To use this site, please enable Javascript.

Matches Mar 14, 2021

matchday 25
1.FC Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 - Holstein Kiel Holstein Kiel
 
SV Sandhausen SV Sandhausen - Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
 
1.FC Nuremberg 1.FC Nuremberg - VfL Osnabrück VfL Osnabrück
 
SV Darmstadt 98 SV Darmstadt 98 - FC Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
 
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg - SpVgg Greuther Fürth Greuther Fürth
 
Hannover 96 Hannover 96 - Würzburger Kickers Würzb. Kickers
 
FC St. Pauli FC St. Pauli - SC Paderborn 07 SC Paderborn
 
VfL Bochum VfL Bochum - Hamburger SV Hamburger SV
 
Karlsruher SC Karlsruher SC - Eintracht Braunschweig E. Braunschweig
matchday 28
Viktoria Köln FC Viktoria Köln - MSV Duisburg MSV Duisburg
 
Dynamo Dresden SG Dynamo Dresden - 1.FC Saarbrücken Saarbrücken
 
KFC Uerdingen KFC Uerdingen 05 - VfB Lübeck VfB Lübeck
 
Hallescher FC Hallescher FC - TSV 1860 Munich 1860 Munich
 
FC Bayern II FC Bayern Munich II - 1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
 
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim - SV Meppen SV Meppen
 
SC Verl SC Verl - SpVgg Unterhaching Unterhaching
 
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden - FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt
 
1.FC K'lautern 1.FC Kaiserslautern - FSV Zwickau FSV Zwickau
 
Türkgücü Münch. Türkgücü München - FC Hansa Rostock Hansa Rostock
matchday 13 FC Santa Coloma FC Santa Coloma 12:00 PM Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
  Sant Julia UE Sant Julia 2:00 PM UE Escale Santa Coloma Santa Coloma
  UE Engordany UE Engordany 4:00 PM Club Esportiu Carroi CE Carroi
  Penya Encarnada Penya Encarnada d'Andorra 6:00 PM Atlètic Club d'Escaldes AC Escaldes
matchday 27
FC Barcelona FC Barcelona - SD Huesca SD Huesca
  Granada CF Granada CF - Real Sociedad Real Sociedad
 
Sevilla FC Sevilla FC - Real Betis Balompié Real Betis
  Celta de Vigo Celta de Vigo - Athletic Bilbao Athletic
  Levante Levante UD - Valencia CF Valencia
  SD Eibar SD Eibar - Villarreal CF Villarreal
  CA Osasuna CA Osasuna - Real Valladolid CF Real Valladolid
  Alavés Deportivo Alavés - Cádiz CF Cádiz CF
  Getafe Getafe CF - Atlético Madrid Atlético Madrid
 
Real Madrid Real Madrid - Elche CF Elche CF
  Bologna Bologna FC 1909 12:30 PM UC Sampdoria Sampdoria
  Torino Torino FC 3:00 PM Inter Milan Inter
  Parma Parma Calcio 1913 3:00 PM AS Roma AS Roma
  Cagliari Calcio Cagliari Calcio 6:00 PM Juventus FC Juventus
 
AC Milan AC Milan 8:45 PM SSC Napoli SSC Napoli
matchday 29 Nîmes Olympique Nîmes Olympique - Montpellier HSC Montpellier
  Stade Rennais Stade Rennais FC - RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
  Paris SG Paris Saint-Germain - FC Nantes FC Nantes
  SCO Angers SCO Angers - AS Saint-Étienne Saint-Étienne
  Monaco AS Monaco - LOSC Lille LOSC Lille
  Marseille Olympique Marseille - Stade Brest 29 Stade Brest 29
  Dijon Dijon FCO - FC Girondins Bordeaux G. Bordeaux
  FC Lorient FC Lorient - OGC Nice OGC Nice
  Stade Reims Stade Reims - Olympique Lyon Olympique Lyon
  Lens RC Lens - FC Metz FC Metz
matchday 21
Sturm Graz SK Sturm Graz 5:00 PM Austria Vienna Austria Vienna
 
RB Salzburg Red Bull Salzburg 5:00 PM FC Admira Wacker Mödling Admira Wacker
 
SKN St. Pölten SKN St. Pölten 5:00 PM SCR Altach SCR Altach
 
Rapid Vienna Rapid Vienna 5:00 PM TSV Hartberg TSV Hartberg
 
SV Ried SV Ried 5:00 PM LASK LASK
 
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 5:00 PM WSG Tirol WSG Tirol
matchday 24 VV Gemert VV Gemert 2:00 PM VV Hoogland Hoogland
  Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer 2:00 PM Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
  Westlandia RKVV Westlandia 2:00 PM HSC '21 Haaksbergen HSC '21
  RKVV DEM RKVV DEM 2:00 PM EVV Echt EVV Echt
  Quick DH HV & CV Quick 2:00 PM USV Hercules USV Hercules
  Dongen VV Dongen 2:00 PM GVV Unitas Unitas
  OFC Oostzaan OFC Oostzaan 2:30 PM SV Oss '20 SV Oss '20
  VV UNA VV UNA Veldhoven 2:30 PM ADO '20 Heemskerk ADO '20
  Groene Ster RKSV Groene Ster 2:30 PM HVV Hollandia Hollandia
matchday 25
FC Sion FC Sion 4:00 PM Servette FC Servette FC
 
FC St. Gallen FC St. Gallen 1879 4:00 PM BSC Young Boys BSC Young Boys
 
FC Vaduz FC Vaduz 4:00 PM FC Lugano FC Lugano
matchday 26 VVV-Venlo VVV-Venlo 12:15 PM Fortuna Sittard Fortuna Sittard
 
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 2:30 PM Feyenoord Rotterdam Feyenoord
  FC Utrecht FC Utrecht 2:30 PM Vitesse Arnhem Vitesse
  PEC Zwolle PEC Zwolle 4:45 PM Ajax Amsterdam Ajax
matchday 30
Sivasspor Sivasspor 12:00 AM Fatih Karagümrük Karagümrük
 
Kasimpasa Kasimpasa 12:00 AM Konyaspor Konyaspor
 
Kayserispor Kayserispor 12:00 AM Galatasaray SK Galatasaray
 
Fenerbahce Fenerbahce SK 12:00 AM Genclerbirligi Ankara Genclerbirligi
  BB Erzurumspor Büyüksehir Belediye Erzurumspor 12:00 AM Trabzonspor Trabzonspor
  C. Rizespor Caykur Rizespor 12:00 AM Hatayspor Hatayspor
 
Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 12:00 AM Besiktas JK Besiktas
 
Ankaragücü MKE Ankaragücü 12:00 AM Göztepe Göztepe
  Alanyaspor Alanyaspor 12:00 AM Antalyaspor Antalyaspor
  Gaziantep FK Gaziantep FK 12:00 AM Denizlispor Denizlispor
matchday 25 Zwevezele SKV Zwevezele 3:00 PM KVK Westhoek KVK Westhoek
  RFC Wetteren RFC Wetteren 3:00 PM KVK Ninove KVK Ninove
  KSCT Menen KSCT Menen 3:00 PM Olsa Brakel Olsa Brakel
  FC Gullegem FC Gullegem 3:00 PM KSC Lokeren-Temse Lokeren-Temse
matchday 21 SönderjyskE SönderjyskE 2:00 PM AC Horsens AC Horsens
  Vejle BK Vejle Boldklub 2:00 PM Aalborg BK Aalborg BK
  Odense BK Odense Boldklub 4:00 PM Bröndby IF Bröndby IF
  FC Copenhagen FC Copenhagen 6:00 PM FC Midtjylland FC Midtjylland
matchday 27 Radnik FK Radnik Surdulica 12:00 AM FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
  Mladost FK Mladost Lucani 12:00 AM FK Metalac Gornji Milanovac Metalac
  Proleter FK Proleter Novi Sad 12:00 AM FK Spartak Subotica Spartak
  Javor-Matis FK Javor-Matis Ivanjica 12:00 AM FK Rad Rad
  Vozdovac FK Vozdovac 12:00 AM Red Star Belgrade Red Star
  Partizan FK Partizan Belgrade 12:00 AM FK Zlatibor Cajetina Zlatibor
  Cukaricki FK Cukaricki 12:00 AM FK Radnicki Nis Radnicki Nis
  FK Indjija FK Indjija 12:00 AM FK Novi Pazar Novi Pazar
  Napredak FK Napredak Krusevac 12:00 AM OFK Backa Backa
  FK TSC FK TSC Backa Topola 12:00 AM FK Macva Sabac Macva
matchday 21 Jeunesse Esch Jeunesse Esch 4:00 PM FC Rodange 91 FC Rodange 91
  Hamm Benfica FC RM Hamm Benfica 4:00 PM FC Victoria Rosport Vict. Rosport
  RFCU Luxembourg Racing FC Union Luxembourg 4:00 PM US Hostert US Hostert
  Titus Petange Union Titus Petange 4:00 PM Swift Hesperange Hesperange
  FC UNA Strassen FC UNA Strassen 4:00 PM FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
  Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 4:00 PM CS Fola Esch CS Fola Esch
  FC Wiltz 71 FC Wiltz 71 4:00 PM FC Differdange 03 Differdange 03
  F91 Dudelange F91 Dudelange 4:00 PM US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
matchday 14 TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf 2:00 PM SV Henstedt-Ulzburg Henstedt-Ulz.
  Breitenfelde Breitenfelder SV 3:00 PM Büchen-Siebeneichener SV Büchen-Sieben.
  GW Siebenbäumen SV Grün-Weiß Siebenbäumen 3:00 PM Eichholzer SV Eichholzer SV
  SG Geest 05 SG Geest 05 3:00 PM IF Stjernen Flensborg IF Stjernen
matchday 10 SSV Kästorf SSV Kästorf 1922 3:00 PM MTV Isenbüttel MTV Isenbüttel
  SC Gitter SC Gitter 3:00 PM SSV Nörten-Hardenberg SSV Nörten-H.
  SV Calberlah SV Grün-Weiß Calberlah 3:00 PM SV Reislingen/Neuhaus Reislingen/N.
  Göttingen 05 1.SC Göttingen 05 3:00 PM TSV Landolfshausen/Seulingen Landolfsh./Seu.
  TSC Vahdet TSC Vahdet Braunschweig 3:00 PM Braunschweiger SC Acosta BSC Acosta
  TSV Lamme TSV Germania Lamme 3:00 PM Eintracht Braunschweig II Braunschweig II
  SSV Vorsfelde SSV Vorsfelde 3:00 PM FSV Schöningen FSV Schöningen
  SC Hainberg SC Hainberg 3:00 PM TSG Bad Harzburg TSG Bad Harzb.
matchday 16 VfL Bückeburg VfL Bückeburg 3:00 PM 1.FC Wunstorf 1.FC Wunstorf
  Barsinghausen TSV Barsinghausen 3:00 PM SpVgg Bad Pyrmont Bad Pyrmont
  TSV Godshorn TSV Godshorn 3:00 PM OSV Hannover OSV Hannover
  TSV Burgdorf TSV Burgdorf 3:00 PM TuS Sulingen TuS Sulingen
  TSV Stelingen TSV Stelingen 3:15 PM STK Eilvese STK Eilvese
  Kleinenbroich SC Teutonia Kleinenbroich 3:00 PM 1.FC Viersen 1.FC Viersen
  SG Unterrath SG Unterrath 3:00 PM Rather SV Rather SV
  Schwarz-Weiß 06 Schwarz-Weiß 06 Düsseldorf 3:00 PM MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf
  ASV Süchteln ASV Süchteln 3:00 PM VfB 03 Hilden II VfB Hilden II
  VfB Solingen VfB Solingen 3:00 PM SC Reusrath SC Reusrath
  Kapellen-Erft SC Kapellen-Erft 3:30 PM FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel
  Giesenkirchen DJK/VfL Giesenkirchen 3:30 PM Holzheimer SG Holzheimer SG
  VfB Speldorf VfB Speldorf 3:00 PM SV Genc Osman Duisburg SV Genc Osman
  SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen 3:00 PM VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen
  Burgaltendorf SV Burgaltendorf 3:00 PM Duisburger SV 1900 Duisburger SV
