For using this site, please activate JavaScript.

Matches Feb 23, 2020

Matchday 23 Teutonia 05 FC Teutonia 05 Ottensen 11:30 AM TSV Sasel TSV Sasel
  SV Curslack-N. SV Curslack-Neuengamme 12:00 PM Hamm United FC Hamm Utd.
  Niendorfer TSV Niendorfer TSV 2:00 PM TuS Osdorf TuS Osdorf
  TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 2:00 PM Concordia Hamburg Concordia
  SV Rugenbergen SV Rugenbergen 2:00 PM USC Paloma Hamburg USC Paloma
  Barmbek-U. HSV Barmbek-Uhlenhorst 2:00 PM Bramfelder SV Bramfelder SV
  Union Tornesch FC Union Tornesch 3:00 PM FC Süderelbe FC Süderelbe
 
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 3:30 PM FC Augsburg FC Augsburg
 
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 6:00 PM 1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05
 
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 1:30 PM SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98
 
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 1:30 PM Hannover 96 Hannover 96
 
SV Sandhausen SV Sandhausen 1:30 PM Karlsruher SC Karlsruher SC
Matchday 25
1860 Munich TSV 1860 Munich 1:00 PM 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
 
Hallescher FC Hallescher FC 2:00 PM SpVgg Unterhaching Unterhaching
Matchday 27
Man Utd Manchester United 3:00 PM Watford FC Watford
 
Wolves Wolverhampton Wanderers 3:00 PM Norwich City Norwich
 
Arsenal Arsenal FC 5:30 PM Everton FC Everton
Matchday 16 Santa Coloma UE Escale Santa Coloma 12:00 PM Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
  Santa Coloma UE Escale Santa Coloma 2:00 PM FC Santa Coloma FC Santa Coloma
  CE Carroi Club Esportiu Carroi 4:00 PM FC Ordino FC Ordino
  AC Escaldes Atlètic Club d'Escaldes 6:00 PM UE Engordany UE Engordany
Matchday 25 CA Osasuna CA Osasuna 12:00 PM Granada CF Granada CF
  Alavés Deportivo Alavés 2:00 PM Athletic Bilbao Athletic
  Real Valladolid Real Valladolid CF 4:00 PM RCD Espanyol Barcelona Espanyol
  Getafe Getafe CF 6:30 PM Sevilla FC Sevilla FC
 
Atlético Madrid Atlético Madrid 9:00 PM Villarreal CF Villarreal
  Genoa Genoa CFC 12:30 PM SS Lazio Lazio
  Torino Torino FC 3:00 PM Parma Calcio 1913 Parma
  Hellas Verona Hellas Verona 3:00 PM Cagliari Calcio Cagliari Calcio
  Atalanta Atalanta BC 3:00 PM US Sassuolo Sassuolo
 
AS Roma AS Roma 6:00 PM US Lecce Lecce
 
Inter Inter Milan 8:45 PM UC Sampdoria Sampdoria
Matchday 26 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 3:00 PM Stade Reims Reims
  Stade Rennais Stade Rennais FC 5:00 PM Nîmes Olympique Nîmes Olympique
  Paris SG Paris Saint-Germain 9:00 PM FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
Matchday 20
LASK LASK 2:30 PM SKN St. Pölten SKN St. Pölten
 
TSV Hartberg TSV Hartberg 2:30 PM Rapid Vienna Rapid Vienna
 
Austria Vienna Austria Vienna 5:00 PM Red Bull Salzburg RB Salzburg
Matchday 23
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 4:00 PM BSC Young Boys BSC Young Boys
 
FC Basel FC Basel 1893 4:00 PM Servette FC Servette FC
 
FC Lugano FC Lugano 4:00 PM FC Sion FC Sion
Matchday 24 FC Utrecht FC Utrecht 12:15 PM FC Twente Enschede FC Twente
  AZ Alkmaar AZ Alkmaar 2:30 PM PEC Zwolle PEC Zwolle
  Vitesse Vitesse Arnhem 2:30 PM PSV Eindhoven PSV Eindhoven
  Heracles Almelo Heracles Almelo 4:45 PM Ajax Amsterdam Ajax
Matchday 23 Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 11:30 AM Antalyaspor Antalyaspor
 
Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 2:00 PM MKE Ankaragücü Ankaragücü
 
