Prva liga Srbije
Serbia
League level:
Second Tier
- Number of teams: 16 teams
- Players: 479
- Foreigners: 71 Players 14.8%
- ø-Market value: €132k
- ø-Age: 24.8
Complete Prva liga Srbije schedule
This page displays all fixtures for the current season. All matchdays are displayed in chronological order.
1.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 8/15/093:00 PM | ||||||
(14.) FK Zemun | 0:1 | Novi Pazar (4.) | ||||
(15.) Radnicki Sombor | 0:1 | FK Indjija (6.) | ||||
(11.) Sloboda Uzice | 0:0 | Mladost (10.) | ||||
(2.) Banat Zrenjanin | 2:0 | RFK Novi Sad (17.) | ||||
(18.) Radnicki Nis | 1:4 | Teleoptik (1.) | ||||
(8.) FK Bezanija | 1:1 | CSK Celarevo (7.) | ||||
Sun 8/16/093:00 PM | ||||||
(13.) Proleter | 1:2 | FK Srem (3.) | ||||
(5.) Dinamo Vranje | 1:0 | Sloga Kraljevo (16.) | ||||
(12.) Kolubara | 0:0 | Mladost Apatin (9.) |
2.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 8/22/094:00 PM | ||||||
(2.) Novi Pazar | 2:1 | Teleoptik (8.) | ||||
(4.) Mladost Apatin | 2:0 | Radnicki Nis (18.) | ||||
(16.) RFK Novi Sad | 0:2 | Kolubara (5.) | ||||
(11.) Sloga Kraljevo | 1:0 | Banat Zrenjanin (10.) | ||||
(12.) Mladost | 0:0 | Dinamo Vranje (7.) | ||||
(6.) CSK Celarevo | 1:0 | Sloboda Uzice (14.) | ||||
(3.) FK Srem | 1:0 | FK Bezanija (13.) | ||||
(1.) FK Indjija | 3:2 | Proleter (15.) | ||||
(17.) FK Zemun | 0:3 | Radnicki Sombor (9.) |
3.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 8/29/094:00 PM | ||||||
(5.) Radnicki Sombor | 2:1 | Novi Pazar (6.) | ||||
(16.) FK Bezanija | 0:0 | FK Indjija (3.) | ||||
(10.) Sloboda Uzice | 1:0 | FK Srem (7.) | ||||
(8.) Banat Zrenjanin | 1:1 | Mladost (13.) | ||||
(1.) Kolubara | 2:1 | Sloga Kraljevo (14.) | ||||
(17.) Radnicki Nis | 1:2 | RFK Novi Sad (15.) | ||||
(12.) Teleoptik | 0:1 | Mladost Apatin (2.) | ||||
Sun 8/30/094:00 PM | ||||||
(11.) Proleter | 3:0 | FK Zemun (18.) | ||||
(9.) Dinamo Vranje | 0:1 | CSK Celarevo (4.) |
4.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/5/094:00 PM | ||||||
(3.) Novi Pazar | 3:1 | Mladost Apatin (6.) | ||||
(5.) CSK Celarevo | 0:0 | Banat Zrenjanin (10.) | ||||
(2.) FK Srem | 3:0 | Dinamo Vranje (13.) | ||||
(4.) FK Indjija | 1:1 | Sloboda Uzice (11.) | ||||
(16.) FK Zemun | 1:0 | FK Bezanija (17.) | ||||
(9.) Radnicki Sombor | 0:2 | Proleter (7.) | ||||
Sun 9/6/094:00 PM | ||||||
(12.) Sloga Kraljevo | 2:2 | Radnicki Nis (18.) | ||||
(14.) Mladost | 0:1 | Kolubara (1.) | ||||
Tue 9/8/094:00 PM | ||||||
(15.) RFK Novi Sad | 0:1 | Teleoptik (8.) |
5.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/12/093:00 PM | ||||||
(14.) FK Bezanija | 1:0 | Radnicki Sombor (11.) | ||||
(7.) Sloboda Uzice | 3:0 | FK Zemun (18.) | ||||
