For using this site, please activate JavaScript.

Matches Mar 7, 2020

Matchday 25 SV Curslack-N. SV Curslack-Neuengamme 2:00 PM Bramfelder SV Bramfelder SV
  Meiendorfer SV Meiendorfer SV 2:00 PM Concordia Hamburg Concordia
 
Hertha BSC Hertha BSC 3:30 PM SV Werder Bremen Werder Bremen
 
SC Freiburg SC Freiburg 3:30 PM 1.FC Union Berlin Union Berlin
 
Bay. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 3:30 PM Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
 
FC Schalke 04 FC Schalke 04 3:30 PM TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
 
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 3:30 PM RB Leipzig RB Leipzig
 
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 6:30 PM Borussia Dortmund Bor. Dortmund
 
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 1:00 PM Karlsruher SC Karlsruher SC
 
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 1:00 PM VfL Bochum VfL Bochum
 
Hamburger SV Hamburger SV 1:00 PM SSV Jahn Regensburg Jahn Regensburg
Matchday 27
Würzb. Kickers Würzburger Kickers 2:00 PM SV Waldhof Mannheim Waldh. Mannheim
 
FC Bayern II FC Bayern Munich II 2:00 PM SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
 
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 2:00 PM SpVgg Unterhaching Unterhaching
 
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 2:00 PM TSV 1860 Munich 1860 Munich
 
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern 2:00 PM SV Meppen SV Meppen
 
Viktoria Köln FC Viktoria Köln 2:00 PM Preußen Münster Preußen Münster
Quarter-Finals 2nd leg Sundowns Mamelodi Sundowns FC 2:00 PM El Ahly Cairo El Ahly
  TP Mazembe TP Mazembe 2:00 PM Raja Club Athletic Casablanca Raja Casablanca
Matchday 29
Liverpool Liverpool FC 1:30 PM AFC Bournemouth Bournemouth
 
Arsenal Arsenal FC 4:00 PM West Ham United West Ham
 
Crystal Palace Crystal Palace 4:00 PM Watford FC Watford
 
Wolves Wolverhampton Wanderers 4:00 PM Brighton & Hove Albion Brighton
  Sheffield Utd. Sheffield United 4:00 PM Norwich City Norwich
 
Southampton Southampton FC 4:00 PM Newcastle United Newcastle
 
Burnley Burnley FC 6:30 PM Tottenham Hotspur Spurs
Matchday 27 SD Eibar SD Eibar 1:00 PM RCD Mallorca RCD Mallorca
 
Atlético Madrid Atlético Madrid 4:00 PM Sevilla FC Sevilla FC
 
FC Barcelona FC Barcelona 6:30 PM Real Sociedad Real Sociedad
  Getafe Getafe CF 9:00 PM Celta de Vigo Celta de Vigo
  Genoa Genoa CFC 3:00 PM Parma Calcio 1913 Parma
  Atalanta Atalanta BC 6:00 PM SS Lazio Lazio
  SPAL SPAL 8:45 PM Cagliari Calcio Cagliari Calcio
Matchday 28 R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 5:30 PM Paris Saint-Germain Paris SG
  OGC Nice OGC Nice 8:00 PM AS Monaco Monaco
  Reims Stade Reims 8:00 PM Stade Brest 29 Stade Brest 29
  Dijon FCO Dijon 8:00 PM FC Toulouse Toulouse
  SCO Angers SCO Angers 8:00 PM FC Nantes FC Nantes
  FC Metz FC Metz 8:00 PM Nîmes Olympique Nîmes Olympique
Matchday 22
Austria Vienna Austria Vienna 5:00 PM SKN St. Pölten SKN St. Pölten
 
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 5:00 PM SC Rheindorf Altach SCR Altach
 
RB Salzburg Red Bull Salzburg 5:00 PM SK Sturm Graz Sturm Graz
 
SV Mattersburg SV Mattersburg 5:00 PM LASK LASK
 
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 5:00 PM Rapid Vienna Rapid Vienna
 
TSV Hartberg TSV Hartberg 5:00 PM WSG Tirol WSG Tirol
Matchday 21 Orenburg FK Orenburg 12:00 PM Arsenal Tula Arsenal Tula
  Dinamo Moscow Dinamo Moscow 2:30 PM FK Tambov Tambov
Matchday 25
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 7:00 PM FC Zürich FC Zürich
 
FC Thun FC Thun 7:00 PM BSC Young Boys BSC Young Boys
Matchday 26 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 6:30 PM PEC Zwolle PEC Zwolle
  Heerenveen SC Heerenveen 7:45 PM Ajax Amsterdam Ajax
  AZ Alkmaar AZ Alkmaar 7:45 PM ADO Den Haag ADO Den Haag
  Vitesse Vitesse Arnhem 8:45 PM FC Twente Enschede FC Twente
Matchday 25 Boluspor U19 Boluspor U19 12:30 PM Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
  Kasimpasa U19 Kasimpasa U19 12:30 PM Kayserispor U19 Kayserispor U19
  Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 12:30 PM Osmanlispor FK U19 Osmanlispor U19
  Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 12:30 PM Konyaspor U19 Konyaspor U19
  Besiktas U19 Besiktas JK U19 12:30 PM MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
  Sivasspor U19 Sivasspor U19 12:30 PM Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
  Bursaspor U19 Bursaspor U19 12:30 PM Trabzonspor U19 Trabzonspor U19
  Altinordu U19 Altinordu FK U19 12:30 PM Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
  Göztepe U19 Göztepe U19 12:30 PM Istanbul Basaksehir FK U19 Basaksehir U19
  Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 12:00 PM Konyaspor Konyaspor
  Gaziantep FK Gaziantep FK 3:00 PM Trabzonspor Trabzonspor
  Göztepe Göztepe 3:00 PM Istanbul Basaksehir FK Basaksehir
 
