For using this site, please activate JavaScript.

Matches Mar 21, 2020

Matchday 27
SC Freiburg SC Freiburg 3:30 PM SV Werder Bremen Werder Bremen
 
FC Schalke 04 FC Schalke 04 3:30 PM FC Augsburg FC Augsburg
 
1. FC Köln 1. FC Köln 3:30 PM Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
 
SC Paderborn SC Paderborn 07 3:30 PM TSG 1899 Hoffenheim TSG Hoffenheim
 
Hertha BSC Hertha BSC 6:30 PM 1.FC Union Berlin Union Berlin
 
Hamburger SV Hamburger SV 1:00 PM Arminia Bielefeld Arm. Bielefeld
 
Holstein Kiel Holstein Kiel 1:00 PM VfB Stuttgart VfB Stuttgart
 
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 1:00 PM Hannover 96 Hannover 96
Matchday 30
Preußen Münster Preußen Münster 2:00 PM SpVgg Unterhaching Unterhaching
 
MSV Duisburg MSV Duisburg 2:00 PM Chemnitzer FC Chemnitzer FC
 
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 2:00 PM FC Viktoria Köln Viktoria Köln
 
1860 Munich TSV 1860 Munich 2:00 PM Würzburger Kickers Würzb. Kickers
 
Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena 2:00 PM 1.FC Kaiserslautern 1.FC K'lautern
 
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 2:00 PM SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
Matchday 31
Chelsea Chelsea FC 1:30 PM Manchester City Man City
 
Man Utd Manchester United 4:00 PM Sheffield United Sheffield Utd.
  Newcastle Newcastle United 4:00 PM Aston Villa Aston Villa
 
Norwich Norwich City 4:00 PM Everton FC Everton
 
Burnley Burnley FC 4:00 PM Watford FC Watford
 
Liverpool Liverpool FC 6:30 PM Crystal Palace Crystal Palace
Matchday 30 Stade Rennais Stade Rennais FC 5:30 PM Olympique Lyon Olympique Lyon
  SCO Angers SCO Angers 8:00 PM FC Toulouse Toulouse
  OGC Nice OGC Nice 8:00 PM HSC Montpellier Montpellier
  Dijon FCO Dijon 8:00 PM SC Amiens SC Amiens
  FC Metz FC Metz 8:00 PM Stade Brest 29 Stade Brest 29
  Nîmes Olympique Nîmes Olympique 8:00 PM FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
Matchday 24
SCR Altach SC Rheindorf Altach 5:00 PM WSG Tirol WSG Tirol
 
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 5:00 PM Austria Vienna Austria Vienna
 
Admira Wacker FC Admira Wacker Mödling 5:00 PM SV Mattersburg SV Mattersburg
Matchday 23 Ural Ural Yekaterinburg 12:00 PM Rubin Kazan Rubin Kazan
  Arsenal Tula Arsenal Tula 2:30 PM Spartak Moscow Spartak Moscow
  Loko Moscow Lokomotiv Moscow 5:00 PM FK Orenburg Orenburg
  Ufa II FK Ufa II 8:00 AM FK Tambov II FK Tambov II
  KS Samara II Krylya Sovetov Samara II 5:00 PM Akhmat Grozny II Akhmat II
Matchday 27
NE Xamax Neuchâtel Xamax FCS 7:00 PM FC St. Gallen 1879 FC St. Gallen
 
FC Sion FC Sion 7:00 PM FC Luzern FC Luzern
Matchday 28 FC Twente FC Twente Enschede 6:30 PM ADO Den Haag ADO Den Haag
  PEC Zwolle PEC Zwolle 7:45 PM VVV-Venlo VVV-Venlo
  Vitesse Vitesse Arnhem 7:45 PM Willem II Tilburg Willem II
  Heerenveen SC Heerenveen 8:45 PM RKC Waalwijk RKC Waalwijk
Matchday 27 Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 12:00 AM Kayserispor U19 Kayserispor U19
  Sivasspor U19 Sivasspor U19 12:00 AM Osmanlispor FK U19 Osmanlispor U19
  Bursaspor U19 Bursaspor U19 12:00 AM MKE Ankaragücü U19 Ankaragücü U19
  Basaksehir U19 Istanbul Basaksehir FK U19 12:00 AM Alanyaspor U19 Alanyaspor U19
  Altinordu U19 Altinordu FK U19 12:00 AM Konyaspor U19 Konyaspor U19
  Y. Malatya U19 Yeni Malatyaspor U19 12:00 AM Kasimpasa U19 Kasimpasa U19
  Besiktas U19 Besiktas JK U19 12:30 PM Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
  Boluspor U19 Boluspor U19 12:30 PM Galatasaray SK U19 Galatasaray U19
  Gaziantep FK Gaziantep FK 12:00 PM MKE Ankaragücü Ankaragücü
  Y. Malatyaspor Yeni Malatyaspor 3:00 PM Kasimpasa Kasimpasa
 