(8.) Banat Zrenjanin | 1:0 | FK Srem (3.) | ||||
(1.) Kolubara | 1:1 | CSK Celarevo (6.) | ||||
(16.) Radnicki Nis | 3:1 | Mladost (17.) | ||||
(9.) Teleoptik | 0:0 | Sloga Kraljevo (13.) | ||||
(10.) Mladost Apatin | 0:2 | RFK Novi Sad (12.) | ||||
Sun 9/13/093:00 PM | ||||||
(2.) Proleter | 1:0 | Novi Pazar (4.) | ||||
(15.) Dinamo Vranje | 0:0 | FK Indjija (5.) |
6.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/19/093:00 PM | ||||||
(2.) Novi Pazar | 1:0 | RFK Novi Sad (15.) | ||||
(5.) CSK Celarevo | 1:1 | Radnicki Nis (17.) | ||||
(1.) FK Srem | 3:0 | Kolubara (4.) | ||||
(3.) FK Indjija | 1:0 | Banat Zrenjanin (8.) | ||||
(16.) FK Zemun | 2:0 | Dinamo Vranje (18.) | ||||
(12.) Radnicki Sombor | 0:0 | Sloboda Uzice (7.) | ||||
Sun 9/20/093:00 PM | ||||||
(13.) Sloga Kraljevo | 0:0 | Mladost Apatin (10.) | ||||
(14.) Mladost | 1:0 | Teleoptik (11.) | ||||
(6.) Proleter | 0:1 | FK Bezanija (9.) |
7.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 9/26/093:00 PM | ||||||
(11.) FK Bezanija | 0:0 | Novi Pazar (3.) | ||||
(10.) Sloboda Uzice | 1:2 | Proleter (4.) | ||||
(6.) Banat Zrenjanin | 1:0 | FK Zemun (17.) | ||||
(2.) Kolubara | 2:0 | FK Indjija (5.) | ||||
(18.) Radnicki Nis | 0:1 | FK Srem (1.) | ||||
(8.) Teleoptik | 2:1 | CSK Celarevo (9.) | ||||
(7.) Mladost Apatin | 1:0 | Mladost (16.) | ||||
(12.) RFK Novi Sad | 1:0 | Sloga Kraljevo (15.) | ||||
Sun 9/27/093:00 PM | ||||||
(13.) Dinamo Vranje | 2:0 | Radnicki Sombor (14.) |
8.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/3/094:00 PM | ||||||
(1.) Novi Pazar | 1:0 | Sloga Kraljevo (17.) | ||||
(10.) CSK Celarevo | 0:0 | Mladost Apatin (9.) | ||||
(3.) FK Srem | 0:3 | Teleoptik (6.) | ||||
(5.) FK Indjija | 1:0 | Radnicki Nis (18.) | ||||
(16.) FK Zemun | 2:2 | Kolubara (4.) | ||||
(14.) Radnicki Sombor | 0:0 | Banat Zrenjanin (8.) | ||||
(12.) FK Bezanija | 0:1 | Sloboda Uzice (7.) | ||||
Sun 10/4/094:00 PM | ||||||
(11.) Mladost | 3:1 | RFK Novi Sad (13.) | ||||
(2.) Proleter | 2:0 | Dinamo Vranje (15.) |
9.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/10/093:00 PM | ||||||
(6.) Sloboda Uzice | 2:0 | Novi Pazar (4.) | ||||
(7.) Banat Zrenjanin | 2:1 | Proleter (5.) | ||||
(2.) Kolubara | 2:1 | Radnicki Sombor (16.) | ||||
(17.) Radnicki Nis | 1:0 | FK Zemun (18.) | ||||
(9.) Mladost Apatin | 1:3 | FK Srem (1.) | ||||
(10.) RFK Novi Sad | 1:0 | CSK Celarevo (11.) | ||||
Sun 10/11/093:00 PM | ||||||
(15.) Dinamo Vranje | 1:1 | FK Bezanija (12.) | ||||
(14.) Sloga Kraljevo | 2:1 | Mladost (13.) | ||||
Wed 10/21/093:00 PM | ||||||
(3.) Teleoptik | 3:2 | FK Indjija (8.) |
10.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/17/093:00 PM | ||||||