Fenerbahce Fenerbahce SK 6:00 PM Denizlispor Denizlispor
Matchday 30 St. Johnstone St. Johnstone FC 4:00 PM Livingston FC Livingston FC
  Aberdeen FC Aberdeen FC 4:00 PM Hibernian FC Hibernian FC
  Celtic Celtic FC 4:00 PM St. Mirren FC St. Mirren
  Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 4:00 PM Kilmarnock FC Kilmarnock FC
  Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 4:00 PM Motherwell FC Motherwell FC
Matchday 29 KV Kortrijk KV Kortrijk 8:00 PM Royal Antwerp FC Royal Antwerp
  Club Brugge Club Brugge KV 8:00 PM Cercle Brugge Cercle Brugge
  Mouscron Royal Excel Mouscron 8:00 PM Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
  RSC Anderlecht RSC Anderlecht 8:00 PM SV Zulte Waregem Zulte Waregem
  KV Oostende KV Oostende 8:00 PM KRC Genk KRC Genk
  Standard Liège Standard Liège 8:00 PM Sint-Truidense VV Sint-Truiden
  KV Mechelen KV Mechelen 8:00 PM KAS Eupen KAS Eupen
  KAA Gent KAA Gent 8:00 PM RSC Charleroi RSC Charleroi
Matchday 24 Dessel Sport KFC Dessel Sport 7:30 PM KMSK Deinze SK Deinze
  Thes Sport KVV Thes Sport 7:30 PM RFC Seraing RFC Seraing
  Olym. Charleroi Olympic Club Charleroi Farciennes 8:00 PM Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden
  AFC Tubize AFC Tubize 8:00 PM UR La Louvière Centre UR La Louvière
  KSK Heist KSK Heist 8:00 PM KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
  Sparta Petegem KFC Sparta Petegem 7:30 PM SC Dikkelvenne Dikkelvenne
  Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 8:00 PM KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
  KSK Ronse KSK Ronse 8:00 PM KSV Temse KSV Temse
  KRC Gent KRC Gent 8:00 PM KFC Mandel United KFC Mandel Utd.
  RC Hades RC Hades 7:30 PM AS Verbroedering Geel ASV Geel
  Berchem Sport Berchem Sport 8:00 PM Royal Cappellen FC Royal Cappellen
Matchday 26 Arka Gdynia Arka Gdynia 3:00 PM Wisla Plock Wisla Plock
  Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 5:30 PM Lechia Gdansk Lechia Gdansk
  Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 8:00 PM Slask Wroclaw Slask Wroclaw
Matchday 25 NK Domzale NK Domzale 3:00 PM NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
  NK Maribor NK Maribor 5:15 PM NK Bravo NK Bravo
Matchday 27 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 5:00 PM NK Celje NK Celje
  NS Mura NS Mura 5:00 PM NK Tabor Sezana Tabor Sezana
  NK Maribor NK Maribor 5:00 PM NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
  NK Triglav NK Triglav Kranj 5:00 PM NK Domzale NK Domzale
  Rudar Velenje NK Rudar Velenje 5:00 PM NK Bravo NK Bravo
Matchday 24 Paksi FC Paksi FC 5:00 PM Budapest Honvéd FC Honvéd
  Debrecen Debreceni VSC 5:00 PM Kisvárda FC Kisvárda
  Diósgyőr Diósgyőri VTK 5:00 PM Újpest FC Újpest FC
  Puskás AFC Puskás Akadémia FC 5:00 PM MOL Fehérvár FC Fehérvár
  Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 5:00 PM Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
  Zalaegerszeg Zalaegerszegi TE FC 7:30 PM Ferencvárosi TC Ferencváros
Matchday 22 FK Senica FK Senica 2:00 PM FC Nitra FC Nitra
  Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 2:00 PM AS Trencin AS Trencin
  Dunajska Streda DAC Dunajska Streda 2:00 PM Spartak Trnava Spartak Trnava
  SKF Sered SKF Sered 2:00 PM MSK Zilina MSK Zilina
  Michalovce MFK Zemplin Michalovce 2:00 PM FK Pohronie Pohronie
  Slo. Bratislava Slovan Bratislava 2:00 PM MFK Ruzomberok Ruzomberok
Matchday 24 SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd 2:00 PM TSV Bogen TSV Bogen
Matchday 23 TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld 2:00 PM 1.FC Herzogenaurach 1.FC H'aurach
  SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 3:00 PM TSV Kornburg TSV Kornburg
  SV Schwaig SV Schwaig 3:00 PM FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
  SV Mitterteich SV Mitterteich 3:00 PM FSV Stadeln FSV Stadeln
  Kickers Selb Kickers Selb 3:00 PM SpVgg Jahn Forchheim Jahn Forchheim
  SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf 3:00 PM TSV Unterpleichfeld Unterpleichfeld
  Alem. Haibach Alemannia Haibach 4:00 PM VfL Frohnlach Frohnlach
  TG Höchberg TG Höchberg 4:00 PM FT Schweinfurt FT Schweinfurt
  SV Friesen SV Friesen 4:00 PM TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
  FC Coburg FC Coburg 4:00 PM TSV Lengfeld (Bay.) TSV Lengfeld
  ASV Dachau ASV Dachau 1:00 PM SC Eintracht Freising SE Freising
  Kirchheimer SC Kirchheimer SC 2:00 PM TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen
  FC Unterföhring FC Unterföhring 2:00 PM FC Sturm Hauzenberg St. Hauzenberg
  FC Töging FC Töging 2:30 PM TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
