For using this site, please activate JavaScript.

Matches Mar 8, 2020

Matchday 25 Teutonia 05 FC Teutonia 05 Ottensen 11:30 AM USC Paloma Hamburg USC Paloma
  SV Rugenbergen SV Rugenbergen 2:00 PM TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
  Barmbek-U. HSV Barmbek-Uhlenhorst 2:00 PM SC Victoria Hamburg SC Victoria
  Niendorfer TSV Niendorfer TSV 2:00 PM TuS Dassendorf TuS Dassendorf
  Union Tornesch FC Union Tornesch 3:00 PM TSV Sasel TSV Sasel
 
Bayern Munich Bayern Munich 3:30 PM FC Augsburg FC Augsburg
 
1.FSV Mainz 05 1.FSV Mainz 05 6:00 PM Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
 
Holstein Kiel Holstein Kiel 1:30 PM SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
 
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 1:30 PM FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
 
SV Sandhausen SV Sandhausen 1:30 PM FC St. Pauli FC St. Pauli
Matchday 27
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 1:00 PM FSV Zwickau FSV Zwickau
 
Hallescher FC Hallescher FC 2:00 PM FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
Quarter-Finals 2nd leg Pyramids FC Pyramids FC 2:00 PM Zanaco FC Zanaco FC
  Horoya AC Horoya AC 5:00 PM Enyimba Aba Enyimba Aba
  Hassania Hassania d'Agadir 5:00 PM Al-Nasr Benghazi Al-Nasr Bengh.
  RS Berkane Renaissance de Berkane 8:00 PM El Masry SC El Masry
Matchday 29
Chelsea Chelsea FC 3:00 PM Everton FC Everton
 
Man Utd Manchester United 5:30 PM Manchester City Man City
Matchday 18 AC Escaldes Atlètic Club d'Escaldes 12:00 PM Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
  CE Carroi Club Esportiu Carroi 2:00 PM UE Engordany UE Engordany
  Santa Coloma UE Escale Santa Coloma 4:00 PM UE Sant Julia Sant Julia
  FC Ordino FC Ordino 6:00 PM FC Santa Coloma FC Santa Coloma
Matchday 27 SD Eibar SD Eibar 12:00 PM RCD Mallorca RCD Mallorca
  Real Valladolid Real Valladolid CF 2:00 PM Athletic Bilbao Athletic
  Levante Levante UD 4:00 PM Granada CF Granada CF
  Villarreal Villarreal CF 6:30 PM CD Leganés CD Leganés
  Real Betis Real Betis Balompié 9:00 PM Real Madrid Real Madrid
 
Inter Inter Milan 12:30 PM US Sassuolo Sassuolo
  Fiorentina ACF Fiorentina 12:30 PM Brescia Calcio Brescia
  Hellas Verona Hellas Verona 3:00 PM SSC Napoli SSC Napoli
  Bologna Bologna FC 1909 6:00 PM Juventus FC Juventus
 
AS Roma AS Roma 8:45 PM UC Sampdoria Sampdoria
Matchday 21 Rubin Kazan Rubin Kazan 12:00 PM Krylya Sovetov Samara KS Samara
  Ural Ural Yekaterinburg 2:30 PM FC Sochi Sochi
  Loko Moscow Lokomotiv Moscow 5:00 PM Akhmat Grozny Akhmat Grozny
Matchday 25
FC Lugano FC Lugano 4:00 PM FC Luzern FC Luzern
 
NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 4:00 PM FC Basel 1893 FC Basel
 
FC Sion FC Sion 4:00 PM Servette FC Servette FC
Matchday 26 FC Utrecht FC Utrecht 12:15 PM Sparta Rotterdam Sparta R.
  Heracles Almelo Heracles Almelo 2:30 PM RKC Waalwijk RKC Waalwijk
 
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 2:30 PM Willem II Tilburg Willem II
  FC Groningen FC Groningen 4:45 PM PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Matchday 25
Kasimpasa Kasimpasa 11:30 AM Kayserispor Kayserispor
  C. Rizespor Caykur Rizespor 2:00 PM Alanyaspor Alanyaspor
 