Sivasspor Sivasspor 3:00 PM Denizlispor Denizlispor
 
Besiktas Besiktas JK 6:00 PM Antalyaspor Antalyaspor
Matchday 32 Heart of Midl. Heart of Midlothian FC 4:00 PM Ross County FC Ross County
  Livingston FC Livingston FC 4:00 PM Aberdeen FC Aberdeen FC
  Motherwell FC Motherwell FC 4:00 PM Kilmarnock FC Kilmarnock FC
  Celtic Celtic FC 4:00 PM St. Johnstone FC St. Johnstone
  Hamilton Acad. Hamilton Academical FC 4:00 PM Hibernian FC Hibernian FC
Matchday 2 Karpaty Karpaty Lviv 12:00 AM FK Mariupol FK Mariupol
  Vorskla Vorskla Poltava 12:00 AM FK Lviv FK Lviv
  SK Dnipro-1 SK Dnipro-1 12:00 AM Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
  Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 12:00 AM Desna Chernihiv Desna
  FK Oleksandria FK Oleksandria 12:00 AM Zorya Luhansk Zorya Luhansk
  Shakhtar D. Shakhtar Donetsk 12:00 AM Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Matchday 26 La Louvière RAAL La Louvière 8:00 PM Union Namur Fosses-la-Ville UR Namur FLV
  RFC Meux RFC Meux 8:00 PM RFC Tilleur RFC Tilleur
  RE Durbuy Royale Entente Durbuy 8:00 PM RES Couvin-Mariembourg-Fraire Couvin-Mariemb.
  RUS Rebecq RUS Rebecq 8:00 PM RE Acren-Lessines RE Acren
  Thes Sport KVV Thes Sport 7:30 PM KMSK Deinze SK Deinze
  Dessel Sport KFC Dessel Sport 7:30 PM RWD Molenbeek (2015) RWDM
  AFC Tubize AFC Tubize 8:00 PM Patro Eisden Maasmechelen Patro Eisden
  Olym. Charleroi Olympic Club Charleroi Farciennes 8:00 PM FCV Dender EH FCV Dender EH
  KSK Heist KSK Heist 8:00 PM RFC Seraing RFC Seraing
  Zwevezele SKV Zwevezele 7:30 PM KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde
  VW Hamme KFC VW Hamme 8:00 PM SC Dikkelvenne Dikkelvenne
  KRC Gent KRC Gent 8:00 PM FC Knokke FC Knokke
  Sint-Niklaas SK Sint-Niklaas 8:00 PM KFC Merelbeke Merelbeke
  KSK Ronse KSK Ronse 8:00 PM FC Gullegem FC Gullegem
  Bocholt VV Bocholt VV 7:30 PM SK Pepingen-Halle Pepingen-Halle
  RC Hades RC Hades 7:30 PM Hoogstraten VV Hoogstraten VV
  SK Londerzeel SK Londerzeel 7:30 PM Royal Cappellen FC Royal Cappellen
  Diegem Sport Diegem Sport 8:00 PM Spouwen Mopertingen Mopertingen
First Round Savon Pallo Savon Pallo 2:00 PM Harjun Potku Harjun Potku
Matchday 28 Jagiellonia Jagiellonia Bialystok 3:00 PM Wisla Plock Wisla Plock
  Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin 5:30 PM Lech Poznan Lech Poznan
  Pogon Szczecin Pogon Szczecin 8:00 PM Cracovia Cracovia
Matchday 26 FK Etar Etar Veliko Tarnovo 12:00 AM FK Dunav Ruse FK Dunav
  CSKA Sofia CSKA Sofia 12:00 AM Lokomotiv Plovdiv Lok. Plovdiv
  Arda Kardzhali FK Arda Kardzhali 12:00 AM Levski Sofia Levski Sofia
  Ludogorets PFK Ludogorets Razgrad 12:00 AM Botev Plovdiv Botev Plovdiv
  Botev Vratsa POFK Botev Vratsa 12:00 AM FC Tsarsko Selo Sofia FC Tsarsko Selo
  Slavia Sofia Slavia Sofia 12:00 AM PFC Beroe Stara Zagora PFC Beroe Stara Zagora
Matchday 24 Pomorie OFK Pomorie 12:00 AM FK Botev Galabovo B. Galabovo
  Strumska Slava Strumska Slava 2:30 PM CSKA 1948 CSKA 1948
  Spartak Varna Spartak Varna 2:30 PM PFK Spartak Pleven Spartak Pleven
  OFK Pirin OFK Pirin Blagoevgrad 4:00 PM Chernomorets Balchik C. Balchik
Matchday 27 NK Triglav NK Triglav Kranj 2:45 PM NK Domzale NK Domzale
  NK Maribor NK Maribor 5:00 PM NK Aluminij Kidricevo NK Aluminij
  NS Mura NS Mura 8:00 PM NK Tabor Sezana Tabor Sezana
Matchday 29 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 12:00 AM NK Bravo NK Bravo
  Rudar Velenje NK Rudar Velenje 12:00 AM NK Domzale NK Domzale
  NK Triglav NK Triglav Kranj 12:00 AM NK Maribor NK Maribor
  NK Aluminij NK Aluminij Kidricevo 12:00 AM NK Tabor Sezana Tabor Sezana
  NS Mura NS Mura 12:00 AM NK Celje NK Celje
Matchday 19 RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 6:00 PM FC Rodange 91 FC Rodange 91
  Titus Petange Union Titus Petange 6:30 PM FC Differdange 03 Differdange 03
Matchday 26 Honvéd Budapest Honvéd FC 4:00 PM Debreceni VSC Debrecen
  Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 5:00 PM Zalaegerszegi TE FC Zalaegerszeg
  Kisvárda Kisvárda FC 5:00 PM Újpest FC Újpest FC
  Paksi FC Paksi FC 5:00 PM MOL Fehérvár FC Fehérvár
  Diósgyőr Diósgyőri VTK 5:00 PM Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd
  Puskás AFC Puskás Akadémia FC 7:30 PM Ferencvárosi TC Ferencváros
Matchday 2 Slo. Bratislava Slovan Bratislava 3:30 PM DAC Dunajska Streda Dunajska Streda
  Michalovce MFK Zemplin Michalovce 5:00 PM MSK Zilina MSK Zilina
  AS Trencin AS Trencin 5:00 PM FK Senica FK Senica
  FC Nitra FC Nitra 5:00 PM SKF Sered SKF Sered
  Zlate Moravce FC ViOn Zlate Moravce-Vrable 5:00 PM FK Pohronie Pohronie
Matchday 20 Pr. Eberswalde Preussen Eberswalde 2:00 PM RSV Eintracht 1949 Eintr. Teltow