  SpVgg Landshut SpVgg Landshut 3:00 PM TSV Grünwald TSV Grünwald
  1.FC Passau 1.FC Passau 3:00 PM Eintracht Karlsfeld E. Karlsfeld
  TSV Kastl TSV Kastl 4:00 PM Sportbund DJK Rosenheim SB Rosenheim
Matchday 20 SG Neustrand SG Neustrand 2:00 PM TSV Klausdorf TSV Klausdorf
  TSV Pansdorf TSV Pansdorf 2:00 PM SVE Comet Kiel SVE Comet Kiel
  SVT Neumünster SVT Neumünster 3:00 PM Büchen-Siebeneichener SV Büchen-Sieben.
  FC Dornbreite FC Dornbreite Lübeck 3:00 PM SSC Phoenix Kisdorf Phoenix Kisdorf
Matchday 19 Rotenburger SV Rotenburger SV 4:00 PM VfL Westercelle VfL Westercelle
Matchday 18 SV Bavenstedt SV Bavenstedt 4:00 PM STK Eilvese STK Eilvese
Matchday 22 SG Malberg/R. SG Malberg/Rosenheim 4:00 PM FSV Salmrohr FSV Salmrohr
  TuS Kirchberg TuS Kirchberg 4:00 PM SG Hochwald/Zerf SG Hochwald
  TSV Emmelshsn. TSV Emmelshausen 5:30 PM SG Schneifel/Stadtkyll SG Schneifel
  SG Alfbachtal SG Alfbachtal 7:45 PM TuS Mayen TuS Mayen
Matchday 18 Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz 2:00 PM SG Taucha 99 SG Taucha 99
  Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 3:00 PM BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
  Budissa Bautzen Budissa Bautzen 3:00 PM VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
  K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 3:00 PM SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
  Radebeuler BC Radebeuler BC 08 3:00 PM LSV Neustadt/Spree Neustadt/Spree
  BW Leipzig FC Blau-Weiß Leipzig 3:00 PM FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
Matchday 17 SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar 2:00 PM SV Schott Jena Schott Jena
  SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt 2:00 PM 1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg
  Sondershausen Eintracht Sondershausen 2:00 PM SpVgg Geratal SpVgg Geratal
  SV Ehrenhain SV Ehrenhain 2:00 PM BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera
  Frankenhausen SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen 2:00 PM FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
  G. Westvororte TSV Gera Westvororte 2:00 PM FC Wacker Teistungen Teistungen
  E. Eisenberg SV Eintracht Eisenberg 2:00 PM FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
  Thüringen Weida FC Thüringen Weida 2:00 PM 1.SC 1911 Heiligenstadt Heiligenstadt
Matchday 21 TSG Backnang TSG Backnang 2:00 PM Calcio Leinfelden-Echterdingen L-Echterdingen
  TSV Essingen TSV Essingen 2:00 PM TSG Tübingen TSG Tübingen
  TSV Berg TSV Berg 3:00 PM VfL Sindelfingen Sindelfingen
  Normannia Gmünd 1.FC Normannia Gmünd 3:00 PM SSV Ehingen-Süd 1974 Ehingen-Süd
  VfL Pfullingen VfL Pfullingen 3:00 PM FSV Hollenbach FSV Hollenbach
  VfB Neckarrems VfB Neckarrems 3:00 PM FC Wangen 05 FC Wangen 05
  1.FC Heiningen 1.FC Heiningen 4:30 PM TSG Hofherrnweiler Hofherrnweiler
Matchday 23 CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 3:00 PM SC Willingen SC Willingen
  Buch. Flieden SV Buchonia Flieden 3:00 PM SG Johannesberg SG Johannesberg
  OSC Vellmar OSC Vellmar 3:30 PM FC Körle FC Körle
Matchday 19 FCM Schwerin FC Mecklenburg Schwerin 2:00 PM 1.FC Neubrandenburg 04 Neubrandenburg
  SGA Boizenburg SG Aufbau Boizenburg 2:00 PM SV Warnemünde SV Warnemünde
  FC Förderkader FC Förderkader René Schneider 2:00 PM FSV Einheit Ueckermünde E. Ueckermünde
  SV 90 Görmin SV 90 Görmin 2:00 PM FSV Kühlungsborn Kühlungsborn
  Penzliner SV Penzliner SV 2:00 PM FC Anker Wismar Anker Wismar
  Güstrower SC Güstrower SC 09 2:00 PM Rostocker FC 1895 Rostocker FC
Matchday 18 Kehler FV Kehler FV 07 2:30 PM Offenburger FV Offenburger FV
  FC Radolfzell FC Radolfzell 2:30 PM FC Teningen FC Teningen
  FC Denzlingen FC Denzlingen 3:00 PM SC Lahr SC Lahr
  SV Kuppenheim SV 08 Kuppenheim 3:30 PM SV Endingen SV Endingen
  SC Pfullendorf SC Pfullendorf 3:30 PM FC Waldkirch FC Waldkirch
  SV Bühlertal SV Bühlertal 5:00 PM SV Weil SV Weil
Matchday 2 Revolution New England Revolution 7:30 PM Chicago Fire FC Chicago Fire
  Salt Lake Real Salt Lake City 8:00 PM New York Red Bulls NY Red Bulls
  FC Dallas FC Dallas 9:00 PM Montreal Impact Montreal Impact
  D.C. United D.C. United 9:30 PM Inter Miami CF Inter Miami CF
  Toronto FC Toronto FC 11:00 PM New York City FC NYCFC
Matchday 3 H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 6:00 AM Gamba Osaka Gamba Osaka
  Vegalta Sendai Vegalta Sendai 6:00 AM Vissel Kobe Vissel Kobe
Matchday 1 C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 6:00 AM Yokohama Sports & Culture Club Yokohama SCC
  FC Gifu FC Gifu 7:00 AM Nagano Parceiro Nagano Parceiro
