Southampton | 1:3 | Liverpool |
|
||||||||
1.FSV Mainz 05 | 5:0 | SC Freiburg |
|
||||||||
G. Bordeaux | 2:0 | Marseille |
|
||||||||
Poland U16 | 0:0 | Colombia U16 | |||||||||
Turkey U16 | 4:1 | Greece U16 | |||||||||
Croatia U16 | 1:1 | Austria U16 | |||||||||
Monterrey | 5:0 | Kansas City | |||||||||
Paraguay U17 | 1:1 | Ecuador U17 | |||||||||
Botafogo | 1:1 | Juventude |
|
||||||||
Arm. Bielefeld | 2:1 | Erzgebirge Aue |
|
||||||||
J. Regensburg | 2:1 | VfL Bochum |
|
||||||||
Pr. Münster | 1:1 | SV Meppen | |||||||||
Spartak II | 1:2 | CSKA Moscow II | |||||||||
Anzhi II | 0:2 | Dynamo M II | |||||||||
U. Católica | 1:0 | Grêmio |
|
||||||||
Libertad | 2:0 | Rosario Central |
|
||||||||
Sport. Cristal | 0:3 | Olimpia | |||||||||
Trabzonspor U21 | 3:1 | Antalyaspor U21 | |||||||||
Bursaspor U19 | 1:2 | Alanyaspor U19 | |||||||||
Konyaspor U19 | 0:0 | Basaksehir U19 | |||||||||
Kayserispor U19 | 3:0 | Sivasspor U19 | |||||||||
Trabzonspor | 4:1 | Antalyaspor |
|
||||||||
FC Dinamo | 3:2 | Concordia | |||||||||
Tubize-Braine | 1:1 | Lommel SK | |||||||||
Pribram | 3:1 | SFC Opava | |||||||||
AC Horsens | 0:3 | Aarhus GF | |||||||||
Korona Kielce | 0:2 | Zaglebie Lubin | |||||||||
Miedz Legnica | 2:1 | Cracovia | |||||||||
Etar | 0:0 | Botev Vratsa | |||||||||
Loko Plovdiv | 1:1 | Slavia Sofia | |||||||||
Baiersdorfer SV | 3:0 | SV Friesen | |||||||||
F. Regensburg | 2:5 | SV Hutthurm | |||||||||
TSV Kareth | 1:1 | SV Neukirchen | |||||||||
RW Thalheim | 1:0 | Romonta Amsdorf | |||||||||
Sangerhausen | 6:2 | Blau-Weiß Dölau | |||||||||
Auersmacher | 4:0 | SF Köllerbach | |||||||||
FCA Walldorf II | 5:2 | SG Kirchheim | |||||||||
SV Morlautern | 4:0 | SG Rieschweiler | |||||||||
FC Iserlohn | 1:3 | Meinerzhagen | |||||||||
FCM Schwerin | 2:0 | Güstrower SC | |||||||||
SV Falkensee/F. | 1:1 | MSV Neuruppin | |||||||||
Hohenwestedt | 0:3 | Osterrönfeld | |||||||||
Blau-Weiß Lohne | 2:3 | TSV Wallenhorst | |||||||||
E. Karlsfeld | 2:0 | SE Freising | |||||||||
Arsenal Sarandí | 2:0 | Agropecuario | |||||||||
CD Morón | 1:0 | Olimpo | |||||||||
Indep. Santa Fe | 0:0 | Jaguares FC | |||||||||
Indep. Medellín | 1:1 | Once Caldas | |||||||||
The Strongest | 5:2 | Royal Pari | |||||||||
Kashima Antlers | 2:1 | Nagoya Grampus | |||||||||
Kawasaki Front. | 1:1 | Cerezo Osaka | |||||||||
Urawa Reds | 0:3 | Yokohama F. M. | |||||||||
Al-Qadsiah | 4:2 | Ohod Club | |||||||||