  E'hüttenstadt FC Eisenhüttenstadt 3:00 PM Eintracht Miersdorf/Zeuthen Miersdorf/Zeut.
  Oranienburg Oranienburger FC Eintracht 3:00 PM SV Grün-Weiß Lübben GW Lübben
  SV Falkensee/F. SV Falkensee/Finkenkrug 3:00 PM Werderaner FC Viktoria 1920 Werderaner FC
  U. Klosterfelde Union Klosterfelde 3:00 PM 1.FC Frankfurt (Oder) 1.FC Frankfurt
  Petershagen-E. Blau-Weiß Petershagen-Eggersdorf 3:00 PM TuS Sachsenhausen Sachsenhausen
Matchday 25 BSC Woffenbach BSC Woffenbach 1:30 PM SC Ettmannsdorf SC Ettmannsdorf
  FC Tegernheim FC Tegernheim 2:00 PM SV Grafenwöhr SV Grafenwöhr
  TV Aiglsbach TV Aiglsbach 2:00 PM VfB Straubing VfB Straubing
  TSV Bogen TSV Bogen 2:00 PM ASV Burglengenfeld Burglengenfeld
  ASV Neumarkt ASV Neumarkt 2:00 PM SpVgg Pfreimd SpVgg Pfreimd
  SpVgg Lam SpVgg Lam 2:00 PM TSV Kareth-Lappersdorf TSV Kareth
  TSV Seebach TSV Seebach 2:00 PM SpVgg SV Weiden SpVgg Weiden
  TSV Bad Abbach TSV Bad Abbach 2:00 PM 1.FC Bad Kötzting Bad Kötzting
  TSV Neudrossenfeld TSV Neudrossenfeld 2:00 PM TuS Feuchtwangen Feuchtwangen
  Kickers Selb Kickers Selb 3:00 PM 1.SC Feucht 1.SC Feucht
  Vorw. Röslau FC Vorwärts Röslau 3:00 PM Baiersdorfer SV Baiersdorfer SV
  SC Groß'lohe SC Großschwarzenlohe 4:00 PM FSV Erlangen-Bruck FSV Erlangen-B.
  SV Schwaig SV Schwaig 4:00 PM TSV Kornburg TSV Kornburg
  SV Mitterteich SV Mitterteich 4:00 PM 1.FC Herzogenaurach 1.FC H'aurach
  SV Memmelsdorf SV Memmelsdorf 3:00 PM TuS Röllbach TuS Röllbach
  FC Coburg FC Coburg 4:00 PM TSV Kleinrinderfeld Kleinrinderfeld
  Alem. Haibach Alemannia Haibach 4:00 PM TSV Unterpleichfeld Unterpleichfeld
  FT Schweinfurt FT Schweinfurt 4:00 PM 1.FC Lichtenfels FC Lichtenfels
  TG Höchberg TG Höchberg 4:00 PM 1.FC Geesdorf 1.FC Geesdorf
  SV Friesen SV Friesen 4:00 PM DJK Schwebenried Schwebenried
Matchday 24 FSV Salmrohr FSV Salmrohr 2:30 PM Ahrweiler BC Ahrweiler BC
  SG Malberg/R. SG Malberg/Rosenheim 4:00 PM SG 99 Andernach SG 99 Andernach
  TuS Kirchberg TuS Kirchberg 5:30 PM SG Schneifel/Stadtkyll SG Schneifel
  TSV Emmelshsn. TSV Emmelshausen 5:30 PM SV Eintracht Windhagen SV Windhagen
Matchday 20 Einheit Kamenz SV Einheit Kamenz 2:00 PM SG Motor Wilsdruff Motor Wilsdruff
  Budissa Bautzen Budissa Bautzen 3:00 PM SG Handwerk Rabenstein SG Rabenstein
  Radebeuler BC Radebeuler BC 08 3:00 PM VfL Pirna-Copitz VfL Pirna-Copitz
  BW Leipzig FC Blau-Weiß Leipzig 3:00 PM LSV Neustadt/Spree Neustadt/Spree
  SG Taucha 99 SG Taucha 99 3:00 PM FV Eintracht Niesky Eintr. Niesky
  Großenhainer FV Großenhainer FV 1990 3:00 PM FC 1910 Lößnitz FC 1910 Lößnitz
  K. Markkleeberg Kickers 94 Markkleeberg 3:00 PM BSG Stahl Riesa BSG Stahl Riesa
Matchday 19 Frankenhausen SV Blau-Weiß Bad Frankenhausen 2:00 PM SV 09 Arnstadt SV 09 Arnstadt
  SV Ehrenhain SV Ehrenhain 2:00 PM SV Schott Jena Schott Jena
  E. Eisenberg SV Eintracht Eisenberg 2:00 PM 1.FC Sonneberg 1.FC Sonneberg
  G. Westvororte TSV Gera Westvororte 2:00 PM SpVgg Geratal SpVgg Geratal
  Heiligenstadt 1.SC 1911 Heiligenstadt 2:00 PM BSG Wismut Gera BSG Wismut Gera
  SC 1903 Weimar SC 1903 Weimar 2:00 PM FC An der Fahner Höhe FC Fahner Höhe
  Thüringen Weida FC Thüringen Weida 2:00 PM FC Wacker Teistungen Teistungen
  Sondershausen Eintracht Sondershausen 2:00 PM FSV Preußen Bad Langensalza Bad Langensalza
Matchday 23 FC Kirrlach FC Olympia 1919 Kirrlach 12:00 AM TSG 62/09 Weinheim TSG Weinheim
  FC Zuzenhausen FC Zuzenhausen 12:00 AM VfR Gommersdorf VfR Gommersdorf
  VfR Mannheim VfR Mannheim 12:00 AM 1.FC Bruchsal 1.FC Bruchsal
  SV Spielberg SV Spielberg 12:00 AM ATSV Mutschelbach ATSV Mutschelb.
  VfB Eppingen VfB Eppingen 12:00 AM FV Fortuna Kirchfeld Fort. Kirchfeld
Matchday 25 SG Bad Soden SG Bad Soden 3:30 PM FC Körle FC Körle
  OSC Vellmar OSC Vellmar 3:30 PM TSG Sandershausen Sandershausen
  Adler Weidenh. SV Adler Weidenhausen 4:45 PM SC Willingen SC Willingen
Matchday 20 FC Radolfzell FC Radolfzell 2:30 PM SV Endingen SV Endingen
  Kehler FV Kehler FV 07 3:30 PM SV Weil SV Weil
  SV Kuppenheim SV 08 Kuppenheim 3:30 PM FC Auggen FC Auggen
  SC Pfullendorf SC Pfullendorf 3:30 PM FC Teningen FC Teningen
  SV Bühlertal SV Bühlertal 5:00 PM 1.SV Mörsch 1.SV Mörsch
Matchday 22 Dep. Santamarin Deportivo Santamarina 9:00 PM Quilmes Atlético Club Quilmes
  CA Sarmiento Club Atlético Sarmiento (Junin) 9:00 PM Club Deportivo Riestra CD Riestra
  Atlanta Club Atlético Atlanta 9:00 PM CA Alvarado CA Alvarado
  Instituto AC Instituto AC Córdoba 9:00 PM Defensores de Belgrano Defensores
  Barracas C. Club Atlético Barracas Central 9:00 PM Club Atlético Mitre CA Mitre
