For using this site, please activate JavaScript.

Matches Mar 17, 2019

Matchday 26 Wedeler TSV Wedeler TSV 2:0 Niendorfer TSV Niendorfer TSV
  SC Condor SC Condor 0:6 TuS Dassendorf TuS Dassendorf
  Barmbek-U. HSV Barmbek-Uhlenhorst 1:1 Altona 93 Altona 93
  TSV Sasel TSV Sasel 2:0 HEBC Hamburg HEBC Hamburg
  Concordia Concordia Hamburg 1:1 FC Süderelbe FC Süderelbe
 
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 1:3 SV Werder Bremen Werder Bremen
 
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 1:0 1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg
 
Bayern Munich Bayern Munich 6:0 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
 
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 3:1 VfL Bochum VfL Bochum
 
SC Paderborn SC Paderborn 07 3:1 FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Matchday 29
Energie Cottbus FC Energie Cottbus 0:2 Karlsruher SC Karlsruher SC
 
E. Braunschweig Eintracht Braunschweig 3:0 SV Meppen SV Meppen
Matchday 31 Fulham Fulham FC 1:2 Liverpool FC Liverpool
 
Everton Everton FC 2:0 Chelsea FC Chelsea
Matchday 19 FC Ordino FC Ordino 4:0 FC Encamp FC Encamp
  Sant Julia UE Sant Julia 2:1 UE Escale Santa Coloma Santa Coloma
  FC Santa Coloma FC Santa Coloma 1:1 UE Engordany UE Engordany
  IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 2:1 FC Lusitanos Lusitanos
Matchday 28 SD Eibar SD Eibar 1:2 Real Valladolid CF Real Valladolid
  Espanyol RCD Espanyol Barcelona 0:1 Sevilla FC Sevilla FC
 
Valencia Valencia CF 0:0 Getafe CF Getafe
  Villarreal Villarreal CF 3:1 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
  Real Betis Real Betis Balompié 1:4 FC Barcelona FC Barcelona
  Genoa Genoa CFC 2:0 Juventus FC Juventus
  FC Empoli FC Empoli 2:1 Frosinone Calcio Frosinone
 
Lazio SS Lazio 4:1 Parma Calcio 1913 Parma
  Atalanta Atalanta BC 1:1 Chievo Verona Chievo Verona
 
SSC Napoli SSC Napoli 4:2 Udinese Calcio Udinese Calcio
 
AC Milan AC Milan 2:3 Inter Milan Inter
Matchday 29 Olympique Lyon Olympique Lyon 3:2 HSC Montpellier Montpellier
  Reims Stade Reims 1:0 FC Nantes FC Nantes
  G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 1:1 Stade Rennais FC Stade Rennais
  Paris SG Paris Saint-Germain 3:1 Olympique Marseille Marseille
Matchday 22
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 0:2 Red Bull Salzburg RB Salzburg
 
Sturm Graz SK Sturm Graz 1:0 Austria Vienna Austria Vienna
 
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 2:2 FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
 
Rapid Vienna Rapid Vienna 2:2 TSV Hartberg TSV Hartberg
 
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 0:1 SV Mattersburg SV Mattersburg
 
SCR Altach SC Rheindorf Altach 1:2 LASK LASK
Matchday 20 Ufa FK Ufa 0:1 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
  Loko Moscow Lokomotiv Moscow 1:0 FK Krasnodar Krasnodar
  Spartak Moscow Spartak Moscow 1:1 Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
  Ufa II FK Ufa II 1:0 Akhmat Grozny II Akhmat II
  Loko Moscow II Lokomotiv Moscow II 1:3 FK Krasnodar II Krasnodar II
Matchday 25
FC Zürich FC Zürich 2:1 Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
 