Sivasspor Sivasspor 5:00 PM Galatasaray SK Galatasaray
Matchday 30 Ross County Ross County FC 1:00 PM Rangers FC Rangers
Matchday 24 Rupel Boom FC Rupel Boom 3:00 PM FCV Dender EH FCV Dender EH
  URSL Visé URSL Visé 3:00 PM RWD Molenbeek (2015) RWDM
  KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport 3:00 PM RFC Lüttich RFC Lüttich
  FC Knokke FC Knokke 3:00 PM FC Gullegem FC Gullegem
  Dikkelvenne SC Dikkelvenne 3:00 PM KSCT Menen KSCT Menen
  KVK Westhoek KVK Westhoek 3:00 PM SKV Zwevezele Zwevezele
  VW Hamme KFC VW Hamme 3:00 PM KFC Merelbeke Merelbeke
  SK Londerzeel SK Londerzeel 3:00 PM Olympia SC Wijgmaal Ol. Wijgmaal
  Mopertingen Spouwen Mopertingen 3:00 PM Hoogstraten VV Hoogstraten VV
  KVV Vosselaar KVV Vosselaar 5:0 KFC Duffel KFC Duffel
  Diegem Sport Diegem Sport 3:00 PM SC Eendracht Aalst Eendracht Aalst
  Bocholt VV Bocholt VV 3:00 PM KSK Hasselt KSK Hasselt
  Tienen KVK Tienen 3:00 PM SK Pepingen-Halle Pepingen-Halle
  Randers FC Randers FC 2:00 PM FC Midtjylland FC Midtjylland
  Nordsjaelland FC Nordsjaelland 2:00 PM Bröndby IF Bröndby IF
  FC Copenhagen FC Copenhagen 2:00 PM AC Horsens AC Horsens
  Hobro IK Hobro IK 2:00 PM Esbjerg fB Esbjerg fB
  SönderjyskE SönderjyskE 2:00 PM Odense Boldklub Odense BK
  Silkeborg IF Silkeborg IF 2:00 PM Aarhus GF Aarhus GF
  Aalborg BK Aalborg BK 2:00 PM Lyngby BK Lyngby BK
Matchday 26 Proleter FK Proleter Novi Sad 12:00 AM FK Rad Rad
  Mladost FK Mladost Lucani 12:00 AM FK Indjija Indjija
  FK TSC FK TSC Backa Topola 12:00 AM FK Radnik Surdulica Radnik
  Radnicki Nis FK Radnicki Nis 12:00 AM FK Macva Sabac Macva
  Vozdovac FK Vozdovac 12:00 AM FK Partizan Belgrade Partizan
  Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 12:00 AM FK Cukaricki Cukaricki
  Red Star Red Star Belgrade 12:00 AM FK Napredak Krusevac Napredak
  Spartak FK Spartak Subotica 12:00 AM FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
  Rakow Rakow Czestochowa 12:30 PM Pogon Szczecin Pogon Szczecin
  Wisla Kraków Wisla Kraków 3:00 PM Lech Poznan Lech Poznan
  Legia Warszawa Legia Warszawa 5:30 PM Piast Gliwice Piast Gliwice
Matchday 25 NK Triglav NK Triglav Kranj 3:00 PM NK Celje NK Celje
  Rudar Velenje NK Rudar Velenje 5:00 PM NK Tabor Sezana Tabor Sezana
  NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 8:15 PM NS Mura NS Mura
Matchday 17 Jeunesse Esch Jeunesse Esch 4:00 PM FC Rodange 91 FC Rodange 91
  Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 4:00 PM FC Victoria Rosport Vict. Rosport
  US Hostert US Hostert 4:00 PM FC UNA Strassen FC UNA Strassen
  RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 4:00 PM F91 Dudelange F91 Dudelange
  E. Ettelbrück FC Etzella Ettelbruck 4:00 PM FC Differdange 03 Differdange 03
  Titus Petange Union Titus Petange 4:00 PM CS Fola Esch CS Fola Esch
  Muhlenbach FC Blue Boys Muhlenbach 4:00 PM US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
Matchday 23 TSV Buch TSV Buch (Bay.) 3:00 PM FSV Erlangen-Bruck FSV Erlangen-B.
  ASV Vach ASV Vach 3:00 PM Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV
  Feuchtwangen TuS Feuchtwangen 3:00 PM SG Quelle Fürth Quelle Fürth
  ASV Rimpar ASV Rimpar 3:00 PM DJK Schwebenried Schwebenried
  SV Euerbach-K. SV Euerbach-Kützberg 3:00 PM TuS Röllbach TuS Röllbach
  1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt 3:00 PM 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf
  SVV Aschaffenb. SV Vatanspor Aschaffenburg 4:00 PM 1.FC Lichtenfels FC Lichtenfels
  SV Erlbach SV Erlbach 3:00 PM SB Chiemgau Traunstein SB Traunstein
Matchday 20 VfR Neumünster VfR Neumünster 2:00 PM Heikendorfer SV Heikendorfer SV
  SV Eichede II SV Eichede II 2:00 PM TuS Hartenholm TuS Hartenholm
  Breitenfelde Breitenfelder SV 3:00 PM Lübecker SC 99 Lübecker SC
Matchday 19 VfL Lüneburg VfL Lüneburg 3:00 PM SV Emmendorf SV Emmendorf
  Teutonia Uelzen Teutonia Uelzen 3:00 PM SV Eintracht Lüneburg E. Lüneburg
  VfL Güldens. VfL Güldenstern Stade 3:00 PM TSV Gellersen TSV Gellersen
  FC Verden 04 FC Verden 04 3:00 PM TuS Harsefeld TuS Harsefeld
  MTV TB Lbg. MTV Treubund Lüneburg 3:00 PM TSV Ottersberg Ottersberg
  BW Bornreihe SV Blau-Weiß Bornreihe 3:00 PM VSV Hedendorf/Neukloster VSV Hedendorf
Matchday 23 FV Schwalbach FV Schwalbach 3:00 PM FV Bischmisheim FV Bischmisheim
  FSG Steinbach FSG Ottweiler/Steinbach 3:00 PM SV Auersmacher Auersmacher
  SV Mettlach SV Mettlach 3:00 PM SV Rot-Weiß Hasborn RW Hasborn
  FC Homburg II FC 08 Homburg II 3:00 PM SF Köllerbach SF Köllerbach
  SV Saar 05 SV Saar 05 Saarbrücken 3:00 PM SC Halberg Brebach Halberg Brebach
  B. Neunkirchen Borussia Neunkirchen 3:00 PM 1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach
  TuS Herrensohr TuS Herrensohr 3:00 PM FV Eppelborn FV Eppelborn
  VfB Dillingen VfB Dillingen 3:00 PM VfL Primstal VfL Primstal
  Quierschied SpVgg Quierschied 3:00 PM FSV Jägersburg FSV Jägersburg
Matchday 19 SSV Kästorf SSV Kästorf 1922 3:00 PM TuSpo Petershütte Petershütte
  TSC Vahdet Vahdet Braunschweig 3:00 PM 1.SC Göttingen 05 Göttingen 05
  Landolfsh./Seu. TSV Landolfshausen/Seulingen 3:00 PM TSV Germania Lamme TSV Lamme
  SVG Göttingen SVG Göttingen 3:00 PM SC Hainberg SC Hainberg
  SC Gitter SC Gitter 3:00 PM Vahdet Salzgitter KSV Vahdet
  SV Lengede SV Lengede 3:00 PM Eintracht Braunschweig II Braunschweig II
  BSC Acosta Braunschweiger SC Acosta 3:00 PM SV Reislingen/Neuhaus Reislingen/N.
  SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 3:00 PM MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel
Matchday 15 Barsinghausen TSV Barsinghausen 3:00 PM TSV Krähenwinkel/Kaltenweide Krähenwinkel
