To use this site, please enable Javascript.

Matches Mar 31, 2019

matchday 27
Hannover 96 Hannover 96 0:1 FC Schalke 04 FC Schalke 04
 
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 3:0 VfB Stuttgart VfB Stuttgart
 
Greuther Fürth SpVgg Greuther Fürth 2:2 Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
 
1. FC Köln 1. FC Köln 4:0 Holstein Kiel Holstein Kiel
 
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 1:2 SV Sandhausen SV Sandhausen
matchday 31
VfR Aalen VfR Aalen 1:1 FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
 
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 2:0 Karlsruher SC Karlsruher SC
Group B Brazil U17 Brazil U17 0:3 Argentina U17 Argentina U17
matchday 32 Cardiff Cardiff City 1:2 Chelsea FC Chelsea
 
Liverpool Liverpool FC 2:1 Tottenham Hotspur Spurs
matchday 20 Lusitanos FC Lusitanos 0:3 UE Sant Julia Sant Julia
  FC Encamp FC Encamp 1:1 Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
  UE Engordany UE Engordany 1:2 FC Ordino FC Ordino
  FC Santa Coloma FC Santa Coloma 2:1 UE Escale Santa Coloma Santa Coloma
matchday 29 Levante Levante UD 2:2 SD Eibar SD Eibar
  Rayo Vallecano Rayo Vallecano 1:1 Real Betis Balompié Real Betis
 
Sevilla FC Sevilla FC 0:1 Valencia CF Valencia
  Real Valladolid Real Valladolid CF 1:1 Real Sociedad Real Sociedad
 
Real Madrid Real Madrid 3:2 SD Huesca SD Huesca
  Parma Parma Calcio 1913 1:3 Atalanta BC Atalanta BC
  Fiorentina ACF Fiorentina 1:1 Torino FC Torino
 
AS Roma AS Roma 1:4 SSC Napoli SSC Napoli
  Frosinone Frosinone Calcio 0:1 SPAL SPAL
  Bologna Bologna FC 1909 2:1 US Sassuolo Sassuolo
 
Inter Inter Milan 0:1 SS Lazio Lazio
matchday 30 Dijon Dijon FCO 0:1 OGC Nice OGC Nice
  Monaco AS Monaco 0:1 SM Caen SM Caen
  Amiens SC Amiens SC 0:0 FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
  FC Nantes FC Nantes 2:3 LOSC Lille LOSC Lille
  Toulouse FC Toulouse 0:1 Paris Saint-Germain Paris SG
matchday 23
Sturm Graz SK Sturm Graz 0:1 SKN St. Pölten SKN St. Pölten
 
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 0:3 LASK LASK
 
RB Salzburg Red Bull Salzburg 5:1 Austria Vienna Austria Vienna
matchday 21 Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 3:1 FK Orenburg Orenburg
  CSKA Moscow CSKA Moscow 2:2 FK Ufa Ufa
  Krasnodar FK Krasnodar 5:0 Anzhi Makhachkala Anzhi
  Krasnodar II FK Krasnodar II 1:0 Anzhi Makhachkala II Anzhi II
matchday 27 EVV Echt EVV Echt 3:2 JVC Cuijk JVC Cuijk
  Dongen VV Dongen 1:2 VV UNA Veldhoven VV UNA
  HBS HBS Craeyenhout 2:3 SV Oss '20 SV Oss '20
  VV Goes VV Goes 3:1 USV Hercules USV Hercules
  Quick '20 KVV Quick '20 2:4 ADO '20 Heemskerk ADO '20
  Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 0:5 HV & CV Quick Quick DH
  OFC Oostzaan OFC Oostzaan 4:0 HSC '21 Haaksbergen HSC '21
  TEC SV TEC Tiel 0:2 RKVV Westlandia Westlandia
matchday 26 NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 3:2 FC Thun FC Thun
 
BSC Young Boys BSC Young Boys 3:2 FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
 
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 1:1 FC Lugano FC Lugano
matchday 27 NAC Breda NAC Breda 1:1 VVV-Venlo VVV-Venlo
  PEC Zwolle PEC Zwolle 3:0 FC Emmen FC Emmen
  FC Utrecht FC Utrecht 3:2 Feyenoord Rotterdam Feyenoord
 
