For using this site, please activate JavaScript.

Matches Mar 22, 2020

Matchday 27
Bor. M'gladbach Borussia Mönchengladbach 1:30 PM Bayer 04 Leverkusen Bay. Leverkusen
 
Bayern Munich Bayern Munich 3:30 PM Eintracht Frankfurt E. Frankfurt
 
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 6:00 PM Borussia Dortmund Bor. Dortmund
 
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg 1:30 PM FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
 
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 1:30 PM SV Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
 
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden 1:30 PM SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
Matchday 30
SV Meppen SV Meppen 1:00 PM FC Hansa Rostock Hansa Rostock
 
FSV Zwickau FSV Zwickau 2:00 PM Hallescher FC Hallescher FC
Matchday 31
Leicester Leicester City 3:00 PM Brighton & Hove Albion Brighton
 
Wolves Wolverhampton Wanderers 3:00 PM AFC Bournemouth Bournemouth
 
Southampton Southampton FC 5:30 PM Arsenal FC Arsenal
Matchday 20 CE Carroi Club Esportiu Carroi 12:00 PM Atlètic Club d'Escaldes AC Escaldes
  FC Ordino FC Ordino 2:00 PM UE Sant Julia Sant Julia
  FC Santa Coloma FC Santa Coloma 4:00 PM UE Engordany UE Engordany
  IC d'Escaldes Inter Club d'Escaldes 6:00 PM UE Escale Santa Coloma Santa Coloma
Matchday 29 Real Valladolid Real Valladolid CF 6:30 PM Celta de Vigo Celta de Vigo
  Alavés Deportivo Alavés 6:30 PM Real Sociedad Real Sociedad
  Levante Levante UD 6:30 PM Sevilla FC Sevilla FC
 
FC Barcelona FC Barcelona 6:30 PM CD Leganés CD Leganés
  CA Osasuna CA Osasuna 6:30 PM Atlético Madrid Atlético Madrid
  Real Betis Real Betis Balompié 6:30 PM Granada CF Granada CF
 
Real Madrid Real Madrid 6:30 PM Valencia CF Valencia
  SD Eibar SD Eibar 6:30 PM Athletic Bilbao Athletic
  Villarreal Villarreal CF 6:30 PM RCD Mallorca RCD Mallorca
  Getafe Getafe CF 6:30 PM RCD Espanyol Barcelona Espanyol
Matchday 30 Saint-Étienne AS Saint-Étienne 3:00 PM RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
  Reims Stade Reims 5:00 PM FC Nantes FC Nantes
  Marseille Olympique Marseille 9:00 PM Paris Saint-Germain Paris SG
Matchday 24
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 2:30 PM LASK LASK
 
TSV Hartberg TSV Hartberg 2:30 PM Red Bull Salzburg RB Salzburg
 
Rapid Vienna Rapid Vienna 5:00 PM SK Sturm Graz Sturm Graz
Matchday 23 KS Samara Krylya Sovetov Samara 12:00 PM Akhmat Grozny Akhmat Grozny
  Ufa FK Ufa 12:00 PM FK Tambov Tambov
  CSKA Moscow CSKA Moscow 2:30 PM Zenit St. Petersburg Zenit S-Pb
  Krasnodar FK Krasnodar 5:00 PM Dinamo Moscow Dinamo Moscow
  Krasnodar II FK Krasnodar II 11:00 AM Dinamo Moscow II Dinamo M II
Matchday 27
FC Lugano FC Lugano 4:00 PM FC Basel 1893 FC Basel
 
Servette FC Servette FC 4:00 PM BSC Young Boys BSC Young Boys
 
FC Thun FC Thun 4:00 PM FC Zürich FC Zürich
Matchday 28 Fortuna Sittard Fortuna Sittard 12:15 PM PSV Eindhoven PSV Eindhoven
  FC Groningen FC Groningen 2:30 PM AZ Alkmaar AZ Alkmaar
 
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 2:30 PM Ajax Amsterdam Ajax
  FC Emmen FC Emmen 4:45 PM FC Utrecht FC Utrecht
Matchday 27
Genclerbirligi Genclerbirligi Ankara 11:30 AM Konyaspor Konyaspor
  C. Rizespor Caykur Rizespor 2:00 PM Galatasaray SK Galatasaray
 
Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 5:00 PM Alanyaspor Alanyaspor
  Göztepe Göztepe 5:00 PM Trabzonspor Trabzonspor
Matchday 4 Chindia AFC Chindia Targoviste 7:30 PM FC Viitorul FC Viitorul
Matchday 32 St. Mirren St. Mirren FC 1:00 PM Rangers FC Rangers
Matchday 26 Waremme RS Waremmien FC 3:00 PM RCS Verlaine RCS Verlaine
  RUS Givry RUS Givry 3:00 PM RRC Hamoir RRC Hamoir
  Stockay RRC Stockay-Warfusée 3:00 PM CS Onhaye CS Onhaye
  Francs Borains Royal Francs Borains 3:00 PM Solières Sport Solières
  Rupel Boom FC Rupel Boom 3:00 PM RFC Lüttich RFC Lüttich
  KVC Winkel Sp. KVC Winkel Sport 3:00 PM UR La Louvière Centre UR La Louvière
  URSL Visé URSL Visé 3:00 PM KSK Lierse Kempenzonen KSK Lierse Kem.
  KVK Westhoek KVK Westhoek 3:00 PM KSCT Menen KSCT Menen
  KRC Harelbeke Racing Harelbeke 3:00 PM KSV Temse KSV Temse
  Sparta Petegem KFC Sparta Petegem 3:00 PM KFC Mandel United KFC Mandel Utd.
  Berchem Sport Berchem Sport 3:00 PM AS Verbroedering Geel ASV Geel
  Tienen KVK Tienen 5:0 KFC Duffel KFC Duffel
  KVV Vosselaar KVV Vosselaar 3:00 PM SC Eendracht Aalst Eendracht Aalst
  Ol. Wijgmaal Olympia SC Wijgmaal 3:00 PM Koninklijke Sporting Hasselt KS Hasselt
  AC Horsens AC Horsens 2:00 PM Bröndby IF Bröndby IF
  FC Copenhagen FC Copenhagen 2:00 PM Randers FC Randers FC
  Nordsjaelland FC Nordsjaelland 2:00 PM FC Midtjylland FC Midtjylland
  SönderjyskE SönderjyskE 2:00 PM Silkeborg IF Silkeborg IF
  Hobro IK Hobro IK 2:00 PM Lyngby BK Lyngby BK
  Aalborg BK Aalborg BK 2:00 PM Aarhus GF Aarhus GF
  Odense BK Odense Boldklub 2:00 PM Esbjerg fB Esbjerg fB
Matchday 28 Mladost FK Mladost Lucani 12:00 AM FK Macva Sabac Macva
  Vozdovac FK Vozdovac 12:00 AM FK Napredak Krusevac Napredak
  Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 12:00 AM FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
  Radnicki Nis FK Radnicki Nis 12:00 AM FK Rad Rad
  Cukaricki FK Cukaricki 12:00 AM FK Indjija Indjija
  Red Star Red Star Belgrade 12:00 AM FK Radnik Surdulica Radnik
  Spartak FK Spartak Subotica 12:00 AM FK Partizan Belgrade Partizan
  Proleter FK Proleter Novi Sad 12:00 AM FK TSC Backa Topola FK TSC
  Korona Kielce Korona Kielce 12:30 PM Piast Gliwice Piast Gliwice
  Arka Gdynia Arka Gdynia 3:00 PM Slask Wroclaw Slask Wroclaw
  Wisla Kraków Wisla Kraków 5:30 PM Legia Warszawa Legia Warszawa
Matchday 24 Lokomotiv GO FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 2:30 PM PFK Ludogorets Razgrad II Ludogorets II
Matchday 27 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana 5:00 PM NK Celje NK Celje
Matchday 19 Muhlenbach FC Blue Boys Muhlenbach 4:00 PM FC UNA Strassen FC UNA Strassen
  Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 4:00 PM CS Fola Esch CS Fola Esch
  US Hostert US Hostert 4:00 PM FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
  Jeunesse Esch Jeunesse Esch 4:00 PM US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
  F91 Dudelange F91 Dudelange 4:00 PM FC Victoria Rosport Vict. Rosport
Matchday 2 Spartak Trnava Spartak Trnava 5:00 PM MFK Ruzomberok Ruzomberok
Matchday 25 F. Regensburg SV Fortuna Regensburg 2:00 PM SV Neukirchen b. Hl. Blut SV Neukirchen
  SC 04 Schwabach SC 04 Schwabach 11:00 AM SG Quelle Fürth Quelle Fürth
  ASV Vach ASV Vach 3:00 PM SpVgg Jahn Forchheim Jahn Forchheim
  TSV Buch TSV Buch (Bay.) 3:00 PM FSV Stadeln FSV Stadeln
  1.FC Fuchsstadt 1.FC Fuchsstadt 3:00 PM VfL Frohnlach VfL Frohnlach
  SV Euerbach-K. SV Euerbach-Kützberg 3:00 PM ASV Rimpar ASV Rimpar
  SVV Aschaffenb. SV Vatanspor Aschaffenburg 4:00 PM TSV Lengfeld (Bay.) TSV Lengfeld
  B. Neunkirchen Borussia Neunkirchen 3:00 PM SV Auersmacher Auersmacher
  SV Saar 05 SV Saar 05 Saarbrücken 3:00 PM SV Rot-Weiß Hasborn RW Hasborn
  VfL Primstal VfL Primstal 3:00 PM SF Köllerbach SF Köllerbach
  FSG Steinbach FSG Ottweiler/Steinbach 3:00 PM SC Halberg Brebach Halberg Brebach
  VfB Dillingen VfB Dillingen 3:00 PM 1.FC Reimsbach 1.FC Reimsbach
  Quierschied SpVgg Quierschied 3:00 PM FV Eppelborn FV Eppelborn
  SV Mettlach SV Mettlach 3:00 PM FV Schwalbach FV Schwalbach
  FC Homburg II FC 08 Homburg II 3:00 PM FSV Jägersburg FSV Jägersburg
  TuS Herrensohr TuS Herrensohr 3:00 PM FV Bischmisheim FV Bischmisheim
  SV Hö/Nie SV Hönnepel-Niedermörmter 3:00 PM SV Sonsbeck SV Sonsbeck
  BW Dingden SV Blau-Weiß Dingden 3:00 PM ASV Süchteln ASV Süchteln
  VSF Amern VSF Amern 3:00 PM Holzheimer SG Holzheimer SG
  PSV Wesel PSV Wesel-Lackhausen 3:00 PM SGE Bedburg-Hau SGE Bedburg-Hau
  Scherpenberg SV Scherpenberg 3:15 PM SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
  Kapellen-Erft SC Kapellen-Erft 3:30 PM TuS Fichte Lintfort Fichte Lintfort
  DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis 3:30 PM TSV Meerbusch II Meerbusch II
  VfR Fischeln VfR Fischeln 3:30 PM VfL Rhede VfL Rhede
  Giesenkirchen DJK/VfL Giesenkirchen 3:30 PM 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
Matchday 24 VfB Wissen VfB Wissen 2:30 PM SG Eintracht Mendig-Bell SG Mendig
  Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich 3:00 PM SG Hochwald/Zerf SG Hochwald
  SG Alfbachtal SG Alfbachtal 3:00 PM SV Mehring (Rhld.) SV Mehring
