To use this site, please enable Javascript.

Matches Apr 18, 2021

matchday 29
Bor. Dortmund Borussia Dortmund 4:1 SV Werder Bremen Werder Bremen
 
Jahn Regensburg SSV Jahn Regensburg 0:3 1.FC Heidenheim 1846 1.FC Heidenheim
 
VfL Osnabrück VfL Osnabrück 0:3 Fortuna Düsseldorf F. Düsseldorf
 
VfL Bochum VfL Bochum 4:3 Hannover 96 Hannover 96
matchday 32
FC Ingolstadt FC Ingolstadt 04 0:0 SV Meppen SV Meppen
 
Waldh. Mannheim SV Waldhof Mannheim 3:2 VfB Lübeck VfB Lübeck
 
Wehen Wiesbaden SV Wehen Wiesbaden 1:0 SpVgg Unterhaching Unterhaching
 
Arsenal Arsenal FC 1:1 Fulham FC Fulham
 
Man Utd Manchester United 3:1 Burnley FC Burnley
matchday 1 Sant Julia UE Sant Julia 2:2 Atlètic Club d'Escaldes AC Escaldes
  FC Santa Coloma FC Santa Coloma 1:2 Inter Club d'Escaldes IC d'Escaldes
matchday 14 UE Santa Coloma UE Santa Coloma 7:0 Penya Encarnada d'Andorra Penya Encarnada
matchday 33 Real Sociedad Real Sociedad 1:2 Sevilla FC Sevilla FC
  CA Osasuna CA Osasuna 2:0 Elche CF Elche CF
  Alavés Deportivo Alavés 1:0 SD Huesca SD Huesca
 
Atlético Madrid Atlético Madrid 5:0 SD Eibar SD Eibar
  Real Betis Real Betis Balompié 2:2 Valencia CF Valencia
  Cádiz CF Cádiz CF 0:0 Celta de Vigo Celta de Vigo
  Levante Levante UD 1:5 Villarreal CF Villarreal
  Getafe Getafe CF 0:0 Real Madrid Real Madrid
Quarter-Finals Ceará SC Ceará Sporting Club 3:0 Sampaio Corrêa Futebol Clube (MA) Sampaio Corrêa
matchday 31
AC Milan AC Milan 2:1 Genoa CFC Genoa
  Atalanta BC Atalanta BC 1:0 Juventus FC Juventus
  Bologna Bologna FC 1909 4:1 Spezia Calcio Spezia Calcio
 
Lazio SS Lazio 5:3 Benevento Calcio Benevento
  Torino Torino FC 3:1 AS Roma AS Roma
 
SSC Napoli SSC Napoli 1:1 Inter Milan Inter
matchday 33 Paris SG Paris Saint-Germain 3:2 AS Saint-Étienne Saint-Étienne
  Dijon Dijon FCO 2:0 OGC Nice OGC Nice
  Stade Brest 29 Stade Brest 29 1:1 RC Lens Lens
  Nîmes Olympique Nîmes Olympique 1:1 RC Strasbourg Alsace R. Strasbourg
  Stade Reims Stade Reims 0:0 FC Metz FC Metz
  G. Bordeaux FC Girondins Bordeaux 0:3 AS Monaco Monaco
  FC Nantes FC Nantes 1:2 Olympique Lyon Olympique Lyon
matchday 25
RB Salzburg Red Bull Salzburg 2:0 LASK LASK
 
Wolfsberger AC Wolfsberger AC 2:0 WSG Tirol WSG Tirol
 
Rapid Vienna Rapid Vienna 0:0 SK Sturm Graz Sturm Graz
matchday 26 Ural Ural Yekaterinburg 0:1 Rubin Kazan Rubin Kazan
  Arsenal Tula Arsenal Tula 4:0 PFK Tambov Tambov
  Sochi FC Sochi 2:1 CSKA Moscow CSKA Moscow
  Spartak Moscow Spartak Moscow 0:3 FK Ufa Ufa
matchday 29 Hoogland VV Hoogland postponed USV Hercules USV Hercules
  Watergraafsmeer JOS Watergraafsmeer postponed RKSV Groene Ster Groene Ster
  ADO '20 ADO '20 Heemskerk postponed HSC '21 Haaksbergen HSC '21
  Hollandia HVV Hollandia postponed VV Gemert VV Gemert
  Dongen VV Dongen postponed RKVV Westlandia Westlandia
  Unitas GVV Unitas postponed VV UNA Veldhoven VV UNA
  SV Oss '20 SV Oss '20 postponed HV & CV Quick Quick DH
  EVV Echt EVV Echt postponed Blauw Geel '38 Blauw Geel '38
  OFC Oostzaan OFC Oostzaan postponed RKVV DEM RKVV DEM
 
FC Basel FC Basel 1893 5:0 Servette FC Servette FC
 
Lausanne-Sport FC Lausanne-Sport 2:1 FC Vaduz FC Vaduz
 
BSC Young Boys BSC Young Boys 3:0 FC Lugano FC Lugano
matchday 1 CFR Cluj CFR Cluj 3:0 Academica Clinceni Ac. Clinceni
  FCSB FCSB 2:1 FC Botosani FC Botosani
matchday 6 C. Rizespor U19 Caykur Rizespor U19 1:1 Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
  Kasimpasa U19 Kasimpasa U19 1:0 Gaziantep FK U19 G.Antep FK U19
  Fenerbahce U19 Fenerbahce SK U19 0:1 Istanbul Basaksehir FK U19 Basaksehir U19
  BB Erzurum U19 Büyüksehir Belediye Erzurumspor U19 0:1 Denizlispor U19 Denizlispor U19
  Ankaragücü U19 MKE Ankaragücü U19 2:1 Besiktas JK U19 Besiktas U19
  Alanyaspor U19 Alanyaspor U19 2:1 Yeni Malatyaspor U19 Y. Malatya U19
  Kayserispor U19 Kayserispor U19 0:0 Konyaspor U19 Konyaspor U19
  Galatasaray U19 Galatasaray SK U19 5:4 Göztepe U19 Göztepe U19
  Hatayspor U19 Hatayspor U19 0:2 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19
matchday 35 Gaziantep FK Gaziantep FK 2:2 Kasimpasa Kasimpasa
 