Ajax Ajax Amsterdam 3:1 PSV Eindhoven PSV Eindhoven
matchday 3 FCSB FCSB 3:2 Universitatea Craiova Univ. Craiova
  Concordia Concordia Chiajna 1:2 FC Voluntari FC Voluntari
  ACSM Poli Iași ACSM Politehnica Iași 1:2 Gaz Metan Mediaș Gaz Metan
matchday 14 SP Silvolde Sportclub Silvolde 1:0 Fortuna Wormerveer Fortuna Worm.
  AWC AWC Wijchen 2:2 VV Hoogland Hoogland
matchday 16 De Bataven VV De Bataven Gendt 2:0 HVV Hollandia Hollandia
matchday 19 Achilles 1894 Achilles 1894 3:2 RKHVV Huissen RKHVV Huissen
matchday 31 Celtic Celtic FC 2:1 Rangers FC Rangers
matchday 17 SV Meerssen SV Meerssen 0:2 RKSV Groene Ster Groene Ster
matchday 19 UDI '19 UDI'19/CSU 0:1 VC Vlissingen Vlissingen
matchday 26 Aris Saloniki Aris Thessaloniki 3:1 OFI Crete OFI Crete
  AEK Athens AEK Athens 4:0 Panetolikos GFS Panetolikos
  AO Xanthi AO Xanthi 1:2 PAOK Thessaloniki PAOK Salonika
  Olympiacos Olympiacos Piraeus 2:1 Atromitos Athen Atromitos Athen
matchday 25 AOK Kerkyra AOK Kerkyra 1:1 Volos NPS Volos NPS
  Eginiakos PAE Eginiakos 2:1 AO Trikala AO Trikala
  AE Sparti AE Sparti 0:4 AE Karaiskakis Artas AE Karaiskakis
  PAE Chania PAE Chania 1:1 Apollon Larisas Ap. Larisas
  Panachaiki Panachaiki GE 0:1 GS Ergotelis Ergotelis
  Doxa Dramas Doxa Dramas 3:0 Aittitos Spaton Aittitos Spaton
  Apollon Pontou Apollon Pontou 0:1 Iraklis Thessaloniki Iraklis
matchday 26 Apollon U19 Apollon Smyrnis U19 0:3 Panathinaikos Athens U19 PAO U19
  AO Xanthi U19 AO Xanthi U19 0:1 PAOK Thessaloniki U19 PAOK U19
  Aris U19 Aris Thessaloniki U19 1:1 OFI Crete U19 OFI Crete U19
matchday 2 KSV Roeselare KSV Roeselare 0:1 Lommel SK Lommel SK
matchday 27 FC Knokke FC Knokke 1:3 RFC Lüttich RFC Lüttich
matchday 26 KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport 0:2 Diegem Sport Diegem Sport
  SK Londerzeel SK Londerzeel 1:2 Racing Harelbeke KRC Harelbeke
  Ol. Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 4:0 KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
  KFC Eppegem KFC Eppegem 1:5 KSCT Menen KSCT Menen
  Bocholt VV Bocholt VV 2:2 KVV Vosselaar KVV Vosselaar
  Heur Tongeren KFC Heur Tongeren 2:3 KSC Lokeren-Temse Lokeren-Temse
  Berchem Sport Berchem Sport 3:1 Hoogstraten VV Hoogstraten VV
  Royal Cappellen Royal Cappellen FC 2:0 Koninklijke Sporting Hasselt KS Hasselt
  FK Jablonec FK Jablonec 3:0 1.FK Pribram 1.FK Pribram
  Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 3:2 FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
matchday 27 FC Copenhagen FC Copenhagen 1:0 Esbjerg fB Esbjerg fB
  Vendsyssel FF Vendsyssel FF 3:3 Hobro IK Hobro IK
  Aalborg BK Aalborg BK 1:2 Randers FC Randers FC
  SönderjyskE SönderjyskE 0:0 AC Horsens AC Horsens
matchday 28 Napredak FK Napredak Krusevac 1:0 FK Partizan Belgrade Partizan
  Vozdovac FK Vozdovac 3:1 FK Zemun FK Zemun
First Round FC Ylivieska FC Ylivieska III 0:3 on pens Oulaisten Huima Oulaisten
  PK-35 Pallokerho-35 8:0 Suurmetsän SoB Suurmetsän SoB
  Forssan JK Forssan JK 10:1 Urjalan Palloseura UrPS
  Turun PK Turun Pallokerho 3:1 Euran Pallo Euran Pallo
  MPS/Atletico MPS/Atletico Akatemia 0:9 FC Pohjois-Haagan Urheilijat FC PoHa
Quarter-Finals IFK Mariehamn IFK Mariehamn 3:1 AET FC Lahti FC Lahti
matchday 27 Pogon Szczecin Pogon Szczecin 0:0 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
  Wisla Kraków Wisla Kraków 4:0 Legia Warszawa Legia Warszawa
matchday 22 Tsarsko Selo Tsarsko Selo Sofia 1:0 PFC Montana PFC Montana
  Dob. Dobrich PFK Dobrudzha Dobrich 1:3 PFK Ludogorets Razgrad II Ludogorets II
matchday 27 Levski Sofia Levski Sofia 1:1 Botev Plovdiv Botev Plovdiv
matchday 24 NK Krsko NK Krsko 1:3 NK Triglav Kranj NK Triglav
  NS Mura NS Mura 3:0 NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
matchday 27 Slavia Sofia Slavia Sofia 0:0 Septemvri Sofia Septemvri Sofia
matchday 18 US Hostert US Hostert 4:0 FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
  Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 0:1 US Rumelange US Rumelange
  Vict. Rosport FC Victoria Rosport 1:2 Jeunesse Esch Jeunesse Esch
  CS Fola Esch CS Fola Esch 3:0 Racing FC Union Luxembourg RFCU Luxembourg
matchday 2 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 3:1 DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
matchday 27 VfB Bach VfB Bach 1:1 TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach
  SV Neukirchen SV Neukirchen b. Hl. Blut 5:1 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd
  SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach 1:1 SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
  1.FC H'aurach 1.FC Herzogenaurach 1:0 Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV
matchday 23 TuS Röllbach TuS Röllbach 0:1 TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
  SC Aufkirchen SC Aufkirchen 1:1 Viktoria Kahl Viktoria Kahl
  Feuchtwangen TuS Feuchtwangen 0:3 TSV Unterpleichfeld Unterpleichfeld
  1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf 4:1 SV Erlenbach Erlenbach
  TSV Lengfeld TSV Lengfeld (Bay.) 0:6 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt
  SV Euerbach-K. SV Euerbach-Kützberg 2:2 Alemannia Haibach Alem. Haibach
matchday 26 Simbach ASCK Simbach 1:2 FC Deisenhofen FC Deisenhofen
  SV Erlbach SV Erlbach 2:2 FC Töging FC Töging
matchday 22 OT Bremen TSV Osterholz-Tenever 2:1 FC Huchting FC Huchting
  SV Lemwerder SV Lemwerder 3:0 SC Vahr-Blockdiek SC Vahr-Blockd.
  SV Grohn SV Grohn 0:2 SV Hemelingen SV Hemelingen
matchday 23 SV Eichede II SV Eichede II 2:0 TSG Concordia Schönkirchen C. Schönkirchen
  TSV Wankendorf TSV Wankendorf 0:3 SpVg Eidertal Molfsee SpVg Eidertal
  Pr. Reinfeld SV Preußen Reinfeld 2:2 1.FC Phönix Lübeck Phönix Lübeck
  SV Schackendorf SV Schackendorf 2:1 TuS Hartenholm TuS Hartenholm
matchday 22 BW Bornreihe SV Blau-Weiß Bornreihe 2:0 TV Meckelfeld TV Meckelfeld
  TSV Gellersen TSV Gellersen 4:0 Rotenburger SV Rotenburger SV
  FC Verden 04 FC Verden 04 1:2 MTV Treubund Lüneburg MTV TB Lbg.
  Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen 1:0 SV Ahlerstedt/Ottendorf Ahlerstedt/Ott.
matchday 20 1.FC Düren II 1.FC Düren II 2:1 BC Victoria Glesch-Paffendorf Glesch-Paffend.
  SV Eilendorf SV Eilendorf 1:1 Germania Teveren Germ. Teveren
  GKSC Hürth GKSC Hürth 4:0 SC Germania Erftstadt-Lechenich Erftst.-Lechen.
  SV Nierfeld SV Nierfeld 0:7 Spvg Wesseling-Urfeld Spvg Wesseling
  U. Schafhausen Union Schafhausen 3:2 SV Eintracht Verlautenheide Verlautenheide
  Hilal Bergheim Hilal 1994 Bergheim 1:2 DJK Arminia Eilendorf Arm. Eilendorf
  GW Brauweiler SV Grün-Weiß Brauweiler 3:5 SV Rott SV Rott
  FC Inde Hahn FC Inde Hahn 2:2 TSV Hertha Walheim Hertha Walheim
matchday 26 FC Homburg II FC 08 Homburg II 1:2 SG Rehlingen-Fremersdorf SG Rehlingen
  Elversberg II SV 07 Elversberg II 0:2 SV Auersmacher Auersmacher
  FC Rastpfuhl FC Rastpfuhl 1:3 SC Halberg Brebach Halberg Brebach
  SV Rohrbach SV Rohrbach (Saar) 1:5 Borussia Neunkirchen B. Neunkirchen
  Quierschied SpVgg Quierschied 1:0 TuS Herrensohr TuS Herrensohr
  SF Köllerbach SF Köllerbach 3:0 VfL Primstal VfL Primstal
matchday 23 Schleswig 06 Schleswig 06 1:5 TSV Nordmark Satrup Nordmark Satrup
  TSV Rantrum TSV Rantrum 2:1 Büdelsdorfer TSV Büdelsd. TSV
  TuS Jevenstedt TuS Jevenstedt 3:2 MTSV Hohenwestedt Hohenwestedt
matchday 26 SV Lengede SV Lengede 4:0 SCW Göttingen SCW Göttingen
  TSV Hillerse TSV Hillerse 0:2 SSV Kästorf 1922 SSV Kästorf
  Freie Turner FT Braunschweig 3:0 SC Gitter SC Gitter
  Reislingen/N. SV Reislingen/Neuhaus 4:2 1.SC Göttingen 05 Göttingen 05
  Lehndorfer TSV Lehndorfer TSV 2:3 TSC Vahdet Braunschweig TSC Vahdet
  Landolfsh./Seu. TSV Landolfshausen/Seulingen 1:2 TSV Germania Lamme TSV Lamme
  Goslarer SC Goslarer SC 6:2 Fortuna Lebenstedt F. Lebenstedt
  SVG Göttingen SVG Göttingen 6:1 SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde
matchday 22 SV BE Steimbke SV Brigitta-Elwerath Steimbke 1:2 OSV Hannover OSV Hannover
  TSV Pattensen TSV Pattensen 3:2 SpVgg Bad Pyrmont Bad Pyrmont
  VfL Bückeburg VfL Bückeburg 2:0 MTV Almstedt MTV Almstedt
  SC Hemmingen/W. SC Hemmingen/Westerfeld 1:1 SV Ramlingen-Ehlershausen Ramlingen-E.
  TuS Sulingen TuS Sulingen 0:0 HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern
  TV Stuhr TV Stuhr 0:2 SV Iraklis Hellas Hannover Iraklis Hellas
matchday 29 VfL Jüchen-G. VfL Jüchen-Garzweiler 0:0 FC Remscheid FC Remscheid
  Kapellen-Erft SC Kapellen-Erft 4:0 TSV Meerbusch II Meerbusch II
  FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel 1:2 SpVg Odenkirchen Odenkirchen
  Holzheimer SG Holzheimer SG 4:4 DJK Teutonia St. Tönis DJK St. Tönis
  Heiligenhaus SSVg Heiligenhaus 5:2 Rather SV Rather SV
  VfR Fischeln VfR Fischeln 3:0 Düsseldorfer SC 99 DSC 99
  VSF Amern VSF Amern 3:4 ASV Süchteln ASV Süchteln
  MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf 2:2 Cronenberger SC Cronenberger SC
  VfB Solingen VfB Solingen 0:2 TVD Velbert TVD Velbert
matchday 25 ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 1:0 DJK/Arminia Klosterhardt A. Klosterhardt
  VfL Rhede VfL Rhede 2:0 SF Niederwenigern Niederwenigern
  VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen 3:3 FC Kray FC Kray
  Duisburger SV Duisburger SV 1900 3:0 SV Scherpenberg Scherpenberg
  Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord 2:2 SV Hönnepel-Niedermörmter SV Hö/Nie