  SG Neitersen/A. SG Neitersen/Altenkirchen 3:00 PM TuS Mayen TuS Mayen
  SV Morbach SV Morbach 3:00 PM FSV Trier-Tarforst FSV Tarforst
Matchday 20 Germ. Mittweida SV Germania Mittweida 3:00 PM FSV Neusalza-Spremberg FSV Neusalza-S.
Matchday 23 Durlach-Aue SpVgg Durlach-Aue 12:00 AM SpVgg Neckarelz SpVgg Neckarelz
  VfB Gartenstadt VfB Gartenstadt 12:00 AM FC Germania Friedrichstal Friedrichstal
  F. Heddesheim Fortuna Heddesheim 12:00 AM TSV Wieblingen TSV Wieblingen
  W. Mannheim II SV Waldhof Mannheim II 12:00 AM FC-Astoria Walldorf II FCA Walldorf II
Matchday 25 FV Breidenbach FV Breidenbach 3:00 PM SV Bauerbach SV Bauerbach
  VfB Marburg VfB Marburg 3:00 PM FC Waldbrunn FC Waldbrunn
  SG Kinzenbach SG Kinzenbach 3:00 PM RSV Weyer RSV Weyer
  TuBa Pohlheim FC TuBa Pohlheim 3:00 PM FC Gießen II FC Gießen II
  Spvgg Eltville Spvgg Eltville 3:00 PM SF/BG Marburg SF/BG Marburg
  FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 3:00 PM SSV Langenaubach Langenaubach
  Waldgirmes II SC Waldgirmes II 3:00 PM Germania Schwanheim G. Schwanheim
  FC Ederbergland FC Ederbergland 3:00 PM FC Cleeberg FC Cleeberg
  CSC 03 Kassel CSC 03 Kassel 3:00 PM Melsunger FV Melsunger FV
  Hünfelder SV Hünfelder SV 3:00 PM Türkgücü Kassel Türkgücü KS
  SSV Sand SSV Sand 3:00 PM SG Hombressen/​Udenhausen SG Hombressen
  SG Ehrenberg SG Ehrenberg 3:00 PM SG Johannesberg SG Johannesberg
  Barockstadt II SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II 3:00 PM FC Britannia Eichenzell Eichenzell
  JSK Rodgau JSK Rodgau 3:00 PM TS Ober-Roden TS Ober-Roden
  Vikt. Urberach FC Viktoria 09 Urberach 3:00 PM Germania Großkrotzenburg Großkrotzenburg
  Hanauer SC 1960 Hanauer SC 1960 3:00 PM Rot-Weiß Darmstadt RW Darmstadt
  Sportfreunde 04 FFV Sportfreunde 1904 3:00 PM 1.FC Erlensee 1.FC Erlensee
  Wald-Michelbach Eintracht Wald-Michelbach 3:00 PM SG Bornheim/GW SG Bornheim/GW
  VfB Ginsheim II VfB Ginsheim II 3:00 PM SpVgg Neu-Isenburg Neu-Isenburg
  SV der Bosnier SV der Bosnier Frankfurt 3:00 PM Germania Ober-Roden Ober-Roden
  Unterabsteinach SG Unter-Abtsteinach 3:00 PM SG Rot-Weiß Frankfurt RW Frankfurt
Matchday 20 DJK Donauesch. DJK Donaueschingen 3:00 PM SC Lahr SC Lahr
  FC Denzlingen FC Denzlingen 3:00 PM Offenburger FV Offenburger FV
  FV Lörrach-Br. FV Lörrach-Brombach 3:30 PM FC Waldkirch FC Waldkirch
Matchday 22 TuS Rüssingen TuS Rüssingen 3:00 PM FC Basara Mainz Basara Mainz
  Idar-Oberstein SC Idar-Oberstein 3:00 PM ASV Fußgönheim ASV Fußgönheim
  SV Morlautern SV Morlautern 3:00 PM SG Rieschweiler SG Rieschweiler
  FK Pirmasens II FK Pirmasens II 3:00 PM TSV Gau-Odernheim Gau-Odernheim
  SV Steinwenden SV Steinwenden 3:00 PM SV Alemannia Waldalgesheim Waldalgesheim
  SV Rülzheim SV Rülzheim 3:00 PM SG Meisenheim/Desloch/Jeckenbach SG Meisenheim
  FC Speyer 09 FC Speyer 09 3:00 PM Eintracht Bad Kreuznach Bad Kreuznach
  TB Jahn Zeiskam TB Jahn Zeiskam 3:00 PM TuS Marienborn TuS Marienborn
  GW Nottuln Grün-Weiß Nottuln 3:00 PM SuS Neuenkirchen Neuenkirchen
  SC Roland SC Roland Beckum 3:00 PM SV Rödinghausen II Rödinghausen II
  VfL Theesen VfL Theesen 3:00 PM TuS Hiltrup TuS Hiltrup
  SC Herford SC Herford 3:00 PM SpVgg Vreden SpVgg Vreden
  1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck 3:00 PM Victoria Clarholz Vict. Clarholz
  TuS Tengern TuS Tengern 3:00 PM SV Spexard SV Spexard
  Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 3:00 PM VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
Matchday 24 C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 3:00 PM SV Sodingen SV Sodingen
  TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen 3:00 PM BSV Schüren BSV Schüren
  YEG Hassel YEG Hassel 3:00 PM SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
  FC Iserlohn FC Iserlohn 46/49 3:00 PM SV Hohenlimburg 10 SV Hohenlimburg
  DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel 3:00 PM FSV Gerlingen FSV Gerlingen
  Westfalia Wickede Westfalia Wickede 3:15 PM SG Finnentrop/Bamenohl Finnentrop/Bam.
  SC Neheim SC Neheim 3:15 PM DSC Wanne-Eickel Wanne-Eickel
  Lennestadt FC Lennestadt 3:30 PM FC Brünninghausen Brünninghausen
Matchday 22 Platense Club Atlético Platense 12:00 AM CA Estudiantes (Buenos Aires) CA Estudiantes
  Ferro Club Ferro Carril Oeste 12:00 AM Club Social y Atlético Guillermo Brown Guillermo Brown
Group A CA Banfield Club Atlético Banfield 3:00 PM Club Atlético Independiente Independiente
  Newell's Club Atlético Newell's Old Boys 7:30 PM Club Atlético Patronato CA Patronato
  Boca Juniors Club Atlético Boca Juniors 9:45 PM Club Atlético Central Córdoba (SdE) Central Córdoba
Group B CA Talleres Club Atlético Talleres 12:00 AM Club Atlético River Plate River Plate
  Estudiantes Club Estudiantes de La Plata 5:15 PM Club Atlético Lanús Lanús
Group A Gimnasia Club de Gimnasia y Esgrima La Plata 12:00 AM Club Atlético Newell's Old Boys Newell's
  CA Patronato Club Atlético Patronato 12:00 AM Club Atlético Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
  CA Unión Club Atlético Unión 12:00 AM Club Atlético San Lorenzo de Almagro San Lorenzo
  Independiente Club Atlético Independiente 12:00 AM Club Atlético Boca Juniors Boca Juniors
