For using this site, please activate JavaScript.

Matches Mar 14, 2020

Matchday 29 Montpellier HSC Montpellier moved Olympique Marseille Marseille
  FC Nantes FC Nantes moved Nîmes Olympique Nîmes Olympique
  R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace moved FCO Dijon Dijon
  SC Amiens SC Amiens moved SCO Angers SCO Angers
  Toulouse FC Toulouse moved FC Metz FC Metz
  Stade Brest 29 Stade Brest 29 moved LOSC Lille LOSC Lille
Matchday 22 Orenburg FK Orenburg 1:3 Spartak Moscow Spartak Moscow
  Zenit S-Pb Zenit St. Petersburg 7:1 Ural Yekaterinburg Ural
  Arsenal Tula Arsenal Tula 0:1 Rubin Kazan Rubin Kazan
  FK Sochi II FK Sochi II 3:1 FK Krasnodar II Krasnodar II
  Rostov II FK Rostov II 0:5 Lokomotiv Moscow II Loko Moscow II
  CSKA Moscow II CSKA Moscow II 1:0 FK Ufa II Ufa II
Matchday 26
FC Zürich FC Zürich moved FC Lugano FC Lugano
 
FC Luzern FC Luzern moved Servette FC Servette FC
 
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 moved FC Thun FC Thun
Matchday 27 Willem II Willem II Tilburg moved SC Heerenveen Heerenveen
  PEC Zwolle PEC Zwolle moved Heracles Almelo Heracles Almelo
 
PSV Eindhoven PSV Eindhoven moved FC Emmen FC Emmen
  FC Utrecht FC Utrecht moved Vitesse Arnhem Vitesse
Matchday 26 Kasimpasa U19 Kasimpasa U19 moved Göztepe U19 Göztepe U19
  Konyaspor U19 Konyaspor U19 moved Fenerbahce SK U19 Fenerbahce U19
  Alanyaspor U19 Alanyaspor U19 moved Bursaspor U19 Bursaspor U19
  Galatasaray U19 Galatasaray SK U19 moved Besiktas JK U19 Besiktas U19
  Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 moved Boluspor U19 Boluspor U19
  Osmanlispor U19 Osmanlispor FK U19 moved Altinordu FK U19 Altinordu U19
  Kayserispor U19 Kayserispor U19 moved Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
  Denizlispor Denizlispor 1:0 Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
  Alanyaspor Alanyaspor 1:0 Gaziantep FK Gaziantep FK
  Konyaspor Konyaspor 1:0 Fenerbahce SK Fenerbahce
Matchday 31 Kilmarnock FC Kilmarnock FC moved St. Mirren FC St. Mirren
  Ross County Ross County FC moved Hamilton Academical FC Hamilton Acad.
  Hibernian FC Hibernian FC moved St. Johnstone FC St. Johnstone
Matchday 1 PFK Lviv PFK Lviv 1:1 Karpaty Lviv Karpaty
  SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 2:0 FK Mariupol FK Mariupol
  FK Oleksandriya FK Oleksandriya 4:2 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
Matchday 21 Ap. Larisas Apollon Larisas 12:00 AM AO Platanias Platanias
Matchday 25 CS Onhaye CS Onhaye moved RUS Givry RUS Givry
  UR Namur FLV Union Namur Fosses-la-Ville moved RFC Meux RFC Meux
  RFC Seraing RFC Seraing moved AFC Tubize AFC Tubize
  FCV Dender EH FCV Dender EH moved KVC Winkel Sport KVC Winkel Sp.
  KSK Lierse Kem. KSK Lierse Kempenzonen moved KFC Dessel Sport Dessel Sport
  RWDM RWD Molenbeek (2015) moved KVV Thes Sport Thes Sport
  SK Deinze KMSK Deinze moved Olympic Club Charleroi Farciennes Olym. Charleroi
  Patro Eisden Patro Eisden Maasmechelen moved FC Rupel Boom Rupel Boom
  UR La Louvière UR La Louvière Centre moved KSK Heist KSK Heist
  Zwevezele SKV Zwevezele moved SK Sint-Niklaas Sint-Niklaas
  KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde moved FC Knokke FC Knokke
  KSV Temse KSV Temse moved KFC Sparta Petegem Sparta Petegem
  KFC Mandel Utd. KFC Mandel United moved KSK Ronse KSK Ronse
  Hoogstraten VV Hoogstraten VV moved Diegem Sport Diegem Sport
  ASV Geel AS Verbroedering Geel moved KVV Vosselaar KVV Vosselaar
Matchday 26 FK TSC FK TSC Backa Topola 2:1 FK Radnik Surdulica Radnik
  Vozdovac FK Vozdovac 1:2 FK Partizan Belgrade Partizan
  Spartak FK Spartak Subotica 0:0 FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
  Mladost FK Mladost Lucani 2:1 FK Indjija FK Indjija
  Radnicki Nis FK Radnicki Nis 3:1 FK Macva Sabac Macva
  Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 2:2 FK Cukaricki Cukaricki
  Red Star Red Star Belgrade 3:0 FK Napredak Krusevac Napredak
  Proleter FK Proleter Novi Sad 5:0 FK Rad Rad
First Round Kaarinan PS Kaarinan Palloseura 10:00 AM Turun Weikot Turun Weikot
  Ilves-Kissat Tampereen Ilves-Kissat 11:00 AM Forssan JK Forssan JK
  PKKU II Pallokerho Keski-Uusimaa II 2:30 PM Olarin Kiksi Olarin Kiksi
  Lohjan Pallo Lohjan Pallo 5:00 PM FC Babylon FC Babylon
Matchday 25 Vitosha FK Vitosha Bistritsa moved CSKA Sofia CSKA Sofia
  FK Dunav FK Dunav Ruse moved FK Arda Kardzhali Arda Kardzhali
  PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora moved Cherno More Varna Cherno More
  Botev Plovdiv Botev Plovdiv moved POFK Botev Vratsa Botev Vratsa
  Lok. Plovdiv Lokomotiv Plovdiv moved Etar Veliko Tarnovo FK Etar
  Levski Sofia Levski Sofia moved PFK Ludogorets Razgrad Ludogorets
Matchday 23 Ludogorets II PFK Ludogorets Razgrad II moved OFK Pomorie Pomorie
  Spartak Pleven PFK Spartak Pleven 2:30 PM OFK Pirin Blagoevgrad OFK Pirin
  Kariana Erden Kariana Erden 2:30 PM Septemvri Sofia Septemvri Sofia
  Lok. Sofia Lokomotiv Sofia 2:30 PM Spartak Varna Spartak Varna
  C. Balchik Chernomorets Balchik 2:30 PM FC Litex Lovetch Litex Lovetch