  AA Estudiantes AA Estudiantes de Río Cuarto 9:00 PM Nueva Chicago Nueva Chicago
  San Martín (T) Club Atlético San Martín (Tucumán) 9:00 PM Club Atlético Tigre Tigre
  CD Morón CD Morón 9:00 PM Argentino Agropecuario Agropecuario
  All Boys CA All Boys Buenos Aires 9:00 PM Gimnasia y Esgrima de Mendoza GyE Mendoza
  Almagro Club Almagro 9:00 PM Brown de Adrogue Brown Adrogue
  CA Temperley Club Atlético Temperley 9:00 PM Club Atlético San Martín (SJ) San Martín
  Gimnasia (J) Club Atlético Gimnasia y Esgrima (Jujuy) 9:00 PM Atlético de Rafaela Rafaela
  Villa Dálmine Club Villa Dálmine 9:00 PM Club Atlético Chacarita Juniors Chacarita Jrs
  Ind. Rivadavia Independiente Rivadavia 9:00 PM Club Atlético Belgrano Belgrano
Group A San Lorenzo Club Atlético San Lorenzo de Almagro 9:45 PM Club de Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia
Group B CA Tucumán Club Atlético Tucumán 1:10 AM Club Atlético Huracán Huracán
  Argentinos Jrs. Asociación Atlética Argentinos Juniors 5:15 PM Club Atlético Aldosivi Aldosivi
  CA Colón Club Atlético Colón 7:30 PM Defensa y Justicia Defensa
Matchday 11 Morelia Monarcas Morelia 4:00 AM Atlético de San Luis San Luis
Matchday 4 NYCFC New York City FC 5:30 PM Vancouver Whitecaps FC Vancouver
  Nashville SC Nashville SC 7:00 PM Columbus Crew SC Columbus Crew
  Minnesota Utd. Minnesota United FC 8:00 PM Montreal Impact Montreal Impact
  Cincinnati FC Cincinnati 8:00 PM Toronto FC Toronto FC
Matchday 3 Gainare Tottori Gainare Tottori 5:00 AM FC Imabari FC Imabari
  Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 5:00 AM Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
  Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 6:00 AM SC Sagamihara SC Sagamihara
  G. Osaka U23 Gamba Osaka U23 6:00 AM Kagoshima United Kagoshima Utd.
  C. Osaka U23 Cerezo Osaka U23 6:00 AM Fukushima United Fukushima Utd.
Matchday 6 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 6:00 AM Thespakusatsu Gunma Thespaku. Gunma
  Fagiano Okayama Fagiano Okayama 8:00 AM Montedio Yamagata Monte. Yamagata
Matchday 2 MIO Biwako MIO Biwako Shiga 5:00 AM FC Osaka FC Osaka
  Matsue City Matsue City 5:00 AM Suzuka Point Getters Suzuka PntGttrs
  Maru. Okazaki Maruyasu Okazaki 5:00 AM Sony Sendai Sony Sendai
Matchday 23 Al-Adalh FC Al-Adalh FC 6:40 PM Al-Ettifaq Al-Ettifaq
  Al-Raed Al-Raed 7:55 PM Damac FC Damac FC
Matchday 9 Celaya Celaya FC 12:00 AM Dorados de Sinaloa Dorados de Sin.
  Cafetaleros Cafetaleros de Chiapas 12:00 AM Tampico Madero Tampico Madero
Matchday 28 FC Luftëtari FC Luftëtari 2:00 PM KF Tirana KF Tirana
  FK Partizani FK Partizani 5:00 PM FK Kukësi FK Kukësi
Matchday 24 Western Sydney Western Sydney Wanderers 1:1 Sydney FC Sydney FC
  Velez Mostar FK Velez Mostar 12:00 AM FK Radnik Bijeljina Radnik Bijelj.
  Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla 12:00 AM FK Tuzla City FK Tuzla City
  Mladost Kakanj FK Mladost Doboj-Kakanj 12:00 AM FK Borac Banja Luka B. Banja Luka
  Celik Zenica NK Celik Zenica 12:00 AM HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
  Zvijezda 09 FK Zvijezda 09 12:00 AM NK Siroki Brijeg Siroki Brijeg
  FK Sarajevo FK Sarajevo 12:00 AM FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
Matchday 3 Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris 12:00 PM Zalgiris Vilnius Zalgiris
  FK Panevezys FK Panevezys 2:00 PM Suduva Marijampole Suduva
Matchday 1 Vitebsk FK Vitebsk 1:0 FK Gorodeya Gorodeya
  Isloch Isloch Minskiy Rayon 1:0 Neman Grodno Neman Grodno
Quarter-Finals 2nd leg WA Boufarik WA Boufarik 4:00 PM US Biskra US Biskra
  ASM Oran ASM Oran 4:00 PM Paradou AC Paradou AC
  ES Sétif ES Sétif 4:00 PM CA Bordj Bou Arreridj CABB Arreridj
  A Bou Saâda A Bou Saâda 4:00 PM USM Bel Abbès USM Bel Abbès
Matchday 20 El Ahly El Ahly Cairo 12:00 AM Aswan SC Aswan SC
  El Mokawloon El Mokawloon SC 12:00 AM Entag El Harby Entag El Harby
Matchday 1 Hwaseong FC Hwaseong FC 6:00 AM Busan Transportation Corp. Busan Trans.Co.
  Gyeongju Citi. Gyeongju Citizen 6:00 AM Pyeongtaek Citizen Pyeongtaek
  Gimpo Citizen Gimpo Citizen 6:00 AM Changwon FC Changwon FC
  Mokpo City Mokpo City 6:00 AM Gimhae FC Gimhae FC
  Jeonju Citizen Jeonju Citizen 6:00 AM Cheongju FC Cheongju FC
  Daejeon KoRail Daejeon Korea Railroad 6:00 AM Gangneung City Gangneung City
  Yangju Citizen Yangju Citizen 6:00 AM Gyeongju Korea Hydro & Nuclear Power Gyeongju KHNP
  Cheonan City Cheonan City 6:00 AM Chuncheon FC Chuncheon FC
  Nowon Utd. Seoul Nowon United 6:00 AM Goyang Citizen Goyang Citizen
  Seoul Jungnang Seoul Jungnang FC 6:00 AM Chungju Citizen Chungju Citizen
  Pocheon Citizen Pocheon Citizen 6:00 AM Namdong FC Namdong FC