Basaksehir Istanbul Basaksehir FK 1:2 Fenerbahce SK Fenerbahce
matchday 1 FC Arges ACSC FC Arges 0:0 ACSM Politehnica Iași ACSM Poli Iași
matchday 22 Ingulets Ingulets Petrove 0:0 Rukh Lviv Rukh Lviv
  FK Mariupol FK Mariupol 1:1 Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
  Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1:1 SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
matchday 6 AS Santorinis AS Santorinis 2020 0:0 Enosi Aspropyrgou Aspropyrgos
  AS Rodos AS Rodos 1:0 AO Egaleo AO Egaleo
  Pierikos Pierikos Katerini 2:0 PO Triglias PO Triglias
  Veria NPS Veria NPS 3:1 Thesprotos Igoumenitsas Thesprotos
  Almopos Almopos Arideas 4:1 Apollon Pontou Apollon Pontou
  AO Kavala AO Kavala 5:1 AEP Kozanis AEP Kozanis
  GAS Ialysos GAS Ialysos 1948 1:0 AO Episkopi Rethymnou AO Episkopi
  Olymp. Volou Olympiakos Volou 0:1 Panserraikos Panserraikos
  Ast. Vlachioti Asteras Vlachioti 1:2 GS Kallithea GS Kallithea
matchday 21 PAE Chania PAE Chania 2:1 Apollon Larisas Ap. Larisas
  Panachaiki Panachaiki GE 1:1 GS Ergotelis Ergotelis
  AE Karaiskakis AE Karaiskakis Artas 1:1 Doxa Dramas Doxa Dramas
matchday 4 Panathinaikos Panathinaikos Athens 1:2 Aris Thessaloniki Aris Saloniki
  AEK Athens AEK Athens 3:1 Asteras Tripolis Asteras Tripoli
  PAOK Salonika PAOK Thessaloniki 2:0 Olympiacos Piraeus Olympiacos
matchday 34 Club Brugge Club Brugge KV 4:2 Royal Excel Mouscron Mouscron
  Standard Liège Standard Liège 3:0 Beerschot V.A. Beerschot V.A.
  KV Kortrijk KV Kortrijk 1:4 KV Mechelen KV Mechelen
  Zulte Waregem SV Zulte Waregem 2:7 KAA Gent KAA Gent
  KV Oostende KV Oostende 1:1 Cercle Brugge Cercle Brugge
  Sint-Truiden Sint-Truidense VV 0:1 RSC Anderlecht RSC Anderlecht
  OH Leuven Oud-Heverlee Leuven 1:2 Waasland-Beveren Waasl.-Beveren
matchday 29 KSK Ronse KSK Ronse 3:00 PM SKV Zwevezele Zwevezele
  KRC Gent KRC Gent 3:00 PM KVK Westhoek KVK Westhoek
  KVK Ninove KVK Ninove 3:00 PM KFC Merelbeke Merelbeke
  KRC Harelbeke Racing Harelbeke 3:00 PM RFC Wetteren RFC Wetteren
  Sparta Petegem KFC Sparta Petegem 3:00 PM KVV Zelzate Zelzate
  KSCT Menen KSCT Menen 3:00 PM FC Gullegem FC Gullegem
  KSV Oudenaarde KSV Oudenaarde 3:00 PM Olsa Brakel Olsa Brakel
  Dikkelvenne SC Dikkelvenne 3:00 PM KSC Lokeren-Temse Lokeren-Temse
matchday 27 FC Zlin FC FASTAV Zlin 0:1 1.FK Pribram 1.FK Pribram
  Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 1:2 FK Pardubice FK Pardubice
  Slovan Liberec FC Slovan Liberec 0:1 SK Slavia Prague Slavia Prague
  Sparta Prague AC Sparta Prague 1:0 1.FC Slovácko Slovácko
matchday 25 FC Copenhagen FC Copenhagen 2:2 FC Nordsjaelland Nordsjaelland
  Bröndby IF Bröndby IF 2:2 Aarhus GF Aarhus GF
  AC Horsens AC Horsens 1:3 Lyngby BK Lyngby BK
  Odense BK Odense Boldklub 1:1 SönderjyskE SönderjyskE
matchday 30 Red Star U17 Red Star Belgrade U17 1:2 FK Napredak Krusevac U17 Napredak U17
  Cukaricki U17 FK Cukaricki U17 2:0 FK Brodarac Belgrad U17 Brodarac U17
  Rad U17 FK Rad U17 3:1 OFK Vrsac U17 Vrsac U17
  Teleoptik U17 FK Teleoptik Zemun U17 1:1 FK Real Nis U17 Real Nis U17
  Zemun U17 FK Zemun U17 0:1 FK Partizan Belgrade U17 Partizan U17
  Rad U19 FK Rad U19 0:1 FK Vozdovac U19 Vozdovac U19
  Cukaricki U19 FK Cukaricki U19 4:1 FK Brodarac Belgrad U19 Brodarac U19
  Kragujevac U19 FK Radnicki 1923 Kragujevac U19 0:1 FK Partizan Belgrade U19 Partizan U19
  IMT Belgrad U19 FK IMT Belgrad U19 2:0 FK Trayal Kruševac U19 Trayal U19
  Red Star U19 Red Star Belgrade U19 3:1 FK Napredak Krusevac U19 Napredak U19
  Rad Belgrad U19 FK Radnicki Belgrad U19 2:2 FK Vojvodina Novi Sad U19 Vojvodina U19
matchday 32 Metalac FK Metalac Gornji Milanovac 0:0 FK Indjija FK Indjija
  Zlatibor FK Zlatibor Cajetina 1:2 FK Rad Rad
  Novi Pazar FK Novi Pazar 1:3 FK Cukaricki Cukaricki
  FK TSC FK TSC Backa Topola 4:1 FK Vozdovac Vozdovac
  Proleter FK Proleter Novi Sad 0:1 FK Mladost Lucani Mladost
  Spartak FK Spartak Subotica 0:2 FK Napredak Krusevac Napredak
  Radnicki Nis FK Radnicki Nis 0:0 FK Javor-Matis Ivanjica Javor-Matis
matchday 29 Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb 1:0 NK Istra 1961 NK Istra
matchday 9 KuPS U19 Kuopion Palloseura U19 postponed PPJ Helsinki U19 PPJ U19
  Vantaan U19 Vantaan Jalkapalloseura U19 postponed FC Haka U19 FC Haka U19
  PK-35 U19 Pallokerho-35 U19 postponed Atlantis FC U19 Atlantis FC U19
matchday 25 Stal Mielec Stal Mielec 0:2 Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