Matchday 16 TSV Burgdorf TSV Burgdorf 3:00 PM 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf
  Bad Pyrmont SpVgg Bad Pyrmont 3:00 PM SC Hemmingen/Westerfeld SC Hemmingen/W.
Matchday 17 TSV Pattensen TSV Pattensen 3:00 PM SV Ramlingen-Ehlershausen Ramlingen-E.
Matchday 19 Heeßeler SV Heeßeler SV 3:00 PM OSV Hannover OSV Hannover
  TSV Godshorn TSV Godshorn 3:00 PM FC Eldagsen FC Eldagsen
Matchday 23 PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 3:00 PM SV Sonsbeck SV Sonsbeck
  VSF Amern VSF Amern 3:00 PM 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
  SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 3:00 PM ASV Süchteln ASV Süchteln
  Scherpenberg SV Scherpenberg 3:15 PM SV Blau-Weiß Dingden BW Dingden
  Giesenkirchen DJK/VfL Giesenkirchen 3:30 PM SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
  Fichte Lintfort TuS Fichte Lintfort 3:30 PM TSV Meerbusch II Meerbusch II
  Kapellen-Erft SC Kapellen-Erft 3:30 PM VfL Rhede VfL Rhede
  VfR Fischeln VfR Fischeln 3:30 PM Holzheimer SG Holzheimer SG
  DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis 3:30 PM SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau
  SV Union Lohne SV Union Lohne 2:30 PM BV Essen BV Essen
  TV Dinklage TV Dinklage 3:00 PM GW Firrel GW Firrel
  BV Cloppenburg BV Cloppenburg 3:00 PM SC Melle 03 SC Melle 03
  Holthausen/B. SV Holthausen/Biene 3:00 PM Blau-Weiß Lohne BW Lohne
  GW Mühlen GW Mühlen 3:00 PM SV Bevern SV Bevern
  VfR Voxtrup VfR Voxtrup 3:00 PM FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09
  Falke Steinfeld SV Falke Steinfeld 3:00 PM VfL Wildeshausen Wildeshausen
  VfL Oythe VfL Oythe 3:00 PM Germania Leer Germania Leer
Matchday 22 VfB Wissen VfB Wissen 2:30 PM FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
  SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 3:00 PM SG Eintracht Mendig-Bell SG Mendig
  SV Morbach SV Morbach 3:00 PM Ahrweiler BC Ahrweiler BC
  SV Windhagen SV Eintracht Windhagen 3:30 PM SV Mehring (Rhld.) SV Mehring
Matchday 18 FSV Neusalza-S. FSV Neusalza-Spremberg 3:00 PM FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
  Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 3:00 PM SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
Matchday 23 FC Ederbergland FC Ederbergland 3:00 PM FC Gießen II FC Gießen II
  SG Kinzenbach SG Kinzenbach 3:00 PM SF/BG Marburg SF/BG Marburg
  VfB Marburg VfB Marburg 3:00 PM SSV Langenaubach Langenaubach
  TuBa Pohlheim FC TuBa Pohlheim 3:00 PM Germania Schwanheim G. Schwanheim
  SV Zeilsheim SV Zeilsheim 3:00 PM FC Cleeberg FC Cleeberg
  Waldgirmes II SC Waldgirmes II 3:00 PM FV Biebrich 02 FV Biebrich 02
  Spvgg Eltville Spvgg Eltville 3:00 PM FC Waldbrunn FC Waldbrunn
  FV Breidenbach FV Breidenbach 3:00 PM RSV Weyer RSV Weyer
  Adler Weidenh. SV Adler Weidenhausen 3:00 PM SG Hombressen/​Udenhausen SG Hombressen
  SSV Sand SSV Sand 3:00 PM TSG Sandershausen Sandershausen
  SG Ehrenberg SG Ehrenberg 3:00 PM FC Britannia Eichenzell Eichenzell
  SG Bad Soden SG Bad Soden 3:00 PM SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II Barockstadt II
  Melsunger FV Melsunger FV 3:00 PM Türkgücü Kassel Türkgücü KS
  Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 3:00 PM SpVgg Neu-Isenburg Neu-Isenburg
  Vikt. Urberach FC Viktoria 09 Urberach 3:00 PM Germania Ober-Roden Ober-Roden
  VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II 3:00 PM Eintracht Wald-Michelbach Wald-Michelbach
  Sportfreunde 04 FFV Sportfreunde 1904 3:00 PM TS Ober-Roden TS Ober-Roden
  Unterabsteinach SG Unter-Abtsteinach 3:00 PM Germania Großkrotzenburg Großkrotzenburg
  SV der Bosnier SV der Bosnier Frankfurt 3:00 PM Rot-Weiß Darmstadt RW Darmstadt
  Unter-Flockenb. SV Unter-Flockenbach 3:00 PM 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
  JSK Rodgau JSK Rodgau 3:00 PM SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW
Matchday 18 FV Lörrach-Br. FV Lörrach-Brombach 3:00 PM DJK Donaueschingen DJK Donauesch.
  1.SV Mörsch 1.SV Mörsch 3:00 PM FC Auggen FC Auggen
Matchday 20 Waldalgesheim SV Alemannia Waldalgesheim 3:00 PM TuS Rüssingen TuS Rüssingen
  FK Pirmasens II FK Pirmasens II 3:00 PM TuS Marienborn TuS Marienborn
  SG Rieschweiler SG Rieschweiler 3:00 PM Eintracht Bad Kreuznach Bad Kreuznach
  SV Rülzheim SV Rülzheim 3:00 PM SC Idar-Oberstein Idar-Oberstein
  TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam 3:00 PM ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim
  SV Steinwenden SV Steinwenden 3:00 PM TSV Gau-Odernheim Gau-Odernheim
  Basara Mainz FC Basara Mainz 3:00 PM SV Morlautern SV Morlautern
  FC Speyer 09 FC Speyer 09 3:00 PM SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach SG Meisenheim
  1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck 3:00 PM SpVgg Vreden SpVgg Vreden
  SC Roland SC Roland Beckum 3:00 PM Victoria Clarholz Vict. Clarholz
  Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 3:00 PM SV Spexard SV Spexard
  VfL Theesen VfL Theesen 3:00 PM VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
  SC Herford SC Herford 3:00 PM SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
  TuS Tengern TuS Tengern 3:00 PM Delbrücker SC Delbrücker SC
  Rödinghausen II SV Rödinghausen II 3:00 PM TuS Hiltrup TuS Hiltrup
Group A Independiente Club Atlético Independiente 12:00 AM Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
  CA Patronato Club Atlético Patronato 12:00 AM Club Atlético San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