Al-Faisaly | 1:1 | Al-Fateh | |||||||||
Al-Ittihad | 4:1 | Al-Batin | |||||||||
Al-Shabab | 0:4 | Al-Ahli | |||||||||
Melbourne City | 4:1 | Brisbane Roar | |||||||||
Sloboda T U19 | 1:0 | Zvijezda 09 U19 | |||||||||
Emirates Club | 2:3 | FC Baniyas | |||||||||
Shabab Al-Ahli | 3:1 | Dibba Fujairah | |||||||||
Fujairah SC | 3:3 | Ittihad Kalba | |||||||||
FK Minsk | 0:0 | Dinamo Minsk | |||||||||
Gorodeya | 1:1 | Vitebsk | |||||||||
Sutjeska Foca | 0:0 | B. Banja Luka | |||||||||
Changwon FC | 3:0 | FC Mokpo | |||||||||
Gangneung Cit. | 0:0 | Gyeongju KHNP | |||||||||
Gimhae FC | 1:2 | Daejeon Korail | |||||||||
Aberystwyth | 3:2 | Llanelli AFC | |||||||||
Caernarfon | 1:0 | Connah's Quay | |||||||||
SV Horn | 0:5 | SV Ried |
|
||||||||
WSG Tirol | 2:1 | SV Kapfenberg | |||||||||
FC Liefering | 1:2 | A. Lustenau |
|
||||||||
FAC | 0:2 | Blau Weiss Linz |
|
||||||||
Amateure OÖ | 2:1 | Wiener Neustadt | |||||||||
Young Violets | 1:1 | A. Klagenfurt |
|
||||||||
Argentinos Jrs. | 2:0 | Estudiantes | |||||||||
Deportivo Cali | 1:0 | Guaraní | |||||||||
Fiorentina U19 | 2:0 | Torino U19 | |||||||||
Nacional | 3:1 | CS San Lorenzo | |||||||||
Johor DT | 3:1 | FELDA United | |||||||||
Cork City | 1:3 | Shamrock Rovers | |||||||||
St. Pat's | 1:0 | Dundalk FC | |||||||||
UCD | 4:1 | Waterford FC | |||||||||
Finn Harps | 2:3 | Derry City | |||||||||
Athlone Town | 3:5 | Drogheda United | |||||||||
Galway United | 0:1 | Limerick FC | |||||||||
Shelbourne | 1:0 | Bray Wanderers | |||||||||
Wexford FC | 1:2 | Longford Town | |||||||||
Geylang | 5:2 | Warriors FC | |||||||||
Newington FC | 1:4 | Annagh United | |||||||||
Ballymena Utd | 0:1 | Linfield | |||||||||
Newry City | 3:0 | Ards FC | |||||||||
Brescia | 2:0 | Venezia | |||||||||
Palestino | 1:1 | O'Higgins | |||||||||
CD Tenerife | 0:1 | Sporting Gijón | |||||||||
Schiltigheim | 1:0 | SAS Epinal | |||||||||
Barœul | 0:1 | AC Amiens | |||||||||
Energia V. Luki | 3:0 | Dnepr Smolensk | |||||||||
Chertanovo 2 | 2:5 | Loko-Kazanka M. | |||||||||
Chindia | 3:0 | Dacia U. Braila | |||||||||
Benfica B | 3:1 | Farense | |||||||||
FC Porto | 2:0 | Boavista | |||||||||
Ross County | 1:1 | Dundee United | |||||||||
Rukh Lviv | 2:2 | Prykarpattya | |||||||||
FC Winterthur | 0:0 | SC Kriens | |||||||||
Hodonin | 0:0 | Hlucin | |||||||||
Jihlava | 3:1 | Varnsdorf | |||||||||
BJ Guoan | 3:0 | Jiangsu FC | |||||||||
SH Port | 2:3 | CQ Liangjiang | |||||||||