  B. Galabovo FK Botev Galabovo 2:30 PM PFC Montana PFC Montana
  Hebar P. Hebar Pazardzhik 2:30 PM Strumska Slava Strumska Slava
Matchday 28 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana moved NK Bravo NK Bravo
  Rudar Velenje NK Rudar Velenje moved NK Domzale NK Domzale
  NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo moved NK Tabor Sezana Tabor Sezana
  NK Triglav NK Triglav Kranj moved NK Maribor NK Maribor
  NS Mura NS Mura moved NK Celje NK Celje
Matchday 25 Honvéd Budapest Honvéd FC 1:5 Kisvárda FC Kisvárda
  Ferencváros Ferencvárosi TC 5:0 Kaposvári Rákóczi FC Kaposvár
  Debrecen Debreceni VSC 0:3 Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
  Mezőkövesd Mezőkövesd Zsóry FC 0:0 Puskás Akadémia FC Puskás AFC
  Újpest FC Újpest FC 1:1 Paksi FC Paksi FC
  Fehérvár MOL Fehérvár FC 1:1 Diósgyőri VTK Diósgyőr
Matchday 1 Ruzomberok MFK Ruzomberok moved Slovan Bratislava Slo. Bratislava
  MSK Zilina MSK Zilina moved Spartak Trnava Spartak Trnava
  SKF Sered SKF Sered moved AS Trencin AS Trencin
  FK Senica FK Senica moved FC ViOn Zlate Moravce-Vrable Zlate Moravce
  Pohronie FK Pohronie moved FC Nitra FC Nitra
Matchday 22 TSV Bogen TSV Bogen moved SV Grafenwöhr SV Grafenwöhr
Matchday 24 Bad Kötzting 1.FC Bad Kötzting moved SV Fortuna Regensburg F. Regensburg
  Jahn Forchheim SpVgg Jahn Forchheim 3:00 PM TSV Buch (Bay.) TSV Buch
  Quelle Fürth SG Quelle Fürth 3:00 PM TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld
  FSV Erlangen-B. FSV Erlangen-Bruck 3:00 PM ASV Vach ASV Vach
  Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV 4:00 PM SC Großschwarzenlohe SC Groß'lohe
  FSV Stadeln FSV Stadeln 4:00 PM Kickers Selb Kickers Selb
  TSV Kornburg TSV Kornburg 4:00 PM FC Vorwärts Röslau Vorw. Röslau
  1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf 2:00 PM FT Schweinfurt FT Schweinfurt
  VfL Frohnlach VfL Frohnlach 3:00 PM SV Vatanspor Aschaffenburg SVV Aschaffenb.
  Schwebenried DJK Schwebenried 4:00 PM SV Euerbach-Kützberg SV Euerbach-K.
  FC Lichtenfels 1.FC Lichtenfels 4:00 PM 1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt
  E. Karlsfeld Eintracht Karlsfeld 1:00 PM VfB Hallbergmoos VfB Hallbergmoos
  St. Hauzenberg FC Sturm Hauzenberg 2:00 PM ASV Dachau ASV Dachau
  Kirchheimer SC Kirchheimer SC 2:00 PM FC Töging FC Töging
  SB Rosenheim Sportbund DJK Rosenheim 2:00 PM SpVgg Landshut SpVgg Landshut
  TuS Holzkirchen TuS Holzkirchen 3:00 PM 1.FC Passau 1.FC Passau
  SB Traunstein SB Chiemgau Traunstein 3:00 PM TSV Waldkirchen TSV Waldkirchen
  TSV Grünwald TSV Grünwald 4:00 PM FC Unterföhring FC Unterföhring
Matchday 19 Woltmershausen TS Woltmershausen 2:00 PM KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport
  OSC Bremerhaven OSC Bremerhaven 3:00 PM TuS Komet Arsten Komet Arsten
  VfL 07 Bremen VfL 07 Bremen 3:30 PM DJK Germania Blumenthal DJK Blumenthal
Matchday 24 Fichte Lintfort TuS Fichte Lintfort 6:30 PM SV Scherpenberg Scherpenberg
Matchday 23 Ahrweiler BC Ahrweiler BC 2:30 PM SG Malberg/Rosenheim SG Malberg/R.
  SG Schneifel SG Schneifel/Stadtkyll 6:00 PM SG Neitersen/Altenkirchen SG Neitersen/A.
Matchday 19 Eintr. Niesky FV Eintracht Niesky moved FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
  BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa moved Budissa Bautzen Budissa Bautzen
  FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz moved SV Germania Mittweida Germ. Mittweida
  Motor Wilsdruff SG Motor Wilsdruff moved Radebeuler BC 08 Radebeuler BC
  SG Taucha 99 SG Taucha 99 moved FC Blau-Weiß Leipzig BW Leipzig
  VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz moved Kickers 94 Markkleeberg K. Markkleeberg
Matchday 18 Schott Jena SV Schott Jena moved Eintracht Sondershausen Sondershausen
  Bad Langensalza FSV Preußen Bad Langensalza moved SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar
  FC Fahner Höhe FC An der Fahner Höhe moved SV Eintracht Eisenberg E. Eisenberg
  1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg moved SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen Frankenhausen
  Thüringen Weida FC Thüringen Weida moved SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
  BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera moved TSV Gera Westvororte G. Westvororte
  SpVgg Geratal SpVgg Geratal moved SV Ehrenhain SV Ehrenhain
Matchday 22 SpVgg Neckarelz SpVgg Neckarelz 12:00 AM SV Spielberg SV Spielberg
  ATSV Mutschelb. ATSV Mutschelbach 12:00 AM VfR Mannheim VfR Mannheim
  1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal 12:00 AM SV Waldhof Mannheim II W. Mannheim II
Matchday 24 SC Willingen SC Willingen 3:00 PM Hünfelder SV Hünfelder SV
  Türkgücü KS Türkgücü Kassel 4:30 PM CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel
Matchday 19 Offenburger FV Offenburger FV 2:30 PM SC Pfullendorf SC Pfullendorf
  FC Waldkirch FC Waldkirch 3:00 PM FC Denzlingen FC Denzlingen
  1.SV Mörsch 1.SV Mörsch 3:00 PM SV 08 Kuppenheim SV Kuppenheim
  SV Weil SV Weil 3:30 PM FC Radolfzell FC Radolfzell
  SC Lahr SC Lahr 3:30 PM FV Lörrach-Brombach FV Lörrach-Br.