  Wisla Plock Wisla Plock 2:2 Jagiellonia Bialystok Jagiellonia
  Legia Warszawa Legia Warszawa 0:0 Cracovia Cracovia
matchday 24 Tsarsko Selo Tsarsko Selo Sofia 2:1 CSKA-Sofia CSKA-Sofia
  Levski Sofia Levski Sofia 0:3 PFC Ludogorets Razgrad Ludogorets
matchday 21 F91 Dudelange F91 Dudelange 3:0 US Mondorf-Les-Bains US Mondorf
  Titus Petange Union Titus Petange 0:1 Swift Hesperange Hesperange
  Pr. Niederkorn FC Progrès Niederkorn 1:1 CS Fola Esch CS Fola Esch
  FC UNA Strassen FC UNA Strassen 1:1 FC Etzella Ettelbruck E. Ettelbrück
matchday 29 Puskás AFC Puskás Akadémia FC 3:0 MTK Budapest MTK Budapest
  Honvéd Budapest Honvéd FC 2:3 MOL Fehérvár FC Fehérvár
matchday 5 Zlate Moravce ViOn Zlate Moravce-Vrable 1:0 MSK Zilina MSK Zilina
matchday 18 Eichholzer SV Eichholzer SV 2:00 PM TuS Hartenholm TuS Hartenholm
  TSV Lägerdorf TSV Lägerdorf 2:00 PM SV Eichede II SV Eichede II
  GW Siebenbäumen SV Grün-Weiß Siebenbäumen 3:00 PM Sereetzer SV Sereetzer SV
  Breitenfelde Breitenfelder SV 3:00 PM TSV Travemünde TSV Travemünde
matchday 20 1.FC Spich 1.FC Spich 3:00 PM SV Wachtberg SV Wachtberg
  G. Windeck TSV Germania Windeck 3:00 PM TuS 05 Oberpleis Oberpleis
  FV Bad Honnef FV Bad Honnef 3:00 PM TuS Mondorf TuS Mondorf
  SpVg Porz SpVg Porz 3:00 PM SC Borussia Lindenthal-Hohenlind L.-Hohenlind
  FV Endenich FV Bonn-Endenich 08 3:15 PM SSV Merten 1925 SSV Merten
  Homburg-Nü. SSV Homburg-Nümbrecht 3:15 PM SV Schlebusch SV Schlebusch
  E. Hohkeppel Eintracht Hohkeppel 3:45 PM FV Wiehl FV Wiehl
matchday 21 Rather SV Rather SV 3:00 PM ASV Süchteln ASV Süchteln
  SG Unterrath SG Unterrath 3:00 PM DJK/VfL Giesenkirchen Giesenkirchen
  FSV Vohwinkel FSV Vohwinkel 3:00 PM SC Reusrath SC Reusrath
  Kapellen-Erft SC Kapellen-Erft 3:30 PM SC Teutonia Kleinenbroich Kleinenbroich
  1.FC Viersen 1.FC Viersen 3:30 PM VfB Solingen VfB Solingen
  Holzheimer SG Holzheimer SG 3:30 PM VfB 03 Hilden II VfB Hilden II
  MSV Düsseldorf MSV Düsseldorf 3:30 PM 1.FC Wülfrath 1.FC Wülfrath
  FC Remscheid FC Remscheid 3:00 PM DJK/Arminia Klosterhardt A. Klosterhardt
  Burgaltendorf SV Burgaltendorf 3:00 PM VfB Speldorf VfB Speldorf
  Duisburger SV Duisburger SV 1900 3:00 PM SV Wermelskirchen SV Wermelskirchen
  Hamborn 07 Sportfreunde Hamborn 07 3:00 PM Mülheimer FC 97 Mülheimer FC
  ESC Rellinghsn. ESC Rellinghausen 06 3:00 PM VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen
  BG Überruhr Blau-Gelb Überruhr 3:15 PM DJK Blau-Weiß Mintard BW Mintard
  SpVgg Steele SpVgg Steele 03/09 3:30 PM SV Genc Osman Duisburg SV Genc Osman
matchday 28 Schwanheim Germania Schwanheim postponed SV 1913 Niedernhausen Niedernhausen
  FC Ederbergland FC Ederbergland postponed SSV Langenaubach Langenaubach
  TSV Michelbach TSV Michelbach postponed FC Gießen II FC Gießen II
  TuBa Pohlheim FC TuBa Pohlheim postponed FV Breidenbach FV Breidenbach
  RSV Weyer RSV Weyer postponed Spvgg Eltville Spvgg Eltville
  Steinbach II TSV Steinbach II postponed VfB Marburg VfB Marburg
  FV Biebrich 02 FV Biebrich 02 postponed FC Waldbrunn FC Waldbrunn
  SV Bauerbach SV Bauerbach postponed SG Walluf Walluf
  SF/BG Marburg SF/BG Marburg postponed SC Waldgirmes II Waldgirmes II
  FC Cleeberg FC Cleeberg postponed SG Kinzenbach SG Kinzenbach
matchday 26 DJK Donauesch. DJK Donaueschingen 3:00 PM Kehler FV 07 Kehler FV
  FC Auggen FC Auggen 3:00 PM FC Radolfzell FC Radolfzell
matchday 25 Rödinghausen II SV Rödinghausen II 3:00 PM VfB Fichte Bielefeld VfB Fichte
  TuS Tengern TuS Tengern 3:00 PM SC Peckeloh SC Peckeloh
  GW Nottuln SV Grün-Weiß Nottuln 3:00 PM TuS 05 Sinsen TuS 05 Sinsen
  W. Kinderhaus Westfalia Kinderhaus 3:00 PM Borussia Emsdetten Bor. Emsdetten
  Delbrücker SC Delbrücker SC 3:00 PM Lüner SV Lüner SV
  VfL Theesen VfL Theesen 3:00 PM SV Mesum SV Mesum
  Neuenkirchen SuS Neuenkirchen 3:00 PM 1.FC Gievenbeck 1.FC Gievenbeck
  SC Herford SC Herford 3:00 PM SpVgg Erkenschwick Erkenschwick
  TuS Hiltrup TuS Hiltrup 3:00 PM Preußen Espelkamp Pr. Espelkamp
  RW Deuten SV Rot-Weiß Deuten 3:00 PM SV Wacker Obercastrop Wacker Castrop
  SC Neheim SC Neheim 3:00 PM FC Lennestadt Lennestadt
  SV Sodingen SV Sodingen 3:00 PM DJK TuS Hordel DJK TuS Hordel
  Wanne-Eickel DSC Wanne-Eickel 3:00 PM FC Iserlohn 46/49 FC Iserlohn
  C. Wiemelhausen Concordia Wiemelhausen 3:00 PM FSV Gerlingen FSV Gerlingen
  Bor. Dröschede Borussia Dröschede 3:30 PM SV Hohenlimburg 10 SV Hohenlimburg