(4.) Novi Pazar | 0:0 | Mladost (14.) | ||||
(10.) CSK Celarevo | 0:0 | Sloga Kraljevo (15.) | ||||
(2.) FK Srem | 1:1 | RFK Novi Sad (9.) | ||||
(3.) FK Indjija | 4:0 | Mladost Apatin (12.) | ||||
(16.) FK Zemun | 1:0 | Teleoptik (5.) | ||||
(17.) Radnicki Sombor | 1:1 | Radnicki Nis (18.) | ||||
(7.) Proleter | 1:2 | Kolubara (1.) | ||||
(13.) FK Bezanija | 0:0 | Banat Zrenjanin (6.) | ||||
(8.) Sloboda Uzice | 1:2 | Dinamo Vranje (11.) |
11.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/24/092:30 PM | ||||||
(8.) Banat Zrenjanin | 0:1 | Sloboda Uzice (3.) | ||||
(1.) Kolubara | 2:0 | FK Bezanija (16.) | ||||
(18.) Radnicki Nis | 1:1 | Proleter (7.) | ||||
(5.) Teleoptik | 0:0 | Radnicki Sombor (17.) | ||||
(14.) Mladost Apatin | 0:3 | FK Zemun (13.) | ||||
(9.) RFK Novi Sad | 1:0 | FK Indjija (4.) | ||||
Sun 10/25/092:30 PM | ||||||
(12.) Sloga Kraljevo | 2:0 | FK Srem (2.) | ||||
(15.) Mladost | 2:2 | CSK Celarevo (11.) | ||||
(10.) Dinamo Vranje | 1:0 | Novi Pazar (6.) |
12.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 10/31/092:00 PM | ||||||
(13.) FK Bezanija | 3:0 | Radnicki Nis (18.) | ||||
(3.) FK Indjija | 2:0 | Sloga Kraljevo (15.) | ||||
(9.) FK Zemun | 2:0 | RFK Novi Sad (11.) | ||||
(17.) Radnicki Sombor | 1:3 | Mladost Apatin (12.) | ||||
(2.) Sloboda Uzice | 2:0 | Kolubara (1.) | ||||
Sun 11/1/092:00 PM | ||||||
(6.) Novi Pazar | 1:0 | CSK Celarevo (14.) | ||||
(5.) FK Srem | 0:0 | Mladost (16.) | ||||
(8.) Proleter | 1:2 | Teleoptik (4.) | ||||
(10.) Dinamo Vranje | 0:0 | Banat Zrenjanin (7.) |
13.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/7/092:00 PM | ||||||
(10.) RFK Novi Sad | 1:1 | Radnicki Sombor (18.) | ||||
(16.) CSK Celarevo | 1:3 | FK Srem (2.) | ||||
(6.) Banat Zrenjanin | 3:1 | Novi Pazar (7.) | ||||
(1.) Kolubara | 2:1 | Dinamo Vranje (11.) | ||||
(17.) Radnicki Nis | 3:0 | Sloboda Uzice (5.) | ||||
(3.) Teleoptik | 1:1 | FK Bezanija (14.) | ||||
(12.) Mladost Apatin | 1:1 | Proleter (8.) | ||||
Sun 11/8/092:00 PM | ||||||
(15.) Sloga Kraljevo | 0:0 | FK Zemun (9.) | ||||
(13.) Mladost | 2:0 | FK Indjija (4.) |
14.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 11/11/092:00 PM | ||||||
(8.) Novi Pazar | 0:1 | FK Srem (2.) | ||||
(3.) FK Indjija | 4:0 | CSK Celarevo (18.) | ||||
(7.) FK Zemun | 3:0 | Mladost (14.) | ||||
(16.) Radnicki Sombor | 2:1 | Sloga Kraljevo (15.) | ||||
(10.) Proleter | 0:0 | RFK Novi Sad (12.) | ||||
(11.) FK Bezanija | 2:0 | Mladost Apatin (13.) | ||||
(6.) Sloboda Uzice | 0:1 | Teleoptik (4.) | ||||
(9.) Dinamo Vranje | 2:0 | Radnicki Nis (17.) | ||||
(5.) Banat Zrenjanin | 1:1 | Kolubara (1.) |