FC Basel FC Basel 1893 2:2 BSC Young Boys BSC Young Boys
 
FC Thun FC Thun 1:1 FC Luzern FC Luzern
Matchday 26
VVV-Venlo VVV-Venlo 0:1 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
  AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1:0 Ajax Amsterdam Ajax
  FC Groningen FC Groningen 1:0 ADO Den Haag ADO Den Haag
  Excelsior SBV Excelsior Rotterdam 0:2 PEC Zwolle PEC Zwolle
Matchday 2 Astra Giurgiu Astra Giurgiu 0:2 FCSB FCSB
Matchday 26 Bursaspor U21 Bursaspor U21 1:1 Galatasaray SK U21 Galatasaray U21
  Y. Malatya U21 Yeni Malatyaspor U21 2:2 MKE Ankaragücü U21 Ankaragücü U21
  Kayserispor U21 Kayserispor U21 0:1 Istanbul Basaksehir FK U21 Basaksehir U21
  Antalyaspor U21 Antalyaspor U21 3:0 Alanyaspor U21 Alanyaspor U21
  Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 3:1 MKE Ankaragücü Ankaragücü
  Kayserispor Kayserispor 1:1 Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
  Bursaspor Bursaspor 2:3 Galatasaray SK Galatasaray
  Nacional CD Nacional 0:1 Rio Ave FC Rio Ave FC
  Desportivo Aves Desportivo Aves 0:1 GD Chaves Chaves
  Moreirense Moreirense FC 0:4 SL Benfica Benfica
  Tondela CD Tondela 1:1 CD Feirense Feirense
Matchday 2 Gaz Metan Gaz Metan Medias 2:1 Dinamo Bukarest Dinamo Bukarest
Matchday 30 Dundee FC Dundee FC 0:1 Celtic FC Celtic
Matchday 22 Karpaty Karpaty Lviv 1:1 FK Mariupol FK Mariupol
  Desna Desna Chernihiv 0:1 FK Lviv FK Lviv
  Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 1:2 Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Matchday 25 OFI Crete OFI Crete 2:0 APO Levadiakos APO Levadiakos
  Atromitos Athen Atromitos Athen 0:1 AEK Athens AEK Athens
  Panathinaikos Panathinaikos Athens 0:3 Olympiacos Piraeus Olympiacos
  Panionios Panionios Athens 1:0 AO Xanthi AO Xanthi
  Francs Borains Royal Francs Borains 1:1 UR La Louvière Centre UR La Louvière
  RFC Tilleur RFC Tilleur 3:1 RS Waremmien FC Waremme
  URSL Visé URSL Visé 1:0 RE Acren-Lessines RE Acren
Matchday 30 KSC Lokeren KSC Lokeren 3:1 Cercle Brugge Cercle Brugge
  Standard Liège Standard Liège 4:3 Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
  RSC Charleroi RSC Charleroi 1:2 KAS Eupen KAS Eupen
  KV Kortrijk KV Kortrijk 2:0 Royal Antwerp FC Royal Antwerp
  Sint-Truiden Sint-Truidense VV 0:2 KAA Gent KAA Gent
  KV Oostende KV Oostende 0:2 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
  Zulte Waregem SV Zulte Waregem 3:3 KRC Genk KRC Genk
  Club Brugge Club Brugge KV 1:2 Royal Excel Mouscron Mouscron
Matchday 25 Eendracht Aalst SC Eendracht Aalst 2:2 RFC Lüttich RFC Lüttich
  FC Knokke FC Knokke 0:2 KSK Heist KSK Heist
Matchday 24 KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport 2:1 FC Gullegem FC Gullegem
  SK Londerzeel SK Londerzeel 1:0 Olsa Brakel Olsa Brakel
  KRC Harelbeke Racing Harelbeke 1:0 KRC Gent KRC Gent
  KFC Eppegem KFC Eppegem 0:2 KVK Westhoek KVK Westhoek
  Bocholt VV Bocholt VV 0:1 Hoogstraten VV Hoogstraten VV
  Royal Cappellen FC Royal Cappellen FC 1:0 KFC Turnhout KFC Turnhout
Matchday 25 Bohemians 1905 FC Bohemians Prag 1905 0:0 Slezsky FC Opava SFC Opava
  1.FK Pribram 1.FK Pribram 0:2 SK Slavia Prague Slavia Prague
Matchday 26 Esbjerg fB Esbjerg fB 2:1 Vejle Boldklub Vejle BK
  Aalborg BK Aalborg BK 3:1 Aarhus GF Aarhus GF
  AC Horsens AC Horsens 1:3 Bröndby IF Bröndby IF
  Vendsyssel FF Vendsyssel FF 0:1 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
  FC Copenhagen FC Copenhagen 3:1 Hobro IK Hobro IK
  FC Midtjylland FC Midtjylland 2:1 SönderjyskE SönderjyskE
  Odense BK Odense Boldklub 1:0 Randers FC Randers FC
Matchday 27 Rad FK Rad 0:3 Red Star Belgrade Red Star
  Mladost FK Mladost Lucani 3:1 FK Vozdovac Vozdovac
  Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 0:0 FK Cukaricki Cukaricki
Matchday 25 HNK Gorica HNK Gorica 1:2 GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
  HNK Rijeka HNK Rijeka 3:1 NK Osijek NK Osijek
First Round FC Hieho FC Hieho 1:0 FC Jokerit FC Jokerit
  Mäntän Valo Mäntän Valo 0:14 Hämeenlinnan Jalkapalloseura HJS
Matchday 26 Piast Gliwice Piast Gliwice 2:1 Miedz Legnica Miedz Legnica
  Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 0:0 Arka Gdynia Arka Gdynia
  Wisla Kraków Wisla Kraków 3:2 Cracovia Kraków Cracovia Kraków
  Vitosha FK Vitosha Bistritsa 0:3 Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
  FK Dunav FK Dunav Ruse 1:1 Cherno More Varna Cherno More
  Slavia Sofia Slavia Sofia 0:1 Etar Veliko Tarnovo FK Etar
Matchday 21 Ludogorets II PFK Ludogorets Razgrad II 0:1 CSKA 1948 CSKA 1948
  OFK Pirin OFK Pirin Blagoevgrad 1:2 Kariana Erden Kariana Erden
Matchday 23 NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 4:0 NK Rudar Velenje Rudar Velenje
  ND Gorica ND Gorica 2:1 NK Domzale NK Domzale