  Fichte Lintfort TuS Fichte Lintfort 3:1 PSV Wesel-Lackhausen PSV Wesel
  Königshardt SF Königshardt 0:5 SV Genc Osman Duisburg SV Genc Osman
  BG Überruhr Blau-Gelb Überruhr 1:1 SV Burgaltendorf Burgaltendorf
  GSV Moers GSV Moers 1:5 SV Sonsbeck SV Sonsbeck
matchday 22 SC Melle 03 SC Melle 03 1:2 Blau-Weiß Lohne BW Lohne
  TSV Wallenhorst TSV Wallenhorst 1:1 TV Dinklage TV Dinklage
  GW Mühlen Grün-Weiß Mühlen 2:0 Blau-Weiß Papenburg BW Papenburg
  Kickers Emden Kickers Emden 1:1 SV Holthausen/Biene Holthausen/B.
  Bad Rothenfelde SV Bad Rothenfelde 2:0 Hansa Friesoythe H. Friesoythe
  SV Brake SV Brake 2:2 BV Essen BV Essen
matchday 26 SG Alfbachtal SG Alfbachtal 2:1 FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
  SG Mendig SG Eintracht Mendig-Bell 3:0 VfB Linz VfB Linz
  SV Windhagen SV Eintracht Windhagen 3:1 FV Hunsrückhöhe Morbach FV Morbach
  SG 99 Andernach SG 99 Andernach 3:0 SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
matchday 20 VfB E. Glauchau VfB Empor Glauchau 3:1 SV Einheit Kamenz Einheit Kamenz
  Markranstädt SSV Markranstädt 0:1 FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
  Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 0:1 FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
  Rapid Chemnitz Rapid Chemnitz 4:2 Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
  VfL Meiningen VfL Meiningen 1:3 ZFC Meuselwitz II Meuselwitz II
  Teistungen FC Wacker Teistungen 1:4 SpVgg Geratal SpVgg Geratal
matchday 24 TSV Wieblingen TSV Wieblingen 3:0 FV Lauda FV Lauda
  Durlach-Aue SpVgg Durlach-Aue 0:0 1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal
  BFC Preussen BFC Preussen 1:3 SV Sparta Lichtenberg SV Sparta
  TuS Makkabi TuS Makkabi Berlin 0:0 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900
  Spand. Kickers FSV Spandauer Kickers 4:4 Frohnauer SC Frohnauer SC
  Türkiyemspor Türkiyemspor Berlin 0:1 Eintracht Mahlsdorf E. Mahlsdorf
  Croatia Berlin SD Croatia Berlin 0:1 SV Tasmania Berlin Tasmania Berlin
  Beroli. Stralau FSV Berolina Stralau 1:5 Berlin Türkspor 04 Berlin Türkspor
  TSV Rudow 1888 TSV Rudow 1888 2:1 SV Empor Berlin SV Empor Berlin
  Al-Dersimspor BSV Al-Dersimspor 0:1 Berliner SC Berliner SC
matchday 21 Breuningsweiler SV Breuningsweiler 1:2 FC Wangen 05 FC Wangen 05
  L-Echterdingen Calcio Leinfelden-Echterdingen 2:1 VfL Nagold VfL Nagold
matchday 27 TSV Bicken TSV Bicken 3:0 DJK Flörsheim DJK Flörsheim
  FV Breidenbach FV Breidenbach 0:0 FC Dorndorf FC Dorndorf
  TSG Wörsdorf TSG Wörsdorf 1:3 FV Biebrich 02 FV Biebrich 02
  Langenaubach SSV Langenaubach 1:2 SV Zeilsheim SV Zeilsheim
  FC Waldbrunn FC Waldbrunn 0:2 SV Bauerbach SV Bauerbach
  G. Schwanheim Germania Schwanheim 6:2 SF/BG Marburg SF/BG Marburg
  SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof 1:1 SV Kaufungen 07 SV Kaufungen 07
  Eintr. Baunatal Eintracht Baunatal 2:1 TSG Sandershausen Sandershausen
  Adler Weidenh. SV Adler Weidenhausen 2:2 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II Barockstadt II
  FSV Dörnberg FSV Dörnberg 3:0 SV 07 Eschwege SV 07 Eschwege
  CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 2:0 TuSpo Grebenstein Grebenstein
  Eichenzell FC Britannia Eichenzell 0:1 SG Johannesberg SG Johannesberg
  1.FC Erlensee 1.FC Erlensee 3:2 FC Viktoria 09 Urberach Vikt. Urberach
  FC Sandzak SV FC Sandzak Frankfurt 0:0 SV Altwiedermus SV Altwiedermus
  SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW 3:1 SG Rot-Weiß Frankfurt RW Frankfurt
  Sportfreunde 04 FFV Sportfreunde 1904 0:4 TS Ober-Roden TS Ober-Roden
  Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 3:0 Rot-Weiß Darmstadt RW Darmstadt
  G. Ober-Roden Germania Ober-Roden 3:0 FC Hanau 93 FC Hanau 93
  Unterabsteinach SG Unter-Abtsteinach 1:2 SV Rot-Weiss Walldorf RW Walldorf
matchday 21 Kühlungsborn FSV Kühlungsborn 1:2 SV Pastow SV Pastow
  FSV Barleben FSV Barleben 1911 1:3 VfB IMO Merseburg IMO Merseburg
matchday 22 TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam 6:0 SV Alemannia Waldalgesheim Waldalgesheim
  SV Gonsenheim SV Gonsenheim 2:0 SV Morlautern SV Morlautern
  TuS Rüssingen TuS Rüssingen 2:2 SC Hauenstein SC Hauenstein
  SG Rieschweiler SG Rieschweiler 1:4 FV Dudenhofen FV Dudenhofen
  FC Speyer 09 FC Speyer 09 2:3 Eintracht Bad Kreuznach Bad Kreuznach
matchday 23 RW Maaslingen SC Rot-Weiß Maaslingen 0:1 Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
  TuS Hiltrup TuS Hiltrup 1:2 Beckumer SV Beckumer SV
  VfL Theesen VfL Theesen 2:2 SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
  Rödinghausen II SV Rödinghausen II 0:3 SV Spexard SV Spexard