  FC Teningen FC Teningen 3:30 PM Kehler FV 07 Kehler FV
  FC Auggen FC Auggen 3:30 PM DJK Donaueschingen DJK Donauesch.
  SV Endingen SV Endingen 3:30 PM SV Bühlertal SV Bühlertal
Matchday 21 Defensores Defensores de Belgrano 1:0 Deportivo Santamarina Dep. Santamarin
  Rafaela Atlético de Rafaela 3:2 CA All Boys Buenos Aires All Boys
  CA Mitre Club Atlético Mitre 0:0 AA Estudiantes de Río Cuarto AA Estudiantes
  CA Estudiantes CA Estudiantes (Buenos Aires) 2:2 Club Atlético Temperley CA Temperley
  CA Alvarado CA Alvarado 0:3 Independiente Rivadavia Ind. Rivadavia
Group A CA Patronato Club Atlético Patronato 1:3 Club Atlético San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
  Independiente Club Atlético Independiente 1:0 Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
Group B Defensa Defensa y Justicia moved Club Estudiantes de La Plata Estudiantes
  River Plate Club Atlético River Plate moved Club Atlético Tucumán CA Tucumán
Matchday 10 Morelia Monarcas Morelia 4:0 Querétaro FC Querétaro FC
  Club Tijuana Club Tijuana 3:2 CF Pachuca CF Pachuca
Matchday 3 NYCFC New York City FC moved FC Dallas FC Dallas
  Inter Miami CF Inter Miami CF moved Los Angeles Galaxy LA Galaxy
  Toronto FC Toronto FC moved Nashville SC Nashville SC
  Columbus Crew Columbus Crew SC moved Real Salt Lake City Salt Lake
  Cincinnati FC Cincinnati moved D.C. United D.C. United
Matchday 4 Vegalta Sendai Vegalta Sendai moved Hokkaido Consadole Sapporo H. C. Sapporo
  Yokohama F. M. Yokohama F. Marinos moved Kawasaki Frontale Kawasaki Front.
  Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse moved Yokohama FC Yokohama FC
  Nagoya Grampus Nagoya Grampus moved Kashima Antlers Kashima Antlers
  Urawa Reds Urawa Red Diamonds moved Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
  Cerezo Osaka Cerezo Osaka moved FC Tokyo FC Tokyo
  Vissel Kobe Vissel Kobe moved Shonan Bellmare Shonan Bellmare
  Gamba Osaka Gamba Osaka moved Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
  Ventforet Kofu Ventforet Kofu moved Kyoto Sanga Kyoto Sanga
  V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki moved Omiya Ardija Omiya Ardija
  Júbilo Iwata Júbilo Iwata moved Mito HollyHock Mito HollyHock
  Tokushima Vort. Tokushima Vortis moved Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
  Monte. Yamagata Montedio Yamagata moved Renofa Yamaguchi Reno. Yamaguchi
  Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu moved Fagiano Okayama Fagiano Okayama
  Tokyo Verdy Tokyo Verdy moved Machida Zelvia Machida Zelvia
  FC Ryukyu FC Ryukyu moved Albirex Niigata Albirex Niigata
  JEF Utd. Chiba JEF United Chiba moved Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
  Ehime FC Ehime FC moved Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
Matchday 2 Fujieda MYFC Fujieda MYFC moved Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
  Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto moved Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
Matchday 8 Correcaminos Correcaminos de la UAT 1:2 Club Atlético Zacatepec Zacatepec
  Dorados de Sin. Dorados de Sinaloa 2:2 Tampico Madero Tampico Madero
Matchday 23 Sydney FC Sydney FC 0:0 Perth Glory Perth Glory
  Melbourne City Melbourne City FC 1:1 Western Sydney Wanderers Western Sydney
Matchday 22 Zr. Mostar U17 HSK Zrinjski Mostar U17 moved NK Siroki Brijeg U17 S. Brijeg U17
  Zvijezda 09 U17 FK Zvijezda 09 U17 moved FK Radnik Bijeljina U17 Bijeljina U17
Matchday 16 S. Brijeg U19 NK Siroki Brijeg U19 moved HSK Zrinjski Mostar U19 Zr. Mostar U19
  Zvijezda 09 U19 FK Zvijezda 09 U19 moved FK Rudar Prijedor U19 Prijedor U19
Matchday 19 Al-Dhafra SCC Al-Dhafra SCC 1:2 Al-Wahda FC Abu Dhabi Al-Wahda FC
  FC Baniyas FC Baniyas 2:1 Al Ittihad Kalba Sports Club Ittihad Kalba
  Fujairah SC Al-Fujairah SC 0:3 Sharjah Cultural Sports Club Sharjah FC
  Al-Jazira Al-Jazira (Abu Dhabi) 3:1 Al-Ain FC Al-Ain FC
Matchday 17 J. Bihac NK Jedinstvo Bihac moved NK Metalleghe BSI NK Metalleghe
  Travnik NK Travnik moved FK Olimpik Sarajevo Olimp. Sarajevo
  FK Gorazde FK Gorazde moved FK Buducnost Banovici FK Buducnost
  Slaven Zivinice NK Slaven Zivinice moved NK GOSK Gabela GOSK Gabela
  HNK Capljina HNK Capljina moved NK TOSK Tesanj TOSK Tesanj
  Zvijezda G. NK Zvijezda Gradacac moved FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
  Igman Konjic FK Igman Konjic moved NK Bratstvo Gracanica Br. Gracanica
Matchday 22 AS Aïn M'lila AS Aïn M'lila 1:0 NA Hussein Dey NA Hussein Dey
  USM Alger USM Alger 4:1 MC Oran MC Oran
  MC Algiers MC Algiers 3:2 NC Magra NC Magra
Matchday 15 El Ahly El Ahly Cairo moved Enppi SC Enppi SC
Matchday 21 Berrechid Club Athletic Youssoufia Berrechid moved Mouloudia d'Oujda Mouloudia
  OC Safi Olympique Safi moved Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
Quarter-Finals 2nd leg Slavia Slavia Mozyr 3:0 Dnyapro Mogilev Dnyapro Mogilev
  Soligorsk Shakhtjor Soligorsk 2:0 Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo Zhodino
  BATE Borisov BATE Borisov 3:2 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Matchday 2 NY Red Bulls II New York Red Bulls II moved Hartford Athletic Hartford
  Miami FC Miami FC moved Tampa Bay Rowdies TB Rowdies
  LA Galaxy II Los Angeles Galaxy II moved Austin Bold FC Bold FC
  North Carolina North Carolina FC moved Philadelphia Union II Union II
  Real Monarchs Real Monarchs SLC moved Phoenix Rising FC Phoenix Rising