15.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/14/091:00 PM | ||||||
(1.) Kolubara | 1:0 | Novi Pazar (8.) | ||||
(18.) Radnicki Nis | 0:1 | Banat Zrenjanin (5.) | ||||
(3.) Teleoptik | 2:1 | Dinamo Vranje (11.) | ||||
(13.) Mladost Apatin | 2:0 | Sloboda Uzice (6.) | ||||
(12.) RFK Novi Sad | 0:0 | FK Bezanija (10.) | ||||
(15.) Sloga Kraljevo | 0:0 | Proleter (9.) | ||||
(14.) Mladost | 3:1 | Radnicki Sombor (16.) | ||||
(17.) CSK Celarevo | 1:1 | FK Zemun (7.) | ||||
(4.) FK Srem | 1:2 | FK Indjija (2.) |
16.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/21/091:00 PM | ||||||
(10.) Novi Pazar | 1:1 | FK Indjija (3.) | ||||
(8.) FK Zemun | 1:1 | FK Srem (4.) | ||||
(15.) Radnicki Sombor | 1:0 | CSK Celarevo (17.) | ||||
(11.) FK Bezanija | 1:1 | Sloga Kraljevo (16.) | ||||
(5.) Sloboda Uzice | 1:0 | RFK Novi Sad (12.) | ||||
(6.) Banat Zrenjanin | 0:3 | Teleoptik (2.) | ||||
(7.) Proleter | 3:1 | Mladost (14.) | ||||
(9.) Dinamo Vranje | 2:1 | Mladost Apatin (13.) | ||||
(1.) Kolubara | 1:0 | Radnicki Nis (18.) |
17.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 11/28/091:00 PM | ||||||
(18.) Radnicki Nis | 1:2 | Novi Pazar (8.) | ||||
(2.) Teleoptik | 0:0 | Kolubara (1.) | ||||
(15.) Mladost Apatin | 0:3 | Banat Zrenjanin (5.) | ||||
(11.) RFK Novi Sad | 1:0 | Dinamo Vranje (10.) | ||||
(17.) CSK Celarevo | 0:1 | Proleter (6.) | ||||
(3.) FK Indjija | 2:1 | FK Zemun (9.) | ||||
(13.) Sloga Kraljevo | 1:0 | Sloboda Uzice (7.) | ||||
(14.) Mladost | 1:1 | FK Bezanija (12.) | ||||
(4.) FK Srem | 2:0 | Radnicki Sombor (16.) |
18.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/20/103:00 PM | ||||||
(8.) Novi Pazar | 1:1 | FK Zemun (9.) | ||||
(2.) FK Indjija | 3:0 | Radnicki Sombor (17.) | ||||
(16.) CSK Celarevo | 3:1 | FK Bezanija (12.) | ||||
(11.) RFK Novi Sad | 0:0 | Banat Zrenjanin (6.) | ||||
(15.) Mladost Apatin | 0:2 | Kolubara (1.) | ||||
(3.) Teleoptik | 1:1 | Radnicki Nis (18.) | ||||
Sun 3/21/103:00 PM | ||||||
(4.) FK Srem | 0:3 | Proleter (5.) | ||||
(14.) Mladost | 0:1 | Sloboda Uzice (7.) | ||||
(13.) Sloga Kraljevo | 0:0 | Dinamo Vranje (10.) |
19.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 3/27/102:00 PM | ||||||
(2.) Teleoptik | 2:0 | Novi Pazar (10.) | ||||
(17.) Radnicki Nis | 2:0 | Mladost Apatin (16.) | ||||
(11.) FK Bezanija | 2:0 | FK Srem (6.) | ||||
(7.) Sloboda Uzice | 2:1 | CSK Celarevo (18.) | ||||
(14.) Radnicki Sombor | 1:0 | FK Zemun (12.) | ||||
Sun 3/28/103:00 PM | ||||||
(5.) Banat Zrenjanin | 2:1 | Sloga Kraljevo (13.) | ||||
(8.) Dinamo Vranje | 2:1 | Mladost (15.) | ||||
(4.) Proleter | 1:0 | FK Indjija (3.) | ||||
(1.) Kolubara | 0:1 | RFK Novi Sad (9.) |
