To use this site, please enable Javascript.
Refresh - 6:11:07 AM
Quarter-Finals
Chelsea Chelsea FC 9:00 PM FC Porto FC Porto
Quarter-Finals Paris SG Paris Saint-Germain 9:00 PM Bayern Munich FC Bayern
Second Round Paysandu SC Paysandu Sport Club (PA) 9:45 PM Clube de Regatas Brasil (AL) CRB
matchday 22 FK Pardubice FK Pardubice 2:30 PM 1.FC Slovácko Slovácko
matchday 27 NK Olimpija NK Olimpija Ljubljana postponed NK Bravo NK Bravo
matchday 5 Almirante Brown Club Almirante Brown 1:0 Nueva Chicago Nueva Chicago
matchday 14 CF Pachuca CF Pachuca 1:3 Puebla FC Puebla FC
matchday 18 Deportes Tolima Deportes Tolima 0:0 Atlético Bucaramanga A. Bucaramanga
matchday 16 Newcastle Newcastle United Jets 11:05 AM Perth Glory Perth Glory
matchday 7 FK Panevezys FK Panevezys 4:00 PM FC Hegelmann Litauen FC Hegelmann
matchday 7 Banga Gargzdai FK Banga Gargzdai 6:00 PM Dainava Alytus Dainava
matchday 11 Partick Thistle Partick Thistle FC 8:00 PM Clyde FC Clyde FC
matchday 17 Airdrieonians Airdrieonians FC 8:00 PM Forfar Athletic FC Forfar Athletic
matchday 7 São Paulo São Paulo Futebol Clube 1:0 Red Bull Bragantino RB Bragantino
matchday 23 SKU Amstetten SKU Amstetten 6:10 PM SK Austria Klagenfurt A. Klagenfurt
matchday 23 SV Horn SV Horn 6:30 PM FC Wacker Innsbruck FC Wacker
matchday 23 FAC Floridsdorfer AC 6:30 PM SK Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
matchday 23 SV Kapfenberg SV Kapfenberg 6:30 PM SV Lafnitz SV Lafnitz
matchday 23 FC Dornbirn FC Dornbirn 8:25 PM SC Austria Lustenau A. Lustenau
matchday 38 Huddersfield Huddersfield Town 6:30 PM AFC Bournemouth Bournemouth
matchday 29 Sheff Wed Sheffield Wednesday 7:00 PM Swansea City Swansea
matchday 29 Rotherham Rotherham United 8:00 PM Queens Park Rangers QPR
matchday 16 Albion Rovers Albion Rovers FC 8:00 PM Cowdenbeath FC Cowdenbeath
matchday 16 Edinburgh City Edinburgh City FC 8:00 PM Brechin City FC Brechin City
matchday 16 Queen's Park Queen's Park FC 8:00 PM Annan Athletic FC Annan Athletic
matchday 16 Stenhousemuir Stenhousemuir FC 8:00 PM Elgin City FC Elgin City
matchday 16 Stirling Albion Stirling Albion FC 8:00 PM Stranraer FC Stranraer
Quarter-Finals
FC Lugano FC Lugano 5:00 PM FC Luzern FC Luzern
Group Stage Anápolis-GO Grêmio Esportivo Anápolis (GO) 9:00 PM Itumbiara Esporte Clube (GO) Itumbiara
matchday 9 Criciúma EC Criciúma Esporte Clube 2:0 Clube Atlético Metropolitano (SC) Metropolitano
matchday 11 Guaraní Club Guaraní 2:0 River Plate Asunción River Plate
matchday 4 Cusco FC Cusco FC 8:15 PM Sport Boys Association Sport Boys
matchday 4 Binacional Deportivo Binacional 10:30 PM Alianza Universidad Alianza UDH
matchday 2 Derry City Derry City 8:45 PM Shamrock Rovers Shamrock Rovers
matchday 36 Wigan Wigan Athletic 7:00 PM Sunderland AFC Sunderland
matchday 29 Crewe Alexandra Crewe Alexandra 7:00 PM Portsmouth FC Portsmouth
matchday 21 AFC Wimbledon AFC Wimbledon 7:30 PM Ipswich Town Ipswich
matchday 25 Blackpool Blackpool FC 8:00 PM Accrington Stanley Accrington
matchday 25 Doncaster Doncaster Rovers 8:00 PM Burton Albion Burton Albion
matchday 39 Lincoln City Lincoln City 8:00 PM Milton Keynes Dons MK Dons
matchday 23 Oxford United Oxford United 8:00 PM Shrewsbury Town Shrewsbury
matchday 38 Rochdale Rochdale AFC 8:00 PM Swindon Town Swindon Town
matchday 29 Morecambe FC Morecambe FC 7:30 PM Scunthorpe United Scunthorpe Utd.
matchday 22 Barrow Barrow AFC 8:00 PM Exeter City Exeter City
matchday 24 Bradford Bradford City 8:00 PM Crawley Town Crawley Town
matchday 28 Salford Salford City 8:00 PM Bolton Wanderers Bolton
matchday 26 Newport County Newport County 8:00 PM Carlisle United Carlisle United
matchday 29 Harrogate Town Harrogate Town 8:00 PM Leyton Orient Leyton Orient
matchday 36 Walsall Walsall FC 8:00 PM Tranmere Rovers Tranmere Rovers
matchday 38 Dag & Red FC Dagenham & Redbridge FC 8:00 PM Eastleigh FC Eastleigh FC
matchday 38 Halifax Town FC Halifax Town 8:00 PM Wrexham AFC Wrexham
matchday 38 Stockport Stockport County 8:00 PM King's Lynn Town King's Lynn
matchday 21 Solihull Moors Solihull Moors 8:00 PM Notts County Notts County
matchday 38 Sutton Utd Sutton United 8:00 PM Torquay United FC Torquay United
matchday 38 Yeovil Town Yeovil Town postponed Maidenhead United Maidenhead Utd.
matchday 38 Chesterfield FC Chesterfield FC 8:45 PM Boreham Wood FC Boreham Wood
matchday 38 Weymouth FC Weymouth FC 8:45 PM Aldershot Town Aldershot Town
matchday 38 Woking FC Woking FC 8:45 PM Bromley FC Bromley
matchday 15 Portadown Portadown FC 8:45 PM Dungannon Swifts Dungannon
matchday 19 Warrenpoint Warrenpoint Town FC 8:45 PM Carrick Rangers Carrick Rangers
matchday 21 Glentoran Glentoran FC 8:45 PM Coleraine FC Coleraine
matchday 31 Cremonese US Cremonese 4:00 PM FC Empoli FC Empoli
matchday 24 US Boulogne US Boulogne 8:00 PM FC Sète 34 FC Sète 34
matchday 28 Mafra CD Mafra 9:30 PM Casa Pia AC Casa Pia
matchday 16 Dunfermline A. Dunfermline Athletic FC 7:00 PM Dundee FC Dundee FC
matchday 23 Queen o. t. S. Queen of the South FC 8:00 PM Raith Rovers FC Raith Rovers
matchday 30 Tuzlaspor Tuzlaspor 12:30 PM Eskisehirspor Eskisehirspor
matchday 30 Altinordu Altinordu FK 6:00 PM Adana Demirspor Adana Demirspor
matchday 30 Giresunspor Giresunspor 6:00 PM Ankara Keciörengücü A. Keciörengücü
matchday 1 GIF Sundsvall GIF Sundsvall 7:00 PM Helsingborgs IF Helsingborg
Quarter-Finals FC Kosice FC Kosice 1:30 PM AS Trencin AS Trencin
Quarter-Finals Zlate Moravce ViOn Zlate Moravce-Vrable 3:30 PM MSK Zilina MSK Zilina
matchday 26 SV Elversberg SV 07 Elversberg 7:00 PM Eintracht Stadtallendorf Stadtallendorf
matchday 8 Barcelona SC Barcelona SC Guayaquil interrupted SD Aucas SD Aucas
matchday 8 AD 9 de Octubre AD Nueve de Octubre 9:30 PM Guayaquil City FC Guayaquil City
Semi-Finals Slavia Sofia Slavia Sofia 5:30 PM PFC Arda Kardzhali Arda Kardzhali