Matchday 17 Titus Petange Union Titus Petange 2:1 CS Fola Esch CS Fola Esch
  E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 0:0 FC Victoria Rosport Vict. Rosport
Matchday 1 Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 1:1 MFK Ruzomberok Ruzomberok
Matchday 25 TSV Buch TSV Buch (Bay.) 2:2 SpVgg Selbitz SpVgg Selbitz
  1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 0:0 FC Coburg FC Coburg
Matchday 21 Feuchtwangen TuS Feuchtwangen 0:2 ASV Rimpar ASV Rimpar
  SV Euerbach-K. SV Euerbach-Kützberg 1:2 Viktoria Kahl Viktoria Kahl
Matchday 24 SV Erlbach SV Erlbach 2:2 ASV Dachau ASV Dachau
Matchday 17 SV Hemelingen SV Hemelingen 3:1 TuS Komet Arsten Komet Arsten
Matchday 19 SV Lemwerder SV Lemwerder 2:5 TS Woltmershausen Woltmershausen
Matchday 26 OT Bremen TSV Osterholz-Tenever 2:1 SV Grohn SV Grohn
Matchday 20 MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 1:0 SV Blau-Weiß Bornreihe BW Bornreihe
  VfL Güldens. VfL Güldenstern Stade 0:5 SV Drochtersen/Assel II Drocht./A. II
  E. Lüneburg SV Eintracht Lüneburg 2:5 SV Ahlerstedt/Ottendorf Ahlerstedt/Ott.
  TSV Gellersen TSV Gellersen 0:1 SV Emmendorf SV Emmendorf
Matchday 24 Elversberg II SV 07 Elversberg II 2:1 Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
  SV Rohrbach SV Rohrbach (Saar) 2:1 FC Rastpfuhl FC Rastpfuhl
  Quierschied SpVgg Quierschied 2:3 SV Auersmacher Auersmacher
Matchday 6 Goslarer SC Goslarer SC 2:6 SVG Göttingen SVG Göttingen
Matchday 24 SCW Göttingen SCW Göttingen 0:0 SC Gitter SC Gitter
  SV Lengede SV Lengede 1:3 TSV Germania Lamme TSV Lamme
  Reislingen/N. SV Reislingen/Neuhaus 4:1 Fortuna Lebenstedt F. Lebenstedt
  Lehndorfer TSV Lehndorfer TSV 0:2 SC Hainberg SC Hainberg
Matchday 20 TuS Sulingen TuS Sulingen 0:0 TSV Burgdorf TSV Burgdorf
  SV BE Steimbke SV Brigitta-Elwerath Steimbke 5:1 SV Bavenstedt SV Bavenstedt
  SC Hemmingen/W. SC Hemmingen/Westerfeld 2:1 SpVgg Bad Pyrmont Bad Pyrmont
  TV Stuhr TV Stuhr 0:5 HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern
Matchday 27 Holzheimer SG Holzheimer SG 2:1 FC Remscheid FC Remscheid
  VSF Amern VSF Amern 2:1 TSV Meerbusch II Meerbusch II
  VfR Fischeln VfR Fischeln 1:1 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
  Odenkirchen SpVg Odenkirchen 1:4 Rather SV Rather SV
  FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel 0:4 ASV Süchteln ASV Süchteln
  Kapellen-Erft SC Kapellen-Erft 3:2 DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
  Heiligenhaus SSVg Heiligenhaus 0:2 TVD Velbert TVD Velbert
  MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf 1:1 Düsseldorfer SC 99 DSC 99
  VfB Solingen VfB Solingen 2:2 Cronenberger SC Cronenberger SC
Matchday 23 ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 2:3 SF Niederwenigern Niederwenigern
  FC Kray FC Kray 1:1 SV Burgaltendorf Burgaltendorf
  VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen 1:2 SV Hönnepel-Niedermörmter SV Hö/Nie
  Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 4:5 PSV Wesel-Lackhausen PSV Wesel
  Fichte Lintfort TuS Fichte Lintfort 1:2 DJK/Arminia Klosterhardt A. Klosterhardt
  FC BG Überruhr FC Blau-Gelb Überruhr 1:1 SV Sonsbeck SV Sonsbeck
  GSV Moers GSV Moers 2:2 SV Scherpenberg Scherpenberg
Matchday 20 Bad Rothenfelde SV Bad Rothenfelde 0:1 FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09
  GW Mühlen GW Mühlen 0:1 Hansa Friesoythe H. Friesoythe
  SV Brake SV Brake 1:0 TV Dinklage TV Dinklage
Matchday 24 SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 3:0 SV Morbach SV Morbach
  SG Alfbachtal SG Alfbachtal 4:0 VfB Linz VfB Linz
  SV Windhagen SV Eintracht Windhagen 0:2 TuS Oberwinter TuS Oberwinter
Matchday 19 SV Olbernhau SV Olbernhau 1:00 PM VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
  FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 7:0 VfB Empor Glauchau VfB E. Glauchau
  Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 2:1 FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
Matchday 18 VfL Meiningen VfL Meiningen 2:0 FSV Martinroda FSV Martinroda
  Teistungen FC Wacker Teistungen 4:1 SV Ehrenhain SV Ehrenhain
Matchday 23 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900 1:3 SV Sparta Lichtenberg SV Sparta
  Frohnauer SC Frohnauer SC 1:1 TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888
  Berliner SC Berliner SC 1:4 Reinickendorfer Füchse Füchse Berlin
  SCC Berlin SC Charlottenburg 1:1 FSV Spandauer Kickers Spand. Kickers
  Tasmania Berlin SV Tasmania Berlin 4:0 Türkiyemspor Berlin Türkiyemspor
  E. Mahlsdorf Eintracht Mahlsdorf 3:3 TuS Makkabi Berlin TuS Makkabi
  Croatia Berlin SD Croatia Berlin 4:0 FSV Berolina Stralau Berolina S.
  Berlin Türkspor Berlin Türkspor 04 6:1 BSV Al-Dersimspor Al-Dersimspor