  Central Córdoba Club Atlético Central Córdoba (SdE) 12:00 AM Arsenal Fútbol Club Arsenal FC
  Godoy Cruz Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba 12:00 AM Club Atlético Banfield CA Banfield
Group B CA Rosario Club Atlético Rosario Central 12:00 AM Defensa y Justicia Defensa
  Lanús Club Atlético Lanús 12:00 AM Club Atlético Talleres CA Talleres
  CA Tucumán Club Atlético Tucumán 12:00 AM Club Atlético Colón CA Colón
  Aldosivi Club Atlético Aldosivi 12:00 AM Club Estudiantes de La Plata Estudiantes
  River Plate Club Atlético River Plate 12:00 AM Asociación Atlética Argentinos Juniors Argentinos Jrs.
  Huracán Club Atlético Huracán 12:00 AM Racing Club Racing Club
Matchday 11 Puebla FC Puebla FC 12:00 AM CD Cruz Azul CD Cruz Azul
  Monterrey CF Monterrey 12:00 AM Santos Laguna Santos Laguna
  América CF América 2:00 AM Club León FC León
  CF Pachuca CF Pachuca 2:00 AM Deportivo Toluca Toluca
  Necaxa Club Necaxa 4:00 AM Tigres UANL Tigres UANL
  UNAM Pumas UNAM Pumas 7:00 PM Club Tijuana Club Tijuana
Matchday 4 Inter Miami CF Inter Miami CF 1:00 AM New York Red Bulls NY Red Bulls
  Colorado Colorado Rapids 2:00 AM Houston Dynamo Houston
  Salt Lake Real Salt Lake City 2:00 AM New England Revolution Revolution
  Sounders FC Seattle Sounders FC 3:00 AM FC Dallas FC Dallas
  Quakes San Jose Earthquakes 3:00 AM Sporting Kansas City Kansas
  Chicago Fire Chicago Fire FC 8:30 PM Atlanta United FC Atlanta United
  Philadelphia Philadelphia Union 8:30 PM D.C. United D.C. United
  LA Galaxy Los Angeles Galaxy 11:00 PM Orlando City SC Orlando City SC
Matchday 6 H. C. Sapporo Hokkaido Consadole Sapporo 5:00 AM Vissel Kobe Vissel Kobe
  Vegalta Sendai Vegalta Sendai 5:00 AM Oita Trinita Oita Trinita
  Nagoya Grampus Nagoya Grampus 6:00 AM Urawa Red Diamonds Urawa Reds
  Sanf. Hiroshima Sanfrecce Hiroshima 6:00 AM Yokohama F. Marinos Yokohama F. M.
  Sagan Tosu Sagan Tosu 6:00 AM Gamba Osaka Gamba Osaka
  Kashima Antlers Kashima Antlers 6:00 AM Shonan Bellmare Shonan Bellmare
  Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol 7:00 AM FC Tokyo FC Tokyo
  Cerezo Osaka Cerezo Osaka 7:00 AM Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
  Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 9:00 AM Yokohama FC Yokohama FC
Matchday 3 Iwate Grulla M. Iwate Grulla Morioka 5:00 AM Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
  Blaublitz Akita Blaublitz Akita 5:00 AM azul claro Numazu a. cl. Numazu
  Kataller Toyama Kataller Toyama 6:00 AM Fujieda MYFC Fujieda MYFC
  FC Gifu FC Gifu 6:00 AM FC Tokyo U23 FC Tokyo U23
Matchday 6 Reno. Yamaguchi Renofa Yamaguchi 6:00 AM Mito HollyHock Mito HollyHock
  Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 6:00 AM Zweigen Kanazawa Zweig. Kanazawa
  Omiya Ardija Omiya Ardija 6:00 AM Ventforet Kofu Ventforet Kofu
  Gir. Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 6:00 AM Matsumoto Yamaga Matsumoto Yama.
  Tokyo Verdy Tokyo Verdy 6:00 AM Júbilo Iwata Júbilo Iwata
  V-V. Nagasaki V-Varen Nagasaki 6:00 AM Ehime FC Ehime FC
  Machida Zelvia Machida Zelvia 6:00 AM Albirex Niigata Albirex Niigata
  FC Ryukyu FC Ryukyu 7:00 AM Tokushima Vortis Tokushima Vort.
  Tochigi SC Tochigi SC 9:00 AM JEF United Chiba JEF Utd. Chiba
Matchday 2 Veertien Mie Veertien Mie 5:00 AM Honda FC Honda FC
  Iwaki FC Iwaki FC 5:00 AM Verspah Oita Verspah Oita
  Kochi Utd. Kochi United 5:00 AM Nara Club Nara Club
  Musashino City Tokyo Musashino City 5:00 AM ReinMeer Aomori ReinMeer Aomori
  Honda Lock Honda Lock 5:00 AM Tegevajaro Miyazaki Teg. Miyazaki
Matchday 9 Atlante CF Atlante 12:00 AM Correcaminos de la UAT Correcaminos
Matchday 28 KF Laçi KF Laçi 2:00 PM KF Vllaznia KF Vllaznia
  FK Bylis Ballsh FK Bylis Ballsh 2:00 PM KF Teuta KF Teuta
  Flamurtari FC Flamurtari FC 5:00 PM KF Skënderbeu KF Skënderbeu
Matchday 24 Newcastle Newcastle United Jets 6:00 AM Wellington Phoenix Wellington P.
  Melbourne Melbourne Victory 8:00 AM Brisbane Roar Brisbane Roar
Matchday 1 FK Slutsk FK Slutsk 3:1 Slavia Mozyr Slavia
  Belshina Belshina Bobruisk 1:3 FK Minsk FK Minsk
Matchday 20 El Makasa Masr El Makasa 12:00 AM El Gouna FC El Gouna
  El Ittihad Ittihad Alexandria 12:00 AM El Masry SC El Masry
  FC Masr FC Masr 12:00 AM Zamalek SC Zamalek
  Ismaily Ismaily SC 12:00 AM Wadi Degla FC Wadi Degla
Matchday 18 Raja Casablanca Raja Club Athletic Casablanca 8:00 PM Club Athletic Youssoufia Berrechid Berrechid
Matchday 5 Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi 12:00 AM Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
  Saburtalo FC Saburtalo 12:00 AM FC Telavi FC Telavi
  FC Dila FC Dila Gori 12:00 AM FC Merani Tbilisi FC Merani
  FC Locomotive FC Locomotive Tbilisi 12:00 AM Dinamo Batumi Dinamo Batumi
  FC Samtredia FC Samtredia 12:00 AM Chikhura Sachkhere Chikhura
Matchday 4 FC Seoul FC Seoul 6:00 AM Suwon Samsung Bluewings Suwon Bluewings
  Seongnam FC Seongnam FC 8:00 AM Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
  Incheon Utd. Incheon United 8:00 AM Gwangju FC Gwangju FC
Matchday 22 NK Krsko NK Krsko 1:00 PM ND Gorica ND Gorica
  NK Radomlje NK Radomlje 3:00 PM NK Dekani NK Dekani
Matchday 3 San Antonio FC San Antonio FC 12:00 AM Phoenix Rising FC Phoenix Rising