  Paju Citizen Paju Citizen 6:00 AM Siheung City Siheung City
  Yangpyeong FC Yangpyeong FC 6:00 AM Icheon Citizen Icheon Citizen
  Ulsan Citizen Ulsan Citizen 6:00 AM Jinju Citizen Jinju Citizen
Matchday 4 Sangju Sangmu Sangju Sangmu 6:00 AM Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Motors
  Daegu FC Daegu FC 8:00 AM Pohang Steelers Pohang Steelers
  Gangwon FC Gangwon FC 8:00 AM Busan IPark Busan IPark
Matchday 22 NK Rogaska NK Rogaska 3:00 PM NK Brda NK Brda
  NK Bilje Vitanest Bilje 3:00 PM NK Nafta 1903 NK Nafta 1903
  NK Dob NK Roltek Dob 3:00 PM NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
  Drava Ptuj NK Drava Dakinda Ptuj 3:00 PM ND Beltinci Beltinci
  NK Fuzinar NK Fuzinar 3:00 PM NK Krka NK Krka
  FC Koper FC Koper 3:00 PM NK Dravograd NK Dravograd
Matchday 3 Hartford Hartford Athletic 12:00 AM Charleston Battery Charleston
  ATL UTD 2 Atlanta United 2 12:00 AM Loudoun United FC Loudoun United
Matchday 4 FC Anyang FC Anyang 7:00 AM Ansan Greeners Ansan Greeners
  Chungnam Asan Chungnam Asan 9:00 AM Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
Matchday 30 Raith Rovers Raith Rovers FC 4:00 PM East Fife FC East Fife
  Airdrieonians Airdrieonians FC 4:00 PM Dumbarton FC Dumbarton FC
  Clyde FC Clyde FC 4:00 PM Peterhead FC Peterhead FC
  Falkirk FC Falkirk FC 4:00 PM Stranraer FC Stranraer
  Montrose Montrose FC 4:00 PM Forfar Athletic FC Forfar Athletic
Matchday 26 DOVO VV DOVO Veenendaal 2:30 PM VVSB Noordwijkerhout VVSB
  VVOG VVOG Harderwijk 2:30 PM Ajax Amateurs Ajax Amateurs
  Hoek HSV Hoek 2:30 PM DVS '33 Ermelo DVS '33
  Barendrecht BVV Barendrecht 2:30 PM ONS Sneek ONS Sneek
  Ter Leede VV Ter Leede 2:30 PM VV Goes VV Goes
  Almere City U21 Almere City FC U21 3:00 PM FC Lisse FC Lisse
  Sparta Nijkerk Sparta Nijkerk 3:00 PM Odin '59 Heemskerk Odin '59
  Harkemase Boys Harkemase Boys 3:30 PM VV SteDoCo SteDoCo
  VV Gemert VV Gemert 6:00 PM VV UNA Veldhoven VV UNA
  Groene Ster RKSV Groene Ster 7:30 PM Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
Matchday 21 FC Liefering FC Liefering 2:30 PM Floridsdorfer AC FAC
  SV Kapfenberg SV Kapfenberg 2:30 PM FC Dornbirn FC Dornbirn
  SV Lafnitz SV Lafnitz 2:30 PM Young Violets Austria Wien Young Violets
  A. Lustenau SC Austria Lustenau 2:30 PM FC Juniors OÖ Juniors OÖ
Matchday 40
QPR Queens Park Rangers 1:30 PM Fulham FC Fulham
  Birmingham Birmingham City 4:00 PM Huddersfield Town Huddersfield
  Cardiff Cardiff City 4:00 PM Charlton Athletic Charlton
  Preston NE Preston North End 4:00 PM Derby County Derby
  Reading Reading FC 4:00 PM Brentford FC Brentford
  Sheff Wed Sheffield Wednesday 4:00 PM West Bromwich Albion West Brom
  Barnsley FC Barnsley FC 4:00 PM Blackburn Rovers Blackburn
  Leeds Leeds United 4:00 PM Luton Town Luton
  Wigan Wigan Athletic 4:00 PM Stoke City Stoke City
  Hull City Hull City 4:00 PM Middlesbrough FC Middlesbrough
  Millwall Millwall FC 4:00 PM Swansea City Swansea
Matchday 30 Queen's Park Queen's Park FC 4:00 PM Stirling Albion FC Stirling
  Stenhousemuir Stenhousemuir FC 4:00 PM Elgin City FC Elgin City
  Annan Athletic Annan Athletic FC 4:00 PM Edinburgh City FC Edinburgh City
  Brechin City Brechin City FC 4:00 PM Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC
  Cove Rangers Cove Rangers FC 4:00 PM Albion Rovers FC Albion Rovers
Matchday 5 Plaza Colonia Club Plaza Colonia 8:00 PM Defensor Sporting Club Defensor
  River Plate Atletico River Plate Montevideo 8:00 PM Club Nacional Nacional
  Liverpool FC Liverpool FC Montevideo 8:00 PM CA Fénix CA Fénix
  Wanderers Montevideo Wanderers 11:00 PM Club Deportivo Maldonado Maldonado
Matchday 3 Ethnikos Ethnikos Achnas 4:00 PM Olympiakos Nicosia Olympiakos N.
  Doxa Katokopias Doxa Katokopias 4:00 PM Enosis Neon Paralimniou EN Paralimniou
  Anorthosis Anorthosis Famagusta 4:00 PM Omonia Nicosia Omonia Nikosia
  AEL Limassol AEL Limassol 5:30 PM Apollon Limassol Apol. Limassol
Matchday 7 Sligo Rovers Sligo Rovers 8:45 PM Shelbourne FC Shelbourne
Matchday 5 Cobh Ramblers Cobh Ramblers FC 8:00 PM Galway United FC Galway United
  Longford Town Longford Town FC 8:30 PM Athlone Town AFC Athlone Town
Matchday 39 MK Dons Milton Keynes Dons 4:00 PM Gillingham FC Gillingham FC
  Shrewsbury Shrewsbury Town 4:00 PM Blackpool FC Blackpool
  Ipswich Ipswich Town 4:00 PM Portsmouth FC Portsmouth
  Rochdale Rochdale AFC 4:00 PM Burton Albion Burton Albion
  Fleetwood Fleetwood Town 4:00 PM Rotherham United Rotherham
  Lincoln City Lincoln City 4:00 PM Coventry City Coventry
  Wycombe Wycombe Wanderers 4:00 PM Oxford United Oxford United
  Peterborough Peterborough United 4:00 PM Bristol Rovers Bristol Rovers