  SpVgg Vreden SpVgg Vreden 0:2 SC Roland Beckum SC Roland
  SC Herford SC Herford 1:1 Preußen Münster II Pr. Münster II
matchday 25 Westfalia Wickede Westfalia Wickede 1:5 SG Finnentrop/Bamenohl Finnentrop/Bam.
  DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 1:3 Concordia Wiemelhausen C. Wiemelhausen
  TSV Marl-Hüls TSV Marl-Hüls 3:00 PM SC Neheim SC Neheim
  YEG Hassel YEG Hassel 1:5 FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
  Lüner SV Lüner SV 3:2 DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
  Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 2:0 Kirchhörder SC Kirchhörder SC
  BSV Schüren BSV Schüren 1:5 SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
  Lennestadt FC Lennestadt 0:0 SV Horst-Emscher 08 SV Horst 08
Quarter-Finals Barmbek-U. HSV Barmbek-Uhlenhorst 1:2 TuS Osdorf TuS Osdorf
matchday 24 CA Talleres Club Atlético Talleres 0:2 Club Atlético River Plate River Plate
  CA Tucumán Club Atlético Tucumán 1:0 Club Atlético Aldosivi Aldosivi
  Lanús Club Atlético Lanús 3:1 Club Atlético Belgrano Belgrano
  Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 0:2 Club Atlético Rosario Central CA Rosario
  Defensa Defensa y Justicia 1:1 Club Atlético Unión CA Unión
  Tigre Club Atlético Tigre 1:1 Racing Club Racing Club
matchday 22 Olimpo Club Olimpo 2:1 Club Atlético Chacarita Juniors Chacarita Jrs
  Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 3:1 CD Morón CD Morón
  Ferro Club Ferro Carril Oeste 1:1 Quilmes Atlético Club Quilmes
  GyE Mendoza Gimnasia y Esgrima de Mendoza 1:0 Defensores de Belgrano Defensores
matchday 12 Querétaro FC Querétaro FC 1:0 Club Tijuana Club Tijuana
  CF Pachuca CF Pachuca 3:2 Deportivo Toluca Toluca
  América CF América 3:0 Tigres UANL Tigres UANL
  Monterrey CF Monterrey 2:2 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
  Necaxa Club Necaxa 2:0 Tiburones Rojos de Veracruz Tiburones Rojos
  UNAM Pumas UNAM Pumas 2:1 Deportivo Guadalajara Chivas
matchday 5 Columbus Crew Columbus Crew SC 2:0 Atlanta United FC Atlanta United
  Cincinnati FC Cincinnati 0:2 Philadelphia Union Philadelphia
  Colorado Colorado Rapids 1:4 Houston Dynamo FC Houston
  Salt Lake Real Salt Lake City 2:4 FC Dallas FC Dallas
  Vancouver Vancouver Whitecaps FC 0:0 Seattle Sounders FC Sounders FC
matchday 4 Napa Valley Napa Valley 1839 FC 2:1 El Farolito El Farolito
  San Ramon FC San Ramon FC 1:4 FC Davis Davis
  Stompers East Bay FC Stompers 3:4 Academica SC Academica
matchday 9 Oxnard Oxnard Guerreros FC 0:2 City of Angels FC City of Angels
  High Desert High Desert Elite FC 0:2 FC Arizona FC Arizona
  Riverside Coras Riverside Coras 2:8 FC Golden State Golden State
matchday 10 Bogotá FC Bogotá FC 1:0 CD Real Cartagena Real Cartagena
  Llaneros FC Llaneros FC 2:0 Real San Andrés Real San Andrés
  Pereira Deportivo Pereira 4:0 Atlético FC Atlético FC
  Cortuluá Cortuluá 0:1 Leones FC Leones FC
matchday 12 Once Caldas Once Caldas 2:0 Rionegro Águilas Rionegro Águila
  Atl. Nacional Atlético Nacional 0:1 Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
  Union Magdalena AD Union Magdalena 1:1 Alianza Petrolera Alianza Petrol.
matchday 5 Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 0:2 Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
  Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 1:3 Shonan Bellmare Shonan Bellmare
matchday 4 Fukushima Utd. Fukushima United 2:1 FC Tokyo Reserve FC Tokyo Res.
  Blaublitz Akita Blaublitz Akita 0:0 Nagano Parceiro Nagano Parceiro
  Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 0:5 Gamba Osaka Reserves G. Osaka Res.
  Gainare Tottori Gainare Tottori 1:1 Kataller Toyama Kataller Toyama
  Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka 0:1 Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
  Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 2:1 SC Sagamihara SC Sagamihara
matchday 3 MIO Biwako MIO Biwako Shiga 1:0 Matsue City Matsue City
  Nara Club Nara Club 0:1 Honda Lock Honda Lock
  RKD Ryugasaki Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki 1:2 ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
  Verspah Oita Verspah Oita 0:0 Suzuka Point Getters Suzuka PG
  Musashino City Tokyo Musashino City 0:1 FC Osaka FC Osaka
  Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 2:0 Maruyasu Okazaki Maru. Okazaki
matchday 2 Mits. Mizushima Mitsubishi Motors Mizushima 8:0 Beluga Rosso Hamada Bel.Ros. Hamada
  B. Shimonoseki Baleine Shimonoseki 0:1 SRC Hiroshima SRC Hiroshima
  ENEOS Mizushima ENEOS Mizushima 3:0 Fuji Xerox Hiroshima SC FX Hiroshima
  NTN Okayama NTN Okayama 3:0 Harada Steel FC Harada Steel
  IPU FC International Pacific University FC 2:0 Hatsukaichi FC Hatsukaichi
matchday 13 FC Juárez FC Juárez 0:1 Correcaminos de la UAT Correcaminos
  San Luis Atlético de San Luis 3:1 Alebrijes de Oaxaca Oaxaca
  Celaya Celaya FC 1:1 Cafetaleros de Chiapas Cafetaleros
matchday 23 Central Coast Central Coast Mariners 0:1 Adelaide United Adelaide United
  Zvijezda 09 U17 FK Zvijezda 09 U17 3:0 FK Tuzla City U17 Tuzla City U17
matchday 17 FK Krupa U19 FK Krupa na Vrbasu U19 1:0 NK Celik Zenica U19 NK Celik U19
  Slavija S. U19 FK Slavija Sarajevo U19 1:1 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 FK MDK U19
  Travnik U19 NK Travnik U19 3:1 FK Radnik Bijeljina U19 Bijeljina U19
matchday 24 GOSK Gabela NK GOSK Gabela 1:1 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
  Celik Zenica NK Celik Zenica 1:0 FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
matchday 11 Zulia FC Zulia FC 1:0 Deportivo Anzoátegui SC Dep. Anzoátegui
  Trujillanos Trujillanos FC 1:3 Atlético Venezuela Atl. Venezuela
  Táchira Deportivo Táchira 3:1 Portuguesa FC Portuguesa FC
  Estudiantes Estudiantes de Mérida 1:0 Monagas SC Monagas SC
  Deportivo Lara Deportivo Lara 1:1 Deportivo La Guaira Dep. La Guaira
  Puerto Cabello Academia Puerto Cabello 4:3 Estudiantes de Caracas SC Est. Caracas
matchday 4 FC Stumbras FC Stumbras Kaunas 2:0 Suduva Marijampole Suduva
matchday 1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 1:0 Slavia Mozyr Slavia
  Torpedo Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 1:2 Dynamo Brest Dynamo Brest
  FK Slutsk FK Slutsk 0:0 Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU
matchday 27 Nogoom FC Nogoom FC 1:1 El Dakhlia SC El Dakhlia
  El Makasa Masr El Makasa 0:0 El Gouna FC El Gouna
matchday 5 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 2:0 FC Rustavi Rustavi
  Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 4:2 FC Saburtalo Saburtalo
matchday 4 Gangwon FC Gangwon FC 2:1 Seongnam FC Seongnam FC
  Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings 3:1 Incheon United Incheon Utd.
matchday 21 NK Radomlje NK Radomlje 1:2 NK Brda NK Brda
matchday 4 Indy Eleven Indy Eleven 1:0 Hartford Athletic Hartford
  North Carolina North Carolina FC 1:1 Charleston Battery Charleston
  Union II Philadelphia Union II 2:2 Pittsburgh Riverhounds SC Pittsburgh
  TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 0:0 Loudoun United FC Loudoun United
  Bold FC Austin Bold FC 1:0 San Antonio FC San Antonio FC
  Reno FC Reno 1868 FC 3:3 Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
  El Paso El Paso Locomotive FC 2:0 Orange County SC Orange County
  LA Galaxy II Los Angeles Galaxy II 3:2 Portland Timbers 2 Timbers 2
  Phoenix Rising Phoenix Rising FC 2:2 Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
  Las Vegas Las Vegas Lights FC 1:0 Real Monarchs SLC Real Monarchs
  Louisville City Louisville City FC 2:3 Birmingham Legion FC Legion FC
matchday 3 Busan Trans.Co. Busan Transportation Corp. 2:1 Gimhae FC Gimhae FC
matchday 4 Daejeon Hana C. Daejeon Hana Citizen 0:2 Suwon FC Suwon FC
  Ansan Greeners Ansan Greeners 1:1 FC Anyang FC Anyang
matchday 1 North Texas SC North Texas Soccer Club 3:2 Chattanooga Red Wolves SC Red Wolves
  Orlando B Orlando City B 1:3 FC Tucson FC Tucson
matchday 20
SV Ried SV Ried 2:0 SKU Amstetten SKU Amstetten
matchday 19 Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 4:2 FC 72 Erpeldange Erpeldange
  FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 1:1 UN Käerjeng 97 UN Käerjeng 97
  US Esch Union Sportive Esch-Alzette 2:1 FC Koeppchen Wormeldange FC Koeppchen
  Hesperange Swift Hesperange 4:1 FC Mamer 32 FC Mamer 32
  Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach 5:2 US Sandweiler Sandweiler
matchday 13 CS San Lorenzo Club Sportivo San Lorenzo 1:4 Olimpia Asunción Olimpia
matchday 7 Danubio FC Danubio FC 3:2 Club Atlético Progreso Progreso
  Racing Club Racing Club de Montevideo 4:2 Defensor Sporting Club Defensor
  Wanderers Montevideo Wanderers 1:0 Rampla Juniors FC Rampla Jrs
  Plaza Colonia Club Plaza Colonia 2:2 CA Fénix CA Fénix
matchday 4 Ermis Aradippou Ermis Aradippou 0:4 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
matchday 3 FCI Levadia FCI Levadia 8:0 Maardu Linnameeskond Maardu LM
  JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 1:2 FC Kuressaare Kuressaare
  TJK Legion Tallinn JK Legion 3:0 Jalgpallikool Tammeka U21 JK Tammeka U21
  Keila JK Keila JK 1:2 Kalju FC U21 Kalju FC U21
  Pärnu JK Pärnu Jalgpalliklubi 0:2 Paide Linnameeskond U21 Paide U21
  Vändra Vaprus JK Vändra Vaprus 4:1 JK Tabasalu JK Tabasalu
Final Portsmouth Portsmouth FC 7:6 on pens Sunderland AFC Sunderland
matchday 7 FBC Melgar FBC Melgar 3:1 Universidad San Martín de Porres USM Porres
  Sport Boys Sport Boys Association 0:1 Ayacucho FC Ayacucho FC
  Alianza UDH Alianza Universidad 0:0 Pirata FC Pirata
  Sport. Cristal Club Sporting Cristal 2:0 Deportivo Municipal Municipal
matchday 6 Rakhine Utd. Rakhine United FC 3:3 Sagaing United Sagaing Utd.
  S. Myanmar FC Southern Myanmar FC 2:1 Magwe FC Magwe FC
matchday 5 Chonburi FC Chonburi FC 3:2 PT Prachuap FC PT Prachuap FC
  Ratchaburi FC Ratchaburi Mitr Phol FC 2:0 SCG Muangthong United Muangthong Utd.
  Chainat FC Chainat Hornbill FC 1:2 PTT Rayong PTT Rayong
  Trat FC Trat FC 4:0 Suphanburi FC Suphanburi FC
matchday 4 Young Lions Garena Young Lions 2:1 Hougang United FC Hougang Utd.
  Balestier Khals Balestier Khalsa 3:0 Geylang International Geylang
matchday 30 Lecce US Lecce 2:0 Delfino Pescara 1936 Pescara
matchday 33 Monza AC Monza 0:1 AS Gubbio 1910 AS Gubbio
  Imolese Imolese Calcio 1919 2:1 US Triestina Triestina
  Pordenone Pordenone Calcio 0:0 FC Südtirol Südtirol
  Sambenedettese US Sambenedettese 1:1 Virtusvecomp Verona Virtus Verona
  Renate AC Renate 0:0 Teramo Calcio 1913 Teramo
  Rimini Rimini FC 0:0 Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
  LR Vicenza LR Vicenza Virtus 1:1 Ternana Calcio Ternana
  Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 0:0 Ravenna FC Ravenna
  Feralpisalò Feralpisalò 1:1 AS Giana Erminio Giana Erminio
  Vibonese US Vibonese 0:0 Paganese Calcio 1926 Paganese
  Rieti FC Rieti 1:0 Reggina 1914 Reggina
  Cavese Cavese 1919 0:2 US Catanzaro Catanzaro
  Bisceglie AS Bisceglie 1913 0:0 SS Juve Stabia Juve Stabia
  Trapani Trapani Calcio 2:0 US Viterbese 1908 Viterbese
  Casertana Casertana FC 1:2 Rende Calcio 1968 Rende
  Sicula Leonzio Sicula Leonzio 1:2 Siracusa Calcio Siracusa
  Matera SS Matera Calcio 0:3 SS Monopoli 1966 Monopoli
matchday 6 O'Higgins CD O'Higgins 0:2 Unión Española Española
  Antofagasta Club de Deportes Antofagasta 3:1 Club Universidad de Chile U. de Chile
  CDUC CD Universidad Católica 0:0 CDP Curicó Unido Curicó
matchday 32 Córdoba CF Córdoba CF 3:2 RCD Mallorca RCD Mallorca
  Reus Deportiu CF Reus Deportiu (liq.) 0:1 Cádiz CF Cádiz CF
  CA Osasuna CA Osasuna 1:0 Extremadura UD Extremadura
  Real Oviedo Real Oviedo 1:1 Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
  Alcorcón AD Alcorcón 0:0 CD Lugo CD Lugo
  UD Las Palmas UD Las Palmas 0:1 Elche CF Elche CF
matchday 30 FC Metz FC Metz 2:1 FC Lorient FC Lorient
matchday 27 UTA Arad UTA Arad 3:1 CS Sportul Snagov Sportul Snagov
  Marítimo CS Marítimo 3:2 CD Nacional Nacional
  Rio Ave FC Rio Ave FC 0:2 Desportivo Aves Desportivo Aves
  Boavista Boavista FC 2:0 Belenenses SAD Belenenses SAD
  Estoril Praia GD Estoril Praia 1:3 SL Benfica B Benfica B
  Farense SC Farense 1:0 SC Covilhã Covilhã
  Académico Viseu Académico Viseu FC 1:0 Varzim SC Varzim
  Braga B SC Braga B 1:1 Leixões SC Leixões
  Famalicão FC Famalicão 3:1 CD Cova Piedade Cova Piedade
  Arouca FC Arouca 2:1 Académica Coimbra Coimbra
  Oliveirense UD Oliveirense 0:0 Vitória Guimarães SC B Guimarães B
matchday 21 Karlovy Vary FC Slavia Karlovy Vary 2:0 FC Pisek FC Pisek
matchday 18 SK Unicov SK Unicov 1:1 TJ Jiskra Rymarov Jiskra Rymarov
  Velke Mezirici FC Velke Mezirici 1:1 ČSK Uherský Brod Uhersky Brod
  SFK Vrchovina SFK Vrchovina 0:0 MFK Frydek-Mistek Frydek-Mistek
matchday 20 FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko 1:1 FK Fotbal Trinec Fotbal Trinec
  Hradec Králové FC Hradec Králové 0:1 FK Varnsdorf FK Varnsdorf
  Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 1:0 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
matchday 24 Thisted FC Thisted FC 0:0 Hvidovre IF Hvidovre IF
  Fremad Amager BK Fremad Amager 1:0 FC Fredericia FC Fredericia
  Silkeborg IF Silkeborg IF 4:2 HB Köge HB Köge
  FC Helsingör FC Helsingör 2:1 FC Roskilde FC Roskilde
  Nyköbing FC Nyköbing FC 1:2 Naestved Boldklub Naestved BK
  Lyngby BK Lyngby BK 1:4 Viborg FF Viborg FF
matchday 1 Viking FK Viking Stavanger 2:0 Kristiansund BK Kristiansund BK
  Ranheim IL Ranheim IL 1:2 Tromsø IL Tromsø IL
  Sarpsborg 08 Sarpsborg 08 FF 1:1 Molde FK Molde
  Strømsgodset Strømsgodset IF 3:2 FK Haugesund Haugesund
  Bodø/Glimt FK Bodø/Glimt 2:0 Rosenborg BK Rosenborg
  Skeid Skeid Oslo 1:0 Hamarkameratene HamKam
  Nest-Sotra IL Nest-Sotra IL 1:2 Raufoss IL Raufoss
  Strømmen IF Strømmen IF 1:1 Ullensaker/Kisa IL Ullensaker/Kisa
  Sogndal IL Sogndal IL 1:1 Sandnes Ulf Sandnes Ulf
  Kongsvinger Kongsvinger IL 1:0 Notodden FK Notodden
  Sandefjord Sandefjord Fotball 1:0 KFUM-Kameratene Oslo KFUM Oslo
matchday 3 BJ BSU Beijing BSU 0:2 Inner Mongolia Zhongyou IM Zhongyou
  ZJ E. Greentown Zhejiang Energy Greentown 1:0 Shijiazhuang Ever Bright SJZ Ever Bright
  TJ Tianhai Tianjin Tianhai (-2019) 2:4 Shandong Luneng Taishan SD Luneng
  HN Jianye Henan Jianye 1:2 Shanghai Greenland Shenhua SH Shenhua
  CQ Dangdai Lif. Chongqing Dangdai Lifan 1:0 Shenzhen FC SZ FC
  JS Suning Jiangsu Suning 2:1 Wuhan Zall WH Zall
matchday 30 Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 0:3 FK TSC Backa Topola FK TSC
  Borac Cacak FK Borac 1926 Cacak 0:1 FK Sloboda Uzice Sloboda Uzice
  FK Bezanija FK Bezanija 1:0 FK Becej Becej
  Zlatibor FK Zlatibor Cajetina 1:0 FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
  Novi Pazar FK Novi Pazar 1:0 FK Trayal Kruševac Trayal
  Sindjelic Bg FK Sindjelic Belgrad 1:3 OFK Zarkovo Zarkovo
  Radnicki K. FK Radnicki 1923 Kragujevac 2:2 FK Teleoptik Zemun Teleoptik
matchday 18 Din. Zagreb II GNK Dinamo Zagreb II 0:0 HNK Hajduk Split II Hajduk Split II
matchday 20 Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki 2:0 Polonia Warsaw Pol. Warsaw
  Legia II Legia Warsaw II 0:0 Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz
  Swit N.D.M. Swit Nowy Dwor Mazowiecki 1:0 LKS Lomza LKS Lomza
matchday 21 Radunia Stezyca Radunia Stezyca 3:0 Górnik Konin Górnik Konin
  Stal Krasnik Stal Krasnik 3:1 Podlasie Biala Podlaska Podlasie B.P.
  Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa 2:0 Wisla Pulawy Wisla Pulawy
  Chelmianka Chelmianka Chelm 2:0 Orleta Radzyn Podlaski Orleta R.P.
  Wólczanka Wólczanka Wólka Pelkinska 0:0 Wisla Sandomierz Wisla Sand.
matchday 1 Falkenberg Falkenbergs FF 1:0 Örebro SK Örebro SK
  Kalmar FF Kalmar FF 0:2 IK Sirius Sirius
  AIK AIK 0:0 Östersunds FK Östersund
  AFC Eskilstuna Athletic Eskilstuna 3:1 IFK Göteborg IFK Göteborg
  Helsingborg Helsingborgs IF 3:1 IFK Norrköping Norrköping
  Östers IF Östers IF 0:0 Dalkurd FF Dalkurd
  Syrianska FC Syrianska FC 1:4 Degerfors IF Degerfors
matchday 3 Aktobe FK Aktobe 1:3 Kairat Almaty Kairat Almaty
  Shakhter K. Shakhter Karaganda 0:1 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
  Okzhetpes Okzhetpes Kokshetau 0:0 Ordabasy Shymkent Ordabasy
matchday 25 Jedinstvo Bijelo Polje Jedinstvo Bijelo Polje 2:1 FK Berane FK Berane
  Kom Podgorica Kom Podgorica 4:0 FK Jezero FK Jezero
  FK Decic Tuzi FK Decic Tuzi 1:2 FK Podgorica FK Podgorica
  Otrant-Olympic FK Otrant-Olympic Ulcinj 0:1 FK Bokelj FK Bokelj
  Arsenal Tivat Arsenal Tivat 1:0 OSK Igalo OSK Igalo
matchday 2 Bunyodkor Bunyodkor Tashkent 1:2 Pakhtakor Tashkent Pakhtakor
  Kokand 1912 FK Kokand 1912 0:0 FK Andijon FK Andijon
  Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi 3:1 Sogdiana Jizzakh Sogdiana
  M. Petah Tikva Maccabi Petah Tikva 1:1 Hapoel Raanana Hapoel Raanana
  B. Jerusalem Beitar Jerusalem 0:0 Ihud Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
matchday 30 Budaörs Budaörsi SC 1:2 Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
  Cegléd Ceglédi VSE 0:4 Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
  Monor SE Monor SE 2:2 Dorogi FC Dorog
  BFC Siófok BFC Siófok 2:0 Balmazújváros FC Balmazújváros
  Mosonmagyaróvár Mosonmagyaróvári TE 1904 0:2 Budafoki MTE Budafoki MTE
  Csákvár Aqvital FC Csákvár 0:0 Duna Aszfalt Tiszakécskei LC Tiszakécske
  ETO FC Győr ETO FC Győr 3:2 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
  Békéscsaba Békéscsaba 1912 Elöre SE 0:0 Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
  Vasas FC Vasas FC 7:4 Vác FC Vác
  Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 3:0 Soroksár SC Soroksár
matchday 26 Gornik Leczna Gornik Leczna 0:0 Widzew Lodz Widzew Lodz
  Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo 0:3 Radomiak Radom Radomiak
  Elana Torun Elana Torun 2:1 Blekitni Stargard Blekitni
matchday 31 CD Guijuelo CD Guijuelo 0:0 Las Palmas Atlético Las Palmas Atl.
  Inter de Madrid DUX Internacional de Madrid 2:1 Real Valladolid B Valladolid B
  UD Sanse UD San Sebastián de los Reyes 0:1 Club Rápido de Bouzas Bouzas
  Celta Vigo B Celta Vigo B 3:1 CDA Navalcarnero Navalcarnero
  Unión Adarve AD Unión Adarve 3:3 Coruxo FC Coruxo FC
  CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 1:0 Cultural Leonesa CyD Leonesa
  Burgos CF Burgos CF 1:2 Real Madrid Castilla RM Castilla
  CD Tudelano CD Tudelano 1:1 CD Izarra CD Izarra
  Sporting B Sporting de Gijón B 2:0 UP Langreo UP Langreo
  Real Unión Real Unión Club 0:2 Cultural Durango SCD Durango
  CD Vitoria CD Vitoria 0:0 Real Oviedo Vetusta Oviedo Vetusta
  Calahorra CD Calahorra 2:1 Barakaldo CF Barakaldo CF
  Gernika Gernika Club 0:0 UD Logroñés UD Logroñés