20.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/3/103:00 PM | ||||||
(8.) Novi Pazar | 1:0 | Radnicki Sombor (17.) | ||||
(11.) FK Zemun | 4:2 | Proleter (5.) | ||||
(3.) FK Indjija | 1:2 | FK Bezanija (9.) | ||||
(16.) CSK Celarevo | 4:3 | Dinamo Vranje (12.) | ||||
(10.) RFK Novi Sad | 0:0 | Radnicki Nis (18.) | ||||
(14.) Mladost Apatin | 1:0 | Teleoptik (2.) | ||||
Sun 4/4/103:00 PM | ||||||
(4.) FK Srem | 2:1 | Sloboda Uzice (7.) | ||||
(13.) Mladost | 1:0 | Banat Zrenjanin (6.) | ||||
(15.) Sloga Kraljevo | 1:2 | Kolubara (1.) |
21.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 4/7/103:00 PM | ||||||
(10.) Dinamo Vranje | 4:0 | FK Srem (4.) | ||||
(9.) FK Bezanija | 2:1 | FK Zemun (12.) | ||||
(1.) Kolubara | 1:1 | Mladost (13.) | ||||
(6.) Banat Zrenjanin | 1:1 | CSK Celarevo (16.) | ||||
(5.) Proleter | 0:0 | Radnicki Sombor (17.) | ||||
(2.) Teleoptik | 2:2 | RFK Novi Sad (11.) | ||||
(18.) Radnicki Nis | 0:0 | Sloga Kraljevo (15.) | ||||
(14.) Mladost Apatin | 2:3 | Novi Pazar (8.) | ||||
(7.) Sloboda Uzice | 1:1 | FK Indjija (3.) |
22.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/10/103:00 PM | ||||||
(2.) FK Indjija | 4:0 | Dinamo Vranje (12.) | ||||
(15.) CSK Celarevo | 2:2 | Kolubara (1.) | ||||
(10.) RFK Novi Sad | 3:1 | Mladost Apatin (17.) | ||||
(16.) Radnicki Sombor | 0:0 | FK Bezanija (8.) | ||||
(7.) Novi Pazar | 0:0 | Proleter (5.) | ||||
(11.) FK Zemun | 3:0 | Sloboda Uzice (9.) | ||||
(14.) Mladost | 0:0 | Radnicki Nis (18.) | ||||
(13.) Sloga Kraljevo | 2:0 | Teleoptik (3.) | ||||
(6.) FK Srem | 0:1 | Banat Zrenjanin (4.) |
23.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/17/104:00 PM | ||||||
(6.) RFK Novi Sad | 3:0 | Novi Pazar (10.) | ||||
(16.) Mladost Apatin | 1:1 | Sloga Kraljevo (13.) | ||||
(3.) Teleoptik | 1:1 | Mladost (14.) | ||||
(15.) Radnicki Nis | 3:1 | CSK Celarevo (17.) | ||||
(4.) Banat Zrenjanin | 1:1 | FK Indjija (2.) | ||||
(7.) Sloboda Uzice | 1:0 | Radnicki Sombor (18.) | ||||
(5.) FK Bezanija | 3:0 | Proleter (9.) | ||||
Sun 4/18/104:00 PM | ||||||
(1.) Kolubara | 2:2 | FK Srem (8.) | ||||
(12.) Dinamo Vranje | 0:0 | FK Zemun (11.) |
24.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 4/21/104:00 PM | ||||||
(2.) FK Indjija | 1:1 | Kolubara (1.) | ||||
(11.) FK Zemun | 1:1 | Banat Zrenjanin (5.) | ||||
(14.) Sloga Kraljevo | 1:2 | RFK Novi Sad (6.) | ||||
(10.) Novi Pazar | 1:2 | FK Bezanija (4.) | ||||
(9.) Proleter | 0:1 | Sloboda Uzice (7.) | ||||
(15.) CSK Celarevo | 2:0 | Teleoptik (3.) | ||||
(16.) Radnicki Sombor | 2:1 | Dinamo Vranje (12.) | ||||
(8.) FK Srem | 1:1 | Radnicki Nis (17.) | ||||
(13.) Mladost | 3:0 | Mladost Apatin (18.) |