  Godoy Cruz Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba 12:00 AM Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
  CA Unión Club Atlético Unión 12:00 AM Arsenal Fútbol Club Arsenal FC
  Gimnasia Club de Gimnasia y Esgrima La Plata 12:00 AM Club Atlético Banfield CA Banfield
  Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba (SdE) 12:00 AM Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
Group B River Plate Club Atlético River Plate 12:00 AM Club Atlético Tucumán CA Tucumán
  Huracán Club Atlético Huracán 12:00 AM Club Atlético Talleres CA Talleres
  CA Rosario Club Atlético Rosario Central 12:00 AM Club Atlético Colón CA Colón
  Defensa Defensa y Justicia 12:00 AM Club Estudiantes de La Plata Estudiantes
  Lanús Club Atlético Lanús 12:00 AM Asociación Atlética Argentinos Juniors Argentinos Jrs.
  Aldosivi Club Atlético Aldosivi 12:00 AM Racing Club Racing Club
Matchday 2 Atlanta United Atlanta United FC 1:00 AM FC Cincinnati Cincinnati
  Quakes San Jose Earthquakes 2:00 AM Minnesota United FC Minnesota Utd.
  Kansas Sporting Kansas City 2:30 AM Houston Dynamo Houston
  Colorado Colorado Rapids 3:00 AM Orlando City SC Orlando City SC
  LA Galaxy Los Angeles Galaxy 4:00 AM Vancouver Whitecaps FC Vancouver
  Sounders FC Seattle Sounders FC 4:00 AM Columbus Crew SC Columbus Crew
Matchday 3 FC Tokyo FC Tokyo 6:00 AM Urawa Red Diamonds Urawa Reds
  Yokohama FC Yokohama FC 6:00 AM Sagan Tosu Sagan Tosu
  Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 6:00 AM Cerezo Osaka Cerezo Osaka
  Oita Trinita Oita Trinita 6:00 AM Nagoya Grampus Nagoya Grampus
  Kashima Antlers Kashima Antlers 6:00 AM Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
  Shonan Bellmare Shonan Bellmare 7:00 AM Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
  Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 7:00 AM Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
Matchday 1 Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 5:00 AM Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
  Fukushima Utd. Fukushima United 5:00 AM Blaublitz Akita Blaublitz Akita
  SC Sagamihara SC Sagamihara 5:00 AM Fujieda MYFC Fujieda MYFC
  a. cl. Numazu azul claro Numazu 5:00 AM Kagoshima United Kagoshima Utd.
  Gainare Tottori Gainare Tottori 5:00 AM Kataller Toyama Kataller Toyama
  G. Osaka U23 Gamba Osaka U23 6:00 AM Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
  FC Imabari FC Imabari 7:00 AM FC Tokyo U23 FC Tokyo U23
Matchday 3 Fagiano Okayama Fagiano Okayama 6:00 AM Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
  Tochigi SC Tochigi SC 6:00 AM Ehime FC Ehime FC
  Zweig. Kanazawa Zweigen Kanazawa 6:00 AM Montedio Yamagata Monte. Yamagata
  Kyoto Sanga Kyoto Sanga 6:00 AM FC Ryukyu FC Ryukyu
  Matsumoto Yama. Matsumoto Yamaga 8:00 AM Mito HollyHock Mito HollyHock
  Thespaku. Gunma Thespakusatsu Gunma 9:00 AM Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Matchday 22 Central Coast Central Coast Mariners 6:00 AM Wellington Phoenix Wellington P.
  Perth Glory Perth Glory 8:00 AM Melbourne City FC Melbourne City
Matchday 1 Gimpo Citizen Gimpo Citizen 6:00 AM Changwon FC Changwon FC
  Jeonju Citizen Jeonju Citizen 6:00 AM Cheongju FC Cheongju FC
  Mokpo City Mokpo City 6:00 AM Gimhae FC Gimhae FC
  Yangju Citizen Yangju Citizen 6:00 AM Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power Gyeongju KHNP
  Daejeon KoRail Daejeon Korea Railroad 6:00 AM Gangneung City Gangneung City
  Hwaseong FC Hwaseong FC 6:00 AM Busan Transportation Corp. Busan Trans.Co.
  Gyeongju Citi. Gyeongju Citizen 6:00 AM Pyeongtaek Citizen Pyeongtaek
  Nowon Utd. Seoul Nowon United 6:00 AM Goyang Citizen Goyang Citizen
  Seoul Jungnang Seoul Jungnang FC 6:00 AM Chungju Citizen Chungju Citizen
  Pocheon Citizen Pocheon Citizen 6:00 AM Namdong FC Namdong FC
  Paju Citizen Paju Citizen 6:00 AM Siheung City Siheung City
  Yangpyeong FC Yangpyeong FC 6:00 AM Icheon Citizen Icheon Citizen
  Ulsan Citizen Ulsan Citizen 6:00 AM Jinju Citizen Jinju Citizen
Matchday 2 FC Seoul FC Seoul 6:00 AM Incheon United Incheon Utd.
  Seongnam FC Seongnam FC 6:00 AM Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Motors
  Gangwon FC Gangwon FC 8:00 AM Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
  Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings 8:00 AM Pohang Steelers Pohang Steelers
Matchday 20 NK Krsko NK Krsko 1:00 PM NK Krka NK Krka
Matchday 1 Union II Philadelphia Union II 1:00 AM Loudoun United FC Loudoun United
  Memphis 901 FC Memphis 901 FC 1:00 AM Indy Eleven Indy Eleven
  St. Louis FC Saint Louis FC 2:00 AM Miami FC Miami FC
  Oklahoma City Oklahoma City Energy FC 2:00 AM Colorado Springs Switchbacks FC Switchbacks FC
  Bold FC Austin Bold FC 2:30 AM New Mexico United New Mexico Utd.
  San Antonio FC San Antonio FC 2:30 AM Real Monarchs SLC Real Monarchs
  Phoenix Rising Phoenix Rising FC 3:30 AM Portland Timbers 2 Timbers 2
  San Diego Loyal San Diego Loyal SC 4:00 AM Las Vegas Lights FC Las Vegas
  Sacramento FC Sacramento Republic FC 4:30 AM FC Tulsa Tulsa
  ATL UTD 2 Atlanta United 2 8:30 PM Charleston Battery Charleston
  Kansas City II Sporting Kansas City II 10:00 PM Charlotte Independence Charlotte Ind.
Matchday 2 Seoul E-Land Seoul E-Land 5:00 AM Daejeon Hana Citizen Daejeon Hana C.
  Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons 7:00 AM Ansan Greeners Ansan Greeners
Matchday 24 Dongen VV Dongen 2:00 PM OFC Oostzaan OFC Oostzaan
  VV Gemert VV Gemert 2:00 PM HSC '21 Haaksbergen HSC '21
  ADO '20 ADO '20 Heemskerk 2:00 PM VV UNA Veldhoven VV UNA
  Hoogland VV Hoogland 2:00 PM Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