  Tacoma Defiance Tacoma Defiance 12:00 AM Oklahoma City Energy FC Oklahoma City
  Bold FC Austin Bold FC 12:00 AM Reno 1868 FC Reno FC
  Legion FC Birmingham Legion FC 12:00 AM Miami FC Miami FC
  St. Louis FC Saint Louis FC 12:00 AM Indy Eleven Indy Eleven
  RGV FC Toros Rio Grande Valley FC Toros 12:00 AM Real Monarchs SLC Real Monarchs
  Kansas City II Sporting Kansas City II 12:00 AM Memphis 901 FC Memphis 901
  Tulsa FC Tulsa 12:00 AM Las Vegas Lights FC Las Vegas
  New Mexico Utd. New Mexico United 12:00 AM El Paso Locomotive FC El Paso
  Charlotte Ind. Charlotte Independence 12:00 AM New York Red Bulls II NY Red Bulls II
  LA Galaxy II Los Angeles Galaxy II 12:00 AM Sacramento Republic FC Sacramento FC
  Orange County Orange County SC 12:00 AM San Diego Loyal SC San Diego Loyal
  Pittsburgh Pittsburgh Riverhounds SC 12:00 AM Louisville City FC Louisville City
  TB Rowdies Tampa Bay Rowdies 12:30 AM North Carolina FC North Carolina
Matchday 4 Gyeongnam FC Gyeongnam FC 5:00 AM Bucheon FC 1995 Bucheon FC
  Jeju Utd. Jeju United 7:00 AM Seoul E-Land Seoul E-Land
  Suwon FC Suwon FC 7:00 AM Daejeon Hana Citizen Daejeon Hana C.
Matchday 26 ADO '20 ADO '20 Heemskerk 2:00 PM HSC '21 Haaksbergen HSC '21
  Hoogland VV Hoogland 2:00 PM OFC Oostzaan OFC Oostzaan
  Dongen VV Dongen 2:00 PM RKVV DEM RKVV DEM
  ADO U21 ADO Den Haag U21 2:30 PM USV Hercules USV Hercules
  SV Oss '20 SV Oss '20 2:30 PM HV & CV Quick Quick DH
  Lienden FC Lienden 2:30 PM EVV Echt EVV Echt
Matchday 21 SKU Amstetten SKU Amstetten 10:30 AM FC Wacker Innsbruck FC Wacker
Matchday 40 Nottm Forest Nottingham Forest 4:00 PM Bristol City Bristol City
Final Club Brugge Club Brugge KV 2:30 PM Royal Antwerp FC Royal Antwerp
Matchday 17 Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 3:00 PM FC Mondercange Mondercange
  Junglinster FC Jeunesse Junglinster 3:00 PM US Rumelange US Rumelange
  FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 3:00 PM FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
  UN Käerjéng 97 UN Käerjéng 97 3:00 PM Swift Hesperange Hesperange
  Mertert-Wass. Union Mertert-Wasserbillig 4:00 PM FC Blo-Wäiss Medernach Medernach
  Weiler FC Yellow Boys Weiler-La-Tour 4:00 PM FC Mamer 32 FC Mamer 32
  US Esch Union Sportive Esch-Alzette 4:00 PM  FC Alisontia Steinsel Steinsel
Matchday 5 Cerro Largo Cerro Largo FC 8:00 PM CA Rentistas Rentistas
  Progreso Club Atlético Progreso 8:00 PM Club Atlético Cerro CA Cerro
  Mvd City Torque Montevideo City Torque 8:00 PM Danubio FC Danubio FC
  Peñarol CA Peñarol 10:00 PM Club Atlético Boston River Boston River
Matchday 3 Nea Salamis Nea Salamina Famagusta 5:00 PM Pafos FC Pafos FC
  AEK Larnaca AEK Larnaca 3:00 PM APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Matchday 32 Lecco Calcio Lecco 1912 12:00 AM Carrarese Calcio 1908 Carrarese
  Monza AC Monza 12:00 AM US Pergolettese 1932 Pergolettese
  Pro Patria Aurora Pro Patria 12:00 AM Como 1907 Como
  Pianese US Pianese 12:00 AM US Pistoiese 1921 Pistoiese
  Juventus U23 Juventus U23 12:00 AM AS Giana Erminio Giana Erminio
  Arezzo SS Arezzo 12:00 AM US Città di Pontedera Pontedera
  UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 12:00 AM AC Gozzano Gozzano
  Siena Robur Siena 12:00 AM AC Renate Renate
  Novara Novara Calcio 1908 12:00 AM US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
  Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 12:00 AM Olbia Calcio 1905 Olbia
  Padova Calcio Padova 3:00 PM LR Vicenza Virtus LR Vicenza
  Sambenedettese US Sambenedettese 3:00 PM Reggio Audace FC Reggio Audace
  Modena Modena FC 2018 3:00 PM AS Gubbio 1910 AS Gubbio
  Südtirol FC Südtirol 3:00 PM Imolese Calcio 1919 Imolese
  Arzignano FC Arzignano Valchiampo 3:00 PM Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
  Ravenna Ravenna FC 5:30 PM Carpi FC 1909 Carpi
  Triestina US Triestina 5:30 PM Feralpisalò Feralpisalò
  Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 5:30 PM Rimini FC Rimini
  Piacenza Piacenza Calcio 1919 5:30 PM Virtusvecomp Verona Virtus Verona
  Cavese Cavese 1919 3:00 PM Sicula Leonzio Sicula Leonzio
  Catania Calcio Catania 3:00 PM Paganese Calcio 1926 Paganese
  Picerno AZ Picerno 3:00 PM Ternana Calcio Ternana
  Avellino US Avellino 1912 3:00 PM US Catanzaro Catanzaro
  Bisceglie AS Bisceglie 1913 5:30 PM Teramo Calcio 1913 Teramo
  Reggina Reggina 1914 5:30 PM Potenza Calcio Potenza
  Monopoli SS Monopoli 1966 5:30 PM Rende Calcio 1968 Rende
  V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 5:30 PM FC Rieti Rieti
Matchday 29 Amed SK Amed SK 12:30 PM Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
  Hekimoglu Hekimoglu Trabzon 12:30 PM Sariyer Sariyer
  Corum FK Corum Futbol Kulübü 1:00 PM Sanliurfaspor Sanliurfaspor
  Inegölspor Inegölspor 1:00 PM Pendikspor Pendikspor
  Manisa FK Manisa Futbol Kulübü 1:00 PM Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
  Hacettepe Hacettepe Spor 1:00 PM Samsunspor Samsunspor
  Kirklarelispor Kirklarelispor 1:00 PM Baskent Akademi FK BAK FK
  Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 1:00 PM 1922 Konyaspor 1922 Konya
  Sancaktepe FK Sancaktepe Futbol Kulübü 1:00 PM Gümüshanespor Gümüshanespor
 