  Hamborn 07 Sportfreunde Hamborn 07 3:00 PM ESC Rellinghausen 06 ESC Rellinghsn.
  BG Überruhr Blau-Gelb Überruhr 3:15 PM FC Remscheid FC Remscheid
  A. Klosterhardt DJK/Arminia Klosterhardt 3:15 PM Mülheimer FC 97 Mülheimer FC
  BW Mintard DJK Blau-Weiß Mintard 3:15 PM SpVgg Steele 03/09 SpVgg Steele
  SV Union Lohne SV Union Lohne 2:30 PM SV Bad Rothenfelde Bad Rothenfelde
  TV Dinklage TV Dinklage 3:00 PM SV Holthausen/Biene Holthausen/B.
  Falke Steinfeld SV Falke Steinfeld 3:00 PM VfR Voxtrup VfR Voxtrup
  GW Mühlen Grün-Weiß Mühlen 3:00 PM VfL Oythe VfL Oythe
  FC Schüttorf 09 FC Schüttorf 09 3:00 PM SC Melle 03 SC Melle 03
matchday 19 BV Essen BV Essen 3:00 PM Blau-Weiß Papenburg BW Papenburg
  H. Friesoythe Hansa Friesoythe 3:00 PM SV Bevern SV Bevern
  Germania Leer Germania Leer 3:00 PM VfL Wildeshausen Wildeshausen
  Westrhauderfehn TuRa Westrhauderfehn 3:00 PM VfL Wildeshausen Wildeshausen
matchday 21 DJK Donauesch. DJK Donaueschingen 3:00 PM FC Teningen FC Teningen
  FC Waldkirch FC Waldkirch 3:00 PM SV Weil SV Weil
  SF Elzach-Yach SF Elzach-Yach 3:00 PM SC Pfullendorf SC Pfullendorf
matchday 19 TuS Tengern TuS Tengern 3:00 PM TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
  Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 3:00 PM SV Grün-Weiß Nottuln GW Nottuln
  W. Kinderhaus Westfalia Kinderhaus 3:00 PM Lüner SV Lüner SV
  SC Herford SC Herford 3:00 PM SV Rödinghausen II Rödinghausen II
  Bor. Emsdetten Borussia Emsdetten 3:00 PM 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
  VfL Theesen VfL Theesen 3:00 PM SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
  SV Mesum SV Mesum 3:00 PM Preußen Espelkamp Pr. Espelkamp
  SC Peckeloh SC Peckeloh 3:00 PM VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
  TuS Hiltrup TuS Hiltrup 3:00 PM Delbrücker SC Delbrücker SC
  Wacker Castrop SV Wacker Obercastrop 3:00 PM DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel
  Wanne-Eickel DSC Wanne-Eickel 3:00 PM Westfalia Wickede Westfalia Wickede
  RW Deuten SV Rot-Weiß Deuten 3:00 PM FSV Gerlingen FSV Gerlingen
  TuS Bövinghausen TuS Bövinghausen 3:00 PM FC Brünninghausen Brünninghausen
  SpVg Hagen 11 SpVg Hagen 11 3:00 PM SV Hohenlimburg 10 SV Hohenlimburg
  SC Neheim SC Neheim 3:00 PM YEG Hassel YEG Hassel
  Bor. Dröschede Borussia Dröschede 3:30 PM Concordia Wiemelhausen C. Wiemelhausen
  BSV Schüren BSV Schüren 4:00 PM SV Sodingen SV Sodingen
  Lennestadt FC Lennestadt 4:00 PM FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
matchday 11 Tigres UANL Tigres UANL 2:00 AM Mazatlán FC Mazatlán FC
  CD Cruz Azul CD Cruz Azul 4:00 AM CF Monterrey Monterrey
  Club Tijuana Club Tijuana 4:06 AM Santos Laguna Santos Laguna
  Toluca Deportivo Toluca 7:00 PM CF Pachuca CF Pachuca
matchday 12 A. Bucaramanga Atlético Bucaramanga 12:00 AM Once Caldas Once Caldas
  CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 12:00 AM Envigado FC Envigado
  Deportivo Pasto Asociación Deportivo Pasto 12:00 AM Alianza Petrolera Alianza Petrol.
  Atl. Nacional Atlético Nacional 12:00 AM Junior FC Junior FC
  Rionegro Águila Rionegro Águilas 12:00 AM Independiente Medellín Indep. Medellín
  Patriotas Boyacá Patriotas FC 12:00 AM Millonarios FC Millonarios
  Deportes Tolima Deportes Tolima 12:00 AM Jaguares de Córdoba Jaguares FC
  Pereira Deportivo Pereira 12:00 AM Boyacá Chicó FC Boyacá Chicó
  Deportivo Cali Deportivo Cali 12:00 AM CD América de Cali CD América
matchday 1 Kagoshima Utd. Kagoshima United - Fujieda MYFC Fujieda MYFC
  FC Imabari FC Imabari 12:00 AM Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
  Fukushima Utd. Fukushima United 12:00 AM Fujieda MYFC Fujieda MYFC
  Yokohama SCC Yokohama Sports & Culture Club 12:00 AM Kataller Toyama Kataller Toyama
  Teg. Miyazaki Tegevajaro Miyazaki 12:00 AM Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla M.
  FC Gifu FC Gifu 12:00 AM Vanraure Hachinohe Vanr. Hachinohe
  Kagoshima Utd. Kagoshima United 12:00 AM Gainare Tottori Gainare Tottori
  Kamatam. Sanuki Kamatamare Sanuki 12:00 AM Nagano Parceiro Nagano Parceiro
matchday 18 NK Brda NK Brda 3:00 PM NK Krka NK Krka
  NK Dekani NK Dekani 3:00 PM NK Roltek Dob NK Dob