  Accrington Accrington Stanley 4:00 PM Doncaster Rovers Doncaster
  AFC Wimbledon AFC Wimbledon 4:00 PM Tranmere Rovers Tranmere Rovers
  Southend United Southend United 4:00 PM Bolton Wanderers Bolton
Matchday 40 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 4:00 PM Forest Green Rovers Forest Green
  Scunthorpe Utd. Scunthorpe United 4:00 PM Salford City Salford
  Bradford Bradford City 4:00 PM Macclesfield Town Macclesfield
  Mansfield Town Mansfield Town 4:00 PM Walsall FC Walsall
  Swindon Town Swindon Town 4:00 PM Crawley Town Crawley Town
  Cambridge Utd. Cambridge United 4:00 PM Northampton Town Northampt. Town
  Morecambe FC Morecambe FC 4:00 PM Stevenage FC Stevenage
  Carlisle United Carlisle United 4:00 PM Leyton Orient Leyton Orient
  Newport County Newport County 4:00 PM Colchester United Colchester Utd.
  Cheltenham Cheltenham Town 4:00 PM Grimsby Town Grimsby Town
  Oldham Athletic Oldham Athletic 4:00 PM Port Vale FC Port Vale
  Chorley FC Chorley FC 4:00 PM AFC Fylde Fylde
  Aldershot Town Aldershot Town 4:00 PM Woking FC Woking FC
  Hartlepool Utd. Hartlepool United 4:00 PM FC Halifax Town Halifax Town
  Eastleigh FC Eastleigh FC 4:00 PM Yeovil Town Yeovil Town
  Wrexham Wrexham AFC 4:00 PM Boreham Wood FC Boreham Wood
  Chesterfield FC Chesterfield FC 4:00 PM Maidenhead United Maidenhead Utd.
  Torquay United Torquay United FC 4:00 PM Solihull Moors Solihull Moors
  Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 4:00 PM Dover Athletic Dover Athletic
  Barnet Barnet FC 4:00 PM Sutton United Sutton Utd
  Ebbsfleet Utd Ebbsfleet United 4:00 PM Bromley FC Bromley
Matchday 33 Larne FC Larne FC 4:00 PM Coleraine FC Coleraine
  Ballymena Ballymena United 4:00 PM Institute FC Institute FC
  Carrick Rangers Carrick Rangers 4:00 PM Crusaders FC Crusaders
  Cliftonville Cliftonville FC 4:00 PM Warrenpoint Town FC Warrenpoint
  Dungannon Dungannon Swifts 4:00 PM Glenavon FC Glenavon
  PSNI FC PSNI FC 12:00 AM Dergview FC Dergview
  HW Welders Harland & Wolff Welders 12:00 AM Queen's University Queen's Uni
  Portadown Portadown FC 4:00 PM Newry City AFC Newry City
  Ards FC Ards FC 4:00 PM Loughgall FC Loughgall
  Ballinamallard Ballinamallard United 4:00 PM Ballyclare Comrades FC Ballyclare
  Knockbreda FC Knockbreda FC 4:00 PM Dundela FC Dundela FC
Matchday 18 Dollingstown FC Dollingstown FC 12:00 AM Armagh City FC Armagh City FC
  Limavady United Limavady United 12:00 AM Lurgan Celtic FC Lurgan Celtic
  Moyola Park Moyola Park AFC 12:00 AM Newington YC Newington YC
  Annagh United Annagh United FC 12:00 AM Tobermore United FC Tobermore
  Portstewart FC Portstewart FC 12:00 AM Lisburn Distillery FC Lisburn FC
  Banbridge Banbridge Town 12:00 AM Bangor FC Bangor
Matchday 32 Cesena Cesena FC 8:45 PM Fermana FC Fermana
  Vibonese US Vibonese 8:45 PM SSC Bari Bari
Matchday 29 Tuzlaspor Tuzlaspor 1:00 PM Usak Spor AS Usak Spor AS
Matchday 30 Troyes ES Troyes AC 3:00 PM FC Lorient FC Lorient
Matchday 20 Stavropol Dinamo Stavropol 12:00 AM SKA Rostov-na-Donu SKA Rostov
  Makhachkala FK Makhachkala 12:00 AM Legion-Dinamo Makhachkala Legion-Dinamo
  Volgar Volgar Astrakhan 12:00 AM Alania Vladikavkaz Alania Vl.
  Druzhba Maikop Druzhba Maikop 12:00 AM Anzhi Makhachkala Anzhi
  I. Cherkessk Inter Cherkessk 12:00 AM Biolog Novokubansk Biolog
  Spartak V. Spartak Vladikavkaz 12:00 AM Urozhay Krasnodar Urozhay
  Krasnodar 3 FK Krasnodar 3 1:00 PM Chernomorets Novorossijsk Chernomorets N.
  Mashuk-KMV Mashuk-KMV Pyatigorsk 2:00 PM Spartak Nalchik Spartak Nalchik
Matchday 26 Vitória Setúbal Vitória Setúbal FC 4:30 PM CD Santa Clara Santa Clara
  Tondela CD Tondela 4:30 PM Desportivo Aves Desportivo Aves
  FC Porto FC Porto 7:00 PM CS Marítimo Marítimo
  Portimonense Portimonense SC 9:30 PM SL Benfica Benfica
  Leixões Leixões SC 12:00 PM FC Porto B FC Porto B
  Vilafranquense UD Vilafranquense 4:00 PM Casa Pia AC Casa Pia
Matchday 30 Inverness Cal. Inverness Caledonian Thistle FC 4:00 PM Dundee FC Dundee FC
  Queen o. t. S. Queen of the South FC 4:00 PM Arbroath FC Arbroath
  Dundee United Dundee United FC 4:00 PM Alloa Athletic FC Alloa Athletic
  Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 4:00 PM Greenock Morton FC Morton
Matchday 29 Giresunspor Giresunspor 12:00 PM Adanaspor Adanaspor
  Keciörengücü Keciörengücü 12:00 PM Bursaspor Bursaspor
  BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 2:30 PM Eskisehirspor Eskisehirspor
  Boluspor Boluspor 5:00 PM Altinordu FK Altinordu
Matchday 20 Chornomorets Chornomorets Odessa 12:00 AM Volyn Lutsk Volyn Lutsk
Matchday 27 FC Schaffhausen FC Schaffhausen 5:00 PM FC Vaduz FC Vaduz
 