Fenerbahce Fenerbahce SK 5:00 PM Galatasaray SK Galatasaray
Matchday 28 St. Johnstone St. Johnstone FC 2:30 PM Rangers FC Rangers
  Celtic Celtic FC 4:00 PM Kilmarnock FC Kilmarnock FC
Matchday 19 Karpaty Karpaty Lviv 1:00 PM SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
  Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk 6:30 PM FK Lviv FK Lviv
Matchday 25 Panetolikos Panetolikos GFS 2:00 PM Panionios Athens Panionios
  Atromitos Athen Atromitos Athen 4:15 PM AO Xanthi AO Xanthi
  Volos NPS Volos NPS 4:15 PM AE Larisa AE Larisa
  AEK Athens AEK Athens 6:30 PM OFI Crete OFI Crete
  PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 6:30 PM Olympiacos Piraeus Olympiacos
Matchday 27 Club Brugge Club Brugge KV 2:30 PM RSC Charleroi RSC Charleroi
  RSC Anderlecht RSC Anderlecht 6:00 PM KAS Eupen KAS Eupen
  KAA Gent KAA Gent 8:00 PM Sint-Truidense VV Sint-Truiden
  Beerschot V.A. K. Beerschot V.A. 4:00 PM Lommel SK Lommel SK
Matchday 23 Merelbeke KFC Merelbeke 3:00 PM Racing Harelbeke KRC Harelbeke
  KSCT Menen KSCT Menen 3:00 PM KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
  Dikkelvenne SC Dikkelvenne 3:00 PM KSK Ronse KSK Ronse
  KFC Duffel KFC Duffel 0:5 RC Hades RC Hades
  Pepingen-Halle SK Pepingen-Halle 3:00 PM Berchem Sport Berchem Sport
  Bocholt VV Bocholt VV 3:00 PM SK Londerzeel SK Londerzeel
  Ol. Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 3:00 PM KVK Tienen Tienen
Matchday 22 MFK Karvina MFK Karvina 2:30 PM FK Teplice FK Teplice
  FC Zlin FC FASTAV Zlin 2:30 PM SK Dynamo Ceske Budejovice C. Budejovice
  Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 5:00 PM AC Sparta Praha Sparta Praha
  Nordsjaelland FC Nordsjaelland 12:00 PM SönderjyskE SönderjyskE
  Randers FC Randers FC 2:00 PM Odense Boldklub Odense BK
  Lyngby BK Lyngby BK 2:00 PM Esbjerg fB Esbjerg fB
  Silkeborg IF Silkeborg IF 4:00 PM FC Copenhagen FC Copenhagen
  Aalborg BK Aalborg BK 6:00 PM Bröndby IF Bröndby IF
Matchday 23 Wisla Plock Wisla Plock 12:30 PM Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
  Wisla Kraków Wisla Kraków 3:00 PM Korona Kielce Korona Kielce
  Lech Poznan Lech Poznan 5:30 PM Lechia Gdansk Lechia Gdansk
Matchday 21 NK Bravo NK Bravo 2:00 PM NK Tabor Sezana Tabor Sezana
  NK Domzale NK Domzale 4:00 PM NS Mura NS Mura
Matchday 14 RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 4:00 PM Jeunesse Esch Jeunesse Esch
  Vict. Rosport FC Victoria Rosport 4:00 PM FC Blue Boys Muhlenbach Muhlenbach
  FC Rodange 91 FC Rodange 91 4:00 PM FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
  F91 Dudelange F91 Dudelange 4:00 PM Union Titus Petange Titus Petange
  CS Fola Esch CS Fola Esch 4:00 PM FC UNA Strassen FC UNA Strassen
  US Mondorf US Mondorf-Les-Bains 4:00 PM FC Differdange 03 Differdange 03
Matchday 20 FK Senica FK Senica 3:00 PM Spartak Trnava Spartak Trnava
Matchday 15 Breitenfelde Breitenfelder SV 3:00 PM VfR Neumünster VfR Neumünster
Matchday 13 TuS Harsefeld TuS Harsefeld 3:00 PM Rotenburger SV Rotenburger SV
Matchday 17 VfL Lüneburg VfL Lüneburg 3:00 PM TSV Gellersen TSV Gellersen
Matchday 5 Heeßeler SV Heeßeler SV 2:00 PM SpVgg Bad Pyrmont Bad Pyrmont
Matchday 21 VfL Oythe VfL Oythe 2:00 PM SC Melle 03 SC Melle 03
  Falke Steinfeld SV Falke Steinfeld 2:00 PM Blau-Weiß Lohne BW Lohne
  Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 2:00 PM SV Bevern SV Bevern
  VfR Voxtrup VfR Voxtrup 2:00 PM GW Mühlen GW Mühlen
  SV Union Lohne SV Union Lohne 2:00 PM VfL Wildeshausen Wildeshausen
  Germania Leer Germania Leer 2:00 PM BV Essen BV Essen
  BV Cloppenburg BV Cloppenburg 3:00 PM GW Firrel GW Firrel
Matchday 16 FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 2:00 PM BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
  Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 2:00 PM VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
  FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz 2:00 PM SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
Matchday 20 Edelw. Arnstedt SV Edelweiß Arnstedt 2:00 PM SV Kelbra SV Kelbra
  FCE Wernigerode Einheit Wernigerode 2:00 PM BSV Halle-Ammendorf Halle-Ammendorf
  SV BW Zorbau SV Blau-Weiß Zorbau 2:00 PM VfB 1906 Sangerhausen Sangerhausen
Matchday 1 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse 5:00 AM FC Tokyo FC Tokyo
  Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 6:00 AM Kashima Antlers Kashima Antlers
  Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos 6:00 AM Gamba Osaka Gamba Osaka
  Vissel Kobe Vissel Kobe 8:00 AM Yokohama FC Yokohama FC
  Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 5:30 AM Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
  Machida Zelvia Machida Zelvia 6:00 AM Ventforet Kofu Ventforet Kofu
  Júbilo Iwata Júbilo Iwata 6:00 AM Montedio Yamagata Monte. Yamagata
  Mito HollyHock Mito HollyHock 6:00 AM Omiya Ardija Omiya Ardija
  Fagiano Okayama Fagiano Okayama 6:00 AM Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
  V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 6:00 AM Tochigi SC Tochigi SC
  Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 6:00 AM Albirex Niigata Albirex Niigata
  Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 6:00 AM Kyoto Sanga Kyoto Sanga
  JEF Utd. Chiba JEF United Chiba 6:00 AM FC Ryukyu FC Ryukyu
  Tokushima Vort. Tokushima Vortis 6:00 AM Tokyo Verdy Tokyo Verdy
  Ehime FC Ehime FC 8:00 AM Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
Matchday 20 Central Coast Central Coast Mariners 8:00 AM Sydney FC Sydney FC
  Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 2:30 PM FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
  Celik Zenica NK Celik Zenica 2:30 PM HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
  Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 5:30 PM FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
Matchday 16 US Ben Guerdane Union Sportive de Ben Guerdane 12:00 AM US Tataouine US Tataouine
  CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif 12:00 AM Esperance Tunis Esperance
  AS Soliman AS Soliman 12:00 AM Club Athlétique Bizertin CA Bizertin
  Stade Tunisien Stade Tunisien 12:00 AM US Monastir US Monastir
  CS Chebba CS Chebba 12:00 AM Club Africain Tunis Club Africain
  ES Sahel Etoile Sportive du Sahel 12:00 AM Etoile Sportive Metlaoui ES Metlaoui
  CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien 12:00 AM JS Kairouanaise JS Kairouan
Matchday 21 OFC Oostzaan OFC Oostzaan 2:30 PM ADO Den Haag U21 ADO U21
Matchday 17 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902 10:30 AM Floridsdorfer AC FAC
 