SZ FC | 1:1 | SD Taishan | |||||||||
NK Sesvete | 0:0 | HNK Sibenik | |||||||||
GAIS | 1:1 | Östers IF | |||||||||
Vasalund U19 | 4:0 | Örebro SK U19 | |||||||||
Pakhtakor | 2:1 | Nasaf Qarshi | |||||||||
Brighton U21 | 2:2 | Swansea U21 | |||||||||
Fulham U21 | 0:3 | Reading U21 | |||||||||
Man Utd U21 | 1:1 | West Brom U21 | |||||||||
Southampton U21 | 4:1 | Norwich U21 | |||||||||
Hapoel Afula | 1:0 | H. Ramat Gan | |||||||||
H. Jerusalem | 0:0 | Beitar Tel Aviv | |||||||||
M. Ahi Nazareth | 1:1 | Hapoel Marmorek | |||||||||
H. Petah Tikva | 0:0 | Hapoel Bnei Lod | |||||||||
H Rishon leZion | 1:1 | Hapoel Ikhsal | |||||||||
BFC Dynamo | 1:1 | ZFC Meuselwitz | |||||||||
Budissa Bautzen | 0:0 | Altglienicke | |||||||||
Babelsberg 03 | 1:1 | Viktoria Berlin |
|
||||||||
TSG Balingen | 0:0 | Stuttgart II | |||||||||
Hessen Dreieich | 1:3 | FSV Mainz 05 II | |||||||||
FSV Frankfurt | 0:1 | FCA Walldorf | |||||||||
TSV Buchbach | 1:2 | FC Bayern II |
|
||||||||
FC Memmingen | 2:3 | W. Burghausen | |||||||||
Viktoria Köln | 1:2 | 1.FC Köln II | |||||||||
RW Oberhausen | 2:1 | Wuppertaler SV | |||||||||
Bad Gleichenb. | 1:0 | Deutschlandsbg. | |||||||||
Allerheiligen | 0:1 | SC Weiz | |||||||||
Sturm Graz II | 3:1 | FC Lendorf | |||||||||
BSV Rehden | 0:0 | G. Egestorf/L. | |||||||||
Bruck/L. | 2:1 | SV Schwechat | |||||||||
SC Neusiedl/See | 2:1 | FC Marchfeld | |||||||||
Mattersburg II | 1:3 | FC Admira II | |||||||||
Traiskirchen | 0:3 | St. Pölten Jun. | |||||||||
Mauerwerk | 1:2 | Wiener SC | |||||||||
Saalfelden | 0:0 | FC Kufstein | |||||||||
Wals-Grünau | 3:1 | Bischofshofen | |||||||||
Seekirchen | 2:0 | Grödig | |||||||||
FC Langenthal | 1:4 | FC Schötz | |||||||||
CD Petapa | 1:2 | Iztapa | |||||||||
A. Ludwigshafen | 2:3 | K'lautern II | |||||||||
Concordia | 4:0 | TuS Osdorf | |||||||||
SV Curslack-N. | 4:1 | FC Süderelbe | |||||||||
FC Nöttingen | 5:0 | SV Spielberg | |||||||||
Sprockhövel | 0:4 | Schalke 04 II | |||||||||
Altlüdersdorf | 2:4 | Anker Wismar | |||||||||
FC Eilenburg | 2:1 | SV BW Zorbau | |||||||||
Bremer SV | 5:0 | BTS Neustadt | |||||||||
Brinkumer SV | 0:3 | BSC Hastedt | |||||||||
FC Oberneuland | 9:0 | ESC Geestemünde | |||||||||
FC Petrzalka | 0:0 | Slavoj Trebisov | |||||||||
FK Poprad | 1:0 | MSK Zilina B | |||||||||
Skalica | 2:1 | Komarno | |||||||||
Ostbahn XI | 1:2 | Slovan HAC | |||||||||
Wolfsburg U19 | 2:1 | Hannover 96 U19 | |||||||||
