Poland U15 | 2:1 | Slovakia U15 | |||||||||
Laos | 2:2 | Sri Lanka | |||||||||
Hungary U15 | 0:4 | Finland U15 | |||||||||
Netherlands U21 | 5:1 | Mexico U21 | |||||||||
S. Arabia U20 | 1:2 | Panama U20 | |||||||||
Mali U20 | 2:3 | France U20 | |||||||||
S. Africa U20 | 1:1 | Portugal U20 | |||||||||
South Korea U20 | 2:1 | Argentina U20 | |||||||||
Esperance | 1:0 | Wydad AC | |||||||||
Palmeiras | 2:0 | Sampaio-MA | |||||||||
ACSM Poli Iasi | 0:2 | FC Botosani | |||||||||
FC Dinamo | 0:0 | FC Voluntari | |||||||||
Bröndby IF | 4:2 | Randers FC | |||||||||
CLE | 0:5 | PK-35 | |||||||||
RoPS | 0:1 | HJK Helsinki | |||||||||
Helsinki IFK | 2:1 | VPS | |||||||||
FC Inter | 2:3 | Ilves | |||||||||
FC Futura | 5:0 | Jokelan Kisa | |||||||||
HerTo | 1:5 | Pallokerho | |||||||||
Valtti | 9:0 | Hyvinkään PS | |||||||||
JäPS II | 2:2 | Nastolan Nopsa | |||||||||
FC HIK | 6:7 | NuPS | |||||||||
SexyPöxyt | 3:1 | FC Finnkurd | |||||||||
Atlantis FC | 5:0 | Ekenäs IF II | |||||||||
LehPa | 0:1 | Toivalan | |||||||||
JJK Jyväskylä | 5:0 | Kurkimäen | |||||||||
Füchse Berlin | 3:0 | Türkiyemspor | |||||||||
FV Lauda | 1:3 | FCA Walldorf II | |||||||||
Kehler FV | 3:1 | SV Endingen | |||||||||
Pereira | 1:2 | Boyacá Chicó | |||||||||
Shonan Bellmare | 1:2 | Yokohama F. M. | |||||||||
Leiknir | 2:0 | Víkingur Ó. | |||||||||
Keflavík | 1:2 | Grótta | |||||||||
Fram Reykjavík | 3:1 | Afturelding | |||||||||
Zvijezda 09 U17 | 2:0 | Celik U17 | |||||||||
Soligorsk | 3:1 | Dnyapro Mogilev | |||||||||
Isloch | 1:0 | Torpedo Zhodino | |||||||||
Carabobo FC | 1:0 | Atl. Venezuela | |||||||||
Zalgiris | 2:1 | Stumbras | |||||||||
FC Telavi | 0:1 | Kolkheti Poti | |||||||||
Guria | 2:4 | Merani Tbilisi | |||||||||
FC Shevardeni | 1:0 | FC Gagra | |||||||||
Deportes Tolima | 0:0 | Argentinos Jrs. | |||||||||
CA Cerro | 0:1 | Wanderers | |||||||||
U. Católica | 3:2 | Independiente | |||||||||
JK Trans Narva | 2:2 | Kalev | |||||||||
Bohemians | 5:3 | Finn Harps | |||||||||
St. Pat's | 1:1 | Cork City | |||||||||
Dundalk FC | 4:0 | Sligo Rovers | |||||||||
Athlone Town | 1:1 | Limerick FC | |||||||||
Cobh Ramblers | 1:0 | Bray Wanderers | |||||||||
Galway United | 0:0 | Cabinteely | |||||||||
Shelbourne | 1:0 | Longford Town | |||||||||
Wexford FC | 1:2 | Drogheda United | |||||||||
San Marcos | 0:2 | CD Iquique | |||||||||
Córdoba CF | 2:3 | CA Osasuna | |||||||||
Kuban | 3:0 | V. Ponedelnik | |||||||||
SKA Rostov | 0:1 | Chaika Pes. | |||||||||
Biolog | 0:1 | Druzhba Maikop | |||||||||
Angusht Nazran | 1:7 | Din. Stavropol | |||||||||
Spartak Nalchik | 3:0 | Spartak V. | |||||||||
Volgar | 1:1 | Legion | |||||||||