  EVV Echt EVV Echt 2:30 PM RKVV DEM RKVV DEM
  SV Oss '20 SV Oss '20 2:30 PM RKSV Groene Ster Groene Ster
  Lienden FC Lienden 2:30 PM HV & CV Quick Quick DH
  ADO U21 ADO Den Haag U21 2:30 PM RKVV Westlandia Westlandia
Matchday 19 SKU Amstetten SKU Amstetten 10:30 AM SV Ried SV Ried
  FC Liefering FC Liefering 2:30 PM SV Lafnitz SV Lafnitz
Matchday 37 Derby Derby County 4:00 PM Blackburn Rovers Blackburn
Matchday 15 UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97 3:00 PM FC Mondercange Mondercange
  Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 3:00 PM US Rumelange US Rumelange
  FC Mamer 32 FC Mamer 32 3:00 PM Swift Hesperange Hesperange
  Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 3:00 PM FC Jeunesse Junglinster Junglinster
  FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 4:00 PM  FC Alisontia Steinsel Steinsel
  Weiler FC Yellow Boys Weiler-La-Tour 4:00 PM FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
  US Esch Union Sportive Esch-Alzette 4:00 PM FC Blo-Wäiss Medernach Medernach
Matchday 4 Boston River Club Atlético Boston River 9:00 PM Montevideo Wanderers Wanderers
  CA Fénix CA Fénix 9:00 PM Club Atlético Progreso Progreso
  Nacional Club Nacional 9:00 PM CA Peñarol Peñarol
  Danubio FC Danubio FC 9:00 PM Atletico River Plate Montevideo River Plate
  Rentistas CA Rentistas 9:00 PM Liverpool FC Montevideo Liverpool FC
  Defensor Defensor Sporting Club 9:00 PM Montevideo City Torque Mvd City Torque
  Maldonado Club Deportivo Maldonado 9:00 PM Cerro Largo FC Cerro Largo
  CA Cerro Club Atlético Cerro 9:00 PM Club Plaza Colonia Plaza Colonia
Group 1 Leiknir F. Leiknir Fáskrúdsfjordur 2:00 PM Breidablik Kópavogur Breidablik
Group 2 Keflavík ÍF Keflavík ÍF 5:00 PM ÍF Magni Grenivík Magni
group 4 ÍBV ÍBV Vestmannaeyjar 3:00 PM Vestri Ísafjördur Vestri
Matchday 1 JK Tammeka Jalgpallikool Tammeka 2:00 PM JK Viljandi Tulevik JK Viljandi
  Vändra Vaprus JK Vändra Vaprus 12:00 PM Kohtla-Järve JK Järve JK Järve
  Kalev U21 Kalev Tallinn U21 12:00 PM Paide Linnameeskond U21 Paide U21
  JK Welco Tartu JK Welco 12:00 PM Viimsi JK Viimsi JK
  Nomme Kalju U21 Nomme Kalju FC U21 12:00 PM JK Tabasalu JK Tabasalu
  Keila JK Keila JK 12:00 PM Läänemaa JK Haapsalu Läänemaa JK
Matchday 9 Zwekapin Utd. Zwekapin United FC 12:00 AM Southern Myanmar FC S. Myanmar FC
  Hantharwady U. Hantharwady United FC 12:00 AM FC ISPE FC ISPE
Matchday 28 Juve Stabia SS Juve Stabia 3:00 PM Spezia Calcio Spezia Calcio
  Virtus Entella Virtus Entella 3:00 PM Ascoli Calcio Ascoli
  Benevento Benevento Calcio 9:00 PM Delfino Pescara 1936 Pescara
Matchday 30 Pianese US Pianese 12:00 AM Robur Siena Siena
  Pistoiese US Pistoiese 1921 12:00 AM US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
  UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 12:00 AM Olbia Calcio 1905 Olbia
  Como Como 1907 12:00 AM Carrarese Calcio 1908 Carrarese
  Pro Patria Aurora Pro Patria 12:00 AM US Città di Pontedera Pontedera
  Pergolettese US Pergolettese 1932 12:00 AM AS Giana Erminio Giana Erminio
  Arezzo SS Arezzo 12:00 AM FC Pro Vercelli 1892 Pro Vercelli
  Juventus U23 Juventus U23 12:00 AM Calcio Lecco 1912 Lecco
  Novara Novara Calcio 1908 12:00 AM AC Renate Renate
  Gozzano AC Gozzano 12:00 AM AC Monza Monza
  Rimini Rimini FC 12:00 AM Reggio Audace FC Reggio Audace
  Piacenza Piacenza Calcio 1919 12:00 AM Feralpisalò Feralpisalò
  Ravenna Ravenna FC 12:00 AM Virtusvecomp Verona Virtus Verona
  Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 12:00 AM Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
  Triestina US Triestina 12:00 AM Fermana FC Fermana
  LR Vicenza LR Vicenza Virtus 12:00 AM FC Arzignano Valchiampo Arzignano
  Imolese Imolese Calcio 1919 12:00 AM AS Gubbio 1910 AS Gubbio
  Modena Modena FC 2018 12:00 AM Carpi FC 1909 Carpi
  Sambenedettese US Sambenedettese 12:00 AM Calcio Padova Padova
  Südtirol FC Südtirol 12:00 AM Cesena FC Cesena
  Viterbese AS Viterbese Castrense 12:00 AM FC Rieti Rieti
  Vibonese US Vibonese 12:00 AM Paganese Calcio 1926 Paganese
  Avellino US Avellino 1912 12:00 AM Ternana Calcio Ternana
  Cavese Cavese 1919 12:00 AM Potenza Calcio Potenza
  Teramo Teramo Calcio 1913 12:00 AM Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
  Catanzaro US Catanzaro 12:00 AM SSC Bari Bari
  Picerno AZ Picerno 12:00 AM Reggina 1914 Reggina
  Monopoli SS Monopoli 1966 12:00 AM Casertana FC Casertana
  Sicula Leonzio Sicula Leonzio 12:00 AM Rende Calcio 1968 Rende
  Bisceglie AS Bisceglie 1913 12:00 AM Calcio Catania Catania
Matchday 27 Amed SK Amed SK 12:00 AM Pendikspor Pendikspor
  Sancaktepe FK Sancaktepe Futbol Kulübü 12:00 AM Samsunspor Samsunspor
  Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 12:00 AM Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
  Inegölspor Inegölspor 12:00 AM 1922 Konyaspor 1922 Konya
  Manisa FK Manisa Futbol Kulübü 12:00 AM Baskent Akademi FK BAK FK
  Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 12:00 AM Sariyer Sariyer
  Kirklarelispor Kirklarelispor 12:00 AM Gümüshanespor Gümüshanespor
  Hacettepe Hacettepe Spor 12:00 AM Sanliurfaspor Sanliurfaspor
  Corum FK Corum Futbol Kulübü 11:00 AM Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
  GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 12:00 AM Ankara Demirspor Ankara Demir
  Sakaryaspor Sakaryaspor 12:00 AM Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
  Tuzlaspor Tuzlaspor 12:00 AM Kahramanmarasspor Kahramanmaras
  Van Spor FK Van Spor FK 12:00 AM Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
 