Matchday 3 Albirex Niigata Albirex Niigata 6:00 AM JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
  Tokushima Vort. Tokushima Vortis 6:00 AM V-Varen Nagasaki V-V. Nagasaki
  Omiya Ardija Omiya Ardija 6:00 AM Júbilo Iwata Júbilo Iwata
  Machida Zelvia Machida Zelvia 6:00 AM Giravanz Kitakyushu Gir. Kitakyushu
  Tokyo Verdy Tokyo Verdy 7:00 AM Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Matchday 21 Abha Abha Club 4:15 PM Al-Taawon Taawon
  Faisaly Al-Faisaly Harmah 6:40 PM Al-Nassr FC Al-Nassr
  Hilal Al-Hilal Riyadh 6:40 PM Al-Ettifaq Al-Ettifaq
Matchday 22 Adelaide United Adelaide United 7:00 AM Western United FC Western United
  Melbourne Melbourne Victory 9:30 AM Sydney FC Sydney FC
  Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 3:00 PM FK Zvijezda 09 Zvijezda 09
  Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 3:00 PM NK Celik Zenica Celik Zenica
  FK Sarajevo FK Sarajevo 6:00 PM FK Mladost Doboj-Kakanj Mladost Kakanj
Matchday 18 Khor Fakkan Khor Fakkan 2:30 PM FC Baniyas FC Baniyas
  Al-Ain FC Al-Ain FC 2:30 PM Al-Fujairah SC Fujairah SC
  Shabab Dubai FC Shabab Al-Ahli Dubai 5:15 PM Al-Nasr (Dubai) Al-Nasr
Matchday 16 FK Alfa Modriča FK Alfa Modriča 1:00 PM FK Zeljeznicar Banja Luka Zeljeznicar BL
  Slavija S. FK Slavija Sarajevo 1:00 PM FK Jedinstvo Brcko Jedinstvo Brcko
  Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska 1:00 PM FK Krupa na Vrbasu FK Krupa
  Po­dri­nje FK Po­dri­nje Janja 1:00 PM FK Tekstilac Derventa Tekstilac
Matchday 18 El Ittihad Ittihad Alexandria 12:00 AM Zamalek SC Zamalek
  El Makasa Masr El Makasa 12:00 AM Aswan SC Aswan SC
  Ismaily Ismaily SC 12:00 AM El Gouna FC El Gouna
  El Ahly El Ahly Cairo 12:00 AM Smouha SC Smouha
  Harras Hodoud Harras El Hodoud 12:00 AM El Masry SC El Masry
  El Mokawloon El Mokawloon SC 12:00 AM Tala'ea El Gaish Gaish
  Tanta SC Tanta SC 12:00 AM Wadi Degla FC Wadi Degla
  Enppi SC Enppi SC 12:00 AM Pyramids FC Pyramids FC
  FC Masr FC Masr 12:00 AM Entag El Harby Entag El Harby
Matchday 2 FC Merani FC Merani Tbilisi 12:00 AM FC Saburtalo Saburtalo
  FC Samtredia FC Samtredia 12:00 AM Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
  FC Telavi FC Telavi 12:00 AM FC Dila Gori FC Dila
  Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi 12:00 AM Dinamo Batumi Dinamo Batumi
  Chikhura Chikhura Sachkhere 12:00 AM FC Locomotive Tbilisi FC Locomotive
Matchday 1 Cheonan City Cheonan City 6:00 AM Chuncheon FC Chuncheon FC
Matchday 2 Sangju Sangmu Sangju Sangmu 6:00 AM Daegu FC Daegu FC
  Busan IPark Busan IPark 8:00 AM Gwangju FC Gwangju FC
Matchday 20 NK Dob NK Roltek Dob 3:00 PM ND Gorica ND Gorica
  Drava Ptuj NK Drava Dakinda Ptuj 3:00 PM NK Nafta 1903 NK Nafta 1903
  NK Radomlje NK Radomlje 3:00 PM NK Fuzinar NK Fuzinar
  FC Koper FC Koper 3:00 PM NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
  NK Rogaska NK Rogaska 3:00 PM NK Dekani NK Dekani
  NK Dravograd NK Dravograd 3:00 PM ND Beltinci Beltinci
  NK Bilje Vitanest Bilje 3:00 PM NK Brda NK Brda
Matchday 1 Orange County Orange County SC 4:00 AM El Paso Locomotive FC El Paso
  Tacoma Defiance Tacoma Defiance 4:00 AM Reno 1868 FC Reno FC
  North Carolina North Carolina FC 8:30 PM Louisville City FC Louisville City
  NY Red Bulls II New York Red Bulls II 9:00 PM Tampa Bay Rowdies TB Rowdies
Matchday 2 Suwon FC Suwon FC 5:00 AM Chungnam Asan Chungnam Asan
  Jeju Utd. Jeju United 7:00 AM Bucheon FC 1995 Bucheon FC
  Gyeongnam FC Gyeongnam FC 7:00 AM FC Anyang FC Anyang
Matchday 28 Raith Rovers Raith Rovers FC 4:00 PM Forfar Athletic FC Forfar Athletic
  Airdrieonians Airdrieonians FC 4:00 PM East Fife FC East Fife
  Clyde FC Clyde FC 4:00 PM Dumbarton FC Dumbarton FC
  Falkirk FC Falkirk FC 4:00 PM Peterhead FC Peterhead FC
  Montrose Montrose FC 4:00 PM Stranraer FC Stranraer
Matchday 24 Excelsior '31 Excelsior '31 Rijssen 2:30 PM VV SteDoCo SteDoCo
  VVOG VVOG Harderwijk 2:30 PM HSV Hoek Hoek
  Ter Leede VV Ter Leede 2:30 PM Ajax Amateurs Ajax Amateurs
  Barendrecht BVV Barendrecht 2:30 PM Odin '59 Heemskerk Odin '59
  DOVO VV DOVO Veenendaal 2:30 PM FC Lisse FC Lisse
  VV Goes VV Goes 2:30 PM VVSB Noordwijkerhout VVSB
  Almere City U21 Almere City FC U21 3:00 PM DVS '33 Ermelo DVS '33
  Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 3:00 PM ONS Sneek ONS Sneek
Matchday 19 A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 2:30 PM FC Dornbirn FC Dornbirn
Matchday 37 Bristol City Bristol City 1:30 PM Fulham FC Fulham
  Barnsley FC Barnsley FC 4:00 PM Cardiff City Cardiff
  Wigan Wigan Athletic 4:00 PM Luton Town Luton
 