Matchday 19 Breuningsweiler SV Breuningsweiler 3:3 FSV Hollenbach FSV Hollenbach
Matchday 25 FC Gießen II FC Gießen II 3:0 DJK Flörsheim DJK Flörsheim
  G. Schwanheim Germania Schwanheim 3:1 SG Kinzenbach SG Kinzenbach
  TSG Wörsdorf TSG Wörsdorf 0:3 SV Bauerbach SV Bauerbach
  TSV Bicken TSV Bicken 3:1 FC Waldbrunn FC Waldbrunn
  FC Dorndorf FC Dorndorf 3:0 SV Zeilsheim SV Zeilsheim
  Eichenzell FC Britannia Eichenzell 1:4 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II Barockstadt II
  SV Steinbach SV Steinbach 4:0 TuSpo Grebenstein Grebenstein
  Eintr. Baunatal Eintracht Baunatal 0:3 SV 07 Eschwege SV 07 Eschwege
  Vatanspor BH TSV Vatanspor Bad Homburg 1:3 FFV Sportfreunde 1904 Sportfreunde 04
  Usinger TSG Usinger TSG 0:1 Rot-Weiß Darmstadt RW Darmstadt
  Ober-Roden Germania Ober-Roden 3:0 SV Altwiedermus SV Altwiedermus
  RW Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf 5:2 FC Hanau 93 FC Hanau 93
  Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 0:1 Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
  1.FC Erlensee 1.FC Erlensee 1:0 TS Ober-Roden TS Ober-Roden
  FC Sandzak SV FC Sandzak Frankfurt 0:3 FC Viktoria 09 Urberach Vikt. Urberach
  Unterabsteinach SG Unter-Abtsteinach 1:3 SG Rot-Weiß Frankfurt RW Frankfurt
Matchday 19 U. Schönebeck Union 1861 Schönebeck 0:3 SV 1890 Westerhausen SV Westerhausen
Matchday 20 SV Gonsenheim SV Gonsenheim 1:0 SV Steinwenden SV Steinwenden
  TuS Rüssingen TuS Rüssingen 2:1 SV Alemannia Waldalgesheim Waldalgesheim
  FK Pirmasens II FK Pirmasens II 2:2 TuS Marienborn TuS Marienborn
  Gau-Odernheim TSV Gau-Odernheim 2:3 FV Dudenhofen FV Dudenhofen
  SG Rieschweiler SG Rieschweiler 2:0 ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim
  FC Speyer 09 FC Speyer 09 2:1 SG RWO Alzey RWO Alzey
Matchday 21 Pr. Münster II Preußen Münster II 1:0 SC Roland Beckum SC Roland
  VfL Theesen VfL Theesen 0:0 Beckumer SV Beckumer SV
  SpVgg Vreden SpVgg Vreden 1:3 SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
  Delbrücker SC Delbrücker SC 4:0 SV Spexard SV Spexard
  TuS Hiltrup TuS Hiltrup 2:1 Victoria Clarholz Vict. Clarholz
  SC Herford SC Herford 1:2 Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
Matchday 23 YEG Hassel YEG Hassel 2:0 SV Horst-Emscher 08 SV Horst 08
  DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 0:1 DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
  RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 3:4 Concordia Wiemelhausen C. Wiemelhausen
  Lüner SV Lüner SV 0:1 SG Finnentrop/Bamenohl Finnentrop/Bam.
  TSV Marl-Hüls TSV Marl-Hüls 3:00 PM Westfalia Wickede Westfalia Wickede
  FC Iserlohn FC Iserlohn 46/49 2:0 Kirchhörder SC Kirchhörder SC
  BSV Schüren BSV Schüren 2:2 SC Neheim SC Neheim
  Lennestadt FC Lennestadt 0:1 TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
Semi-Finals FC Oberneuland FC Oberneuland 4:0 Leher TS Bremerhaven Leher TS
Matchday 11 CD Cruz Azul CD Cruz Azul 4:1 CF Pachuca CF Pachuca
  Chivas Deportivo Guadalajara 0:2 CF América América
  Tigres UANL Tigres UANL 4:1 Querétaro FC Querétaro FC
  Club Tijuana Club Tijuana 1:0 CF Monterrey Monterrey
  Toluca Deportivo Toluca 2:0 Atlas Guadalajara Atlas
Matchday 3 D.C. United D.C. United 5:0 Real Salt Lake City Salt Lake
  LA Galaxy Los Angeles Galaxy 3:2 Minnesota United FC Minnesota Utd.
  NYCFC New York City FC 2:2 Los Angeles FC Los Angeles FC
  Cincinnati FC Cincinnati 3:0 Portland Timbers Timbers
Matchday 2 Sacramento Gold Sacramento Gold FC 1:0 El Farolito El Farolito
  Sonoma County Sonoma County Sol 1:2 Academica SC Academica
Matchday 7 Oxnard Oxnard Guerreros FC 2:2 FC Arizona FC Arizona
  Riverside Coras Riverside Coras 0:4 Orange County FC Orange County
Matchday 8 Bogotá FC Bogotá FC 3:2 Cortuluá Cortuluá
  Llaneros FC Llaneros FC 0:2 CD Real Cartagena Real Cartagena
Matchday 10 Envigado Envigado FC 1:1 Rionegro Águilas Rionegro Águila
  Once Caldas Once Caldas 0:1 Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
  Union Magdalena AD Union Magdalena 1:1 Junior FC Junior FC
  Atlético Huila CD Atlético Huila 1:5 Deportes Tolima Deportes Tolima
Matchday 4 Sagan Tosu Sagan Tosu 1:0 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
  FC Tokyo FC Tokyo 1:0 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
  H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 1:3 Kashima Antlers Kashima Antlers
  Vissel Kobe Vissel Kobe 1:1 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
  Cerezo Osaka Cerezo Osaka 1:2 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
  Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 1:0 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
  Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 0:1 Gamba Osaka Gamba Osaka
  Oita Trinita Oita Trinita 2:0 Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
  Shonan Bellmare Shonan Bellmare 2:1 Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Matchday 2 Nagano Parceiro Nagano Parceiro 0:2 Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
  Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 1:0 Blaublitz Akita Blaublitz Akita
  a. cl. Numazu azul claro Numazu 0:0 Gamba Osaka U23 G. Osaka U23
  Gainare Tottori Gainare Tottori 0:2 Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
  Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 2:1 SC Sagamihara SC Sagamihara
  Kataller Toyama Kataller Toyama 1:3 Fukushima United Fukushima Utd.
Matchday 4 Monte. Yamagata Montedio Yamagata 1:0 Omiya Ardija Omiya Ardija
  Fagiano Okayama Fagiano Okayama 2:1 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
  Ventforet Kofu Ventforet Kofu 2:0 V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
  Ehime FC Ehime FC 2:1 Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
  Mito HollyHock Mito HollyHock 1:1 JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
  Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 6:1 Machida Zelvia Machida Zelvia
  FC Gifu FC Gifu 0:0 Kagoshima United Kagoshima Utd.
  Kyoto Sanga Kyoto Sanga 0:1 Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Matchday 1 Honda Lock Honda Lock 1:1 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
  Musashino City Tokyo Musashino City 1:0 Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki RKD Ryugasaki
  MIO Biwako MIO Biwako Shiga 1:0 Suzuka Unlimited Suzuka Unltd.
  Honda FC Honda FC 1:1 Matsue City Matsue City
  Nara Club Nara Club 0:1 Veertien Mie Veertien Mie
  FC Osaka FC Osaka 0:0 FC Imabari FC Imabari
  Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 0:1 Verspah Oita Verspah Oita
  Sony Sendai Sony Sendai 4:1 Maruyasu Okazaki Maru. Okazaki
Matchday 12 Oaxaca Alebrijes de Oaxaca 0:0 Venados FC Yucatán Venados FC
  Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 1:1 Mineros de Zacatecas Min. Zacatecas
Matchday 25 KS Kastrioti KS Kastrioti Krujë 1:0 KF Tirana KF Tirana
  KF Laçi KF Laçi 0:0 Flamurtari FC Flamurtari FC
  FK Partizani FK Partizani 3:0 KF Teuta KF Teuta
Matchday 22 Wellington P. Wellington Phoenix 3:1 Western Sydney Wanderers Western Sydney
  Sydney FC Sydney FC 0:2 Melbourne City FC Melbourne City
  Zeljeznicar U17  FK Zeljeznicar Sarajevo U17 3:1 FK Sloboda Tuzla U17 Sloboda T U17
Matchday 16 Zr. Mostar U19 HSK Zrinjski Mostar U19 1:0 FK Zeljeznicar Sarajevo U19 Zeljeznicar U19
  V. Mostar U19 FK Velez Mostar U19 3:0 FK Krupa na Vrbasu U19 FK Krupa U19
  Sarajevo U19 FK Sarajevo Academy U19 1:1 FK Zvijezda 09 U19 Zvijezda 09 U19
  Slavija S. U19 FK Slavija Sarajevo U19 2:2 NK Siroki Brijeg U19 S. Brijeg U19
  FK Mladost U19 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 1:2 FK Radnik Bijeljina U19 Bijeljina U19
  Tuzla U19 FK Sloboda Tuzla U19 2:1 FK Borac Banja Luka U19 Banja Luka U19
Matchday 23 Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 1:0 FK Tuzla City FK Tuzla City
  FK Sarajevo FK Sarajevo 0:0 FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
  Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar 1:0 NK GOSK Gabela GOSK Gabela
  Zeljeznicar FK Zeljeznicar Sarajevo 1:0 FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
Matchday 18 Olimp. Sarajevo FK Olimpik Sarajevo 3:0 FK Gorazde FK Gorazde
Matchday 3 FK Palanga FK Palanga 1:1 FK Panevezys FK Panevezys
Matchday 24 O Médéa Olympique de Médéa 1:0 JS Kabylie JS Kabylie
  AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila 1:0 CA Bordj Bou Arreridj CABB Arreridj
  ES Sétif ES Sétif 4:1 MC Oran MC Oran
Matchday 23 Ittehad Ittehad Alexandria 1:1 Harras El Hodoud Harras Hodoud
Matchday 22 Mouloudia Mouloudia d'Oujda 0:0 Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
Matchday 4 Sioni Bolnisi Sioni Bolnisi 1:0 WIT Georgia Tbilisi WIT Georgia
  FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 0:4 Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
Matchday 3 Jeonbuk Motors Jeonbuk Hyundai Motors FC 0:1 Gangwon FC Gangwon FC
  Daegu FC Daegu FC 1:1 Ulsan Hyundai Ulsan
  Pohang Steelers FC Pohang Steelers 4:1 Gyeongnam FC Gyeongnam FC
Matchday 19 NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 4:0 ND Beltinci Beltinci
Matchday 2 Bethlehem Steel Bethlehem Steel FC 0:1 North Carolina FC North Carolina
  Charleston Charleston Battery 2:1 Hartford Athletic Hartford
  TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 2:0 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
  Memphis 901 FC Memphis 901 FC 1:1 Loudoun United FC Loudoun United