FC Wacker FC Wacker Innsbruck 12:30 PM SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
Matchday 2 Maldonado Club Deportivo Maldonado 9:00 PM Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
  CA Cerro Club Atlético Cerro 9:00 PM Atletico River Plate Montevideo River Plate
  Boston River Club Atlético Boston River 9:00 PM CA Rentistas Rentistas
  CA Fénix CA Fénix 9:00 PM Montevideo City Torque Mvd City Torque
  Nacional Club Nacional 9:00 PM Cerro Largo FC Cerro Largo
  Progreso Club Atlético Progreso 9:00 PM Club Plaza Colonia Plaza Colonia
  Danubio FC Danubio FC 9:00 PM Montevideo Wanderers Wanderers
  Defensor Defensor Sporting Club 9:00 PM CA Peñarol Peñarol
Group 1 ÍA Akranes ÍA Akranes 1:00 PM Leiknir Fáskrúdsfjordur Leiknir F.
Group 2 Keflavík ÍF Keflavík ÍF 2:00 PM Víkingur Reykjavík Víkingur
  Fylkir Fylkir Reykjavík 4:15 PM ÍF Magni Grenivík Magni
Group 3 Grindavík UMF Grindavík 5:00 PM Thór Akureyri Thór
group 4 Vestri Vestri Ísafjördur 3:00 PM Víkingur Reykjavík Víkingur
Matchday 7 Hantharwady U. Hantharwady United FC 10:00 AM Sagaing United Sagaing Utd.
  Ayeyawady Utd. Ayeyawady United 10:00 AM Yadanarbon FC Yadanarbon FC
Matchday 25 Pordenone Pordenone Calcio 3:00 PM Chievo Verona Chievo Verona
  Salernitana US Salernitana 1919 3:00 PM AS Livorno AS Livorno
  Crotone FC Crotone 9:00 PM Delfino Pescara 1936 Pescara
Matchday 27 Pontedera US Città di Pontedera 3:00 PM US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
  Juventus U23 Juventus U23 3:00 PM US Pianese Pianese
  Monza AC Monza 3:00 PM SS Arezzo Arezzo
  Olbia Olbia Calcio 1905 3:00 PM US Pistoiese 1921 Pistoiese
  Renate AC Renate 3:00 PM US Pergolettese 1932 Pergolettese
  Giana Erminio AS Giana Erminio 5:30 PM Como 1907 Como
  Lecco Calcio Lecco 1912 5:30 PM Aurora Pro Patria Pro Patria
  Carrarese Carrarese Calcio 1908 5:30 PM AC Gozzano Gozzano
  Cesena Cesena FC 3:00 PM LR Vicenza Virtus LR Vicenza
  Ravenna Ravenna FC 3:00 PM US Triestina Triestina
  Feralpisalò Feralpisalò 3:00 PM Carpi FC 1909 Carpi
  Piacenza Piacenza Calcio 1919 3:00 PM US Sambenedettese Sambenedettese
  Modena Modena FC 2018 5:30 PM FC Südtirol Südtirol
  Arzignano FC Arzignano Valchiampo 5:30 PM Calcio Padova Padova
  AS Gubbio AS Gubbio 1910 5:30 PM Reggio Audace FC Reggio Audace
  Fermana Fermana FC 5:30 PM Vis Pesaro dal 1898 Vis Pesaro
  Virtus Verona Virtusvecomp Verona 5:30 PM Rimini FC Rimini
  Catania Calcio Catania 3:00 PM Ternana Calcio Ternana
  Reggina Reggina 1914 3:00 PM Paganese Calcio 1926 Paganese
  Viterbese AS Viterbese Castrense 3:00 PM Potenza Calcio Potenza
  Monopoli SS Monopoli 1966 3:00 PM Sicula Leonzio Sicula Leonzio
  Cavese Cavese 1919 5:30 PM SSC Bari Bari
  Rieti FC Rieti 5:30 PM Teramo Calcio 1913 Teramo
  Picerno AZ Picerno 5:30 PM AS Bisceglie 1913 Bisceglie
  Casertana Casertana FC 5:30 PM US Vibonese Vibonese
  Rende Rende Calcio 1968 5:30 PM US Avellino 1912 Avellino
Matchday 25 Amed SK Amed SK 11:00 AM 1922 Konyaspor 1922 Konya
  Corum FK Corum Futbol Kulübü 11:30 AM Hacettepe Spor Hacettepe
  Sancaktepe FK Sancaktepe Futbol Kulübü 11:30 AM Sanliurfaspor Sanliurfaspor
  Tarsus IY Tarsus Idman Yurdu 11:30 AM Baskent Akademi FK BAK FK
  Manisa FK Manisa Futbol Kulübü 11:30 AM Gümüshanespor Gümüshanespor
  Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 11:30 AM Pendikspor Pendikspor
  Inegölspor Inegölspor 11:30 AM Sariyer Sariyer
  Kirklarelispor Kirklarelispor 11:30 AM Samsunspor Samsunspor
  Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 11:30 AM Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
  Van Spor FK Van Spor FK 11:00 AM Ankara Demirspor Ankara Demir
 