Elazigspor Elazigspor 12:00 AM Ankara Demirspor Ankara Demir
  Bandirmaspor Bandirmaspor 11:30 AM Kahramanmarasspor Kahramanmaras
  Nigde Anadolu Nigde Anadolu FK 11:30 AM Bodrum Belediyesi Bodrumspor BB Bodrumspor
  Bayburt Idare Bayburt Özel Idare Spor 12:30 PM Sivas Belediye Spor Sivas Belediye
  GMG Kastamonu GMG Kastamonuspor 1:00 PM Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
  Sakaryaspor Sakaryaspor 1:00 PM Kardemir Karabükspor Karabükspor
  Eyüpspor Eyüpspor 1:00 PM Van Spor FK Van Spor FK
  Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 1:00 PM Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
Matchday 33 Alcorcón AD Alcorcón 6:30 PM Sporting Gijón Sporting Gijón
  CD Lugo CD Lugo 6:30 PM Real Zaragoza Real Zaragoza
  CD Tenerife CD Tenerife 6:30 PM Málaga CF Málaga CF
  UD Almería UD Almería 6:30 PM UD Las Palmas UD Las Palmas
  CD Numancia CD Numancia 6:30 PM Cádiz CF Cádiz CF
  Extremadura Extremadura UD 6:30 PM Albacete Balompié Albacete
  Ponferradina SD Ponferradina 6:30 PM Elche CF Elche CF
  Girona Girona FC 6:30 PM Racing Santander Racing
  Real Oviedo Real Oviedo 6:30 PM Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
  SD Huesca SD Huesca 6:30 PM CD Mirandés CD Mirandés
  Rayo Vallecano Rayo Vallecano 6:30 PM CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada
Matchday 28 Enisey Enisey Krasnoyarsk 12:00 AM Torpedo Moscow Torpedo Moscow
  Luch Luch Vladivostok 7:00 AM Baltika Kaliningrad Baltika
  Tom Tomsk Tom Tomsk 9:00 AM Chertanovo Moscow Chertanovo
  Khimki FK Khimki 12:00 PM Shinnik Yaroslavl Shinnik
  Nizhny Novgorod FK Nizhny Novgorod 1:00 PM Mordovia Saransk Mordovia
  Avangard Kursk Avangard Kursk 1:00 PM Fakel Voronezh Fakel Voronezh
  Rotor Volgograd Rotor Volgograd 1:00 PM Spartak 2 Moscow Spartak 2
  Armavir FK Armavir 3:00 PM SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk
  Tekstilshchik Tekstilshchik Ivanovo 3:00 PM Chaika Peschanokopskoe Chaika Pes.
Matchday 31 Utrecht U21 FC Utrecht U21 2:30 PM MVV Maastricht MVV Maastricht
  De Graafschap De Graafschap Doetinchem 2:30 PM NEC Nijmegen NEC Nijmegen
Matchday 26 Belenenses SAD Belenenses SAD 4:00 PM Vitória Guimarães SC Vit. Guimarães
  Moreirense Moreirense FC 4:00 PM Rio Ave FC Rio Ave FC
  Braga SC Braga 6:30 PM Boavista Porto FC Boavista
  Sporting CP Sporting CP 9:00 PM FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
  Académico Viseu Académico Viseu FC 12:15 PM Estoril Praia Estoril
  Mafra CD Mafra 3:00 PM SC Farense Farense
  Cova Piedade CD Cova Piedade 4:00 PM UD Oliveirense Oliveirense
  Coimbra Académica Coimbra 4:00 PM Varzim SC Varzim
  Chaves GD Chaves 6:15 PM SL Benfica B Benfica B
  Penafiel FC Penafiel 6:15 PM SC Covilhã Covilhã
Matchday 29 Ümraniyespor Ümraniyespor 12:00 PM Fatih Karagümrük Karagümrük
  Adana Demirspor Adana Demirspor 2:30 PM Osmanlispor FK Osmanlispor
  Balikesirspor Balikesirspor 5:00 PM Menemen Spor Menemen Spor
Matchday 20 FK Inhulets FK Inhulets Petrove 12:00 AM Hirnyk-Sport Horishni Plavni Hirnyk-Sport
  Balkany Zoria Balkany Zoria 12:00 AM Cherkashchyna Cherkashchyna
  Rukh Lviv Rukh Lviv 12:00 AM Ahrobiznes Volochysk Ahrobiznes V.
  MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv 12:00 AM PFK Prykarpattia Ivano-Frankivsk Prykarpattia
  Obolon-Brovar Obolon-Brovar Kyiv 12:00 AM Avanhard Kramatorsk Avanhard K.
  Kremin Kremin Kremenchuk 12:00 AM FK Minaj FK Minaj
Matchday 27
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 3:00 PM FC Stade-Lausanne-Ouchy Stade-Lausanne
Matchday 19 Viktoria Zizkov FK Viktoria Zizkov 10:15 AM MFK Chrudim Chrudim
  Hradec Králové FC Hradec Králové 3:00 PM FK Fotbal Trinec Fotbal Trinec
  Vlašim FC Sellier & Bellot Vlašim 3:00 PM FK Baník Sokolov Baník Sokolov
Matchday 22 FC Roskilde FC Roskilde 1:45 PM BK Fremad Amager Fremad Amager
  FC Fredericia FC Fredericia 4:00 PM Vejle Boldklub Vejle BK
Matchday 8 PK-35 U19 Pallokerho-35 U19 12:00 PM FC Reipas Lahti U19 Reipas U19
  MP U19 Mikkelin Palloilijat U19 1:30 PM HJK Helsinki U19 HJK U19
  Kaarinan U19 Kaarinan Pojat U19 1:30 PM FC Jazz U19 Jazz U19
  FC Inter U19 FC Inter Turku U19 2:15 PM FC Honka U19 FC Honka U19
  MPS U19 Malmin Palloseura U19 8:15 PM Atlantis FC U19 Atlantis FC U19
Matchday 24 Stal Mielec Stal Mielec 12:40 PM Puszcza Niepolomice P. Niepolomice
  Warta Poznan Warta Poznan 3:30 PM Olimpia Grudziadz Olimpia Grudz.
  Wigry Suwalki Wigry Suwalki 4:00 PM Miedz Legnica Miedz Legnica
Matchday 30 Szolnok Szolnoki MÁV FC 12:00 AM Dorogi FC Dorog
  MTK Budapest MTK Budapest 12:00 AM ETO FC Győr ETO FC Győr
  Csákvár Aqvital FC Csákvár 12:00 AM Budaörsi SC Budaörs
  Gyirmót FC Gyirmót FC Győr 12:00 AM FC Ajka FC Ajka
  Vác Vác FC 12:00 AM Nyíregyháza Spartacus Nyíregyháza
  BFC Siófok BFC Siófok 12:00 AM Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
  Budafoki MTE Budafoki MTE 12:00 AM Vasas FC Vasas FC
  Szeged Szeged-Csanád - GA 12:00 AM Soroksár SC Soroksár
  Haladás Szombathelyi Haladás 12:00 AM Duna Aszfalt Tiszakécskei LC Tiszakécske
Matchday 24 Lech Poznan II Lech Poznan II 12:00 PM Pogon Siedlce Pogon Siedlce
  Stal Rzeszow Stal Rzeszow 1:05 PM Widzew Lodz Widzew Lodz
  Skra Czesto. Skra Czestochowa 2:00 PM GKS Katowice GKS Katowice
Matchday 30 Penya Deportiva Penya Deportiva Santa Eulalia 12:00 PM Las Palmas Atlético Las Palmas Atl.
  Celta Vigo B Celta Vigo B 12:00 PM Coruxo FC Coruxo FC
  UP Langreo UP Langreo 12:00 PM Internacional de Madrid Inter de Madrid
  Oviedo Vetusta Real Oviedo Vetusta 12:00 PM Atlético Baleares Atl. Baleares
  UD Melilla UD Melilla 12:00 PM Pontevedra CF Pontevedra
  Atl. Madrid B Atlético Madrid B 12:00 PM UD Ibiza UD Ibiza
  Las Rozas CF Las Rozas CF 12:00 PM UD San Sebastián de los Reyes UD Sanse
  RM Castilla Real Madrid Castilla 12:00 PM Sporting de Gijón B Sporting B
  Marino Luanco Marino Luanco 12:00 PM CF Rayo Majadahonda R. Majadahonda
  Getafe CF B Getafe CF B 12:00 PM Racing Ferrol Racing Ferrol
Matchday 29 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor 12:30 PM Yomra Spor Yomra Spor
  Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 12:30 PM Serik Belediyespor Serik Belediye
  Erzin Spor Erzin Spor 1:00 PM Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
  68 Aksaray Bld 68 Aksaray Belediye Spor 1:00 PM Catalcaspor Catalcaspor
  Düzce Spor Düzce Spor 1:00 PM Manisaspor Manisaspor
  1928 Bucaspor 1928 Bucaspor 1:00 PM Sultanbeyli Belediye Spor Sultanbeyli Bld
Matchday 30 Real Sociedad B Real Sociedad B 12:00 AM Cultural Leonesa CyD Leonesa
  CD Guijuelo CD Guijuelo 12:00 AM Arenas Club Arenas Club
  UD Logroñés UD Logroñés 12:00 AM Bilbao Athletic Bilbao Athletic
  Haro Deportivo Haro Deportivo 12:00 AM Real Valladolid B Valladolid B
  Unionistas CF Unionistas CF 12:00 AM SD Amorebieta SD Amorebieta
  Burgos CF Burgos CF 12:00 AM Real Unión Club Real Unión
  CD Izarra CD Izarra 12:00 AM CA Osasuna Promesas CA Osasuna Prom
  Depor. Alavés B Deportivo Alavés B 12:00 AM CD Calahorra Calahorra
  SD Leioa SD Leioa 12:00 AM CD Tudelano CD Tudelano
  Barakaldo CF Barakaldo CF 12:00 AM Salamanca CF UDS Salamanca CF
Matchday 29 Tepecik Spor Büyükcekmece Tepecik Spor 12:00 AM Cizre Spor Cizre Spor
  1877 Alemdag 1877 Alemdag Spor 12:00 AM Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor
  Ofspor Ofspor 12:00 AM Turgutluspor Turgutluspor
  Erbaaspor Erbaaspor 12:00 AM Elazig Belediye Spor FK Elazig Bld FK
  Kemerspor 2003 Kemerspor 2003 12:00 AM Esenler Erokspor Erokspor
  Karsiyaka Karsiyaka 12:00 AM Payasspor Payasspor
  Fatsa Belediye Fatsa Belediyespor 12:00 AM Kocaelispor Kocaelispor
  Kozan Spor FK Kozan Spor FK 12:00 AM Fethiyespor Fethiyespor
Matchday 30 Valencia B Valencia Mestalla 12:00 AM Villarreal CF B Villarreal CF B
  CD Castellón CD Castellón 12:00 AM Atlético Levante UD Atl. Levante
  CF La Nucía CF La Nucía 12:00 AM AE Prat AE Prat
  CD Ebro CD Ebro 12:00 AM UE Llagostera UE Llagostera
  UE Cornellà UE Cornellà 12:00 AM Orihuela CF Orihuela CF
  RCD Espanyol B RCD Espanyol B 12:00 AM Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic
  Lleida Esportiu Lleida Esportiu 12:00 AM Hércules CF Hércules CF
  FC Andorra FC Andorra 12:00 AM FC Barcelona B FC Barcelona B
  UE Olot UE Olot 12:00 AM SD Ejea SD Ejea
  CF Badalona CF Badalona 12:00 AM CE Sabadell CE Sabadell
Matchday 29 1954 Kelkit Bld 1954 Kelkit Belediyespor 12:00 AM Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Bld
  Gölcükspor Gölcükspor 12:00 AM Malatya Yesilyurt Belediyespor Yesilyurt Bld
  Bayrampasa Bayrampasa Spor 12:00 AM Pazarspor Pazarspor
  Batman Petrol Batman Petrolspor 12:00 AM Modafen Modafen
  Nazilli Bld. Nazilli Belediyespor 12:00 AM Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
  Muglaspor Muglaspor 12:00 AM Halide Edip Adivarspor Adivar SK
  Yozgatspor 1959 Yozgatspor 1959 FK 12:00 AM Darica Genclerbirligi Darica GB