Scheiblingkir. | 0:1 | Zwettl | |||||||||
Kottingbrunn | 2:0 | Spratzern | |||||||||
Langenrohr | 1:4 | Rohrbach/G. | |||||||||
Waidhofen/T. | 4:0 | St. Peter/Au | |||||||||
Oberwart | 3:2 | St. Margarethen | |||||||||
Deutschkreutz | 1:1 | Siegendorf | |||||||||
Union Perg | 0:4 | ASKÖ Oedt | |||||||||
Micheldorf | 4:2 | SV Wallern | |||||||||
Gmunden | 1:1 | SV Ried II | |||||||||
SPG Pregarten | 0:0 | Edelweiß | |||||||||
Heiligenkreuz | 6:1 | ESV St. Michael | |||||||||
TSV Pöllau | 2:2 | Fürstenfeld | |||||||||
Mettersdorf | 1:1 | ASK Voitsberg | |||||||||
Lafnitz II | 2:0 | Bruck/Mur | |||||||||
Gnas | 0:2 | Liezen | |||||||||
DSV Leoben | 1:2 | Frauental | |||||||||
Karlsruhe U17 | 0:1 | Frankfurt U17 | |||||||||
SK Treibach | 9:0 | SAK Klagenfurt | |||||||||
SV Spittal/Drau | 2:1 | ATUS Ferlach | |||||||||
Zirl | 0:0 | SV Innsbruck | |||||||||
Kundl | 3:0 | Union Innsbruck | |||||||||
Altenmarkt | 1:4 | Neumarkt | |||||||||
Urania Genève | 2:3 | FC Collex-Bossy | |||||||||
FC Portalban | 1:1 | FC Le Locle | |||||||||
Belize U17 | 1:3 | Dominican U17 | |||||||||
Dominica U17 | 0:7 | Antigua U17 | |||||||||
Jelgava | 1:2 | Liepaja | |||||||||
Metta | 1:2 | RFS | |||||||||
Lee Man | 0:0 | Eastern | |||||||||
Quang Nam FC | 0:1 | Quang Ninh FC | |||||||||
Gibr. Phoenix | 0:2 | Mons Calpe | |||||||||
HB Tórshavn II | 1:2 | NSÍ II | |||||||||
Víkingur II | 4:1 | B36 II | |||||||||
Cittadella U19 | 0:3 | Brescia U19 | |||||||||
Kalteng Putra | 0:3 | Arema FC |
|
||||||||
Qormi FC | 2:3 | Sliema Wander. | |||||||||
Birkirkara FC | 2:3 | Hibernians FC | |||||||||
Balzan FC | 2:0 | Tarxien | |||||||||
Lautoka FC | 0:0 | Labasa FC | |||||||||
Foolad | 1:1 | Shahr Khodrou | |||||||||
Tractor | 1:0 | Sanat Naft | |||||||||
Pars Jam | 2:1 | Esteghlal Khz. | |||||||||
FC Nassaji M. | 0:0 | Sepahan | |||||||||
Scholars | 2:0 | Fr. Conquerors | |||||||||
Weymouth Wales | 0:1 | CS Moulien | |||||||||
Hoppers FC | 1:2 | Village | |||||||||
Veracruz U20 | 0:5 | Atlas U20 | |||||||||
Puebla FC U20 | 0:4 | CA Morelia U20 | |||||||||
KV Kortrijk | 4:2 | Zulte Waregem | |||||||||
Hamm United | 4:0 | Dersimspor | |||||||||
Klub Kosova | 2:2 | FC Voran Ohe | |||||||||
Maritzburg Utd. | 2:1 | Royal AM | |||||||||
Odisha FC | 3:4 | ATK | |||||||||
TuRa Harksheide | 0:0 | SC Sternschanze | |||||||||
HSV III | 3:1 | Eintr. Lokstedt | |||||||||
Union Tornesch | 3:1 | Nikola Tesla | |||||||||
Last goalscorers
Player/Club
Match