  Westfalia Wickede Westfalia Wickede 4:00 PM FC Brünninghausen Brünninghausen
  BSV Schüren BSV Schüren 4:00 PM YEG Hassel YEG Hassel
  TuS Bövinghausen TuS Bövinghausen 4:00 PM SpVg Hagen 11 SpVg Hagen 11
matchday 6 Atlanta Club Atlético Atlanta 2:2 Club Deportivo Riestra CD Riestra
  Rafaela Atlético de Rafaela 4:1 Club Almagro Almagro
  CA Estudiantes CA Estudiantes (Buenos Aires) 0:0 AA Estudiantes de Río Cuarto AA Estudiantes
  Guillermo Brown Club Social y Atlético Guillermo Brown 0:0 Deportivo Santamarina Dep. Santamarin
  San Martín Club Atlético San Martín (SJ) 5:0 Club Atlético San Telmo CA San Telmo
matchday 10 Newell's Club Atlético Newell's Old Boys 2:0 Club Atlético Patronato CA Patronato
  Arsenal FC Arsenal Fútbol Club 2:1 Racing Club Racing Club
  Estudiantes Club Estudiantes de La Plata 0:0 Club de Gimnasia y Esgrima La Plata Gimnasia
  Independiente Club Atlético Independiente 1:0 Defensa y Justicia Defensa
matchday 15 San Luis Atlético de San Luis 1:4 Puebla FC Puebla FC
  Chivas Deportivo Guadalajara 2:0 Club Tijuana Club Tijuana
  América CF América 1:1 CD Cruz Azul CD Cruz Azul
  UNAM Pumas UNAM Pumas 0:0 Tigres UANL Tigres UANL
matchday 1 Los Angeles FC Los Angeles FC 2:0 Austin FC Austin FC
  Red Bulls New York Red Bulls 1:2 Sporting Kansas City Kansas
  FC Dallas FC Dallas 0:0 Colorado Rapids Colorado
  D.C. United D.C. United 2:1 New York City FC NYCFC
  Nashville SC Nashville SC 2:2 FC Cincinnati Cincinnati
  Chicago Fire Chicago Fire FC 2:2 New England Revolution Revolution
  Inter Miami CF Inter Miami CF 2:3 Los Angeles Galaxy LA Galaxy
  Columbus Crew Columbus Crew SC 0:0 Philadelphia Union Philadelphia
matchday 6 Chalatenango CD Chalatenango 2:1 Sonsonate FC Sonsonate
  Metapán AD Isidro Metapán 1:1 CD Águila CD Águila
  Alianza FC Alianza FC 4:0 Jocoro FC Jocoro
  L.A. Firpo CD Luis Angel Firpo 1:0 Once Deportivo 11 Deportivo
  Limeño CD Municipal Limeño 2:1 Santa Tecla FC Santa Tecla
  FAS CD FAS 4:3 CD Atlético Marte Atl. Marte
matchday 19 Pereira Deportivo Pereira 4:2 Asociación Deportivo Pasto Deportivo Pasto
  CD América CD América de Cali 2:0 Deportes Tolima Deportes Tolima
  CD La Equidad CD La Equidad Seguros SA 1:2 Independiente Santa Fe Indep. Santa Fe
  Millonarios Millonarios FC 3:1 Deportivo Cali Deportivo Cali
  A. Bucaramanga Atlético Bucaramanga 4:1 Rionegro Águilas Rionegro Águila
  Atl. Nacional Atlético Nacional 7:1 Boyacá Patriotas FC Patriotas
  Once Caldas Once Caldas 2:0 Independiente Medellín Indep. Medellín
  Boyacá Chicó Boyacá Chicó FC 0:0 Jaguares de Córdoba Jaguares FC
matchday 10 Kawasaki Front. Kawasaki Frontale 1:1 Sanfrecce Hiroshima Sanf. Hiroshima
  Nagoya Grampus Nagoya Grampus 1:2 Sagan Tosu Sagan Tosu
  Cerezo Osaka Cerezo Osaka 1:0 Urawa Red Diamonds Urawa Reds
  Gamba Osaka Gamba Osaka 0:0 Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
matchday 8 SC Sagamihara SC Sagamihara 1:2 Júbilo Iwata Júbilo Iwata
  Sydney FC U21 Sydney FC U21 2:3 APIA Leichhardt Tigers APIA Leichhardt
  Wolves FC Wollongong Wolves FC 0:5 Blacktown City Demons Blacktown City
matchday 28 FK Apolonia FK Apolonia 0:6 KF Vllaznia KF Vllaznia
  KF Laçi KF Laçi 2:1 KF Bylis Ballsh Bylis Ballsh
  KF Skënderbeu KF Skënderbeu 0:1 KF Teuta KF Teuta
matchday 17 Sydney FC Sydney FC 2:2 Adelaide United Adelaide United
  Macarthur Macarthur FC 2:2 Newcastle United Jets Newcastle
  Perth Glory Perth Glory 1:3 Wellington Phoenix Wellington P.
matchday 27 Olimpik U17 FK Olimpik Sarajevo U17 1:0 FK Krupa na Vrbasu U17 Krupa U17
  Sarajevo U17 FK Sarajevo Academy U17 4:1 HSK Zrinjski Mostar U17 Zr. Mostar U17
matchday 20 FK MDK U19 FK Mladost Doboj-Kakanj U19 2:0 FK Radnik Hadzici U19 Hadzici U19
  FK Olimpik U19 FK Olimpik Sarajevo U19 1:3 FK Borac Banja Luka U19 Banja Luka U19
  Z.BL U19 FK Zeljeznicar Banja Luka U19 0:3 FK Zvijezda 09 U19 Zvijezda 09 U19
matchday 26 FK Olimpik FK Olimpik Sarajevo 0:3 HSK Zrinjski Mostar Zrinjski Mostar
  Radnik Bijelj. FK Radnik Bijeljina 1:1 FK Zeljeznicar Sarajevo Zeljeznicar
  Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg 0:2 FK Velez Mostar Velez Mostar
matchday 2 Lautaro Buin Lautaro de Buin postponed Club Deportes Iquique CD Iquique
  CD SM (Arica) CD San Marcos de Arica 0:0 Deportes Cobreloa Cobreloa
matchday 1 Deportivo Lara Deportivo Lara 1:2 Yaracuyanos FC Yaracuyanos
  Gran Valencia Gran Valencia FC 1:0 Carabobo FC Carabobo FC