Swansea Swansea City 4:00 PM West Bromwich Albion West Brom
  Preston NE Preston North End 4:00 PM Queens Park Rangers QPR
  Stoke City Stoke City 4:00 PM Hull City Hull City
  Charlton Charlton Athletic 4:00 PM Middlesbrough FC Middlesbrough
  Birmingham Birmingham City 4:00 PM Reading FC Reading
  Brentford Brentford FC 4:00 PM Sheffield Wednesday Sheff Wed
  Leeds Leeds United 4:00 PM Huddersfield Town Huddersfield
Matchday 28 Elgin City Elgin City FC 4:00 PM Stirling Albion FC Stirling
  Stenhousemuir Stenhousemuir FC 4:00 PM Queen's Park FC Queen's Park
  Annan Athletic Annan Athletic FC 4:00 PM Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
  Cove Rangers Cove Rangers FC 4:00 PM Brechin City FC Brechin City
  Edinburgh City Edinburgh City FC 4:00 PM Albion Rovers FC Albion Rovers
group 4 Víkingur Ó. UMF Víkingur Ólafsvík 3:00 PM Stjarnan Gardabaer Stjarnan
Group 3 HK Kópavogs HK Kópavogs 4:00 PM Thór Akureyri Thór
Matchday 1 JK Trans Narva JK Trans Narva 12:00 PM Nomme Kalju FC Kalju Nömme
  FCI Levadia FCI Levadia 12:00 PM FC Kuressaare Kuressaare
  Kalev Kalev Tallinn 3:00 PM Paide Linnameeskond Paide
  Pärnu JK Pärnu Jalgpalliklubi 12:00 PM FC Flora Tallinn U21 FC Flora U21
Matchday 3 Cobh Ramblers Cobh Ramblers FC 8:00 PM Athlone Town AFC Athlone Town
  Longford Town Longford Town FC 8:30 PM Bray Wanderers Bray Wanderers
Matchday 9 Ayeyawady Utd. Ayeyawady United 12:00 AM Yangon United FC Yangon Utd.
  Yadanarbon FC Yadanarbon FC 12:00 AM Chin United Chin Utd.
  Rakhine Utd. Rakhine United FC 12:00 AM Sagaing United Sagaing Utd.
Matchday 2 Balestier FC Balestier Khalsa FC 10:30 AM Albirex Niigata (S) Albirex Niigata
Matchday 37 MK Dons Milton Keynes Dons 4:00 PM Doncaster Rovers Doncaster
  Accrington Accrington Stanley 4:00 PM Tranmere Rovers Tranmere Rovers
  Rochdale Rochdale AFC 4:00 PM Rotherham United Rotherham
  AFC Wimbledon AFC Wimbledon 4:00 PM Bolton Wanderers Bolton
  Sunderland Sunderland AFC 4:00 PM Gillingham FC Gillingham FC
  Lincoln City Lincoln City 4:00 PM Burton Albion Burton Albion
  Southend United Southend United 4:00 PM Bristol Rovers Bristol Rovers
  Fleetwood Fleetwood Town 4:00 PM Blackpool FC Blackpool
  Shrewsbury Shrewsbury Town 4:00 PM Oxford United Oxford United
  Ipswich Ipswich Town 4:00 PM Coventry City Coventry
  Peterborough Peterborough United 4:00 PM Portsmouth FC Portsmouth
  Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 2:00 PM Grimsby Town Grimsby Town
  Crewe Alexandra Crewe Alexandra 4:00 PM Stevenage FC Stevenage
  Salford Salford City 4:00 PM Bradford City Bradford
  Leyton Orient Leyton Orient 4:00 PM Cambridge United Cambridge Utd.
  Carlisle United Carlisle United 4:00 PM Colchester United Colchester Utd.
  Newport County Newport County 4:00 PM Morecambe FC Morecambe FC
  Swindon Town Swindon Town 4:00 PM Forest Green Rovers Forest Green
  Cheltenham Cheltenham Town 4:00 PM Port Vale FC Port Vale
  Northampt. Town Northampton Town 4:00 PM Mansfield Town Mansfield Town
  Walsall Walsall FC 4:00 PM Exeter City Exeter City
  Crawley Town Crawley Town 4:00 PM Oldham Athletic Oldham Athletic
  Plymouth Plymouth Argyle 4:00 PM Macclesfield Town Macclesfield
Matchday 38 Hartlepool Utd. Hartlepool United 4:00 PM Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
  Sutton Utd Sutton United 4:00 PM Torquay United FC Torquay United
  Dover Athletic Dover Athletic 4:00 PM Yeovil Town Yeovil Town
  Chorley FC Chorley FC 4:00 PM Chesterfield FC Chesterfield FC
  Fylde AFC Fylde 4:00 PM Solihull Moors Solihull Moors
  Aldershot Town Aldershot Town 4:00 PM Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
  Wrexham Wrexham AFC 4:00 PM Eastleigh FC Eastleigh FC
  Barrow Barrow AFC 4:00 PM Notts County Notts County
  Stockport Stockport County 4:00 PM Barnet FC Barnet
  Halifax Town FC Halifax Town 4:00 PM Woking FC Woking FC
  Maidenhead Utd. Maidenhead United 4:00 PM Boreham Wood FC Boreham Wood
  Harrogate Town Harrogate Town 6:20 PM Bromley FC Bromley
Matchday 31 Crusaders Crusaders FC 4:00 PM Institute FC Institute FC
  Dungannon Dungannon Swifts 4:00 PM Warrenpoint Town FC Warrenpoint
  Glentoran Glentoran FC 4:00 PM Cliftonville FC Cliftonville
  Ballymena Ballymena United 4:00 PM Coleraine FC Coleraine
  Carrick Rangers Carrick Rangers 4:00 PM Linfield FC Linfield
  Larne FC Larne FC 6:30 PM Glenavon FC Glenavon