Chernomorets N. | 2:0 | Mashuk-KMV | |||||||||
U. Constanta | 1:1 | Ripensia | |||||||||
Aerostar | 7:2 | CS Balotesti | |||||||||
CS Mioveni | 3:0 | UTA Arad | |||||||||
Murom | 3:0 | Chertanovo 2 | |||||||||
Jihlava U19 | 1:3 | Budejovice U19 | |||||||||
Zlinsko | 2:4 | Frydek-Mistek | |||||||||
Petrkovice | 1:0 | Uhersky Brod | |||||||||
GD Sou. Tigers | 1:2 | IM Zhongyou | |||||||||
Atyrau | 1:1 | Taraz | |||||||||
Ordabasy | 3:0 | Okzhetpes | |||||||||
Kaysar | 2:0 | Irtysh | |||||||||
Tobol Kostanay | 2:0 | Shakhter K. | |||||||||
FC Astana | 1:0 | Zhetysu | |||||||||
Kairat Almaty | 3:0 | Aktobe | |||||||||
Mattersburg II | 1:2 | SC Neusiedl/See | |||||||||
SC/ESV Parndorf | 1:1 | FC Marchfeld | |||||||||
St. Pölten Jun. | 0:2 | Ebreichsdorf | |||||||||
Wiener SC | 3:0 | Rapid Wien II | |||||||||
Mauerwerk | 5:0 | Bruck/L. | |||||||||
USK Anif | 9:2 | Bischofshofen | |||||||||
FC Kufstein | 0:0 | Schwaz | |||||||||
Skive IK | 2:1 | Aarhus Fremad | |||||||||
BK Marienlyst | 2:3 | Kjellerup IF | |||||||||
Ostbahn XI | 1:4 | Gerasdorf | |||||||||
Mannswörth | 2:2 | SV Donau | |||||||||
Markt Allhau | 5:0 | Leithaprodersd. | |||||||||
Bad Sauerbrunn | 9:0 | Wimpassing | |||||||||
Eltendorf | 3:0 | Stegersbach | |||||||||
Micheldorf | 2:0 | ASKÖ Donau Linz | |||||||||
Weißkirchen | 2:0 | St. Martin/M. | |||||||||
Gmunden | 1:2 | SV Grieskirchen | |||||||||
Union Perg | 4:0 | SC Marchtrenk | |||||||||
UnionSt.Florian | 2:0 | St. Valentin | |||||||||
SPG Pregarten | 2:3 | SV Bad Ischl | |||||||||
ASK Voitsberg | 3:0 | ESV St. Michael | |||||||||
Liezen | 0:1 | St. Anna/Aigen | |||||||||
DSV Leoben | 3:0 | Heiligenkreuz | |||||||||
Mettersdorf | 5:0 | Bruck/Mur | |||||||||
Gnas | 2:2 | TSV Pöllau | |||||||||
FC Collex-Bossy | 4:4 | FC Sierre | |||||||||
Pogon U19 | 2:3 | Jagiellonia U19 | |||||||||
River Plate | 3:0 | Athletico-PR |
|
||||||||
LDU de Loja | 1:2 | Técnico U. | |||||||||
Valmiera | 1:2 | Spartaks | |||||||||
Metta | 2:1 | Jelgava | |||||||||
Binh Duong FC | 1:0 | Khanh Hoa FC | |||||||||
Hai Phong FC | 0:3 | Quang Nam FC | |||||||||
HAGL FC | 0:0 | Ha Noi FC | |||||||||
Sai Gon FC | 2:2 | SLNA FC | |||||||||
07 Vestur II | 3:3 | AB Argir II | |||||||||
Víkingur III | 3:0 | B68 Toftir II | |||||||||
NSÍ II | 3:2 | B36 II | |||||||||
Persipura | 1:1 | PSS Sleman |
|
||||||||
Bali United | 1:0 | Persija |
|
||||||||
Cesena | 0:2 | Lecco | |||||||||
Avellino | 3:0 | Pergolettese | |||||||||
Zimbru Chisinau | 0:1 | Milsami | |||||||||
FC Sheriff | 5:0 | Sfintul Gheor. | |||||||||
HNK Sibenik | 1:1 | NK Istra | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match