Elazigspor Elazigspor 11:00 AM Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
  Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor 11:00 AM Kahramanmarasspor Kahramanmaras
  GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 11:30 AM Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
  Sakaryaspor Sakaryaspor 11:30 AM Bandirmaspor Bandirmaspor
  Tuzlaspor Tuzlaspor 11:30 AM Kardemir Karabükspor Karabükspor
  Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 11:30 AM Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
  Eyüpspor Eyüpspor 11:30 AM Usak Spor AS Usak Spor AS
  Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 11:30 AM Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
Matchday 29 CD Lugo CD Lugo 12:00 PM Real Oviedo Real Oviedo
  Real Zaragoza Real Zaragoza 4:00 PM Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
  Extremadura Extremadura UD 6:15 PM CD Mirandés CD Mirandés
  Málaga CF Málaga CF 6:15 PM Racing Santander Racing
  Rayo Vallecano Rayo Vallecano 9:00 PM SD Huesca SD Huesca
Matchday 22 Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 4:00 PM FC Famalicão Famalicão
  Moreirense Moreirense FC 4:00 PM CD Santa Clara Santa Clara
  Sporting CP Sporting CP 6:30 PM Boavista Porto FC Boavista
  Braga SC Braga 9:00 PM Vitória Setúbal FC Vitória Setúbal
  FC Porto FC Porto 9:30 PM Portimonense SC Portimonense
  Académico Viseu Académico Viseu FC 12:15 PM SL Benfica B Benfica B
  Mafra CD Mafra 4:00 PM FC Penafiel Penafiel
  Cova Piedade CD Cova Piedade 4:00 PM Varzim SC Varzim
  Nacional CD Nacional 5:00 PM Académica Coimbra Coimbra
Matchday 23 Giresunspor Giresunspor 12:00 PM Balikesirspor Balikesirspor
  Altay SK Altay SK 2:30 PM Adanaspor Adanaspor
  Istanbulspor Istanbulspor 5:00 PM Boluspor Boluspor
  FC Aarau FC Aarau 3:00 PM SC Kriens SC Kriens
Matchday 16 Vikt. Plzen U19 FC Viktoria Plzen U19 12:00 AM FC Zlin U19 FC Zlin U19
  SK Slavia Prag U19 SK Slavia Prag U19 12:00 AM FK Meteor Praha U19 FK Meteor U19
  Olomouc U19 SK Sigma Olomouc U19 12:00 AM Slezsky FC Opava U19 SFC Opava U19
  M. Boleslav U19 FK Mlada Boleslav U19 11:00 AM FC Hradec Králové U19 Hr. Králové U19
Matchday 4 IF Gnistan U19 IF Gnistan U19 12:00 PM Mikkelin Palloilijat U19 MP U19
  SJK U19 SJK Seinäjoki U19 12:45 PM Ilves Tampere U19 Ilves U19
  Kaarinan U19 Kaarinan Pojat U19 1:30 PM Turun Palloseura U19 TPS U19
  Atlantis FC U19 Atlantis FC U19 8:15 PM Käpylän Pallo U19 Käpylän U19
Matchday 25 Hapoel Raanana Hapoel Raanana 6:00 PM Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda
  H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 7:15 PM Hapoel Kfar Saba H. Kfar Saba
  ETO FC Győr ETO FC Győr 12:00 AM Szeged-Csanád - GA Szeged
  FC Ajka FC Ajka 12:00 AM MTK Budapest MTK Budapest
  Tiszakécske Duna Aszfalt Tiszakécskei LC 12:00 AM Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
  Budaörs Budaörsi SC 12:00 AM Szombathelyi Haladás Haladás
  Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 12:00 AM Vasas FC Vasas FC
  Soroksár Soroksár SC 12:00 AM Budafoki MTE Budafoki MTE
  Békéscsaba Békéscsaba 1912 Elöre SE 2:00 PM Vác FC Vác
  Szolnok Szolnoki MÁV FC 2:00 PM BFC Siófok BFC Siófok
  Csákvár Aqvital FC Csákvár 5:00 PM Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
Matchday 26 Las Rozas CF Las Rozas CF 12:00 AM Penya Deportiva Santa Eulalia Penya Deportiva
  Getafe CF B Getafe CF B 11:30 AM CF Rayo Majadahonda R. Majadahonda
  UD Melilla UD Melilla 11:30 AM UP Langreo UP Langreo
  UD Ibiza UD Ibiza 12:00 PM Sporting de Gijón B Sporting B
  Celta Vigo B Celta Vigo B 12:00 PM Las Palmas Atlético Las Palmas Atl.
  Atl. Baleares Atlético Baleares 12:00 PM Racing Ferrol Racing Ferrol
  Atl. Madrid B Atlético Madrid B 12:00 PM Pontevedra CF Pontevedra
  RM Castilla Real Madrid Castilla 5:00 PM UD San Sebastián de los Reyes UD Sanse
  Marino Luanco Marino Luanco 5:00 PM Internacional de Madrid Inter de Madrid
Matchday 25 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK 11:00 AM Sultanbeyli Belediye Spor Sultanbeyli Bld
  Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 11:00 AM Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
  Ci Group Buca Ci Group Buca 11:30 AM Yomra Spor Yomra Spor
  Sile Yildizspor Sile Yildizspor 11:30 AM 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
  Silivrispor Silivrispor 11:30 AM Kizilcabölükspor Kizilcabölük
  Düzce Spor Düzce Spor 11:30 AM 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