  NK Krsko NK Krsko 3:00 PM ND Primorje ND Primorje
  NK Triglav NK Triglav Kranj 3:00 PM Vitanest Bilje NK Bilje
  NK Nafta 1903 NK Nafta 1903 3:00 PM NK Fuzinar NK Fuzinar
  Rudar Velenje NK Rudar Velenje 3:00 PM NK Smartno 1928 NK Smartno 1928
  Drava Ptuj NK Drava Ptuj 3:00 PM ND Beltinci Beltinci
  NK Radomlje NK Radomlje 3:00 PM NK Brezice 1919 NK Brezice 1919
matchday 20 Berbourg FC Berdenia Berbourg 4:00 PM FC Jeunesse Junglinster Junglinster
  FC Mamer 32 FC Mamer 32 4:00 PM FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
  FC Atert Bissen FC Atert Bissen 4:00 PM Union Sportive Esch-Alzette US Esch
  Steinsel  FC Alisontia Steinsel 4:00 PM Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
  Schifflange 95 FC Schifflange 95 4:00 PM FC Yellow Boys Weiler-La-Tour Weiler
  Medernach FC Blo-Wäiss Medernach 4:00 PM FC Mondercange Mondercange
  UN Käerjeng 97 UN Käerjeng 97 4:00 PM FC Marisca Mersch Marisca Mersch
  SC Bettembourg SC Bettembourg 4:00 PM US Rumelange US Rumelange
matchday 2 JK Trans Narva JK Trans Narva 12:00 PM Pärnu JK Vaprus Pärnu Vaprus
  JK Viljandi JK Viljandi Tulevik 12:00 PM Paide Linnameeskond Paide
  FC Flora FC Flora Tallinn 2:00 PM Kalju FC Kalju FC
matchday 32 Nongbua FC Nongbua Pitchaya FC 12:00 PM MOF Customs United Customs Utd.
  Navy FC Navy FC 12:00 PM Chainat Hornbill FC Chainat FC
  Chiangmai FC Chiangmai FC 1:00 PM Udon Thani FC Udon Thani FC
  Ranong Utd. Grand Andaman Ranong United 1:00 PM Ayutthaya United Ayutthaya Utd.
matchday 30 Piacenza Piacenza Calcio 1919 12:00 AM US Alessandria Calcio 1912 Alessandria
  Carrarese Carrarese Calcio 1908 12:00 AM AS Livorno AS Livorno
  UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe 12:00 AM Aurora Pro Patria Pro Patria
  Pro Vercelli FC Pro Vercelli 1892 12:00 AM Como 1907 Como
  Renate AC Renate 12:00 AM Novara Calcio 1908 Novara
  Lucchese Lucchese 1905 12:00 AM SSD Pro Sesto Pro Sesto
  Pontedera US Città di Pontedera 12:00 AM AS Giana Erminio Giana Erminio
  Juventus U23 Juventus U23 12:00 AM US Pergolettese 1932 Pergolettese
  Lecco Calcio Lecco 1912 12:00 AM US Grosseto 1912 Grosseto
  Olbia Olbia Calcio 1905 12:00 AM US Pistoiese 1921 Pistoiese
  Ravenna Ravenna FC 12:00 AM Cesena FC Cesena
  Südtirol FC Südtirol 12:00 AM Imolese Calcio 1919 Imolese
  Triestina US Triestina 12:00 AM Feralpisalò Feralpisalò
  Modena Modena FC 2018 12:00 AM Mantova FC Mantova FC
  Legnago FC Legnago Salus 12:00 AM Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
  Arezzo SS Arezzo 12:00 AM Fermana FC Fermana
  Matelica Matelica Calcio 12:00 AM Calcio Padova Padova
  Perugia AC Perugia Calcio 12:00 AM Carpi FC 1909 Carpi
  Virtus Verona Virtusvecomp Verona 12:00 AM AS Gubbio 1910 AS Gubbio
  Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 12:00 AM US Sambenedettese Sambenedettese
  Ternana Ternana Calcio 12:00 AM SSC Bari Bari
  Potenza Potenza Calcio 12:00 AM US Vibonese Vibonese
  Paganese Paganese Calcio 1926 12:00 AM Palermo FC Palermo
  Catanzaro US Catanzaro 12:00 AM Virtus Francavilla Calcio V. Francavilla
  Catania Calcio Catania 12:00 AM Teramo Calcio 1913 Teramo
  Casertana Casertana FC 12:00 AM AS Bisceglie 1913 Bisceglie
  Monopoli SS Monopoli 1966 12:00 AM US Avellino 1912 Avellino
  Juve Stabia SS Juve Stabia 12:00 AM SS Turris Calcio Turris
  Foggia Calcio Foggia 1920 3:00 PM Cavese 1919 Cavese
matchday 28 Kocaelispor Kocaelispor 12:00 PM Ankara Demirspor Ankara Demir
  Manisa FK Manisa FK 12:00 PM Amed SK Amed SK
  Gümüshanespor Gümüshanespor 12:00 PM 24 Erzincanspor 24 Erzincanspor
  Corum FK Corum FK 12:00 PM Sancaktepe FK Sancaktepe FK
  Hacettepe Hacettepe Spor 12:00 PM Sanliurfaspor Sanliurfaspor
  Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor 12:00 PM Ergene Velimese Spor Ergene Velimese
  Inegölspor Inegölspor 12:00 PM Nigde Anadolu FK Nigde Anadolu
  Z. Kömürspor Zonguldak Kömürspor 12:00 PM Hekimoglu Trabzon Hekimoglu
  Sariyer Sariyer 12:00 PM Kahramanmarasspor Kahramanmaras
  Karabükspor Kardemir Karabükspor 12:00 PM GMG Kastamonuspor GMG Kastamonu
  Pendikspor Pendikspor 12:00 PM Kirklarelispor Kirklarelispor
  Bodrumspor Bodrumspor 12:00 PM Sakaryaspor Sakaryaspor
 