Grasshoppers Grasshopper Club Zurich 5:30 PM FC Wil 1900 FC Wil 1900
  SC Kriens SC Kriens 5:30 PM FC Chiasso FC Chiasso
Matchday 20 Vikt. Plzen U19 FC Viktoria Plzen U19 10:30 AM MFK Karvina U19 Karvina U19
  Sparta Prag U19 AC Sparta Prag U19 11:00 AM 1.FK Pribram U19 Pribram U19
  M. Boleslav U19 FK Mlada Boleslav U19 12:00 PM SK Dynamo Ceske Budejovice U19 Budejovice U19
  SK Slavia Prag U19 SK Slavia Prag U19 1:00 PM FC Banik Ostrava U19 Ostrava U19
  FK Meteor U19 FK Meteor Praha U19 1:00 PM FC Zlin U19 FC Zlin U19
  Z. Brno U19 FC Zbrojovka Brno U19 1:00 PM Slezsky FC Opava U19 SFC Opava U19
  Slovacko U19 1.FC Slovacko U19 1:00 PM SK Sigma Olomouc U19 Olomouc U19
  Pardubice U19 FK Pardubice U19 1:00 PM FC Hradec Králové U19 Hr. Králové U19
Matchday 19 FK Slavoj FK Slavoj Vysehrad 10:15 AM SK Lisen SK Lisen
  FK Pardubice FK Pardubice 10:15 AM FK Ustí nad Labem Ustí nad Labem
  1.SK Prostejov 1.SK Prostejov 3:00 PM MFK Vitkovice Vitkovice
Matchday 27 Zarkovo OFK Zarkovo 3:00 PM FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
  Graficar Graficar Belgrad 3:00 PM OFK Backa Backa
  Dobanovci FK Buducnost Dobanovci 3:00 PM FK Radnicki 1923 Kragujevac Radnicki K.
  Radnicki Pirot FK Radnicki Pirot 3:00 PM FK Smederevo Smederevo
  Kolubara FK Kolubara Lazarevac 3:00 PM FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
  Novi Pazar FK Novi Pazar 3:00 PM FK Dinamo Vranje Dinamo Vranje
  Trayal FK Trayal Kruševac 3:00 PM FK Sindjelic Belgrad Sindjelic Bg
  Zemun FK Zemun 3:00 PM FK Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad
Matchday 8 TPS U19 Turun Palloseura U19 12:15 PM Ilves Tampere U19 Ilves U19
  FC Espoo U19 FC Espoo U19 2:00 PM SJK Seinäjoki U19 SJK U19
  IF Gnistan U19 IF Gnistan U19 2:30 PM Kuopion Palloseura U19 KuPS U19
  FC Haka U19 FC Haka U19 6:00 PM Hämeenlinnan Jalkapalloseura U19 HJS U19
  Vantaan U19 Vantaan Jalkapalloseura U19 7:40 PM Käpylän Pallo U19 Käpylän U19
Matchday 24 Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec 12:40 PM Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
  GKS Tychy GKS Tychy 5:00 PM Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
  Podbeskidzie Podbeskidzie Bielsko-Biala 6:00 PM Bruk-Bet Termalica Nieciecza Termalica
  Sandecja Sandecja Nowy Sacz 7:10 PM Radomiak Radom Radomiak
Matchday 21 Lechia Tomaszow Lechia Tomaszow Mazowiecki 12:00 AM Bron Radom Bron Radom
  Znicz Biala P. Znicz Biala Piska 12:00 AM Pelikan Lowicz Pelikan Lowicz
  Huragan Morag Huragan Morag 12:00 AM Polonia Warsaw Pol. Warsaw
  Legia II Legia Warsaw II 12:00 AM Ursus Warszawa Ursus Warszawa
  O. Zambrow Olimpia Zambrow 12:00 AM Sokol Ostroda Sokol Ostroda
  Aleksandrow L. Sokol Aleksandrow Lodzki 12:00 AM Unia Skierniewice Unia Skierniewice
  KS Wasilków KS Wasilków 12:00 AM RKS Radomsko RKS Radomsko
  Ruch W.M. Ruch Wysokie Mazowieckie 12:00 AM Swit Nowy Dwor Mazowiecki Swit N.D.M.
  Pogon Grodzisk Pogon Grodzisk Mazowiecki 4:00 PM Concordia Elblag C. Elblag
Matchday 20 KKS Kalisz KKS 1925 Kalisz 12:00 AM Jarota Jarocin Jarota Jarocin
  Górnik Konin Górnik Konin 12:00 AM Pogon Szczecin II Pogon II
  Baltyk Gdynia Baltyk Gdynia 12:00 AM Chemik Police Chemik Police
  Mieszko Gniezno Mieszko Gniezno 12:00 AM Nielba Wagrowiec Nielba
  Unia Janikowo Unia Janikowo 12:00 AM Sokol Kleczew Sokol Kleczew
  Gwardia Koszalin Gwardia Koszalin 12:00 AM Grom Nowy Staw Grom N.S.
  Swit Szczecin Swit Szczecin 12:00 AM Radunia Stezyca Radunia Stezyca
  KP Starogard KP Starogard Gdanski 12:00 AM Kotwica Kolobrzeg Kotwica
  B. Koszalin Baltyk Koszalin 12:00 AM Polonia Sroda Wielkopolska Polonia Sroda
Matchday 21 Stal Krasnik Stal Krasnik 12:00 AM Podhale Nowy Targ NKP Podhale
  Korona Kielce II Korona Kielce II 12:00 AM Sokol Sieniawa Sokol Sieniawa
  Hetman Zamosc Hetman Zamosc 12:00 AM Wólczanka Wólka Pelkinska Wólczanka
  Siarka T. Siarka Tarnobrzeg 12:00 AM Wisla Pulawy Wisla Pulawy
  KSZO Ostrowiec KSZO Ostrowiec Swietokrzyski 12:00 AM Podlasie Biala Podlaska Podlasie B.P.
  Orleta R.P. Orleta Radzyn Podlaski 12:00 AM Chelmianka Chelm Chelmianka
  Hutnik Krakow Hutnik Krakow 12:00 AM Jutrzenka Giebultow Jutrzenka
  Motor Lublin Motor Lublin 12:00 AM Avia Swidnik Avia Swidnik
  Wisloka Debica Wisloka Debica 12:00 AM Wisla Sandomierz Wisla Sand.
Matchday 4 Bukhara FK Bukhara 12:00 PM FK Andijon FK Andijon
  Surkhon Surkhon Termiz 12:00 PM Mash'al Mubarek Mash'al
  Metallurg Bk. Metallurg Bekabad 2:15 PM Lokomotiv Tashkent Loko Tashkent
Matchday 19 Tottenham U18 Tottenham Hotspur U18 12:00 PM Arsenal FC U18 Arsenal U18
  Boro U18 Middlesbrough FC U18 12:00 PM Manchester United U18 Man Utd U18
  Man City U18 Manchester City U18 12:00 PM Stoke City U18 Stoke U18
  Newcastle U18 Newcastle United U18 12:00 PM Liverpool FC U18 Liverpool U18
  Brighton U18 Brighton & Hove Albion U18 12:00 PM West Ham United U18 West Ham U18
  Norwich U18 Norwich City U18 12:00 PM Chelsea FC U18 Chelsea U18
  West Brom U18 West Bromwich Albion U18 1:00 PM Blackburn Rovers U18 Blackburn U18
  Leicester U18 Leicester City U18 1:00 PM Southampton FC U18 Southampton U18
  Reading U18 Reading FC U18 1:00 PM Aston Villa U18 Aston Villa U18
  Everton U18 Everton FC U18 1:00 PM Wolverhampton Wanderers U18 Wolves U18
  Derby U18 Derby County U18 2:00 PM Sunderland AFC U18 Sunderland U18
  Fulham U18 Fulham FC U18 2:00 PM Swansea City U18 Swansea U18
Matchday 24 Blekitni Blekitni Stargard 1:00 PM Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
  Legionovia Legionovia Legionowo 3:00 PM Elana Torun Elana Torun
  Garbarnia Garbarnia Krakow 3:00 PM Gornik Polkowice Gornik Polk.
  Bytovia Bytow Bytovia Bytow 4:00 PM Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
  Olimpia Elblag Olimpia Elblag 5:00 PM Resovia Rzeszów Resovia
  Gornik Leczna Gornik Leczna 6:00 PM Stal Stalowa Wola Stalowa Wola
Matchday 29 Silivrispor Silivrispor 12:00 PM 52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
  Cankaya FK Cankaya FK 1:00 PM Tokatspor Tokatspor
  Sile Yildizspor Sile Yildizspor 1:00 PM Kizilcabölükspor Kizilcabölük
Matchday 19 SV Ried II SV Ried II 3:00 PM Deutschlandsberger SC Deutschlandsbg.
  Wolfsberg II Wolfsberger AC II 3:00 PM SK Sturm Graz II Sturm Graz II
  Stadl-Paura ATSV Stadl-Paura 3:00 PM WSC Hertha Wels Hertha Wels
Matchday 25 Aschaffenburg SV Viktoria Aschaffenburg 2:00 PM 1.FC Schweinfurt 05 Schweinfurt 05
  FV Illertissen FV Illertissen 2:00 PM VfB Eichstätt VfB Eichstätt
  VfR Garching VfR Garching 2:00 PM TSV Rain/Lech TSV Rain/Lech
  Nuremberg II 1.FC Nuremberg II 2:00 PM Türkgücü München Türkgücü Münch.
  1860 Rosenheim TSV 1860 Rosenheim 2:00 PM SpVgg Bayreuth SpVgg Bayreuth
  SV Schalding SV Schalding-Heining 2:00 PM SV Heimstetten SV Heimstetten
  FC Augsburg II FC Augsburg II 2:00 PM TSV Aubstadt Aubstadt
  FSV Mainz 05 II 1.FSV Mainz 05 II 2:00 PM FC Bayern Alzenau Bayern Alzenau
  Hoffenheim II TSG 1899 Hoffenheim II 2:00 PM 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
  FK Pirmasens FK Pirmasens 2:00 PM Kickers Offenbach K. Offenbach
  TSV Steinbach TSV Steinbach Haiger 2:00 PM Bahlinger SC Bahlinger SC
  TSG Balingen TSG Balingen 2:00 PM SSV Ulm 1846 SSV Ulm 1846
  RW Koblenz TuS Rot-Weiß Koblenz 2:00 PM VfR Aalen VfR Aalen
Matchday 20 Wiener Viktoria SC Wiener Viktoria 4:00 PM FC Marchfeld Donauauen Marchfeld
  Leobendorf SV Leobendorf 4:00 PM SK Rapid Wien II Rapid Wien II
  Stripfing SV Stripfing 4:00 PM ASK-BSC Bruck/Leitha Bruck/L.
Matchday 21 FC Black Stars FC Black Stars Basel 12:00 AM FC Köniz FC Köniz
  Etoile Carouge Etoile Carouge FC 12:00 AM FC Basel 1893 U21 FC Basel U21
  FC Zürich U21 FC Zürich U21 4:00 PM Yverdon-Sport FC Yverdon-Sport
  FC Bavois FC Bavois 4:00 PM FC Sion U21 FC Sion U21
  Rapperswil-Jona FC Rapperswil-Jona 5:00 PM SC Cham SC Cham
Matchday 2 Saalfelden FC Pinzgau Saalfelden 12:00 AM Dornbirner SV Dornbirner SV
  Schwaz SC Schwaz 2:00 PM VfB Hohenems Hohenems
  SV Wörgl SV Wörgl 4:30 PM Salzburger AK 1914 SAK 1914
Matchday 1 Altach Juniors SC Rheindorf Altach Juniors 12:00 AM Rot-Weiß Rankweil Rankweil
  Bregenz Schwarz-Weiß Bregenz 12:00 AM FC Lauterach Lauterach
  Röthis SC Röthis 12:00 AM FC Langenegg Langenegg
  A. Lustenau II SC Austria Lustenau II 12:00 AM FC Wolfurt Wolfurt
 