  Altindag Bld Altindag Belediye Spor 11:00 AM Osmaniyespor Futbol Kulübü Osmaniyespor FK
  Somaspor Somaspor 11:00 AM Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
Matchday 30 Real Murcia Real Murcia CF 12:00 AM Real Balompédica Linense R. B. Linense
  Cádiz B Cádiz CF B 12:00 AM UCAM Murcia CF UCAM Murcia
  San Fernando CD San Fernando CD 12:00 AM FC Cartagena FC Cartagena
  Córdoba CF Córdoba CF 12:00 AM CF Talavera de la Reina CF Talavera
  Villarrubia CF Villarrubia CF 12:00 AM Marbella FC Marbella FC
  Recre Granada Recreativo Granada 12:00 AM Recreativo Huelva Recr. Huelva
  Yeclano Yeclano Deportivo 12:00 AM Atlético Sanluqueño Sanluqueño
  CD Badajoz CD Badajoz 12:00 AM CD Don Benito CD Don Benito
  Sevilla Atl. Sevilla Atlético 12:00 AM Mérida AD Mérida AD
  Algeciras CF Algeciras CF 12:00 AM CP Villarrobledo CP Villarrobledo
Matchday 25 FSV Frankfurt FSV Frankfurt 2:00 PM SC Freiburg II SC Freiburg II
Matchday 20 FC Admira II FC Admira Wacker Mödling II 4:00 PM 1. Wiener Neustädter Sportclub Wiener Neustadt
Matchday 21 AC Bellinzona AC Bellinzona 12:00 AM FC Breitenrain FC Breitenrain
  SC YF Juventus SC YF Juventus Zürich 12:00 AM FC Stade Nyonnais Stade Nyonnais
  FC Münsingen FC Münsingen 2:30 PM SC Brühl SG SC Brühl SG
Matchday 18 FC Naters FC Naters Oberwallis 2:30 PM US Terre Sainte US Terre Sainte
Matchday 19 Holbaek B&I Holbaek B&I 1:00 PM Vanlöse IF Vanlöse IF
  Thisted FC Thisted FC 1:00 PM Ringköbing IF Ringköbing IF
  Avarta Avarta 1:00 PM Hilleröd Fodbold Hilleröd F
Matchday 27 Teutonia 05 FC Teutonia 05 Ottensen 11:30 AM TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
  TuS Dassendorf TuS Dassendorf 12:00 PM FC Süderelbe FC Süderelbe
  Niendorfer TSV Niendorfer TSV 2:00 PM Hamm United FC Hamm United
  Union Tornesch FC Union Tornesch 3:00 PM USC Paloma Hamburg USC Paloma
Matchday 25 DJK Don Bosco DJK Don Bosco Bamberg 2:00 PM SC Eltersdorf Eltersdorf
  Ammerthal DJK Ammerthal 2:00 PM 1.FC Sand 1.FC Sand
Matchday 19 Arnoldsweiler Viktoria Arnoldsweiler 3:00 PM FC Pesch FC Pesch
  SV Breinig SV Breinig 3:00 PM 1.FC Düren FC Düren
  Freialdenhoven SC Borussia Freialdenhoven 3:00 PM Spvg Wesseling-Urfeld Spvg Wesseling
  SV Eilendorf SV Eilendorf 3:00 PM FC BW Friesdorf BW Friesdorf
  Siegburger SV Siegburger SV 04 3:15 PM Sportvereinigung Deutz 05 SV Deutz 05
  Frechen 20 SpVg Frechen 20 3:15 PM VfL Vichttal VfL Vichttal
  Fortuna Köln II SC Fortuna Köln II 3:30 PM FC Hennef 05 FC Hennef 05
Matchday 23 Wormatia Worms VfR Wormatia Worms 3:00 PM 1.FC Kaiserslautern II K'lautern II
Matchday 24 TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel 3:00 PM TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück
  Eintr. Rheine FC Eintracht Rheine 3:00 PM Preußen Münster II Pr. Münster II
  RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen 3:00 PM SC Paderborn 07 II SC Paderborn II
  TuS Ennepetal TuS Ennepetal 3:00 PM Holzwickeder SC Holzwickeder SC
  SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück 3:00 PM Sportfreunde Siegen Spfr. Siegen
  1.FC Kaan-M. 1.FC Kaan-Marienborn 3:00 PM SV Schermbeck SV Schermbeck
  ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund 3:00 PM Hammer SpVg Hammer SpVg
Matchday 20 STK Samorin FC STK 1914 Samorin 10:30 AM Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov
  Zilina B MSK Zilina B 10:30 AM NFL Partizan Bardejov Bardejov
  Slovan B Slovan Bratislava B 10:30 AM MFK Dukla Banska Bystrica Banska Bystrica
  Ruzomberok B MFK Ruzomberok B 10:30 AM FC Petrzalka FC Petrzalka
Second Round Zug 94 Zug 94 3:00 PM FC Gossau FC Gossau
Matchday 19 FavAC Favoritner AC 10:15 AM ASV 13 ASV 13
  Slovan HAC SK Slovan HAC 10:30 AM SR Donaufeld SR Donaufeld
Matchday 21 St. Pauli U19 FC St. Pauli U19 1:00 PM Niendorfer TSV U19 Niendorf U19
Matchday 23 U. Berlin U17 1.FC Union Berlin U17 2:00 PM Eintracht Braunschweig U17 Braunschw. U17
Matchday 17 St. Jakob SV St. Jakob im Rosental 2:30 PM SVG Bleiburg Bleiburg
  St. Michael/Bl. ASKÖ St. Michael/Bleiburg 2:30 PM ASKÖ Köttmannsdorf Köttmannsdorf
  Kraig SV Kraig 2:30 PM SV Feldkirchen SV Feldkirchen
Matchday 15 FC Genolier FC Genolier-Begnins 3:00 PM FC Forward-Morges FC Forward
  FC La Tour FC La Tour/Le Pâquier 3:00 PM FC Colombier FC Colombier
  FC Moutier FC Moutier 3:30 PM FC Courgenay FC Courgenay
  FC Klingnau FC Klingnau 4:00 PM FC Muri FC Muri
  FC Rüti FC Rüti 3:00 PM FC Weesen FC Weesen
Matchday 19 Hutnik U19 Hutnik Cracow U19 12:00 PM