  Kansas City II Sporting Kansas City II moved Indy Eleven Indy Eleven
  Switchbacks FC Colorado Springs Switchbacks FC moved San Antonio FC San Antonio FC
Matchday 29 Forfar Athletic Forfar Athletic FC moved Airdrieonians FC Airdrieonians
  Peterhead FC Peterhead FC moved Raith Rovers FC Raith Rovers
  Dumbarton FC Dumbarton FC moved Falkirk FC Falkirk FC
  Stranraer Stranraer FC moved Clyde FC Clyde FC
  East Fife East Fife FC moved Montrose FC Montrose
Matchday 25 Ajax Amateurs Ajax Amateurs moved VV DOVO Veenendaal DOVO
  DVS '33 DVS '33 Ermelo moved Harkemase Boys Harkemase Boys
  FC Lisse FC Lisse moved VV Goes VV Goes
  Odin '59 Odin '59 Heemskerk moved VVOG Harderwijk VVOG
  Hoek HSV Hoek moved Almere City FC U21 Almere City U21
  SteDoCo VV SteDoCo moved VV Ter Leede Ter Leede
  ONS Sneek ONS Sneek moved Excelsior '31 Rijssen Excelsior '31
  VVSB VVSB Noordwijkerhout moved Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk
  RKVV DEM RKVV DEM moved ADO Den Haag U21 ADO U21
  Blauw Geel '38 Blauw Geel '38 moved VV Gemert VV Gemert
Matchday 38
West Brom West Bromwich Albion moved Birmingham City Birmingham
  Hull City Hull City moved Charlton Athletic Charlton
  Huddersfield Huddersfield Town moved Wigan Athletic Wigan
  Millwall Millwall FC moved Derby County Derby
  Reading Reading FC moved Stoke City Stoke City
 
QPR Queens Park Rangers moved Barnsley FC Barnsley FC
  Luton Luton Town moved Preston North End Preston NE
  Sheff Wed Sheffield Wednesday moved Nottingham Forest Nottm Forest
  Blackburn Blackburn Rovers moved Bristol City Bristol City
  Middlesbrough Middlesbrough FC moved Swansea City Swansea
Matchday 29 Elgin City Elgin City FC moved Brechin City FC Brechin City
  Albion Rovers Albion Rovers FC moved Queen's Park FC Queen's Park
  Stirling Stirling Albion FC moved Annan Athletic FC Annan Athletic
  Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC moved Cove Rangers FC Cove Rangers
  Edinburgh City Edinburgh City FC moved Stenhousemuir FC Stenhousemuir
Matchday 9 12 de Octubre Club 12 de Octubre de Itauguá 12:00 AM Guaireña FC Guaireña FC
  River Plate River Plate Asunción 12:00 AM Club Cerro Porteño Cerro Porteño
  Guaraní Club Guaraní 12:00 AM Club General Díaz de Luque General Diaz
  Nacional Club Nacional Asunción moved Sportivo Luqueño Luqueño
  CS San Lorenzo Club Sportivo San Lorenzo 12:00 AM Club Libertad Asunción Libertad
  Olimpia Olimpia Asunción moved Club Sol de América Sol de América
Matchday 4 Defensor Defensor Sporting Club moved Montevideo City Torque Mvd City Torque
  CA Fénix CA Fénix moved Club Atlético Progreso Progreso
  Boston River Club Atlético Boston River moved Montevideo Wanderers Wanderers
Group 4 Stjarnan Stjarnan Gardabaer moved Vestri Ísafjördur Vestri
  Víkingur Ó. UMF Víkingur Ólafsvík 3:00 PM Valur Reykjavík Valur
  Fjölnir Fjölnir Reykjavík 4:15 PM ÍBV Vestmannaeyjar ÍBV
Matchday 2 Ethnikos Ethnikos Achnas moved Doxa Katokopias Doxa Katokopias
  APOEL Nicosia APOEL Nicosia moved Anorthosis Famagusta Anorthosis
  AEK Larnaca AEK Larnaca moved AEL Limassol AEL Limassol
Matchday 17 Southern United Southern United 0:1 Team Wellington Team Wellington
  Waitakere Utd. Waitakere United 5:2 Hawke’s Bay United Hawke’s Bay
Matchday 4 Shamrock U19 Shamrock Rovers U19 moved Drogheda United FC Drogheda United
  Sabah Sabah FA 2:2 Perak TBG FC Perak TBG
  PJ City FC Petaling Jaya City FC moved Terengganu FC Terengganu FC
  Melaka Utd. SA Melaka United SA 0:1 Pahang FA Pahang FA
  Johor DT Johor Darul Ta'zim FC 1:1 FELDA United FC FELDA United
Matchday 3 Young Lions Garena Young Lions moved Balestier Khalsa Balestier Khals
  Tampines Rovers Tampines Rovers 2:0 Tanjong Pagar United Tanjong Pagar
Matchday 38 Blackpool Blackpool FC moved Sunderland AFC Sunderland
  Portsmouth Portsmouth FC moved Accrington Stanley Accrington
  Burton Albion Burton Albion moved Wycombe Wanderers Wycombe
  Coventry Coventry City moved Shrewsbury Town Shrewsbury
  Gillingham FC Gillingham FC moved Fleetwood Town Fleetwood
  Bristol Rovers Bristol Rovers moved Ipswich Town Ipswich
  Tranmere Rovers Tranmere Rovers moved Lincoln City Lincoln City
  Oxford United Oxford United moved Milton Keynes Dons MK Dons
  Bolton Bolton Wanderers moved Peterborough United Peterborough
  Rotherham Rotherham United moved Southend United Southend United
  Doncaster Doncaster Rovers moved AFC Wimbledon AFC Wimbledon
  Cambridge Utd. Cambridge United moved Cheltenham Town Cheltenham
  Grimsby Town Grimsby Town moved Carlisle United Carlisle United
  Oldham Athletic Oldham Athletic moved Swindon Town Swindon Town
  Colchester Utd. Colchester United moved Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
  Macclesfield Macclesfield Town moved Walsall FC Walsall
  Port Vale Port Vale FC moved Crawley Town Crawley Town
  Exeter City Exeter City moved Salford City Salford
  Mansfield Town Mansfield Town moved Crewe Alexandra Crewe Alexandra
  Stevenage Stevenage FC moved Newport County Newport County
  Bradford Bradford City moved Leyton Orient Leyton Orient
  Forest Green Forest Green Rovers moved Northampton Town Northampt. Town
  Morecambe FC Morecambe FC moved Plymouth Argyle Plymouth
Matchday 39 Dover Athletic Dover Athletic 1:1 Chesterfield FC Chesterfield FC
  Yeovil Town Yeovil Town moved Barnet FC Barnet
  Barrow Barrow AFC moved Wrexham AFC Wrexham
  Sutton Utd Sutton United 1:1 Hartlepool United Hartlepool Utd.