A. Salzburg SV Austria Salzburg 12:00 AM TSV St. Johann St. Johann
  Bischofshofen SK Bischofshofen 12:00 AM SV Wals-Grünau Wals-Grünau
  Kuchl SV Kuchl 12:00 AM SV Grödig Grödig
  USK Anif USK Anif 12:00 AM SV Seekirchen Seekirchen
Matchday 18 FC Bulle FC Bulle 5:00 PM Team Vaud U21 Team Vaud U21
  Vevey United FC Vevey United 5:30 PM FC La Chaux-de-Fonds Chaux-de-Fonds
Matchday 19 Akademisk BK Akademisk Boldklub 12:00 PM Aarhus Fremad Aarhus Fremad
  VSK Aarhus VSK Aarhus 1:30 PM Middelfart Boldklub Middelfart
  FA 2000 FA 2000 1:45 PM Boldklubben af 1893 B93
  Jammerbugt FC Jammerbugt FC 2:00 PM Vejgaard B Vejgaard B
  Naesby BK Naesby Boldklub 2:00 PM FC Sydvest 05 FC Sydvest
  Brabrand IF Brabrand IF 2:00 PM Dalum IF Dalum IF
  Skovshoved Skovshoved IF 3:00 PM Slagelse B&I Slagelse
  Brönshöj BK Brönshöj Boldklub 3:00 PM BK Frem BK Frem
Matchday 18 SC Goldau SC Goldau 4:00 PM Grasshopper Club Zürich U21 GC Zürich U21
Matchday 15 FC Dietikon FC Dietikon 4:00 PM FC Balzers FC Balzers
Matchday 18 FC Paradiso FC Paradiso 4:00 PM USV Eschen-Mauren Eschen-Mauren
  SV Höngg SV Höngg 4:00 PM FC Kosova FC Kosova
Matchday 27 SV Curslack-N. SV Curslack-Neuengamme 2:00 PM SC Victoria Hamburg SC Victoria
  Meiendorfer SV