Elazigspor Elazigspor 12:00 PM Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
  Serik Belediye Serik Belediyespor 12:00 PM 1922 Konyaspor 1922 Konya
  Sivas Belediye Sivas Belediye Spor 12:00 PM Karacabey Belediye Spor Karacabey Bld
  Turgutluspor Turgutluspor 12:00 PM Etimesgut Belediyespor Etimesgut Bld
  Mamak FK Mamak FK 12:00 PM Van Spor FK Van Spor FK
  Bayburt ÖI Bayburt Özel Idare Spor 12:00 PM Eyüpspor Eyüpspor
  Kirsehir Bld Kirsehir Belediye Spor 12:00 PM Pazarspor Pazarspor
matchday 29 UD Almería UD Almería 12:00 AM AD Alcorcón Alcorcón
  CF Fuenlabrada CF Fuenlabrada 12:00 AM UD Las Palmas UD Las Palmas
  Real Oviedo Real Oviedo 12:00 AM CD Leganés CD Leganés
  FC Cartagena FC Cartagena 12:00 AM SD Ponferradina Ponferradina
  UD Logroñés UD Logroñés 12:00 AM Málaga CF Málaga CF
  Sporting Gijón Sporting Gijón 12:00 AM RCD Mallorca RCD Mallorca
  CD Castellón CD Castellón 12:00 AM CE Sabadell CE Sabadell
  CD Mirandés CD Mirandés 12:00 AM RCD Espanyol Barcelona Espanyol
  CD Tenerife CD Tenerife 12:00 AM Albacete Balompié Albacete
  Girona Girona FC 12:00 AM CD Lugo CD Lugo
  Rayo Vallecano Rayo Vallecano 12:00 AM Real Zaragoza Real Zaragoza
matchday 23 Benfica SL Benfica 5:00 PM Boavista FC Boavista
  Santa Clara CD Santa Clara 5:00 PM Portimonense SC Portimonense
  Vit. Guimarães Vitória Guimarães SC 5:00 PM Gil Vicente FC Gil Vicente
  Famalicão FC Famalicão 5:00 PM SC Braga Braga
  Tondela CD Tondela 5:00 PM Sporting CP Sporting CP
  FC Porto FC Porto 5:00 PM FC Paços de Ferreira Paços Ferreira
  Nacional CD Nacional 5:00 PM CS Marítimo Marítimo
  Farense SC Farense 5:00 PM Belenenses SAD Belenenses SAD
  Moreirense Moreirense FC 5:00 PM Rio Ave FC Rio Ave FC
matchday 24 Leixões Leixões SC 5:00 PM CD Cova Piedade Cova Piedade
  Coimbra Académica Coimbra 5:00 PM FC Vizela Vizela
  Casa Pia Casa Pia AC 5:00 PM UD Vilafranquense Vilafranquense
  Mafra CD Mafra 5:00 PM CD Feirense Feirense
  Académico Viseu Académico Viseu FC 5:00 PM SL Benfica B Benfica B
  Arouca FC Arouca 5:00 PM FC Penafiel Penafiel
  Covilhã SC Covilhã 5:00 PM UD Oliveirense Oliveirense
  Chaves GD Chaves 5:00 PM FC Porto B FC Porto B
  Estoril Praia GD Estoril Praia 5:00 PM Varzim SC Varzim
matchday 26 Tuzlaspor Tuzlaspor 11:30 AM Ümraniyespor Ümraniyespor
  Balikesirspor Balikesirspor 2:00 PM Altay SK Altay SK
  Menemen Spor Menemen Spor 2:00 PM Adanaspor Adanaspor
  Bursaspor Bursaspor 5:00 PM Ankaraspor Ankaraspor
matchday 21 Fremad Amager BK Fremad Amager 1:00 PM FC Fredericia FC Fredericia
  Vendsyssel FF Vendsyssel FF 3:00 PM Skive IK Skive IK
matchday 20 Widzew Lodz Widzew Lodz 7:10 PM Chrobry Glogow Chrobry Glogow
matchday 19 Pogon II Pogon Szczecin II 11:00 AM Gryf Wejherowo Gryf Wejherowo
matchday 21 Wolves U23 Wolverhampton Wanderers U23 2:00 PM Sunderland AFC U23 Sunderland U23
matchday 29 Debreceni EAC Debreceni EAC 2:30 PM Szeged-Csanád - GA Szeged
  Soroksár Soroksár SC 2:30 PM Budaörsi SC Budaörs
  Dorog Dorogi FC 2:30 PM Szombathelyi Haladás Haladás
  Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 5:00 PM BFC Siófok BFC Siófok
  Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 5:00 PM Békéscsaba 1912 Elöre SE Békéscsaba
  Pécsi MFC Pécsi MFC 5:00 PM Debreceni VSC Debrecen
  Vasas FC Vasas FC 5:00 PM Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
  Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 5:00 PM Szentlőrinc SE Szentlőrinc SE
  FC Ajka FC Ajka 5:00 PM Szolnoki MÁV FC Szolnok
  ETO FC Győr ETO FC Győr 5:00 PM Aqvital FC Csákvár Csákvár
matchday 17 UP Langreo UP Langreo - CD Numancia CD Numancia
  Zamora CF Zamora CF - SD Compostela SD Compostela
  Burgos CF Burgos CF - CD Lealtad CD Lealtad
  Celta Vigo B Celta Vigo B - Deportivo de La Coruña Dep. La Coruña
  Marino Luanco Marino Luanco - Sporting de Gijón B Sporting B
  Valladolid B Real Valladolid B - Real Oviedo Vetusta Oviedo Vetusta
  Pontevedra Pontevedra CF - Coruxo FC Coruxo FC
  Covadonga CD Covadonga - Cultural Leonesa CyD Leonesa
  Salamanca CF Salamanca CF UDS - Unionistas CF Unionistas CF
  Racing Ferrol Racing Ferrol - CD Guijuelo CD Guijuelo
  CD Izarra CD Izarra - Haro Deportivo Haro Deportivo
  SD Ejea SD Ejea - SD Tarazona SD Tarazona
  UD Mutilvera UD Mutilvera - CD Ebro CD Ebro
  Calahorra CD Calahorra - CA Osasuna Promesas CA Osasuna Prom
  SD Logroñés SD Logroñés - CD Tudelano CD Tudelano
matchday 20 Real Sociedad B Real Sociedad B - Club Portugalete Portugalete
  Real Unión Real Unión Club - Racing Santander Racing
  Laredo CD Laredo - Deportivo Alavés B Depor. Alavés B
  Arenas Club Arenas Club - SD Amorebieta SD Amorebieta
  Barakaldo CF Barakaldo CF - Bilbao Athletic Bilbao Athletic
  UD Ibiza UD Ibiza - Penya Deportiva Santa Eulalia Penya Deportiva
  Atzeneta UE Atzeneta UE - CD Alcoyano CD Alcoyano
  RCD Espanyol B RCD Espanyol B - FC Barcelona B FC Barcelona B
  Orihuela CF Orihuela CF - Villarreal CF B Villarreal CF B
  CE L’Hospitalet CE L’Hospitalet - AE Prat AE Prat
  UE Cornellà UE Cornellà - CF Badalona CF Badalona
  Hércules CF Hércules CF - Atlético Levante UD Atl. Levante
  Lleida Esportiu Lleida Esportiu - UE Olot UE Olot
  Valencia B Valencia Mestalla - CF La Nucía CF La Nucía
  UE Llagostera UE Llagostera - Gimnàstic de Tarragona Gimnàstic
matchday 17 San Fernando CD San Fernando CD 12:00 AM Marbella FC Marbella FC
  UCAM Murcia UCAM Murcia CF 12:00 AM Real Murcia CF Real Murcia
  CD El Ejido CD El Ejido 2012 12:00 AM Córdoba CF Córdoba CF
  Las Palmas Atl. Las Palmas Atlético 12:00 AM CD Marino CD Marino
  Yeclano Yeclano Deportivo 12:00 AM Recreativo Granada Recre Granada
  Recr. Huelva Recreativo Huelva 12:00 AM UD Tamaraceite UD Tamaraceite
  Lorca Deportiva CF Lorca Deportiva 12:00 AM Sevilla Atlético Sevilla Atl.
  R. B. Linense Real Balompédica Linense 12:00 AM Algeciras CF Algeciras CF
  Sanluqueño Atlético Sanluqueño 12:00 AM Cádiz CF B Cádiz B
  Betis B Betis Deportivo Balompié 12:00 AM Linares Deportivo Linares
  R. Majadahonda CF Rayo Majadahonda 12:00 AM UD San Sebastián de los Reyes UD Sanse
  CD Badajoz CD Badajoz 12:00 AM Mérida AD Mérida AD
  UD Poblense UD Poblense 12:00 AM Atlético Baleares Atl. Baleares
  Getafe CF B Getafe CF B 12:00 AM Las Rozas CF Las Rozas CF
  Extremadura Extremadura UD 12:00 AM UD Melilla UD Melilla
  Navalcarnero CDA Navalcarnero 12:00 AM DUX Internacional de Madrid Inter de Madrid
  CF Talavera CF Talavera de la Reina 12:00 AM Villarrubia CF Villarrubia CF
  CD Don Benito CD Don Benito 12:00 AM UD Socuéllamos Socuéllamos
  RM Castilla Real Madrid Castilla 12:00 AM Atlético Madrid B Atl. Madrid B
  CP Villarrobledo CP Villarrobledo 12:00 AM CF Villanovense Villanovense
matchday 15 Spittal/Drau SV Spittal/Drau 2:00 PM SC Kalsdorf SC Kalsdorf
matchday 27
Energie Cottbus FC Energie Cottbus 1:30 PM 1.FC Lokomotive Leipzig Lok Leipzig
  ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz 1:30 PM VfB Auerbach VfB Auerbach
 