  Nashville SC Nashville SC 0:1 Saint Louis FC St. Louis FC
  Legion FC Birmingham Legion FC 0:1 Ottawa Fury FC Ottawa Fury
  Switchbacks FC Colorado Springs Switchbacks FC 0:1 Sacramento Republic FC Sacramento FC
  Oklahoma City Oklahoma City Energy FC 2:1 Las Vegas Lights FC Las Vegas
  RGV FC Toros Rio Grande Valley FC Toros 0:2 Fresno FC Fresno
  San Antonio FC San Antonio FC 1:3 Portland Timbers 2 Timbers 2
  Orange County Orange County SC 3:5 Tulsa Roughnecks FC Roughnecks FC
  Tacoma Defiance Tacoma Defiance 0:3 Los Angeles Galaxy II LA Galaxy II
  Phoenix Rising Phoenix Rising FC 3:3 New Mexico United New Mexico Utd.
Matchday 3 Daejeon Citizen Daejeon Citizen FC 0:0 Seoul E-Land FC Seoul E-Land
  Gwangju FC Gwangju FC 1:1 Busan IPark FC Busan IPark
  Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons FC 1:0 FC Anyang FC Anyang
Matchday 25 Quick DH HV & CV Quick 1:1 ADO '20 Heemskerk ADO '20
  VV Goes VV Goes 4:1 OJC Rosmalen OJC Rosmalen
  Westlandia RKVV Westlandia 3:2 SV Oss '20 SV Oss '20
  SV TEC SV TEC Tiel 0:2 USV Hercules USV Hercules
  OFC Oostzaan OFC Oostzaan 1:0 EVV Echt EVV Echt
  Dongen VV Dongen 0:2 JVC Cuijk JVC Cuijk
  HSC '21 HSC '21 Haaksbergen 3:2 HBS Craeyenhout HBS
  Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 3:0 KVV Quick '20 Quick '20
Matchday 19
WSG Tirol WSG Tirol 5:1 Floridsdorfer AC FAC
Matchday 2 JK Tammeka U21 Jalgpallikool Tammeka U21 2:0 Rakvere JK Tarvas Rakvere Tarvas
  FC Elva FC Elva 1:3 Kalev Tallinn U21 Kalev U21
Matchday 20 Nueva Chicago Nueva Chicago 1:1 Club Atlético Chacarita Juniors Chacarita Jrs
  Brown Adrogue Brown de Adrogue 1:0 Independiente Rivadavia Ind. Rivadavia
  Olimpo Club Olimpo 0:2 Club Atlético Temperley CA Temperley
  Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 3:0 Club Atlético Mitre CA Mitre
  Ferro Club Ferro Carril Oeste 5:1 CD Morón CD Morón
  Los Andes Club Atlético Los Andes 2:0 Deportivo Santamarina Dep. Santamarin
  Almagro Club Almagro 3:0 Defensores de Belgrano Defensores
  Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba (SdE) 2:0 Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) Gimnasia (J)
Round of 16 JS Hercules JS Hercules 0:2 FC Inter Turku FC Inter
Matchday 17 Hesperange Swift Hesperange 0:1 Union Sportive Esch-Alzette US Esch
  Muhlenbach FC Blue Boys Muhlenbach 3:0 FC 72 Erpeldange Erpeldange
  Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 2:3 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97
  Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach 0:0 FC Jeunesse Junglinster Junglinster
  FC Rodange 91 FC Rodange 91 0:2 FC Mamer 32 FC Mamer 32
  FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 7:0 FC Koeppchen Wormeldange FC Koeppchen
  FC Atert Bissen FC Atert Bissen 0:2 US Sandweiler Sandweiler
Matchday 5 Juventud Juventud de Las Piedras 1:1 Rampla Juniors FC Rampla Jrs
  Plaza Colonia Club Plaza Colonia 1:0 Atletico River Plate Montevideo River Plate
  Racing Club Racing Club de Montevideo 3:0 Club Atlético Progreso Progreso
  Wanderers Montevideo Wanderers 2:0 CA Peñarol Peñarol
Group 2 Thróttur Thróttur Reykjavík 0:5 KR Reykjavík KR Reykjavík
Group 3 KA Akureyri KA Akureyri 1:1 Fjölnir Reykjavík Fjölnir
Matchday 2 Paide Paide Linnameeskond 0:1 FC Flora Tallinn FC Flora
  FC Maardu Maardu Linnameeskond 0:5 Nomme Kalju FC Kalju Nömme
Matchday 3 Alki Oroklini Alki Oroklini 1:4 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
  Pafos FC Pafos FC 0:1 Anorthosis Famagusta Anorthosis
  Apol. Limassol Apollon Limassol 1:3 APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Matchday 18 Tasman United Tasman United 0:0 Canterbury United Canterbury Utd
  W. Phoenix Res. Wellington Phoenix Reserves 3:1 Hawke’s Bay United Hawke’s Bay
  Hamilton W. Hamilton Wanderers 2:4 Team Wellington Team Wellington
  Auckland City Auckland City FC 5:2 Waitakere United Waitakere Utd.
Matchday 5 Alianza Lima Club Alianza Lima 2:2 Deportivo Municipal Municipal
  Sport. Cristal Sporting Cristal Lima 4:1 Universidad César Vallejo César Vallejo
  Mannucci  Carlos A. Mannucci 3:2 Pirata FC Pirata
  CSD Alianza Alianza Universidad 2:1 Real Garcilaso Garcilaso
  FBC Melgar FBC Melgar 2:1 Universitario de Deportes Universitario
Matchday 4 Samut Prakan C. Samut Prakan City 0:0 Sukhothai FC Sukhothai FC
  Port FC Port FC 1:1 PTT Rayong PTT Rayong
  Bangkok Utd. True Bangkok United 0:1 Buriram United Buriram Utd.
Matchday 3 Home Utd. Home United FC 0:0 Balestier Khalsa FC Balestier FC
Matchday 32 Glenavon Glenavon FC 1:0 Dungannon Swifts Dungannon
  Linfield Linfield FC 2:0 Institute FC Institute FC
  Ards FC Ards FC 0:1 Warrenpoint Town FC Warrenpoint