  Woking FC Woking FC moved Dagenham & Redbridge FC Dag & Red FC
  Bromley Bromley FC moved Chorley FC Chorley FC
  Notts County Notts County 4:0 Eastleigh FC Eastleigh FC
  Boreham Wood Boreham Wood FC moved Torquay United FC Torquay United
  Maidenhead Utd. Maidenhead United 1:2 Stockport County Stockport
  Fylde AFC Fylde 1:0 Aldershot Town Aldershot Town
  Halifax Town FC Halifax Town 0:1 Ebbsfleet United Ebbsfleet Utd
Matchday 32 Coleraine Coleraine FC moved Dungannon Swifts Dungannon
  Linfield Linfield FC moved Larne FC Larne FC
  Crusaders Crusaders FC moved Glentoran FC Glentoran
  Warrenpoint Warrenpoint Town FC moved Ballymena United Ballymena
  Glenavon Glenavon FC moved Carrick Rangers Carrick Rangers
  Institute FC Institute FC moved Cliftonville FC Cliftonville
  Loughgall Loughgall FC moved PSNI FC PSNI FC
  Queen's Uni Queen's University moved Ballinamallard United Ballinamallard
  Dergview Dergview FC moved Knockbreda FC Knockbreda FC
  Newry City Newry City AFC moved Ards FC Ards FC
  Ballyclare Ballyclare Comrades FC moved Harland & Wolff Welders HW Welders
  Dundela FC Dundela FC moved Portadown FC Portadown
Matchday 17 Lisburn FC Lisburn Distillery FC moved Dollingstown FC Dollingstown FC
  Lurgan Celtic Lurgan Celtic FC 12:00 AM Annagh United FC Annagh United
  Armagh City FC Armagh City FC moved Moyola Park AFC Moyola Park
  Newington YC Newington YC moved Banbridge Town Banbridge
  Bangor Bangor FC moved Limavady United Limavady United
  Tobermore Tobermore United FC moved Portstewart FC Portstewart FC
Matchday 31 Alessandria US Alessandria Calcio 1912 moved UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
  Renate AC Renate moved AC Monza Monza
  Potenza Potenza Calcio moved SS Monopoli 1966 Monopoli
Matchday 8 Wanderers Santiago Wanderers 12:00 AM CSD Colo Colo Colo Colo
  Cobresal CD Cobresal 0:1 CD Universidad Católica CDUC
  CD Palestino CD Palestino moved Club Universidad de Chile U. de Chile
Matchday 28 Sariyer Sariyer 1:0 Hacettepe Spor Hacettepe
  Pendikspor Pendikspor 1:1 Kirklarelispor Kirklarelispor
  Etimesgut Bld Etimesgut Belediyespor 1:2 Eyüpspor Eyüpspor
  Ankara Demir Ankara Demirspor 1:0 Bayburt Özel Idare Spor Bayburt Idare
Matchday 29 AJ Auxerre AJ Auxerre moved RC Lens Lens
Matchday 19 Spartak Nalchik Spartak Nalchik 0:4 Volgar Astrakhan Volgar
  Biolog Biolog Novokubansk 3:0 Dinamo Stavropol Stavropol
  Druzhba Maikop Druzhba Maikop 1:0 Spartak Vladikavkaz Spartak V.
  Alania Vl. Alania Vladikavkaz 4:0 FK Krasnodar 3 Krasnodar 3
  SKA Rostov SKA Rostov-na-Donu 1:1 FK Makhachkala Makhachkala
  Legion-Dinamo Legion-Dinamo Makhachkala 3:0 Mashuk-KMV Pyatigorsk Mashuk-KMV
Matchday 29 Dundee FC Dundee FC moved Dunfermline Athletic FC Dunfermline A.
  Morton Greenock Morton FC moved Dundee United FC Dundee United
  Partick Thistle Partick Thistle FC moved Alloa Athletic FC Alloa Athletic
  Arbroath Arbroath FC moved Inverness Caledonian Thistle FC Inverness Cal.