Chemnitzer FC Chemnitzer FC 1:30 PM Hertha BSC II Hertha BSC II
  Altglienicke VSG Altglienicke 1:30 PM FSV Union Fürstenwalde U. Fürstenwalde
  Chemie Leipzig BSG Chemie Leipzig 1:30 PM FC Viktoria 1889 Berlin Viktoria Berlin
  Optik Rathenow FSV Optik Rathenow 1:30 PM BFC Dynamo BFC Dynamo
  TeBe Berlin Tennis Borussia Berlin 1:30 PM SV Babelsberg 03 Babelsberg 03
  FSV Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde 1:30 PM FC Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
  Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47 1:30 PM Germania Halberstadt G. Halberstadt
  Bischofswerda Bischofswerdaer FV 08 1:30 PM Berliner AK 07 Berliner AK
  SC Freiburg II SC Freiburg II 2:00 PM SG Sonnenhof Großaspach Sonnenhof-Gr.
matchday 19 AC Bellinzona AC Bellinzona 12:00 AM FC Black Stars Basel FC Black Stars
  FC Bavois FC Bavois 12:00 AM FC Köniz FC Köniz
  FC Zürich U21 FC Zürich U21 12:00 AM FC Stade Nyonnais Stade Nyonnais
  FC Münsingen FC Münsingen 2:30 PM Etoile Carouge FC Etoile Carouge
matchday 14 Naestved BK Naestved Boldklub 1:00 PM Slagelse B&I Slagelse
  Akademisk BK Akademisk Boldklub 1:00 PM Hilleröd Fodbold Hilleröd F
matchday 16 FC Kosova FC Kosova 3:00 PM FC Linth 04 FC Linth 04
matchday 13 Guadalupe FC Guadalupe FC - CS Cartaginés Cartaginés
  Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón - Santos de Guápiles FC Santos FC
  LD Alajuelense LD Alajuelense - Limón FC Limón FC
  ADR Jicaral ADR Jicaral - Deportivo Saprissa Saprissa
  Sp. San José Sporting San José - Municipal Grecia Grecia
  Herediano CS Herediano - AD San Carlos AD San Carlos
matchday 23 Rielasingen 1.FC Rielasingen-Arlen 3:00 PM Stuttgarter Kickers Stuttg. Kickers
  FC Eddersheim FC Eddersheim 3:00 PM SV Buchonia Flieden Buch. Flieden
  VfB Ginsheim VfB Ginsheim 3:00 PM SV Zeilsheim SV Zeilsheim
  FC Hanau 93 FC Hanau 93 3:00 PM FSV Fernwald FSV Fernwald
  SV 1910 Neuhof SV 1910 Neuhof 3:00 PM SV Rot-Weiss Walldorf RW Walldorf
matchday 19 HEBC Hamburg HEBC Hamburg 10:45 AM TuS Dassendorf TuS Dassendorf
  USC Paloma USC Paloma Hamburg 10:45 AM Hamburger SV III HSV III
  Barmbek-U. HSV Barmbek-Uhlenhorst 2:00 PM TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08
  Niendorfer TSV Niendorfer TSV 2:00 PM Concordia Hamburg Concordia
  Union Tornesch FC Union Tornesch 3:00 PM VfL Lohbrügge VfL Lohbrügge
  TSV Sasel TSV Sasel 3:00 PM Hamm United FC Hamm United
matchday 18 Glesch-Paffend. BC Victoria Glesch-Paffendorf 3:00 PM VfL Vichttal VfL Vichttal
  SV Breinig SV Breinig 3:00 PM SpVg Frechen 20 Frechen 20
  SV Eilendorf SV Eilendorf 3:00 PM Victoria Arnoldsweiler Arnoldsweiler
  Freialdenhoven SC Borussia Freialdenhoven 3:00 PM Sports association Deutz 05 SA Deutz 05
  Spvg Wesseling Spvg Wesseling-Urfeld 3:15 PM VfL Alfter VfL Alfter
  Siegburger SV Siegburger SV 04 3:15 PM FC Pesch FC Pesch
  BW Friesdorf FC BW Friesdorf 3:30 PM FC Huerth Huerth
  Fortuna Köln II SC Fortuna Köln II 3:30 PM FC Hennef 05 Hennef 05
matchday 30 1.FC Kleve 1.FC Kleve 3:00 PM 1.FC Mönchengladbach 1.FC M'gladbach
  Ratingen 04/19 Ratingen 04/19 3:00 PM 1.FC Bocholt 1.FC Bocholt
  SC Velbert SC Velbert 3:00 PM 1.FC Monheim 1.FC Monheim
  Schonnebeck SpVg Schonnebeck 3:00 PM Cronenberger SC Cronenberger SC
  SF Baumberg SF Baumberg 3:00 PM SSVg Velbert 02 Velbert 02
  Niederwenigern SF Niederwenigern 3:00 PM SpVgg Sterkrade-Nord Sterkrade-Nord
  Union Nettetal SC Union Nettetal 3:15 PM TV Jahn Hiesfeld Jahn Hiesfeld
  FSV Duisburg FSV Duisburg 3:30 PM TVD Velbert TVD Velbert
  DJK St. Tönis DJK Teutonia St. Tönis 3:30 PM Schwarz-Weiß Essen SW Essen
  TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf 3:30 PM FC Kray FC Kray
  VfB Hilden VfB 03 Hilden 3:30 PM SC Düsseldorf-West Düsseldorf-West
matchday 22 Waldalgesheim SV Alemannia Waldalgesheim 3:00 PM TSV Emmelshausen TSV Emmelshsn.