  Crusaders Crusaders FC 2:0 Cliftonville FC Cliftonville
  Ballymena Ballymena United 0:2 Glentoran FC Glentoran
Matchday 29 Palermo SSD Palermo 4:1 Carpi FC 1909 Carpi
  Venezia Venezia FC 1:1 US Cremonese Cremonese
  Crotone FC Crotone 2:2 US Lecce Lecce
Matchday 31 Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 0:1 FC Südtirol Südtirol
  Giana Erminio AS Giana Erminio 4:0 AS Gubbio 1910 AS Gubbio
  LR Vicenza LR Vicenza Virtus 0:2 US Triestina Triestina
  Ternana Ternana Calcio 0:3 Imolese Calcio 1919 Imolese
  Teramo Teramo Calcio 1913 1:2 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
  Rimini Rimini FC 0:1 Ravenna FC Ravenna
  Feralpisalò Feralpisalò 1:1 US Sambenedettese Sambenedettese
  Catania Calcio Catania 1:0 SS Juve Stabia Juve Stabia
  Bisceglie AS Bisceglie 1913 0:0 Siracusa Calcio Siracusa
  Sicula Leonzio Sicula Leonzio 1:0 SS Monopoli 1966 Monopoli
  V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 4:1 Trapani Calcio Trapani
  Cavese Cavese 1919 4:0 Paganese Calcio 1926 Paganese
  Casertana Casertana FC 3:4 AS Viterbese Castrense Viterbese
  Rieti FC Rieti 1:0 US Catanzaro Catanzaro
  Matera SS Matera Calcio 0:3 Potenza Calcio Potenza
  Vibonese US Vibonese 1:0 Rende Calcio 1968 Rende
Matchday 5 Audax Italiano Audax Italiano 2:2 CD O'Higgins O'Higgins
  Colo Colo CSD Colo Colo 2:3 CD Universidad Católica CDUC
  CD Iquique Club Deportes Iquique 3:3 CD Palestino CD Palestino
  Coquimbo Unido Coquimbo Unido 1:1 Unión La Calera La Calera
Matchday 27 Sariyer Sariyer 3:1 Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
  Hacettepe Hacettepe Spor 3:0 Gaziantepspor Gaziantepspor
  Amed SK Amed SK 2:1 Sancaktepe Futbol Kulübü Sancaktepe FK
  Usak Spor AS Usak Spor AS 1:2 Inegölspor Inegölspor
  Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 0:3 Gümüshanespor Gümüshanespor
  Sakaryaspor Sakaryaspor 2:0 Eyüpspor Eyüpspor
  Samsunspor Samsunspor 2:0 Bayrampasa Bayrampasa
  Manisaspor Manisaspor 1:2 Ankara Demirspor Ankara Demir
  Sanliurfaspor Sanliurfaspor 3:0 Bandirmaspor Bandirmaspor
  Tokatspor Tokatspor 2:1 Baskent Akademi FK BAK FK
  Tuzlaspor Tuzlaspor 3:1 Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
  1922 Konya 1922 Konyaspor 1:3 Pendikspor Pendikspor
  Fethiyespor Fethiyespor 2:1 Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
  Darica GB Darica Genclerbirligi 1:2 Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
  Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 3:0 Kahramanmarasspor Kahramanmaras
  Menemen Spor Menemen Spor 1:0 Kirklarelispor Kirklarelispor
Sixth Round Millwall Millwall FC 6:7 on pens Brighton & Hove Albion Brighton
Matchday 30 Real Oviedo Real Oviedo 2:0 Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic
  Córdoba CF Córdoba CF 1:2 Sporting Gijón Sporting Gijón
  Reus Deportiu CF Reus Deportiu 0:1 Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
  CA Osasuna CA Osasuna 3:0 CF Rayo Majadahonda R. Majadahonda
  UD Almería UD Almería 0:0 Granada CF Granada CF
  UD Las Palmas UD Las Palmas 1:2 RCD Mallorca RCD Mallorca
Matchday 27 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk 1:0 Tom Tomsk Tom Tomsk
  Sibir Sibir Novosibirsk 0:2 FK Tambov Tambov
  Rotor Volgograd Rotor Volgograd 1:0 FK Khimki Khimki
  Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 0:1 Shinnik Yaroslavl Shinnik
  Zenit 2 S-Pb Zenit 2 St. Petersburg 1:0 Fakel Voronezh Fakel Voronezh
  Mordovia Mordovia Saransk 0:0 Luch Vladivostok Luch
  Armavir FK Armavir 0:0 Avangard Kursk Avangard Kursk
Matchday 25 Ripensia Ripensia Timisoara 1:2 CS Sportul Snagov Sportul Snagov
Matchday 26 Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 1:1 Estoril Praia Estoril
  Varzim Varzim SC 1:1 UD Oliveirense Oliveirense
  Covilhã SC Covilhã 2:0 FC Famalicão Famalicão
  Cova Piedade CD Cova Piedade 1:1 FC Porto B FC Porto B
  Guimarães B Vitória Guimarães SC B 1:0 SC Farense Farense
  Altay SK Altay SK 4:0 Kardemir Karabükspor Karabükspor
  Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 1:3 Denizlispor Denizlispor
  Boluspor Boluspor 1:0 Balikesirspor Balikesirspor
  Adanaspor Adanaspor 0:1 Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
Matchday 25 FC Chiasso FC Chiasso 3:1 FC Wil 1900 FC Wil 1900
  FC Winterthur FC Winterthur 0:1 FC Aarau FC Aarau
Matchday 22 Ap. Larisas Apollon Larisas 0:1 AE Karaiskakis Artas AE Karaiskakis
  Panachaiki Panachaiki GE 2:2 Doxa Dramas Doxa Dramas
  Volos NPS Volos NPS 3:0 AE Sparti AE Sparti
  Apollon Pontou Apollon Pontou 1:0 PAE Eginiakos Eginiakos
  Iraklis Iraklis Thessaloniki 2:1 Aittitos Spaton Aittitos Spaton
  Ergotelis GS Ergotelis 4:1 PASA Irodotos PASA Irodotos
Matchday 19 Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 1:0 SK Sokol Brozany Sokol Brozany