Matchday 28 Karagümrük Fatih Karagümrük 2:2 Altay SK Altay SK
  Bursaspor Bursaspor 1:1 Boluspor Boluspor
Matchday 26 Stade-Lausanne FC Stade-Lausanne-Ouchy moved FC Schaffhausen FC Schaffhausen
  FC Chiasso FC Chiasso moved FC Aarau FC Aarau
Matchday 19 Hr. Králové U19 FC Hradec Králové U19 10:00 AM SK Slavia Prag U19 SK Slavia Prag U19
  SFC Opava U19 Slezsky FC Opava U19 11:00 AM FC Viktoria Plzen U19 Vikt. Plzen U19
  Karvina U19 MFK Karvina U19 11:00 AM FK Mlada Boleslav U19 M. Boleslav U19
  Ostrava U19 FC Banik Ostrava U19 11:00 AM FC Zbrojovka Brno U19 Z. Brno U19
  Olomouc U19 SK Sigma Olomouc U19 12:30 PM AC Sparta Prag U19 Sparta Prag U19
  Budejovice U19 SK Dynamo Ceske Budejovice U19 1:00 PM 1.FC Slovacko U19 Slovacko U19
  FC Zlin U19 FC Zlin U19 2:30 PM FK Pardubice U19 Pardubice U19
Matchday 26 Sindjelic Bg FK Sindjelic Belgrad 0:1 OFK Zarkovo Zarkovo
  Smederevo FK Smederevo 0:0 FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
Matchday 7 KuPS U19 Kuopion Palloseura U19 1:30 PM Atlantis FC U19 Atlantis FC U19
  Vantaan U19 Vantaan Jalkapalloseura U19 2:00 PM IF Gnistan U19 IF Gnistan U19
  SJK U19 SJK Seinäjoki U19 2:00 PM Turun Palloseura U19 TPS U19
  Käpylän U19 Käpylän Pallo U19 2:15 PM Mikkelin Palloilijat U19 MP U19
  FC Honka U19 FC Honka U19 5:10 PM Kaarinan Pojat U19 Kaarinan U19
Matchday 20 Bron Radom Bron Radom moved Huragan Morag Huragan Morag
  Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz moved Pogon Grodzisk Mazowiecki Pogon Grodzisk
  RKS Radomsko RKS Radomsko moved Lechia Tomaszow Mazowiecki Lechia Tomaszow
  Swit N.D.M. Swit Nowy Dwor Mazowiecki moved Znicz Biala Piska Znicz Biala P.
  Unia Skierniewice Unia Skierniewice moved Ursus Warszawa Ursus Warszawa
  Sokol Ostroda Sokol Ostroda moved KS Wasilków KS Wasilków
  Aleksandrow L. Sokol Aleksandrow Lodzki moved Ruch Wysokie Mazowieckie Ruch W.M.
  Pol. Warsaw Polonia Warsaw moved Legia Warsaw II Legia II
  C. Elblag Concordia Elblag moved Olimpia Zambrow O. Zambrow
Matchday 19 Grom N.S. Grom Nowy Staw moved KP Starogard Gdanski KP Starogard
  Nielba Nielba Wagrowiec moved Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin
  Polonia Sroda Polonia Sroda Wielkopolska moved Górnik Konin Górnik Konin
  Sokol Kleczew Sokol Kleczew moved Swit Szczecin Swit Szczecin
  Jarota Jarocin Jarota Jarocin moved Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia
  Kotwica Kotwica Kolobrzeg moved KKS 1925 Kalisz KKS Kalisz
Matchday 2 Zhetysu Zhetysu Taldykorgan 0:0 Tobol Kostanay Tobol Kostanay
  Irtysh Irtysh Pavlodar 10:00 AM Qyzyljar SK Petropavlovsk Qyzyljar
Matchday 3 Kokand 1912 FK Kokand 1912 2:1 Sogdiana Jizzakh Sogdiana
  Mash'al Mash'al Mubarek 1:1 Qizilqum Zarafshan Qizilqum
  Pakhtakor Pakhtakor Tashkent 4:1 Metallurg Bekabad Metallurg Bk.
Matchday 28 Vác Vác FC 0:1 Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
  Budafoki MTE Budafoki MTE 0:0 Duna Aszfalt Tiszakécskei LC Tiszakécske
  BFC Siófok BFC Siófok 0:0 Dorogi FC Dorog
  Szeged Szeged-Csanád - GA 1:0 Budaörsi SC Budaörs
  MTK Budapest MTK Budapest 3:1 Vasas FC Vasas FC
  Haladás Szombathelyi Haladás 3:1 Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
  Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 0:1 ETO FC Győr ETO FC Győr
  Szolnok Szolnoki MÁV FC 1:1 Aqvital FC Csákvár Csákvár
  Turgutluspor Turgutluspor 1:1 Belediye Derince Spor Bld Derince
  Fethiyespor Fethiyespor 2:3 Büyükcekmece Tepecik Spor Tepecik Spor
  Payasspor Payasspor 0:1 Kozan Spor FK Kozan Spor FK
  Modafen Modafen 2:0 Muglaspor Muglaspor
  Adivar SK Halide Edip Adivarspor 2:1 Gölcükspor Gölcükspor
Matchday 24 TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech moved SV Viktoria Aschaffenburg Aschaffenburg
  Aubstadt TSV Aubstadt moved TSV Buchbach TSV Buchbach
  Schweinfurt 05 1.FC Schweinfurt 05 moved SV Schalding-Heining SV Schalding
  SV Heimstetten SV Heimstetten moved TSV 1860 Rosenheim 1860 Rosenheim
  SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth moved 1.FC Nuremberg II Nuremberg II
  Gr. Fürth II SpVgg Greuther Fürth II moved FC Memmingen FC Memmingen
  VfB Eichstätt VfB Eichstätt moved FC Augsburg II FC Augsburg II
Matchday 18 Vanlöse IF Vanlöse IF 1:00 PM FA 2000 FA 2000
  Middelfart Middelfart Boldklub 2:00 PM Dalum IF Dalum IF
  Jammerbugt FC Jammerbugt FC 2:00 PM Brabrand IF Brabrand IF
  FC Sydvest FC Sydvest 05 2:00 PM VSK Aarhus VSK Aarhus
  Hilleröd F Hilleröd Fodbold 2:00 PM Holbaek B&I Holbaek B&I
  Aarhus Fremad Aarhus Fremad 2:00 PM Naesby Boldklub Naesby BK
  BK Frem BK Frem 3:00 PM Skovshoved IF Skovshoved
  Brönshöj BK Brönshöj Boldklub 3:00 PM Avarta Avarta
  B93 Boldklubben af 1893 3:00 PM FC Helsingör FC Helsingör
Matchday 24 Hessen Kassel KSV Hessen Kassel 2:00 PM FC Hanau 93 FC Hanau 93
  Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf 2:00 PM SC Viktoria 06 Griesheim Vikt. Griesheim
  KSV Baunatal KSV Baunatal 2:00 PM VfB Ginsheim VfB Ginsheim
  Hessen Dreieich SC Hessen Dreieich 3:00 PM TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen
  RW Hadamar SV Rot-Weiß Hadamar 3:00 PM SG Barockstadt Fulda-Lehnerz SG Barockstadt
  Türk. Friedbg. Türkgücü Friedberg 3:00 PM SV Steinbach SV Steinbach
  SC Waldgirmes SC Waldgirmes 3:00 PM FC Eddersheim FC Eddersheim
  SpVgg Ansbach SpVgg Ansbach 2:00 PM ASV Cham ASV Cham
  DJK Gebenbach DJK Gebenbach 2:00 PM Viktoria Kahl Viktoria Kahl
  Bayern Hof SpVgg Bayern Hof 2:00 PM DJK Don Bosco Bamberg DJK Don Bosco
  TSV Großbardorf TSV Großbardorf 2:00 PM FC Eintracht Bamberg Eintr. Bamberg
  DJK Vilzing DJK Vilzing 2:00 PM SV Seligenporten Seligenporten
  1.FC Sand 1.FC Sand 2:00 PM ATSV Erlangen ATSV Erlangen
  TSV Abtswind TSV Abtswind 3:30 PM DJK Ammerthal Ammerthal
  FC Pipinsried FC Pipinsried 2:00 PM SpVgg Hankofen-Hailing SpVgg Hankofen
  TSV Landsberg TSV Landsberg 2:00 PM SV Kirchanschöring Kirchansch.