  Erzin Spor Erzin Spor 11:30 AM Manisaspor Manisaspor
  Serik Belediye Serik Belediyespor 11:30 AM Tokatspor Tokatspor
  Cankaya FK Cankaya FK 11:30 AM Catalcaspor Catalcaspor
Matchday 26 Unionistas CF Unionistas CF 12:00 AM Salamanca CF UDS Salamanca CF
  Burgos CF Burgos CF 12:00 PM CD Tudelano CD Tudelano
  Real Unión Real Unión Club 5:00 PM SD Amorebieta SD Amorebieta
  Barakaldo CF Barakaldo CF 5:00 PM Deportivo Alavés B Depor. Alavés B
  UD Logroñés UD Logroñés 5:00 PM CA Osasuna Promesas CA Osasuna Prom
  CD Guijuelo CD Guijuelo 5:00 PM Cultural Leonesa CyD Leonesa
  CD Izarra CD Izarra 5:00 PM CD Calahorra Calahorra
  Real Sociedad B Real Sociedad B 6:00 PM Real Valladolid B Valladolid B
Matchday 25 Ofspor Ofspor 11:00 AM Elazig Belediye Spor FK Elazig Bld FK
  Erbaaspor Erbaaspor 11:30 AM Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
  Karsiyaka Karsiyaka 11:30 AM Esenler Erokspor Erokspor
  Bld Derince Belediye Derince Spor 11:30 AM Payasspor Payasspor
  Kozan Spor FK Kozan Spor FK 11:30 AM Kocaelispor Kocaelispor
  Turgutluspor Turgutluspor 11:30 AM Fethiyespor Fethiyespor
  1877 Alemdag 1877 Alemdag Spor 11:30 AM Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
  Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 11:30 AM Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor
Matchday 26 CD Ebro CD Ebro 12:00 PM Villarreal CF B Villarreal CF B
  FC Andorra FC Andorra 12:00 PM Atlético Levante UD Atl. Levante
  UE Llagostera UE Llagostera 12:00 PM Orihuela CF Orihuela CF
  Valencia B Valencia Mestalla 12:00 PM CF Badalona CF Badalona
  CD Castellón CD Castellón 5:00 PM Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic
  Lleida Esportiu Lleida Esportiu 5:00 PM SD Ejea SD Ejea
  UE Olot UE Olot 5:00 PM CE Sabadell CE Sabadell
  CF La Nucía CF La Nucía 6:00 PM RCD Espanyol B RCD Espanyol B
  UE Cornellà UE Cornellà 6:00 PM AE Prat AE Prat
Matchday 25 Yesilyurt Bld Malatya Yesilyurt Belediyespor 11:00 AM Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Bld
  1954 Kelkit Bld 1954 Kelkit Belediyespor 11:00 AM Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
  Batman Petrol Batman Petrolspor 11:00 AM Pazarspor Pazarspor
  Adivar SK Halide Edip Adivarspor 11:30 AM Modafen Modafen
  Gölcükspor Gölcükspor 11:30 AM Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
  Altindag Bld Altindag Belediye Spor 11:30 AM Somaspor Somaspor
  Muglaspor Muglaspor 11:30 AM Osmaniyespor Futbol Kulübü Osmaniyespor FK
  Yozgatspor 1959 Yozgatspor 1959 FK 11:30 AM Bayrampasa Spor Bayrampasa
  Nazilli Bld. Nazilli Belediyespor 11:30 AM Darica Genclerbirligi Darica GB
Matchday 26 Algeciras CF Algeciras CF 12:00 AM FC Cartagena FC Cartagena
  Recre Granada Recreativo Granada 12:00 AM CD Don Benito CD Don Benito
  Sevilla Atl. Sevilla Atlético 11:30 AM San Fernando CD San Fernando CD
  Cádiz B Cádiz CF B 11:30 AM Córdoba CF Córdoba CF
  Recr. Huelva Recreativo Huelva 5:00 PM Atlético Sanluqueño Sanluqueño
  Marbella FC Marbella FC 5:00 PM Real Balompédica Linense R. B. Linense
  Real Murcia Real Murcia CF 5:00 PM UCAM Murcia CF UCAM Murcia
  Yeclano Yeclano Deportivo 5:30 PM CP Villarrobledo CP Villarrobledo
Matchday 23 Hamburger SV II Hamburger SV II 1:00 PM SC Weiche Flensburg 08 SC Weiche 08
  Hannover 96 II Hannover 96 II 1:30 PM FC St. Pauli II FC St. Pauli II
  E. Norderstedt Eintracht Norderstedt 2:00 PM VfL Wolfsburg II Wolfsburg II
  VfB Oldenburg VfB Oldenburg 2:00 PM BSV Schwarz-Weiß Rehden BSV Rehden
  Berliner AK Berliner AK 07 1:30 PM Hertha BSC II Hertha BSC II
  Viktoria Berlin FC Viktoria 1889 Berlin 1:30 PM Bischofswerdaer FV 08 Bischofswerda
Matchday 21 RW Koblenz TuS Rot-Weiß Koblenz 2:00 PM FC Bayern Alzenau Bayern Alzenau
Matchday 26 SV Rödinghausen SV Rödinghausen 3:00 PM Alemannia Aachen Alem. Aachen
Matchday 19 SV Straelen SV Straelen 3:00 PM TSV Meerbusch TSV Meerbusch
Matchday 20 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt 3:00 PM SF Niederwenigern Niederwenigern
  VfB Hilden VfB 03 Hilden 3:00 PM SF Baumberg SF Baumberg
  SC Velbert SC Velbert 3:00 PM SpVg Schonnebeck Schonnebeck
Matchday 17 Pr. Münster II Preußen Münster II 3:00 PM Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen
  Tasmania Berlin SV Tasmania Berlin 1:00 PM FC Hertha 03 Zehlendorf H. Zehlendorf
  H. Rostock II FC Hansa Rostock II 1:00 PM SV Victoria Seelow Victoria Seelow
  MSV Pampow MSV Pampow 1:00 PM Greifswalder FC Greifswalder FC