matchday 22 GOSK Gabela NK GOSK Gabela 1:0 FK Buducnost Banovici FK Buducnost
matchday 5 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 1:2 FK Gomel Gomel
  Rukh Rukh Brest 5:0 FK Smorgon FK Smorgon
matchday 4 Zamalek Zamalek SC 1:2 El Ahly Cairo El Ahly
matchday 12 OC Safi Olympique Safi 2:1 Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
  FUS Rabat FUS Rabat 1:2 Renaissance Zemamra Nahdat Zemamra
matchday 19 Esperance Esperance Tunis postponed JS Kairouanaise JS Kairouan
  CS Sfaxien Club Sportif Sfaxien postponed Etoile Sportive du Sahel ES Sahel
matchday 5 Hwaseong FC Hwaseong FC 1:0 Pyeongtaek Citizen Pyeongtaek C.
  Gimhae FC Gimhae FC 0:1 Paju Citizen Paju Citizen
  Chuncheon FC Chuncheon Citizen 0:2 Seoul Jungnang Seoul Jungnang
  Goyang Citizen Goyang Citizen 1:3 Seoul Nowon United Nowon Utd.
  Geoje Citizen Geoje Citizen 0:2 Dangjin Citizen Dangjin Citizen
matchday 10 Suwon Bluewings Suwon Samsung Bluewings 3:0 Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
  Jeonbuk Hyundai Jeonbuk Hyundai Motors 1:0 Seongnam FC Seongnam FC
First Round Replay FC Zestafoni FC Zestafoni 1:2 FC Aragvi Dusheti FC Aragvi
matchday 7 FC Anyang FC Anyang 2:1 Chungnam Asan Chungnam Asan
  Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons 2:1 Gimcheon Sangmu Gimcheon Sangmu
matchday 6 RB Bragantino Red Bull Bragantino 2:1 Mirassol Futebol Clube (SP) Mirassol-SP
  Novorizontino Grêmio Novorizontino (SP) 3:1 Associação Ferroviária de Esportes (SP) Ferroviária
matchday 24 A. Klagenfurt SK Austria Klagenfurt 3:0 Grazer AK 1902 Grazer AK 1902
  Rapid Wien II SK Rapid Wien II 1:0 SV Horn SV Horn
matchday 10 AA Portuguesa AA Portuguesa (RJ) 2:2 Clube de Regatas do Flamengo Flamengo
  Nova Iguaçu Nova Iguaçu Futebol Clube (RJ) 4:2 Resende Futebol Clube (RJ) Resende
  Boavista SC Boavista Sport Club (RJ) 2:2 Club de Regatas Vasco da Gama Vasco da Gama
matchday 42 Rotherham Rotherham United 0:1 Birmingham City Birmingham
  Coventry Coventry City 2:0 Barnsley FC Barnsley FC
matchday 9 AA Caldense Associação Atlética Caldense (MG) 0:0 Athletic Club (MG) Athletic Club
  Uberlândia EC Uberlândia Esporte Clube (MG) 1:1 Tombense Futebol Clube (MG) Tombense
  Pouso Alegre Pouso Alegre FC 1:0 Cruzeiro Esporte Clube Cruzeiro
  Patrocinense-MG CA Patrocinense (MG) 0:1 União Recreativa dos Trabalhadores (MG) UR Trabalhadore
  Atlético-MG Clube Atlético Mineiro 2:1 Boa Esporte Clube (MG) Boa Esporte
Group A Shabab Dubai FC Shabab Al-Ahli Dubai 0:2 Al-Hilal Riyadh Hilal
  AGMK Olmaliq FK AGMK Olmaliq 2:3 Istiqlol Dushanbe Istiqlol
Group C Ahli Al-Ahli Jeddah 1:1 Al-Duhail SC Al-Duhail SC
  Al-Shorta SC Al-Shorta SC 0:3 Esteghlal FC Esteghlal FC
Round of 16 Stranraer Stranraer FC 0:4 Hibernian FC Hibernian FC
  Rangers Rangers FC 2:0 Celtic FC Celtic
matchday 8 Fluminense-BA Fluminense de Feira Futebol Clube (BA) 1:2 Doce Mel EC Doce Mel
  Alagoinhas-BA Alagoinhas Atlético Clube (BA) 2:2 Esporte Clube Jacuipense (BA) Jacuipense-BA
  EC Bahia Esporte Clube Bahia 1:0 AD Bahia de Feira (BA) AD Bahia-BA
Group A Itumbiara Itumbiara Esporte Clube (GO) 0:1 Anápolis Futebol Clube (GO) Anápolis
  Anápolis-GO Grêmio Esportivo Anápolis (GO) 1:2 Associação Esportiva Jataiense (GO) Jataiense-GO
Group B Goianésia (GO) Goianésia Esporte Clube (GO) 1:1 Goiás Esporte Clube Goiás EC
  Vila Nova FC Vila Nova Futebol Clube (GO) 2:1 AA Aparecidense (GO) Aparecidense-GO
Group 1 Salgueiro Salgueiro Atlético Clube (PE) 1:0 Retrô Futebol Clube Brasil Retrô FC
  Náutico Clube Náutico Capibaribe 2:1 Santa Cruz Futebol Clube (PE) Santa Cruz
  Vitória-PE AAD Vitória das Tabocas (PE) 1:3 Central Sport Club (PE) Central
  Afogados FC Afogados da Ingazeira 2:1 Vera Cruz Futebol Clube (PE) Vera Cruz-PE
  Sete-PE Sete de Setembro Esporte Clube (PE) 0:2 Sport Club do Recife Sport Recife
  Paraná Paraná Clube 1:1 Londrina Esporte Clube (PR) Londrina-PR
matchday 3 Coritiba FC Coritiba Foot Ball Club 5:1 Toledo Esporte Clube (PR) Toledo EC
matchday 6 Bragantino-PA Bragantino Clube do Pará (PA) 4:4 Paragominas Futebol Clube (PA) Paragominas
  Marabá-PA Águia de Marabá Futebol Clube (PA) 1:1 Clube do Remo (PA) Remo
matchday 1 SP Crystal São Paulo Crystal FC 2:1 Campinense Clube (PB) Campinense-PB
matchday 10 Avaí FC Avaí Futebol Clube (SC) 2:0 Hercílio Luz Futebol Clube (SC) Hercílio Luz-SC
  Marcílio Dias Clube Náutico Marcílio Dias (SC) 2:2 Associação Chapecoense de Futebol Chapecoense
  Metropolitano Clube Atlético Metropolitano (SC) 3:3 Grêmio Esportivo Juventus (SC) GE Juventus-SC
  Concórdia-SC Concórdia Atlético Clube (SC) 0:0 Criciúma Esporte Clube Criciúma EC
  Joinville-SC Joinville Esporte Clube (SC) 0:0 Brusque Futebol Clube (SC) Brusque
  EC Próspera Esporte Clube Próspera (SC) 1:0 Figueirense Futebol Clube Figueirense FC
matchday 7 Olhodaguense Centro Esportivo Olhodaguense (AL) 0:0 Agremiação Sportiva Arapiraquense (AL) ASA
Final
Ajax Ajax Amsterdam 2:1 Vitesse Arnhem Vitesse
matchday 5 América-RN América Futebol Clube (RN) 1:0 ABC Futebol Clube (RN) ABC FC
matchday 9 Operário-MT Operário Futebol Clube Ltda. (MT) 2:1 Associação Grêmio Sorriso Grêmio Sorriso
  Ação Ação 3:0 União Esporte Clube (MT) União Esporte Clube (MT)
  Sinop FC Sinop FC (MT) 1:2 Nova Mutum Esporte Clube (MT) Nova Mutum EC
  Luverdense Luverdense Esporte Clube (MT) 0:0 Poconé Esporte Clube (MT) Poconé EC
  Dom Bosco Clube Esportivo Dom Bosco (MT) 0:2 Cuiabá Esporte Clube (MT) Cuiabá-MT
matchday 8 Fluminense-PI Fluminense EC (PI) 0:0 4 de Julho Esporte Clube (PI) 4 de Julho-PI
matchday 25 US Rumelange US Rumelange postponed Union Mertert-Wasserbillig Mertert-Wass.
  UN Käerjeng 97 UN Käerjeng 97 postponed FC Mamer 32 FC Mamer 32
  Weiler FC Yellow Boys Weiler-La-Tour postponed FC Mondercange Mondercange
  Berbourg FC Berdenia Berbourg postponed SC Bettembourg SC Bettembourg
  US Esch Union Sportive Esch-Alzette postponed FC Blo-Wäiss Medernach Medernach
  FC Atert Bissen FC Atert Bissen postponed FC Schifflange 95 Schifflange 95
  Marisca Mersch FC Marisca Mersch postponed FC Jeunesse Canach Jeunesse Canach
  Junglinster FC Jeunesse Junglinster postponed  FC Alisontia Steinsel Steinsel
matchday 12 River Plate River Plate Asunción 0:2 Club Sol de América Sol de América
  Cerro Porteño Club Cerro Porteño 0:3 Club Libertad Asunción Libertad
matchday 6 Vilavelhense Vilavelhense Futebol Clube (ES) 2:0 A.A. São Mateus (ES) São Mateus-ES
Group B Comercial-MS Esporte Clube Comercial (MS) 1:2 Três Lagoas SC Três Lagoas
  SERC SERC (MS) 4:2 União ABC União
matchday 7 AEL Limassol AEL Limassol 1:2 Apollon Limassol Apol. Limassol
  Olympiakos N. Olympiakos Nicosia 2:1 AEK Larnaca AEK Larnaca
matchday 8 CS Sergipe-SE Club Sportivo Sergipe (SE) 1:1 Dorense Futebol Clube (SE) Dorense FC
matchday 7 FCI Levadia FCI Levadia 0:4 Paide Linnameeskond Paide
  Kalju FC Kalju FC 0:1 Pärnu JK Vaprus Pärnu Vaprus
matchday 4 Napier City R. Napier City Rovers 7:0 Petone FC Petone FC
  Western Suburbs Western Suburbs FC 4:0 North Wellington FC N. Wellington
matchday 9 Melaka Melaka United FC 2:3 Selangor FC Selangor FC
  PJ City FC Petaling Jaya City FC 1:1 Penang FC Penang
matchday 7 LC Sailors Lion City Sailors 4:1 Balestier Khalsa Balestier Khals
matchday 36 Lecco Calcio Lecco 1912 1:1 Olbia Calcio 1905 Olbia
  Piacenza Piacenza Calcio 1919 1:3 UC AlbinoLeffe UC AlbinoLeffe
  AS Livorno AS Livorno 1:2 Como 1907 Como
  Renate AC Renate 2:1 Juventus U23 Juventus U23
  Grosseto US Grosseto 1912 2:1 SSD Pro Sesto Pro Sesto
  Giana Erminio AS Giana Erminio 1:1 Aurora Pro Patria Pro Patria
  Carrarese Carrarese Calcio 1908 3:1 Lucchese 1905 Lucchese
  Alessandria US Alessandria Calcio 1912 1:0 US Pergolettese 1932 Pergolettese
  Novara Novara Calcio 1908 3:2 US Pistoiese 1921 Pistoiese
  Matelica Matelica Calcio 0:0 Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
  Legnago FC Legnago Salus 1:1 SS Arezzo Arezzo
  AS Gubbio AS Gubbio 1910 0:0 Mantova 1911 Mantova
  Virtus Verona Virtusvecomp Verona 0:1 US Sambenedettese Sambenedettese
  Feralpisalò Feralpisalò 6:1 Carpi FC 1909 Carpi
  Modena Modena FC 2018 3:0 Calcio Padova Padova
  Vis Pesaro Vis Pesaro dal 1898 1:1 Fermana FC Fermana
  Cesena Cesena FC 0:2 Imolese Calcio 1919 Imolese
  Catanzaro US Catanzaro 2:0 Calcio Catania Catania
  Casertana Casertana FC 2:3 SS Juve Stabia Juve Stabia
  Bari SSC Bari 2:2 Palermo FC Palermo
  V. Francavilla Virtus Francavilla Calcio 0:0 US Viterbese 1908 Viterbese
  Foggia Calcio Foggia 1920 0:1 Paganese Calcio 1926 Paganese
  Potenza Potenza Calcio 2:1 SS Monopoli 1966 Monopoli
  Teramo Teramo Calcio 1913 2:0 AS Bisceglie 1913 Bisceglie
matchday 4 O'Higgins CD O'Higgins 0:0 Deportes La Serena La Serena
  La Calera Unión La Calera 1:1 Audax Italiano Audax Italiano
  Cobresal CD Cobresal 2:1 Santiago Wanderers Wanderers
  CD Everton CD Everton 0:2 CSD Colo Colo Colo Colo
Semi-Finals
Leicester Leicester City 1:0 Southampton FC Southampton
matchday 35 Albacete Albacete Balompié 1:0 CD Mirandés CD Mirandés
  UD Logroñés UD Logroñés 0:0 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
  FC Cartagena FC Cartagena 0:0 CD Tenerife CD Tenerife
matchday 20 Loko-Kazanka M. Lokomotiv-Kazanka Moskow 1:2 FC Tver FC Tver
matchday 19 Strogino Moscow Strogino Moscow 2:1 FK Khimki 2 Khimki 2
  FC Krasniy FC Krasniy Smolensk 0:0 Khimik-Arsenal Tula Khimik-Arsenal
  Znamya Noginsk Znamya Noginsk 3:1 Metallurg Vidnoe Metallurg Vidn.
  Fakel-M Fakel-M Voronezh 1:1 Sokol Saratov Sokol Saratov
  FK Kaluga FK Kaluga 2:0 Avangard Kursk Avangard Kursk
  Salyut Belgorod Salyut Belgorod 2:1 Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk Sakhalin
  M. Lipetsk Metallurg Lipetsk 5:0 Kvant Obninsk Kvant Obninsk
  Saturn Saturn Ramenskoe 0:0 FK Ryazan FK Ryazan
matchday 27 Famalicão FC Famalicão 0:1 Portimonense Futebol SAD Portimonense
  Nacional CD Nacional 0:1 FC Porto FC Porto
matchday 29 Casa Pia Casa Pia AC 0:3 Académica Coimbra Coimbra
  Penafiel FC Penafiel 2:2 CD Cova Piedade Cova Piedade
  FC Porto B FC Porto B 2:2 GD Estoril Praia Estoril Praia
  Oliveirense UD Oliveirense 0:0 CD Mafra Mafra
  Chaves GD Chaves 2:1 Académico Viseu FC Académico Viseu
Group A Ripensia Ripensia Timisoara 2:1 FC Universitatea Cluj U Cluj
matchday 31 Eskisehirspor Eskisehirspor 0:3 Balikesirspor Balikesirspor
  Akhisarspor Akhisarspor 1:1 Altinordu FK Altinordu
  Istanbulspor Istanbulspor 4:0 Menemen Spor Menemen Spor
matchday 19 Viktoria Zizkov FK Viktoria Zizkov 1:0 FK Ustí nad Labem Ustí nad Labem
  Vysehrad FK Slavoj Vysehrad 0:1 1.SK Prostejov 1.SK Prostejov
  Hradec Králové FC Hradec Králové 1:0 FK Fotbal Trinec Fotbal Trinec
  FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko 1:0 FK Blansko Blansko
  FC Vysocina FC Vysocina Jihlava 0:1 FK Dukla Prag Dukla Prague
  Vlašim FC Sellier & Bellot Vlašim 0:0 FK Varnsdorf FK Varnsdorf
matchday 3 FC Fredericia FC Fredericia 2:0 FC Helsingör FC Helsingör
matchday 28 Dinamo Vranje FK Dinamo Vranje 2:0 OFK Zarkovo Zarkovo
  Graficar Graficar Belgrad 4:1 FK Trayal Kruševac Trayal
  Radnicki Srem FK Radnicki Sremska Mitrovica 2:1 FK Buducnost Dobanovci Dobanovci
  Dubocica FK Dubocica Leskovac 2:1 Zeleznicar Pancevo Zelez. Pancevo
matchday 25 Z. Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec 1:1 GKS Belchatow GKS Belchatow
  Odra Opole Odra Opole 1:0 Korona Kielce Korona Kielce
matchday 24 Legionovia Legionovia Legionowo 3:3 Polonia Warsaw Pol. Warsaw
matchday 30 Korona Kielce II Korona Kielce II 0:3 Avia Swidnik Avia Swidnik
  Chelmianka Chelmianka Chelm 0:1 Stal Stalowa Wola Stalowa Wola
  Wisla Sand. Wisla Sandomierz 1:4 Wisla Pulawy Wisla Pulawy
  KS Wiazownica KS Wiazownica 0:2 LKS Lagów LKS Lagów
  Lewart Lubartów Lewart Lubartów 3:0 Orleta Radzyn Podlaski Orleta R.P.
  Wisloka Debica Wisloka Debica 3:1 Cracovia II Cracovia II
matchday 2 Östersund Östersunds FK 5:0 Örebro SK Örebro SK
  Häcken BK Häcken 1:2 Malmö FF Malmö FF
  Degerfors Degerfors IF 0:1 Kalmar FF Kalmar FF
  Djurgarden Djurgardens IF 1:0 IFK Norrköping Norrköping
  Sirius IK Sirius 1:0 Halmstads BK Halmstads BK
  Östers IF Östers IF 1:1 Landskrona BoIS Landskrona
  Värnamo IFK Värnamo 2:1 GIF Sundsvall GIF Sundsvall
matchday 6 Taraz FK Taraz 1:0 Akzhayik Uralsk Akzhayik
  FC Astana FC Astana 3:1 Qyzyljar SK Petropavlovsk Qyzyljar
  Kaysar Kaysar Kyzylorda 1:1 FK Atyrau Atyrau
matchday 24 Tottenham U23 Tottenham Hotspur U23 1:4 Chelsea FC U23 Chelsea U23
matchday 3 Hapoel Hadera Hapoel Hadera 3:0 Hapoel Haifa Hapoel Haifa
matchday 4 M. Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 1:1 FC Ashdod FC Ashdod
matchday 14 Kazincbarcika Kazincbarcikai SC 0:2 Budaörsi SC Budaörs
matchday 33 Nyíregyháza Nyíregyháza Spartacus 1:2 BFC Siófok BFC Siófok
  Kaposvár Kaposvári Rákóczi FC 1:2 Vasas FC Vasas FC
  Budaörs Budaörsi SC 3:2 Kazincbarcikai SC Kazincbarcika
  Pécsi MFC Pécsi MFC 1:1 Szeged-Csanád - GA Szeged
  Soroksár Soroksár SC 0:1 Gyirmót FC Győr Gyirmót FC
  Békéscsaba Békéscsaba 1912 Elöre SE 1:2 Szombathelyi Haladás Haladás
  Dorog Dorogi FC 1:1 Szolnoki MÁV FC Szolnok
  Csákvár Aqvital FC Csákvár 1:2 Szentlőrinc SE Szentlőrinc SE
  Debreceni EAC Debreceni EAC 0:1 FC Ajka FC Ajka
  ETO FC Győr ETO FC Győr 2:4 Debreceni VSC Debrecen