  SV Donaustauf SV Donaustauf 2:00 PM SV Pullach SV Pullach
  Türk. Augsburg Türkspor Augsburg 2:00 PM TSV Kottern-St. Mang TSV Kottern
  TSV Nördlingen TSV Nördlingen 3:00 PM FC Ismaning FC Ismaning
Matchday 22 K'lautern II 1.FC Kaiserslautern II 2:00 PM Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
  FC Hertha Wiesbach FC Hertha Wiesbach 3:00 PM FV Dudenhofen FV Dudenhofen
  FV Engers 07 FV Engers 07 3:00 PM SV Röchling Völklingen SV Röchling
  Hassia Bingen Hassia Bingen 3:00 PM Arminia Ludwigshafen A. Ludwigshafen
  Pfeddersheim TSG Pfeddersheim 3:00 PM FV 07 Diefflen FV 07 Diefflen
  TuS Koblenz TuS Koblenz 3:00 PM TSV Schott Mainz Schott Mainz
  Elversberg II SV 07 Elversberg II 3:00 PM SV Eintracht Trier 05 Eintracht Trier
  Mechtersheim TuS Mechtersheim 3:00 PM SV Gonsenheim SV Gonsenheim
  FC Karbach FC Karbach 3:00 PM VfR Wormatia Worms Wormatia Worms
Matchday 23 Spfr. Siegen Sportfreunde Siegen 6:30 PM 1.FC Kaan-Marienborn 1.FC Kaan-M.
Matchday 22 Brinkumer SV Brinkumer SV moved FC Union 60 Bremen Union 60 Bremen
  Blumenthaler SV Blumenthaler SV moved BTS Neustadt BTS Neustadt
Matchday 19 Banska Bystrica MFK Dukla Banska Bystrica moved MSK Puchov Puchov
  Komarno KFC Komarno moved Slovan Bratislava B Slovan B
  Liptovsky Mik. Tatran Liptovsky Mikulas moved FK Zeleziarne Podbrezova Podbrezova
  Bardejov NFL Partizan Bardejov moved FC Kosice FC Kosice
  MFK Skalica MFK Skalica moved FK Poprad FK Poprad
Matchday 7 PSV U19 PSV Eindhoven U19 2:30 PM FC Groningen U19 Groningen U19
  FC Utrecht U19 FC Utrecht U19 2:30 PM AZ Alkmaar U19 AZ Alkmaar U19
  Feyenoord U19 Feyenoord U19 2:30 PM SC Heerenveen U19 Heerenveen U19
  FC Twente U19 FC Twente Enschede U19 2:30 PM Ajax Amsterdam U19 Ajax U19
  Fortuna U19 Fortuna Sittard U19 1:00 PM Roda JC Kerkrade U19 Roda JC U19
  Graafschap U19 De Graafschap Doetinchem U19 3:00 PM FC Volendam U19 Volendam U19
  Spartaan U19 Spartaan '20 U19 3:30 PM VVV-Venlo U19 VVV U19
  Zeeburgia U19 AVV Zeeburgia U19 4:00 PM Excelsior Rotterdam U19 Excelsior U19
Matchday 9 PEC Zwolle U19 PEC Zwolle U19 12:00 PM FC Emmen U19 Emmen U19
  Almere City U19 Almere City FC U19 12:00 PM NAC Breda U19 NAC Breda U19
  Sparta U19 Sparta Rotterdam U19 12:00 PM NEC Nijmegen U19 NEC U19
  Willem II U19 Willem II Tilburg U19 12:00 PM Vitesse Arnhem U19 Vitesse U19
  Alphense B. U19 Alphense Boys U19 12:00 PM ADO Den Haag U19 ADO U19
Matchday 8 Sparta R. U17 Sparta Rotterdam U17 2:30 PM Feyenoord U17 Feyenoord U17
  Heerenveen U17 sc Heerenveen U17 2:30 PM AZ Alkmaar U17 AZ Alkmaar U17
  PEC Zwolle U17 PEC Zwolle U17 2:30 PM PSV Eindhoven U17 PSV U17
  Ajax U17 Ajax Amsterdam U17 2:30 PM FC Utrecht U17 FC Utrecht U17
Matchday 21 D. Dresden U19 Dynamo Dresden U19 10:00 AM Holstein Kiel U19 Holst. Kiel U19
  M'gladbach U19 Borussia Mönchengladbach U19 11:00 AM 1.FC Köln U19 1.FC Köln U19
Matchday 22 E. Cottbus U17 FC Energie Cottbus U17 11:00 AM RasenBallsport Leipzig U17 RB Leipzig U17
  Chemnitz U17 Chemnitzer FC U17 12:00 PM FC Carl Zeiss Jena U17 CZ Jena U17
  Halle U17 Hallescher FC U17 12:00 PM FC St. Pauli U17 St. Pauli U17
  D. Dresden U17 Dynamo Dresden U17 12:30 PM Hamburger SV U17 Hamburg U17
  St. Kickers U17 Stuttgarter Kickers U17 1:00 PM SV Darmstadt 98 U17 Darmstadt U17
  SC Freiburg U17 SC Freiburg U17 2:00 PM TSG 1899 Hoffenheim U17 Hoffenheim U17
Matchday 13 AKA Rapid U18 AKA Rapid Wien U18 10:30 AM AKA Tirol U18 AKA Tirol U18
  AKA Bgld. U18 AKA Burgenland U18 12:00 PM AKA Vorarlberg U18 Vorarlberg U18
  AKA WAC U18 AKA Wolfsberger AC U18 3:00 PM AKA Steiermark - Sturm Graz U18 Stmk.-Sturm U18
  AKA Salzb. U18 AKA Red Bull Salzburg U18 3:00 PM AKA Austria Wien U18 AKA Austria U18
  St. Pölten U18 AKA St. Pölten U18 3:00 PM AKA SV Ried U18 AKA SV Ried U18
