1889 Berlin 4:1 FSV 63 Luckenwalde FSV Luckenwalde
Matchday 4 FC Admira II FC Admira Wacker Mödling II 1:1 SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf