For using this site, please activate JavaScript.

Matches Feb 22, 2020

Matchday 23 Meiendorfer SV Meiendorfer SV 2:00 PM SC Victoria Hamburg SC Victoria
 
Hertha BSC Hertha BSC 3:30 PM 1. FC Köln 1. FC Köln
 
SC Freiburg SC Freiburg 3:30 PM Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
 
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 3:30 PM TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
 
Werder Bremen SV Werder Bremen 3:30 PM Borussia Dortmund Bor. Dortmund
 
FC Schalke 04 FC Schalke 04 6:30 PM RB Leipzig RB Leipzig
 
Holstein Kiel Holstein Kiel 1:00 PM 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
 
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 1:00 PM VfL Bochum VfL Bochum
 
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 1:00 PM SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
 
Hamburger SV Hamburger SV 1:00 PM FC St. Pauli FC St. Pauli
Matchday 25
MSV Duisburg MSV Duisburg 2:00 PM SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
 
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 2:00 PM Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
 
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 2:00 PM Preußen Münster Preußen Münster
 
Hansa Rostock FC Hansa Rostock 2:00 PM FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
 
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 2:00 PM SV Meppen SV Meppen
 
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 2:00 PM FSV Zwickau FSV Zwickau
Matchday 27
Chelsea Chelsea FC 1:30 PM Tottenham Hotspur Spurs
 
Southampton Southampton FC 4:00 PM Aston Villa Aston Villa
 
Burnley Burnley FC 4:00 PM AFC Bournemouth Bournemouth
  Sheffield Utd. Sheffield United 4:00 PM Brighton & Hove Albion Brighton
 
Crystal Palace Crystal Palace 4:00 PM Newcastle United Newcastle
 
Leicester Leicester City 6:30 PM Manchester City Man City
Matchday 25 Bologna Bologna FC 1909 3:00 PM Udinese Calcio Udinese Calcio
  SPAL SPAL 6:00 PM Juventus FC Juventus
  Fiorentina ACF Fiorentina 8:45 PM AC Milan AC Milan
Matchday 26 R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 8:00 PM SC Amiens SC Amiens
  Dijon FCO Dijon 8:00 PM AS Monaco Monaco
  SCO Angers SCO Angers 8:00 PM HSC Montpellier Montpellier
  FC Metz FC Metz 8:00 PM Olympique Lyon Olympique Lyon
  Saint-Étienne AS Saint-Étienne 8:00 PM Stade Reims Reims
  Stade Rennais Stade Rennais FC 8:00 PM Nîmes Olympique Nîmes Olympique
  Marseille Olympique Marseille 8:00 PM FC Nantes FC Nantes
  OGC Nice OGC Nice 8:00 PM Stade Brest 29 Stade Brest 29
  Paris SG Paris Saint-Germain 8:00 PM FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
  LOSC Lille LOSC Lille 8:00 PM FC Toulouse Toulouse
Matchday 20
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 5:00 PM SK Sturm Graz Sturm Graz
 
SV Mattersburg SV Mattersburg 5:00 PM SC Rheindorf Altach SCR Altach
 
WSG Tirol WSG Tirol 5:00 PM Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Matchday 23
FC Thun FC Thun 7:00 PM FC Luzern FC Luzern
 
FC Zürich FC Zürich 7:00 PM Neuchâtel Xamax FCS NE Xamax
Matchday 24 FC Emmen FC Emmen 6:30 PM Willem II Tilburg Willem II
 
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 7:45 PM Fortuna Sittard Fortuna Sittard
  Heerenveen SC Heerenveen 7:45 PM ADO Den Haag ADO Den Haag
  FC Groningen FC Groningen 8:45 PM VVV-Venlo VVV-Venlo
Matchday 23 Besiktas U19 Besiktas JK U19 12:00 PM Trabzonspor U19 Trabzonspor U19
  Göztepe U19 Göztepe U19 12:00 PM Bursaspor U19 Bursaspor U19
  Kayserispor U19 Kayserispor U19 12:00 PM Konyaspor U19 Konyaspor U19
  Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 12:00 PM Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
  Kasimpasa U19 Kasimpasa U19 12:00 PM Osmanlispor FK U19 Osmanlispor U19
  Altinordu U19 Altinordu FK U19 12:00 PM MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
  Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 12:00 PM Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
  Sivasspor U19 Sivasspor U19 12:00 PM Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
  Boluspor U19 Boluspor U19 12:00 PM Istanbul Basaksehir FK U19 Basaksehir U19
Matchday 22 Tondela CD Tondela 7:00 PM Rio Ave FC Rio Ave FC
  Belenenses SAD Belenenses SAD 9:30 PM CS Marítimo Marítimo
Matchday 28 Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 4:00 PM Motherwell FC Motherwell FC
  Hibernian FC Hibernian FC 4:00 PM Livingston FC Livingston FC
  Aberdeen FC Aberdeen FC 4:00 PM Ross County FC Ross County
Matchday 19 FK Mariupol FK Mariupol 12:00 AM Zorya Luhansk Zorya Luhansk
  FK Oleksandria FK Oleksandria 12:00 AM Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
  Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 12:00 AM FK Lviv FK Lviv
  Karpaty Karpaty Lviv 12:00 AM SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
  Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv 12:00 AM Vorskla Poltava Vorskla
  Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 12:00 AM Desna Chernihiv Desna
Matchday 25 Asteras Tripoli Asteras Tripolis 6:30 PM Panathinaikos Athens Panathinaikos
  PAS Lamia PAS Lamia 1964 7:00 PM Aris Thessaloniki Aris Saloniki
Matchday 27 Standard Liège Standard Liège 6:00 PM Royal Antwerp FC Royal Antwerp
  KV Oostende KV Oostende 8:00 PM SV Zulte Waregem Zulte Waregem
  Mouscron Royal Excel Mouscron 8:00 PM Cercle Brugge Cercle Brugge
  KV Mechelen KV Mechelen 8:30 PM Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
  KVC Westerlo KVC Westerlo 5:00 PM Royal Excelsior Virton RE Virton
  KSV Roeselare KSV Roeselare 8:30 PM KSC Lokeren KSC Lokeren
Matchday 23 KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde 7:30 PM FC Gullegem FC Gullegem
  Zwevezele SKV Zwevezele 7:30 PM KFC VW Hamme VW Hamme
  KFC Mandel Utd. KFC Mandel United 8:00 PM FC Knokke FC Knokke
  Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 8:00 PM KVK Westhoek KVK Westhoek
  KSV Temse KSV Temse 8:00 PM KRC Gent KRC Gent
  ASV Geel AS Verbroedering Geel 8:00 PM Diegem Sport Diegem Sport
  KSK Hasselt KSK Hasselt 8:00 PM Hoogstraten VV Hoogstraten VV
  Royal Cappellen Royal Cappellen FC 8:00 PM KVV Vosselaar KVV Vosselaar
Matchday 22 Slovan Liberec FC Slovan Liberec 2:30 PM FC Bohemians Prag 1905 Bohemians 1905
  Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 2:30 PM 1.FC Slovácko Slovácko
  Slavia Prague SK Slavia Prague 2:30 PM Slezsky FC Opava SFC Opava
  Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen 4:30 PM 1.FK Pribram 1.FK Pribram
  FK TSC FK TSC Backa Topola 12:00 AM FK Partizan Belgrade Partizan
  Vozdovac FK Vozdovac 12:00 AM FK Spartak Subotica Spartak
  Radnik FK Radnik Surdulica 12:00 AM FK Macva Sabac Macva
  Radnicki Nis FK Radnicki Nis 12:00 AM FK Cukaricki Cukaricki
  Rad FK Rad 12:00 AM FK Napredak Krusevac Napredak
  Red Star Red Star Belgrade 12:00 AM FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
  Proleter FK Proleter Novi Sad 12:00 AM FK Indjija Indjija
  Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 12:00 AM FK Mladost Lucani Mladost
Matchday 23 Cukaricki FK Cukaricki 12:00 AM FK Vozdovac Vozdovac
  Macva FK Macva Sabac 12:00 AM FK TSC Backa Topola FK TSC
  Spartak FK Spartak Subotica 12:00 AM FK Mladost Lucani Mladost
  Partizan FK Partizan Belgrade 12:00 AM FK Proleter Novi Sad Proleter
  Indjija FK Indjija 12:00 AM Red Star Belgrade Red Star
  Rad FK Rad 12:00 AM FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
  Vojvodina FK Vojvodina Novi Sad 12:00 AM FK Radnicki Nis Radnicki Nis
  Napredak FK Napredak Krusevac 12:00 AM FK Radnik Surdulica Radnik
  Arka Gdynia Arka Gdynia 3:00 PM Rakow Czestochowa Rakow
  Legia Warszawa Legia Warszawa 5:30 PM Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
  Piast Gliwice Piast Gliwice 8:00 PM Cracovia Cracovia
Matchday 21 NK Triglav NK Triglav Kranj 2:00 PM NK Rudar Velenje Rudar Velenje
  NK Celje NK Celje 4:00 PM NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
  NK Maribor NK Maribor 8:15 PM NK Olimpija Ljubljana NK Olimpija
Matchday 22 Újpest FC Újpest FC 5:00 PM Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
  Fehérvár MOL Fehérvár FC 5:00 PM Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
  Paksi FC Paksi FC 5:00 PM Debreceni VSC Debrecen
  Kisvárda Kisvárda FC 5:00 PM Diósgyőri VTK Diósgyőr
  Honvéd Budapest Honvéd FC 5:00 PM Puskás Akadémia FC Puskás AFC
  Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 7:30 PM Ferencvárosi TC Ferencváros
Matchday 20 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 2:00 PM AS Trencin AS Trencin
  Michalovce MFK Zemplin Michalovce 2:00 PM FC Nitra FC Nitra
  Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 2:00 PM SKF Sered SKF Sered
  Ruzomberok MFK Ruzomberok 2:00 PM DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
  Pohronie FK Pohronie 2:00 PM MSK Zilina MSK Zilina
Matchday 16 Einheit Bernau TSG Einheit Bernau 3:00 PM Union Klosterfelde U. Klosterfelde
  MSV Neuruppin MSV 1919 Neuruppin 3:00 PM FSV Bernau FSV Bernau
  E'hüttenstadt FC Eisenhüttenstadt 3:00 PM Preussen Eberswalde Pr. Eberswalde
  Altlüdersdorf SV Altlüdersdorf 3:00 PM Eintracht Miersdorf/Zeuthen Miersdorf/Zeut.
  Werderaner FC Werderaner FC Viktoria 1920 3:00 PM TuS Sachsenhausen Sachsenhausen
  SV Falkensee/F. SV Falkensee/Finkenkrug 3:00 PM SV Grün-Weiß Lübben GW Lübben
  Petershagen-E. Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf 3:00 PM RSV Eintracht 1949 Eintr. Teltow
  Oranienburg Oranienburger FC Eintracht 3:00 PM 1.FC Frankfurt (Oder) 1.FC Frankfurt
Matchday 18 SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 3:00 PM VSF Amern VSF Amern
Matchday 16 Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 2:00 PM SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
  Budissa Bautzen Budissa Bautzen 2:00 PM LSV Neustadt/Spree Neustadt/Spree
  SG Taucha 99 SG Taucha 99 2:00 PM Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
  Radebeuler BC Radebeuler BC 08 2:00 PM FC Blau-Weiß Leipzig BW Leipzig
  Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz 2:00 PM FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
  FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 2:00 PM SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
Matchday 19 TSV Essingen TSV Essingen 2:00 PM VfL Sindelfingen Sindelfingen
  VfL Pfullingen VfL Pfullingen 2:00 PM SV Fellbach SV Fellbach
  TSG Backnang TSG Backnang 2:00 PM TSV Heimerdingen Heimerdingen
  1.FC Heiningen 1.FC Heiningen 3:00 PM SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
  TSV Berg TSV Berg 3:00 PM FSV Hollenbach FSV Hollenbach
  Normannia Gmünd 1.FC Normannia Gmünd 3:00 PM Calcio Leinfelden-Echterdingen L-Echterdingen
  VfB Neckarrems VfB Neckarrems 3:00 PM TSG Hofherrnweiler Hofherrnweiler
Matchday 17 SV Warnemünde SV Warnemünde 2:00 PM FSV Kühlungsborn Kühlungsborn
  FC Förderkader FC Förderkader René Schneider 2:00 PM SV Pastow SV Pastow
  Penzliner SV Penzliner SV 2:00 PM Rostocker FC 1895 Rostocker FC
  TSV Bützow TSV Bützow 2:00 PM 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
  SGA Boizenburg SG Aufbau Boizenburg 2:00 PM FSV Einheit Ueckermünde E. Ueckermünde
  Güstrower SC Güstrower SC 09 2:00 PM Grimmener SV Grimmener SV
  SV 90 Görmin SV 90 Görmin 2:00 PM FC Anker Wismar Anker Wismar
  Malchower SV Malchower SV 90 3:00 PM FC Mecklenburg Schwerin FCM Schwerin
  TuS Tengern TuS Tengern 2:30 PM SC Herford SC Herford
Matchday 1 Vegalta Sendai Vegalta Sendai 6:00 AM Nagoya Grampus Nagoya Grampus
  Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 7:00 AM Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
  Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 7:00 AM Sagan Tosu Sagan Tosu
  Cerezo Osaka Cerezo Osaka 7:00 AM Oita Trinita Oita Trinita
Matchday 19 Taawon Al-Taawon 2:00 PM Al-Raed Al-Raed
  Al-Hazm Al-Hazm 4:40 PM Al-Nassr FC Al-Nassr
  Hilal Al-Hilal Riyadh 6:30 PM Al-Ittihad Jeddah Ittihad
Matchday 20 Brisbane Roar Brisbane Roar 7:00 AM Perth Glory Perth Glory
  Newcastle Newcastle United Jets 9:30 AM Melbourne Victory Melbourne
  Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 1:00 PM FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
  Celik Zenica NK Celik Zenica 1:00 PM HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
  Velez Mostar FK Velez Mostar 1:00 PM FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
  FK Sarajevo FK Sarajevo 1:00 PM FK Tuzla City FK Tuzla City
  Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 1:00 PM FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
  Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 1:00 PM FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
Matchday 26 Raith Rovers Raith Rovers FC 4:00 PM Clyde FC Clyde FC
  Dumbarton FC Dumbarton FC 4:00 PM Forfar Athletic FC Forfar Athletic
  East Fife East Fife FC 4:00 PM Stranraer FC Stranraer
  Falkirk FC Falkirk FC 4:00 PM Montrose FC Montrose
  Peterhead FC Peterhead FC 4:00 PM Airdrieonians FC Airdrieonians
Matchday 16 VV Goes VV Goes 6:00 PM VV Ter Leede Ter Leede
Matchday 34 Brentford Brentford FC 1:30 PM Blackburn Rovers Blackburn
  Bristol City Bristol City 4:00 PM West Bromwich Albion West Brom
  Wigan Wigan Athletic 4:00 PM Millwall FC Millwall
  Charlton Charlton Athletic 4:00 PM Luton Town Luton
  Nottm Forest Nottingham Forest 4:00 PM Queens Park Rangers QPR
  Barnsley FC Barnsley FC 4:00 PM Middlesbrough FC Middlesbrough
  Preston NE Preston North End 4:00 PM Hull City Hull City
 
Swansea Swansea City 4:00 PM Huddersfield Town Huddersfield
  Stoke City Stoke City 4:00 PM Cardiff City Cardiff
  Leeds Leeds United 4:00 PM Reading FC Reading
  Birmingham Birmingham City 4:00 PM Sheffield Wednesday Sheff Wed
Matchday 26 Stirling Stirling Albion FC 4:00 PM Stenhousemuir FC Stenhousemuir
  Annan Athletic Annan Athletic FC 4:00 PM Albion Rovers FC Albion Rovers
  Cove Rangers Cove Rangers FC 4:00 PM Queen's Park FC Queen's Park
  Edinburgh City Edinburgh City FC 4:00 PM Brechin City FC Brechin City
  Elgin City Elgin City FC 4:00 PM Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
Group B FC Lahti FC Lahti 1:00 PM FC Haka FC Haka
  Ilves Ilves Tampere 1:30 PM SJK Seinäjoki SJK Seinäjoki
Group C IF Gnistan IF Gnistan 12:00 PM Myllykosken Pallo -47 MYPA
  Ekenäs IF Ekenäs IF 1:00 PM Musan Salama MuSa
  FC KTP FC KTP 1:00 PM Mikkelin Palloilijat Mikkelin
Group D AC Oulu AC Oulu 1:00 PM SJK Seinäjoki II SJK II
  Kokkolan PV Kokkolan Pallo-Veikot 2:00 PM AC Kajaani AC Kajaani
Matchday 7 Yangon Utd. Yangon United FC 10:00 AM Shan United FC Shan Utd.
  S. Myanmar FC Southern Myanmar FC 10:00 AM Chin United Chin Utd.
  Zwekapin Utd. Zwekapin United FC 10:30 AM Rakhine United FC Rakhine Utd.
Matchday 35 Fleetwood Fleetwood Town 4:00 PM Portsmouth FC Portsmouth
  Lincoln City Lincoln City 4:00 PM Gillingham FC Gillingham FC
  MK Dons Milton Keynes Dons 4:00 PM Bolton Wanderers Bolton
  Wycombe Wycombe Wanderers 4:00 PM Tranmere Rovers Tranmere Rovers
  Southend United Southend United 4:00 PM Burton Albion Burton Albion
  Ipswich Ipswich Town 4:00 PM Oxford United Oxford United
  AFC Wimbledon AFC Wimbledon 4:00 PM Blackpool FC Blackpool
  Accrington Accrington Stanley 4:00 PM Rotherham United Rotherham
  Shrewsbury Shrewsbury Town 4:00 PM Doncaster Rovers Doncaster
  Sunderland Sunderland AFC 4:00 PM Bristol Rovers Bristol Rovers
  Rochdale Rochdale AFC 4:00 PM Coventry City Coventry
  Crewe Alexandra Crewe Alexandra 4:00 PM Macclesfield Town Macclesfield
  Salford Salford City 4:00 PM Colchester United Colchester Utd.
  Leyton Orient Leyton Orient 4:00 PM Oldham Athletic Oldham Athletic
  Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 4:00 PM Forest Green Rovers Forest Green
  Carlisle United Carlisle United 4:00 PM Morecambe FC Morecambe FC
  Newport County Newport County 4:00 PM Bradford City Bradford
  Swindon Town Swindon Town 4:00 PM Grimsby Town Grimsby Town
  Cheltenham Cheltenham Town 4:00 PM Mansfield Town Mansfield Town
  Northampt. Town Northampton Town 4:00 PM Exeter City Exeter City
  Walsall Walsall FC 4:00 PM Port Vale FC Port Vale
  Crawley Town Crawley Town 4:00 PM Stevenage FC Stevenage
  Plymouth Plymouth Argyle 4:00 PM Cambridge United Cambridge Utd.
Matchday 36 Torquay United Torquay United FC 4:00 PM FC Halifax Town Halifax Town
  Hartlepool Utd. Hartlepool United 4:00 PM Notts County Notts County
  Chesterfield FC Chesterfield FC 4:00 PM Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
  Boreham Wood Boreham Wood FC 4:00 PM Yeovil Town Yeovil Town
  Harrogate Town Harrogate Town 4:00 PM Eastleigh FC Eastleigh FC
  Maidenhead Utd. Maidenhead United 4:00 PM Aldershot Town Aldershot Town
  Chorley FC Chorley FC 4:00 PM Barnet FC Barnet
  Woking FC Woking FC 4:00 PM Stockport County Stockport
  Dover Athletic Dover Athletic 4:00 PM AFC Fylde Fylde
  Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 4:00 PM Solihull Moors Solihull Moors
  Bromley Bromley FC 4:00 PM Wrexham AFC Wrexham
  Sutton Utd Sutton United 6:20 PM Barrow AFC Barrow
Matchday 30 Institute FC Institute FC 2:00 PM Coleraine FC Coleraine
  Carrick Rangers Carrick Rangers 4:00 PM Dungannon Swifts Dungannon
  Cliftonville Cliftonville FC 4:00 PM Ballymena United Ballymena
  Glenavon Glenavon FC 4:00 PM Glentoran FC Glentoran
  Larne FC Larne FC 4:00 PM Warrenpoint Town FC Warrenpoint
Matchday 29 Queen's Uni Queen's University 4:00 PM Dundela FC Dundela FC
  Ards FC Ards FC 4:00 PM Portadown FC Portadown
  Ballinamallard Ballinamallard United 4:00 PM PSNI FC PSNI FC
  Ballyclare Ballyclare Comrades FC 4:00 PM Loughgall FC Loughgall
  HW Welders Harland & Wolff Welders 4:00 PM Dergview FC Dergview
Matchday 14 Portstewart FC Portstewart FC 12:00 AM Bangor FC Bangor
  Armagh City FC Armagh City FC 12:00 AM Annagh United FC Annagh United
  Tobermore Tobermore United FC 12:00 AM Newington YC Newington YC
  Dollingstown FC Dollingstown FC 12:00 AM Limavady United Limavady United
  Lisburn FC Lisburn Distillery FC 12:00 AM Banbridge Town Banbridge
  Lurgan Celtic Lurgan Celtic FC 12:00 AM Moyola Park AFC Moyola Park
Matchday 25 Pordenone Pordenone Calcio 12:00 AM Chievo Verona Chievo Verona
  Salernitana US Salernitana 1919 12:00 AM AS Livorno AS Livorno
  Ascoli Ascoli Calcio 12:00 AM US Cremonese Cremonese
  Crotone FC Crotone 12:00 AM Delfino Pescara 1936 Pescara
  Perugia AC Perugia Calcio 12:00 AM FC Empoli FC Empoli
  Trapani Trapani Calcio 12:00 AM Spezia Calcio Spezia Calcio
  Cosenza Cosenza Calcio 12:00 AM Frosinone Calcio Frosinone
  AC Pisa AC Pisa 1909 12:00 AM Venezia FC Venezia
  Virtus Entella Virtus Entella 12:00 AM Benevento Calcio Benevento
  Cittadella AS Cittadella 12:00 AM SS Juve Stabia Juve Stabia
Matchday 27 Siena Robur Siena 8:45 PM UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
  V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 8:45 PM US Catanzaro Catanzaro
Matchday 22 Miercurea Ciuc AFK Csikszereda Miercurea Ciuc 10:00 AM UTA Arad UTA Arad
  CS Mioveni CS Mioveni 10:00 AM ACS Viitorul Tg. Jiu Viitorul Tg.Jiu
  Petr. Ploiesti Petrolul Ploiesti 10:00 AM Dunarea Calarasi D. Calarasi
  U Cluj Universitatea Cluj 10:00 AM SCM FC Arges SCM FC Arges
  SSC Farul SSC Farul Constanta 10:00 AM Concordia Chiajna Chiajna
  Sportul Snagov CS Sportul Snagov 10:00 AM Gloria Buzau Gloria Buzau
  Rapid Bucharest Rapid Bucharest 10:00 AM Turris Turnu Măgurele Turnu Magurele
  Ripensia Ripensia Timisoara 10:00 AM FC Metaloglobus Bukarest Metaloglobus
  Pandurii T.-Jiu Pandurii Targu Jiu 10:00 AM CSM Resita Resita
Matchday 25 Arbroath Arbroath FC 4:00 PM Ayr United FC Ayr United
  Morton Greenock Morton FC 4:00 PM Alloa Athletic FC Alloa Athletic
  Partick Thistle Partick Thistle FC 4:00 PM Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
  Queen o. t. S. Queen of the South FC 4:00 PM Dundee FC Dundee FC
Matchday 23 FC Chiasso FC Chiasso 5:00 PM FC Wil 1900 FC Wil 1900
  FC Schaffhausen FC Schaffhausen 5:00 PM Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
  Stade-Lausanne FC Stade-Lausanne-Ouchy 5:00 PM FC Vaduz FC Vaduz
Matchday 4 FC Haka U19 FC Haka U19 11:00 AM FC Honka U19 FC Honka U19
  KuPS U19 Kuopion Palloseura U19 1:30 PM HJK Helsinki U19 HJK U19
  FC Espoo U19 FC Espoo U19 2:00 PM Hämeenlinnan Jalkapalloseura U19 HJS U19
  MPS U19 MPS/Atletico Malmi U19 5:00 PM FC Reipas Lahti U19 Reipas U19
  Vantaan U19 Vantaan Jalkapalloseura U19 5:30 PM Pallokerho-35 U19 PK-35 U19
  Jazz U19 FC Jazz U19 6:30 PM FC Inter Turku U19 FC Inter U19
Matchday 25 Kiryat Shmona Ironi Kiryat Shmona 2:00 PM Maccabi Netanya Maccabi Netanya
  FC Ashdod FC Ashdod 4:30 PM Maccabi Haifa Maccabi Haifa
  Hapoel Haifa Hapoel Haifa 5:30 PM Sektzia Ness Ziona Ness Ziona
  Hapoel Hadera Hapoel Hadera 6:50 PM Beitar Jerusalem B. Jerusalem
Matchday 23 VfB Lübeck VfB Lübeck 2:00 PM Holstein Kiel II Holst. Kiel II
  TSV Havelse TSV Havelse 2:00 PM Altona 93 Altona 93
  SSV Jeddeloh II SSV Jeddeloh II 4:00 PM Lüneburger SK Hansa LSK Hansa
  Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig 1:30 PM Germania Halberstadt G. Halberstadt
  Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 1:30 PM FSV Union Fürstenwalde U. Fürstenwalde
  Optik Rathenow FSV Optik Rathenow 1:30 PM 1.FC Lokomotive Leipzig Lok Leipzig
Matchday 21 TSV Steinbach TSV Steinbach Haiger 2:00 PM FC Gießen FC Gießen
  FSV Frankfurt FSV Frankfurt 2:00 PM 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
  K. Offenbach Kickers Offenbach 2:00 PM Bahlinger SC Bahlinger SC
  FC 08 Homburg FC 08 Homburg 2:00 PM SC Freiburg II SC Freiburg II
  SV Elversberg SV 07 Elversberg 2:00 PM VfR Aalen VfR Aalen
  FK Pirmasens FK Pirmasens 2:00 PM SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
Matchday 26 Schalke 04 II FC Schalke 04 II 2:00 PM Borussia Mönchengladbach II M'gladbach II
  VfB Homberg VfB Homberg 2:00 PM Borussia Dortmund II B. Dortmund II
  SC Verl SC Verl 2:00 PM Fortuna Düsseldorf II F. Düsseldorf II
  1.FC Köln II 1.FC Köln II 2:00 PM TuS Haltern TuS Haltern
  SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08 2:00 PM SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
  Bonner SC Bonner SC 2:00 PM SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
Matchday 19 FC Nöttingen FC Nöttingen 2:00 PM VfB Stuttgart II Stuttgart II
Matchday 20 SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof 2:00 PM SC Viktoria 06 Griesheim Vikt. Griesheim
Matchday 18 SW Essen Schwarz-Weiß Essen 2:30 PM SC Union Nettetal SC Union Nettetal
  Holzwickeder SC Holzwickeder SC 2:00 PM Sportfreunde Siegen Spfr. Siegen
Matchday 19 BTS Neustadt BTS Neustadt 1:00 PM ESC 02 Geestemünde ESC Geestemünde
  SG Aumund-Veg. SG Aumund-Vegesack 2:30 PM SC Borgfeld SC Borgfeld
Matchday 12 Husumer SV Husumer SV 2:00 PM SC Weiche Flensburg 08 II SC Weiche 08 II
Matchday 13 PSV Neumünster PSV Union Neumünster 2:00 PM TSV Bordesholm TSV Bordesholm
Matchday 16 TSV Kropp TSV Kropp 2:00 PM TSB Flensburg TSB Flensburg
Matchday 17 Eutin 08 Eutin 08 2:00 PM SV Preußen Reinfeld Pr. Reinfeld
Matchday 23 FT Braunschweig FT Braunschweig 3:00 PM FC Hagen/Uthlede FC Hagen/Uthl.
  HSC/BW Tündern HSC/BW Tündern 4:00 PM SC Spelle-Venhaus Spelle-Venhaus
Matchday 5 Feyenoord U17 Feyenoord U17 12:00 PM Sparta Rotterdam U17 Sparta R. U17
  PSV U17 PSV Eindhoven U17 12:30 PM PEC Zwolle U17 PEC Zwolle U17
  FC Utrecht U17 FC Utrecht U17 2:30 PM Ajax Amsterdam U17 Ajax U17
  AZ Alkmaar U17 AZ Alkmaar U17 3:00 PM sc Heerenveen U17 Heerenveen U17
Matchday 16 Kohfidisch ASK Kohfidisch 4:00 PM SC Bad Sauerbrunn Bad Sauerbrunn
Matchday 19 D. Dresden U17 Dynamo Dresden U17 12:00 PM FC Energie Cottbus U17 E. Cottbus U17
  RB Leipzig U17 RasenBallsport Leipzig U17 12:00 PM Chemnitzer FC U17 Chemnitz U17
  W. Bremen U17 SV Werder Bremen U17 1:00 PM Eintracht Braunschweig U17 Braunschw. U17
  St. Pauli U17 FC St. Pauli U17 1:00 PM Hannover 96 U17 Hannover 96 U17
  U. Berlin U17 1.FC Union Berlin U17 1:00 PM FC Carl Zeiss Jena U17 CZ Jena U17
  1.FC Köln U17 1.FC Köln U17 11:00 AM FC Schalke 04 U17 Schalke 04 U17
  Leverkusen U17 Bayer 04 Leverkusen U17 11:00 AM Fortuna Düsseldorf U17 Düsseldorf U17
  Bielefeld U17 Arminia Bielefeld U17 11:00 AM Borussia Dortmund U17 B. Dortmund U17
  Unterrath U17 SG Unterrath U17 1:00 PM Preußen Münster U17 Pr. Münster U17
  Gr. Fürth U17 SpVgg Greuther Fürth U17 11:00 AM SC Freiburg U17 SC Freiburg U17
  FC Augsburg U17 FC Augsburg U17 11:00 AM SV Wehen Wiesbaden U17 SV Wehen U17
  Frankfurt U17 Eintracht Frankfurt U17 12:00 PM TSG 1899 Hoffenheim U17 Hoffenheim U17
  Mainz 05 U17 1.FSV Mainz 05 U17 1:00 PM Karlsruher SC U17 Karlsruhe U17
  St. Kickers U17 Stuttgarter Kickers U17 1:00 PM 1.FC Nürnberg U17 Nürnberg U17
  FC Bayern U17 FC Bayern Munich U17 2:00 PM VfB Stuttgart U17 Stuttgart U17
Matchday 25 Odense BK U19 Odense Boldklub U19 12:30 PM Vejle Boldklub U19 Vejle BK U19
Matchday 20 Inter U19 Inter Milan Primavera 12:00 AM Genoa Primavera Genoa U19
  Roma U19 Roma Primavera 12:00 AM Napoli Primavera Napoli U19
  Sampdoria U19 Sampdoria Primavera 2:30 PM Bologna Primavera Bologna U19
  Juventus U19 Juventus Primavera 2:30 PM Pescara Primavera Pescara U19
  Chievo U19 Chievo Primavera 2:30 PM Fiorentina Primavera Fiorentina U19
  Empoli U19 Empoli Primavera 2:30 PM Sassuolo Primavera Sassuolo U19
  Cagliari U19 Cagliari Primavera 2:30 PM Torino Primavera Torino U19
  Atalanta U19 Atalanta Primavera 2:30 PM Lazio Primavera Lazio U19
Matchday 18 Cittadella U19 Cittadella Primavera 2:30 PM Hellas Verona Primavera Verona U19
  Pordenone U19 Pordenone Primavera 2:30 PM Parma Primavera Parma U19
  Milan U19 Milan Primavera 2:30 PM SPAL Primavera SPAL U19
  Venezia U19 Venezia Primavera 2:30 PM Udinese Primavera Udinese U19
  Cremonese U19 Cremonese Primavera 2:30 PM Brescia Primavera Brescia U19
  Spezia U19 Spezia Primavera 2:30 PM Virtus Entella Primavera Entella U19
  Crotone U19 Crotone Primavera 2:30 PM Pisa Primavera Pisa U19
  Frosinone U19 Frosinone Primavera 2:30 PM Ascoli Picchio Primavera Ascoli U19
  Livorno U19 Livorno Primavera 2:30 PM Trapani Primavera Trapani U19
  Juve Stabia U19 Juve Stabia Primavera 2:30 PM Benevento Primavera Benevento U19
  Salernitana U19 Salernitana Primavera 2:30 PM Cosenza Primavera Cosenza U19
  Perugia U19 Perugia Primavera 2:30 PM Lecce Primavera Lecce U19
Matchday 19 IJsselm.vogels VV IJsselmeervogels 3:30 PM GVVV Veenendaal GVVV
  Mosta FC Mosta FC 2:00 PM Hamrun Spartans Hamrun Spart.
  Gudja United FC Gudja United FC 2:00 PM Balzan FC Balzan FC
  Birkirkara FC Birkirkara FC 4:00 PM Hibernians FC Hibernians FC
  Senglea Ath. Senglea Athletic FC 4:00 PM Santa Lucia FC Santa Lucia FC
Matchday 12 Achilles '29 Achilles '29 2:30 PM SC Feyenoord Rotterdam SC Feyenoord
Matchday 13 VV Duno VV Duno Doorwerth 3:00 PM VV Capelle VV Capelle
Matchday 18 Bengaluru FC Bengaluru FC 3:00 PM ATK ATK
Matchday 5 Hyderabad II Hyderabad FC II 9:30 AM Bengaluru FC II Bengaluru II
  Bengaluru U. FC Bengaluru United 9:30 AM ARA FC ARA FC
Matchday 15 Chennai City Chennai City FC 12:30 PM Mohun Bagan AC Mohun Bagan

Select date

Player birthdays

Coach birthdays

Transfers

  • Sito
    Age: 30 Years  United States
    Position: Centre-Forward
    Market value: 175 K €
    Fee: Free transfer
    Chattanooga Red Wolves SC
     
    ÍBV Vestmannaeyjar
  • Ingvar Jónsson
    Age: 30 Years  Iceland
    Position: Goalkeeper
    Market value: 150 K €
    Fee: Free transfer
    Viborg FF
     
    Víkingur Reykjavík
  • Anton Ari Einarsson
    Age: 25 Years  Iceland
    Position: Goalkeeper
    Market value: 75 K €
    Fee: Free transfer
    Valur Reykjavík
     
    Breidablik Kópavogur
  • Helgi Gudjónsson
    Age: 20 Years  Iceland
    Position: Second Striker
    Market value: 75 K €
    Fee: Free transfer
    Fram Reykjavík
     
    Víkingur Reykjavík
  • Harley Willard
    Age: 22 Years  Scotland
    Position: Right Midfield
    Market value: 75 K €
    Fee: Free transfer
    UMF Víkingur Ólafsvík
     
    Fylkir Reykjavík
  • Brynjar Hlödversson
    Age: 30 Years  Iceland
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 75 K €
    Fee: Free transfer
    HB Tórshavn
     
    Leiknir Reykjavík
  • Franko Lalic
    Age: 29 Years  Croatia
    Position: Goalkeeper
    Market value: 50 K €
    Fee: Free transfer
    UMF Víkingur Ólafsvík
     
    Thróttur Reykjavík
  • Izaro Abella
    Age: 23 Years  Spain
    Position: Right Winger
    Market value: 50 K €
    Fee: Free transfer
    Leiknir Fáskrúdsfjordur
     
    Thór Akureyri
  • Emil Ásmundsson
    Age: 25 Years  Iceland
    Position: Central Midfield
    Market value: 50 K €
    Fee: Free transfer
    Fylkir Reykjavík
     
    KR Reykjavík
  • Rodri
    Age: 31 Years  Spain
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 50 K €
    Fee: Free transfer
    UMF Grindavík
     
    KA Akureyri
  • Albert Hafsteinsson
    Age: 23 Years  Iceland
    Position: Central Midfield
    Market value: 50 K €
    Fee: Free transfer
    ÍA Akranes
     
    Fram Reykjavík
  • Brynjar Jónasson
    Age: 25 Years  Iceland
    Position: Centre-Forward
    Market value: 50 K €
    Fee: Free transfer
    HK Kópavogs
     
    Throttur Vogum
  • Nacho Gil
    Age: 26 Years  Spain
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 50 K €
    Fee: Free transfer
    Thór Akureyri
     
    Vestri Ísafjördur
  • Nacho Heras
    Age: 28 Years  Spain
    Position: Centre-Back
    Market value: 50 K €
    Fee: Free transfer
    Leiknir Reykjavík
     
    Keflavík ÍF
  • Bjarni Ólafur Eiríksson
    Age: 37 Years  Iceland
    Position: Left-Back
    Market value: 25 K €
    Fee: Free transfer
    Valur Reykjavík
     
    ÍBV Vestmannaeyjar
  • Jón Ingason
    Age: 24 Years  Iceland
    Position: Centre-Back
    Market value: 25 K €
    Fee: Free transfer
    UMF Grindavík
     
    ÍBV Vestmannaeyjar
  • Sindri Scheving
    Age: 22 Years  Iceland
    Position: Left-Back
    Market value: 25 K €
    Fee: Free transfer
    Víkingur Reykjavík
     
    Thróttur Reykjavík
  • Gunnlaugur Hlynur Birgisson
    Age: 24 Years  Iceland
    Position: Central Midfield
    Market value: 25 K €
    Fee: Free transfer
    Víkingur Reykjavík
     
    Thróttur Reykjavík
  • Gudjón Orri Sigurjónsson
    Age: 27 Years  Iceland
    Position: Goalkeeper
    Market value: 25 K €
    Fee: Free transfer
    Stjarnan Gardabaer
     
    KR Reykjavík
  • Gunnlaugur Fannar Gudmundsson
    Age: 25 Years  Iceland
    Position: Centre-Back
    Market value: 25 K €
    Fee: Free transfer
    Víkingur Reykjavík
     
    Kordrengir
  • Hafthór Pétursson
    Age: 22 Years  Iceland
    Position: Centre-Back
    Market value: 25 K €
    Fee: Free transfer
    ÍA Akranes
     
    Thróttur Reykjavík
  • Ólafur Aron Pétursson
    Age: 24 Years  Iceland
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 25 K €
    Fee: Free transfer
    KA Akureyri
     
    Thór Akureyri
  • Thór Llorens Thórdarson
    Age: 20 Years  Iceland
    Position: Abwehr
    Market value: 25 K €
    Fee: Free transfer
    ÍA Akranes
     
    UMF Selfoss
  • Atli Freyr Pálsson
    Age: 24 Years  Iceland
    Position: Right Midfield
    Market value: 25 K €
    Fee: Free transfer
    Knattspyrnufélagid Vídir
     
    UMF Njardvik
  • Saethór Olgeirsson
    Age: 21 Years  Iceland
    Position: Centre-Forward
    Market value: 25 K €
    Fee: Free transfer
    KA Akureyri
     
    Völsungur ÍF
  • Gísli Martin Sigurdsson
    Age: 21 Years  Iceland
    Position: Right-Back
    Market value: 25 K €
    Fee: Free transfer
    Breidablik Kópavogur
     
    UMF Afturelding
  • Aaron Spear
    Age: 26 Years  England
    Position: Centre-Forward
    Market value: 25 K €
    Fee: Free transfer
    Vestri Ísafjördur
     
    Kordrengir
  • Hjörvar Sigurgeirsson
    Age: 21 Years  Iceland
    Position: Left-Back
    Market value: 25 K €
    Fee: Free transfer
    KA Akureyri
     
    ÍF Magni Grenivík
  • Pawel Grudzinski
    Age: 27 Years  Poland
    Position: Mittelfeld
    Market value: 25 K €
    Fee: Free transfer
    UMF Njardvik
     
    Knattspyrnufélagid Vídir
  • Máni Austmann Hilmarsson
    Age: 21 Years  Iceland
    Position: Centre-Forward
    Market value: 25 K €
    Fee: Free transfer
    HK Kópavogs
     
    Leiknir Reykjavík
  • Sigurbergur Elísson
    Age: 27 Years  Iceland
    Position: Right Winger
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Reynir Sandgerdi
     
    Keflavík ÍF
  • Andri Jónasson
    Age: 25 Years  Iceland
    Position: Right-Back
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    HK Kópavogs
     
    Throttur Vogum
  • Stefán Ómar Magnússon
    Age: 20 Years  Iceland
    Position: Right Midfield
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    ÍA Akranes
     
    Leiknir Fáskrúdsfjordur
  • Alexander Magnússon
    Age: 30 Years  Iceland
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Kordrengir
     
    UMF Njardvik
  • Theódor Gudni Halldórsson
    Age: 26 Years  Iceland
    Position: Right Midfield
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Reynir Sandgerdi
     
    UMF Njardvik
  • Snorri Páll Blöndal
    Age: 25 Years  Iceland
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    KFG Gardabaer
     
    UMFÁ Álftanes
  • Jón Freyr Eythórsson
    Age: 20 Years  Iceland
    Position: Goalkeeper
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Knattspyrnufelagid Hlidarendi
     
    Haukar Hafnarfjördur
  • Páll Hróar Helgason
    Age: 19 Years  Iceland
    Position: Left-Back
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Brabrand IF
     
    Haukar Hafnarfjördur
  • Sigurbergur Bjarnason
    Age: 20 Years  Iceland
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    UMF Njardvik
     
    Keflavík ÍF
  • Oskar Wasilewski
    Age: 19 Years  Poland
    Position: Left-Back
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    ÍA Akranes
     
    UMF Afturelding
  • Stefnir Stefánsson
    Age: 25 Years  Iceland
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Haukar Hafnarfjördur
     
    ÍR Reykjavík
  • Tumi Gudjónsson
    Age: 20 Years  Iceland
    Position: Mittelfeld
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Vaengir Jupiters
     
    Fram Reykjavík
  • Jordan Damachoua
    Age: 28 Years  Central African Republic
    Position: Centre-Back
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    KF Fjallabyggd
     
    Kordrengir
  • Atli Barkarson
    Age: 18 Years  Iceland
    Position: Left-Back
    Market value: -
    Fee: Free transfer
    Fredrikstad FK
     
    Víkingur Reykjavík
  • Höskuldur Gunnlaugsson
    Age: 25 Years  Iceland
    Position: Right Winger
    Market value: 150 K €
    Fee: ?
    Halmstads BK
     
    Breidablik Kópavogur
  • Baldur Sigurdsson
    Age: 34 Years  Iceland
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 125 K €
    Fee: ?
    Stjarnan Gardabaer
     
    FH Hafnarfjördur
  • Magnus Egilsson
    Age: 25 Years  Faroe Islands
    Position: Centre-Back
    Market value: 125 K €
    Fee: ?
    HB Tórshavn
     
    Valur Reykjavík
  • Oliver Sigurjónsson
    Age: 24 Years  Iceland
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 100 K €
    Fee: ?
    FK Bodø/Glimt
     
    Breidablik Kópavogur
  • Halldór Orri Björnsson
    Age: 32 Years  Iceland
    Position: Attacking Midfield
    Market value: 75 K €
    Fee: ?
    FH Hafnarfjördur
     
    Stjarnan Gardabaer
  • Albert Brynjar Ingason
    Age: 34 Years  Iceland
    Position: Centre-Forward
    Market value: 75 K €
    Fee: ?
    Fjölnir Reykjavík
     
    Kordrengir