  AKA OÖ U18 AKA LASK Juniors OÖ U18 3:15 PM AKA Admira Wacker Mödling U18 AKA Admira U18
  Burgenland U16 AKA Burgenland U16 10:00 AM AKA Vorarlberg U16 Vorarlberg U16
  AKA Rapid U16 AKA Rapid Wien U16 12:30 PM AKA Tirol U16 AKA Tirol U16
  AKA OÖ U16 AKA LASK Juniors OÖ U16 1:00 PM AKA Admira Wacker Mödling U16 AKA Admira U16
  AKA WAC U16 AKA Wolfsberger AC U16 1:00 PM AKA Steiermark - Sturm Graz U16 Stmk.-Sturm U16
  AKA Salzb. U16 AKA Red Bull Salzburg U16 1:00 PM AKA Austria Wien U16 AKA Austria U16
  St. Pölten U16 AKA St. Pölten U16 1:00 PM AKA SV Ried U16 AKA SV Ried U16
Matchday 18 Cracovia U19 Cracovia Krakow U19 moved Gornik Zabrze U19 Gornik U19
  Pogon U19 Pogon Szczecin U19 moved Zaglebie Lubin U19 Lubin U19
  Jagiellonia U19 Jagiellonia Bialystok U19 moved Arka Gdynia U19 Arka Gdynia U19
  Slask U19 Slask Wroclaw U19 moved Hutnik Cracow U19 Hutnik U19
  Legia U19 Legia Warsaw U19 moved UKS SMS Lodz U19 UKS SMS U19
Matchday 5 Técnico U. Técnico Universitario 3:1 LDU de Portoviejo Portoviejo
  Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC 2:0 CD Macará CD Macará
  Orense Orense SC moved LDU Quito LDU Quito
Matchday 15 Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón 1:1 Deportivo Saprissa Saprissa
Matchday 1 Daugavpils BFC Daugavpils moved FK Liepaja Liepaja
  Metta FK Metta moved Spartaks Jurmala Spartaks
Matchday 2 SL Nghe An FC Song Lam Nghe An FC 1:0 BECAMEX Binh Duong FC B.Binh Duong FC
  D.N.H. Nam Dinh DUOC NAM HA Nam Dinh FC 2:1 Hong Linh Ha Tinh FC HL Ha Tinh FC
Matchday 1 Kaganat FK Kaganat 0:0 Alga Bishkek Alga Bishkek
  Abdysh-Ata Kant FK Abdysh-Ata Kant 2:0 FK Kara-Balta Kara-Balta
Matchday 18 Hellas Kagran Hellas Kagran 2:00 PM FV Wien Floridsdorf Wien Floridsd.
  1980 Wien FC 1980 Wien 3:00 PM L.A. Riverside L.A. Riverside
  FAC II Floridsdorfer AC II 3:00 PM Nußdorfer AC NAC
  Simmering 1. Simmeringer SC 3:00 PM SC Ostbahn XI Ostbahn XI
  Helfort SV Dinamo Helfort 15 Young Stars 5:15 PM KSV Siemens/Großfeld Siemens/Großfeld
Matchday 16 Randers FC U19 Randers FC U19 12:00 PM Esbjerg fB U19 Esbjerg fB U19
  Midtjylland U19 FC Midtjylland U19 12:00 PM Vejle Boldklub U19 Vejle BK U19
  Odense BK U19 Odense Boldklub U19 12:30 PM Lyngby BK U19 Lyngby BK U19
  Aalborg BK U19 Aalborg BK U19 1:00 PM FC Copenhagen U19 Copenhagen U19
  Nordsjaell. U19 FC Nordsjaelland U19 2:45 PM Aarhus GF U19 Aarhus GF U19
  Silkeborg U19 Silkeborg IF U19 4:00 PM SönderjyskE U19 SönderjyskE U19
Matchday 17 Naesby BK U19 Naesby Boldklub U19 12:00 PM Naestved Boldklub U19 Naestved BK U19
  HB Köge U19 HB Köge U19 12:30 PM Viborg FF U19 Viborg FF U19
  B.93 U19 Boldklubben af 1893 U19 1:00 PM FC Helsingör U19 Helsingör U19
  Hellerup IK U19 Hellerup IK U19 1:00 PM AC Horsens U19 AC Horsens U19
  Hobro IK U19 Hobro IK U19 1:00 PM Kolding IF U19 Kolding IF U19
  Akademisk U19 Akademisk Boldklub U19 2:15 PM Slagelse B&I U19 Slagelse U19
  Holbaek B&I U19 Holbaek B&I U19 3:30 PM Hvidovre IF U19 Hvidovre IF U19
Matchday 15 Legon Cities FC Legon Cities FC 0:2 Medeama SC Medeama
Matchday 3 Persik Kediri Persik Kediri 0:1 Persiraja Banda Aceh Persiraja
  PSIS PSIS Semarang 2:0 Arema FC Arema FC
  Bhayangkara FC Bhayangkara FC 2:2 Persija Jakarta Persija Jakarta
Matchday 24 FC Shkupi FC Shkupi 2:30 PM Vardar Skopje Vardar
Matchday 21 Gudja United FC Gudja United FC 2:00 PM Gzira United FC Gzira Utd
  Mosta FC Mosta FC 2:00 PM Sliema Wanderers Sliema Wander.
  Sirens FC Sirens FC 4:00 PM Balzan FC Balzan FC
  Hibernians FC Hibernians FC 4:15 PM Santa Lucia FC Santa Lucia FC
Matchday 20 Vittoriosa Vittoriosa Stars FC 2:00 PM Fgura United FC Fgura Utd
  Qrendi FC Qrendi FC 4:15 PM Zebbug Rangers FC Zebbug Rangers
Matchday 5 Ba FC Ba FC moved