  SV Gonsenheim SV Gonsenheim 3:00 PM SV Eintracht Trier 05 Eintracht Trier
  Mülheim-Kärlich SG 2000 Mülheim-Kärlich 3:00 PM 1.FC Kaiserslautern II K'lautern II
  FC Karbach FC Karbach 3:00 PM FV Engers 07 FV Engers 07
  FSV Salmrohr FSV Salmrohr 3:00 PM Sportfreunde Eisbachtal SF Eisbachtal
  TuS Koblenz TuS Koblenz 3:00 PM Hassia Bingen Hassia Bingen
matchday 24 SV Schermbeck SV Schermbeck 3:00 PM TuS Ennepetal TuS Ennepetal
  Vict. Clarholz Victoria Clarholz 3:00 PM TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück
  Eintr. Rheine FC Eintracht Rheine 3:00 PM 1.FC Kaan-Marienborn 1.FC Kaan-M.
  Hammer SpVg Hammer SpVg 3:00 PM TSG Sprockhövel TSG Sprockhövel
  Pr. Münster II Preußen Münster II 3:00 PM SG Finnentrop/Bamenohl Finnentrop/Bam.
  ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund 3:00 PM SV Westfalia Rhynern Westf. Rhynern
  Spfr. Siegen Sportfreunde Siegen 3:00 PM Holzwickeder SC Holzwickeder SC
  Wattenscheid 09 SG Wattenscheid 09 3:00 PM FC Gütersloh FC Gütersloh
  SC Paderborn II SC Paderborn 07 II 3:00 PM SpVgg Vreden SpVgg Vreden
  TuS Haltern TuS Haltern 3:00 PM RSV Meinerzhagen Meinerzhagen
matchday 12 Schwachhausen TuS Schwachhausen 1:00 PM Brinkumer SV Brinkumer SV
  SV Hemelingen SV Hemelingen 2:30 PM SG Aumund-Vegesack SG Aumund-Veg.
  BSC Hastedt BSC Hastedt 3:00 PM BTS Neustadt BTS Neustadt
  SC Borgfeld SC Borgfeld 3:00 PM ESC 02 Geestemünde ESC Geestemünde
  Komet Arsten TuS Komet Arsten 3:00 PM Habenhauser FV Habenhauser FV
  KSV Vatan Sport KSV Vatan Sport 3:00 PM SV Werder Bremen III W. Bremen III
matchday 16 SV Eichede SV Eichede 2:00 PM Oldenburger SV Oldenburger SV
  Eckernförder SV Eckernförder SV 3:00 PM SC Weiche Flensburg 08 II SC Weiche 08 II
  Pr. Reinfeld SV Preußen Reinfeld 3:00 PM VfB Lübeck II VfB Lübeck II
matchday 19 Zilina B MSK Zilina B 10:30 AM Slovan Bratislava U21 Slovan U21
matchday 15 Wolfsburg U19 VfL Wolfsburg U19 11:00 AM Hallescher FC U19 Halle U19
  D. Dresden U19 Dynamo Dresden U19 11:00 AM Holstein Kiel U19 Holst. Kiel U19
  Chemnitz U19 Chemnitzer FC U19 11:00 AM SV Werder Bremen U19 W. Bremen U19
  Vik. Berlin U19 FC Viktoria 1889 Berlin U19 11:00 AM Hertha BSC UEFA U19 Hertha BSC UYL
  Eimsbüttel U19 Eimsbütteler TV U19 11:00 AM Hamburger SV U19 Hamburg U19
  RB Leipzig U19 RasenBallsport Leipzig UEFA U19 11:00 AM FC St. Pauli U19 St. Pauli U19
  U. Berlin U19 1.FC Union Berlin U19 11:00 AM FC Energie Cottbus U19 E. Cottbus U19
  Osnabrück U19 VfL Osnabrück U19 11:00 AM Hannover 96 U19 Hannover 96 U19
  Oberhausen U19 Rot-Weiß Oberhausen U19 11:00 AM Preußen Münster U19 Pr. Münster U19
  VfL Bochum U19 VfL Bochum U19 11:00 AM Bayer 04 Leverkusen U19 Leverkusen U19
  Bielefeld U19 Arminia Bielefeld U19 11:00 AM Alemannia Aachen U19 Aachen U19
  B. Dortmund U19 Borussia Dortmund U19 11:00 AM Fortuna Düsseldorf U19 Düsseldorf U19
  M'gladbach U19 Borussia Mönchengladbach U19 11:00 AM FC Schalke 04 U19 Schalke 04 U19
  Wuppertal U19 Wuppertaler SV U19 11:00 AM SC Paderborn 07 U19 Paderborn U19
  Vikt. Köln U19 FC Viktoria Köln U19 11:00 AM Rot-Weiss Essen U19 RW Essen U19
  1.FC Köln U19 1.FC Köln U19 11:00 AM SC Fortuna Köln U19 Fort. Köln U19
  SC Freiburg U19 SC Freiburg U19 11:00 AM TSG 1899 Hoffenheim UEFA U19 Hoffenheim
  Karlsruhe U19 Karlsruher SC U19 11:00 AM SSV Ulm 1846 U19 SSV Ulm U19
  Ingolstadt U19 FC Ingolstadt 04 U19 11:00 AM FC-Astoria Walldorf U19 A. Walldorf U19
  FC Bayern Bayern Munich UEFA U19 11:00 AM SpVgg Greuther Fürth U19 Gr. Fürth U19
  Darmstadt U19 SV Darmstadt 98 U19 11:00 AM FC Augsburg U19 FC Augsburg U19
  Saarbrücken U19 1.FC Saarbrücken U19 11:00 AM Kickers Offenbach U19 Offenbach U19
  K'lautern U19 1.FC Kaiserslautern U19 11:00 AM VfB Stuttgart U19 Stuttgart U19
  Frankfurt U19 Eintracht Frankfurt U19 11:00 AM 1.FC Heidenheim 1846 U19 Heidenheim U19