  Dergview Dergview FC 12:00 AM Queen's University Queen's Uni
  PSNI FC PSNI FC 12:00 AM Portadown FC Portadown
  Newry City Newry City AFC 4:00 PM Loughgall FC Loughgall
  Ballinamallard Ballinamallard United 4:00 PM Dundela FC Dundela FC
Matchday 16 Banbridge Banbridge Town 12:00 AM Armagh City FC Armagh City FC
  Dollingstown FC Dollingstown FC 12:00 AM Portstewart FC Portstewart FC
  Limavady United Limavady United 12:00 AM Newington YC Newington YC
  Lurgan Celtic Lurgan Celtic FC 12:00 AM Tobermore United FC Tobermore
  Annagh United Annagh United FC 12:00 AM Lisburn Distillery FC Lisburn FC
  Moyola Park Moyola Park AFC 12:00 AM Bangor FC Bangor
Matchday 28 AC Pisa AC Pisa 1909 12:00 AM AS Livorno AS Livorno
  Perugia AC Perugia Calcio 3:00 PM US Salernitana 1919 Salernitana
  FC Empoli FC Empoli 3:00 PM Trapani Calcio Trapani
  Frosinone Frosinone Calcio 3:00 PM US Cremonese Cremonese
  Venezia Venezia FC 3:00 PM FC Crotone Crotone
Matchday 30 Modena Modena FC 2018 8:45 PM Carpi FC 1909 Carpi
Matchday 31 Extremadura Extremadura UD 4:00 PM Real Oviedo Real Oviedo
  Girona Girona FC 4:00 PM Albacete Balompié Albacete
  CD Numancia CD Numancia 6:15 PM Racing Santander Racing
  SD Huesca SD Huesca 6:15 PM CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
  UD Almería UD Almería 9:00 PM Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
Matchday 28 AC Ajaccio AC Ajaccio 3:00 PM FC Lorient FC Lorient
  Alloa Athletic Alloa Athletic FC 4:00 PM Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
  Ayr United Ayr United FC 4:00 PM Dundee FC Dundee FC
  Dundee United Dundee United FC 4:00 PM Partick Thistle FC Partick Thistle
  Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 4:00 PM Queen of the South FC Queen o. t. S.
  Morton Greenock Morton FC 4:00 PM Arbroath FC Arbroath
Matchday 26 Hatayspor Hatayspor 12:00 PM Büyüksehir Belediye Erzurumspor BB Erzurumspor
  Keciörengücü Keciörengücü 12:00 PM Boluspor Boluspor
  Eskisehirspor Eskisehirspor 2:30 PM Giresunspor Giresunspor
  Karagümrük Fatih Karagümrük 2:30 PM Adana Demirspor Adana Demirspor
  Bursaspor Bursaspor 5:00 PM Istanbulspor Istanbulspor
Matchday 25 FC Schaffhausen FC Schaffhausen 5:00 PM FC Chiasso FC Chiasso
  SC Kriens SC Kriens 5:30 PM FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
Matchday 20 FC Fredericia FC Fredericia 2:00 PM Viborg FF Viborg FF
Matchday 25 Kolubara FK Kolubara Lazarevac 2:00 PM OFK Backa Backa
  Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 2:00 PM FK Dinamo Vranje Dinamo Vranje
  Graficar Graficar Belgrad 2:00 PM FK Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
  Zlatibor FK Zlatibor Cajetina 2:00 PM FK Sindjelic Belgrad Sindjelic Bg
  Novi Pazar FK Novi Pazar 2:00 PM FK Radnicki Pirot Radnicki Pirot
  Zarkovo OFK Zarkovo 2:00 PM FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
  Zemun FK Zemun 2:00 PM FK Smederevo Smederevo
  Trayal FK Trayal Kruševac 2:00 PM FK Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki K.
Matchday 6 IF Gnistan U19 IF Gnistan U19 12:40 PM Käpylän Pallo U19 Käpylän U19
  FC Espoo U19 FC Espoo U19 2:00 PM FC Honka U19 FC Honka U19
  SJK U19 SJK Seinäjoki U19 2:00 PM FC Jazz U19 Jazz U19
  MPS U19 Malmin Palloseura U19 2:30 PM Vantaan Jalkapalloseura U19 Vantaan U19
  Reipas U19 FC Reipas Lahti U19 3:00 PM Kuopion Palloseura U19 KuPS U19
  FC Haka U19 FC Haka U19 6:00 PM Ilves Tampere U19 Ilves U19
Matchday 22 Sandecja Sandecja Nowy Sacz 12:00 AM Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
  Wigry Suwalki Wigry Suwalki 12:00 AM Olimpia Grudziadz Olimpia Grudz.
  Chojniczanka Chojniczanka Chojnice 12:00 AM Miedz Legnica Miedz Legnica
  Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec 12:00 AM Puszcza Niepolomice P. Niepolomice
  Chrobry Glogow Chrobry Glogow 12:40 PM GKS Tychy GKS Tychy
  GKS Jastrzebie GKS 1962 Jastrzebie 3:00 PM Radomiak Radom Radomiak
Matchday 19 Huragan Morag Huragan Morag 12:00 AM RKS Radomsko RKS Radomsko
  Legia II Legia Warsaw II 12:00 AM Bron Radom Bron Radom
  O. Zambrow Olimpia Zambrow 12:00 AM Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz
  Ursus Warszawa Ursus Warszawa 12:00 AM Polonia Warsaw Pol. Warsaw
  KS Wasilków KS Wasilków 12:00 AM Concordia Elblag C. Elblag
  Ruch W.M. Ruch Wysokie Mazowieckie 12:00 AM Unia Skierniewice Unia Skierniewice
  Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki 12:00 AM Sokol Ostroda Sokol Ostroda
  Znicz Biala P. Znicz Biala Piska 12:00 AM Sokol Aleksandrow Lodzki Aleksandrow L.
  Pogon Grodzisk Pogon Grodzisk Mazowiecki 2:00 PM Swit Nowy Dwor Mazowiecki Swit N.D.M.
Matchday 18 Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno 12:00 AM Polonia Sroda Wielkopolska Polonia Sroda
  Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia 12:00 AM Unia Janikowo Unia Janikowo
  Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin 12:00 AM Pogon Szczecin II Pogon II
  Swit Szczecin Swit Szczecin 12:00 AM Chemik Police Chemik Police
  KP Starogard KP Starogard Gdanski 12:00 AM Nielba Wagrowiec Nielba
  B. Koszalin Baltyk Koszalin 12:00 PM Sokol Kleczew Sokol Kleczew
  Jarota Jarocin Jarota Jarocin 3:00 PM Kotwica Kolobrzeg Kotwica
  Górnik Konin Górnik Konin 3:00 PM Radunia Stezyca Radunia Stezyca
  KKS Kalisz KKS 1925 Kalisz 6:00 PM Grom Nowy Staw Grom N.S.
  Sl. Wroclaw II Slask Wroclaw II 1:00 PM Gwarek Tarnowskie Góry Gwarek T.G.
  Piast Zmigrod Piast Zmigrod 3:00 PM Miedz Legnica II M. Legnica II
  Bielsko-Biala Rekord Bielsko-Biala 3:00 PM Lechia Zielona Góra Zielona Gora
  Gornik II Gornik Zabrze II 3:00 PM Stal Brzeg Stal Brzeg
  Pniowek P.S. Pniowek Pawlowice Slaskie 3:00 PM LZS Starowice Dolne LZS Starowice
  Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw 3:00 PM ROW 1964 Rybnik ROW Rybnik
  Foto-Higiena Foto-Higiena Gac 3:00 PM Polonia Bytom Polonia Bytom
  MKS Kluczbork MKS Kluczbork 5:00 PM Ruch Zdzieszowice Ruch Zd.
Matchday 19 Siarka T. Siarka Tarnobrzeg 2:00 PM Jutrzenka Giebultow Jutrzenka
  KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec Swietokrzyski 2:00 PM Podhale Nowy Targ NKP Podhale
  Hetman Zamosc Hetman Zamosc 2:30 PM Avia Swidnik Avia Swidnik
  Wisloka Debica Wisloka Debica 3:00 PM Wólczanka Wólka Pelkinska Wólczanka
  Hutnik Krakow Hutnik Krakow 3:00 PM Podlasie Biala Podlaska Podlasie B.P.
  Wisla Pulawy Wisla Pulawy 3:00 PM Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa
  Motor Lublin Motor Lublin 5:00 PM Chelmianka Chelm Chelmianka
Matchday 1 Kaspiy Aktau Kaspiy Aktau 12:00 AM Zhetysu Taldykorgan Zhetysu
  Ordabasy Ordabasy Shymkent 12:00 AM Okzhetpes Kokshetau Okzhetpes
  Kaysar Kaysar Kyzylorda 12:00 AM Irtysh Pavlodar Irtysh
  Kairat Almaty Kairat Almaty 12:00 AM FK Taraz Taraz
  Tobol Kostanay Tobol Kostanay 12:00 AM Shakhter Karaganda Shakhter K.
  FC Astana FC Astana 12:00 AM Qyzyljar SK Petropavlovsk Qyzyljar
Matchday 11 Fulham U18 Fulham FC U18 12:00 PM Brighton & Hove Albion U18 Brighton U18
Matchday 12 Sunderland U18 Sunderland AFC U18 12:00 PM Manchester United U18 Man Utd U18
Matchday 22 Blekitni Blekitni Stargard 1:00 PM Stal Stalowa Wola Stalowa Wola
  Legionovia Legionovia Legionowo 1:00 PM Lech Poznan II Lech Poznan II
  Skra Czesto. Skra Czestochowa 1:30 PM Elana Torun Elana Torun
  Stal Rzeszow Stal Rzeszow 2:00 PM Gornik Polkowice Gornik Polk.
  Pogon Siedlce Pogon Siedlce 2:00 PM Garbarnia Krakow Garbarnia
  Bytovia Bytow Bytovia Bytow 4:00 PM Resovia Rzeszów Resovia
  Olimpia Elblag Olimpia Elblag 5:00 PM GKS Katowice GKS Katowice
Matchday 17 SV Ried II SV Ried II 3:00 PM SV Allerheiligen Allerheiligen
  Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura 3:00 PM Deutschlandsberger SC Deutschlandsbg.
  Bad Gleichenb. TuS Bad Gleichenberg 3:00 PM SK Sturm Graz II Sturm Graz II
  FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 3:00 PM Union Gurten Gurten
  Hertha Wels WSC Hertha Wels 3:00 PM ATSV Wolfsberg ATSV Wolfsberg
Matchday 23 FC Augsburg II FC Augsburg II 2:00 PM Türkgücü München Türkgücü Münch.
  Aschaffenburg SV Viktoria Aschaffenburg 2:00 PM SV Wacker Burghausen W. Burghausen
  FV Illertissen FV Illertissen 2:00 PM SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
  1860 Rosenheim TSV 1860 Rosenheim 2:00 PM 1.FC Nuremberg II Nuremberg II
  VfR Garching VfR Garching 2:00 PM SpVgg Greuther Fürth II Gr. Fürth II
  SV Heimstetten SV Heimstetten 2:00 PM 1.FC Schweinfurt 05 Schweinfurt 05
  FC Memmingen FC Memmingen 2:00 PM TSV Aubstadt Aubstadt
  SV Schalding SV Schalding-Heining 2:00 PM TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech
Matchday 25 Hannover 96 II Hannover 96 II 1:00 PM VfL Wolfsburg II Wolfsburg II
  SV Drochtersen SV Drochtersen/Assel 2:00 PM Holstein Kiel II Holst. Kiel II
 