  VfB Krieschow VfB 1921 Krieschow 1:00 PM FSV Wacker Nordhausen II Nordhausen II
  1.FC Merseburg 1.FC Merseburg 1:00 PM VfL Hohenstein-Ernstthal Hohenstein-E.
Matchday 19 Bremer SV Bremer SV 2:00 PM TuS Schwachhausen Schwachhausen
  SV Hemelingen SV Hemelingen 2:30 PM BSC Hastedt BSC Hastedt
  Union 60 Bremen FC Union 60 Bremen 3:00 PM SFL Bremerhaven SFL Bremerhaven
  Leher TS Leher TS Bremerhaven 3:00 PM Brinkumer SV Brinkumer SV
  Habenhauser FV Habenhauser FV 3:30 PM SV Werder Bremen III W. Bremen III
Matchday 23 VfL Oldenburg VfL Oldenburg 3:00 PM USI Lupo-Martini Wolfsburg Lupo-Martini
  TuS Bersenbrück TuS Bersenbrück 3:00 PM Arminia Hannover Arm. Hannover
  MTVE Celle MTV Eintracht Celle 3:00 PM 1.FC Germania Egestorf/Langreder G. Egestorf/L.
  SV Atlas SV Atlas Delmenhorst 3:00 PM TB Uphusen TB Uphusen
  Heeslinger SC Heeslinger SC 3:00 PM FC Eintracht Northeim Eintr. Northeim
  MTV Gifhorn MTV Gifhorn 3:00 PM MTV Wolfenbüttel Wolfenbüttel
  VfV Hildesheim VfV Borussia 06 Hildesheim 3:00 PM Kickers Emden Kickers Emden
Matchday 18 Holst. Kiel U19 Holstein Kiel U19 12:00 AM Hertha BSC U19 Hertha BSC U19
  Niendorf U19 Niendorfer TSV U19 12:00 AM RasenBallsport Leipzig U19 RB Leipzig U19
  Chemnitz U19 Chemnitzer FC U19 12:00 PM FC St. Pauli U19 St. Pauli U19
  U. Berlin U19 1.FC Union Berlin U19 2:00 PM Hamburger SV U19 Hamburg U19
  Wuppertal U19 Wuppertaler SV U19 11:00 AM MSV Duisburg U19 Duisburg U19
  Schalke 04 U19 FC Schalke 04 U19 11:00 AM Rot-Weiß Oberhausen U19 Oberhausen U19
  B. Dortmund U19 Borussia Dortmund U19 11:00 AM FC Viktoria Köln U19 Vikt. Köln U19
  Hoffenheim U19 TSG 1899 Hoffenheim U19 12:00 AM SpVgg Greuther Fürth U19 Gr. Fürth U19
  Heidenheim U19 1.FC Heidenheim 1846 U19 12:00 AM FC Bayern Munich U19 FC Bayern U19
  K'lautern U19 1.FC Kaiserslautern U19 11:00 AM FC Ingolstadt 04 U19 Ingolstadt U19
  Mainz 05 U19 1.FSV Mainz 05 U19 11:00 AM SC Freiburg U19 SC Freiburg U19
  FC Augsburg U19 FC Augsburg U19 11:00 AM Kickers Offenbach U19 K. Offenb. U19
Matchday 19 Wolfsburg U17 VfL Wolfsburg U17 12:00 AM Hertha BSC U17 Hertha BSC U17
  Hamburg U17 Hamburger SV U17 11:00 AM Hallescher FC U17 Halle U17
  VfL Bochum U17 VfL Bochum U17 11:00 AM Alemannia Aachen U17 Aachen U17
  M'gladbach U17 Borussia Mönchengladbach U17 1:00 PM SV Lippstadt 08 U17 Lippstadt U17
  FC Hennef U17 FC Hennef 05 U17 1:00 PM Wuppertaler SV U17 Wuppertal U17
  Darmstadt U17 SV Darmstadt 98 U17 11:00 AM SpVgg Unterhaching U17 U'haching U17
  Mainz 05 U17 1.FSV Mainz 05 U17 2:00 PM Karlsruher SC U17 Karlsruhe U17
Quarter-Finals KaaPo Kaarinan Pojat 4:00 PM FC Honka II FC Honka II
Matchday 11 LD Alajuelense LD Alajuelense 1:00 AM ADR Jicaral ADR Jicaral
  AD San Carlos AD San Carlos 2:30 AM Municipal Grecia Grecia
  Saprissa Deportivo Saprissa 3:00 AM La U Universitarios La U
  Limón FC Limón FC 10:00 PM Santos de Guápiles FC Santos FC
  Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón 11:00 PM CS Herediano Herediano
Matchday 18 Qarabag Agdam Qarabağ Ağdam 12:00 AM Sumgayit PFC Sumgayit
  Sabah FK Sabah FK 12:00 AM FK Sabail FK Sabail
Matchday 19 SC Gjilani SC Gjilani 2:00 PM KF Flamurtari Prishtinë KF Flamurtari
  KF Drenica KF Drenica 2:00 PM FC Prishtina FC Prishtina
  KF Vushtrria KF Vushtrria 2:00 PM FC Drita Gjilan FC Drita
  FC Llapi FC Llapi 2:00 PM KF Feronikeli Drenas KF Feronikeli
  KF Trepca 89 KF Trepca 89 2:00 PM KF Dukagjini KF Dukagjini
  KF Ballkani KF Ballkani 2:00 PM KF Ferizaj KF Ferizaj
Matchday 15 College Reserve FC College 1975 Reserve 4:00 PM Lions Gibraltar FC Reserve Lions Gib Res
Matchday 21 Katsina Utd. Katsina United FC 4:00 PM Abia Warriors FC Abia Warriors
  MFM FC MFM FC 4:00 PM FC Heartland FC Heartland
  Nasarawa United Nasarawa United 4:00 PM Enyimba Aba Enyimba Aba
  Jigawa Jigawa Golden Stars FC 4:00 PM Wikki Tourists Wikki Tourists
  Adamawa United Adamawa United 4:00 PM Ifeanyi Ubah FC Ifeanyi Ubah
  Lobi Stars Lobi Stars FC 4:00 PM Plateau United FC Plateau United
  Sunshine Stars Sunshine Stars 4:00 PM Enugu Rangers IFC Enugu Rangers
  Dakkada FC Dakkada FC 4:00 PM Delta Force FC Delta Force
  Akwa United Akwa United 4:00 PM Warri Wolves FC Warri Wolves FC
  Rivers United Rivers United FC 4:00 PM Kano Pillars Kano Pillars
Matchday 20 Juventus U19 Juventus Primavera 10:00 AM Pescara Primavera Pescara U19
  Atalanta U19 Atalanta Primavera 12:00 PM Lazio Primavera Lazio U19
  Chievo U19 Chievo Primavera 2:30 PM Fiorentina Primavera Fiorentina U19