  Nürnberg U19 1.FC Nürnberg U19 11:00 AM 1.FSV Mainz 05 U19 Mainz 05 U19
matchday 14 FC Thun U21 FC Thun U21 12:00 AM FC Konolfingen FC Konolfingen
  Ajoie-Monterri FC Ajoie-Monterri 12:00 AM FC Spiez FC Spiez
  FC Liestal FC Liestal 12:00 AM FC Moutier FC Moutier
  FC Köniz II FC Köniz II 2:30 PM SC Dornach SC Dornach
matchday 11 AC Taverne AC Taverne 3:00 PM FC Mendrisio FC Mendrisio
  FC Muri FC Muri 2:30 PM FC Blue Stars Zürich Blue Stars ZH
  FC Aegeri FC Aegeri 3:00 PM SC Zofingen SC Zofingen
matchday 14 FC Aegeri FC Aegeri 2:30 PM FC Freienbach FC Freienbach
matchday 11 FC Widnau FC Widnau 1:30 PM FC Uzwil FC Uzwil
matchday 14 FC Widnau FC Widnau 1:30 PM Chur 97 Chur 97
matchday 9 Happy Valley Happy Valley 8:00 AM Hong Kong Rangers HK Rangers
matchday 7 Quang Ninh FC Than Quang Ninh FC 12:00 PM BECAMEX Binh Duong FC B.Binh Duong FC
  HL Ha Tinh FC Hong Linh Ha Tinh FC 12:00 PM Thanh Hoa FC Thanh Hoa FC
  HCM City Ho Chi Minh City FC 1:15 PM Binh Dinh FC Binh Dinh FC
matchday 17 Ostbahn XI SC Ostbahn XI 12:00 AM DSV Fortuna 05 Wien Fortuna 05
  NAC Nußdorfer AC 12:00 AM Gersthofer SV Gersthof
  Wien Floridsd. FV Wien Floridsdorf 12:00 AM Landstraßer AC-Inter LAC-Inter
  Hellas Kagran Hellas Kagran 12:00 AM SV Dinamo Helfort 15 Young Stars Helfort
  Siemens/Großfeld KSV Siemens/Großfeld 12:00 AM SC Red Star Penzing Red Star
  Simmering 1. Simmeringer SC 12:00 AM FC 1980 Wien 1980 Wien
  FAC II Floridsdorfer AC II 12:00 AM FC Austria 11 - Rapid Oberlaa A11 - R.Oberlaa
  Columbia SC Columbia Floridsdorf 12:00 AM L.A. Riverside L.A. Riverside
  Slagelse U19 Slagelse B&I U19 3:00 PM Roskilde B.1906 U19 Roskilde U19
matchday 15 Ifeanyi Ubah Ifeanyi Ubah FC 4:00 PM Rivers United FC Rivers United
  Dakkada FC Dakkada FC 4:00 PM Katsina United FC Katsina Utd.
  Wikki Tourists Wikki Tourists 4:00 PM Warri Wolves FC Warri Wolves FC
  MFM FC MFM FC 4:00 PM Enyimba Aba Enyimba Aba
  Enugu Rangers Enugu Rangers IFC 4:00 PM Adamawa United Adamawa United
  Lobi Stars Lobi Stars FC 4:00 PM Plateau United FC Plateau United
  Abia Warriors Abia Warriors FC 4:00 PM Kano Pillars Kano Pillars
  Jigawa Jigawa Golden Stars FC 4:00 PM Akwa United Akwa United
  Sunshine Stars Sunshine Stars 4:00 PM Nasarawa United Nasarawa United
  Kwara United Kwara United FC 4:00 PM FC Heartland FC Heartland
matchday 22 Lazio U17 Lazio Under 17 3:00 PM Sampdoria Under 17 Sampdoria U17
  Bologna U17 Bologna Under 17 3:00 PM Pisa Under 17 Pisa U17
  Sassuolo U17 Sassuolo Under 17 3:00 PM Reggiana Under 17 Reggiana U17
  Cremonese U17 Cremonese Under 17 3:00 PM Parma Under 17 Parma U17
  Torino U17 Torino Under 17 3:00 PM Juventus Under 17 Juventus U17
  Genoa U17 Genoa Under 17 3:00 PM Virtus Entella Under 17 Entella U17
  Chievo U17 Chievo Under 17 3:00 PM Udinese Under 17 Udinese U17
  Pordenone U17 Pordenone Under 17 3:00 PM SPAL U17 SPAL U17
  Cittadella U17 Cittadella Under 17 3:00 PM Vicenza Under 17 Vicenza U17
  Venezia U17 Venezia Under 17 3:00 PM Cagliari Under 17 Cagliari U17
  Inter U17 Inter Under 17 3:00 PM Milan Under 17 Milan U17
  Atalanta U17 Atalanta Bergamo U17 3:00 PM Brescia Under 17 Brescia U17
  Monza U17 Monza Under 17 3:00 PM Hellas Under 17 Hellas U17
  Crotone U17 Crotone Under 17 3:00 PM Benevento Under 17 Benevento U17
  Reggina U17 Reggina Under 17 3:00 PM Roma Under 17 Roma U17
  Empoli U17 Empoli Under 17 3:00 PM Lecce Under 17 Lecce U17
  Fiorentina U17 Fiorentina Under 17 3:00 PM Pescara Under 17 Pescara U17
  Cosenza U17 Cosenza Under 17 3:00 PM Ascoli Under 17 Ascoli U17
  Frosinone U17 Frosinone Under 17 3:00 PM Salernitana Under 17 Salernitana U17

Select date

Player birthdays

  • Nicolas Anelka
    Date of birth: Mar 14, 1979  France
    Position: Centre-Forward
    Market value: -
    Retired
    Age: 42 years

Coach birthdays