  SK Zapy SK Zapy 1:2 on pens FK Olympia Radotin Olympia
Matchday 16 SK Unicov SK Unicov 3:1 SFK Vrchovina SFK Vrchovina
Matchday 19 Viktoria Zizkov FK Viktoria Zizkov 0:1 FK Ustí nad Labem Ustí nad Labem
  Hradec Králové FC Hradec Králové 3:0 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
  Vlašim FC Sellier & Bellot Vlašim 2:3 FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
  FK Varnsdorf FK Varnsdorf 0:0 MFK Vitkovice Vitkovice
  C. Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 3:2 FC Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
Matchday 22 Thisted FC Thisted FC 2:3 Naestved Boldklub Naestved BK
  FC Helsingör FC Helsingör 0:2 HB Köge HB Köge
  Hvidovre IF Hvidovre IF 0:2 FC Roskilde FC Roskilde
  Silkeborg IF Silkeborg IF 2:1 FC Fredericia FC Fredericia
  Nyköbing FC Nyköbing FC 1:1 Lyngby BK Lyngby BK
  Fremad Amager BK Fremad Amager 0:1 Viborg FF Viborg FF
Matchday 27 Teleoptik FK Teleoptik Zemun 1:4 FK Indjija Indjija
  Trayal FK Trayal Kruševac 2:1 FK Sloboda Uzice Sloboda Uzice
  Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 1:1 FK Bezanija FK Bezanija
Matchday 16 Hajduk Split II HNK Hajduk Split II 1:1 NK Kustosija Zagreb NK Kustosija Zagreb
  Din. Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II 2:0 NK Lucko NK Lucko
Matchday 9 Ilves U19 Ilves Tampere U19 3:0 Riihimäen Palloseura U19 RiPS U19
Matchday 24 P. Niepolomice Puszcza Niepolomice 0:0 Odra Opole Odra Opole
  Rakow Rakow Czestochowa 1:0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
Matchday 18 Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki 2:0 Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch W.M.
  Legia II Legia Warsaw II 0:0 Bron Radom Bron Radom
  Swit N.D.M. Swit Nowy Dwor Mazowiecki 0:1 Sokol Ostroda Sokol Ostroda
Matchday 19 Swit Szczecin Swit Szczecin 4:0 Wierzyca Pelplin Wierzyca Pelplin
  Radunia Stezyca Radunia Stezyca 6:0 Pogon Szczecin II Pogon II
  Gornik Polk. Gornik Polkowice 2:1 Miedz Legnica II M. Legnica II
  Piast Zmigrod Piast Zmigrod 0:3 Stilon Gorzow Wielkopolski Stilon
  Stal Rzeszow Stal Rzeszow 4:0 Wislanie Jaskowice Wislanie J.
  Stal Krasnik Stal Krasnik 1:0 Sola Oswiecim Sola Oswiecim
  Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa 2:0 Spartakus Daleszyce Spartakus Daleszyce
Matchday 25 Sutjeska Niksic FK Sutjeska Niksic 1:0 FK Zeta Golubovac Zeta Golubovac
  Mornar Bar FK Mornar Bar 0:3 OFK Titograd OFK Titograd
  FK Lovcen FK Lovcen Cetinje 1:2 FK Iskra Danilovgrad Iskra D.
  OFK Petrovac OFK Petrovac 3:2 Rudar Pljevlja Rudar Pljevlja
  OFK Grbalj OFK Grbalj 1:1 Buducnost Podgorica B. Podgorica
Matchday 22 Kom Podgorica Kom Podgorica 0:2 FK Otrant-Olympic Ulcinj Otrant-Olympic
  FK Jezero FK Jezero 0:0 FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi
  OSK Igalo OSK Igalo 0:0 Jedinstvo Bijelo Polje Jedinstvo Bijelo Polje
  FK Bokelj FK Bokelj 2:0 FK Podgorica FK Podgorica
  FK Berane FK Berane 0:1 Arsenal Tivat Arsenal Tivat
Matchday 1 Kiryat Shmona Ironi Kiryat Shmona 0:1 Maccabi Petah Tikva M. Petah Tikva
  Hapoel Haifa Hapoel Haifa 0:0 Beitar Jerusalem B. Jerusalem
  Maccabi Netanya Maccabi Netanya 0:1 Hapoel Beer Sheva H. Beer Sheva
Matchday 29 Soroksár Soroksár SC 2:1 Ceglédi VSE Cegléd
  Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 0:0 Mosonmagyaróvári TE 1904 Mosonmagyaróvár
  Tiszakécske Duna Aszfalt Tiszakécskei LC 2:2 BFC Siófok BFC Siófok
  Vác Vác FC 1:2 Monor SE Monor SE
  Dorog Dorogi FC 1:2 Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
  Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 1:1 Aqvital FC Csákvár Csákvár
  Vasas FC Vasas FC 3:2 Balmazújváros FC Balmazújváros
  Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 1:5 Budaörsi SC Budaörs
  Budafoki MTE Budafoki MTE 2:1 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
  Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 1:0 ETO FC Győr ETO FC Győr
Matchday 24 Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo 1:1 Pogon Siedlce Pogon Siedlce
  Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow 3:2 Radomiak Radom Radomiak
  Gornik Leczna Gornik Leczna 1:1 Elana Torun Elana Torun
  Olimpia Grudz. Olimpia Grudziadz 1:0 GKS Belchatow GKS Belchatow
Matchday 29 Burgos CF Burgos CF 3:0 Las Palmas Atlético Las Palmas Atl.
  Unión Adarve AD Unión Adarve 1:2 UD San Sebastián de los Reyes UD Sanse
  CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 0:0 Real Madrid Castilla RM Castilla
  Inter de Madrid Internacional de Madrid 1:1 Cultural Leonesa CyD Leonesa
  Celta Vigo B Celta Vigo B 2:1 Unionistas CF Unionistas CF
  Salamanca CF Salamanca CF UDS 3:0 Pontevedra CF Pontevedra
  Depor Fabril RC Deportivo Fabril