Matchday 17 Roma U18 Roma Under 18 12:00 AM Sassuolo Under 18 Sassuolo U18
  Genoa U18 Genoa Under 18 12:00 AM Torino Under 18 Torino U18
  Milan U18 Milan Under 18 12:00 AM Atalanta Under 18 Atalanta U18
  Sampdoria U18 Sampdoria Under 18 12:00 AM Inter Under 18 Inter U18
Matchday 20 Pisa U17 Pisa Under 17 12:00 AM Juventus Under 17 Juventus U17
  Parma U17 Parma Under 17 12:00 AM Lazio Under 17 Lazio U17
  Torino U17 Torino Under 17 12:00 AM Empoli Under 17 Empoli U17
  Spezia U17 Spezia Under 17 12:00 AM Sassuolo Under 17 Sassuolo U17
  Entella U17 Virtus Entella Under 17 12:00 AM Fiorentina Under 17 Fiorentina U17
  Sampdoria U17 Sampdoria Under 17 12:00 AM Genoa Under 17 Genoa U17
  Cremonese U17 Cremonese Under 17 12:00 AM Bologna Under 17 Bologna U17
  Chievo U17 Chievo Under 17 12:00 AM Venezia Under 17 Venezia U17
  Brescia U17 Brescia Under 17 12:00 AM Hellas Under 17 Hellas U17
  Cittadella U17 Cittadella Under 17 12:00 AM Milan Under 17 Milan U17
  Inter U17 Inter Under 17 12:00 AM Pordenone Under 17 Pordenone U17
  Cagliari U17 Cagliari Under 17 12:00 AM Atalanta Bergamo U17 Atalanta U17
  Udinese U17 Udinese Under 17 12:00 AM SPAL U17 SPAL U17
  Benevento U17 Benevento Under 17 12:00 AM Salernitana Under 17 Salernitana U17
  Crotone U17 Crotone Under 17 12:00 AM Ascoli Under 17 Ascoli U17
  Juve Stabia U17 Juve Stabia Under 17 12:00 AM Trapani Under 17 Trapani U17
  Frosinone U17 Frosinone Under 17 12:00 AM Cosenza Under 17 Cosenza U17
  Lecce U17 Lecce Under 17 12:00 AM Pescara Under 17 Pescara U17
  Roma U17 Roma Under 17 12:00 AM Perugia Under 17 Perugia U17
Matchday 25 Real Forte USD Real Forte Querceta 2:30 PM FBC Casale Casale
  Bra AC Bra 2:30 PM Savona FBC Savona
  Lavagnese USD Lavagnese 1919 2:30 PM Fossano Calcio Fossano
  Fezzanese US Fezzanese 2:30 PM Seravezza Pozzi Calcio Seravezza Pozzi
  Lucchese AS Lucchese Libertas 2:30 PM SC Ligorna 1922 Ligorna
  Caronnese SC Caronnese 2:30 PM Asdc Verbania Verbania
  Vado FC Vado Ligure 2:30 PM AC Prato Prato
  Ghiviborgo Ghivizzano Borgo a Mozzano 2:30 PM ASD Chieri Calcio Chieri
  Borgosesia Borgosesia Calcio 2:30 PM Sanremese Calcio Sanremese
Matchday 28 Legnano Legnano AC 2:30 PM Villa d'Almè Valbrembana Villa d'Almè
  Virtus Bergamo Virtus Ciserano Bergamo 1909 2:30 PM GS Arconatese Arconatese
  Brusaporto A.S.D. Brusaporto 2:30 PM Virtus Bolzano Virtus Bolzano
  Levico Terme US Levico Terme 2:30 PM SSD Pro Sesto Pro Sesto
  Castellanzese USD Castellanzese 1921 2:30 PM USD 1913 Seregno Calcio Seregno
  Milano City Milano City FC 2:30 PM AC Ponte San Pietro Ponte S.Pietro
  Caratese US Folgore Caratese 2:30 PM Sondrio Calcio Sondrio
  NibionnOggiono ASD NibionnOggiono 2:30 PM USD Caravaggio Caravaggio
  Inveruno US Inveruno 2:30 PM USD Scanzorosciate Scanzorosciate
  Tritium Tritium Calcio 1908 2:30 PM Dro Alto Garda Calcio Dro Alto Garda
  Tamai Polisportiva Tamai 2:30 PM Caldiero Terme Caldiero
  Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane 2:30 PM FC Legnago Salus Legnago
  Union Feltre Union Feltre 2:30 PM Calcio Montebelluna 1909 Montebelluna
  Este AC Este 1920 2:30 PM AC Mestre Mestre
  Luparense Luparense FC 2:30 PM ACD Campodarsego Campodarsego
  Delta PT AC Delta Porto Tolle 2:30 PM ASD Villafranca Veronese ASD Villafranca
  Clodiense Clodiense SSD 2:30 PM US Adriese 1906 Adriese 1906
  Ambrosiana GSD Ambrosiana 2:30 PM ASD Cartigliano Cartigliano
  Vigasio AC Vigasio 2:30 PM AC Belluno 1905 Belluno
  San Luigi San Luigi Calcio 2:30 PM APC Chions Chions
Matchday 25 Progresso SCD Progresso Calcio 2:30 PM Vigor Carpaneto Vigor Carpaneto
  Fiorenzuola US Fiorenzuola 1922 2:30 PM Lentigione Calcio Lentigione
  Correggese Correggese Calcio 1948 2:30 PM A.C. Calvina Sport Calvina Sport
  Savignanese ASD Savignanese 2:30 PM Sammaurese Calcio Sammaurese
  Alfonsine Alfonsine FC 1921 2:30 PM Ciliverghe Mazzano Ciliverghe
  Mezzolara Mezzolara Calcio 2:30 PM Sasso Marconi Zola SSD Sasso Marconi
  Mantova FC Mantova FC 2:30 PM ASD Fanfulla Fanfulla
  USD Breno USD Breno 2:30 PM Franciacorta FC Franciacorta
  Crema AC Crema 1908 2:30 PM Forlì FC Forlì
Matchday 20 Makedonija Makedonija Gjorce Petrov 1:00 PM Akademija Pandev Akad. Pandev
  Sileks Sileks Kratovo 2:00 PM Shkendija Tetovo Shkendija
  Rabotnicki Rabotnicki Skopje 2:00 PM FC Shkupi FC Shkupi
  Renova Renova Dzepciste 2:00 PM Struga Trim & Lum Struga
Matchday 25 Sangiovannese Sangiovannese 1927 2:30 PM US Grosseto 1912 Grosseto