W. Bremen II SV Werder Bremen II 2:00 PM BSV Schwarz-Weiß Rehden BSV Rehden
  VfB Lübeck VfB Lübeck 2:00 PM Hannoverscher SC HSC Hannover
  SSV Jeddeloh II SSV Jeddeloh II 4:00 PM FC St. Pauli II FC St. Pauli II
  Bischofswerda Bischofswerdaer FV 08 1:30 PM Germania Halberstadt G. Halberstadt
  Optik Rathenow FSV Optik Rathenow 1:30 PM VfB Auerbach VfB Auerbach
  Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig 1:30 PM VSG Altglienicke Altglienicke
  Babelsberg 03 SV Babelsberg 03 1:30 PM SV Lichtenberg 47 Lichtenberg 47
Matchday 23 TSV Steinbach TSV Steinbach Haiger 2:00 PM SC Freiburg II SC Freiburg II
  FC 08 Homburg FC 08 Homburg 2:00 PM Bahlinger SC Bahlinger SC
  RW Koblenz TuS Rot-Weiß Koblenz 2:00 PM SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
  FK Pirmasens FK Pirmasens 2:00 PM VfR Aalen VfR Aalen
  TSG Balingen TSG Balingen 2:00 PM FC Bayern Alzenau Bayern Alzenau
  FCA Walldorf FC-Astoria Walldorf 2:00 PM 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
  Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II 3:00 PM 1.FSV Mainz 05 II FSV Mainz 05 II
Matchday 21 Wuppertaler SV Wuppertaler SV 2:00 PM TuS Haltern TuS Haltern
Matchday 28 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08 2:00 PM Sportfreunde Lotte SF Lotte
  Schalke 04 II FC Schalke 04 II 2:00 PM SV Bergisch Gladbach 09 B. Gladbach 09
  SC Verl SC Verl 2:00 PM SC Fortuna Köln SC Fortuna Köln
  1.FC Köln II 1.FC Köln II 2:00 PM VfB Homberg VfB Homberg
  SV Rödinghausen SV Rödinghausen 2:00 PM Borussia Dortmund II B. Dortmund II
Matchday 18 Wiener Viktoria SC Wiener Viktoria 3:30 PM SV Leobendorf Leobendorf
  Stripfing SV Stripfing 3:30 PM 1. Wiener Neustädter Sportclub Wiener Neustadt
  Wiener Linien Team Wiener Linien 4:00 PM ASK-BSC Bruck/Leitha Bruck/L.
Matchday 19 FC Black Stars FC Black Stars Basel 3:00 PM FC Stade Nyonnais Stade Nyonnais
  FC Köniz FC Köniz 4:00 PM Yverdon-Sport FC Yverdon-Sport
  Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona 4:00 PM SC Brühl SG SC Brühl SG
  Etoile Carouge Etoile Carouge FC 5:00 PM FC Bavois FC Bavois
Group C Tiare Tahiti AS Tiare Tahiti 2:00 AM Tupapa Maraerenga T. Maraerenga
  AS Magenta AS Magenta 7:00 AM Solomon Warriors F.C. Solomon Warrior
Group D Auckland City Auckland City FC 5:00 AM Lupe Ole Soaga Lupe Ole Soaga
  AS Vénus Mahina AS Vénus Mahina 8:00 AM Ba FC Ba FC
Matchday 16 Chaux-de-Fonds FC La Chaux-de-Fonds 4:00 PM Meyrin FC Meyrin FC
  CS Chênois CS Chênois 5:00 PM US Terre Sainte US Terre Sainte
  Vevey United FC Vevey United 5:30 PM FC Martigny-Sports Martigny-Sports
Matchday 17 Vanlöse IF Vanlöse IF 1:00 PM Hilleröd Fodbold Hilleröd F
  Hellerup IK Hellerup IK 1:00 PM BK Frem BK Frem
  VSK Aarhus VSK Aarhus 1:30 PM Jammerbugt FC Jammerbugt FC
  FA 2000 FA 2000 1:45 PM Skovshoved IF Skovshoved
  Naesby BK Naesby Boldklub 2:00 PM Ringköbing IF Ringköbing IF
  Brabrand IF Brabrand IF 2:00 PM Vejgaard B Vejgaard B
  Dalum IF Dalum IF 2:00 PM Aarhus Fremad Aarhus Fremad
Matchday 16 Luzern U21 FC Luzern U21 4:00 PM FC Langenthal FC Langenthal
  FC Solothurn FC Solothurn 4:00 PM FC Bassecourt FC Bassecourt
  FC Schötz FC Schötz 4:00 PM Grasshopper Club Zürich U21 GC Zürich U21
  SC Goldau SC Goldau 4:00 PM FC Biel-Bienne FC Biel-Bienne
  SC Buochs SC Buochs 5:00 PM FC Baden FC Baden
  SV Muttenz SV Muttenz 5:00 PM Zug 94 Zug 94
  FC Linth 04 FC Linth 04 3:00 PM FC Kosova FC Kosova
  FC Balzers FC Balzers 4:00 PM FC St. Gallen 1879 U21 St. Gallen U21
  FC Thalwil FC Thalwil 4:00 PM FC Red Star Zürich Red Star ZH
  FC Wettswil FC Wettswil-Bonstetten 4:00 PM FC Gossau FC Gossau
  FC Tuggen FC Tuggen 4:00 PM FC Dietikon FC Dietikon
  SV Höngg SV Höngg 4:00 PM USV Eschen-Mauren Eschen-Mauren
  Winterthur U21 FC Winterthur U21 5:30 PM FC Paradiso FC Paradiso
Matchday 23 KSV Baunatal KSV Baunatal 2:00 PM FC Hanau 93 FC Hanau 93
  Hessen Kassel KSV Hessen Kassel 2:00 PM SC Hessen Dreieich Hessen Dreieich
  FSV Fernwald FSV Fernwald 3:00 PM SC Waldgirmes SC Waldgirmes
  SV Steinbach SV Steinbach 3:00 PM Eintracht Stadtallendorf Stadtallendorf
  Vikt. Griesheim SC Viktoria 06 Griesheim 3:00 PM SV Rot-Weiß Hadamar RW Hadamar
  SG Barockstadt SG Barockstadt Fulda-Lehnerz 3:00 PM SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof
  TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen 3:00 PM FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel
  Würzburger FV Würzburger FV 2:00 PM DJK Vilzing DJK Vilzing
  Seligenporten SV Seligenporten 2:00 PM SC Eltersdorf Eltersdorf
  Viktoria Kahl Viktoria Kahl 2:00 PM DJK Don Bosco Bamberg DJK Don Bosco
  SpVgg Hankofen SpVgg Hankofen-Hailing 2:00 PM Türkspor Augsburg Türk. Augsburg
  Schwaben Augsb. Schwaben Augsburg 2:00 PM FC Ismaning FC Ismaning
  TSV Kottern TSV Kottern-St. Mang 2:00 PM SV Donaustauf SV Donaustauf
  Ingolstadt II FC Ingolstadt 04 II 2:00 PM TSV 1865 Dachau 1865 Dachau
  SV Pullach SV Pullach 2:00 PM TSV Landsberg TSV Landsberg
  FC Deisenhofen FC Deisenhofen 2:00 PM FC Pipinsried FC Pipinsried
  Kirchansch. SV Kirchanschöring 2:00 PM SSV Jahn Regensburg II Regensburg II
  TSV Wasserburg TSV 1880 Wasserburg 6:00 PM TSV Nördlingen TSV Nördlingen
Matchday 21 FV Dudenhofen FV Dudenhofen 3:00 PM SV Eintracht Trier 05 Eintracht Trier
  SV Gonsenheim SV Gonsenheim 3:00 PM TuS Koblenz TuS Koblenz
  FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach 3:00 PM TSG Pfeddersheim Pfeddersheim
  Schott Mainz TSV Schott Mainz 3:00 PM Hassia Bingen Hassia Bingen
  FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen 3:00 PM FV Engers 07 FV Engers 07
  A. Ludwigshafen Arminia Ludwigshafen 3:00 PM 1.FC Kaiserslautern II K'lautern II
  SF Eisbachtal Sportfreunde Eisbachtal 3:00 PM FC Karbach FC Karbach
  SV Röchling SV Röchling Völklingen 3:00 PM TuS Mechtersheim Mechtersheim
Matchday 19 VFC Plauen VFC Plauen 2:00 PM 1.FC Merseburg 1.FC Merseburg
  FSV Martinroda FSV Martinroda