25.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 4/24/104:00 PM | ||||||
(3.) Teleoptik | 1:0 | FK Srem (8.) | ||||
(5.) RFK Novi Sad | 1:1 | Mladost (13.) | ||||
(17.) Radnicki Nis | 0:0 | FK Indjija (2.) | ||||
(18.) Mladost Apatin | 1:1 | CSK Celarevo (16.) | ||||
(1.) Kolubara | 2:1 | FK Zemun (12.) | ||||
(14.) Sloga Kraljevo | 2:1 | Novi Pazar (11.) | ||||
(6.) Banat Zrenjanin | 1:2 | Radnicki Sombor (15.) | ||||
(4.) Sloboda Uzice | 5:1 | FK Bezanija (7.) | ||||
(10.) Dinamo Vranje | 1:0 | Proleter (9.) |
26.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/1/104:00 PM | ||||||
(9.) FK Srem | 0:0 | Mladost Apatin (18.) | ||||
(2.) FK Indjija | 2:0 | Teleoptik (3.) | ||||
(14.) Mladost | 0:0 | Sloga Kraljevo (15.) | ||||
(10.) Novi Pazar | 1:0 | Sloboda Uzice (5.) | ||||
(4.) FK Bezanija | 3:1 | Dinamo Vranje (11.) | ||||
(12.) FK Zemun | 1:1 | Radnicki Nis (17.) | ||||
(8.) Proleter | 3:1 | Banat Zrenjanin (7.) | ||||
(16.) CSK Celarevo | 0:0 | RFK Novi Sad (6.) | ||||
(13.) Radnicki Sombor | 2:0 | Kolubara (1.) |
27.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tue 5/4/104:30 PM | ||||||
(5.) RFK Novi Sad | 2:1 | FK Srem (9.) | ||||
(14.) Sloga Kraljevo | 2:0 | CSK Celarevo (17.) | ||||
(7.) Banat Zrenjanin | 0:1 | FK Bezanija (3.) | ||||
(11.) Mladost | 4:1 | Novi Pazar (10.) | ||||
(1.) Kolubara | 1:0 | Proleter (8.) | ||||
(13.) Dinamo Vranje | 0:1 | Sloboda Uzice (4.) | ||||
(16.) Radnicki Nis | 1:0 | Radnicki Sombor (15.) | ||||
(6.) Teleoptik | 0:0 | FK Zemun (12.) | ||||
(18.) Mladost Apatin | 0:2 | FK Indjija (2.) |
28.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 5/9/104:30 PM | ||||||
(10.) Novi Pazar | 1:0 | Dinamo Vranje (14.) | ||||
(8.) FK Srem | 2:0 | Sloga Kraljevo (15.) | ||||
(3.) FK Bezanija | 1:0 | Kolubara (1.) | ||||
(2.) FK Indjija | 0:1 | RFK Novi Sad (4.) | ||||
(7.) Proleter | 2:1 | Radnicki Nis (17.) | ||||
(11.) FK Zemun | 4:1 | Mladost Apatin (18.) | ||||
(16.) CSK Celarevo | 2:1 | Mladost (13.) | ||||
(12.) Radnicki Sombor | 1:0 | Teleoptik (6.) | ||||
(5.) Sloboda Uzice | 0:0 | Banat Zrenjanin (9.) |
29.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/15/104:30 PM | ||||||
(18.) Mladost Apatin | 0:2 | Radnicki Sombor (11.) | ||||
(17.) Radnicki Nis | 0:0 | FK Bezanija (4.) | ||||
(3.) RFK Novi Sad | 4:0 | FK Zemun (12.) | ||||
(7.) Banat Zrenjanin | 1:0 | Dinamo Vranje (14.) | ||||
(6.) Teleoptik | 2:0 | Proleter (9.) | ||||
(16.) CSK Celarevo | 2:2 | Novi Pazar (10.) | ||||
Sun 5/16/104:30 PM | ||||||
(1.) Kolubara | 0:0 | Sloboda Uzice (5.) | ||||
(13.) Mladost | 1:1 | FK Srem (8.) | ||||
(15.) Sloga Kraljevo | 1:2 | FK Indjija (2.) |