matchday 28 Sl. Wroclaw II Slask Wroclaw II 3:4 Stal Rzeszow Stal Rzeszow
  Olimpia Grudz. Olimpia Grudziadz 1:2 Pogon Siedlce Pogon Siedlce
  KKS Kalisz KKS 1925 Kalisz 0:2 Chojniczanka Chojnice Chojniczanka
Group 1 Celta Vigo B Celta Vigo B 1:1 Burgos CF Burgos CF
  Zamora CF Zamora CF 3:2 Cultural Leonesa CyD Leonesa
Group 2 Real Sociedad B Real Sociedad B 3:2 CD Tudelano CD Tudelano
Group 3 Gimnàstic Gimnàstic de Tarragona 0:1 UD Ibiza UD Ibiza
  FC Andorra FC Andorra 0:0 CD Alcoyano CD Alcoyano
  FC Barcelona B FC Barcelona B 3:2 Villarreal CF B Villarreal CF B
Group 4 Algeciras CF Algeciras CF 1:1 UCAM Murcia CF UCAM Murcia
  San Fernando CD San Fernando CD 2:1 Betis Deportivo Balompié Betis B
  Sanluqueño Atlético Sanluqueño 0:2 Linares Deportivo Linares
Group 5 UD Sanse UD San Sebastián de los Reyes 0:4 CD Badajoz CD Badajoz
  Inter de Madrid DUX Internacional de Madrid 1:0 Extremadura UD Extremadura
matchday 3 CD Guijuelo CD Guijuelo 1:0 Sporting de Gijón B Sporting B
  AE Prat AE Prat 1:0 Valencia Mestalla Valencia B
  Getafe CF B Getafe CF B 0:0 UD Socuéllamos Socuéllamos
  Las Rozas CF Las Rozas CF 1:1 Villarrubia CF Villarrubia CF
  UD Poblense UD Poblense 4:0 CP Villarrobledo CP Villarrobledo
  Salamanca CF Salamanca CF UDS 1:0 CD Covadonga Covadonga
  UE Olot UE Olot 1:3 Orihuela CF Orihuela CF
  Pontevedra Pontevedra CF 0:0 CD Lealtad CD Lealtad
  Recr. Huelva Recreativo Huelva 0:1 Recreativo Granada Recre Granada
  Barakaldo CF Barakaldo CF 2:2 Haro Deportivo Haro Deportivo
  Depor. Alavés B Deportivo Alavés B 0:0 UD Mutilvera UD Mutilvera
  Marbella FC Marbella FC 2:1 CF Lorca Deportiva Lorca Deportiva
  Lleida Esportiu Lleida Esportiu 0:0 Atlético Levante UD Atl. Levante
  Cádiz B Cádiz CF B 2:0 Córdoba CF Córdoba CF
  UD Tamaraceite UD Tamaraceite 1:0 Real Murcia CF Real Murcia
  Atl. Baleares Atlético Baleares 2:1 Mérida AD Mérida AD
  SD Compostela SD Compostela 1:1 UP Langreo UP Langreo
  R. B. Linense Real Balompédica Linense 3:1 Sevilla Atlético Sevilla Atl.
  Navalcarnero CDA Navalcarnero 0:0 CD Don Benito CD Don Benito
  Real Unión Real Unión Club 3:0 CD Ebro CD Ebro
  Dep. La Coruña Deportivo de La Coruña 2:1 CD Numancia CD Numancia
  UE Cornellà UE Cornellà 1:2 Hércules CF Hércules CF
matchday 36 RW Oberhausen Rot-Weiß Oberhausen 0:1 Borussia Dortmund II B. Dortmund II
matchday 19 Slagelse Slagelse B&I 2:1 Brönshöj Boldklub Brönshöj BK
  Akademisk BK Akademisk Boldklub 2:1 Vanlöse IF Vanlöse IF
  Thisted FC Thisted FC 0:2 Brabrand IF Brabrand IF
  Naestved BK Naestved Boldklub 0:0 FA 2000 FA 2000
matchday 12 Comunicaciones Comunicaciones FC 3:0 Sanarate FC Sanarate FC
  Antigua GFC Antigua GFC 1:1 CSD Municipal CSD Municipal
  Malacateco CD Malacateco 1:0 Deportivo Achuapa Achuapa
  Xelajú CSD Xelajú MC 1:1 Deportivo Guastatoya Guastatoya
matchday 18 Pérez Zeledón Municipal Pérez Zeledón 3:2 Limón FC Limón FC
  Sp. San José Sporting San José 0:3 Guadalupe FC Guadalupe FC
  Herediano CS Herediano 1:2 CS Cartaginés Cartaginés
  ADR Jicaral ADR Jicaral 1:0 Municipal Grecia Grecia
matchday 11 Alianza FC Alianza FC Panama 2:3 Herrera FC Herrera FC
matchday 28 SV Zeilsheim SV Zeilsheim 3:00 PM FV Bad Vilbel FV Bad Vilbel
  Buch. Flieden SV Buchonia Flieden 3:00 PM FC Hanau 93 FC Hanau 93
  FC Eddersheim FC Eddersheim 3:00 PM TuS Dietkirchen TuS Dietkirchen
matchday 30 Schwabmünchen TSV Schwabmünchen postponed SV Kirchanschöring Kirchansch.
  1860 München II TSV 1860 München II postponed TSV 1880 Wasserburg TSV Wasserburg
matchday 24 SV Eilendorf SV Eilendorf postponed VfL Vichttal VfL Vichttal
  Freialdenhoven SC Borussia Freialdenhoven postponed FC Hennef 05 Hennef 05
  Arnoldsweiler Viktoria Arnoldsweiler postponed VfL Alfter VfL Alfter
  BW Friesdorf FC BW Friesdorf postponed BC Viktoria Glesch-Paffendorf Glesch-Paffend.
  Spvg Wesseling Spvg Wesseling-Urfeld postponed SC Fortuna Köln U23 Fortuna Köln II
  FC Pesch FC Pesch postponed SV Deutz 05 SV Deutz 05
  Frechen 20 SpVg Frechen 20 postponed FC Hürth Hürth
matchday 36 SC Velbert SC Velbert postponed SpVg Schonnebeck Schonnebeck
  TSV Meerbusch TSV Meerbusch postponed 1.FC Monheim 1.FC Monheim
  SF Baumberg SF Baumberg postponed Cronenberger SC Cronenberger SC
  FC Kray FC Kray postponed SSVg Velbert 02 Velbert 02
  1.FC Kleve 1.FC Kleve postponed SC Düsseldorf-West Düsseldorf-West
  Niederwenigern SF Niederwenigern postponed SC Union Nettetal Union Nettetal