Elazigspor Elazigspor 12:00 AM Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
  Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 12:00 AM Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
  Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor 12:00 AM Usak Spor AS Usak Spor AS
  Bandirmaspor Bandirmaspor 12:00 AM Kardemir Karabükspor Karabükspor
  Eyüpspor Eyüpspor 11:30 AM Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
Matchday 31 CD Lugo CD Lugo 11:00 AM Cádiz CF Cádiz CF
  Sporting Gijón Sporting Gijón 11:00 AM UD Las Palmas UD Las Palmas
  UD Almería UD Almería 11:00 AM Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
  Málaga CF Málaga CF 11:00 AM Real Zaragoza Real Zaragoza
  Extremadura Extremadura UD 11:00 AM Real Oviedo Real Oviedo
  CD Numancia CD Numancia 11:00 AM Racing Santander Racing
  Girona Girona FC 11:00 AM Albacete Balompié Albacete
  Rayo Vallecano Rayo Vallecano 11:00 AM Elche CF Elche CF
  SD Huesca SD Huesca 11:00 AM CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
  CD Tenerife CD Tenerife 11:00 AM SD Ponferradina Ponferradina
  Alcorcón AD Alcorcón 11:00 AM CD Mirandés CD Mirandés
Matchday 29 NAC Breda NAC Breda 2:30 PM Roda JC Kerkrade Roda JC
 
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles Deventer 2:30 PM De Graafschap Doetinchem De Graafschap
Matchday 24 Gil Vicente Gil Vicente FC 5:00 PM CD Santa Clara Santa Clara
  Sporting CP Sporting CP 5:00 PM Desportivo Aves Desportivo Aves
  Paços Ferreira FC Paços de Ferreira 5:00 PM Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
  Vitória Setúbal Vitória Setúbal FC 5:00 PM SL Benfica Benfica
  Braga SC Braga 5:00 PM Portimonense SC Portimonense
  Tondela CD Tondela 5:00 PM Boavista Porto FC Boavista
  FC Porto FC Porto 5:00 PM Rio Ave FC Rio Ave FC
  Moreirense Moreirense FC 5:00 PM CS Marítimo Marítimo
  Belenenses SAD Belenenses SAD 5:00 PM FC Famalicão Famalicão
  Nacional CD Nacional 12:00 AM SL Benfica B Benfica B
  Oliveirense UD Oliveirense 12:00 AM Estoril Praia Estoril
  Coimbra Académica Coimbra 12:00 AM FC Penafiel Penafiel
  Cova Piedade CD Cova Piedade 12:00 AM SC Covilhã Covilhã
  Leixões Leixões SC 12:00 AM SC Farense Farense
  Vilafranquense UD Vilafranquense 12:00 AM FC Porto B FC Porto B
  Académico Viseu Académico Viseu FC 12:00 AM Casa Pia AC Casa Pia
  Chaves GD Chaves 12:00 AM Varzim SC Varzim
  Mafra CD Mafra 12:00 AM CD Feirense Feirense
Matchday 26 Akhisarspor Akhisarspor 2:30 PM Osmanlispor FK Osmanlispor
  Altinordu Altinordu FK 5:00 PM Ümraniyespor Ümraniyespor
Matchday 25
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 3:00 PM FC Vaduz FC Vaduz
  FC Winterthur FC Winterthur 3:00 PM Grasshopper Club Zurich Grasshoppers
Matchday 20 Naestved BK Naestved Boldklub 1:45 PM Nyköbing FC Nyköbing FC
  Skive IK Skive IK 3:00 PM BK Fremad Amager Fremad Amager
Matchday 6 MP U19 Mikkelin Palloilijat U19 1:30 PM Pallokerho-35 U19 PK-35 U19
  Kaarinan U19 Kaarinan Pojat U19 1:30 PM Hämeenlinnan Jalkapalloseura U19 HJS U19
  TPS U19 Turun Palloseura U19 4:15 PM FC Inter Turku U19 FC Inter U19
  Atlantis FC U19 Atlantis FC U19 8:15 PM HJK Helsinki U19 HJK U19
Matchday 22 Stal Mielec Stal Mielec 12:40 PM Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
Matchday 18 Lubin II Zaglebie Lubin II 1:00 PM Ruch Chorzow Ruch Chorzow
Matchday 19 Korona Kielce II Korona Kielce II 2:00 PM Wisla Sandomierz Wisla Sand.
  Stal Krasnik Stal Krasnik 2:00 PM Orleta Radzyn Podlaski Orleta R.P.
Matchday 27 Budaörs Budaörsi SC 12:00 AM BFC Siófok BFC Siófok
  Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 12:00 AM MTK Budapest MTK Budapest
  Dorog Dorogi FC 12:00 AM Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
  Vasas FC Vasas FC 12:00 AM Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
  Soroksár Soroksár SC 12:00 AM Szombathelyi Haladás Haladás
  ETO FC Győr ETO FC Győr 12:00 AM Szolnoki MÁV FC Szolnok
  FC Ajka FC Ajka 12:00 AM Budafoki MTE Budafoki MTE
  Csákvár Aqvital FC Csákvár 12:00 AM Szeged-Csanád - GA Szeged
  Tiszakécske Duna Aszfalt Tiszakécskei LC 12:00 AM Vác FC Vác
Matchday 22 Gornik Leczna Gornik Leczna 1:05 PM Widzew Lodz Widzew Lodz
  Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo 2:00 PM Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
Matchday 28 Getafe CF B Getafe CF B 12:00 AM Pontevedra CF Pontevedra
  Penya Deportiva Penya Deportiva Santa Eulalia 12:00 AM Internacional de Madrid Inter de Madrid
  Atl. Baleares Atlético Baleares 12:00 AM UD Ibiza UD Ibiza
  Celta Vigo B Celta Vigo B 12:00 AM UD San Sebastián de los Reyes UD Sanse
  Oviedo Vetusta Real Oviedo Vetusta 12:00 AM Sporting de Gijón B Sporting B
  UD Melilla UD Melilla 12:00 AM CF Rayo Majadahonda R. Majadahonda
  Atl. Madrid B Atlético Madrid B 12:00 AM Racing Ferrol Racing Ferrol
  Las Rozas CF Las Rozas CF 12:00 AM Las Palmas Atlético Las Palmas Atl.
  RM Castilla Real Madrid Castilla 12:00 AM Coruxo FC Coruxo FC
  Marino Luanco Marino Luanco 12:00 AM UP Langreo UP Langreo
Matchday 27 Silivrispor Silivrispor 12:00 AM Tokatspor Tokatspor
  Düzce Spor Düzce Spor 12:00 AM 68 Aksaray Belediye Spor 68 Aksaray Bld
  Erzin Spor Erzin Spor 12:00 AM Yomra Spor Yomra Spor
  Serik Belediye Serik Belediyespor 12:00 AM 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
  Cankaya FK Cankaya FK 12:00 AM Kizilcabölükspor Kizilcabölük
  Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 12:00 AM Sultanbeyli Belediye Spor Sultanbeyli Bld
  Sile Yildizspor Sile Yildizspor 12:00 AM Catalcaspor Catalcaspor
  Ci Group Buca Ci Group Buca 12:00 AM Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
  24 Erzincanspor 24 Erzincanspor 11:00 AM Manisaspor Manisaspor
Matchday 28 UD Logroñés UD Logroñés 12:00 AM SD Amorebieta SD Amorebieta
  CD Guijuelo CD Guijuelo 12:00 AM CD Tudelano CD Tudelano
  Unionistas CF Unionistas CF 12:00 AM CA Osasuna Promesas CA Osasuna Prom
  Bilbao Athletic Bilbao Athletic 12:00 AM Real Unión Club Real Unión
  CD Izarra CD Izarra 12:00 AM Salamanca CF UDS Salamanca CF
  Burgos CF Burgos CF 12:00 AM Arenas Club Arenas Club
  SD Leioa SD Leioa 12:00 AM Cultural Leonesa CyD Leonesa
  Depor. Alavés B Deportivo Alavés B 12:00 AM Real Valladolid B Valladolid B
  Real Sociedad B Real Sociedad B 12:00 AM Haro Deportivo Haro Deportivo
  Barakaldo CF Barakaldo CF 12:00 AM CD Calahorra Calahorra
Matchday 27 Fatsa Belediye Fatsa Belediyespor 12:00 AM Kemerspor 2003 Kemerspor 2003
  Kozan Spor FK Kozan Spor FK 12:00 AM Elazig Belediye Spor FK Elazig Bld FK
  1877 Alemdag 1877 Alemdag Spor 12:00 AM Esenler Erokspor Erokspor
  Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 12:00 AM Payasspor Payasspor
  Erbaaspor Erbaaspor 12:00 AM Kocaelispor Kocaelispor
  Ofspor Ofspor 12:00 AM Fethiyespor Fethiyespor
  Bld Derince Belediye Derince Spor 12:00 AM Cizre Spor Cizre Spor
  Karsiyaka Karsiyaka 12:00 AM Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor
Matchday 28 UE Cornellà UE Cornellà 12:00 AM Atlético Levante UD Atl. Levante
  Valencia B Valencia Mestalla 12:00 AM SD Ejea SD Ejea
  CD Ebro CD Ebro 12:00 AM Hércules CF Hércules CF
  CF La Nucía CF La Nucía 12:00 AM Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic
  RCD Espanyol B RCD Espanyol B 12:00 AM CE Sabadell CE Sabadell
  Lleida Esportiu Lleida Esportiu 12:00 AM Villarreal CF B Villarreal CF B
  FC Andorra FC Andorra 12:00 AM Orihuela CF Orihuela CF
  UE Olot UE Olot 12:00 AM CF Badalona CF Badalona
  CD Castellón CD Castellón 12:00 AM AE Prat AE Prat
  FC Barcelona B FC Barcelona B 12:00 AM UE Llagostera UE Llagostera
Matchday 27 Yesilyurt Bld Malatya Yesilyurt Belediyespor 12:00 AM Halide Edip Adivarspor Adivar SK
  1954 Kelkit Bld 1954 Kelkit Belediyespor 12:00 AM Osmaniyespor Futbol Kulübü Osmaniyespor FK
  Gölcükspor Gölcükspor 12:00 AM Modafen Modafen
  Altindag Bld Altindag Belediye Spor 12:00 AM Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
  Batman Petrol Batman Petrolspor 12:00 AM Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
  Bayrampasa Bayrampasa Spor 12:00 AM Darica Genclerbirligi Darica GB
  Muglaspor Muglaspor 12:00 AM Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Bld
  Yozgatspor 1959 Yozgatspor 1959 FK 12:00 AM Somaspor Somaspor
  Nazilli Bld. Nazilli Belediyespor 12:00 AM Pazarspor Pazarspor
Matchday 17 Wolfsberg II Wolfsberger AC II 3:00 PM SC Kalsdorf SC Kalsdorf
Matchday 28 Yeclano Yeclano Deportivo 12:00 AM Mérida AD Mérida AD
  CD Badajoz CD Badajoz 12:00 AM UCAM Murcia CF UCAM Murcia
  Sevilla Atl. Sevilla Atlético 12:00 AM CP Villarrobledo CP Villarrobledo
  Algeciras CF Algeciras CF 12:00 AM San Fernando CD San Fernando CD
  Recr. Huelva Recreativo Huelva 12:00 AM Marbella FC Marbella FC
  Cádiz B Cádiz CF B 12:00 AM CF Talavera de la Reina CF Talavera
  Real Murcia Real Murcia CF 12:00 AM CD Don Benito CD Don Benito
  Córdoba CF Córdoba CF 12:00 AM FC Cartagena FC Cartagena
  Villarrubia CF Villarrubia CF 12:00 AM Atlético Sanluqueño Sanluqueño
  Recre Granada Recreativo Granada 12:00 AM Real Balompédica Linense R. B. Linense
Matchday 23 TSV Buchbach TSV Buchbach 1:00 PM VfB Eichstätt VfB Eichstätt
Matchday 25 Hamburger SV II Hamburger SV II 1:00 PM VfB Oldenburg VfB Oldenburg
  Altona 93 Altona 93 2:00 PM Heider SV Heider SV
  TSV Havelse TSV Havelse 2:00 PM Lüneburger SK Hansa LSK Hansa
  E. Norderstedt Eintracht Norderstedt 2:00 PM SC Weiche Flensburg 08 SC Weiche 08
  Viktoria Berlin FC Viktoria 1889 Berlin 1:30 PM FSV Union Fürstenwalde U. Fürstenwalde
  ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz 1:30 PM FC Energie Cottbus Energie Cottbus
  Berliner AK Berliner AK 07 1:30 PM 1.FC Lokomotive Leipzig Lok Leipzig
Matchday 28 RW Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen 2:00 PM Alemannia Aachen Alem. Aachen
  M'gladbach II Borussia Mönchengladbach II 2:00 PM Fortuna Düsseldorf II F. Düsseldorf II
  Bonner SC Bonner SC 2:00 PM Rot-Weiss Essen RW Essen
Matchday 18 FC Admira II FC Admira Wacker Mödling II 3:30 PM ASV Draßburg Draßburg
Matchday 19 FC Zürich U21 FC Zürich U21 4:00 PM AC Bellinzona AC Bellinzona
  FC Münsingen FC Münsingen 4:00 PM FC Sion U21 FC Sion U21
  FC Breitenrain FC Breitenrain 4:00 PM FC Basel 1893 U21 FC Basel U21
  SC YF Juventus SC YF Juventus Zürich 4:00 PM SC Cham SC Cham
Matchday 16 Team Vaud U21 Team Vaud U21 1:00 PM FC Echallens Région FC Echallens
  BSC YB U21 BSC Young Boys U21 2:00 PM FC Azzurri LS 90 Azzurri LS
  FC Naters FC Naters Oberwallis 2:30 PM FC Bulle FC Bulle
  Olymp. Genève Olympique de Genève FC 4:00 PM Lancy FC Lancy FC
Matchday 17 Holbaek B&I Holbaek B&I 1:00 PM Slagelse B&I Slagelse
  Avarta Avarta 1:00 PM Boldklubben af 1893 B93
  Thisted FC Thisted FC 1:00 PM Middelfart Boldklub Middelfart
  Akademisk BK Akademisk Boldklub 3:00 PM FC Sydvest 05 FC Sydvest
Matchday 16 SR Delémont SR Delémont 2:30 PM FC Wohlen FC Wohlen
Matchday 23 FC Eddersheim FC Eddersheim 3:00 PM Türkgücü Friedberg Türk. Friedbg.
  VfB Ginsheim VfB Ginsheim 3:00 PM SV Rot-Weiss Walldorf RW Walldorf
  Schwabmünchen TSV Schwabmünchen 2:00 PM TSV 1860 München II 1860 München II
Matchday 17 Freialdenhoven SC Borussia Freialdenhoven 3:00 PM 1.FC Düren FC Düren
  SV Breinig SV Breinig 3:00 PM FC Hennef 05 FC Hennef 05
  FC Hürth FC Hürth 3:00 PM FC BW Friesdorf BW Friesdorf
  Arnoldsweiler Viktoria 08 Arnoldsweiler 3:00 PM FC Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
  Frechen 20 Spvg. Frechen 20 3:15 PM Spvg Wesseling-Urfeld Spvg Wesseling
  Siegburger SV Siegburger SV 04 3:15 PM FC Pesch FC Pesch
  Fortuna Köln II SC Fortuna Köln II 3:30 PM SV Eilendorf SV Eilendorf
  SV Deutz 05 SV Deutz 05 3:30 PM VfL Vichttal VfL Vichttal
Matchday 23 Cronenberger SC Cronenberger SC 3:00 PM 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt
  TSV Meerbusch TSV Meerbusch 3:00 PM SC Velbert SC Velbert
  Niederwenigern SF Niederwenigern 3:00 PM 1.FC Monheim 1.FC Monheim
  SF Baumberg SF Baumberg 3:00 PM TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf
  Schonnebeck SpVg Schonnebeck 3:00 PM FC Kray FC Kray
  SV Straelen SV Straelen 3:00 PM Schwarz-Weiß Essen SW Essen
  Velbert 02 SSVg Velbert 02 3:00 PM Ratingen 04/19 Ratingen 04/19
  SC Union Nettetal SC Union Nettetal 3:15 PM 1.FC Kleve 1.FC Kleve
Matchday 21 Wormatia Worms VfR Wormatia Worms 3:00 PM SV 07 Elversberg II Elversberg II
Matchday 19 Nordhausen II FSV Wacker Nordhausen II 2:00 PM FC International Leipzig Inter Leipzig
  Sandersdorf Union Sandersdorf 2:00 PM VfL Hohenstein-Ernstthal Hohenstein-E.
  CZ Jena II FC Carl Zeiss Jena II 2:00 PM FC Grimma FC Grimma
  FSV Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde 2:00 PM FC Oberlausitz Neugersdorf FCO Neugersdorf