  Monterosi Monterosi FC 2:30 PM Aquila 1902 Montevarchi Montevarchi
  Cannara ASD Cannara 2:30 PM Pomezia Calcio Pomezia
  Scandicci CS Scandicci 1908 2:30 PM Aglianese Calcio 1923 Aglianese
  Tuttocuoio AC Tuttocuoio 2:30 PM FC Ponsacco 1920 Ponsacco
  Albalonga Albalonga Calcio 2:30 PM ASD Foligno Calcio Foligno Calcio
  Flaminia Calcio Flaminia 2:30 PM San Donato - Tavarnelle San Donato
  Gavorrano US Follonica Gavorrano 2:30 PM ASD Grassina Grassina
  Bastia Bastia Calcio 1924 2:30 PM Sporting Club Trestina Trestina
  Matelica Matelica Calcio 2:30 PM SSD Jesina Calcio Jesina
  Agnonese Olympia Agnonese 2:30 PM Polisportiva Vastogirardi Vastogirardi
  Montegiorgio Montegiorgio Calcio 2:30 PM SSD Città di Campobasso Campobasso
  Pineto Pineto Calcio 2:30 PM Tolentino Calcio Tolentino
  Porto S'Elpidio Porto Sant'Elpidio MP 2:30 PM San Nicolò Notaresco SN Notaresco
  Cattolica SM Cattolica Calcio San Marino 2:30 PM ACD Sangiustese Sangiustese
  Recanatese US Recanatese 2:30 PM Chieti FC 1922 Chieti FC
  Giulianova ASD Real Giulianova 2:30 PM Atletico Terme di Fiuggi Atletico Fiuggi
  Vastese ASD Vastese Calcio 1902 2:30 PM Avezzano Calcio Avezzano
  Tor Sapienza ASD Tor Sapienza 2:30 PM Arzachena Costa Smeralda Arzachena
  Latte Dolce Sassari Latte Dolce 2:30 PM Ladispoli Calcio Ladispoli
  Anagni Città di Anagni Calcio 2:30 PM SEF Torres 1903 Torres
  Muravera Muravera Calcio 2:30 PM Turris Calcio Turris Calcio
  Budoni Polisportiva Budoni Calcio 2:30 PM FC Aprilia Racing Club Racing Aprilia
  Ostiamare AS Ostiamare Lido Calcio 2:30 PM Vis Artena Vis Artena
  Cassino Cassino Calcio 1924 2:30 PM Team Nuova Florida Florida
  Portici Portici 1906 2:30 PM Latina Calcio 1932 Latina Calcio
  Lanusei ASD Lanusei Calcio 2:30 PM Trastevere Calcio Trastevere
  Agropoli US Agropoli 1921 2:30 PM FC Francavilla 1931 Francavilla
  Nocerina Nocerina 1910 2:30 PM ASD Team Altamura Altamura
  Gravina FBC Gravina 2:30 PM Gelbison Vallo della Lucania Gelbison
  Taranto Taranto FC 1927 2:30 PM USD Bitonto Calcio Bitonto
  Fasano US Città di Fasano 2:30 PM Gladiator 1924 Gladiator
  Casarano Casarano Calcio 2:30 PM Foggia Calcio Foggia
  Brindisi Brindisi FC 2:30 PM AC Nardò Nardò
  Grumentum Grumentum 2:30 PM Fidelis Andria Fidelis Andria
  Cerignola Audace Cerignola 2:30 PM Sorrento 1945 Sorrento
  Cittanovese Calcio Cittanovese 2:30 PM FC Giugliano 1928 Giugliano
  Marsala Marsala 1912 FC 2:30 PM Troina Troina
  Biancavilla Calcio Biancavilla 1990 2:30 PM SS Nola 1925 Nola
  Roccella Roccella 2:30 PM ACR Messina ACR Messina
  Licata Licata Calcio 2:30 PM SSD Palermo Palermo
  San Tommaso ACD San Tommaso 2:30 PM Castrovillari Calcio Castrovillari
  Corigliano Corigliano Calabro 2:30 PM US Palmese Palmese
  Marina Ragusa Marina di Ragusa 2:30 PM Città di Acireale 1946 Acireale
  FC Messina FC Messina 2:30 PM US Savoia 1908 Savoia
Matchday 18 FC Türkiye FC Türkiye Wilhelmsburg 1:00 PM SC V/W Billstedt V/W Billstedt
Round of 16 Sundowns Mamelodi Sundowns FC 2:00 PM Vaal University of Technology Vaal Uni
  Baroka FC Baroka FC 2:00 PM Hungry Lions FC Hungry Lions FC
Matchday 3 Saif Sporting Saif Sporting Club Limited 10:15 AM Chittagong Abahani Chittagong Aba.
  Arambagh KS Arambagh Krira Sangha 11:00 AM Muktijoddha Sangsad KS Muktijoddha
  Bangl. Police Bangladesh Police FC 2:00 PM Brothers Union Brothers Union
Uzbekistan Uzbekistan 4:00 PM Belarus Belarus
Matchday 13 RKVV Velsen RKVV Velsen 2:00 PM VV Hoogeveen VV Hoogeveen
Matchday 18 Be Quick 1887 Be Quick 1887 2:00 PM VOC Rotterdam VOC
  SJC Noordwijk SJC Noordwijk 2:00 PM MVV Alcides Alcides
  RKAVV RKAVV Leidschendam 2:30 PM Alphense Boys Alphense Boys
Matchday 19 Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer 2:00 PM MSC Meppel MSC Meppel
Matchday 18 Odisha Odisha FC 3:00 PM Kerala Blasters FC Kerala Blasters
Matchday 5 Jamshedpur II Jamshedpur FC II 9:30 AM Punjab FC II Punjab II
  Bhawanipore FC Bhawanipore FC 10:00 AM Chennaiyin FC II Chennaiyin II
Matchday 15 TRAU FC TRAU FC 9:30 AM Quess East Bengal FC East Bengal FC
  Real Kashmir Real Kashmir FC 9:30 AM Indian Arrows FC Indian Arrows
  Chennai City Chennai City FC 2:30 PM Aizawl FC Aizawl FC
  VfL Pinneberg VfL Pinneberg 2:00 PM SC Nienstedten SC Nienstedten

Select date

Player birthdays

  • Casemiro
    Date of birth: Feb 23, 1992  Brazil
    Position: Defensive Midfield
    Market value: 70,00 mil. €
    Real Madrid
    Age: 28 years

Coach birthdays