30.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 5/19/104:30 PM | ||||||
(8.) Novi Pazar | 1:0 | Banat Zrenjanin (9.) | ||||
(14.) Dinamo Vranje | 0:0 | Kolubara (2.) | ||||
(5.) Sloboda Uzice | 1:1 | Radnicki Nis (17.) | ||||
(3.) FK Bezanija | 3:1 | Teleoptik (6.) | ||||
(7.) Proleter | 3:1 | Mladost Apatin (18.) | ||||
(11.) Radnicki Sombor | 2:1 | RFK Novi Sad (4.) | ||||
(12.) FK Zemun | 2:0 | Sloga Kraljevo (15.) | ||||
(1.) FK Indjija | 2:1 | Mladost (13.) | ||||
(10.) FK Srem | 0:0 | CSK Celarevo (16.) |
31.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 5/23/104:30 PM | ||||||
(2.) Kolubara | 1:1 | Banat Zrenjanin (9.) | ||||
(13.) Mladost | 0:0 | FK Zemun (11.) | ||||
(14.) Sloga Kraljevo | 2:1 | Radnicki Sombor (12.) | ||||
(10.) FK Srem | 0:3 | Novi Pazar (6.) | ||||
(17.) CSK Celarevo | 0:1 | FK Indjija (1.) | ||||
(7.) Teleoptik | 0:2 | Sloboda Uzice (5.) | ||||
(3.) RFK Novi Sad | 1:0 | Proleter (8.) | ||||
(18.) Mladost Apatin | 1:0 | FK Bezanija (4.) | ||||
(15.) Radnicki Nis | 1:0 | Dinamo Vranje (16.) |
32.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sat 5/29/104:30 PM | ||||||
(6.) Novi Pazar | 1:1 | Kolubara (2.) | ||||
(11.) Banat Zrenjanin | 1:3 | Radnicki Nis (13.) | ||||
(4.) Sloboda Uzice | 4:0 | Mladost Apatin (18.) | ||||
(3.) FK Bezanija | 1:0 | RFK Novi Sad (5.) | ||||
(12.) Radnicki Sombor | 0:0 | Mladost (15.) | ||||
(10.) FK Zemun | 2:1 | CSK Celarevo (17.) | ||||
(1.) FK Indjija | 0:1 | FK Srem (8.) | ||||
Sun 5/30/104:30 PM | ||||||
(9.) Proleter | 0:0 | Sloga Kraljevo (16.) | ||||
(14.) Dinamo Vranje | 2:1 | Teleoptik (7.) |
33.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Wed 6/2/104:30 PM | ||||||
(14.) Mladost | 1:0 | Proleter (11.) | ||||
(17.) CSK Celarevo | 0:3 | Radnicki Sombor (10.) | ||||
(1.) FK Indjija | 2:1 | Novi Pazar (7.) | ||||
(6.) Teleoptik | 1:0 | Banat Zrenjanin (12.) | ||||
(8.) FK Srem | 1:1 | FK Zemun (9.) | ||||
(15.) Sloga Kraljevo | 3:0 | FK Bezanija (4.) | ||||
(18.) Mladost Apatin | 1:2 | Dinamo Vranje (13.) | ||||
(5.) RFK Novi Sad | 0:2 | Sloboda Uzice (3.) | ||||
(16.) Radnicki Nis | 1:1 | Kolubara (2.) |
34.Matchday
Home | Result | Away | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sun 6/6/104:30 PM | ||||||
(9.) Novi Pazar | 1:2 | Radnicki Nis (15.) | ||||
(3.) Kolubara | 0:3 | Teleoptik (6.) | ||||
(11.) Banat Zrenjanin | 5:1 | Mladost Apatin (18.) | ||||
(13.) Dinamo Vranje | 3:2 | RFK Novi Sad (5.) | ||||
(2.) Sloboda Uzice | 4:1 | Sloga Kraljevo (16.) | ||||
(4.) FK Bezanija | 0:1 | Mladost (14.) | ||||
(7.) Proleter | 5:2 | CSK Celarevo (17.) | ||||
(12.) Radnicki Sombor | 1:1 | FK Srem (8.) | ||||
(10.) FK Zemun | 1:1 | FK Indjija (1.) |